Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Windows Phone üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 68, 69, 70 ... 79, 80, 81  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2016 11:25:39 vasta tsitaadiga

pinTero kirjutas:
lopes39 kirjutas:

Miskite juttude järgi pidid need x20 mudelid ka wp10 saama, kuid siis hiljem.

Just - aga seda räägiti siis, kui MS suure suuga lubas KÕIKI Lumia telefone uuendada.
Praeguse seisuga ei ole küll kusagilt paista, et mingi uuendus hiljem tulla võiks. x2x mudelid on EOL ja kõik.
https://twitter.com/GabeAul/status/710521116729561088


Kui MS nii teebki on küll nukker, täna tuleks hoida seda väikest kliendibaasi kes neil on.
Minu jaoks üks argumentidest WPM vs Android oligi pikaajalisem uuenduste tsükkel.

_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
Kommentaarid: 312 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 274
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 18.03.2016 13:55:51 vasta tsitaadiga

Ma ei saa aru milleks peab panema US regiooni, et neid uuendusi saada, ehk siis seda upgrade advisor-it.
Minu arust on see ikka räige näkku sülitamine kaasaegses tehnika maailmas. Nagu US olekski ainuke riikide kogu maailmas.
Milleks neid telefone üldse maailma teiste riikidele müüa kui sedasi ahistama peavad.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2016 13:57:23 vasta tsitaadiga

Eile õhtul läks lapse telefonile meie regiooniga ilusti see äpp peale.
_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
Kommentaarid: 312 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 274
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peps71
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2016 14:03:37 vasta tsitaadiga

minu 830 ei leia seda upgrade advisorit ei eesti regiooni ega ka ameerika ühendriigid alt
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 18.03.2016 14:23:17 vasta tsitaadiga

peps71, Kirjuta googlisse wp 10 upgrade advisor ja siis leiad icon_razz.gif Mul oli sama teema.
Hetkel installib seda.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peps71
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2016 14:46:26 vasta tsitaadiga

Ikka sama lugu You can’t get this App. This page is for info only.
kas sul oli ka WP10 preview enne peal või oli "puhas" 8.1?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 18.03.2016 15:10:00 vasta tsitaadiga

Puhas 8.1 oli mul peal.
Ma leidsin mingi ms lehelt selle ikka üles.
Mul jäi isegi here maps alles sellega.
Ja regiooni panin ühendriigid peale.
Kui oli ära installinud selle w10 peale, siis muutus regioon automaatselt Eesti peale tagasi.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peps71
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2016 15:24:10 vasta tsitaadiga

Siis ei hakka enda oma tagasi 8.1 peale ajama. Hetkel võimalik võrrelda wp10, mis toimib 650-ne peal ja suht sarnased on mõlemad. Kui viitsid, ehk paned siia kirja mis numbreid ta sul op.süsteemi ja püsivaraga näitab (menüü -> süsteem -> teave -> seadme teave)
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 18.03.2016 15:45:36 vasta tsitaadiga

Pisut kasutamist ja tundub, et see versioon vajab mingit uuendust juba. Mul ekraan aegajalt läheb pimedaks.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deathdog
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2009




sõnum 18.03.2016 19:30:11 vasta tsitaadiga

Motorolla ja nexus seeria vist pakuvad puhast androidi ja siis saab kah vähe pikemalt aga see ainult lootus. Jääb järgi ainult iTelefon nii et valik on tõeliselt suur icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.03.2016 20:56:54 vasta tsitaadiga

http://www.nextpowerup.com/news/27119/windows-phone-8-1-devices-with-512-mb-of-ram-wont-get-windows-10-mobile/
mnjah
tsitaat:
Q: I’m currently using a Windows 10 Insider build on my device, but it is not on the list of devices that will receive a formal Windows 10 update. What should I expect in the future?
A: If you already have the Windows 10 Mobile Insider Preview build on your device, you may keep using your device in an unsupported state. We will not be offering build updates beyond the Current Branch build 10586. At some point in the future these devices will also stop receiving updates to the Windows 10 Mobile Insider Preview build.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2016 22:36:22 vasta tsitaadiga

Noh... 512MB föönide peal on WP10 päris halb. Aga et 1GB mudelid kah ei saa... jama.
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2016 22:58:20 vasta tsitaadiga

et siis l920 ei saagi uuendust?
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 19.03.2016 02:46:57 vasta tsitaadiga

friik1, Mul on 830 ja 1GB rammi ja sain ikka selle uuenduse ja pole mingi preview edition või developers edition.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2016 09:11:19 vasta tsitaadiga

deathdog kirjutas:
Motorolla ja nexus seeria vist pakuvad puhast androidi ja siis saab kah vähe pikemalt aga see ainult lootus. Jääb järgi ainult iTelefon nii et valik on tõeliselt suur icon_biggrin.gif


Nexuse tugi on 3 aastat opsüsteemi osas. Nexus 6 tuli Lollipopiga, sai Marshmallow ja saab saabuva L-i.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
est11
Mees metsast

liitunud: 20.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2016 19:35:04 vasta tsitaadiga

mul ka lumia 640 sai ametliku w10 peale aga nüüd kalavad pooled asjad , viber viskab erroreid alatasa facebook messenger samamoodi
ning kui avalehelt paremale appide menyysse lykata siis pooltel kordadel ei lähe see taust heledamaks ja ei ole võimalik muffigi välja lugeda mis seal on
ja ilmselt on veel asju aga pole veel silma hakanud
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 19.03.2016 19:59:25 vasta tsitaadiga

Mul lampi lülitab end välja või teeb lampi restart-i.
Hommikul tegin täna mingi teise update ära ja nüüd vaatasin oli vaja jälle sim kaardi kood sisestada.
Nagu oleks see ekraan lukku peale pool minutit vms süsteemiga pool tundi vait, siis lülitab end ise välja.
Eks paistab kuidas edasi käib. Kuid praegu on selline tunne küll, et lasti kiirelt välja ja on ikka väga vigane.
Ma pole täna väga näppinud ka ja ei oska öelda selle pildi kohta, kas läheb aegajalt pimedaks või mitte.
Paras porno on küll hetkel see.
Neile kellel pole veel peal, siis ärge väga kiirustage. Mul hakkab juba tekkima tunne, et peaks 8.1 peale tagasi minema.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2016 20:02:12 vasta tsitaadiga

lopes39, ma mõtlesin 820, 920, 925 jms vanemaid 1GB mudeleid.
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peps71
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2016 23:21:59 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Mul lampi lülitab end välja või teeb lampi restart-i.
Hommikul tegin täna mingi teise update ära ja nüüd vaatasin oli vaja jälle sim kaardi kood sisestada.
Nagu oleks see ekraan lukku peale pool minutit vms süsteemiga pool tundi vait, siis lülitab end ise välja.
Eks paistab kuidas edasi käib. Kuid praegu on selline tunne küll, et lasti kiirelt välja ja on ikka väga vigane.
Ma pole täna väga näppinud ka ja ei oska öelda selle pildi kohta, kas läheb aegajalt pimedaks või mitte.
Paras porno on küll hetkel see.
Neile kellel pole veel peal, siis ärge väga kiirustage. Mul hakkab juba tekkima tunne, et peaks 8.1 peale tagasi minema.


Siis tndub, et WP10 Developers Preview versioon on parem, sest mul selliseid probleeme pole. Mõned postid tagasi palusin sul, kui viitsid panna siia kirja mis numbreid ta sul op.süsteemi ja püsivaraga näitab (menüü -> süsteem -> teave -> seadme teave)
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 19.03.2016 23:38:24 vasta tsitaadiga

10.0.10586.164 on see op süsteemi number
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forss
HV kasutaja
Forss

liitunud: 11.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2016 23:57:56 vasta tsitaadiga

Kuidas teil Outlook Calendar töötab?

Endal ei näita uuemaid asju kui 6 kuud.

Kui valin mõne päeva välja, siis viskab automaatselt eelmise peale.
Näiteks valin 25. märtsi, kus on mingi üritus, siis viskab automaatselt 19. märtsi peale, kus oli ka mingi sündmus.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peps71
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2016 00:46:08 vasta tsitaadiga

Mul on viimased numbrid 107 nii et sul on uuem versioon, kui see, mida Developers Preview kasutajad saavad. 650-nel, mis juba WP 10 poest saadud on viimased numbrid 164 nagu sinul, kui nädalase kasutuse juures, sinul tekkinuid probleeme pole märganud
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 20.03.2016 11:58:28 vasta tsitaadiga

Mul ikka aegajalt lülitab pildi korraks välja ja ekraan läheb mustaks nii pooleks sekundiks, kuid aku peab see eest 2 korda kauem vastu.
Tavaliselt idle olles ööga läheb oma 30-40 protsenti akust maha. Eile vaatasin oli 73% akut ja praegu on 63%
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taxpayer
HV kasutaja
taxpayer

liitunud: 05.11.2001




sõnum 20.03.2016 15:37:06 vasta tsitaadiga

Eks see lõhnab ikka selle järele, et iga mats kes W10-ne peale uuendab, peab tegema ka tehase reseti ja kõik otsast peale seadistama.

Hetkel tundub, et 10.0.10586.164 on üsnagi stabiilne aga siis kui on alustatud täiesti puhtalt lehelt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mao
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2016 15:55:59 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Mul ikka aegajalt lülitab pildi korraks välja ja ekraan läheb mustaks nii pooleks sekundiks, kuid aku peab see eest 2 korda kauem vastu.
Tavaliselt idle olles ööga läheb oma 30-40 protsenti akust maha. Eile vaatasin oli 73% akut ja praegu on 63%


Kas ei või olla, et enne oli sul 4g sisse lülitatud ja nüüd 3g ?

Endal oli sama jama kui 735 aparaadil 4g sisse lülitasin, siis aku mahutavus kadus hooga. 3g seades aku kestab hästi ja ööga väheneb minimaalselt.
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 20.03.2016 21:38:54 vasta tsitaadiga

mao kirjutas:
lopes39 kirjutas:
Mul ikka aegajalt lülitab pildi korraks välja ja ekraan läheb mustaks nii pooleks sekundiks, kuid aku peab see eest 2 korda kauem vastu.
Tavaliselt idle olles ööga läheb oma 30-40 protsenti akust maha. Eile vaatasin oli 73% akut ja praegu on 63%


Kas ei või olla, et enne oli sul 4g sisse lülitatud ja nüüd 3g ?

Endal oli sama jama kui 735 aparaadil 4g sisse lülitasin, siis aku mahutavus kadus hooga. 3g seades aku kestab hästi ja ööga väheneb minimaalselt.


Ma isegi ei leia kohta kus ma saaksin seda 3G peale muuta või siis juba 4G peale.
Või üleüldse neti seadmeid.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BTK0
HV kasutaja

liitunud: 30.01.2005




sõnum 20.03.2016 22:22:34 vasta tsitaadiga

taxpayer kirjutas:
Eks see lõhnab ikka selle järele, et iga mats kes W10-ne peale uuendab, peab tegema ka tehase reseti ja kõik otsast peale seadistama.

Hetkel tundub, et 10.0.10586.164 on üsnagi stabiilne aga siis kui on alustatud täiesti puhtalt lehelt.


thumbs_up.gif Soovitan samuti nn. puhtalt lehelt alustada.

Kahele 930'le W10 installitud ja ei saa küll nuriseda. Eks väga lühikest aega on ka kasutatud. Näha on, kas ka pikema aja jooksul stabiilselt töötab.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peps71
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2016 22:57:23 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
mao kirjutas:
lopes39 kirjutas:
Mul ikka aegajalt lülitab pildi korraks välja ja ekraan läheb mustaks nii pooleks sekundiks, kuid aku peab see eest 2 korda kauem vastu.
Tavaliselt idle olles ööga läheb oma 30-40 protsenti akust maha. Eile vaatasin oli 73% akut ja praegu on 63%


Kas ei või olla, et enne oli sul 4g sisse lülitatud ja nüüd 3g ?

Endal oli sama jama kui 735 aparaadil 4g sisse lülitasin, siis aku mahutavus kadus hooga. 3g seades aku kestab hästi ja ööga väheneb minimaalselt.


Ma isegi ei leia kohta kus ma saaksin seda 3G peale muuta või siis juba 4G peale.
Või üleüldse neti seadmeid.

Sätted -> Tava- ja raadiovõrk -> Mobiilside ja SIM-kaart -> SIM-kaardi sätted (all pool sinist värvi)
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 20.03.2016 23:30:32 vasta tsitaadiga

No seal näitab et mul on 4G peal ikka.
Eks mingi aeg peab selle tehase reset ära tegema.
Huvitav, kui ma selle nüüd 3G peale panen, kas siis võiks isegi nädala vastu pidada see aku.
Mul päevaga on läinud 9% akut praegu ainult.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 21.03.2016 01:28:08 vasta tsitaadiga

Forss kirjutas:
Kuidas teil Outlook Calendar töötab?

Endal ei näita uuemaid asju kui 6 kuud.

Kui valin mõne päeva välja, siis viskab automaatselt eelmise peale.
Näiteks valin 25. märtsi, kus on mingi üritus, siis viskab automaatselt 19. märtsi peale, kus oli ka mingi sündmus.


Töötas muidu hästi aga eile pakkis ennast kokku peale alguspildi näitamist.
Seda ka peale restarti.
Eks mingiaeg uurin, mis jama on...
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raalifriik
HV kasutaja


liitunud: 16.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2016 18:57:06 vasta tsitaadiga

Kui ms-i juttu uskuda, siis 1020 võiks ka millalgi uuenduse win 10le saada. Minu föönil on vähemalt Denim peal...

Only phones running Lumia Denim (OS version 8.10.14219.341, or higher) can take advantage of the upgrade to Windows 10.

LINK
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peps71
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2016 19:09:59 vasta tsitaadiga

Kui te tahate nii hirmsasti oma telefonile WP10, siis miks te ei kasuta Windows Insider-it, saate endale developer versiooni? Viimane uuendus on välimuselt ja omadustelt sarnane ametliku WP 10-nega. Tean, mida räägin, sest peres kolm Lumiat töötavad sellega igapäevaselt (520, 820 ja 830). Võrdluseks on uus Lumia 650. Kui Microsoft lõpuks suudab ära otsustada kas ta X2X Lumiatele ametlikut ka WP10-ne annab, siis saab ju ametliku peale lasta.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spongerdan
HV kasutaja
spongerdan

liitunud: 27.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2016 22:16:35 vasta tsitaadiga

Paar viimast kuud(vist) pole mu Lumia 930-le dev.pre versioonile uuendust tulnud. Kõik toimib sujuvalt ja viivitusteta. Aku peab hästi. Näiteks reede õhtul oli 8% akut, panin aku säästja sisse ja hommikul ärgates ikka 8% akut. Ehk siis 8-9h jooksul polnud suurt energiakadu olnud.
Kel Win10 uuendust ei ole, tõmmake Store'st Insider programm, valiga sealt kiire(mul kiire) või aeglane ja peale restarti peaks juba nägema uuendusi win10-le.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NNk2
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2016 14:04:01 vasta tsitaadiga

spongerdan, aga muuda ka seade "aeglane" peale, saad viimased uuendused kätte.
Hetkel on fast juba ainult x50 telefonidele.
Kommentaarid: 208 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 173
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peps71
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2016 14:32:10 vasta tsitaadiga

NNk2 kirjutas:
spongerdan, aga muuda ka seade "aeglane" peale, saad viimased uuendused kätte.
Hetkel on fast juba ainult x50 telefonidele.

Ja nii ongi. Enda 830 oli ka fast peal ja nüüd slow muutes tõmbab 164 lõpuga uuendust, ehk siis seda, mis upgrade advisor-iga saab. 650 leidis eile omale fast-iga ka uuenduse, nii et sellel juba samm edasi.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 25.03.2016 13:48:46 vasta tsitaadiga

Tundub, et see mustaks ekraani viskamine korraks on tingitud ühes appis ainult. Selleks siis Yatzy ultimate mängus.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mark-lll
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2005




sõnum 26.03.2016 12:33:01 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
No seal näitab et mul on 4G peal ikka.
Eks mingi aeg peab selle tehase reset ära tegema.
Huvitav, kui ma selle nüüd 3G peale panen, kas siis võiks isegi nädala vastu pidada see aku.
Mul päevaga on läinud 9% akut praegu ainult.


Tähelepanekud: (veel on peal 8.1)

Minu 930 peab vastu 4 päeva kuskil, aga seda ainult siis kui on sätetest pandud 2G. Siis on ka olematu netikiirus muidugi, kui on soovi midagi telefonist vaadata. Levipulgad põhjas..
3G: akut, kuskil 2-3 päeva max... levipulki 1-3 miskipärast, otsib paaniliselt tugiposti, nett natuke kiirem.
4G: akut, olenevalt palju midagi telefonist vaatad, 1-2 päeva. Nett kiire, kõik mis avad, kohe lahti. Levipulgad põhjas.
FB messenger, kui see on installitud ja telefonist seal suhelda natuke, see kurjam sööb aku päris ruttu ära. Seda probleemi on juba avalikult ka arutatud, sest pole vahet mis op süsteem on, ikka megalt sööb ja otsitakse lahendust probleemile


viimati muutis mark-lll 27.03.2016 18:34:04, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinTero
HV veteran
pinTero

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2016 02:38:29 vasta tsitaadiga

Sai siis ka testimiseks Lumia 925 peale lastud Win10 (Insider rakendusega). Ja sama targalt sai ka juba 8.1 tagasi pandud! Nüüd saan aru, miks vanad mudelid uuendusest ilma jäid.

Vähemalt minu Lumiat kummitas imelik graafikaprobleem - enamus rakendustes kerides ülemine pool ekraanist tõmbles/lainetas/hüppas väga häirivalt.
Kerimisprobleemist kurdavad ka tegelikult paljud toetatud telefonide kasutajad - et kui näppu all hoides kerida, siis ei ole sujuv liikumine, vaid aeg-ajalt jõnksutab. Nii oli ka minul. Teades, kui sujuv on kõik 8.1 all, siis ärritab meeletult!
Korra õnnestus mul tekitada error-olukord, kus avaekraanil kuvati ainult ülemist status-riba, üksteise all, mustmiljon tükki järjest...
Kaamera - lihtsalt ei käivitunud (Something happened...bla. Ei viitsinud rohkem uurida ka)
Olgu ära mainitud, et Factory Reset neid hädasid ära ei lahendanud.

Tõele au andes - 8.1 UI on tegelikult palju kenam ja Amoledi sõbralikum ka! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 27.03.2016 03:37:24 vasta tsitaadiga

pinTero kirjutas:
Tõele au andes - 8.1 UI on tegelikult palju kenam ja Amoledi sõbralikum ka! thumbs_up.gif


Olen käinud 10 ja 8.1 vahet edasi ja tagasi, kuid funktsionaalsuses lööb 10 ikka lained üle 8.1

Kasvõi action center on lihtsalt nii funktsionaalne seoses sellega, et sul on tap/hold võimalused iga ikooniga, lisaks sellele on ikoone palju rohkem.
Settings menüü on palju asjalikum ja kiire reply võimalus on ikka sigahea... Lisaks veel lock screenis asjade privateks panemine jmt pisividinad...
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
spongerdan
HV kasutaja
spongerdan

liitunud: 27.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2016 16:27:34 vasta tsitaadiga

NNk2 kirjutas:
spongerdan, aga muuda ka seade "aeglane" peale, saad viimased uuendused kätte.
Hetkel on fast juba ainult x50 telefonidele.


Aeglase peale ei pannud, aga laupäeval tuli mingi uuendus. Uuendasin ära (ei jäänud ver nr meelde). Nüüd pakub mulle 10.0.14295 ehk 25.märtsi oma (Wikipedia lehe andmetel)
Spoiler Spoiler Spoiler


Edit: fast või slow? Redstone 1 vs Threshold 2? Kumb siis etem on? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NNk2
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2016 16:06:53 vasta tsitaadiga

spongerdan, Kui on 930 , siis ikka Redstone.
See slow teema oli 925 kohta, mis ei saagi Redstone endale.
Kommentaarid: 208 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 173
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalle90
HV vaatleja

liitunud: 23.01.2006




sõnum 30.03.2016 21:36:56 kontaktid w 10 upcradega kadunud vasta tsitaadiga

icon_eek.gif Installisin Nokia 930 Windows 10. Võttis kaasa äppid aga ei midagi muud. Kuidas sünkida windows live mail kontaktid nüüd telefoni. Mail ee -d ka ei taha tunnistada. Mul olemas ka gmail konto.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BTK0
HV kasutaja

liitunud: 30.01.2005




sõnum 30.03.2016 21:57:27 Re: kontaktid w 10 upcradega kadunud vasta tsitaadiga

kalle90 kirjutas:
icon_eek.gif Installisin Nokia 930 Windows 10. Võttis kaasa äppid aga ei midagi muud. Kuidas sünkida windows live mail kontaktid nüüd telefoni. Mail ee -d ka ei taha tunnistada. Mul olemas ka gmail konto.


Sätted > kontod sealt lisad ja paned sünkroonimise ka paika. Hiljem Inimesed > sätted saad sünkida neid kontosid, kui ei saa muidu kontakte kätte.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalle90
HV vaatleja

liitunud: 23.01.2006




sõnum 31.03.2016 17:45:22 Windowsmobile upgrade to 10 vasta tsitaadiga

Lumia 930- ma ei saa oma mail ee kontot teha ega ei saa ka windowslive. com kontot teha. Ainult google on praegu. Konto tegemisel ilmub vea teade 0x80040f mis tähendab outloogi viga. Milles point? Olen emt/Telia klient incoming server on ju mail.ee ja outcoming on gprsmail.emt.ee Account type proovisin mõlemat pop3 ja imap 4. icon_cry.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taxpayer
HV kasutaja
taxpayer

liitunud: 05.11.2001




sõnum 31.03.2016 19:14:37 vasta tsitaadiga

kalle90, kas oled Mail ja Calendar appi poe kaudu ära uuendanud?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BTK0
HV kasutaja

liitunud: 30.01.2005




sõnum 31.03.2016 21:11:04 Re: Windowsmobile upgrade to 10 vasta tsitaadiga

kalle90 kirjutas:
Lumia 930- ma ei saa oma mail ee kontot teha ega ei saa ka windowslive. com kontot teha. Ainult google on praegu. Konto tegemisel ilmub vea teade 0x80040f mis tähendab outloogi viga. Milles point? Olen emt/Telia klient incoming server on ju mail.ee ja outcoming on gprsmail.emt.ee Account type proovisin mõlemat pop3 ja imap 4. icon_cry.gif


Puhtalt huvi pärast tegin ka mail.ee konto ja toimib kõik imap4.
Muidugi mail.ee postkasti valikutes peab kõigepealt võimaldama ligipääsu.
tsitaat:
POP3 ja SMTP ligipääs: Võimalda väline POP3 ja SMTP ligipääs


Incoming > mail.ee ja outcoming > mail.neti.ee (Telia)

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalle90
HV vaatleja

liitunud: 23.01.2006




sõnum 02.04.2016 20:22:06 Nokia 930 upgrade to win 10 vasta tsitaadiga

Pärast igasugu näppimist (algajal 3 tundi) peale win 10 allalaadimist tegin reset factory settings. Midagi kruttisin veel ja saingi oma kontaktid tagasi ning mail. ee konto sain ka tagasi. Praegu aga piiksub imelikult paar korda päevas ja nõuab restarti . See mind ei häiri. Üritan oma win 10 mobilet nüüd miskit moodi chromega paaritada. icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2016 21:58:31 vasta tsitaadiga

Miks mu Nokia 1020 makrovõtted udused tulevad? Vahepeal on vaja mingit teksti kiirelt talletada siis on pildistamine kõige parem lahendus. Peaks ju olema hea Carl Zeissi optika, korralik sensor ja 40 megapikslit aga makrod on kehvad. Tavalised pildid on ok
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NNk2
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2016 16:42:20 vasta tsitaadiga

Igavusest sai 925 peale Redstone lastud, ja pole veel ükski teine win 10 versioon sellel nii sujuvalt lipanud icon_eek.gif thumbs_up.gif
Muidugi eks lähipäevad näitavad, kas mõned anomaaliad ka sellega kaasnevad.
Kommentaarid: 208 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 173
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalle90
HV vaatleja

liitunud: 23.01.2006




sõnum 19.04.2016 20:30:04 Nokia 930 vasta tsitaadiga

Nüüd win 10 omanikuna sain kurva uudise, et nokia drive tugi kaob ära suvel. Win 8 aga jääb alles. Tulevat miski uus Win maps, mis olevat üsna nadi. Opera ka ei saanud installida, Baltic Rain ei tööta (väga hea äpp ilmaradariga, paljud töösaidid ei avane enam. . Üldisel mõtlen hoolega downgrade peale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Windows Phone üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 68, 69, 70 ... 79, 80, 81  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.