|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
05.04.2016 17:04:24
|
|
|
Teleka ostul on ikka kõige tähtsam näitaja teleka pilt.
Pärast võib nii olla, et igast pooltöötavaid äppe on kamaluga aga ka pilt on pigem mingi keskmine või allapoole sinakashall udu.
Vahid mitu aastat ja koguaeg kahetsed kehva pilti.
Ega kõik inimesed ei osta iga 3 või 6 kuu tagant uut telekat, nagu siin rõhuv enamus foorumlasi paistab tegevat.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
05.04.2016 20:11:32
|
|
|
| armjan kirjutas: |
| sooty kirjutas: |
Võtsin siis eile uuesti digiboksi ja nüüd ei saa tänu anynet+ hädadele pilti ette... Soovitusi? Mälu järgi tuli HDMI CEC vist kuskilt boksi enda seadetest välja lülitada? aga ma ei saa boksi pilti ette....
Ja see Foxplay on ju täitsa tühi. Miks nad GoT khaleesiga reklaamivad, kui hetkel ainukesed huvitavamad seebid Gotham & Walking Dead? |
Aprillis tuleb troonide mäng, uus hooaeg. Reklaamitakse tegelastega, kes on läbivad. Täna pole, homme on.
FOXplay on täitsa tühi? kui nii, on Sul lokaalne probleem, millele võid vajada teh tuge.
Anynet+ häirib, keera see TV enda seadetes maha. HDMI-CEC saad boksist maha keerata: Peamenüü-->seaded->Telia TV-> tehnilised seaded-> HDMI CEC (sees / väljas)
Võid mulle PMi ka boksi SN saata. Boksi pildi ettesaamine pole samuti üldine viga. |
HDMI's oli vist telekas süüdi. Anynet'i lükkasin välja, aga kohe ei aidanud. Mängisin toitega sisse-välja, see ka ei aidanud - ikka must pilt.
Lõpuks panin arrise kaabli otsa WDTV ja siis bluray mängija (mõlemad töötasid) ja kui pärast seda uuesti arrise panin, siis tuli digiboksist TV pilt ette. F8000 mudeliks
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
08.04.2016 19:07:44
|
|
|
| Mis moodi saab lemmiklisti peale panna? Jutt siis amino boksist, kus uus nuti tv peal. Listi sai tehtud, aga peale ei mõista panna.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
08.04.2016 19:09:56
|
|
|
alpha, mismoodi sa aminole uusnuti üldse peale said, ma mõtlen seda uut menüüd? Aminole ei pidavat ju seda saama peale panna.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
08.04.2016 19:35:26
|
|
|
Mille "peale" seda lemmiklisti panna tahad? OK => kanalite nimekiri tuleb ette => nool paremale => otsid enda nimekirja üles => ...
Hiljem punast nuppu litsudes peaks küsima, kas tahad salvestada. Vahel isegi küsib. Siis puldist boks välja-sisse.
Aga menüü on ikka vana (kanalite nimekiri on lihtsalt suvaliselt segi paisatud), nuti on vaid uus, uue hinnaga.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fate
HV kasutaja

liitunud: 12.06.2004
|
08.04.2016 19:57:58
|
|
|
| Kas on teisigi H6400 (või mõne muu Samsa teleka) kasutajaid, kes said küll lahti topeltlaadimisest kuid telekat sisselülitades on pilt must? Ehk kõik laeb end ära, aga pilt iseenesest tuleb ette alles siis kui kanalit vahetada.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
08.04.2016 20:45:24
|
|
|
| Fate kirjutas: |
| Kas on teisigi H6400 (või mõne muu Samsa teleka) kasutajaid, kes said küll lahti topeltlaadimisest kuid telekat sisselülitades on pilt must? Ehk kõik laeb end ära, aga pilt iseenesest tuleb ette alles siis kui kanalit vahetada. |
helista 123, kõikidel automaatselt suunamist ei eemaldatud kuna smarthub ise ei taha kõikidel uueneda, teleri algseaded võid ennetavalt ära teha, siis 123, et kontrollida kas sul on suunamine maas.
Mul F6400 ja suunamine maas ning pilt tuleb ette kohe käivitamisega.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
freestyler
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.03.2002
|
08.04.2016 22:25:00
|
|
|
| mul käivitades on ka pilt kohe ees (F8000) aga siis hetkeks viskab pildi mustaks ja ketrab seda mõtteketast.. kas peab nii olema või vaja ka helistada?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
08.04.2016 22:27:19
|
|
|
See on iseenesest OK. Mõttekera tekib võrguühenduse kontrolli peale.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Motiv8
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2003
|
08.04.2016 23:37:53
|
|
|
| freestyler kirjutas: |
| mul käivitades on ka pilt kohe ees (F8000) aga siis hetkeks viskab pildi mustaks ja ketrab seda mõtteketast.. kas peab nii olema või vaja ka helistada? |
+ hommikul vahetab peale mõtteketast ka kanalit, kas ok või pean helistama, kuigi uuendusi ei paku?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
09.04.2016 00:24:25
|
|
|
... ühel F5300 ei tule pilt üldse ette, keerutab mõnda aega seda ringikest ja siis on pilt must ja jääbki nii, varem toimis nii hästi, kui see app üldse toimis ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
09.04.2016 00:26:58
|
|
|
Täna töötas...ei tea kas mingi uuendus peal või mittw
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
09.04.2016 01:23:11
|
|
|
Hooldustööd täna öösel.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
09.04.2016 08:16:53
|
|
|
| Mitte üks teist ei öelnud, kas teleri tarkvara on viimane ja kas smarthub on update saanud. Kui need tegevused tehtud ja pilt jääb mustaks, siis 123. Nemad võivad omakorda teha enda poolt kontrolli ja kui selgub, et Smarthub pole värskendust eelnevate tegevustega saanud, siis suunatakse Samsungisse kes kaugelt üle võrgu tegevused teostab.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jkddp
HV veteran

liitunud: 22.12.2004
|
09.04.2016 12:20:23
|
|
|
küsimus järgmine
kus kohas ma sellist menüüd näen nagu pildil on?
KordusTV->Päevakajaline->Vabariigi kodanikud
Täpselt sama asja näidatakse ka
Salvestused->Sarjad->Puhkus Mehhikos 2
Kui seda ei leia kuskil siis miks seda üldse näidatakse?
_________________ Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida  |
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hugo
HV veteran
liitunud: 01.12.2005
|
09.04.2016 12:23:04
|
|
|
| Telia Tv tavapaketis peaks olema FoxPlay, kuidas seda näeb, mille alt ?
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jkddp
HV veteran

liitunud: 22.12.2004
|
09.04.2016 12:25:04
|
|
|
eraldi menüü nagu kava või salvestused või kordus tv
_________________ Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida  |
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
09.04.2016 13:18:49
|
|
|
| hugo kirjutas: |
| Telia Tv tavapaketis peaks olema FoxPlay, kuidas seda näeb, mille alt ? |
Siin kaadrites ka näha:
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hugo
HV veteran
liitunud: 01.12.2005
|
09.04.2016 13:23:07
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| hugo kirjutas: |
| Telia Tv tavapaketis peaks olema FoxPlay, kuidas seda näeb, mille alt ? |
Siin kaadrites ka näha:
Spoiler 
|
No ei ole minul eraldi seda FoxPlay kohta.Olen lapanud kõik läbi
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
09.04.2016 13:29:41
|
|
|
On sul ikka uusNutiTV ja digiboks (Motorola/Arris) kasutusel?
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hugo
HV veteran
liitunud: 01.12.2005
|
09.04.2016 13:37:16
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
| On sul ikka uusNutiTV ja digiboks (Motorola/Arris) kasutusel? |
Digiboks on Samsungi tv sees ja sealt võetud Elioni äpp. Peab selleks miskit tegema ?
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
09.04.2016 13:40:38
|
|
|
hugo, jah. Ootama Samsungi appi-i uuendust. Jaanipäevaks vast on ikka olemas.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hugo
HV veteran
liitunud: 01.12.2005
|
09.04.2016 13:47:36
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
hugo, jah. Ootama Samsungi appi-i uuendust. Jaanipäevaks vast on ikka olemas.  |
No tore teada siis
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
09.04.2016 13:55:18
|
|
|
| A.S. kirjutas: |
Mille "peale" seda lemmiklisti panna tahad? OK => kanalite nimekiri tuleb ette => nool paremale => otsid enda nimekirja üles => ...
Hiljem punast nuppu litsudes peaks küsima, kas tahad salvestada. Vahel isegi küsib. Siis puldist boks välja-sisse.
Aga menüü on ikka vana (kanalite nimekiri on lihtsalt suvaliselt segi paisatud), nuti on vaid uus, uue hinnaga.
|
tänud
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
can860
HV vaatleja
liitunud: 02.03.2014
|
09.04.2016 19:44:21
|
|
|
Mis k*** nende subtiitritega FOXplay's toimub?
Ma olen oma neli korda vaatama asudes neid väljalülitatuks juba seadnud aga ikka on iga kord tagasi.
No ei saa ometi nii keeruline olla üks asi toimima panna normaalselt
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
09.04.2016 19:53:59
|
|
|
| tsitaat: |
No ei saa ometi nii keeruline olla üks asi toimima panna normaalselt
|
Ajalugu on näidanud, et kõik lihtsad asjad võivad võtta aastaid aega
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
09.04.2016 21:29:39
|
|
|
| can860 kirjutas: |
Mis k*** nende subtiitritega FOXplay's toimub?
Ma olen oma neli korda vaatama asudes neid väljalülitatuks juba seadnud aga ikka on iga kord tagasi.
No ei saa ometi nii keeruline olla üks asi toimima panna normaalselt  |
Kuidas siis nii!
FOXplay vähese sisu au ja uhkus on just eesti subtiitrid.
Ja sina tahad neid välja lülitada. Naljamees.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
09.04.2016 21:37:39
|
|
|
| can860 kirjutas: |
Mis k*** nende subtiitritega FOXplay's toimub?
Ma olen oma neli korda vaatama asudes neid väljalülitatuks juba seadnud aga ikka on iga kord tagasi.
No ei saa ometi nii keeruline olla üks asi toimima panna normaalselt  |
lülita siis subtiitrid jäädavalt digiboksi sätetes välja, muidu ühe osa peal kinni paned, siis järgmisel on ikka tagasi.
pole kontrollinud kas mõjub, kuid nii peaks.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
can860
HV vaatleja
liitunud: 02.03.2014
|
09.04.2016 21:53:05
|
|
|
| seeru kirjutas: |
FOXplay vähese sisu au ja uhkus on just eesti subtiitrid.
Ja sina tahad neid välja lülitada. Naljamees.
 |
hahaa, ja Taavi Rõivas on Eesti peaminister.
See, et miski olemas on, ei tähenda veel, et peaks uhke olema, lihtsalt selle pärast, et nimetet asi olemas on
Kui suudetakse meelde jätta viimane episood ja ajaline hetk seriaalist, mida viimati vaatasin siis võiks ju ka keeleseaded meelde jääda. Mul ei ole midagi eestikeelsete subtiitrite vastu, vastupidi, on hea kui need olemas on. Peaasi, et ei hakata "pakkuma" sünkroontõlget, ilma originaalheli olemasoluta.
E:
| indrekp kirjutas: |
lülita siis subtiitrid jäädavalt digiboksi sätetes välja, muidu ühe osa peal kinni paned, siis järgmisel on ikka tagasi.
pole kontrollinud kas mõjub, kuid nii peaks. |
Vaatan üle.
Viimati vähemalt (kui õigesti mäletan) oli seal võimalik valida keel etteantud valikute hulgast aga "väljas" valik puudus. Võib-olla on vahepeal miskit muutunud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
10.04.2016 13:13:16
|
|
|
| Selline küsimus, kas WebOS2.0 telekatega saab 4G koduinternetti kasutades ilma digiboksita Telia telepilti tarbida?
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
10.04.2016 13:29:57
|
|
|
| anubis kirjutas: |
| Selline küsimus, kas WebOS2.0 telekatega saab 4G koduinternetti kasutades ilma digiboksita Telia telepilti tarbida? |
Ei saa, hetkel on minuTV tugi olemas veebis, android ja iOS seadmetes ning Arrise digiboksiga.
Mitteametlikult pidavat saama ka minuTV android äppi installerida Androidiga teleritele nagu Sony ja Philips. Väidetavalt ka töötab kuid ebamugav sest puldi nuppudega seda juhtida ei saa.
WebOS 2.0 2015 aasta teleritel on TeliaTV rakendus millega saab kaabli klient TV teenust tarbida.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
10.04.2016 14:48:16
|
|
|
@indrekp
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
can860
HV vaatleja
liitunud: 02.03.2014
|
10.04.2016 19:10:41
|
|
|
| can860 kirjutas: |
E:
| indrekp kirjutas: |
lülita siis subtiitrid jäädavalt digiboksi sätetes välja, muidu ühe osa peal kinni paned, siis järgmisel on ikka tagasi.
pole kontrollinud kas mõjub, kuid nii peaks. |
Vaatan üle.
Viimati vähemalt (kui õigesti mäletan) oli seal võimalik valida keel etteantud valikute hulgast aga "väljas" valik puudus. Võib-olla on vahepeal miskit muutunud. |
Toimib,
Huvitav, mis ajast see "väljas" valik subtiitritele olemas juba on, oleks teadnud, oleks vast isegi välja mõelnud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
hobihall
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.10.2004
|
10.04.2016 22:35:34
|
|
|
| Samsale tulevad uuendused peale 4.033 rakenduse ilmumist päris kiiresti. Nüüd juba 5.6.14 versioon olemas koos FOXplay-ga. Paraku on ka tehnilise tõrke error tagasi
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gunnar19
Kaevur

liitunud: 12.11.2008
|
11.04.2016 11:38:09
|
|
|
Kas keegi on kolme telerit ka proovinud?
Meil töötavad kaks digiboxi täitsa jumala abiga, nipanapa veab välja, eriti kift on samal ajal veel arvuti või telefoniga veebi silvida, nii 1997 kasutajakogemus tuleb meelde. Hea on veel see et netti kasutavad seadmeid nii kümne ringis...
Kui vaid minu silmad näeksid seda päeva mil tõotatud valguskaabel ka ükskord meie majani jõuaks ja kord ETV-d HD formaadis vaadata saaks...
_________________

viimati muutis Gunnar19 11.04.2016 11:41:53, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
11.04.2016 11:41:12
|
|
|
| 16M liiniga veab kolm pilti ette küll. VDSL ei levi sinuni?
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gunnar19
Kaevur

liitunud: 12.11.2008
|
11.04.2016 11:43:02
|
|
|
KillFrenzy, ma ei tea, öeldi et 10mbit on maksimum, ehk teretulemast tulevikku...
Elukoht suurest pealinnast 50 kiltsi kaugusel.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
11.04.2016 11:47:50
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| 16M liiniga veab kolm pilti ette küll. |
Kusjuures mitte alati, vahel ruudutab, oleneb kanalitest.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
11.04.2016 11:57:10
|
|
|
| Kui tõesti vaja et kolm telekat korraga samalajal pilti näitavad, siis peab ilmselt muu lahenduse otsima. Üle õhu või kaabel tv.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
11.04.2016 12:11:33
|
|
|
Õhust tuleb igasugust televisiooni, kui vaja kaablist pilti saada siis sõltub ainult ühenduskiirusest jaamaga kui palju telereid läbi tuleb, SD pilt ca 4Mbit/s ja HD ca 8Mbit/s.
Ehk ADSL võrgus saad ka 1 vaatajakohaga HD kanali pildi ette, vajad 2 boksi siis tuleb paratamatult pildikvaliteedis SD peale minna. VDSL korral siis vastavalt liini pikkusele ja ühenduskiirusele.
Valguse kohapealt on kliendil kaks valikut, kortermajas on lootust kambaga sooviavalduse korral ehk pakkuja kulul saada aga eramajad ilmselt jäävadki kas uute majade projekteerijate kuludesse või erakliendi enda tasu eest tellimiseks. Töö lihtsalt koos projektidega on niivõrd kallis, et keegi teine kaablit sisse ei too.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
14.04.2016 21:43:57
|
|
|
Kas see on normaalne, kui käib ühest digiboksist Kanal2, siis ruuter näitab sellist liiklust: atm_tv 9.64 Mbit/s
(1.21 MB/s)
edit: okei, äpiga teleka striim tapeti alles paari minuti möödudes peale kinnipanekut.
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
W!ngs
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2010
|
14.04.2016 21:45:05
|
|
|
| Kas Starmani internetiga on võimalik Telia äppi/teenust Samsungis kasutada ilma, et peaks Telia enda alusühendust juurde võtma?
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
14.04.2016 21:47:52
|
|
|
W!ngs, ei,ei ole võimalik. Kui sa just MinuTV teenust ei kasuta, see vististi Samsungi äpiga ei toimi, tegu eraldiseisva teenusega.
IP põhine teleteenus eeldab ka seda nn. alusühendust, see kõigil telkodel sarnane reegel. IP või CATV alusühendus ja siis sinna teenus otsa.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
15.04.2016 16:07:27
|
|
|
Nüüd nädalapäevad seda uut nuti tv'd arrise boksiga kasutanud. Võib nii kiita kui ka laita.
Kiirus, hd kanalid, rohkem salvestatavaid kanaleid, järelvaatamine on postiivsed. Tänu numbritega puldile on ka kanalite valimine täitsa ok.
Miinuse poole läheb kindlasti see, et näiteks saateinfo nägemiseks peab palju rohkem vaeva nägema. Mute nuppu puudumine on ka miinus. Vähemalt viiel korral on heli ära kadunud, aitab vaid boksi korraks väljalülitamine. Ei õnnestunud ka ainult ühele kindlale sarja osale salvestuse lisamine, ikka paneb kõik osad salvestama. Pärast väga tüütu otsida seda konkreetset osa.
Teises toas oleva amino boksiga seda uut nuti tv'd kasutades üldiselt kõik töötab enamvähem korralikult. Häirib see, et kõiki kanaleid ei saa sealt salvestama panna. Näiteks ETV+ ja Travel Channelit ei saanud amino boksist salvestama panna.
Kokkuvõtteks rohkem positiivset kui negatiivset.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TALIBAN
HV kasutaja
liitunud: 23.05.2006
|
15.04.2016 19:28:41
|
|
|
| Kas ma saan õigesti aru et kordusTV on ära kaotatud ja nüüd on ainult salvestamine, mille abil saaks järgi vaadata saateid? Kas see kordusTV polnd mitte uue nutiTV põhi müügiargument ja nüüd seda enam pole !?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
15.04.2016 19:34:46
|
|
|
| Reklaamivaba KordusTV on ka olemas.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
15.04.2016 19:38:40
|
|
|
TALIBAN, kui tahad just kordusTV menüüsse minna siis vajutad puldil OK ja sealt kerid ->kordusTV.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
15.04.2016 21:31:10
|
|
|
| TALIBAN, või lähed Eesti omatoodangu peale kavas ja valid "Vaata algusest"
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
15.04.2016 21:36:36
|
|
|
| TALIBAN kirjutas: |
| Kas ma saan õigesti aru et kordusTV on ära kaotatud ja nüüd on ainult salvestamine, mille abil saaks järgi vaadata saateid? Kas see kordusTV polnd mitte uue nutiTV põhi müügiargument ja nüüd seda enam pole !? |
Millest üldse see järeldus? Kadus menüüst ära või?
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
15.04.2016 21:49:01
|
|
|
indrekp, seepärast, et varasemalt oli ka "vaata kordust" eesti omasaadete puhul, nüüd aga vaata salvestust. Sellest see küsimus.
Aga ehk on viga ka minu sätetes, igatahes see mind ei häiri, niikaua, kui saadet vaadata saab. On ta siis sõnastuses salvestus või kordus.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|