|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
26.04.2016 15:37:10
|
|
|
Oot-oot, FOXplay pidi ju ilma reklaamideta olema Troonide mängu hetkel 15 minutit vaadanud ja juba teine reklaamipaus
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
armjan
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2008
|
26.04.2016 15:42:15
|
|
|
| ivokas kirjutas: |
| tsitaat: |
| Ruuteri tarkvaraks ELION3.4.3-160209 (pakun, et Sul samuti) |
Täpselt nii.
Kui ühendusest, siis minul, või kusagil kaugemal? |
Seda ei oska öelda. Teh tugi saanuks vastata. Ruuter ise võis olla "hulluks" läinud, miskit oli jaama posdis (katkestused) vms. Ku iliini pikkus on väga pikk, tehnoloogia on DSL, siis mõju on seal kindlasti. Mitmete tingimuste kokkulangevus ja ühendus ei läindu läbi.
Mainisid, et mummuke jäi jooksma, kui sisenesid FOXplaysse (jt sümptomid, mis juurde lisasid). See andis ühe ilmingu ühenduse ebastabiilsusest. Kui TV baasiga suhtlus läbi ei lähe (või lähevad väga vaevaliselt), võibki tulemuseks olla sümptom, millele tähelepanu pöörasid.
| ivokas kirjutas: |
Oot-oot, FOXplay pidi ju ilma reklaamideta olema Troonide mängu hetkel 15 minutit vaadanud ja juba teine reklaamipaus  |
FOX paneb need ise striimifaili kaasa. Tegemist on FOX ja FOXlife kanalitel jooksva sisu reklaamidega, mis tavaliselt on väga lühikesed - 10..30 sekundit. Meie ise neid ei lisa, samuti ei võta neid hiljem ära ega lisa juurde ka FOX. Parem variant ikka, kui SD ja 10 minutilised reklaamipausid. Juba kerimine võtab rohkem kui FP üks sarja promo. Vähemalt pole pesupulbri, ravimite ja hambapasta reklaame.
viimati muutis armjan 26.04.2016 15:45:20, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
26.04.2016 15:44:16
|
|
|
armjan, aga samas nutitv enda menüü jooksis normaalselt. See siis ei loe?
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
armjan
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2008
|
26.04.2016 15:57:34
|
|
|
| ivokas kirjutas: |
| armjan, aga samas nutitv enda menüü jooksis normaalselt. See siis ei loe? |
Kui boks töötas ja sel ajal ühendusega mure tekib, töötab menüü ikka edasi. Kui teed menüüs valiku, mille jaoks on peab STB suhtlema TV baasiga, siis tekib mure. Eks see ole teema meie kapssaaeda, et sellist olukorda paremini kontrollida (TV baas maas on, tuleb "safemode" režiim. See ei rakendunud, kuna ühendus nagu oli aga polnud kah, pakun:)) FOXplay keskkonda sisenemisel päritakse andmeid
Kui TV baasiga suhtlus täiesti maas, ei töötaks korralikult ka menüü. Võib aga tõenäosus suur, et mitte. Selle järgi on võimalik üks analüüsi osa ära teha. Viga viitab ühendusele ja sealt saab edasi vaadata. Kui eksiti, saab see kiirelt teada ja liigutakse edasi järgmise võimaliku põhjustaja juurde.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dex
HV veteran

liitunud: 06.09.2004
|
26.04.2016 15:58:19
|
|
|
Sebisin ka eile vähe, et fox playst esimest korda legaalselt GoT vaadata. Minu Samsale seda siiski veel ei pakutud ja kui oleks teadnud, et juttudele vaatamata on reklaamidega, siis ei oleks hakanud üldse vaeva nägema .
_________________ Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami... |
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
armjan
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2008
|
26.04.2016 16:00:04
|
|
|
| dex kirjutas: |
Sebisin ka eile vähe, et fox playst esimest korda legaalselt GoT vaadata. Minu Samsale seda siiski veel ei pakutud ja kui oleks teadnud, et juttudele vaatamata on reklaamidega, siis ei oleks hakanud üldse vaeva nägema . |
Dex, kui saad mahti näha, proovi ikka Pole see nii hull kui sõnas tunnetad.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
26.04.2016 16:46:49
|
|
|
Tegelikult jah, 50 minuti peale kokku ca poolteist minutit on köömes.
edit: Mulle väga meeldib helpdeski asjalik suhtumine. Pole mingit ebamäärast iba, ega nunnutamist.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
26.04.2016 17:36:06
|
|
|
armjan, FOX reklaamid on õnneks suhtkoht täpselt 5 minutilised, nii 30sek +-. Vähemalt sel seriaalil mida mina vaatan. Salvestusel lükkan aga +5min otsa ja läbi nad ongi.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
26.04.2016 20:15:27
|
|
|
| Naine ennist ütles, et Foxplay pealt Troonide mängul lõpus lihtsalt 3 minutit enne lõppu jääb seisma ja kõik. Uue hooaja esimesel osal siis.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JazZ
HV kasutaja
liitunud: 25.12.2012
|
27.04.2016 09:55:03
|
|
|
| Six kirjutas: |
Samsa F8000-l tuli täna Telia äpile mingi uuendus.
SmartHubis näitab versiooniks 4.03301, kuupäevaks 2016/04/26.
Äpis aga ikka versioon 5.4.11.
Tuleb vist veel sama kaua oodata, millal ükskord 5.6.13(14) kohale jõuab, et Foxplayd näha.
Kui sama tempo jätkub, siis 5.7.1 tuleb raudselt peale jaanipäeva  |
Mis äpi versioon Sul enne oli? 4.030 või 4.033? Mul on ilmselt üldse mingi vanem versioon, aga laeb 5.7.1
4.033 ja 4.03301 erinevus on ainult äpi nimi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
erkin
HV kasutaja

liitunud: 13.03.2003
|
27.04.2016 10:42:49
|
|
|
Starmani äppi jõudis tv3 ja tv6(nii õues kui toas, ükskõik mis võrgus). Ei tea kas Telia ka selle nimel edasi pingutab
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
27.04.2016 10:46:22
|
|
|
Ma ei tea, mis mul enne oli.
| JazZ kirjutas: |
| Six kirjutas: |
Samsa F8000-l tuli täna Telia äpile mingi uuendus.
SmartHubis näitab versiooniks 4.03301, kuupäevaks 2016/04/26.
Äpis aga ikka versioon 5.4.11.
Tuleb vist veel sama kaua oodata, millal ükskord 5.6.13(14) kohale jõuab, et Foxplayd näha.
Kui sama tempo jätkub, siis 5.7.1 tuleb raudselt peale jaanipäeva  |
Mis äpi versioon Sul enne oli? 4.030 või 4.033? Mul on ilmselt üldse mingi vanem versioon, aga laeb 5.7.1
4.033 ja 4.03301 erinevus on ainult äpi nimi  |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
27.04.2016 11:12:49
|
|
|
| erkin kirjutas: |
Starmani äppi jõudis tv3 ja tv6(nii õues kui toas, ükskõik mis võrgus). Ei tea kas Telia ka selle nimel edasi pingutab  |
Ikka, pole senini Viasati poolt lubatud, kui üks sai, siis on vaid aja küsimus millal Telias ka tuleb.
Hetkel on minuTVga olemas, kuid vaid Arrise digiboksiga ja Telia Koduinternet 4G küljes.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Azex
HV vaatleja
liitunud: 06.01.2009
|
28.04.2016 11:22:13
|
|
|
Minul on nii, et foxplay on aga GoT endiselt puudub kõikidest valikutest Motorola.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lempzz
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2001
|
28.04.2016 13:38:40
|
|
|
Tere, Nimi
!
Täname Teid, et olete Telia televisiooniteenuse klient!
Soovime Teile alati pakkuda parimaid teenuseid. Seoses TV teenuse pakkumiseks vajalike kulude tõusuga ja Telia TV teenuste ühtlustamisega, muutub ka vana nutiTV hinnastus.
Alates 01.06.2016 on Teie tellitud vana nutiTV põhipaketi hinnaks 5 € (varasem hind 3 €).
Soovitame Teil üle tulla uuema Telia TV versiooni peale, mille kuumakse on vaid 5 €, pakkudes Teile aga kiiremat, kaasaegsemat ja rikkalikumat sisuelamust.
Ei pidavat arendatama. Aga nüüd hakkab rohkem raha võtma? oehh
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janar!
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.12.2005
|
28.04.2016 13:49:20
|
|
|
| Tra ikka tuleb sajaga koorida
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MadCow
HV vaatleja
liitunud: 26.05.2007
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
28.04.2016 14:06:22
|
|
|
| Janar! kirjutas: |
| Tra ikka tuleb sajaga koorida |
Peaks kriitilise pilguga oma teenused nüüd üle vaatama, kui peab juba hakkama korra süvenema. Tõenäoliselt panen paar tellimust kinni. Lõppkokkuvõttes tuleb ikka kokkuhoid.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
28.04.2016 14:37:21
|
|
|
Küsimus nüüd kas vanad lisakanalite tellimused ka tühistatakse?
St uue all pead uuesti kokku laduma. Saan aru, et hetkel tõuseks hind 2.- kordus tv arvelt.
Mulle jääb vägisi mulje, et halvemal juhul tuleb otsa 5-6.-
Ei tapa, aga arvestades, et eramajade piirkonnas ikka üle 20 mega kiiruseks ei saa...nojah
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bingo
HV kasutaja

liitunud: 19.01.2005
|
28.04.2016 14:44:13
|
|
|
| Mis juhtub minu praeguste salvestustega, kui ma lähen uuel nuti tv´le üle?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
28.04.2016 14:45:21
|
|
|
Kah kasutanud kõige lihtsamat vana NutiTV paketti. Ilmselt siis polekski mõtet vana nutiTV juurde jääda kui hind samaks jääb?
Kui on otsus, et uut pulti ei osta, siis mis funktsioonid kasutamata jäävad?
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
28.04.2016 15:25:07
|
|
|
| tsitaat: |
Telia teavitas ka oma vana nuti-TV versiooni kasutavaid kliente e-kirjaga, et hinnatõus ees seisab ning ühtlasi soovitas uuema versiooni peale üle minna ning osta uus pult, mis maksab 13 eurot.
|
Ma tahaks ka seda kirja saada
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
timok
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005
|
28.04.2016 16:11:23
|
|
|
... Juuni alguses seisavad nuti TV vanemal versioonil ees ka muudatused: seni eraldi tellitav lisateenus kordus TV hakkab senise 2 euro asemel maksma 0 eurot kuus....
...Samal ajal tõstetakse vana versiooni kasutajate kuumaksu uuega samale tasemele. Hinnatõus on 2 eurot...
Tasuta kordus TV
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
28.04.2016 16:45:48
|
|
|
| timok kirjutas: |
Tasuta kordus TV  |
Sama nali tehti ju omal ajal ka uue nutiga, väänati tuimalt mõttetu teenuse tasu paketi hinnale otsa ja siis kiideti, et nüüd saate kordusTV "tasuta".
Ja kui kunagi peaks selguma, et salvestusteenuse tellijaid on samuti loodetust vähem, siis väänatakse kuutasule 5€ otsa ja antakse ka salvestusteenus "tasuta".
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
28.04.2016 17:13:38
|
|
|
Kõlab lihtsa strateegiana, nii vana kui uue hind ühtlustatakse mis kiirendab omakorda veel viimaste vana nuti kasutajate üleminekut uuele ja ühtsele teenusele. Hiljem saab vana serveripargi seinast välja tõmmata.
Tänaseks on juba 2/3 klientidest uue peal. Põhipaketi hinnamuudatus puudutab vaid neid kliente kes täna ei kasutanud kordusTVd.
Üksikud noppekanalid pealekauba.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
28.04.2016 17:16:53
|
|
|
Telia ametlikud vastused:
| tsitaat: |
Küsimus nüüd kas vanad lisakanalite tellimused ka tühistatakse? St uue all pead uuesti kokku laduma. Saan aru, et hetkel tõuseks hind 2.- kordus tv arvelt.
Mulle jääb vägisi mulje, et halvemal juhul tuleb otsa 5-6.-
Kui klient otsustab vana nutiTV pealt uue Telia TV peale kolida, tuleb tal oma lisakanalite pakett ja noppekanalite valik soovi korral uuesti komplekteerida. Kui klient aga otsustab vana nutiTV kasutajaks jääda, siis juunis jõustuv muudatus olemasolevate kanalite valikut ei mõjuta. |
| tsitaat: |
Kah kasutanud kõige lihtsamat vana NutiTV paketti. Ilmselt siis polekski mõtet vana nutiTV juurde jääda kui hind samaks jääb?
Omalt poolt soovitame kindlasti uue Telia TV kasuks otsustada, kuna sama põhipaketi hinna eest saab tunduvalt laiema teenuste valiku: 26 populaarsemat telekanalit, moodsa telekava, tasuta Filmiriiuli, lisatasuta FOXplay keskkonna |
| tsitaat: |
Kui on otsus, et uut pulti ei osta, siis mis funktsioonid kasutamata jäävad?
Uue keskkonna vaatamiseks on vajalik uus pult. Sellekohast nõu ja infot saab küsida Telia klienditeenindusest |
_________________ Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine |
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
28.04.2016 17:39:19
|
|
|
Saaks arrise, motorolaga ei pes närvid vastu
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
armjan
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2008
|
28.04.2016 17:39:32
|
|
|
| Azex kirjutas: |
Minul on nii, et foxplay on aga GoT endiselt puudub kõikidest valikutest Motorola. |
Kuidas teistel? Peab olema nähtav.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
28.04.2016 18:12:58
|
|
|
6. hooaja 1. osa pakub nii Motorola kui ka LG äpp.
Samsungiga võib panni lakkuda.
| armjan kirjutas: |
| Azex kirjutas: |
Minul on nii, et foxplay on aga GoT endiselt puudub kõikidest valikutest Motorola. |
Kuidas teistel? Peab olema nähtav. |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kevku
HV kasutaja
liitunud: 05.10.2007
|
28.04.2016 18:22:09
|
|
|
| Monopol laseb täie hooga, alguses reklaamiti suurelt "vabadus valida" nüüd taandareng 10 aastat et olla mingi mõttetute seebikate sisutootja. Millal siis 300gb "andmeplaan" ja siis 50€ piiramatu "andmeplaan" tuleb kui keegi enam seda mõttetut TVd ei vaata? Comcast ees Telia järgi.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
S.W.A.T.
HV kasutaja
liitunud: 22.09.2003
|
28.04.2016 18:23:49
|
|
|
| Kas uuemad vähenupulised puldid võimaldavad kuidagi teleka hdmi sisendi vahetamist? (hetkel kasutan vana teenust S2 puldiga)
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
28.04.2016 18:26:12
|
|
|
kevku, kuule kuule, comast tõstis just data capi 1 tera peale
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
28.04.2016 18:27:00
|
|
|
Kui kasutad Samsa või LG äpiga S3, S4, S5 pulti siis NutiTV nupp avab sisendite valiku.
Digiboksiga pead ikka teleri enda pulti kasutama.
| S.W.A.T. kirjutas: |
| Kas uuemad vähenupulised puldid võimaldavad kuidagi teleka hdmi sisendi vahetamist? (hetkel kasutan vana teenust S2 puldiga) |
viimati muutis Six 28.04.2016 18:27:43, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
28.04.2016 18:27:06
|
|
|
| S.W.A.T. kirjutas: |
| Kas uuemad vähenupulised puldid võimaldavad kuidagi teleka hdmi sisendi vahetamist? (hetkel kasutan vana teenust S2 puldiga) |
Mul on TV nupu alla sisendivahetus progetud. Teleri lülitab sisse-välja tänu HDMI-CEC funktsioonile.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
28.04.2016 18:31:48
|
|
|
See Motorola HDMI-CEC toimetab ju kuidas jumal juhatab.
Kui tahab lülitab ilusti välja, kui tahab lülitab lambist teleri sisse tagasi.
| Pailaps kirjutas: |
| S.W.A.T. kirjutas: |
| Kas uuemad vähenupulised puldid võimaldavad kuidagi teleka hdmi sisendi vahetamist? (hetkel kasutan vana teenust S2 puldiga) |
Mul on TV nupu alla sisendivahetus progetud. Teleri lülitab sisse-välja tänu HDMI-CEC funktsioonile. |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
S.W.A.T.
HV kasutaja
liitunud: 22.09.2003
|
28.04.2016 18:47:27
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
| S.W.A.T. kirjutas: |
| Kas uuemad vähenupulised puldid võimaldavad kuidagi teleka hdmi sisendi vahetamist? (hetkel kasutan vana teenust S2 puldiga) |
Mul on TV nupu alla sisendivahetus progetud. Teleri lülitab sisse-välja tänu HDMI-CEC funktsioonile. |
Peab selle programmeerimise peale mõtlema, äpi jaoks on mul liiga uus samsa telekas. Mõtlen ka mingi kallima universaalpuldi peale - käiks veidi raha välja, aga saaks selle segaduse vähemalt koomale.
See hinnatõus nüüd ilmselt lükkab mindki uue teenuse peale, enne küll erilist huvi ei olnud.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
28.04.2016 19:52:34
|
|
|
| S.W.A.T. kirjutas: |
| Pailaps kirjutas: |
| S.W.A.T. kirjutas: |
| Kas uuemad vähenupulised puldid võimaldavad kuidagi teleka hdmi sisendi vahetamist? (hetkel kasutan vana teenust S2 puldiga) |
Mul on TV nupu alla sisendivahetus progetud. Teleri lülitab sisse-välja tänu HDMI-CEC funktsioonile. |
Peab selle programmeerimise peale mõtlema, äpi jaoks on mul liiga uus samsa telekas. Mõtlen ka mingi kallima universaalpuldi peale - käiks veidi raha välja, aga saaks selle segaduse vähemalt koomale.
See hinnatõus nüüd ilmselt lükkab mindki uue teenuse peale, enne küll erilist huvi ei olnud. |
Point ongi see, et TeliaTV uue puldiga pole sul vaja sisendit vahetada, seal on piisavalt sisu 5€ eest olemas. Küsimuse püstitus peaks sul olema selline, et kui tahan midagi muud vaadata kui TeliaTV teenust, siis vot seda muu pulti kasutagi sisendi vahetamiseks
Universaalpuldiks soovitaksin Logitech Harmony mõnda versiooni kui rahakott kannatab. Soovitan ükskõik millist aga kindlasti ekraaniga, nii saad iga seadme kogu originaalpuldi nuppude valiku ekraanilt alati kätte kui vaja peaks olema.
odavaim:
http://www.amazon.de/Logitech-Harmony-650-Fernbedienung-CE/dp/B00IRUS6K6?ie=UTF8&keywords=logitech%20harmony&qid=1461861817&ref_=sr_1_5&s=ce-accessories&sr=1-5
parim väheste nuppudega ja RF senderiga mis võimaldab ka nutitelefoniga süsteemi juhtida:
link
uusim mudel, mis kalleim ja pult lahmakam:
http://www.amazon.de/Logitech-915-000257-Harmony-Elite-Blau/dp/B014GXQOJ2?ie=UTF8&keywords=logitech%20harmony%20elite&qid=1461862108&ref_=sr_1_1&sr=8-1
viimaseid on saada ka ilma RF saatjata ehk ainult IR pult.
Miks amazoni pakkumised, sest seal on kõikidest poodidest odavaim, isegi tootja enda kodulehest odavam.
http://www.logitech.com/fi-fi/harmony-remotes
Telli universaalpult ära, siis ei pea seda Telia uut pulti ostma. Harmony puldil häälestad kas arrise või motorola seaded ja vajutad GUIDE nuppu, tulebki motorola digiboksi uus menüü.
Samas julgeks taskust mõned rahad leida, et ikkagi Arrise digiboks võtta, menüü kiirem, boks pisem, originaalpuldiga töötab ka RF.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
S.W.A.T.
HV kasutaja
liitunud: 22.09.2003
|
28.04.2016 20:23:22
|
|
|
| Äkki saab tulevikus 1 hdmi pordiga telekat ka osta. Aga tänan soovituste eest.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
28.04.2016 20:38:50
|
|
|
| Six kirjutas: |
See Motorola HDMI-CEC toimetab ju kuidas jumal juhatab.
Kui tahab lülitab ilusti välja, kui tahab lülitab lambist teleri sisse tagasi.
| Pailaps kirjutas: |
| S.W.A.T. kirjutas: |
| Kas uuemad vähenupulised puldid võimaldavad kuidagi teleka hdmi sisendi vahetamist? (hetkel kasutan vana teenust S2 puldiga) |
Mul on TV nupu alla sisendivahetus progetud. Teleri lülitab sisse-välja tänu HDMI-CEC funktsioonile. |
|
Tundub , et siin mingi ebakõla telerite mudelite vahel. Arris toimib ideaalselt. Motorolaga osatakse ainult telerit CEC abiga käima panna. A noh parem , kui mitte midagi.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
S.W.A.T.
HV kasutaja
liitunud: 22.09.2003
|
28.04.2016 20:43:45
|
|
|
| Minu meelest on see arris ka uimane, nii palju, kui ma näinud olen. Millal arrise mõtteline eluiga telia jaoks läbi saab - veel mitu aastat?
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
28.04.2016 21:35:19
|
|
|
Pailaps, ebakõla on vast jah ja päris suur. Mul ka Arris majandab Philipsiga ideaalselt.
S.W.A.T., nõustun . Kunagi kui Arris välja tuli, siis oli nagu ilus ja kiire kõik. Aga aasta või rohkem on nüüd olnud uimane
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ready
HV kasutaja
liitunud: 25.11.2005
|
29.04.2016 00:38:47
|
|
|
Ei saa mainimata jätta, et see post võtab kokku Telia suhtumise klienti: s***agi te ei tea ja ei oska asju kasutada ja peate tegema seda mida meie ütleme.
Olen ka võrrelnud praegust olukorda ja olukorda peale Uue nutile üleminekut. Asi pole 2 euris. Asi on ikka hulka rohkemates eurides. Ma olen nõus kohe uue võtma kui jäetakse minu praegused kanalid.Olen isegi nõus kasvõi 3 euri peale maksma. Hetkel on müügimeeste ja muidumeeste kõlavad sloganid ja reaalsusest targalt vaikitakse.
| indrekp kirjutas: |
Point ongi see, et TeliaTV uue puldiga pole sul vaja sisendit vahetada, seal on piisavalt sisu 5€ eest olemas. Küsimuse püstitus peaks sul olema selline, et kui tahan midagi muud vaadata kui TeliaTV teenust, siis vot seda muu pulti kasutagi sisendi vahetamiseks
Universaalpuldiks soovitaksin Logitech Harmony mõnda versiooni kui rahakott kannatab. Soovitan ükskõik millist aga kindlasti ekraaniga, nii saad iga seadme kogu originaalpuldi nuppude valiku ekraanilt alati kätte kui vaja peaks olema.
odavaim:
http://www.amazon.de/Logitech-Harmony-650-Fernbedienung-CE/dp/B00IRUS6K6?ie=UTF8&keywords=logitech%20harmony&qid=1461861817&ref_=sr_1_5&s=ce-accessories&sr=1-5
parim väheste nuppudega ja RF senderiga mis võimaldab ka nutitelefoniga süsteemi juhtida:
link
uusim mudel, mis kalleim ja pult lahmakam:
http://www.amazon.de/Logitech-915-000257-Harmony-Elite-Blau/dp/B014GXQOJ2?ie=UTF8&keywords=logitech%20harmony%20elite&qid=1461862108&ref_=sr_1_1&sr=8-1
viimaseid on saada ka ilma RF saatjata ehk ainult IR pult.
Miks amazoni pakkumised, sest seal on kõikidest poodidest odavaim, isegi tootja enda kodulehest odavam.
http://www.logitech.com/fi-fi/harmony-remotes
Telli universaalpult ära, siis ei pea seda Telia uut pulti ostma. Harmony puldil häälestad kas arrise või motorola seaded ja vajutad GUIDE nuppu, tulebki motorola digiboksi uus menüü.
Samas julgeks taskust mõned rahad leida, et ikkagi Arrise digiboks võtta, menüü kiirem, boks pisem, originaalpuldiga töötab ka RF. |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
29.04.2016 07:42:21
|
|
|
ready, Polnud õrna aimugi, et Telia sama arvab, mida mina, kust kuulsid?
Telia pigem suruks ikka oma uuele puldile, mitte ei soovitaks alternatiive.
Reaalsusest võin mina julgelt rääkida ja minumeelest Telia ka, korraldas pressikonverentsi lausa, mitte ei vaiki nagu mõni konkurent kes paneb peenes hallis kirjas eelmisele arvele lõppu, et tõstame euro, tõstame euro, nii kordi järjest.
Asi on selles, et Telia soovib jätta ainult uue nuti ja selle hinnapaketi, kõik vana loksub kaelas nagu tiksuv pomm omade vanade lahendustega, stardipaketid ja korrusmajainternetid jms. Neid pole palju, seega on vaja kõik viimasele versioonile viia.
Oma praeguste kanalitega saad igal juhul jätkata, tõsi, enamik teevad uuele minnes uued valikud ning selgub, et osa rämpskanaleid on võimalik välja jätta ning valida vaid oluline, nii saab ka hinna samaks.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
29.04.2016 08:01:24
|
|
|
| Tanel, pressiteade=pressikonverents
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
29.04.2016 08:41:25
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
ready, Polnud õrna aimugi, et Telia sama arvab, mida mina, kust kuulsid?
Telia pigem suruks ikka oma uuele puldile, mitte ei soovitaks alternatiive.
Reaalsusest võin mina julgelt rääkida ja minumeelest Telia ka, korraldas pressikonverentsi lausa, mitte ei vaiki nagu mõni konkurent kes paneb peenes hallis kirjas eelmisele arvele lõppu, et tõstame euro, tõstame euro, nii kordi järjest.
Asi on selles, et Telia soovib jätta ainult uue nuti ja selle hinnapaketi, kõik vana loksub kaelas nagu tiksuv pomm omade vanade lahendustega, stardipaketid ja korrusmajainternetid jms. Neid pole palju, seega on vaja kõik viimasele versioonile viia.
Oma praeguste kanalitega saad igal juhul jätkata, tõsi, enamik teevad uuele minnes uued valikud ning selgub, et osa rämpskanaleid on võimalik välja jätta ning valida vaid oluline, nii saab ka hinna samaks. |
Mul pole isegi kuskilt võimalik võrrelda vana põhipakett + lisakanalid vs uus põhipakett + lisakanalid. Ma arvan, et see võrdlus ei ole väga ilus, sellepärast seda polegi kuskil välja toodud.
Pealegi ma olen üsna kindel, et kui viimased vana Nuti TV kasutajad uue peale üle kolitakse tehakse poole aasta jooksul väga rasvane hinnatõus uues paketis.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
29.04.2016 08:57:34
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
indrekp, mis sa nüüd öelda tahtsid?
Pressiteade ei võrdu pressikonverents. |
no jään siis sõnastuse pressiteade juurde, teine oleks pressi kokku kutsumine, esimene pressile teate edastamine.
eile oli siis avalikkuse teavitus (pressiteade, kodulehe uudis, kliendikirjad)
Siiski mitte pisike kiri arvel, et 1.jun tõuseb hind.
Uue ja vana hinnad on hinnakirjades olemas, eilne muudatus on uudises kirjas.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
29.04.2016 09:02:51
|
|
|
| Kas motorola peal on uus nutiTV keskkond ka kuidagimoodi aeglasem/kiirem kui vana?
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|