praegune kellaaeg 27.06.2026 16:40:21
|
|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Diesel
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2009
|
31.03.2016 16:40:37
|
|
|
Tegelikult on ütlus vist nii, et enda silmas palki ei näe, aga teise silmas pindu näeb
Spoiler 
| El-Fuego kirjutas: |
| niijana kirjutas: |
| El-Fuego kirjutas: |
| niijana kirjutas: |
DEFR vastu pole kellelgi midagi. Käin isegi mängimas vahel seal ja meeldib, et DEFR oskavad ja tahavad teha meeskonna tööd. Kohati on väga raske nende vastu mängida. Võiks kiita isegi DEFR eestlasest tankisti -nime ei avalikusta, kes on ikka paras pähkel. Sorry ,kuid RAISK vahest ajab hinge täis, kui SELLE tankisti käe läbi surma saan ..AGA seda magusam on kättemaks
Tee mulle selgeks, miks peab üks mees hommikust õhtuni pasundama, et oi kui hea kommuun on DEFR. Päike on seal kollasem ja muru rohelisem. Kui tegelik olukord on teine ja lisaks veel tuleb teadvustada, et muhevana ala El-Fuego on DEFR välja visatud ebakorrektse käitumise eest. Võib öelda, et paljud eesti mängijad on korduvalt saanud tunda DEFRi kommuuni "sõbraliku kätt" ja viisakat jalga <b>piix</b> löömist. Tehke mulle selgeks, miks siis peaksime kannatama iga päev ja õhtu DEFRi kiitlemis laule isikult, kes ise pole kõige puhtam poiss? Kas teil ei hakka üle viskama? Tahaks siin foorumis rohkem lugeda mängijate kogemusi, saavutusi,ideid jne, mitte et peaksin lugema pidevalt DEFR HAIGEID REKLAAME. |
| ot: |
[spoiler]
Kordan sulle veelkord kui sulle midagi arusaamatuks jäi. Ära jaga infot mis ei vasta 100% tõele. Selle asemel, et siin unnata nagu udupasun tule teamspeaki ja saad oma küsimustele vastused. Musta pesu tahad pesta siis pese seda mujal mitte HV foorumis!
|
|
Muhevana, kas sa oled nii kena ja lõpeta oma möla ära siin. Krt keegi ei taha sinuga enam otseselt TS rääkida, sest sa vanakene EI oska NORMAALSELT RÄÄKIDA. Viimane kord sinuga rääkimise asemel pidime kuulama, kuidas sa teisi sõimad ja solvad. Enam sinu liivakasti ei tule mängima ja proovin ka tulevikus sinust võimalikult kaugele hoida. Suhtu teistesse normaalselt, siis sinusse võib-olla hakatakse ka normaalselt suhtuma. Tõsiselt, sa oled raske juhtum. Järjekordselt sa ei vasta küsimustele, mis sinult küsitakse vaid suunad TS'i, kus kõik saavad pasaga üle valatud sinu poolt. Aitähh enam seda kogeda ei soovi. Peace ja ela rahus edasi ja palun vähem DEFR reklaami siin. Muhevana ma luban, et minu poolt jääb see viimaseks vastuseks sinule, täna tõestasid veel kord milline OT armastaja sa oled.
Mis puutub koos mängimisse, siis tõsi kõik kes tulevad EBV ts leiavad omale sobiva meeskonna kaaslase ja eks ise otsustage kus mängida soovite. Rõõmuga jagatakse kõigiga soovitusi, oskusi ja aidatakse ühiselt kui on vaja. Infoks, et täna õhtul kell 22:00 paiku enamus mängijaid on keskendunud BCL liiga mängule. Teeme ka twitch ülekande. Kui huvi on vaadata kuidas mäng kujuneb siis kõik huvilised on oodatud. Eelmine nädal suutsime vaatajatele päris korraliku närvikõdi pakkuda ja tagasiside vaatajatelt oli positiivne .. Olgem ausad pinge maandamiseks pidin Nipernaadilt abi paluma . |
Päikest sulle  |
[/spoiler]
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vihmausss
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.12.2013
|
31.03.2016 17:14:56
|
|
|
Tõde on valus, ei imesta sest see poiss on kuldse suuvoodriga , käib kitumas HV adminitele jne. Lahe kuju
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
31.03.2016 17:21:44
|
|
|
Hei püsige teemas Oma isiklikud jamad võite PS teel ka ära lahendada...
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aim17
HV kasutaja
liitunud: 09.07.2005
|
31.03.2016 17:27:03
|
|
|
| LKits kirjutas: |
| niijana kirjutas: |
| Järjekordselt EL-Fuego eirad küsimustele vastamist. Kas suudad organiseerida 8 vs 8 PCW või mitte? Kas saad lubada, lõpetad DEFR reklaamimise HinnaVaatlus foorumites? Või jätkad edaspidi sisse tallatud raja astumist? Kuidas on raske antud küsimustele vastata? |
Ma järjekordselt ei saa aru, mis on selle DEFR vastu...
Kui on korralik server, Eesti mängijad, miks mitte reklaamida?
On kellelgi teisel midagi paremat välja pakkuda või ei? |
Olen sama meelt, miks ei võiks keegi suunata (reklaamida) kus eestlasi kohata võib!? Olgu see DEFR või EBV j.n.e. Ma allgul arvasin, et HV foorumis on igasugune reklaam keeelatud, et sellepärast tehakse märkusi☺. Samas DEFR-i eeliseks on see, et seal on kogu aeg rahvast, EBV-s aga vahest õhtul elu käib. Ise küll EBV-i klanni liige , kuna nende vapp meeldib mulle kõige rohkem juba sellepärast tasub nende liige olla .Aga eks valikud teevad kõik ise kel relv peos
_________________ Battlelog: eesti38
viimati muutis aim17 31.03.2016 18:05:09, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
31.03.2016 17:47:49
|
|
|
| aim17 kirjutas: |
| LKits kirjutas: |
| niijana kirjutas: |
| Järjekordselt EL-Fuego eirad küsimustele vastamist. Kas suudad organiseerida 8 vs 8 PCW või mitte? Kas saad lubada, lõpetad DEFR reklaamimise HinnaVaatlus foorumites? Või jätkad edaspidi sisse tallatud raja astumist? Kuidas on raske antud küsimustele vastata? |
Ma järjekordselt ei saa aru, mis on selle DEFR vastu...
Kui on korralik server, Eesti mängijad, miks mitte reklaamida?
On kellelgi teisel midagi paremat välja pakkuda või ei? |
Olen sama meelt, miks ei võiks keegi suunata (reklaamida) kus eestlasi kohata võib!? Olgu see DEFR või EBV j.n.e. Ma allgul arvasin, et HV foorumis on igasugune reklaam keeelatud, et sellepärast tehakse märkusi☺. Samas DEFR-i eeliseks on see, et seal on kogu aeg rahvast, EBV-s aga vahest õhtul elu käib. Ise küll EBV-i klanni liige , kuna nende vapp meeldib mulle kõige rohkem juba sellepärast tasub nende liige olla .Aga eks valikud teevad kõik ise kel relv peos |
Aim17 siit leiad ka palju eestlasi ja samamoodi väga hea server
Spoiler 
http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/3596419a-0574-44f8-9fdd-d07e03569538/Monkey-Gamers-Squadplay-Classic-FF-on-60Hz-Tickrate/
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NPedro
HV kasutaja
liitunud: 17.02.2015
|
31.03.2016 18:09:25
|
|
|
Viimane on küll nii tore server koos toredate eestlastega, et juba esmapilgul ajab naerma
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaido163
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2008
|
31.03.2016 18:32:26
|
|
|
| aim17 kirjutas: |
| LKits kirjutas: |
| niijana kirjutas: |
| Järjekordselt EL-Fuego eirad küsimustele vastamist. Kas suudad organiseerida 8 vs 8 PCW või mitte? Kas saad lubada, lõpetad DEFR reklaamimise HinnaVaatlus foorumites? Või jätkad edaspidi sisse tallatud raja astumist? Kuidas on raske antud küsimustele vastata? |
Ma järjekordselt ei saa aru, mis on selle DEFR vastu...
Kui on korralik server, Eesti mängijad, miks mitte reklaamida?
On kellelgi teisel midagi paremat välja pakkuda või ei? |
Olen sama meelt, miks ei võiks keegi suunata (reklaamida) kus eestlasi kohata võib!? Olgu see DEFR või EBV j.n.e. Ma allgul arvasin, et HV foorumis on igasugune reklaam keeelatud, et sellepärast tehakse märkusi☺. Samas DEFR-i eeliseks on see, et seal on kogu aeg rahvast, EBV-s aga vahest õhtul elu käib. Ise küll EBV-i klanni liige , kuna nende vapp meeldib mulle kõige rohkem juba sellepärast tasub nende liige olla .Aga eks valikud teevad kõik ise kel relv peos |
Teeme nüüd asjad nii selgeks kui võimalik:
DEFR serverites mängimine on täitsa ok (juhul kui need ei lagi) ja seal meeldib meil endalgi vahel mängida. Ja rahvast on seal tõesti peaaegu alati.
Kui nüüd põhjustesse süveneda, siis on nende server rahvast täis kuna platooni liikmetel on kohustus serverit seedida ehk käima tõmmata. Ja seda nad ka ise tavaliselt teevad.
Inglismaa on Eestiga võrreldes ka parajalt suur ja seal juba mängijaid jätkub.
Meenutades seda aega kui EBV-l public server oli, siis oligi põhiprobleem selle käima tõmbamine. Paljud eestlased olid nõus küll mängima tulema aga ainult siis kui server juba rahvast täis. Lisaks oli juba siis palju vastutegevust hr El-Fuego poolt. Iga kord kui kutsusime eestlasi Ebv serverisse mängima hakkas tema Defr servereid promoma. Eesti on niigi väike ja tore oleks kõik koos midagi ette võtta aga kahjuks on eestlaste seas liiga palju "kõvasid mehi" kes teavad alati teistest paremini kuidas asjad peavad olema. Vaadake kasvõi palju väikseid Eesti platoone on, kus sees 1-10 inimest. Eestlased lihtsalt ei suuda ja ei taha koos midagi väga teha. Selle asemel, et kuuluda kuskile suuremasse platooni või kogukonda tehakse oma platoon ja istutakse seal üksinda.
El-Fuegogii lahkus meie platoonist ise peale seda kui sai ropendamise ja vastaste “cheateriks“ kutsumise eest meie serveri automaatsüsteemi poolt bani. Rääkisime temaga sel teemal veel teamspeakis ka aga selle asemel et oma käitumist muuta on ta jätkamas samamoodi. Eks sarnastel põhjustel lahkus ta ka Defr platoonist.
Pikk jutt aga see selgituseks, miks keegi ei taha El-Fuego kirjutisi siin näha ja paljud tema Defr promo peale pahaseks saavad.
Ma usun et kui siin promotaks HV või mõnda teist eestlaste serverit ei oleks kellelgi midagi öelda.
Üldiselt on aga hea meel, et vaatamata raskustele oleme Ebv platooni suutnud aktiivsena hoida. Meil on mängijaid erinevate huvidega jne. Osad mängivad hardcore, osad normalit, osad liigat ja osad niisama. Ühendavaks lüliks on teamspeak. Kõik kel huvi, olete oodatud liituma ja osa saama koos mängimisest.
Tänan tähelepanu eest.
viimati muutis kaido163 31.03.2016 19:18:51, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
31.03.2016 18:36:48
|
|
|
Vaadake foorumi reeglid üle. Ma ei viitsi hakata teemat jälle läbi kammima, et sorteerida, mis on möla ja mis on mänguga seotud. Kui teil on mingid isiklikud arved klaarida, siis klaarige need psis või statoili taga. Kui ei suuda reegleid järgida, siis tuleb AM.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
parm
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
31.03.2016 19:10:12
|
|
|
Minul Kaido163 on sulle üks küsimus. Miks sa kasutad nimesid mis ei kuulu siia foorumisse ja veelkord kui sa 100% asjades kindel ei ole siis ära lekita vale infot! Tahad täpselt midagi teada siis küsi kuid mitte ära aja jama. Seda mis kuskil keegi rääkis. See kes teie platoonist lahkus voi ei lahkunud voi seal on ei puutu kuidagi siinse teemaga ja veel vähem foorumiga kuidagi kokku minu pärast võib kas või härra Toobal teie platoonis olla ning pesitseda. Ingame rage on olnud ja jääb vaatamata sellele kus keegi on voi ei ole. Koigepealt vaadake oma suhtumine üle ja siis tegelege teiste omadega. PS! Tegeliku pohjuse lasen ma sulle meili peale saata voi kuhu tahes. Et sul ei tekiks tahtmist oma tõde kuulutada. Kes asju ise näevad ja vähegi aru saavad lähevad ise sinu juurest minema ilma, et keegi peaks kedagi mojutama. Nimesid ma ei hakka siia loopima sest see ei oleks nende suhtes aus. Nimed mis ei puutu siia foorumisse püüa ka edaspidi siit eemal hoida. Mul pole sulle rohkem midagi öelda veel vähem varjata.
Sära silmadesse.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaido163
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2008
|
31.03.2016 19:16:46
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
Vaadake foorumi reeglid üle. Ma ei viitsi hakata teemat jälle läbi kammima, et sorteerida, mis on möla ja mis on mänguga seotud. Kui teil on mingid isiklikud arved klaarida, siis klaarige need psis või statoili taga. Kui ei suuda reegleid järgida, siis tuleb AM.
|
Kui see postitus oli mõeldud mulle, siis reegleid lugedes ei näe küll, et mõne vast eksinud oleks.
Jutt Battlefield 4 platoonidest, käitumisest mängus ja mängu väliselt, koos mängimisest jne käib minu arust küll Battlefield 4 teema alla. Kedagi halvustanud ka enda arust ei ole..lihtsalt tõin välja asjad, mis juhtunud on ja see ei ole mingi alatu laim, vaid kõike seda juhtunut võivad kinnitada siin foorumis paljud. Paneks selle teema jäädavalt lukku kui El-Fuego ka lõpetaks selle spammimise siin või kui keegi teda ka korrale kutsuks. Minu arust on jutt Battlefield 4 Eesti platoonidest siin palju teemakohasem kui Inglise platoonide promomine.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NPedro
HV kasutaja
liitunud: 17.02.2015
|
31.03.2016 19:17:40
|
|
|
| parm kirjutas: |
Mis vahet seal on, mis serveris mängid. Ainukesed olulised punktid imho:
* hea ping (<50ms) + ping kicker 100+ms pingilistele
* NO RULES
* et kõik samal ajal mängivad sõbrad sisse saaks ja samasse squadi, seega igast autobalancerid jms on välistatud, kui nad [] tagi järgi squadi kokku ei pane-jäta
Päris nõme on avastada, kui tahad kahe sõbraga koos kolmekesi squadi teha ja üks pidevalt vastastiimi balancetakse
|
Ping kicker on absolute nonsense, hüppab sul korraks "õigel aja" ping üles ja oledki out. Selle jaoks on moded, kes silma peal hoiavad sellisel teemal.
Autobalance ei saa aga kuidagi toimida, kui liitud kolme sõbraga enam vähem täitunud serverisse. Peaks maha võtma üldse ? Et siis pooltäitunud serveris saaks sinu mõistes 20 vs 6 "fair play" roundi pelada ? kolonelid ühte ja algajad vastaseks ja vot siis seda va skoori tuleb
Aga õnnneks on tiblastan reeglivabu servrereid täis, kus adminnid just sinu loetletud punkte enda eeliseks naudivad.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
31.03.2016 19:19:49
|
|
|
| Ei ole ma midagi spämminud ja kui küsitakse siis ikka aitan ja soovitan löö või risti mind kui tahad Kaido163.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
parm
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
31.03.2016 19:40:22
|
|
|
Npedro,
Kui sul ühendus pole piisavalt stabiilne, et online gamingus latentsus alla 50ms hoida, siis peaksid teenusepakkuja vahetusele mõtlema.
Autobalance toimib väga hästi, kui see on konfitud platooni tagi järgi squade koos hoidma ühel poolel. Seadistamise küsimus jällegi admini poolel, enamusel tegemata või ei teagi sellest midagi.
Mis puudub mängijate arvu serveris, siis üldiselt mängime täis 64p serverites, sest nii on tootja ette näinud, ikkagi massive 32 vs 32 all out war eksole Jah vahest mulle meeldib ka 24 mängijaga OP Lockeris TDMi lasta, sest 64p Locker chokepointis LMG ja FLIR-iga käpimine pole minu teetass.
Viimast lauset ei hakka kommeteerima, mine parem liitu odinlastega ja aita üksikvanematel nende alimendid kätte saada
_________________ | SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee | |
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maiku007
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2006
|
31.03.2016 20:10:43
|
|
|
| Äkki annate vahelduseks mõne toimiva Squad DM ja Gun Master servu lingi. Mu battlelog ei leia midagi.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NPedro
HV kasutaja
liitunud: 17.02.2015
|
31.03.2016 20:25:47
|
|
|
| parm kirjutas: |
Npedro,
Kui sul ühendus pole piisavalt stabiilne, et online gamingus latentsus alla 50ms hoida, siis peaksid teenusepakkuja vahetusele mõtlema.
Autobalance toimib väga hästi, kui see on konfitud platooni tagi järgi squade koos hoidma ühel poolel. Seadistamise küsimus jällegi admini poolel, enamusel tegemata või ei teagi sellest midagi.
|
Aitähh muretsemast, mul saksa serveritega stabiilselt ping 35, ma muretsen pigem oma mängijate pärast PING kõikumine võib tulla millest iganes (ka mingi suvaline update sul kogemata arvutis lahti läheb )ja see hetk võib saatuslikuks saada. Ei näe sellisel kickeril sügavat mõtet.
Autobalance võib sul TAG peale olla seadistatud, kuid kui server täis, siis see ei toimi ja kogu see balance süsteem on alati kuhugi poole kaldu. so called pro gamerid x 3 rage quitivad ja ongi juba unbalance ka rank formaadis.
Oled sa kunagi mõnd serverit ketranud, et selliseid loosungeid pillud, ootaks sinu adekvaatseid mõtteteri, kuidas seda va balace asja korraldada. Mul serveris ka tihtipeale sellega jama ja muud balace optionit ei näe, kui kaotajate poole ise üle kolida
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NPedro
HV kasutaja
liitunud: 17.02.2015
|
31.03.2016 20:56:00
|
|
|
| LKits kirjutas: |
Auto-balance on jama. Võiks ilusasti arvutada "punktid minutis või sekundis" (punktid jagatud sekunditega), võttes arvesse näiteks vähemalt X minutit mänginud mängijad.
Pole veel kohanud head auto-balance scriptiga serverit, mis suudaks hoida meeskonnad võrdsena. |
Punktid minutis teema ka ei tööta, 1 round kaitses vennike skoorib ja järgmises roundis on kuivik kämper ründes jne ...
Aga eks see sõltub gamemodest ka, CQ-s on see veidi lihtsam, ma ketran rush serverit, kus see teema pea kunagi ei tööta, seadista kuidas tahad
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vihmausss
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.12.2013
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Piixusuks
Piiratud kasutaja
liitunud: 01.04.2016
|
|
| tagasi üles |
|
 |
niijana
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2012
|
01.04.2016 08:50:00
|
|
|
Tere jälle mina kui paha troll olen tagasi. Tahtmine on El-Fuergoga vestlusesse astuda, kuid ei tee seda, sest onu ikka ei suuda vana sita sonkimist jätta, aga las olla. Eks iga üks peab enda probleemidega ise tegelema või siis otsima abi Jumalalt. Tagasi olen sellepärast, et informeerida eesti BF4 fänne ja muid tegelasi järgmise infoga. Tule taevas appi, hommikul tõusin ülesse ja emotsioon on veel ikka hinges ja meelel. Te küsite miks? Vastus on lihtne, Eile BCL 8 vs 8 mängus suutis EBV võita väga väga väga pingelises mängus POOLAKAID. Tõesti, kes vaatasid twitchi ülekannet mängust võivad kinnitada, et mäng oli väga pingeline ja täis emotsioone, pisaraid, solvanguid, rõõmu ja kurbust. Kuna video on küllaltki palju täis roppusi, siis pean paremaks seda avalikult mitte reklaamida. Raske on kirjapilti ja sõnadesse panna neid emotsioone mida mängijad kogevad väga pingelistes mängudes. Ütleme otse ja ausalt kirjutasin eelmised read sellepärast, et öelda üht. Aitähh EBV meeskond ja mängijad võimsa emotsioonide ja ilusa mängu eest. See mida eile kogesime oli supper ja seda emotsiooni ei asenda miski. Algus oli meile raske ja olime vägagi segaduses kuidas vastane esimeses roundis meid loputas. Aga noh, eks me olemegi sellised rahulikud puukallistajad, kes lähevad käima alles peale korraliku malaka saamist. . Tõsi nii see ongi. Järgmised roudid näitasid väga selgelt, et meie sees on peidus kurat ja me suudame vägagi hästi toime tulla tugevate vastastega. .. Aitääh EBV veelkord väga hea emotsioonide eest, eilne mäng näitas, et suudame korda saata suuri tegusi ja püssi pole mõtet nurka visata. Vaid pea püsti ja kurat TOOME selle võidu koju. "Raisk lahinguväljal näeme"
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aim17
HV kasutaja
liitunud: 09.07.2005
|
01.04.2016 11:53:24
|
|
|
| niijana kirjutas: |
Tere jälle mina kui paha troll olen tagasi. Tahtmine on El-Fuergoga vestlusesse astuda, kuid ei tee seda, sest onu ikka ei suuda vana sita sonkimist jätta, aga las olla. Eks iga üks peab enda probleemidega ise tegelema või siis otsima abi Jumalalt. Tagasi olen sellepärast, et informeerida eesti BF4 fänne ja muid tegelasi järgmise infoga. Tule taevas appi, hommikul tõusin ülesse ja emotsioon on veel ikka hinges ja meelel. Te küsite miks? Vastus on lihtne, Eile BCL 8 vs 8 mängus suutis EBV võita väga väga väga pingelises mängus POOLAKAID. Tõesti, kes vaatasid twitchi ülekannet mängust võivad kinnitada, et mäng oli väga pingeline ja täis emotsioone, pisaraid, solvanguid, rõõmu ja kurbust. Kuna video on küllaltki palju täis roppusi, siis pean paremaks seda avalikult mitte reklaamida. Raske on kirjapilti ja sõnadesse panna neid emotsioone mida mängijad kogevad väga pingelistes mängudes. Ütleme otse ja ausalt kirjutasin eelmised read sellepärast, et öelda üht. Aitähh EBV meeskond ja mängijad võimsa emotsioonide ja ilusa mängu eest. See mida eile kogesime oli super ja seda emotsiooni ei asenda miski. Algus oli meile raske ja olime vägagi segaduses kuidas vastane esimeses roundis meid loputas. Aga noh, eks me olemegi sellised rahulikud puukallistajad, kes lähevad käima alles peale korraliku malaka saamist. . Tõsi nii see ongi. Järgmised roudid näitasid väga selgelt, et meie sees on peidus kurat ja me suudame vägagi hästi toime tulla tugevate vastastega. .. Aitääh EBV veelkord väga hea emotsioonide eest, eilne mäng näitas, et suudame korda saata suuri tegusi ja püssi pole mõtet nurka visata. Vaid pea püsti ja kurat TOOME selle võidu koju. "Raisk lahinguväljal näeme"  |
Ok trennis näeme!
_________________ Battlelog: eesti38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaido163
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2008
|
01.04.2016 12:39:01
|
|
|
Tubli, seekord promod Eesti servereid. See on suur edasiminek.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
parm
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
01.04.2016 13:00:01
|
|
|
| NPedro kirjutas: |
| parm kirjutas: |
Npedro,
Kui sul ühendus pole piisavalt stabiilne, et online gamingus latentsus alla 50ms hoida, siis peaksid teenusepakkuja vahetusele mõtlema.
Autobalance toimib väga hästi, kui see on konfitud platooni tagi järgi squade koos hoidma ühel poolel. Seadistamise küsimus jällegi admini poolel, enamusel tegemata või ei teagi sellest midagi.
|
Aitähh muretsemast, mul saksa serveritega stabiilselt ping 35, ma muretsen pigem oma mängijate pärast PING kõikumine võib tulla millest iganes (ka mingi suvaline update sul kogemata arvutis lahti läheb )ja see hetk võib saatuslikuks saada. Ei näe sellisel kickeril sügavat mõtet.
Autobalance võib sul TAG peale olla seadistatud, kuid kui server täis, siis see ei toimi ja kogu see balance süsteem on alati kuhugi poole kaldu. so called pro gamerid x 3 rage quitivad ja ongi juba unbalance ka rank formaadis.
Oled sa kunagi mõnd serverit ketranud, et selliseid loosungeid pillud, ootaks sinu adekvaatseid mõtteteri, kuidas seda va balace asja korraldada. Mul serveris ka tihtipeale sellega jama ja muud balace optionit ei näe, kui kaotajate poole ise üle kolida  |
Unix servereid "kedratud" varsti üle 20a juba ja BF3-BF4 servereid samuti jooksutatud, ei midagi müstilist.
Ping näitab latentsust, latensust mõjutab ribalaius. Kui seda viimast ei ole, siis mõjutabki koormus latensust olemasoleva ribalaiusel.
Näiteks balance skilli järgi, paneb mängijad suuruse järgi ritta ja hakkab kõrgemast madalamaks paaridena võtma, jaotades paarist ühele ja teisele poole. Juhul kui platooni tag mängijatel paaris sama, siis ühele poole ja tasakaaluks järgmine paar teisele poole. Iga roundi algues enne spawni ja garanteerin, mäng on viimaste sekunditeni huvitav.
_________________ | SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee | |
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NPedro
HV kasutaja
liitunud: 17.02.2015
|
01.04.2016 15:32:36
|
|
|
| parm kirjutas: |
Näiteks balance skilli järgi, paneb mängijad suuruse järgi ritta ja hakkab kõrgemast madalamaks paaridena võtma, jaotades paarist ühele ja teisele poole. Juhul kui platooni tag mängijatel paaris sama, siis ühele poole ja tasakaaluks järgmine paar teisele poole. Iga roundi algues enne spawni ja garanteerin, mäng on viimaste sekunditeni huvitav. |
Ole hea ja tee mulle Proconi vastava pluginast screenshot, oleks huvi vaadata, millised need kõige õigemad settingud oleks ja ka ise kasutada.
Aitähh
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcjaaxon
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2010
|
01.04.2016 16:54:37
|
|
|
Ma teen vahel ühe kibeda BF4-pela,kui lastest ja naisest..eriti naisest rahu saan
Siin aga jorsid jõuavad teineteisel veel lisaks komplimente teha
....ma olen vana....
_________________ Ma olen telekas. |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
01.04.2016 17:46:46
|
|
|
| mcjaaxon kirjutas: |
Ma teen vahel ühe kibeda BF4-pela,kui lastest ja naisest..eriti naisest rahu saan
Siin aga jorsid jõuavad teineteisel veel lisaks komplimente teha
....ma olen vana.... |
Vanus ei hüüa ju tulle ega ka uksele koputa
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aim17
HV kasutaja
liitunud: 09.07.2005
|
02.04.2016 09:47:58
|
|
|
Mille vastu need head on?
_________________ Battlelog: eesti38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
niijana
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2012
|
02.04.2016 11:44:40
|
|
|
Tere, EBV operaator kõrpsul on teile edastada järjekordseid uudiseid BF4 maastikult. Te kõik olete väga hästi kursis, kes või mis on DEFR meeskond. Korduvate El-Fuergo reklaamidele olete külastanud kindlasti mõnda DEFR serverit ja mänginud seal. Järgmisel nädalal neljapäeval astub EBV vastu järgmisele vastasele. Kellaajad ja kp on veel täpsustamisel. Kuid arvatavasti neljpäeval see toimub. Eks annan teile kõigile teada. Nii siis otsustas meie EBV suur juht ja jumal - kummardus tema ees, teha väljakutse DEFR'i meeskonnale. Algselt sai kokkulepitud, et rammu katsumine toimub BCL reeglite järgi. Mida varem alustame treeningutega seda parem tulemus. Kahjuks, aga DEFR ilmus kohale ja hakkas ise oma reegleid meile pähe suruma. Et kui soovime rammu katsuda siis ainult nende reeglite alusel. Ütlen otse olin sellisest käitumisest üllatunud ja kogu meeskond sai pettumuse osaliseks. Sai ju räägitud, et BCL reeglid ja meil on vaja trenni teha. Ei oska öelda, miks DEFR meeskonna liider õige aegselt oma meeskonnale infot ei jaganud. Otsustasime siis lõpuks, et tuleme DEFR'le vastu reeglite osas. Meie poolsed nõuded olid, et kaartideks on ainult ZAVOD , Dawnbreaker ja kord mängime BCL reeglite järgi ja kord DERi reeglite järgi. Selliste tingimustega oli meie vastane nõus. Lahing või alata. Ei olegi siin midagi täpsemalt rääkida, kohe esimesel zavod roundis taipasime, et oleme vastasest taktikaliselt ja oskuste poolest üle. Miks siis nii? Lihtne kui tank saadetakse ilma kaitseta (pyksata) lahingu väljale, siis 3-5 pauku ja ongi maas. Arusaamatu oli, miks vastane ei keskendu raske relvastuse kaitmisele ja pidevalt jooksevad ühes suures 4 grupis. Selline tegevus on selgelt läbi nähtav ja saime vabalt ennast ümber positsioneerida ja oligi kiire lõpptulemus käes. Ühte asja võin öelda, et DEFR on mõnus meeskond, kuid vägagi järjekindlad. Kuidas selgitate olukorda mida kogesin Zavod D lipu kaitstes. Alguses võtsin ühe vastase kogemata maha ja sai lippu enda valdusesse. Järsku märkasin, et jälle üks jookseb D lipu juures ringi võtsin jälle maha, üllatus oli suur, et see ju sama mees kelle ennem maha lasin. Kohe taipasin , et näe neil on kusagil peidukas ja nüüd tuleks see ülesse otsida ja oodata millal hiir urust välja tuleb. Panin hiirelõksu valmis ja volla 9x jooksis sama mängija samasse lõksu. Ausõna see tegi mulle nii palju nalja, et küll alles on juustu armastaja ja oma vigadest ei õpi. Tulemused olid siis järgmised. Zavod 178-7, 194-0, Dawnbreaker 100-0,173-0. Aitähh kõikidele, kes ürituses osalesid. Oli lõbus reede õhtu, seekord pinget niipalju ei olnud sain kohviga hakkama, ei läinudki nipernaadi juurde abi paluma. Tänud teile kõigile, eks järgmine kord lahinguväljal näeme.
viimati muutis niijana 02.04.2016 13:34:53, muudetud 4 korda |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kirjumega
HV veteran

liitunud: 25.10.2014
|
02.04.2016 12:01:17
|
|
|
| niijana kirjutas: |
| Tere, EBV operaator kõrpsul on teile edastada järjekordseid uudiseid BF4 maastikult. Te kõik olete väga hästi kursis, kes või mis on DEFR meeskond. Korduvate El-Fuergo reklaamidele olete külastanud kindlasti mõnda DEFR serverit ja mänginud seal. Järgmisel nädalal neljapäeval astub EBV vastu järgmisele vastasele. Kellaajad ja kp on veel täpsustamisel. Kuid arvatavasti neljpäeval see toimub. Eks annan teile kõigile teada. Nii siis otsustas meie EBV suur juht ja jumal - kummardus tema ees, teha väljakutse DEFR'i meeskonnale. Algselt sai kokkulepitud, et rammu katsumine toimub BCL reeglite järgi. Mida varem alustame treeningutega seda parem tulemus. Kahjuks, aga DEFR ilmus kohale ja hakkas ise oma reegleid meile pähe suruma. Et kui soovime rammu katsuda siis ainult nende nende reeglite alusel. Ütlen otse olin sellisest käitumisest üllatunud ja kogu meeskond sai pettumuse osalisel. Sai ju räägitud, et BCL reeglid ja meil on vaja trenni teha. Ei oska öelda, miks DEFR meeskonna liider õige aegselt oma meeskonnale infot ei jaganud. Otsustasime siis lõpuks, et tuleme DEFR'le vastu reeglite osas. Meie poolsed nõuded olid, et kaartideks on ainult ZAVOD , Dawnbreaker ja kord mängime BCL reeglite järgi ja kord DERi reeglite järgi. Selliste tingimustega oli meie vastane nõus. Lahing või alata. Ei olegi siin midagi täpsemalt rääkida, kohe esimesel zavod roundis taipasime, et oleme vastasest taktikaliselt ja oskuste poolest üle. Miks siis nii? Lihtne kui tank saadetakse ilma kaitseta (pyksata) lahingu väljale, siis 3-5 pauku ja ongi maas. Arusaamatu oli, miks vastane ei keskendu raske relvastuse kaitmisele ja pidevalt jooksevad ühes suures 4 grupis. Selline tegevus on selgelt läbi nähtav ja saime vabalt ennast ümber positsioneerida ja oligi kiire lõpptulemus käes. Ühte asja võin öelda, et DEFR on mõnus meeskond, kuid vägagi järjekindlad. Kuidas selgitate olukorda mida kogesin Zavod D lippu kaitstes. Alguses võtsin ühe vastase kogemata maha ja sai lippu enda valdusesse. Järsku märkasin, et jälle üks jookseb D lipu juures ringi võtsin jälle maha, üllatus oli suur, et see ju sama mees kelle ennem maha lasin. Kohe taipasin , et näe neil on kusagil peidukas ja nüüd tuleks see ülesse otsida ja oodata millal hiir urust välja tuleb. Panin hiirelõksu valmis ja volla 9x jooksis sama mängija samasse lõksu. Ausõna see tegi mulle nii palju nalja, et küll alles on juustu armastaja ja oma vigadest ei õpi. Tulemused olid siis järgmised. Zavod 178-7, 194-0, Dawnbreaker 100-0,173-0. Aitähh kõikidele, kes ürituses osalesid. Oli lõbus reede õhtu, seekord pinget niipalju ei olnud sain kohviga hakkama, ei läinudki nipernaadi juurde abi paluma. Tänud teile kõigile, eks järgmine kord raiks lahinguväljal näeme. |
Võita oli tore küll, aga trenni tegemiseks oleks meil tugevamaid vastaseid vaja
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcjaaxon
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2010
|
02.04.2016 13:09:35
|
|
|
| kirjumega kirjutas: |
| niijana kirjutas: |
| Tere, EBV operaator kõrpsul on teile edastada järjekordseid uudiseid BF4 maastikult. Te kõik olete väga hästi kursis, kes või mis on DEFR meeskond. Korduvate El-Fuergo reklaamidele olete külastanud kindlasti mõnda DEFR serverit ja mänginud seal. Järgmisel nädalal neljapäeval astub EBV vastu järgmisele vastasele. Kellaajad ja kp on veel täpsustamisel. Kuid arvatavasti neljpäeval see toimub. Eks annan teile kõigile teada. Nii siis otsustas meie EBV suur juht ja jumal - kummardus tema ees, teha väljakutse DEFR'i meeskonnale. Algselt sai kokkulepitud, et rammu katsumine toimub BCL reeglite järgi. Mida varem alustame treeningutega seda parem tulemus. Kahjuks, aga DEFR ilmus kohale ja hakkas ise oma reegleid meile pähe suruma. Et kui soovime rammu katsuda siis ainult nende nende reeglite alusel. Ütlen otse olin sellisest käitumisest üllatunud ja kogu meeskond sai pettumuse osalisel. Sai ju räägitud, et BCL reeglid ja meil on vaja trenni teha. Ei oska öelda, miks DEFR meeskonna liider õige aegselt oma meeskonnale infot ei jaganud. Otsustasime siis lõpuks, et tuleme DEFR'le vastu reeglite osas. Meie poolsed nõuded olid, et kaartideks on ainult ZAVOD , Dawnbreaker ja kord mängime BCL reeglite järgi ja kord DERi reeglite järgi. Selliste tingimustega oli meie vastane nõus. Lahing või alata. Ei olegi siin midagi täpsemalt rääkida, kohe esimesel zavod roundis taipasime, et oleme vastasest taktikaliselt ja oskuste poolest üle. Miks siis nii? Lihtne kui tank saadetakse ilma kaitseta (pyksata) lahingu väljale, siis 3-5 pauku ja ongi maas. Arusaamatu oli, miks vastane ei keskendu raske relvastuse kaitmisele ja pidevalt jooksevad ühes suures 4 grupis. Selline tegevus on selgelt läbi nähtav ja saime vabalt ennast ümber positsioneerida ja oligi kiire lõpptulemus käes. Ühte asja võin öelda, et DEFR on mõnus meeskond, kuid vägagi järjekindlad. Kuidas selgitate olukorda mida kogesin Zavod D lippu kaitstes. Alguses võtsin ühe vastase kogemata maha ja sai lippu enda valdusesse. Järsku märkasin, et jälle üks jookseb D lipu juures ringi võtsin jälle maha, üllatus oli suur, et see ju sama mees kelle ennem maha lasin. Kohe taipasin , et näe neil on kusagil peidukas ja nüüd tuleks see ülesse otsida ja oodata millal hiir urust välja tuleb. Panin hiirelõksu valmis ja volla 9x jooksis sama mängija samasse lõksu. Ausõna see tegi mulle nii palju nalja, et küll alles on juustu armastaja ja oma vigadest ei õpi. Tulemused olid siis järgmised. Zavod 178-7, 194-0, Dawnbreaker 100-0,173-0. Aitähh kõikidele, kes ürituses osalesid. Oli lõbus reede õhtu, seekord pinget niipalju ei olnud sain kohviga hakkama, ei läinudki nipernaadi juurde abi paluma. Tänud teile kõigile, eks järgmine kord raiks lahinguväljal näeme. |
Võita oli tore küll, aga trenni tegemiseks oleks meil tugevamaid vastaseid vaja  |
Igati tore on näha ja teada,et meil siin tegelased,kes hingega asja kallal..
Mul seinal silt " homme lähen panka ja võtan noorepere laenu " , et soetada korralik vga..muus osas vist väga muna pole..
Senix aga olen ilaceja vaid , et mitte teha häbi omadele , kellele pöialt hoian..
Kas kellelgi klipid ka on lahingutest..võimalusel ka spectator vaates ?
_________________ Ma olen telekas. |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
niijana
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2012
|
08.04.2016 09:33:00
|
|
|
Tere jälle. Kindlasti tundsite muret ja hoidsite EBV'le pöialt. Tänud teile kõigile. Järjekordselt peame tunnistama ja tõdema, et kui tähtis on BF4 mängudes meeskonna töö ja üksteise tundmine. Küsite, et miks see siis nii on? Meil kõigil on olnud elus raskeid hetki ja on ju siis alati 2 valikut "Kuul" või toetav "sõbrakäsi". Nii ka juhtus EBV'ga eelmisel turniiri mängul. Paljud mängijad olid keskendunud vägagi tõsiselt mängule ja esimene round võidetigi vägagi lihtsalt. 165 - 0. Rõõm oli suur, ja teiseks roundiks vastane BKS otsustas taktikat muuta ja meie poolt tehti teise roundi alguses saatuslike vigu, mille tõttu osade lipude positsioone ei õnnestunudki lõpuni enda kontrolli alla saada. Meile saatuslikuks sai BKS väga hea tankisti ja parandajate koostöö. Muidugi ei tasu mainimata jätta, et RAISK nende HELI Piloodid olid kuradima head, koos suutsid taevast meile tekitada väga palju probleeme ja hoidsid meie tanki, heli mängust väljas. Teise roundi kaotasime suurelt. 0 - 182. Ei ole kindel, kuid tundus, et meie poolsed mängijad muutusid hooletuks peale esimest kerget võitu. Egas me olime teadlikud, et Dawnbraker pole meile kõige sobilikum kaart. Vähemalt saime ühe roundigi võidetud ja seegi oli positiivne. Järgmised 2 roundi mängisime Zavodi. Noh, eks kõik teavad, et EBV meeskonnale on ZAVOD kui koduaed, kus teatakse iga kivi, puu asukohta pimesi. Meie liider teab isegi, kus metsas kuldnokad laulavad. Esimeses roundi algus läks meil vägagi hästi. Kõik planeeritud soovid läksid täide. Meie tankist suutis õhust helikale korra pihta saada ja saime õhust C ja B katuse positsioonid enda kontroll alla. Aga mis kõige parem, meie väikene karjuv ussikene suutis alguses kohe C4'ga maha võtta Dawnbrakeris mehe tegusi teinud tankisti . Alguses suutsime vastase korralikult rivist välja lüüa ja hoidsime oma positsioone kindlalt. Eks on ju teada tuntud fakt, et kõik soovivad endast anda parimat ja võimalikult palju vastaseid maha kõmmutada. Kõik on ilus ja hea, kuid tegelt unustatakse vaenlase jälitamise käigus, et BF4 punkte saadakse kontroll punkte hoides. Mängu viimases faasis, suutsime oma positsioonid kaotada ja lõpp muutus vägagi pingeliseks. Lõpuks suutsime ennast korralikult kätte võtta ja keskendusime kontroll punktide hoidmisele. See tasus ennast ära ja esimese Zavod roundi võitsime 93-0. Zavodi esimene round näitas selgelt, et vastane pole midagi nii nõrk ja kui ise tegeleme lollustega, siis saame kergesti karistatud. Videosi analüüsides saime aru, et edu tagas ka meile vaenlase kodu kontrollpunkti hõivamine ja mitmel korral suutsime tekitada vastases peata olekut, mis võimaldas Zavodi tähtsamad kontroll punktid B,C enda alla võtta kergemini. Teises roundi algus ei läinud meil kuigi hästi, paljud plaanitud plaanid läksid vett vedama kuid meie ussikene suutis järjekordselt vaenlase tanki C4'ga varakult illimineerida. Teine round oli küllalt pingeline, kuid tundus, et vastane lõpus siiski kas väsis või taktikaliselt jooksid umbe ja saimegi kiire võidu 119-0. Tänase seisuga oma alagrupips oleme 2 kohal. Tabeli seisu võite vaadata siit: https://auzom.gg/battlefield-4/conquest-league/overview/group-stage/division-7 . Kui kellelgi on huvi mängu videosi vaadata, siis võtke minuga ühendust. Jooksev nädal oli meile vägagi raske. Emotsionaalselt ja vaimselt BF4 mängimine väsitas meid nii ära, et paljud meeskonna liikmed palusid mängimisest puhkust. . Järgmine treening mäng peaks toimuma järgmisel teisipäeval ja senikaua puhkame . EBV on tegelt plaanis pühapäeval poolakate vastu teha sõprus kohtumine 15 vs 15 mängijat. Kõik mängijad olete oodatud. Tegemist on sõprus kohtumisega ja kui kaotame siis pole midagi hullu, kuid vist peame ühe "vanaka" poola poole teele saatma. BCL liigas oleme poolakatega päris heaks semuks saanud ja proovime häid suhteid hoida. Isegi õpisin poola keele selgeks . Kui ütled Kurwa iga asja peale, oled koheselt poolakate semu:P . Tänud teile kõigile.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aim17
HV kasutaja
liitunud: 09.07.2005
|
08.04.2016 13:08:23
|
|
|
| niijana kirjutas: |
Isegi õpisin poola keele selgeks . Kui ütled Kurwa iga asja peale, oled koheselt poolakate semu:P . |
Noh selle sõnaga võid ka kuue varbaga leedukad sõbraks saada:)
_________________ Battlelog: eesti38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaido163
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2008
|
08.04.2016 15:33:11
|
|
|
| niijana kirjutas: |
Tere jälle. Kindlasti tundsite muret ja hoidsite EBV'le pöialt. Tänud teile kõigile. Järjekordselt peame tunnistama ja tõdema, et kui tähtis on BF4 mängudes meeskonna töö ja üksteise tundmine. Küsite, et miks see siis nii on? Meil kõigil on olnud elus raskeid hetki ja on ju siis alati 2 valikut "Kuul" või toetav "sõbrakäsi". Nii ka juhtus EBV'ga eelmisel turniiri mängul. Paljud mängijad olid keskendunud vägagi tõsiselt mängule ja esimene round võidetigi vägagi lihtsalt. 165 - 0. Rõõm oli suur, ja teiseks roundiks vastane BKS otsustas taktikat muuta ja meie poolt tehti teise roundi alguses saatuslike vigu, mille tõttu osade lipude positsioone ei õnnestunudki lõpuni enda kontrolli alla saada. Meile saatuslikuks sai BKS väga hea tankisti ja parandajate koostöö. Muidugi ei tasu mainimata jätta, et RAISK nende HELI Piloodid olid kuradima head, koos suutsid taevast meile tekitada väga palju probleeme ja hoidsid meie tanki, heli mängust väljas. Teise roundi kaotasime suurelt. 0 - 182. Ei ole kindel, kuid tundus, et meie poolsed mängijad muutusid hooletuks peale esimest kerget võitu. Egas me olime teadlikud, et Dawnbraker pole meile kõige sobilikum kaart. Vähemalt saime ühe roundigi võidetud ja seegi oli positiivne. Järgmised 2 roundi mängisime Zavodi. Noh, eks kõik teavad, et EBV meeskonnale on ZAVOD kui koduaed, kus teatakse iga kivi, puu asukohta pimesi. Meie liider teab isegi, kus metsas kuldnokad laulavad. Esimeses roundi algus läks meil vägagi hästi. Kõik planeeritud soovid läksid täide. Meie tankist suutis õhust helikale korra pihta saada ja saime õhust C ja B katuse positsioonid enda kontroll alla. Aga mis kõige parem, meie väikene karjuv ussikene suutis alguses kohe C4'ga maha võtta Dawnbrakeris mehe tegusi teinud tankisti . Alguses suutsime vastase korralikult rivist välja lüüa ja hoidsime oma positsioone kindlalt. Eks on ju teada tuntud fakt, et kõik soovivad endast anda parimat ja võimalikult palju vastaseid maha kõmmutada. Kõik on ilus ja hea, kuid tegelt unustatakse vaenlase jälitamise käigus, et BF4 punkte saadakse kontroll punkte hoides. Mängu viimases faasis, suutsime oma positsioonid kaotada ja lõpp muutus vägagi pingeliseks. Lõpuks suutsime ennast korralikult kätte võtta ja keskendusime kontroll punktide hoidmisele. See tasus ennast ära ja esimese Zavod roundi võitsime 93-0. Zavodi esimene round näitas selgelt, et vastane pole midagi nii nõrk ja kui ise tegeleme lollustega, siis saame kergesti karistatud. Videosi analüüsides saime aru, et edu tagas ka meile vaenlase kodu kontrollpunkti hõivamine ja mitmel korral suutsime tekitada vastases peata olekut, mis võimaldas Zavodi tähtsamad kontroll punktid B,C enda alla võtta kergemini. Teises roundi algus ei läinud meil kuigi hästi, paljud plaanitud plaanid läksid vett vedama kuid meie ussikene suutis järjekordselt vaenlase tanki C4'ga varakult illimineerida. Teine round oli küllalt pingeline, kuid tundus, et vastane lõpus siiski kas väsis või taktikaliselt jooksid umbe ja saimegi kiire võidu 119-0. Tänase seisuga oma alagrupips oleme 2 kohal. Tabeli seisu võite vaadata siit: https://auzom.gg/battlefield-4/conquest-league/overview/group-stage/division-7 . Kui kellelgi on huvi mängu videosi vaadata, siis võtke minuga ühendust. Jooksev nädal oli meile vägagi raske. Emotsionaalselt ja vaimselt BF4 mängimine väsitas meid nii ära, et paljud meeskonna liikmed palusid mängimisest puhkust. . Järgmine treening mäng peaks toimuma järgmisel teisipäeval ja senikaua puhkame . EBV on tegelt plaanis pühapäeval poolakate vastu teha sõprus kohtumine 15 vs 15 mängijat. Kõik mängijad olete oodatud. Tegemist on sõprus kohtumisega ja kui kaotame siis pole midagi hullu, kuid vist peame ühe "vanaka" poola poole teele saatma. BCL liigas oleme poolakatega päris heaks semuks saanud ja proovime häid suhteid hoida. Isegi õpisin poola keele selgeks . Kui ütled Kurwa iga asja peale, oled koheselt poolakate semu:P . Tänud teile kõigile. |
Just sain poolakatelt kirja, et mängime 16vs16 mängijat. JUBA SELLEL PÜHAPÄEVAL, õhtul kell 21.00. Seega oleks juurde vaja mängijaid. Andke teada, kes oleks tahaks tulla poolakate vastu lahingusse. (Tuleb meelde varasemast ajast lahing EESTI VS ROOTSI) Seega huvilised on oodatud, aga andke võimalikult varakult teada, kes tahaks tulla. Muidu juhtub jälle see, mis eelmine kord. Algul polnud kedagi ja siis mängupäeval oli rahvast 2x rohkem kui serverisse mahtus.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aim17
HV kasutaja
liitunud: 09.07.2005
|
11.04.2016 15:17:23
|
|
|
| kaido163 kirjutas: |
| niijana kirjutas: |
Tere jälle. Kindlasti tundsite muret ja hoidsite EBV'le pöialt. Tänud teile kõigile. Järjekordselt peame tunnistama ja tõdema, et kui tähtis on BF4 mängudes meeskonna töö ja üksteise tundmine. Küsite, et miks see siis nii on? Meil kõigil on olnud elus raskeid hetki ja on ju siis alati 2 valikut "Kuul" või toetav "sõbrakäsi". Nii ka juhtus EBV'ga eelmisel turniiri mängul. Paljud mängijad olid keskendunud vägagi tõsiselt mängule ja esimene round võidetigi vägagi lihtsalt. 165 - 0. Rõõm oli suur, ja teiseks roundiks vastane BKS otsustas taktikat muuta ja meie poolt tehti teise roundi alguses saatuslike vigu, mille tõttu osade lipude positsioone ei õnnestunudki lõpuni enda kontrolli alla saada. Meile saatuslikuks sai BKS väga hea tankisti ja parandajate koostöö. Muidugi ei tasu mainimata jätta, et RAISK nende HELI Piloodid olid kuradima head, koos suutsid taevast meile tekitada väga palju probleeme ja hoidsid meie tanki, heli mängust väljas. Teise roundi kaotasime suurelt. 0 - 182. Ei ole kindel, kuid tundus, et meie poolsed mängijad muutusid hooletuks peale esimest kerget võitu. Egas me olime teadlikud, et Dawnbraker pole meile kõige sobilikum kaart. Vähemalt saime ühe roundigi võidetud ja seegi oli positiivne. Järgmised 2 roundi mängisime Zavodi. Noh, eks kõik teavad, et EBV meeskonnale on ZAVOD kui koduaed, kus teatakse iga kivi, puu asukohta pimesi. Meie liider teab isegi, kus metsas kuldnokad laulavad. Esimeses roundi algus läks meil vägagi hästi. Kõik planeeritud soovid läksid täide. Meie tankist suutis õhust helikale korra pihta saada ja saime õhust C ja B katuse positsioonid enda kontroll alla. Aga mis kõige parem, meie väikene karjuv ussikene suutis alguses kohe C4'ga maha võtta Dawnbrakeris mehe tegusi teinud tankisti . Alguses suutsime vastase korralikult rivist välja lüüa ja hoidsime oma positsioone kindlalt. Eks on ju teada tuntud fakt, et kõik soovivad endast anda parimat ja võimalikult palju vastaseid maha kõmmutada. Kõik on ilus ja hea, kuid tegelt unustatakse vaenlase jälitamise käigus, et BF4 punkte saadakse kontroll punkte hoides. Mängu viimases faasis, suutsime oma positsioonid kaotada ja lõpp muutus vägagi pingeliseks. Lõpuks suutsime ennast korralikult kätte võtta ja keskendusime kontroll punktide hoidmisele. See tasus ennast ära ja esimese Zavod roundi võitsime 93-0. Zavodi esimene round näitas selgelt, et vastane pole midagi nii nõrk ja kui ise tegeleme lollustega, siis saame kergesti karistatud. Videosi analüüsides saime aru, et edu tagas ka meile vaenlase kodu kontrollpunkti hõivamine ja mitmel korral suutsime tekitada vastases peata olekut, mis võimaldas Zavodi tähtsamad kontroll punktid B,C enda alla võtta kergemini. Teises roundi algus ei läinud meil kuigi hästi, paljud plaanitud plaanid läksid vett vedama kuid meie ussikene suutis järjekordselt vaenlase tanki C4'ga varakult illimineerida. Teine round oli küllalt pingeline, kuid tundus, et vastane lõpus siiski kas väsis või taktikaliselt jooksid umbe ja saimegi kiire võidu 119-0. Tänase seisuga oma alagrupips oleme 2 kohal. Tabeli seisu võite vaadata siit: https://auzom.gg/battlefield-4/conquest-league/overview/group-stage/division-7 . Kui kellelgi on huvi mängu videosi vaadata, siis võtke minuga ühendust. Jooksev nädal oli meile vägagi raske. Emotsionaalselt ja vaimselt BF4 mängimine väsitas meid nii ära, et paljud meeskonna liikmed palusid mängimisest puhkust. . Järgmine treening mäng peaks toimuma järgmisel teisipäeval ja senikaua puhkame . EBV on tegelt plaanis pühapäeval poolakate vastu teha sõprus kohtumine 15 vs 15 mängijat. Kõik mängijad olete oodatud. Tegemist on sõprus kohtumisega ja kui kaotame siis pole midagi hullu, kuid vist peame ühe "vanaka" poola poole teele saatma. BCL liigas oleme poolakatega päris heaks semuks saanud ja proovime häid suhteid hoida. Isegi õpisin poola keele selgeks . Kui ütled Kurwa iga asja peale, oled koheselt poolakate semu:P . Tänud teile kõigile. |
Just sain poolakatelt kirja, et mängime 16vs16 mängijat. JUBA SELLEL PÜHAPÄEVAL, õhtul kell 21.00. Seega oleks juurde vaja mängijaid. Andke teada, kes oleks tahaks tulla poolakate vastu lahingusse. (Tuleb meelde varasemast ajast lahing EESTI VS ROOTSI) Seega huvilised on oodatud, aga andke võimalikult varakult teada, kes tahaks tulla. Muidu juhtub jälle see, mis eelmine kord. Algul polnud kedagi ja siis mängupäeval oli rahvast 2x rohkem kui serverisse mahtus. |
Kuidas läks? Oli pöidla hoidmisest kasu?
_________________ Battlelog: eesti38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kirjumega
HV veteran

liitunud: 25.10.2014
|
11.04.2016 15:25:39
|
|
|
| aim17 kirjutas: |
| kaido163 kirjutas: |
| niijana kirjutas: |
Tere jälle. Kindlasti tundsite muret ja hoidsite EBV'le pöialt. Tänud teile kõigile. Järjekordselt peame tunnistama ja tõdema, et kui tähtis on BF4 mängudes meeskonna töö ja üksteise tundmine. Küsite, et miks see siis nii on? Meil kõigil on olnud elus raskeid hetki ja on ju siis alati 2 valikut "Kuul" või toetav "sõbrakäsi". Nii ka juhtus EBV'ga eelmisel turniiri mängul. Paljud mängijad olid keskendunud vägagi tõsiselt mängule ja esimene round võidetigi vägagi lihtsalt. 165 - 0. Rõõm oli suur, ja teiseks roundiks vastane BKS otsustas taktikat muuta ja meie poolt tehti teise roundi alguses saatuslike vigu, mille tõttu osade lipude positsioone ei õnnestunudki lõpuni enda kontrolli alla saada. Meile saatuslikuks sai BKS väga hea tankisti ja parandajate koostöö. Muidugi ei tasu mainimata jätta, et RAISK nende HELI Piloodid olid kuradima head, koos suutsid taevast meile tekitada väga palju probleeme ja hoidsid meie tanki, heli mängust väljas. Teise roundi kaotasime suurelt. 0 - 182. Ei ole kindel, kuid tundus, et meie poolsed mängijad muutusid hooletuks peale esimest kerget võitu. Egas me olime teadlikud, et Dawnbraker pole meile kõige sobilikum kaart. Vähemalt saime ühe roundigi võidetud ja seegi oli positiivne. Järgmised 2 roundi mängisime Zavodi. Noh, eks kõik teavad, et EBV meeskonnale on ZAVOD kui koduaed, kus teatakse iga kivi, puu asukohta pimesi. Meie liider teab isegi, kus metsas kuldnokad laulavad. Esimeses roundi algus läks meil vägagi hästi. Kõik planeeritud soovid läksid täide. Meie tankist suutis õhust helikale korra pihta saada ja saime õhust C ja B katuse positsioonid enda kontroll alla. Aga mis kõige parem, meie väikene karjuv ussikene suutis alguses kohe C4'ga maha võtta Dawnbrakeris mehe tegusi teinud tankisti . Alguses suutsime vastase korralikult rivist välja lüüa ja hoidsime oma positsioone kindlalt. Eks on ju teada tuntud fakt, et kõik soovivad endast anda parimat ja võimalikult palju vastaseid maha kõmmutada. Kõik on ilus ja hea, kuid tegelt unustatakse vaenlase jälitamise käigus, et BF4 punkte saadakse kontroll punkte hoides. Mängu viimases faasis, suutsime oma positsioonid kaotada ja lõpp muutus vägagi pingeliseks. Lõpuks suutsime ennast korralikult kätte võtta ja keskendusime kontroll punktide hoidmisele. See tasus ennast ära ja esimese Zavod roundi võitsime 93-0. Zavodi esimene round näitas selgelt, et vastane pole midagi nii nõrk ja kui ise tegeleme lollustega, siis saame kergesti karistatud. Videosi analüüsides saime aru, et edu tagas ka meile vaenlase kodu kontrollpunkti hõivamine ja mitmel korral suutsime tekitada vastases peata olekut, mis võimaldas Zavodi tähtsamad kontroll punktid B,C enda alla võtta kergemini. Teises roundi algus ei läinud meil kuigi hästi, paljud plaanitud plaanid läksid vett vedama kuid meie ussikene suutis järjekordselt vaenlase tanki C4'ga varakult illimineerida. Teine round oli küllalt pingeline, kuid tundus, et vastane lõpus siiski kas väsis või taktikaliselt jooksid umbe ja saimegi kiire võidu 119-0. Tänase seisuga oma alagrupips oleme 2 kohal. Tabeli seisu võite vaadata siit: https://auzom.gg/battlefield-4/conquest-league/overview/group-stage/division-7 . Kui kellelgi on huvi mängu videosi vaadata, siis võtke minuga ühendust. Jooksev nädal oli meile vägagi raske. Emotsionaalselt ja vaimselt BF4 mängimine väsitas meid nii ära, et paljud meeskonna liikmed palusid mängimisest puhkust. . Järgmine treening mäng peaks toimuma järgmisel teisipäeval ja senikaua puhkame . EBV on tegelt plaanis pühapäeval poolakate vastu teha sõprus kohtumine 15 vs 15 mängijat. Kõik mängijad olete oodatud. Tegemist on sõprus kohtumisega ja kui kaotame siis pole midagi hullu, kuid vist peame ühe "vanaka" poola poole teele saatma. BCL liigas oleme poolakatega päris heaks semuks saanud ja proovime häid suhteid hoida. Isegi õpisin poola keele selgeks . Kui ütled Kurwa iga asja peale, oled koheselt poolakate semu:P . Tänud teile kõigile. |
Just sain poolakatelt kirja, et mängime 16vs16 mängijat. JUBA SELLEL PÜHAPÄEVAL, õhtul kell 21.00. Seega oleks juurde vaja mängijaid. Andke teada, kes oleks tahaks tulla poolakate vastu lahingusse. (Tuleb meelde varasemast ajast lahing EESTI VS ROOTSI) Seega huvilised on oodatud, aga andke võimalikult varakult teada, kes tahaks tulla. Muidu juhtub jälle see, mis eelmine kord. Algul polnud kedagi ja siis mängupäeval oli rahvast 2x rohkem kui serverisse mahtus. |
Kuidas läks? Oli pöidla hoidmisest kasu? |
Ei tahaks sellest väga rääkida
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaido163
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2008
|
11.04.2016 21:32:57
|
|
|
| aim17 kirjutas: |
| kaido163 kirjutas: |
| niijana kirjutas: |
Tere jälle. Kindlasti tundsite muret ja hoidsite EBV'le pöialt. Tänud teile kõigile. Järjekordselt peame tunnistama ja tõdema, et kui tähtis on BF4 mängudes meeskonna töö ja üksteise tundmine. Küsite, et miks see siis nii on? Meil kõigil on olnud elus raskeid hetki ja on ju siis alati 2 valikut "Kuul" või toetav "sõbrakäsi". Nii ka juhtus EBV'ga eelmisel turniiri mängul. Paljud mängijad olid keskendunud vägagi tõsiselt mängule ja esimene round võidetigi vägagi lihtsalt. 165 - 0. Rõõm oli suur, ja teiseks roundiks vastane BKS otsustas taktikat muuta ja meie poolt tehti teise roundi alguses saatuslike vigu, mille tõttu osade lipude positsioone ei õnnestunudki lõpuni enda kontrolli alla saada. Meile saatuslikuks sai BKS väga hea tankisti ja parandajate koostöö. Muidugi ei tasu mainimata jätta, et RAISK nende HELI Piloodid olid kuradima head, koos suutsid taevast meile tekitada väga palju probleeme ja hoidsid meie tanki, heli mängust väljas. Teise roundi kaotasime suurelt. 0 - 182. Ei ole kindel, kuid tundus, et meie poolsed mängijad muutusid hooletuks peale esimest kerget võitu. Egas me olime teadlikud, et Dawnbraker pole meile kõige sobilikum kaart. Vähemalt saime ühe roundigi võidetud ja seegi oli positiivne. Järgmised 2 roundi mängisime Zavodi. Noh, eks kõik teavad, et EBV meeskonnale on ZAVOD kui koduaed, kus teatakse iga kivi, puu asukohta pimesi. Meie liider teab isegi, kus metsas kuldnokad laulavad. Esimeses roundi algus läks meil vägagi hästi. Kõik planeeritud soovid läksid täide. Meie tankist suutis õhust helikale korra pihta saada ja saime õhust C ja B katuse positsioonid enda kontroll alla. Aga mis kõige parem, meie väikene karjuv ussikene suutis alguses kohe C4'ga maha võtta Dawnbrakeris mehe tegusi teinud tankisti . Alguses suutsime vastase korralikult rivist välja lüüa ja hoidsime oma positsioone kindlalt. Eks on ju teada tuntud fakt, et kõik soovivad endast anda parimat ja võimalikult palju vastaseid maha kõmmutada. Kõik on ilus ja hea, kuid tegelt unustatakse vaenlase jälitamise käigus, et BF4 punkte saadakse kontroll punkte hoides. Mängu viimases faasis, suutsime oma positsioonid kaotada ja lõpp muutus vägagi pingeliseks. Lõpuks suutsime ennast korralikult kätte võtta ja keskendusime kontroll punktide hoidmisele. See tasus ennast ära ja esimese Zavod roundi võitsime 93-0. Zavodi esimene round näitas selgelt, et vastane pole midagi nii nõrk ja kui ise tegeleme lollustega, siis saame kergesti karistatud. Videosi analüüsides saime aru, et edu tagas ka meile vaenlase kodu kontrollpunkti hõivamine ja mitmel korral suutsime tekitada vastases peata olekut, mis võimaldas Zavodi tähtsamad kontroll punktid B,C enda alla võtta kergemini. Teises roundi algus ei läinud meil kuigi hästi, paljud plaanitud plaanid läksid vett vedama kuid meie ussikene suutis järjekordselt vaenlase tanki C4'ga varakult illimineerida. Teine round oli küllalt pingeline, kuid tundus, et vastane lõpus siiski kas väsis või taktikaliselt jooksid umbe ja saimegi kiire võidu 119-0. Tänase seisuga oma alagrupips oleme 2 kohal. Tabeli seisu võite vaadata siit: https://auzom.gg/battlefield-4/conquest-league/overview/group-stage/division-7 . Kui kellelgi on huvi mängu videosi vaadata, siis võtke minuga ühendust. Jooksev nädal oli meile vägagi raske. Emotsionaalselt ja vaimselt BF4 mängimine väsitas meid nii ära, et paljud meeskonna liikmed palusid mängimisest puhkust. . Järgmine treening mäng peaks toimuma järgmisel teisipäeval ja senikaua puhkame . EBV on tegelt plaanis pühapäeval poolakate vastu teha sõprus kohtumine 15 vs 15 mängijat. Kõik mängijad olete oodatud. Tegemist on sõprus kohtumisega ja kui kaotame siis pole midagi hullu, kuid vist peame ühe "vanaka" poola poole teele saatma. BCL liigas oleme poolakatega päris heaks semuks saanud ja proovime häid suhteid hoida. Isegi õpisin poola keele selgeks . Kui ütled Kurwa iga asja peale, oled koheselt poolakate semu:P . Tänud teile kõigile. |
Just sain poolakatelt kirja, et mängime 16vs16 mängijat. JUBA SELLEL PÜHAPÄEVAL, õhtul kell 21.00. Seega oleks juurde vaja mängijaid. Andke teada, kes oleks tahaks tulla poolakate vastu lahingusse. (Tuleb meelde varasemast ajast lahing EESTI VS ROOTSI) Seega huvilised on oodatud, aga andke võimalikult varakult teada, kes tahaks tulla. Muidu juhtub jälle see, mis eelmine kord. Algul polnud kedagi ja siis mängupäeval oli rahvast 2x rohkem kui serverisse mahtus. |
Kuidas läks? Oli pöidla hoidmisest kasu? |
Ütleme nii, et Poolakatele (kellest kõik on erinevate liiga kogemustega) vastu saamine käib meile veel selgelt üle jõu.
Poolakad näiteks kogunesid 2 tundi enne lahingu algust. Arutasid strateegia läbi, kuidas, mida, kes ja siis lahingus oli kõigil oma ülesanded hästi teada.
Meil kahjuks oli tükk tegu, et terve Eesti peale saada kokku 16 mängijat. Ja kui need mängijad lõpuks kokku saadi, siis ei olnud aega enam strateegia arutamisele. Kuigi jah, ega strateegiagi ei oleks päästnud.
Antud hetkel on poolakad meist pea igas elemendis üle ja seega said nad 2:0 ülekaaluka võidu.
Millalgi üritame lahingu uuesti korraldada infantry only Lockeri või Metro. Eks siis näis, kas meil läheb paremini.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
11.04.2016 21:35:06
|
|
|
Keegi võiks veel seda niijana, posti tsiteerida ????
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaido163
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2008
|
11.04.2016 22:15:38
|
|
|
| Gap kirjutas: |
Keegi võiks veel seda niijana, posti tsiteerida ????  |
Millist posti?
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Diesel
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2009
|
11.04.2016 22:16:49
|
|
|
| kaido163 kirjutas: |
| Gap kirjutas: |
Keegi võiks veel seda niijana, posti tsiteerida ????  |
Millist posti? |
Gapi monitor on 10" ja ta läheb närvi ,kui keegi nii pikka postitust tsiteerida otsustab.
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
niijana
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2012
|
11.04.2016 22:17:13
|
|
|
Aim vabandust, ma hetkel tunnen ennast kui peksa saanud kass. Ei mäletagi millal viimati nii korralikult BF4 peksa sain. Tõesti oli lootusetu tunne. Mõtle ise mis juhtus, esimene round minu isiklik panus oli 1 - 24. Teises roundis sain vist üle 12 killi kätte. Aim väikene küsimus, et mida sa teeksid ise kui pead vastu seisma ja rammu katsuma A lipu hoides 1 tanki, 1 BTR'ga ja Helikaga . Ütleme, et sain ikka korralikult igalt poolt kuid õnnestus tankile 3 slämmi peale panna ja sain ainult mobility hit punkte . Olukord oli tõesti vägagi vägagi ühele poole kaldu. Aga tänud kõikidele,kes võtsid vaevaks üritusel osaleda .
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aim17
HV kasutaja
liitunud: 09.07.2005
|
11.04.2016 23:08:56
|
|
|
| niijana kirjutas: |
Aim vabandust, ma hetkel tunnen ennast kui peksa saanud kass. Ei mäletagi millal viimati nii korralikult BF4 peksa sain. Tõesti oli lootusetu tunne. Mõtle ise mis juhtus, esimene round minu isiklik panus oli 1 - 24. Teises roundis sain vist üle 12 killi kätte. Aim väikene küsimus, et mida sa teeksid ise kui pead vastu seisma ja rammu katsuma A lipu hoides 1 tanki, 1 BTR'ga ja Helikaga . Ütleme, et sain ikka korralikult igalt poolt kuid õnnestus tankile 3 slämmi peale panna ja sain ainult mobility hit punkte . Olukord oli tõesti vägagi vägagi ühele poole kaldu. Aga tänud kõikidele,kes võtsid vaevaks üritusel osaleda . |
Kurb kuulda. Aga samas võib nüüd naljaga pooleks öelda, et hea et mina ei saanud oselda oleksin ka kaotaja olnud muidu. Või jälle teistpidi, et kui mina oleksin osalenud oleksin panidele teise Katõni teinud.
_________________ Battlelog: eesti38
viimati muutis aim17 12.04.2016 19:26:57, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
kert06
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2010

|
11.04.2016 23:23:28
|
|
|
| Diesel kirjutas: |
| kaido163 kirjutas: |
| Gap kirjutas: |
Keegi võiks veel seda niijana, posti tsiteerida ????  |
Millist posti? |
Gapi monitor on 10" ja ta läheb närvi ,kui keegi nii pikka postitust tsiteerida otsustab. |
Kusjuures kui mõtlema hakata, siis nutitelefoniga võib päris närvi ajada
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
156 |
|
| tagasi üles |
|
 |
niijana
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2012
|
12.04.2016 10:01:34
|
|
|
Kas siis nutitelefonis ei saagi lehti alla ja ülesse kerida? Alati võite ka paluda, et lõpetan BF4 liigade mängude kirjeldamise . Aim Katõn mainimine oleks Poolakaid veelgi rohkem vihaseks ajanud. Eile õnnestus vaadata poolakate lindistust ja võib öelda üht. Poolakatel oli plaan vägagi täpselt paika pandud. Esmalt keskenduti neile lipudele, kust saadi kas uus tank, BTR'i jne. Lennukid saadeti alguses kohe välja hoidmaks vastaseid tegevuses ja hoida võimalikult kaua eemal nende kontroll punktidest. Vaikselt ja hiilivalt helikas käis mööda katuseid ja paigutas stingeri, javelini'ga varustatud sõdureid kaitse positsioonidele. Pole paha idee. Kui isegi oleksime saanud õhu enda kontrolli alla oleks meie tankid olnud alati märgistatud ja lukustatud. Kuna me ei saanud õhku enda kontrolli alla oligi juba alguses otsustatud, kes lahkub lahingust võitjana . Ilusti mängitud Poolakate poolt aga see eeldab väga väga kõva koostööd ja harjutamist. Kahjuks Poolakatel on aktiivselt rohkem mängijaid kui pisikesel Eestil vastu panna . Aga see siiski ei ole vabandus, peame lihtsalt väikesele rahvusele omaselt kokkuhoidma ja vastama kavalusega. Nemad tulevad meie vastu massiga, meie relvaks on ainult tarkus, kavalus ja peame suutma neid üllatada . Kui meil on raske kokku saada 16 mängijat, siis kuidas saaksime korralikult trenni veel teha . Meeldib väga Hr Meri ütlus: "Hetke olukord on sitt, kuid sitt see on meie tuleviku väetis" .
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
12.04.2016 10:47:36
|
|
|
| ot: |
niijana, väike soovitus teksti kujundamise osas.
Uued read ei ole vaenlased ehk palun rohkem uusi ridu, sest järjest teksti on foorumis jube lugeda
Kaks erinevat teksti, ühel uute ridadega lõigud, teisel järjest kõik "ühel" real.
"Ühel real":
Spoiler 
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut sollicitudin, leo tempor rhoncus suscipit, nulla neque imperdiet erat, a tempor dui turpis cursus ligula. Nulla eget cursus dui. Vestibulum libero ligula, dapibus sed posuere in, vulputate ut est. Suspendisse risus leo, lobortis et mi nec, auctor bibendum lacus. Maecenas et aliquet sapien. Ut sagittis purus orci. Morbi in libero vel magna fermentum fermentum. Proin sapien est, ornare sed eleifend vitae, venenatis a dui. Sed vitae ex lorem. Proin egestas massa ex, non suscipit lorem maximus sit amet. Nunc venenatis mauris a dictum tempor. Etiam at dolor bibendum, viverra tortor id, molestie nulla.Curabitur in vehicula sapien, ac eleifend dui. Cras non fermentum leo, ut pellentesque purus. Duis tincidunt erat neque, at dapibus mauris gravida vel. Etiam lobortis mi quis ligula auctor, eu ornare leo consectetur. Pellentesque cursus ultrices ante, in consequat leo gravida vel. Nulla finibus massa vel leo vestibulum, non mollis elit semper. Fusce sit amet lacus eget neque semper tempor. Sed in vehicula urna. Donec sodales metus felis, vitae lacinia metus dapibus et. Donec vehicula arcu nec lectus fermentum ultricies.Nunc vitae purus scelerisque, placerat dui eget, dictum nisi. In consequat dui id sem gravida elementum. Donec vehicula sodales erat auctor fringilla. Donec eu orci commodo quam mattis venenatis. Maecenas pulvinar massa mattis nisl vehicula blandit quis quis risus. Donec quis mauris nec turpis viverra efficitur. Ut ac dolor et justo facilisis elementum id vitae velit. Sed in dui augue.Etiam tincidunt ipsum nec lectus vestibulum, et fringilla diam efficitur. Ut tincidunt, orci non ornare hendrerit, elit dolor tristique nulla, id faucibus lorem libero a massa. Praesent ac justo ac nibh imperdiet semper. Quisque euismod sollicitudin lacus, quis hendrerit sem consectetur lacinia. Praesent eu arcu placerat, suscipit sem eget, interdum leo. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Cras vehicula semper erat, in sodales nulla mattis eget. Sed eu enim dapibus, dapibus leo in, porttitor orci. Curabitur ipsum tellus, lobortis sed quam vitae, facilisis molestie orci. Sed interdum faucibus gravida. Maecenas tempus tincidunt enim, id fringilla tortor efficitur tincidunt. Vestibulum suscipit ante sapien, vel condimentum magna ullamcorper ac. Cras ornare vel leo mattis mollis. Duis ut tellus eu dui ullamcorper placerat id eu enim. Duis sed elementum enim.Vestibulum consectetur vel sapien vitae facilisis. Vestibulum nec diam mollis, hendrerit eros vel, viverra purus. Sed sagittis hendrerit ex in placerat. Quisque diam ex, vestibulum at pharetra id, iaculis sit amet risus. Donec sit amet eros vehicula, pretium ante et, cursus neque. Aenean fringilla, leo eget aliquet auctor, eros neque tincidunt elit, eget viverra libero augue id odio. Nunc vel dolor id velit ullamcorper maximus. Aliquam massa libero, dignissim id felis quis, tristique elementum nisl. Morbi tincidunt augue et lectus dignissim sodales. Pellentesque varius mauris in neque pharetra condimentum. Etiam purus orci, vehicula id ipsum a, fringilla varius enim. Donec pellentesque porttitor congue. Phasellus urna ex, porttitor a tellus ac, porta ultrices eros. Fusce vulputate ex ac fringilla fermentum. Pellentesque mauris lectus, lobortis et vestibulum nec, vulputate id lectus. Aliquam dolor erat, consequat non pretium a, tempus quis quam.
Lõikudega:
Spoiler 
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut sollicitudin, leo tempor rhoncus suscipit, nulla neque imperdiet erat, a tempor dui turpis cursus ligula. Nulla eget cursus dui. Vestibulum libero ligula, dapibus sed posuere in, vulputate ut est. Suspendisse risus leo, lobortis et mi nec, auctor bibendum lacus. Maecenas et aliquet sapien. Ut sagittis purus orci. Morbi in libero vel magna fermentum fermentum. Proin sapien est, ornare sed eleifend vitae, venenatis a dui. Sed vitae ex lorem. Proin egestas massa ex, non suscipit lorem maximus sit amet. Nunc venenatis mauris a dictum tempor. Etiam at dolor bibendum, viverra tortor id, molestie nulla.
Curabitur in vehicula sapien, ac eleifend dui. Cras non fermentum leo, ut pellentesque purus. Duis tincidunt erat neque, at dapibus mauris gravida vel. Etiam lobortis mi quis ligula auctor, eu ornare leo consectetur. Pellentesque cursus ultrices ante, in consequat leo gravida vel. Nulla finibus massa vel leo vestibulum, non mollis elit semper. Fusce sit amet lacus eget neque semper tempor. Sed in vehicula urna. Donec sodales metus felis, vitae lacinia metus dapibus et. Donec vehicula arcu nec lectus fermentum ultricies.
Nunc vitae purus scelerisque, placerat dui eget, dictum nisi. In consequat dui id sem gravida elementum. Donec vehicula sodales erat auctor fringilla. Donec eu orci commodo quam mattis venenatis. Maecenas pulvinar massa mattis nisl vehicula blandit quis quis risus. Donec quis mauris nec turpis viverra efficitur. Ut ac dolor et justo facilisis elementum id vitae velit. Sed in dui augue.
Etiam tincidunt ipsum nec lectus vestibulum, et fringilla diam efficitur. Ut tincidunt, orci non ornare hendrerit, elit dolor tristique nulla, id faucibus lorem libero a massa. Praesent ac justo ac nibh imperdiet semper. Quisque euismod sollicitudin lacus, quis hendrerit sem consectetur lacinia. Praesent eu arcu placerat, suscipit sem eget, interdum leo. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Cras vehicula semper erat, in sodales nulla mattis eget. Sed eu enim dapibus, dapibus leo in, porttitor orci. Curabitur ipsum tellus, lobortis sed quam vitae, facilisis molestie orci. Sed interdum faucibus gravida. Maecenas tempus tincidunt enim, id fringilla tortor efficitur tincidunt. Vestibulum suscipit ante sapien, vel condimentum magna ullamcorper ac. Cras ornare vel leo mattis mollis. Duis ut tellus eu dui ullamcorper placerat id eu enim. Duis sed elementum enim.
Vestibulum consectetur vel sapien vitae facilisis. Vestibulum nec diam mollis, hendrerit eros vel, viverra purus. Sed sagittis hendrerit ex in placerat. Quisque diam ex, vestibulum at pharetra id, iaculis sit amet risus. Donec sit amet eros vehicula, pretium ante et, cursus neque. Aenean fringilla, leo eget aliquet auctor, eros neque tincidunt elit, eget viverra libero augue id odio. Nunc vel dolor id velit ullamcorper maximus. Aliquam massa libero, dignissim id felis quis, tristique elementum nisl. Morbi tincidunt augue et lectus dignissim sodales. Pellentesque varius mauris in neque pharetra condimentum. Etiam purus orci, vehicula id ipsum a, fringilla varius enim. Donec pellentesque porttitor congue. Phasellus urna ex, porttitor a tellus ac, porta ultrices eros. Fusce vulputate ex ac fringilla fermentum. Pellentesque mauris lectus, lobortis et vestibulum nec, vulputate id lectus. Aliquam dolor erat, consequat non pretium a, tempus quis quam.
|
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
12.04.2016 14:00:38
|
|
|
| tegeltvõikskribadaüldsetühikutetasestarusaadakseniikuinii
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
niijana
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2012
|
12.04.2016 15:26:24
|
|
|
Poisid ja tüdrukud palun püsime teemas. Informeerin, et täna toimub EBV järjekordne treening lahing kella 22:00 paiku. Valmistume neljapäeval toimuvaks BCL liiga mänguks. Seekordseks vastaseks on meeskond nimega "Headless". Tegemist on ikka paraja pähkliga, aga EBVle pähkleid purustada meeldib . Võime ka tungival soovil teha video ülekande. Hoiatan juba varakult ette, meie sõnavara võib kedagi riivata ja nõrga närvilistele ei soovita vaadata. Või kui ikka soovid vaadata, siis palun kasuta mute nuppu. Lõpliku otsuse video ülekande kohta teeb meie liider. Kui soovite vaadata, siis palun andke soovist kas EBV platooni lehel teada või siis pm'ge minule.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfar
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2010
|
12.04.2016 22:38:18
|
|
|
keegi casualina täna kusagil tulistab?
Ei ole viitsimust ega aega kusagil võistelda..
_________________ Parandan lõhutud küttepuid. Hind kokkuleppel |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
106 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eero78
HV vaatleja
liitunud: 06.01.2013
|
13.04.2016 04:11:56
|
|
|
Kuidas läks? Oli pöidla hoidmisest kasu?[/quote]
Ütleme nii, et Poolakatele (kellest kõik on erinevate liiga kogemustega) vastu saamine käib meile veel selgelt üle jõu.
Poolakad näiteks kogunesid 2 tundi enne lahingu algust. Arutasid strateegia läbi, kuidas, mida, kes ja siis lahingus oli kõigil oma ülesanded hästi teada.
Meil kahjuks oli tükk tegu, et terve Eesti peale saada kokku 16 mängijat. Ja kui need mängijad lõpuks kokku saadi, siis ei olnud aega enam strateegia arutamisele. Kuigi jah, ega strateegiagi ei oleks päästnud.
Antud hetkel on poolakad meist pea igas elemendis üle ja seega said nad 2:0 ülekaaluka võidu
Pole küll minu asi, aga strateegia on vägagi tähtis. Kui te räägite, et Poolakatel oli ülekaal, siis on ilmselgelt viga just strateegia- ja rühma koostöös.
Igal sõduril on oma ülesanne: Assault, Support, Engineer, Recon. Kui järgida neid, siis saaks ka asja.
Tänan tähelepanu eest!
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|
| lisa lemmikuks |
|
|
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
|
|
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
|