Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 741, 742, 743 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 05.04.2016 17:04:24 vasta tsitaadiga

Teleka ostul on ikka kõige tähtsam näitaja teleka pilt.
Pärast võib nii olla, et igast pooltöötavaid äppe on kamaluga aga ka pilt on pigem mingi keskmine või allapoole sinakashall udu.
Vahid mitu aastat ja koguaeg kahetsed kehva pilti.
Ega kõik inimesed ei osta iga 3 või 6 kuu tagant uut telekat, nagu siin rõhuv enamus foorumlasi paistab tegevat.
icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2016 20:11:32 vasta tsitaadiga

armjan kirjutas:
sooty kirjutas:
Võtsin siis eile uuesti digiboksi ja nüüd ei saa tänu anynet+ hädadele pilti ette... Soovitusi? Mälu järgi tuli HDMI CEC vist kuskilt boksi enda seadetest välja lülitada? aga ma ei saa boksi pilti ette....

Ja see Foxplay on ju täitsa tühi. Miks nad GoT khaleesiga reklaamivad, kui hetkel ainukesed huvitavamad seebid Gotham & Walking Dead?


Aprillis tuleb troonide mäng, uus hooaeg. Reklaamitakse tegelastega, kes on läbivad. Täna pole, homme on.
FOXplay on täitsa tühi? kui nii, on Sul lokaalne probleem, millele võid vajada teh tuge.
Anynet+ häirib, keera see TV enda seadetes maha. HDMI-CEC saad boksist maha keerata: Peamenüü-->seaded->Telia TV-> tehnilised seaded-> HDMI CEC (sees / väljas)

Võid mulle PMi ka boksi SN saata. Boksi pildi ettesaamine pole samuti üldine viga.

HDMI's oli vist telekas süüdi. Anynet'i lükkasin välja, aga kohe ei aidanud. Mängisin toitega sisse-välja, see ka ei aidanud - ikka must pilt.
Lõpuks panin arrise kaabli otsa WDTV ja siis bluray mängija (mõlemad töötasid) ja kui pärast seda uuesti arrise panin, siis tuli digiboksist TV pilt ette. icon_confused.gif F8000 mudeliks
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2016 19:07:44 vasta tsitaadiga

Mis moodi saab lemmiklisti peale panna? Jutt siis amino boksist, kus uus nuti tv peal. Listi sai tehtud, aga peale ei mõista panna.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 08.04.2016 19:09:56 vasta tsitaadiga

alpha, mismoodi sa aminole uusnuti üldse peale said, ma mõtlen seda uut menüüd? Aminole ei pidavat ju seda saama peale panna.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2016 19:35:26 vasta tsitaadiga

Mille "peale" seda lemmiklisti panna tahad? OK => kanalite nimekiri tuleb ette => nool paremale => otsid enda nimekirja üles => ...
Hiljem punast nuppu litsudes peaks küsima, kas tahad salvestada. Vahel isegi küsib. Siis puldist boks välja-sisse.

Aga menüü on ikka vana (kanalite nimekiri on lihtsalt suvaliselt segi paisatud), nuti on vaid uus, uue hinnaga.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fate
HV kasutaja
Fate

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2016 19:57:58 vasta tsitaadiga

Kas on teisigi H6400 (või mõne muu Samsa teleka) kasutajaid, kes said küll lahti topeltlaadimisest kuid telekat sisselülitades on pilt must? Ehk kõik laeb end ära, aga pilt iseenesest tuleb ette alles siis kui kanalit vahetada.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2016 20:45:24 vasta tsitaadiga

Fate kirjutas:
Kas on teisigi H6400 (või mõne muu Samsa teleka) kasutajaid, kes said küll lahti topeltlaadimisest kuid telekat sisselülitades on pilt must? Ehk kõik laeb end ära, aga pilt iseenesest tuleb ette alles siis kui kanalit vahetada.


helista 123, kõikidel automaatselt suunamist ei eemaldatud kuna smarthub ise ei taha kõikidel uueneda, teleri algseaded võid ennetavalt ära teha, siis 123, et kontrollida kas sul on suunamine maas.
Mul F6400 ja suunamine maas ning pilt tuleb ette kohe käivitamisega.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 08.04.2016 22:25:00 vasta tsitaadiga

mul käivitades on ka pilt kohe ees (F8000) aga siis hetkeks viskab pildi mustaks ja ketrab seda mõtteketast.. kas peab nii olema või vaja ka helistada?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2016 22:27:19 vasta tsitaadiga

See on iseenesest OK. Mõttekera tekib võrguühenduse kontrolli peale.
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Motiv8
Kreisi kasutaja
Motiv8

liitunud: 11.07.2003




sõnum 08.04.2016 23:37:53 vasta tsitaadiga

freestyler kirjutas:
mul käivitades on ka pilt kohe ees (F8000) aga siis hetkeks viskab pildi mustaks ja ketrab seda mõtteketast.. kas peab nii olema või vaja ka helistada?


+ hommikul vahetab peale mõtteketast ka kanalit, kas ok või pean helistama, kuigi uuendusi ei paku?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2016 00:24:25 vasta tsitaadiga

... ühel F5300 ei tule pilt üldse ette, keerutab mõnda aega seda ringikest ja siis on pilt must ja jääbki nii, varem toimis nii hästi, kui see app üldse toimis ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2016 00:26:58 vasta tsitaadiga

Täna töötas...ei tea kas mingi uuendus peal või mittw
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2016 01:23:11 vasta tsitaadiga

Hooldustööd täna öösel.
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2016 08:16:53 vasta tsitaadiga

Mitte üks teist ei öelnud, kas teleri tarkvara on viimane ja kas smarthub on update saanud. Kui need tegevused tehtud ja pilt jääb mustaks, siis 123. Nemad võivad omakorda teha enda poolt kontrolli ja kui selgub, et Smarthub pole värskendust eelnevate tegevustega saanud, siis suunatakse Samsungisse kes kaugelt üle võrgu tegevused teostab.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2016 12:20:23 vasta tsitaadiga

küsimus järgmine

kus kohas ma sellist menüüd näen nagu pildil on?
KordusTV->Päevakajaline->Vabariigi kodanikud
Täpselt sama asja näidatakse ka
Salvestused->Sarjad->Puhkus Mehhikos 2
Kui seda ei leia kuskil siis miks seda üldse näidatakse?

_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 09.04.2016 12:23:04 vasta tsitaadiga

Telia Tv tavapaketis peaks olema FoxPlay, kuidas seda näeb, mille alt ?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2016 12:25:04 vasta tsitaadiga

eraldi menüü nagu kava või salvestused või kordus tv
_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2016 13:18:49 vasta tsitaadiga

hugo kirjutas:
Telia Tv tavapaketis peaks olema FoxPlay, kuidas seda näeb, mille alt ?

Siin kaadrites ka näha:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 09.04.2016 13:23:07 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
hugo kirjutas:
Telia Tv tavapaketis peaks olema FoxPlay, kuidas seda näeb, mille alt ?

Siin kaadrites ka näha:
Spoiler Spoiler Spoiler



No ei ole minul eraldi seda FoxPlay kohta.Olen lapanud kõik läbi
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2016 13:29:41 vasta tsitaadiga

On sul ikka uusNutiTV ja digiboks (Motorola/Arris) kasutusel?
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 09.04.2016 13:37:16 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
On sul ikka uusNutiTV ja digiboks (Motorola/Arris) kasutusel?



Digiboks on Samsungi tv sees ja sealt võetud Elioni äpp. Peab selleks miskit tegema ?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2016 13:40:38 vasta tsitaadiga

hugo, jah. Ootama Samsungi appi-i uuendust. Jaanipäevaks vast on ikka olemas. icon_lol.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 09.04.2016 13:47:36 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
hugo, jah. Ootama Samsungi appi-i uuendust. Jaanipäevaks vast on ikka olemas. icon_lol.gif


No tore teada siis icon_smile.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2016 13:55:18 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Mille "peale" seda lemmiklisti panna tahad? OK => kanalite nimekiri tuleb ette => nool paremale => otsid enda nimekirja üles => ...
Hiljem punast nuppu litsudes peaks küsima, kas tahad salvestada. Vahel isegi küsib. Siis puldist boks välja-sisse.

Aga menüü on ikka vana (kanalite nimekiri on lihtsalt suvaliselt segi paisatud), nuti on vaid uus, uue hinnaga.
 

tänud
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
can860
HV vaatleja

liitunud: 02.03.2014




sõnum 09.04.2016 19:44:21 vasta tsitaadiga

Mis k*** nende subtiitritega FOXplay's toimub?
Ma olen oma neli korda vaatama asudes neid väljalülitatuks juba seadnud aga ikka on iga kord tagasi. icon_mad.gif

No ei saa ometi nii keeruline olla üks asi toimima panna normaalselt icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2016 19:53:59 vasta tsitaadiga

tsitaat:

No ei saa ometi nii keeruline olla üks asi toimima panna normaalselt

Ajalugu on näidanud, et kõik lihtsad asjad võivad võtta aastaid aega icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 09.04.2016 21:29:39 vasta tsitaadiga

can860 kirjutas:
Mis k*** nende subtiitritega FOXplay's toimub?
Ma olen oma neli korda vaatama asudes neid väljalülitatuks juba seadnud aga ikka on iga kord tagasi. icon_mad.gif

No ei saa ometi nii keeruline olla üks asi toimima panna normaalselt icon_biggrin.gif

Kuidas siis nii!

FOXplay vähese sisu au ja uhkus on just eesti subtiitrid.
Ja sina tahad neid välja lülitada. Naljamees.
icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2016 21:37:39 vasta tsitaadiga

can860 kirjutas:
Mis k*** nende subtiitritega FOXplay's toimub?
Ma olen oma neli korda vaatama asudes neid väljalülitatuks juba seadnud aga ikka on iga kord tagasi. icon_mad.gif

No ei saa ometi nii keeruline olla üks asi toimima panna normaalselt icon_biggrin.gif


lülita siis subtiitrid jäädavalt digiboksi sätetes välja, muidu ühe osa peal kinni paned, siis järgmisel on ikka tagasi.
pole kontrollinud kas mõjub, kuid nii peaks.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
can860
HV vaatleja

liitunud: 02.03.2014




sõnum 09.04.2016 21:53:05 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:

FOXplay vähese sisu au ja uhkus on just eesti subtiitrid.
Ja sina tahad neid välja lülitada. Naljamees.
icon_biggrin.gif


hahaa, ja Taavi Rõivas on Eesti peaminister.
See, et miski olemas on, ei tähenda veel, et peaks uhke olema, lihtsalt selle pärast, et nimetet asi olemas on icon_smile.gif

Kui suudetakse meelde jätta viimane episood ja ajaline hetk seriaalist, mida viimati vaatasin siis võiks ju ka keeleseaded meelde jääda. Mul ei ole midagi eestikeelsete subtiitrite vastu, vastupidi, on hea kui need olemas on. Peaasi, et ei hakata "pakkuma" sünkroontõlget, ilma originaalheli olemasoluta.

E:
indrekp kirjutas:

lülita siis subtiitrid jäädavalt digiboksi sätetes välja, muidu ühe osa peal kinni paned, siis järgmisel on ikka tagasi.
pole kontrollinud kas mõjub, kuid nii peaks.


Vaatan üle.
Viimati vähemalt (kui õigesti mäletan) oli seal võimalik valida keel etteantud valikute hulgast aga "väljas" valik puudus. Võib-olla on vahepeal miskit muutunud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2016 13:13:16 vasta tsitaadiga

Selline küsimus, kas WebOS2.0 telekatega saab 4G koduinternetti kasutades ilma digiboksita Telia telepilti tarbida?
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2016 13:29:57 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Selline küsimus, kas WebOS2.0 telekatega saab 4G koduinternetti kasutades ilma digiboksita Telia telepilti tarbida?


Ei saa, hetkel on minuTV tugi olemas veebis, android ja iOS seadmetes ning Arrise digiboksiga.
Mitteametlikult pidavat saama ka minuTV android äppi installerida Androidiga teleritele nagu Sony ja Philips. Väidetavalt ka töötab kuid ebamugav sest puldi nuppudega seda juhtida ei saa.

WebOS 2.0 2015 aasta teleritel on TeliaTV rakendus millega saab kaabli klient TV teenust tarbida.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2016 14:48:16 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif @indrekp
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
can860
HV vaatleja

liitunud: 02.03.2014




sõnum 10.04.2016 19:10:41 vasta tsitaadiga

can860 kirjutas:

E:
indrekp kirjutas:

lülita siis subtiitrid jäädavalt digiboksi sätetes välja, muidu ühe osa peal kinni paned, siis järgmisel on ikka tagasi.
pole kontrollinud kas mõjub, kuid nii peaks.


Vaatan üle.
Viimati vähemalt (kui õigesti mäletan) oli seal võimalik valida keel etteantud valikute hulgast aga "väljas" valik puudus. Võib-olla on vahepeal miskit muutunud.


Toimib, thumbs_up.gif
Huvitav, mis ajast see "väljas" valik subtiitritele olemas juba on, oleks teadnud, oleks vast isegi välja mõelnud icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hobihall
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 10.04.2016 22:35:34 vasta tsitaadiga

Samsale tulevad uuendused peale 4.033 rakenduse ilmumist päris kiiresti. Nüüd juba 5.6.14 versioon olemas koos FOXplay-ga. Paraku on ka tehnilise tõrke error tagasi
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gunnar19
Kaevur
Gunnar19

liitunud: 12.11.2008




sõnum 11.04.2016 11:38:09 vasta tsitaadiga

Kas keegi on kolme telerit ka proovinud?
Meil töötavad kaks digiboxi täitsa jumala abiga, nipanapa veab välja, eriti kift on samal ajal veel arvuti või telefoniga veebi silvida, nii 1997 kasutajakogemus tuleb meelde. Hea on veel see et netti kasutavad seadmeid nii kümne ringis...

Kui vaid minu silmad näeksid seda päeva mil tõotatud valguskaabel ka ükskord meie majani jõuaks ja kord ETV-d HD formaadis vaadata saaks...

_________________


viimati muutis Gunnar19 11.04.2016 11:41:53, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2016 11:41:12 vasta tsitaadiga

16M liiniga veab kolm pilti ette küll. VDSL ei levi sinuni?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gunnar19
Kaevur
Gunnar19

liitunud: 12.11.2008




sõnum 11.04.2016 11:43:02 vasta tsitaadiga

KillFrenzy, ma ei tea, öeldi et 10mbit on maksimum, ehk teretulemast tulevikku...

Elukoht suurest pealinnast 50 kiltsi kaugusel.

_________________
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2016 11:47:50 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
16M liiniga veab kolm pilti ette küll.

Kusjuures mitte alati, vahel ruudutab, oleneb kanalitest.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2016 11:57:10 vasta tsitaadiga

Kui tõesti vaja et kolm telekat korraga samalajal pilti näitavad, siis peab ilmselt muu lahenduse otsima. Üle õhu või kaabel tv.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2016 12:11:33 vasta tsitaadiga

Õhust tuleb igasugust televisiooni, kui vaja kaablist pilti saada siis sõltub ainult ühenduskiirusest jaamaga kui palju telereid läbi tuleb, SD pilt ca 4Mbit/s ja HD ca 8Mbit/s.
Ehk ADSL võrgus saad ka 1 vaatajakohaga HD kanali pildi ette, vajad 2 boksi siis tuleb paratamatult pildikvaliteedis SD peale minna. VDSL korral siis vastavalt liini pikkusele ja ühenduskiirusele.

Valguse kohapealt on kliendil kaks valikut, kortermajas on lootust kambaga sooviavalduse korral ehk pakkuja kulul saada aga eramajad ilmselt jäävadki kas uute majade projekteerijate kuludesse või erakliendi enda tasu eest tellimiseks. Töö lihtsalt koos projektidega on niivõrd kallis, et keegi teine kaablit sisse ei too.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2016 21:43:57 vasta tsitaadiga

Kas see on normaalne, kui käib ühest digiboksist Kanal2, siis ruuter näitab sellist liiklust: atm_tv 9.64 Mbit/s
(1.21 MB/s)


edit: okei, äpiga teleka striim tapeti alles paari minuti möödudes peale kinnipanekut.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
W!ngs
HV kasutaja
W!ngs

liitunud: 14.01.2010




sõnum 14.04.2016 21:45:05 vasta tsitaadiga

Kas Starmani internetiga on võimalik Telia äppi/teenust Samsungis kasutada ilma, et peaks Telia enda alusühendust juurde võtma?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 14.04.2016 21:47:52 vasta tsitaadiga

W!ngs, ei,ei ole võimalik. Kui sa just MinuTV teenust ei kasuta, see vististi Samsungi äpiga ei toimi, tegu eraldiseisva teenusega.
IP põhine teleteenus eeldab ka seda nn. alusühendust, see kõigil telkodel sarnane reegel. IP või CATV alusühendus ja siis sinna teenus otsa.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2016 16:07:27 vasta tsitaadiga

Nüüd nädalapäevad seda uut nuti tv'd arrise boksiga kasutanud. Võib nii kiita kui ka laita.
Kiirus, hd kanalid, rohkem salvestatavaid kanaleid, järelvaatamine on postiivsed. Tänu numbritega puldile on ka kanalite valimine täitsa ok.
Miinuse poole läheb kindlasti see, et näiteks saateinfo nägemiseks peab palju rohkem vaeva nägema. Mute nuppu puudumine on ka miinus. Vähemalt viiel korral on heli ära kadunud, aitab vaid boksi korraks väljalülitamine. Ei õnnestunud ka ainult ühele kindlale sarja osale salvestuse lisamine, ikka paneb kõik osad salvestama. Pärast väga tüütu otsida seda konkreetset osa.
Teises toas oleva amino boksiga seda uut nuti tv'd kasutades üldiselt kõik töötab enamvähem korralikult. Häirib see, et kõiki kanaleid ei saa sealt salvestama panna. Näiteks ETV+ ja Travel Channelit ei saanud amino boksist salvestama panna.
Kokkuvõtteks rohkem positiivset kui negatiivset.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TALIBAN
HV kasutaja

liitunud: 23.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2016 19:28:41 vasta tsitaadiga

Kas ma saan õigesti aru et kordusTV on ära kaotatud ja nüüd on ainult salvestamine, mille abil saaks järgi vaadata saateid? Kas see kordusTV polnd mitte uue nutiTV põhi müügiargument ja nüüd seda enam pole !?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2016 19:34:46 vasta tsitaadiga

Reklaamivaba KordusTV on ka olemas.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 15.04.2016 19:38:40 vasta tsitaadiga

TALIBAN, kui tahad just kordusTV menüüsse minna siis vajutad puldil OK ja sealt kerid ->kordusTV.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.04.2016 21:31:10 vasta tsitaadiga

TALIBAN, või lähed Eesti omatoodangu peale kavas ja valid "Vaata algusest"
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2016 21:36:36 vasta tsitaadiga

TALIBAN kirjutas:
Kas ma saan õigesti aru et kordusTV on ära kaotatud ja nüüd on ainult salvestamine, mille abil saaks järgi vaadata saateid? Kas see kordusTV polnd mitte uue nutiTV põhi müügiargument ja nüüd seda enam pole !?


Millest üldse see järeldus? Kadus menüüst ära või?
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 15.04.2016 21:49:01 vasta tsitaadiga

indrekp, seepärast, et varasemalt oli ka "vaata kordust" eesti omasaadete puhul, nüüd aga vaata salvestust. Sellest see küsimus.
Aga ehk on viga ka minu sätetes, igatahes see mind ei häiri, niikaua, kui saadet vaadata saab. On ta siis sõnastuses salvestus või kordus.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 741, 742, 743 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.