Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Xperia Z5 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2016 11:54:30 vasta tsitaadiga

Kahtlane värk, sest andmete poolest pigem M seeria jätk
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2016 11:56:59 vasta tsitaadiga

Alumine otsa kipub sinna poole jah, aga X performance prose ju snapragon 820, e. uus tipp.
Tuleks nüüd compact ka ära.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2016 12:41:39 vasta tsitaadiga

No still ei kõla loogiliselt. Ekraani suurus näiteks jne.
Pigem on siis nii, et X võib Z overteikida aga siis tuleb mingi veel kõvema leveli masin.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2016 09:55:30 vasta tsitaadiga

Le Inc kirjutas:
Veits OT aga tundub et Z seerial on kriips peal - asendatakse X seeriaga. St ei tule Z6 põlvkonda enam peale.


Öeldi ära, et paugupille enam ei pakuta - keskendutakse asjadele, mis inimesele tegelikult oluline - hea kaamera, aku pidamine, jne.
Kui hind tuleb tänu sellele mõistlikum - miks mitte. X performance oma 820 prose ja FHD ekraaniga (rohkem piksleid kuni 5" ekraanil on aku raiskamine) ning veekindel ka - tekitab isu.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2016 14:05:50 vasta tsitaadiga

Igasugune aparaat mis on SD 820 on hetkel sisuliselt "paugupill" ju. Lihtsalt X Performance on ilma 4K salvestuseta (kivi ju seda toetab, miks see tarkvaraliselt välja jäeti?) ja FHD ekraaniga. Ekraani resolutsiooni küll ei saa lugeda "keskmiseks" näitajaks (võib-olla kui oleks olnud 720p vms.)

viimati muutis Le Inc 26.02.2016 15:55:36, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2016 14:58:32 vasta tsitaadiga

Toores tarkvara, öeldi vist kah, et pole consumer valmis soft veel.
_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2016 11:05:10 vasta tsitaadiga

link :: Android Marshmallow released for Xperia Z5 series in Japan

Z5 sai Jaapanis Marshmallow uuenduse:
http://www.sonymobile.co.jp/product/update/docomo/marshmallow/
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blackhawk
Kreisi kasutaja
blackhawk

liitunud: 06.06.2005




sõnum 03.03.2016 11:08:34 vasta tsitaadiga

Tea kas see parandab mu telefoni ära või peaks garantiisse viima. Töötas siin mitu nädalat kenast ja siis kukkus jälle eile restarte tegema. Viimaselajal olen täheldanud ka seda, et kuigi telefon näitab, et nett olemas siis ikka ei liigu kuhugi, viskab kohe, et interneti ühendus puudub. Nii Wifiga kui 4G. Sisse välja suksides saab tagasi või mõne aja möödudes. Olen teinud siin nagu soovitatakse, et factory repair ja mida kõike veel....nüüd loodangi, et äkki vahuuuendus aitab.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2016 16:24:36 vasta tsitaadiga

link :: Global Xperia Z5 series now receiving Android Marshmallow (32.1.A.1.163)

vahukomm is coming
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaanus
HV Guru
Jaanus

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2016 16:35:37 vasta tsitaadiga

PC Compansion pakkuski just vahukommi icon_eek.gif thumbs_up.gif
Lasen just peale
Kommentaarid: 716 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 571
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 08.03.2016 16:42:13 vasta tsitaadiga

sooty kirjutas:
vahukomm is coming

installin juba enda compactile thumbs_up.gif

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2016 14:15:57 vasta tsitaadiga

Kas siinsetel Z5C kasutajatel on tagaklaasi mõranemise kohta sama palju nurinat, kui seda Z3C puhul oli?

Hetkel kasutan ZRi, mis hakkab "moraalselt vananema" ja just Z5C tundub kõige mõistlikum valik uuendusel.
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jaanus
HV Guru
Jaanus

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2016 14:19:32 vasta tsitaadiga

Peale 6.0 installimist on Z5P puhul igaljuhul aku vastupidavus märgatavalt paranenud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 716 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 571
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
grt
HV vaatleja

liitunud: 06.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2016 15:04:08 vasta tsitaadiga

6.0-l on mingi jama Small App-ide kasutamisega. Millegipärast kaob ühel hetkel neile ligipääs, neid katavad alumise riba nupud. Kui keerata ekraan landscap'i, siis on ligipääs olemas.
Kui teha korra restart ja minna safe mode'i ning seal small appe kasutada, siis jama kaob. Aga ei tea kui kauaks...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2016 16:11:44 vasta tsitaadiga

vahukommi all saab developer menüüst bootloaderi lahti teha vist. Endal katsetamiseks Z5 ei ole.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 09.03.2016 22:12:15 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
Kas siinsetel Z5C kasutajatel on tagaklaasi mõranemise kohta sama palju nurinat, kui seda Z3C puhul oli?

Hetkel kasutan ZRi, mis hakkab "moraalselt vananema" ja just Z5C tundub kõige mõistlikum valik uuendusel.


Seal taga ei ole enam selline klaas. Mingi tuhm nanokattega ollus on ja pole nagu kuulnud et keegi katki selle teinud oleks..

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2016 23:27:48 vasta tsitaadiga

Uuendus saabus äsja ka minu Z5ele. Loodame parimat.

NB ! Kes kavatseb seda läbi enda mobiilse neti tirida, siis uuendus kaalub üle giga.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
grt
HV vaatleja

liitunud: 06.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2016 12:40:08 vasta tsitaadiga

6.0-ga on see küll kehvasti, et sõrmejäljelugejaga ei saa sisse logida, kui ekraani lukustamiseks on kasutatud mingit muud tarkvara (mul nt Greenify või Widgetsoid). Peab tüütu PIN-iga jurama....
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomv
Kreisi kasutaja
Tomv

liitunud: 14.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2016 14:34:10 vasta tsitaadiga

tsitaat:

6.0-ga on see küll kehvasti, et sõrmejäljelugejaga ei saa sisse logida, kui ekraani lukustamiseks on kasutatud mingit muud tarkvara (mul nt Greenify või Widgetsoid). Peab tüütu PIN-iga jurama....

See pole 6.0-spetsiifiline. Vähemalt ma ei saa ka Lollipopiga seda teha.

tsitaat:

vahukommi all saab developer menüüst bootloaderi lahti teha vist. Endal katsetamiseks Z5 ei ole.

Ja ka see pole vahukommispetsiifiline. Ja see "toggle" ei unlocki veel su bootloaderit. Selleks peab veidi pikema protseduuri läbi tegema: http://developer.sonymobile.com/unlockbootloader/unlock-yourboot-loader/

_________________
jah
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2016 18:20:14 vasta tsitaadiga

Ise kuulun ka nende leeri kes peale nädalat üldse loobusid sellest sõrmejälje lugejast, sest iga kolmas kord ei lugenud ta sõrmejälge välja. Proovisin igast variante sinna toppida nii niiske kui kuiva sõrmega ja iga nurga alt. Vahel töötas, vahel mitte
Muus osas olen telefoniga väga rahul
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
grt
HV vaatleja

liitunud: 06.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2016 19:08:25 vasta tsitaadiga

Tomv kirjutas:
tsitaat:

6.0-ga on see küll kehvasti, et sõrmejäljelugejaga ei saa sisse logida, kui ekraani lukustamiseks on kasutatud mingit muud tarkvara (mul nt Greenify või Widgetsoid). Peab tüütu PIN-iga jurama....

See pole 6.0-spetsiifiline. Vähemalt ma ei saa ka Lollipopiga seda teha.


Minul töötas Lollipopiga küll. Foorumites ei märganud ka, et keegi oleks varem seda problat üles võtnud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalltar
HV vaatleja

liitunud: 22.11.2002




sõnum 21.03.2016 17:34:15 vasta tsitaadiga

Nädalapäevad kasutanud Z5 compacti ja ütleks et sõrmejäljelugeja töötab üsna hästi kuivades ja tubastes oludes. Märgade näppudega töötab sama kehvasti nagu kõik need puuteekraanid, õnneks saab siis alati avada ka pin-ga.
Ainuke mida esmamulje pealt ette heidaks on see Sonyle tüüpiline kaamera objektiivi asukoht. See on liiga mobiili servas ja on saanud juba mitmeid pilte teha, kus sõrm osaliselt ees icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UnknowFunk
Kreisi kasutaja
UnknowFunk

liitunud: 06.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2016 14:03:16 vasta tsitaadiga

Eile pakkus siis telefon mulle ka 6.0, ainuke asi mida märkasin, oli see hääletu shortcut mis oli rippmenüüsse tulnud.
_________________
Mida hiljem saabub kiirabi, seda täpsem on diagnoos.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2016 16:27:08 vasta tsitaadiga

LTE Advanced Cat.6 ka keegi proovinud on? Telefon peaks sellist linki eraldi näitama kui toimib. Samsungi teemas on juttu olnud. Kuidas Sony Z5 kiirused sellega on?
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timoha
HV kasutaja
Timoha

liitunud: 19.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2016 12:27:40 vasta tsitaadiga

Tervist! Soetasin lõpuks kah Compact versiooni endale. Keegi teab, kas kuskil kohalikes poodides müüakse Xperia Z5 RINGKE FUSION ümbrist antud mudelile? Vaatasin et amazonis on olemas aga ehk on meie poodides kah müügil. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2016 23:39:48 vasta tsitaadiga

Nii.
Tele 2'st ostetud Z5 (Jaanuaris vist oli). Sain siis nüüd eelmise nädalani kasutada kuni lasin vastu maad kogemata. Ekraanilt jooksis risti mõra üle. Puutetundlikus lännu.
Uue võtsin nüüd Klickist.

Klicki omal on rohkem mingit saasta peal (mingid imelikud äpid mida näinudki pole). Kujundus on veidi teistmoodi, mingi google kaust on ja mingeid pleikari asju on. Neid ei olnud tele kahest ostetud masinal kohe kindlasti. Installis nüüd mingi 4 uuendust peale ja nüüd on see android 6.0 vms. Kustutasin kogu pasa ära ja kujundasin ära nagu vanasti. Rohkem nagu mingeid vahesid pole näinud...aaa(wifi levi ikooni kõrval on mingi imelik ikoon mida pole varem näinud)
Nüüd lõpetuseks tuleb üks imelik asi mille põhjal te mind kindlasti hulluks peate. Kui ma koguaeg olen rääkinud, et selle Z5 ekraan on mingi imelik, et ei jäta üldse sõrmejälgi, siis selle uuega oli natukese ajaga ekraan üsna pasane juba icon_biggrin.gif Ma ei oska midagi arvata sellest, ehk on mingi kokkusattumus aga ma panin kohe tähele seda

Edit: Trükkimise ajal ei ole puudutamisel seda vibra ka enam, eelmisel oli kohe alguses
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2016 23:46:14 vasta tsitaadiga

Said mingi muu regiooni mudeli. Lase xperifirmiga nordic soft peale, siis seda mõttetu kraami vähem. Selle pärast ei maksagi rutata kuskilt poest ostma.
Vibra tuleb seadetest.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2016 00:52:43 vasta tsitaadiga

sooty kirjutas:
Said mingi muu regiooni mudeli. Lase xperifirmiga nordic soft peale, siis seda mõttetu kraami vähem. Selle pärast ei maksagi rutata kuskilt poest ostma.
Vibra tuleb seadetest.


Mul ei olnud raske viis mintsa neid äppe kustutada icon_biggrin.gif

Kasutasin vahepeal mõned päevad mingit odavat samsung prime vms asja. Seal oli selline asi äratusel, et näiteks said määrata ta viis minutit enne põhiäratuse rakendumist mingit relax heli vaikselt tõusva nivooga mängima panna.
Kas keegi teab mingit äppi mida ma tõmmata saaksin sonyle kus oleks ka selline võimalus ?

Edit: https://www.youtube.com/watch?v=AP87zAHM6hE Sellised asjad saab siis mängima panna enne kui päris asi läramama hakkab
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalltar
HV vaatleja

liitunud: 22.11.2002




sõnum 11.05.2016 14:39:22 vasta tsitaadiga

Nonii peale kahte kuud kasutamist hakkasid tekkima jamad. Kadus ära ekraani pööramine ehk tee mis tahad ikka on vaid vertikaalasend. Ekraani oööramine menüüst kenasti sees, lisaks tegin igasuguseid diagnostikateste(güroskoop jne) ning need läbis telefon edukalt, aga tee mis tahad, ekraani ei pööra. Ilmnes, et ma pole ainuke selle murega, Sony support foorumis on sama murega nuttu ja hala lehekülgede kaupa nii tavalise Z5, Z5 compacti kui ka Z5 Premiumi osas. https://talk.sonymobile.com/t5/Xperia-Z5-Z5-Compact-Z5-Premium/Z5-Compact-Auto-Rotate-Issue/td-p/1061203
Samuti suutis telefon mingi ime läbi shortside taskus saada jagu saada sõrmejälje ja ka pin koodiga kaitstud ekraanilukust ja mitu korda sai avastatud aias töötades, et telefon plinistab taskus erinevaid valikuid teha.
Kui need jamad kõrvale jätta, siis muu toimis hästi.
Hetkel on telefon Telias garantiis ja ootan nende otsust.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2016 14:52:48 vasta tsitaadiga

kalltar, Ekraani mitte pööramine on tarkvara jama. Android oli mis versioon peal? 6.0.1?
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalltar
HV vaatleja

liitunud: 22.11.2002




sõnum 11.05.2016 21:10:35 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
kalltar, Ekraani mitte pööramine on tarkvara jama. Android oli mis versioon peal? 6.0.1?

Marshmallow sinna peale läks küll jah, versiooni numbrit peast ei mäleta, aga jama tekkis mitu nädalat peale Marshmallowle üleminekut. Võimalik küll, et vahepeal tuli mingi muu pisem update, mis asjad ära rikkus icon_cry.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m6mmikiisu
HV kasutaja
m6mmikiisu

liitunud: 19.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2016 22:44:01 vasta tsitaadiga

KrikU,
http://www.speedtest.net/my-result/a/1945857196

Sellised tulemused kahe pulgaga. Korra käis ka 90 mbit/s juures ära. 4G+ levialas siis.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2016 07:18:10 vasta tsitaadiga

Kuidas Sony hinnapoliitikaga lood? Kui Xperia X väljas, kas on loota Z5 ja Z5C hindade kukkumist?
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 23.05.2016 06:36:59 vasta tsitaadiga

Märgiks ka selle teema ära ja ühtlasi küsiks millised tüüpvead z5compactil on? Paraku ei jõua kogu teemat läbi töötada, et neid spetsiifilisi probleeme üles leida..
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2016 07:07:34 vasta tsitaadiga

https://www.androidpit.com/sony-xperia-z5-compact-problems-and-solutions
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2016 11:59:07 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
Kuidas Sony hinnapoliitikaga lood? Kui Xperia X väljas, kas on loota Z5 ja Z5C hindade kukkumist?


Hind kukkus ju niigi üsna ruttu ja palju. Vaevalt ta lähiajal väga palju odavamaks läheb. Ilmselt see C 400 ja tavalise 500 euri jääb veel mõneks ajaks.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 23.05.2016 20:50:51 vasta tsitaadiga

-KRANTS- kirjutas:
Märgiks ka selle teema ära ja ühtlasi küsiks millised tüüpvead z5compactil on? Paraku ei jõua kogu teemat läbi töötada, et neid spetsiifilisi probleeme üles leida..


Üldiselt on tüüpviga kasutaja kes tagaklaasi ära lõhub. Mul ei toimind sõrmejäljelugeja nii hästi kui konkurentidel aga osad ütlevad jälle et toimib. Kaamera pole ka nii hea kui haibitakse aga ega halb ka pole. Muud midagi...

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Geniuz
HV vaatleja

liitunud: 13.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2016 21:40:01 vasta tsitaadiga

Siin, Telia e-poes, kurdavad mitmed inimesed kaja probleemi ja seda, et kuulevad iseennast läbi telefoni. Kas keegi oskab seda probleemi kinnitada või ümber lükata?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m6mmikiisu
HV kasutaja
m6mmikiisu

liitunud: 19.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2016 12:25:01 vasta tsitaadiga

Vaatasin oma z5-s väheke cardboard vr prillides videosi youtubes vaadatud ja telefon läks üpris kuumaks ning nüüd taga klaasil nurgas mõra. Sisse pannes polnud midagi. Läheb garantiisse täna. Eks paistab mis saab.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
symbo
HV vaatleja

liitunud: 20.07.2006




sõnum 09.06.2016 20:21:09 vasta tsitaadiga

Oskab keegi pakkuda Navi rakendust, mis ka teekonda salvestaks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2016 10:25:19 vasta tsitaadiga

Sygic salvestab sõitusid
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
YvaaT
HV kasutaja

liitunud: 03.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2016 00:16:34 vasta tsitaadiga

On keegi täheldanud, et umbes nüüd hakkab esimestel uutel aparaatidel aku vaikselt otsi andma?
Enne nagu eriti ei pand tähele, et on mingi 60%, aga nüüd ta langeb pidevalt sinna?

_________________
Elu on imelik, aga kõik kipuvad seda kole tõsiselt võtma...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2016 09:32:09 vasta tsitaadiga

YvaaT kirjutas:
On keegi täheldanud, et umbes nüüd hakkab esimestel uutel aparaatidel aku vaikselt otsi andma?
Enne nagu eriti ei pand tähele, et on mingi 60%, aga nüüd ta langeb pidevalt sinna?

Juba hakkab aku surema? icon_eek.gif . Mul on Z3 Compact mis on ostetud enne, kui Z5 üldse turule tuli ja seni pole midagi viga. Sinu probleemi osas soovitan tehasesätted taastada, et vb on tegu mingi tarkvara bug lihtsalt.
Korralik aku peab vastu paar aastat ja sadu kui mitte tuhandeid laadimistsükleid enne kui hakkab ilmutama väsimuse märke.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.06.2016 21:57:00 vasta tsitaadiga

Xperia Z5 uuendas täna end 6.01 peale, Stamina mode tuli tagasi thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
renx
HV kasutaja
renx

liitunud: 23.07.2003




sõnum 16.06.2016 22:49:48 vasta tsitaadiga

Kui lugesin siin näpujäljelugeja kohta, et kehvasti töötab siis mõtlesin et mida juttu.
Nüüd kasutades näritud õuna ja võrrelda selle näpujäljelugejat Z5 fööniga, julgen tõdeda et tõepoolest Sony viskab villast.

_________________
If juu tount andörständ tö kestiön, tount äsk tö kestion.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eddvin
HV kasutaja
eddvin

liitunud: 28.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2016 00:55:11 vasta tsitaadiga

Mure on z5 compacti ja skype koostööga.
Mingi hetk skype jookseb kokku, reseti proovisin aga suht ruttu tuli viga ka tagasi.
On kellelgi sarnast muret olnud ja on äkki mõni lahendus välja pakkuda?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 28.06.2016 07:32:18 vasta tsitaadiga

eddvin kirjutas:
Mure on z5 compacti ja skype koostööga.
Mingi hetk skype jookseb kokku, reseti proovisin aga suht ruttu tuli viga ka tagasi.
On kellelgi sarnast muret olnud ja on äkki mõni lahendus välja pakkuda?

Minul jooksis skype rakendus skype kõne ajal kokku. Juhtus ainult siis, kui kõne ajal näppida telefoni (kasutada muid rakendusi)

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2016 11:57:52 vasta tsitaadiga

http://www.xperiablog.net/2016/10/07/new-firmware-32-2-a-0-305-rolling-for-xperia-z5-family/
Z5 seeria ning Z3+ said/saavad pisikese uuenduse turva ja töökindluse osas. Nordic veel ei paku.

e: meie regioonis ka olemas, vähemalt arvutis
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2016 22:17:47 vasta tsitaadiga

Kuidas selle Sony Z5 kvaliteet muidu on? On siin palju probleeme olnud?
Z2 ajab juba vaikselt närvi, garantiis hakatakse varsti topelt juba juppe vahetama, juba teine z2 mis sureb pidevalt. Muidu igati hea telefon. icon_smile.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2016 09:17:06 vasta tsitaadiga

Tuli ~30mb uuendus, mis pidi sinihammast ja paari muud asja rmeontima, viimased turvauuendused või midagi pidi kah andma, aga paiga tase 01.08.16


hkurujo88r kirjutas:
Kuidas selle Sony Z5 kvaliteet muidu on? On siin palju probleeme olnud?
Z2 ajab juba vaikselt närvi, garantiis hakatakse varsti topelt juba juppe vahetama, juba teine z2 mis sureb pidevalt. Muidu igati hea telefon. icon_smile.gif

Z5 (compact) on kole kandiline ja ei istu päris sama hästi käes. Kuna tagumine klaas on matt, siis ei saa sinna midagi peale panna. Panzer on silikooniga ja võib isegi kinni jääda, aga ei raatsi katsetamiseks osta.

Aku kestab normaalselt, aga Z3 ei ole.

Kui Nougat ei ole tähtis ja tahad kindlasti Sony fööni, siis pigem Z3 seeria, peaks veel leidma. Võõra regiooni omale saab meie softi peale lasta.

Alternatiivina Z3+ on sama välimusega, aga uuem sisu ja saab vist nougati, samas peaks on tal Z5'ga võrdväärselt lahja aku.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Xperia Z5 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.