|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
c4v6
HV veteran

liitunud: 15.05.2008
|
24.02.2016 11:54:30
|
|
|
| Kahtlane värk, sest andmete poolest pigem M seeria jätk
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
24.02.2016 11:56:59
|
|
|
Alumine otsa kipub sinna poole jah, aga X performance prose ju snapragon 820, e. uus tipp.
Tuleks nüüd compact ka ära.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
c4v6
HV veteran

liitunud: 15.05.2008
|
24.02.2016 12:41:39
|
|
|
No still ei kõla loogiliselt. Ekraani suurus näiteks jne.
Pigem on siis nii, et X võib Z overteikida aga siis tuleb mingi veel kõvema leveli masin.
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
25.02.2016 09:55:30
|
|
|
| Le Inc kirjutas: |
| Veits OT aga tundub et Z seerial on kriips peal - asendatakse X seeriaga. St ei tule Z6 põlvkonda enam peale. |
Öeldi ära, et paugupille enam ei pakuta - keskendutakse asjadele, mis inimesele tegelikult oluline - hea kaamera, aku pidamine, jne.
Kui hind tuleb tänu sellele mõistlikum - miks mitte. X performance oma 820 prose ja FHD ekraaniga (rohkem piksleid kuni 5" ekraanil on aku raiskamine) ning veekindel ka - tekitab isu.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
26.02.2016 14:05:50
|
|
|
Igasugune aparaat mis on SD 820 on hetkel sisuliselt "paugupill" ju. Lihtsalt X Performance on ilma 4K salvestuseta (kivi ju seda toetab, miks see tarkvaraliselt välja jäeti?) ja FHD ekraaniga. Ekraani resolutsiooni küll ei saa lugeda "keskmiseks" näitajaks (võib-olla kui oleks olnud 720p vms.)
viimati muutis Le Inc 26.02.2016 15:55:36, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirage
HV veteran
liitunud: 10.09.2003
|
26.02.2016 14:58:32
|
|
|
Toores tarkvara, öeldi vist kah, et pole consumer valmis soft veel.
_________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°> |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blackhawk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2005
|
03.03.2016 11:08:34
|
|
|
| Tea kas see parandab mu telefoni ära või peaks garantiisse viima. Töötas siin mitu nädalat kenast ja siis kukkus jälle eile restarte tegema. Viimaselajal olen täheldanud ka seda, et kuigi telefon näitab, et nett olemas siis ikka ei liigu kuhugi, viskab kohe, et interneti ühendus puudub. Nii Wifiga kui 4G. Sisse välja suksides saab tagasi või mõne aja möödudes. Olen teinud siin nagu soovitatakse, et factory repair ja mida kõike veel....nüüd loodangi, et äkki vahuuuendus aitab.
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaanus
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
08.03.2016 16:35:37
|
|
|
PC Compansion pakkuski just vahukommi
Lasen just peale
|
|
| Kommentaarid: 716 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
571 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
08.03.2016 16:42:13
|
|
|
| sooty kirjutas: |
| vahukomm is coming |
installin juba enda compactile
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
09.03.2016 14:15:57
|
|
|
Kas siinsetel Z5C kasutajatel on tagaklaasi mõranemise kohta sama palju nurinat, kui seda Z3C puhul oli?
Hetkel kasutan ZRi, mis hakkab "moraalselt vananema" ja just Z5C tundub kõige mõistlikum valik uuendusel.
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaanus
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
09.03.2016 14:19:32
|
|
|
Peale 6.0 installimist on Z5P puhul igaljuhul aku vastupidavus märgatavalt paranenud
|
|
| Kommentaarid: 716 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
571 |
|
| tagasi üles |
|
 |
grt
HV vaatleja
liitunud: 06.03.2009
|
09.03.2016 15:04:08
|
|
|
6.0-l on mingi jama Small App-ide kasutamisega. Millegipärast kaob ühel hetkel neile ligipääs, neid katavad alumise riba nupud. Kui keerata ekraan landscap'i, siis on ligipääs olemas.
Kui teha korra restart ja minna safe mode'i ning seal small appe kasutada, siis jama kaob. Aga ei tea kui kauaks...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
09.03.2016 16:11:44
|
|
|
vahukommi all saab developer menüüst bootloaderi lahti teha vist. Endal katsetamiseks Z5 ei ole.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
09.03.2016 22:12:15
|
|
|
| ceemic kirjutas: |
Kas siinsetel Z5C kasutajatel on tagaklaasi mõranemise kohta sama palju nurinat, kui seda Z3C puhul oli?
Hetkel kasutan ZRi, mis hakkab "moraalselt vananema" ja just Z5C tundub kõige mõistlikum valik uuendusel. |
Seal taga ei ole enam selline klaas. Mingi tuhm nanokattega ollus on ja pole nagu kuulnud et keegi katki selle teinud oleks..
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
c4v6
HV veteran

liitunud: 15.05.2008
|
09.03.2016 23:27:48
|
|
|
Uuendus saabus äsja ka minu Z5ele. Loodame parimat.
NB ! Kes kavatseb seda läbi enda mobiilse neti tirida, siis uuendus kaalub üle giga.
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
grt
HV vaatleja
liitunud: 06.03.2009
|
10.03.2016 12:40:08
|
|
|
| 6.0-ga on see küll kehvasti, et sõrmejäljelugejaga ei saa sisse logida, kui ekraani lukustamiseks on kasutatud mingit muud tarkvara (mul nt Greenify või Widgetsoid). Peab tüütu PIN-iga jurama....
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomv
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.01.2007
|
10.03.2016 14:34:10
|
|
|
| tsitaat: |
6.0-ga on see küll kehvasti, et sõrmejäljelugejaga ei saa sisse logida, kui ekraani lukustamiseks on kasutatud mingit muud tarkvara (mul nt Greenify või Widgetsoid). Peab tüütu PIN-iga jurama....
|
See pole 6.0-spetsiifiline. Vähemalt ma ei saa ka Lollipopiga seda teha.
| tsitaat: |
vahukommi all saab developer menüüst bootloaderi lahti teha vist. Endal katsetamiseks Z5 ei ole.
|
Ja ka see pole vahukommispetsiifiline. Ja see "toggle" ei unlocki veel su bootloaderit. Selleks peab veidi pikema protseduuri läbi tegema: http://developer.sonymobile.com/unlockbootloader/unlock-yourboot-loader/
_________________ jah |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
c4v6
HV veteran

liitunud: 15.05.2008
|
10.03.2016 18:20:14
|
|
|
Ise kuulun ka nende leeri kes peale nädalat üldse loobusid sellest sõrmejälje lugejast, sest iga kolmas kord ei lugenud ta sõrmejälge välja. Proovisin igast variante sinna toppida nii niiske kui kuiva sõrmega ja iga nurga alt. Vahel töötas, vahel mitte
Muus osas olen telefoniga väga rahul
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
grt
HV vaatleja
liitunud: 06.03.2009
|
10.03.2016 19:08:25
|
|
|
| Tomv kirjutas: |
| tsitaat: |
6.0-ga on see küll kehvasti, et sõrmejäljelugejaga ei saa sisse logida, kui ekraani lukustamiseks on kasutatud mingit muud tarkvara (mul nt Greenify või Widgetsoid). Peab tüütu PIN-iga jurama....
|
See pole 6.0-spetsiifiline. Vähemalt ma ei saa ka Lollipopiga seda teha.
|
Minul töötas Lollipopiga küll. Foorumites ei märganud ka, et keegi oleks varem seda problat üles võtnud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kalltar
HV vaatleja
liitunud: 22.11.2002
|
21.03.2016 17:34:15
|
|
|
Nädalapäevad kasutanud Z5 compacti ja ütleks et sõrmejäljelugeja töötab üsna hästi kuivades ja tubastes oludes. Märgade näppudega töötab sama kehvasti nagu kõik need puuteekraanid, õnneks saab siis alati avada ka pin-ga.
Ainuke mida esmamulje pealt ette heidaks on see Sonyle tüüpiline kaamera objektiivi asukoht. See on liiga mobiili servas ja on saanud juba mitmeid pilte teha, kus sõrm osaliselt ees
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UnknowFunk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.09.2009
|
01.04.2016 14:03:16
|
|
|
Eile pakkus siis telefon mulle ka 6.0, ainuke asi mida märkasin, oli see hääletu shortcut mis oli rippmenüüsse tulnud.
_________________ Mida hiljem saabub kiirabi, seda täpsem on diagnoos. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
01.04.2016 16:27:08
|
|
|
| LTE Advanced Cat.6 ka keegi proovinud on? Telefon peaks sellist linki eraldi näitama kui toimib. Samsungi teemas on juttu olnud. Kuidas Sony Z5 kiirused sellega on?
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timoha
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2006
|
03.05.2016 12:27:40
|
|
|
Tervist! Soetasin lõpuks kah Compact versiooni endale. Keegi teab, kas kuskil kohalikes poodides müüakse Xperia Z5 RINGKE FUSION ümbrist antud mudelile? Vaatasin et amazonis on olemas aga ehk on meie poodides kah müügil.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
c4v6
HV veteran

liitunud: 15.05.2008
|
06.05.2016 23:39:48
|
|
|
Nii.
Tele 2'st ostetud Z5 (Jaanuaris vist oli). Sain siis nüüd eelmise nädalani kasutada kuni lasin vastu maad kogemata. Ekraanilt jooksis risti mõra üle. Puutetundlikus lännu.
Uue võtsin nüüd Klickist.
Klicki omal on rohkem mingit saasta peal (mingid imelikud äpid mida näinudki pole). Kujundus on veidi teistmoodi, mingi google kaust on ja mingeid pleikari asju on. Neid ei olnud tele kahest ostetud masinal kohe kindlasti. Installis nüüd mingi 4 uuendust peale ja nüüd on see android 6.0 vms. Kustutasin kogu pasa ära ja kujundasin ära nagu vanasti. Rohkem nagu mingeid vahesid pole näinud...aaa(wifi levi ikooni kõrval on mingi imelik ikoon mida pole varem näinud)
Nüüd lõpetuseks tuleb üks imelik asi mille põhjal te mind kindlasti hulluks peate. Kui ma koguaeg olen rääkinud, et selle Z5 ekraan on mingi imelik, et ei jäta üldse sõrmejälgi, siis selle uuega oli natukese ajaga ekraan üsna pasane juba Ma ei oska midagi arvata sellest, ehk on mingi kokkusattumus aga ma panin kohe tähele seda
Edit: Trükkimise ajal ei ole puudutamisel seda vibra ka enam, eelmisel oli kohe alguses
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
06.05.2016 23:46:14
|
|
|
Said mingi muu regiooni mudeli. Lase xperifirmiga nordic soft peale, siis seda mõttetu kraami vähem. Selle pärast ei maksagi rutata kuskilt poest ostma.
Vibra tuleb seadetest.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
c4v6
HV veteran

liitunud: 15.05.2008
|
07.05.2016 00:52:43
|
|
|
| sooty kirjutas: |
Said mingi muu regiooni mudeli. Lase xperifirmiga nordic soft peale, siis seda mõttetu kraami vähem. Selle pärast ei maksagi rutata kuskilt poest ostma.
Vibra tuleb seadetest. |
Mul ei olnud raske viis mintsa neid äppe kustutada
Kasutasin vahepeal mõned päevad mingit odavat samsung prime vms asja. Seal oli selline asi äratusel, et näiteks said määrata ta viis minutit enne põhiäratuse rakendumist mingit relax heli vaikselt tõusva nivooga mängima panna.
Kas keegi teab mingit äppi mida ma tõmmata saaksin sonyle kus oleks ka selline võimalus ?
Edit: https://www.youtube.com/watch?v=AP87zAHM6hE Sellised asjad saab siis mängima panna enne kui päris asi läramama hakkab
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalltar
HV vaatleja
liitunud: 22.11.2002
|
11.05.2016 14:39:22
|
|
|
Nonii peale kahte kuud kasutamist hakkasid tekkima jamad. Kadus ära ekraani pööramine ehk tee mis tahad ikka on vaid vertikaalasend. Ekraani oööramine menüüst kenasti sees, lisaks tegin igasuguseid diagnostikateste(güroskoop jne) ning need läbis telefon edukalt, aga tee mis tahad, ekraani ei pööra. Ilmnes, et ma pole ainuke selle murega, Sony support foorumis on sama murega nuttu ja hala lehekülgede kaupa nii tavalise Z5, Z5 compacti kui ka Z5 Premiumi osas. https://talk.sonymobile.com/t5/Xperia-Z5-Z5-Compact-Z5-Premium/Z5-Compact-Auto-Rotate-Issue/td-p/1061203
Samuti suutis telefon mingi ime läbi shortside taskus saada jagu saada sõrmejälje ja ka pin koodiga kaitstud ekraanilukust ja mitu korda sai avastatud aias töötades, et telefon plinistab taskus erinevaid valikuid teha.
Kui need jamad kõrvale jätta, siis muu toimis hästi.
Hetkel on telefon Telias garantiis ja ootan nende otsust.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalltar
HV vaatleja
liitunud: 22.11.2002
|
11.05.2016 21:10:35
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| kalltar, Ekraani mitte pööramine on tarkvara jama. Android oli mis versioon peal? 6.0.1? |
Marshmallow sinna peale läks küll jah, versiooni numbrit peast ei mäleta, aga jama tekkis mitu nädalat peale Marshmallowle üleminekut. Võimalik küll, et vahepeal tuli mingi muu pisem update, mis asjad ära rikkus
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m6mmikiisu
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2009
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
21.05.2016 07:18:10
|
|
|
| Kuidas Sony hinnapoliitikaga lood? Kui Xperia X väljas, kas on loota Z5 ja Z5C hindade kukkumist?
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
23.05.2016 06:36:59
|
|
|
| Märgiks ka selle teema ära ja ühtlasi küsiks millised tüüpvead z5compactil on? Paraku ei jõua kogu teemat läbi töötada, et neid spetsiifilisi probleeme üles leida..
|
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
c4v6
HV veteran

liitunud: 15.05.2008
|
23.05.2016 11:59:07
|
|
|
| ceemic kirjutas: |
| Kuidas Sony hinnapoliitikaga lood? Kui Xperia X väljas, kas on loota Z5 ja Z5C hindade kukkumist? |
Hind kukkus ju niigi üsna ruttu ja palju. Vaevalt ta lähiajal väga palju odavamaks läheb. Ilmselt see C 400 ja tavalise 500 euri jääb veel mõneks ajaks.
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
23.05.2016 20:50:51
|
|
|
| -KRANTS- kirjutas: |
| Märgiks ka selle teema ära ja ühtlasi küsiks millised tüüpvead z5compactil on? Paraku ei jõua kogu teemat läbi töötada, et neid spetsiifilisi probleeme üles leida.. |
Üldiselt on tüüpviga kasutaja kes tagaklaasi ära lõhub. Mul ei toimind sõrmejäljelugeja nii hästi kui konkurentidel aga osad ütlevad jälle et toimib. Kaamera pole ka nii hea kui haibitakse aga ega halb ka pole. Muud midagi...
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Geniuz
HV vaatleja
liitunud: 13.09.2011
|
23.05.2016 21:40:01
|
|
|
| Siin, Telia e-poes, kurdavad mitmed inimesed kaja probleemi ja seda, et kuulevad iseennast läbi telefoni. Kas keegi oskab seda probleemi kinnitada või ümber lükata?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m6mmikiisu
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2009
|
05.06.2016 12:25:01
|
|
|
| Vaatasin oma z5-s väheke cardboard vr prillides videosi youtubes vaadatud ja telefon läks üpris kuumaks ning nüüd taga klaasil nurgas mõra. Sisse pannes polnud midagi. Läheb garantiisse täna. Eks paistab mis saab.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
symbo
HV vaatleja
liitunud: 20.07.2006
|
09.06.2016 20:21:09
|
|
|
| Oskab keegi pakkuda Navi rakendust, mis ka teekonda salvestaks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
10.06.2016 10:25:19
|
|
|
| Sygic salvestab sõitusid
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
YvaaT
HV kasutaja
liitunud: 03.04.2002
|
11.06.2016 00:16:34
|
|
|
On keegi täheldanud, et umbes nüüd hakkab esimestel uutel aparaatidel aku vaikselt otsi andma?
Enne nagu eriti ei pand tähele, et on mingi 60%, aga nüüd ta langeb pidevalt sinna?
_________________ Elu on imelik, aga kõik kipuvad seda kole tõsiselt võtma... |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
11.06.2016 09:32:09
|
|
|
| YvaaT kirjutas: |
On keegi täheldanud, et umbes nüüd hakkab esimestel uutel aparaatidel aku vaikselt otsi andma?
Enne nagu eriti ei pand tähele, et on mingi 60%, aga nüüd ta langeb pidevalt sinna? |
Juba hakkab aku surema? . Mul on Z3 Compact mis on ostetud enne, kui Z5 üldse turule tuli ja seni pole midagi viga. Sinu probleemi osas soovitan tehasesätted taastada, et vb on tegu mingi tarkvara bug lihtsalt.
Korralik aku peab vastu paar aastat ja sadu kui mitte tuhandeid laadimistsükleid enne kui hakkab ilmutama väsimuse märke.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2003
|
16.06.2016 22:49:48
|
|
|
Kui lugesin siin näpujäljelugeja kohta, et kehvasti töötab siis mõtlesin et mida juttu.
Nüüd kasutades näritud õuna ja võrrelda selle näpujäljelugejat Z5 fööniga, julgen tõdeda et tõepoolest Sony viskab villast.
_________________ If juu tount andörständ tö kestiön, tount äsk tö kestion. |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eddvin
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2008
|
28.06.2016 00:55:11
|
|
|
Mure on z5 compacti ja skype koostööga.
Mingi hetk skype jookseb kokku, reseti proovisin aga suht ruttu tuli viga ka tagasi.
On kellelgi sarnast muret olnud ja on äkki mõni lahendus välja pakkuda?
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
28.06.2016 07:32:18
|
|
|
| eddvin kirjutas: |
Mure on z5 compacti ja skype koostööga.
Mingi hetk skype jookseb kokku, reseti proovisin aga suht ruttu tuli viga ka tagasi.
On kellelgi sarnast muret olnud ja on äkki mõni lahendus välja pakkuda? |
Minul jooksis skype rakendus skype kõne ajal kokku. Juhtus ainult siis, kui kõne ajal näppida telefoni (kasutada muid rakendusi)
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
16.10.2016 22:17:47
|
|
|
Kuidas selle Sony Z5 kvaliteet muidu on? On siin palju probleeme olnud?
Z2 ajab juba vaikselt närvi, garantiis hakatakse varsti topelt juba juppe vahetama, juba teine z2 mis sureb pidevalt. Muidu igati hea telefon.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
21.10.2016 09:17:06
|
|
|
Tuli ~30mb uuendus, mis pidi sinihammast ja paari muud asja rmeontima, viimased turvauuendused või midagi pidi kah andma, aga paiga tase 01.08.16
| hkurujo88r kirjutas: |
Kuidas selle Sony Z5 kvaliteet muidu on? On siin palju probleeme olnud?
Z2 ajab juba vaikselt närvi, garantiis hakatakse varsti topelt juba juppe vahetama, juba teine z2 mis sureb pidevalt. Muidu igati hea telefon.  |
Z5 (compact) on kole kandiline ja ei istu päris sama hästi käes. Kuna tagumine klaas on matt, siis ei saa sinna midagi peale panna. Panzer on silikooniga ja võib isegi kinni jääda, aga ei raatsi katsetamiseks osta.
Aku kestab normaalselt, aga Z3 ei ole.
Kui Nougat ei ole tähtis ja tahad kindlasti Sony fööni, siis pigem Z3 seeria, peaks veel leidma. Võõra regiooni omale saab meie softi peale lasta.
Alternatiivina Z3+ on sama välimusega, aga uuem sisu ja saab vist nougati, samas peaks on tal Z5'ga võrdväärselt lahja aku.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|