Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 494, 495, 496 ... 506, 507, 508  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Diesel
Kreisi kasutaja
Diesel

liitunud: 29.01.2009




sõnum 31.03.2016 16:40:37 vasta tsitaadiga

Tegelikult on ütlus vist nii, et enda silmas palki ei näe, aga teise silmas pindu näeb icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013




sõnum 31.03.2016 17:14:56 vasta tsitaadiga

Tõde on valus, ei imesta sest see poiss on kuldse suuvoodriga beer_yum.gif, käib kitumas HV adminitele jne. Lahe kuju thumbs_up.gif
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006




sõnum 31.03.2016 17:21:44 vasta tsitaadiga

Hei püsige teemas icon_exclaim.gif Oma isiklikud jamad võite PS teel ka ära lahendada...
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aim17
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2005




sõnum 31.03.2016 17:27:03 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
niijana kirjutas:
Järjekordselt EL-Fuego eirad küsimustele vastamist. Kas suudad organiseerida 8 vs 8 PCW või mitte? Kas saad lubada, lõpetad DEFR reklaamimise HinnaVaatlus foorumites? Või jätkad edaspidi sisse tallatud raja astumist? Kuidas on raske antud küsimustele vastata?
Ma järjekordselt ei saa aru, mis on selle DEFR vastu...
Kui on korralik server, Eesti mängijad, miks mitte reklaamida?

On kellelgi teisel midagi paremat välja pakkuda või ei?


Olen sama meelt, miks ei võiks keegi suunata (reklaamida) kus eestlasi kohata võib!? Olgu see DEFR või EBV j.n.e. Ma allgul arvasin, et HV foorumis on igasugune reklaam keeelatud, et sellepärast tehakse märkusi☺. Samas DEFR-i eeliseks on see, et seal on kogu aeg rahvast, EBV-s aga vahest õhtul elu käib. Ise küll EBV-i klanni liige , kuna nende vapp meeldib mulle kõige rohkem juba sellepärast tasub nende liige olla thumbs_up.gif .Aga eks valikud teevad kõik ise kel relv peos

_________________
Battlelog: eesti38


viimati muutis aim17 31.03.2016 18:05:09, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 31.03.2016 17:47:49 vasta tsitaadiga

aim17 kirjutas:
LKits kirjutas:
niijana kirjutas:
Järjekordselt EL-Fuego eirad küsimustele vastamist. Kas suudad organiseerida 8 vs 8 PCW või mitte? Kas saad lubada, lõpetad DEFR reklaamimise HinnaVaatlus foorumites? Või jätkad edaspidi sisse tallatud raja astumist? Kuidas on raske antud küsimustele vastata?
Ma järjekordselt ei saa aru, mis on selle DEFR vastu...
Kui on korralik server, Eesti mängijad, miks mitte reklaamida?

On kellelgi teisel midagi paremat välja pakkuda või ei?


Olen sama meelt, miks ei võiks keegi suunata (reklaamida) kus eestlasi kohata võib!? Olgu see DEFR või EBV j.n.e. Ma allgul arvasin, et HV foorumis on igasugune reklaam keeelatud, et sellepärast tehakse märkusi☺. Samas DEFR-i eeliseks on see, et seal on kogu aeg rahvast, EBV-s aga vahest õhtul elu käib. Ise küll EBV-i klanni liige , kuna nende vapp meeldib mulle kõige rohkem juba sellepärast tasub nende liige olla .Aga eks valikud teevad kõik ise kel relv peos


Aim17 siit leiad ka palju eestlasi ja samamoodi väga hea server
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NPedro
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2015




sõnum 31.03.2016 18:09:25 vasta tsitaadiga

Viimane on küll nii tore server koos toredate eestlastega, et juba esmapilgul ajab naerma icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 31.03.2016 18:32:26 vasta tsitaadiga

aim17 kirjutas:
LKits kirjutas:
niijana kirjutas:
Järjekordselt EL-Fuego eirad küsimustele vastamist. Kas suudad organiseerida 8 vs 8 PCW või mitte? Kas saad lubada, lõpetad DEFR reklaamimise HinnaVaatlus foorumites? Või jätkad edaspidi sisse tallatud raja astumist? Kuidas on raske antud küsimustele vastata?
Ma järjekordselt ei saa aru, mis on selle DEFR vastu...
Kui on korralik server, Eesti mängijad, miks mitte reklaamida?

On kellelgi teisel midagi paremat välja pakkuda või ei?


Olen sama meelt, miks ei võiks keegi suunata (reklaamida) kus eestlasi kohata võib!? Olgu see DEFR või EBV j.n.e. Ma allgul arvasin, et HV foorumis on igasugune reklaam keeelatud, et sellepärast tehakse märkusi☺. Samas DEFR-i eeliseks on see, et seal on kogu aeg rahvast, EBV-s aga vahest õhtul elu käib. Ise küll EBV-i klanni liige , kuna nende vapp meeldib mulle kõige rohkem juba sellepärast tasub nende liige olla .Aga eks valikud teevad kõik ise kel relv peos


Teeme nüüd asjad nii selgeks kui võimalik:

DEFR serverites mängimine on täitsa ok (juhul kui need ei lagi) ja seal meeldib meil endalgi vahel mängida. Ja rahvast on seal tõesti peaaegu alati.
Kui nüüd põhjustesse süveneda, siis on nende server rahvast täis kuna platooni liikmetel on kohustus serverit seedida ehk käima tõmmata. Ja seda nad ka ise tavaliselt teevad.
Inglismaa on Eestiga võrreldes ka parajalt suur ja seal juba mängijaid jätkub.
Meenutades seda aega kui EBV-l public server oli, siis oligi põhiprobleem selle käima tõmbamine. Paljud eestlased olid nõus küll mängima tulema aga ainult siis kui server juba rahvast täis. Lisaks oli juba siis palju vastutegevust hr El-Fuego poolt. Iga kord kui kutsusime eestlasi Ebv serverisse mängima hakkas tema Defr servereid promoma. Eesti on niigi väike ja tore oleks kõik koos midagi ette võtta aga kahjuks on eestlaste seas liiga palju "kõvasid mehi" kes teavad alati teistest paremini kuidas asjad peavad olema. Vaadake kasvõi palju väikseid Eesti platoone on, kus sees 1-10 inimest. Eestlased lihtsalt ei suuda ja ei taha koos midagi väga teha. Selle asemel, et kuuluda kuskile suuremasse platooni või kogukonda tehakse oma platoon ja istutakse seal üksinda.

El-Fuegogii lahkus meie platoonist ise peale seda kui sai ropendamise ja vastaste “cheateriks“ kutsumise eest meie serveri automaatsüsteemi poolt bani. Rääkisime temaga sel teemal veel teamspeakis ka aga selle asemel et oma käitumist muuta on ta jätkamas samamoodi. Eks sarnastel põhjustel lahkus ta ka Defr platoonist.

Pikk jutt aga see selgituseks, miks keegi ei taha El-Fuego kirjutisi siin näha ja paljud tema Defr promo peale pahaseks saavad.

Ma usun et kui siin promotaks HV või mõnda teist eestlaste serverit ei oleks kellelgi midagi öelda.

Üldiselt on aga hea meel, et vaatamata raskustele oleme Ebv platooni suutnud aktiivsena hoida. Meil on mängijaid erinevate huvidega jne. Osad mängivad hardcore, osad normalit, osad liigat ja osad niisama. Ühendavaks lüliks on teamspeak. Kõik kel huvi, olete oodatud liituma ja osa saama koos mängimisest.

Tänan tähelepanu eest.


viimati muutis kaido163 31.03.2016 19:18:51, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.03.2016 18:36:48 vasta tsitaadiga

Vaadake foorumi reeglid üle. Ma ei viitsi hakata teemat jälle läbi kammima, et sorteerida, mis on möla ja mis on mänguga seotud. Kui teil on mingid isiklikud arved klaarida, siis klaarige need psis või statoili taga. Kui ei suuda reegleid järgida, siis tuleb AM.

tsitaat:
Oled vastutav kõikide omapoolt tehtud avalike postituste ja privaatsõnumite eest HinnaVaatluse ja HinnaVaatluse foorumi keskkonnas. HinnaVaatluse administratsioon (edaspidi Hinnavaatlus) ei vastuta postituste, kommentaaride ega hinnangute eest!

Nõustud mitte sisestama solvavaid, roppe, labaseid, halvustavaid, vihkavaid, ähvardavaid, seksuaalse-suunitlusega või muid seadustega või reeglitega vastuolevaid postitusi või hinnanguid.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=303049
https://foorum.hinnavaatlus.ee/profile.php?mode=register
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.03.2016 19:07:28 vasta tsitaadiga

Mis vahet seal on, mis serveris mängid. Ainukesed olulised punktid imho:

* hea ping (<50ms) + ping kicker 100+ms pingilistele
* NO RULES
* et kõik samal ajal mängivad sõbrad sisse saaks ja samasse squadi, seega igast autobalancerid jms on välistatud, kui nad [] tagi järgi squadi kokku ei pane-jäta

Päris nõme on avastada, kui tahad kahe sõbraga koos kolmekesi squadi teha ja üks pidevalt vastastiimi balancetakse icon_biggrin.gif

Aga nagu foorumit lugedes selgub, on ka veel madalakvaliteedilisemaid pseudoprobleeme olemas...

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 31.03.2016 19:10:12 vasta tsitaadiga

Minul Kaido163 on sulle üks küsimus. Miks sa kasutad nimesid mis ei kuulu siia foorumisse ja veelkord kui sa 100% asjades kindel ei ole siis ära lekita vale infot! Tahad täpselt midagi teada siis küsi kuid mitte ära aja jama. Seda mis kuskil keegi rääkis. See kes teie platoonist lahkus voi ei lahkunud voi seal on ei puutu kuidagi siinse teemaga ja veel vähem foorumiga kuidagi kokku minu pärast võib kas või härra Toobal teie platoonis olla ning pesitseda. Ingame rage on olnud ja jääb vaatamata sellele kus keegi on voi ei ole. Koigepealt vaadake oma suhtumine üle ja siis tegelege teiste omadega. PS! Tegeliku pohjuse lasen ma sulle meili peale saata voi kuhu tahes. Et sul ei tekiks tahtmist oma tõde kuulutada. Kes asju ise näevad ja vähegi aru saavad lähevad ise sinu juurest minema ilma, et keegi peaks kedagi mojutama. Nimesid ma ei hakka siia loopima sest see ei oleks nende suhtes aus. Nimed mis ei puutu siia foorumisse püüa ka edaspidi siit eemal hoida. Mul pole sulle rohkem midagi öelda veel vähem varjata.

Sära silmadesse.

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 31.03.2016 19:16:46 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Vaadake foorumi reeglid üle. Ma ei viitsi hakata teemat jälle läbi kammima, et sorteerida, mis on möla ja mis on mänguga seotud. Kui teil on mingid isiklikud arved klaarida, siis klaarige need psis või statoili taga. Kui ei suuda reegleid järgida, siis tuleb AM.

tsitaat:
Oled vastutav kõikide omapoolt tehtud avalike postituste ja privaatsõnumite eest HinnaVaatluse ja HinnaVaatluse foorumi keskkonnas. HinnaVaatluse administratsioon (edaspidi Hinnavaatlus) ei vastuta postituste, kommentaaride ega hinnangute eest!

Nõustud mitte sisestama solvavaid, roppe, labaseid, halvustavaid, vihkavaid, ähvardavaid, seksuaalse-suunitlusega või muid seadustega või reeglitega vastuolevaid postitusi või hinnanguid.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=303049
https://foorum.hinnavaatlus.ee/profile.php?mode=register


Kui see postitus oli mõeldud mulle, siis reegleid lugedes ei näe küll, et mõne vast eksinud oleks.

Jutt Battlefield 4 platoonidest, käitumisest mängus ja mängu väliselt, koos mängimisest jne käib minu arust küll Battlefield 4 teema alla. Kedagi halvustanud ka enda arust ei ole..lihtsalt tõin välja asjad, mis juhtunud on ja see ei ole mingi alatu laim, vaid kõike seda juhtunut võivad kinnitada siin foorumis paljud. Paneks selle teema jäädavalt lukku kui El-Fuego ka lõpetaks selle spammimise siin või kui keegi teda ka korrale kutsuks. Minu arust on jutt Battlefield 4 Eesti platoonidest siin palju teemakohasem kui Inglise platoonide promomine.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NPedro
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2015




sõnum 31.03.2016 19:17:40 vasta tsitaadiga

parm kirjutas:
Mis vahet seal on, mis serveris mängid. Ainukesed olulised punktid imho:

* hea ping (<50ms) + ping kicker 100+ms pingilistele
* NO RULES
* et kõik samal ajal mängivad sõbrad sisse saaks ja samasse squadi, seega igast autobalancerid jms on välistatud, kui nad [] tagi järgi squadi kokku ei pane-jäta

Päris nõme on avastada, kui tahad kahe sõbraga koos kolmekesi squadi teha ja üks pidevalt vastastiimi balancetakse icon_biggrin.gif

Ping kicker on absolute nonsense, hüppab sul korraks "õigel aja" ping üles ja oledki out. Selle jaoks on moded, kes silma peal hoiavad sellisel teemal.
Autobalance ei saa aga kuidagi toimida, kui liitud kolme sõbraga enam vähem täitunud serverisse. Peaks maha võtma üldse ? Et siis pooltäitunud serveris saaks sinu mõistes 20 vs 6 "fair play" roundi pelada ? kolonelid ühte ja algajad vastaseks ja vot siis seda va skoori tuleb icon_biggrin.gif
Aga õnnneks on tiblastan reeglivabu servrereid täis, kus adminnid just sinu loetletud punkte enda eeliseks naudivad.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 31.03.2016 19:19:49 vasta tsitaadiga

Ei ole ma midagi spämminud ja kui küsitakse siis ikka aitan ja soovitan löö või risti mind kui tahad Kaido163.
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.03.2016 19:40:22 vasta tsitaadiga

Npedro,

Kui sul ühendus pole piisavalt stabiilne, et online gamingus latentsus alla 50ms hoida, siis peaksid teenusepakkuja vahetusele mõtlema.

Autobalance toimib väga hästi, kui see on konfitud platooni tagi järgi squade koos hoidma ühel poolel. Seadistamise küsimus jällegi admini poolel, enamusel tegemata või ei teagi sellest midagi.

Mis puudub mängijate arvu serveris, siis üldiselt mängime täis 64p serverites, sest nii on tootja ette näinud, ikkagi massive 32 vs 32 all out war eksole icon_biggrin.gif Jah vahest mulle meeldib ka 24 mängijaga OP Lockeris TDMi lasta, sest 64p Locker chokepointis LMG ja FLIR-iga käpimine pole minu teetass.

Viimast lauset ei hakka kommeteerima, mine parem liitu odinlastega ja aita üksikvanematel nende alimendid kätte saada icon_biggrin.gif

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maiku007
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.03.2016 20:10:43 vasta tsitaadiga

Äkki annate vahelduseks mõne toimiva Squad DM ja Gun Master servu lingi. Mu battlelog ei leia midagi.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NPedro
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2015




sõnum 31.03.2016 20:25:47 vasta tsitaadiga

parm kirjutas:
Npedro,

Kui sul ühendus pole piisavalt stabiilne, et online gamingus latentsus alla 50ms hoida, siis peaksid teenusepakkuja vahetusele mõtlema.

Autobalance toimib väga hästi, kui see on konfitud platooni tagi järgi squade koos hoidma ühel poolel. Seadistamise küsimus jällegi admini poolel, enamusel tegemata või ei teagi sellest midagi.



Aitähh muretsemast, mul saksa serveritega stabiilselt ping 35, ma muretsen pigem oma mängijate pärast icon_wink.gif PING kõikumine võib tulla millest iganes (ka mingi suvaline update sul kogemata arvutis lahti läheb icon_biggrin.gif )ja see hetk võib saatuslikuks saada. Ei näe sellisel kickeril sügavat mõtet.
Autobalance võib sul TAG peale olla seadistatud, kuid kui server täis, siis see ei toimi ja kogu see balance süsteem on alati kuhugi poole kaldu. so called pro gamerid x 3 rage quitivad ja ongi juba unbalance ka rank formaadis.
Oled sa kunagi mõnd serverit ketranud, et selliseid loosungeid pillud, ootaks sinu adekvaatseid mõtteteri, kuidas seda va balace asja korraldada. Mul serveris ka tihtipeale sellega jama ja muud balace optionit ei näe, kui kaotajate poole ise üle kolida icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 31.03.2016 20:45:22 vasta tsitaadiga

Ping võetakse keskmise järgi ning mida pikem ajavahemik, seda täpsem.
30 sekundi keskmine ping üle 150 on ikka pask.

Auto-balance on jama. Võiks ilusasti arvutada "punktid minutis või sekundis" (punktid jagatud sekunditega), võttes arvesse näiteks vähemalt X minutit mänginud mängijad.
Pole veel kohanud head auto-balance scriptiga serverit, mis suudaks hoida meeskonnad võrdsena.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NPedro
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2015




sõnum 31.03.2016 20:56:00 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:

Auto-balance on jama. Võiks ilusasti arvutada "punktid minutis või sekundis" (punktid jagatud sekunditega), võttes arvesse näiteks vähemalt X minutit mänginud mängijad.
Pole veel kohanud head auto-balance scriptiga serverit, mis suudaks hoida meeskonnad võrdsena.

Punktid minutis teema ka ei tööta, 1 round kaitses vennike skoorib ja järgmises roundis on kuivik kämper ründes jne ...
Aga eks see sõltub gamemodest ka, CQ-s on see veidi lihtsam, ma ketran rush serverit, kus see teema pea kunagi ei tööta, seadista kuidas tahad icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013




sõnum 01.04.2016 00:38:50 vasta tsitaadiga

Use it for your own risk. beer_yum.gif

Tegemist on korralikuma cfg'ga .

Spoiler Spoiler Spoiler


Fail sisaldab BF4 CFG'i mis käib My Documents ja user.cfg käib mängu enda kausta .

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Piixusuks
Piiratud kasutaja

liitunud: 01.04.2016




sõnum 01.04.2016 01:08:22 vasta tsitaadiga

Vihmausss kirjutas:
Use it for your own risk. beer_yum.gif

Tegemist on korralikuma cfg'ga .

Spoiler Spoiler Spoiler


Fail sisaldab BF4 CFG'i mis käib My Documents ja user.cfg käib mängu enda kausta .
Use at you own risk 2, minu ustav ratsu olnud 2 aastat icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
niijana
HV kasutaja
niijana

liitunud: 20.11.2012




sõnum 01.04.2016 08:50:00 vasta tsitaadiga

Tere jälle mina kui paha troll olen tagasi. Tahtmine on El-Fuergoga vestlusesse astuda, kuid ei tee seda, sest onu ikka ei suuda vana sita sonkimist jätta, aga las olla. Eks iga üks peab enda probleemidega ise tegelema või siis otsima abi Jumalalt. Tagasi olen sellepärast, et informeerida eesti BF4 fänne ja muid tegelasi järgmise infoga. Tule taevas appi, hommikul tõusin ülesse ja emotsioon on veel ikka hinges ja meelel. Te küsite miks? Vastus on lihtne, Eile BCL 8 vs 8 mängus suutis EBV võita väga väga väga pingelises mängus POOLAKAID. Tõesti, kes vaatasid twitchi ülekannet mängust võivad kinnitada, et mäng oli väga pingeline ja täis emotsioone, pisaraid, solvanguid, rõõmu ja kurbust. Kuna video on küllaltki palju täis roppusi, siis pean paremaks seda avalikult mitte reklaamida. Raske on kirjapilti ja sõnadesse panna neid emotsioone mida mängijad kogevad väga pingelistes mängudes. Ütleme otse ja ausalt kirjutasin eelmised read sellepärast, et öelda üht. Aitähh EBV meeskond ja mängijad võimsa emotsioonide ja ilusa mängu eest. See mida eile kogesime oli supper ja seda emotsiooni ei asenda miski. Algus oli meile raske ja olime vägagi segaduses kuidas vastane esimeses roundis meid loputas. Aga noh, eks me olemegi sellised rahulikud puukallistajad, kes lähevad käima alles peale korraliku malaka saamist. icon_cool.gif. Tõsi nii see ongi. Järgmised roudid näitasid väga selgelt, et meie sees on peidus kurat ja me suudame vägagi hästi toime tulla tugevate vastastega. .. Aitääh EBV veelkord väga hea emotsioonide eest, eilne mäng näitas, et suudame korda saata suuri tegusi ja püssi pole mõtet nurka visata. Vaid pea püsti ja kurat TOOME selle võidu koju. "Raisk lahinguväljal näeme" icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aim17
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2005




sõnum 01.04.2016 11:53:24 vasta tsitaadiga

niijana kirjutas:
Tere jälle mina kui paha troll olen tagasi. Tahtmine on El-Fuergoga vestlusesse astuda, kuid ei tee seda, sest onu ikka ei suuda vana sita sonkimist jätta, aga las olla. Eks iga üks peab enda probleemidega ise tegelema või siis otsima abi Jumalalt. Tagasi olen sellepärast, et informeerida eesti BF4 fänne ja muid tegelasi järgmise infoga. Tule taevas appi, hommikul tõusin ülesse ja emotsioon on veel ikka hinges ja meelel. Te küsite miks? Vastus on lihtne, Eile BCL 8 vs 8 mängus suutis EBV võita väga väga väga pingelises mängus POOLAKAID. Tõesti, kes vaatasid twitchi ülekannet mängust võivad kinnitada, et mäng oli väga pingeline ja täis emotsioone, pisaraid, solvanguid, rõõmu ja kurbust. Kuna video on küllaltki palju täis roppusi, siis pean paremaks seda avalikult mitte reklaamida. Raske on kirjapilti ja sõnadesse panna neid emotsioone mida mängijad kogevad väga pingelistes mängudes. Ütleme otse ja ausalt kirjutasin eelmised read sellepärast, et öelda üht. Aitähh EBV meeskond ja mängijad võimsa emotsioonide ja ilusa mängu eest. See mida eile kogesime oli super ja seda emotsiooni ei asenda miski. Algus oli meile raske ja olime vägagi segaduses kuidas vastane esimeses roundis meid loputas. Aga noh, eks me olemegi sellised rahulikud puukallistajad, kes lähevad käima alles peale korraliku malaka saamist. icon_cool.gif. Tõsi nii see ongi. Järgmised roudid näitasid väga selgelt, et meie sees on peidus kurat ja me suudame vägagi hästi toime tulla tugevate vastastega. .. Aitääh EBV veelkord väga hea emotsioonide eest, eilne mäng näitas, et suudame korda saata suuri tegusi ja püssi pole mõtet nurka visata. Vaid pea püsti ja kurat TOOME selle võidu koju. "Raisk lahinguväljal näeme" icon_biggrin.gif


thumbs_up.gif thumbs_up.gif

Ok trennis näeme!

_________________
Battlelog: eesti38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 01.04.2016 12:32:54 vasta tsitaadiga

Näh täiesti ununenud selline pisiasi, et täiesti eesti oma server ju ka olemas mis täiesti toimib ja aktiivne ohtuti.
http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/f81339ab-4842-4e09-a9cb-4f83fc977084/BF-HEROES-Official/ ja veel üks mis on jäänud kahe silma vahele http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/1f1fde13-e83b-4040-8e70-e51b3d069149/EST-Trainingground-TG-4netplayers/ ning isegi kolmas server on veel eestlaste oma olemas http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/286cdfa1-991d-4bc2-a7ad-668b72effa3b/Marditardi-SERVER-Estonia/ lisaks neile on DEFR serverid ka veel olemas. beer_yum.gif

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 01.04.2016 12:39:01 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:
Näh täiesti ununenud selline pisiasi, et täiesti eesti oma server ju ka olemas mis täiesti toimib ja aktiivne ohtuti.
http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/f81339ab-4842-4e09-a9cb-4f83fc977084/BF-HEROES-Official/ ja veel üks mis on jäänud kahe silma vahele http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/1f1fde13-e83b-4040-8e70-e51b3d069149/EST-Trainingground-TG-4netplayers/ ning isegi kolmas server on veel eestlaste oma olemas http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/286cdfa1-991d-4bc2-a7ad-668b72effa3b/Marditardi-SERVER-Estonia/ lisaks neile on DEFR serverid ka veel olemas. beer_yum.gif


thumbs_up.gif thumbs_up.gif Tubli, seekord promod Eesti servereid. See on suur edasiminek.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.04.2016 13:00:01 vasta tsitaadiga

NPedro kirjutas:
parm kirjutas:
Npedro,

Kui sul ühendus pole piisavalt stabiilne, et online gamingus latentsus alla 50ms hoida, siis peaksid teenusepakkuja vahetusele mõtlema.

Autobalance toimib väga hästi, kui see on konfitud platooni tagi järgi squade koos hoidma ühel poolel. Seadistamise küsimus jällegi admini poolel, enamusel tegemata või ei teagi sellest midagi.



Aitähh muretsemast, mul saksa serveritega stabiilselt ping 35, ma muretsen pigem oma mängijate pärast icon_wink.gif PING kõikumine võib tulla millest iganes (ka mingi suvaline update sul kogemata arvutis lahti läheb icon_biggrin.gif )ja see hetk võib saatuslikuks saada. Ei näe sellisel kickeril sügavat mõtet.
Autobalance võib sul TAG peale olla seadistatud, kuid kui server täis, siis see ei toimi ja kogu see balance süsteem on alati kuhugi poole kaldu. so called pro gamerid x 3 rage quitivad ja ongi juba unbalance ka rank formaadis.
Oled sa kunagi mõnd serverit ketranud, et selliseid loosungeid pillud, ootaks sinu adekvaatseid mõtteteri, kuidas seda va balace asja korraldada. Mul serveris ka tihtipeale sellega jama ja muud balace optionit ei näe, kui kaotajate poole ise üle kolida icon_biggrin.gif


Unix servereid "kedratud" varsti üle 20a juba ja BF3-BF4 servereid samuti jooksutatud, ei midagi müstilist.

Ping näitab latentsust, latensust mõjutab ribalaius. Kui seda viimast ei ole, siis mõjutabki koormus latensust olemasoleva ribalaiusel.

Näiteks balance skilli järgi, paneb mängijad suuruse järgi ritta ja hakkab kõrgemast madalamaks paaridena võtma, jaotades paarist ühele ja teisele poole. Juhul kui platooni tag mängijatel paaris sama, siis ühele poole ja tasakaaluks järgmine paar teisele poole. Iga roundi algues enne spawni ja garanteerin, mäng on viimaste sekunditeni huvitav.

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 494, 495, 496 ... 506, 507, 508  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.