|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
TT
HV Guru
liitunud: 30.11.2001
|
18.03.2016 11:25:39
|
|
|
| pinTero kirjutas: |
| lopes39 kirjutas: |
Miskite juttude järgi pidid need x20 mudelid ka wp10 saama, kuid siis hiljem. |
Just - aga seda räägiti siis, kui MS suure suuga lubas KÕIKI Lumia telefone uuendada.
Praeguse seisuga ei ole küll kusagilt paista, et mingi uuendus hiljem tulla võiks. x2x mudelid on EOL ja kõik.
https://twitter.com/GabeAul/status/710521116729561088 |
Kui MS nii teebki on küll nukker, täna tuleks hoida seda väikest kliendibaasi kes neil on.
Minu jaoks üks argumentidest WPM vs Android oligi pikaajalisem uuenduste tsükkel.
_________________ Things ThaT You own end up Owning you! |
|
| Kommentaarid: 312 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
274 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
18.03.2016 13:55:51
|
|
|
Ma ei saa aru milleks peab panema US regiooni, et neid uuendusi saada, ehk siis seda upgrade advisor-it.
Minu arust on see ikka räige näkku sülitamine kaasaegses tehnika maailmas. Nagu US olekski ainuke riikide kogu maailmas.
Milleks neid telefone üldse maailma teiste riikidele müüa kui sedasi ahistama peavad.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TT
HV Guru
liitunud: 30.11.2001
|
18.03.2016 13:57:23
|
|
|
Eile õhtul läks lapse telefonile meie regiooniga ilusti see äpp peale.
_________________ Things ThaT You own end up Owning you! |
|
| Kommentaarid: 312 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
274 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peps71
HV kasutaja
liitunud: 16.04.2006
|
18.03.2016 14:03:37
|
|
|
| minu 830 ei leia seda upgrade advisorit ei eesti regiooni ega ka ameerika ühendriigid alt
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
18.03.2016 14:23:17
|
|
|
peps71, Kirjuta googlisse wp 10 upgrade advisor ja siis leiad Mul oli sama teema.
Hetkel installib seda.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peps71
HV kasutaja
liitunud: 16.04.2006
|
18.03.2016 14:46:26
|
|
|
Ikka sama lugu You can’t get this App. This page is for info only.
kas sul oli ka WP10 preview enne peal või oli "puhas" 8.1?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
18.03.2016 15:10:00
|
|
|
Puhas 8.1 oli mul peal.
Ma leidsin mingi ms lehelt selle ikka üles.
Mul jäi isegi here maps alles sellega.
Ja regiooni panin ühendriigid peale.
Kui oli ära installinud selle w10 peale, siis muutus regioon automaatselt Eesti peale tagasi.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peps71
HV kasutaja
liitunud: 16.04.2006
|
18.03.2016 15:24:10
|
|
|
| Siis ei hakka enda oma tagasi 8.1 peale ajama. Hetkel võimalik võrrelda wp10, mis toimib 650-ne peal ja suht sarnased on mõlemad. Kui viitsid, ehk paned siia kirja mis numbreid ta sul op.süsteemi ja püsivaraga näitab (menüü -> süsteem -> teave -> seadme teave)
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
18.03.2016 15:45:36
|
|
|
| Pisut kasutamist ja tundub, et see versioon vajab mingit uuendust juba. Mul ekraan aegajalt läheb pimedaks.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deathdog
HV kasutaja
liitunud: 22.03.2009
|
18.03.2016 19:30:11
|
|
|
Motorolla ja nexus seeria vist pakuvad puhast androidi ja siis saab kah vähe pikemalt aga see ainult lootus. Jääb järgi ainult iTelefon nii et valik on tõeliselt suur
|
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003

|
18.03.2016 20:56:54
|
|
|
http://www.nextpowerup.com/news/27119/windows-phone-8-1-devices-with-512-mb-of-ram-wont-get-windows-10-mobile/
mnjah
| tsitaat: |
Q: I’m currently using a Windows 10 Insider build on my device, but it is not on the list of devices that will receive a formal Windows 10 update. What should I expect in the future?
A: If you already have the Windows 10 Mobile Insider Preview build on your device, you may keep using your device in an unsupported state. We will not be offering build updates beyond the Current Branch build 10586. At some point in the future these devices will also stop receiving updates to the Windows 10 Mobile Insider Preview build. |
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
18.03.2016 22:36:22
|
|
|
| Noh... 512MB föönide peal on WP10 päris halb. Aga et 1GB mudelid kah ei saa... jama.
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
18.03.2016 22:58:20
|
|
|
et siis l920 ei saagi uuendust?
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
19.03.2016 02:46:57
|
|
|
| friik1, Mul on 830 ja 1GB rammi ja sain ikka selle uuenduse ja pole mingi preview edition või developers edition.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
19.03.2016 09:11:19
|
|
|
| deathdog kirjutas: |
Motorolla ja nexus seeria vist pakuvad puhast androidi ja siis saab kah vähe pikemalt aga see ainult lootus. Jääb järgi ainult iTelefon nii et valik on tõeliselt suur  |
Nexuse tugi on 3 aastat opsüsteemi osas. Nexus 6 tuli Lollipopiga, sai Marshmallow ja saab saabuva L-i.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
est11
Mees metsast
liitunud: 20.01.2012
|
19.03.2016 19:35:04
|
|
|
mul ka lumia 640 sai ametliku w10 peale aga nüüd kalavad pooled asjad , viber viskab erroreid alatasa facebook messenger samamoodi
ning kui avalehelt paremale appide menyysse lykata siis pooltel kordadel ei lähe see taust heledamaks ja ei ole võimalik muffigi välja lugeda mis seal on
ja ilmselt on veel asju aga pole veel silma hakanud
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
19.03.2016 19:59:25
|
|
|
Mul lampi lülitab end välja või teeb lampi restart-i.
Hommikul tegin täna mingi teise update ära ja nüüd vaatasin oli vaja jälle sim kaardi kood sisestada.
Nagu oleks see ekraan lukku peale pool minutit vms süsteemiga pool tundi vait, siis lülitab end ise välja.
Eks paistab kuidas edasi käib. Kuid praegu on selline tunne küll, et lasti kiirelt välja ja on ikka väga vigane.
Ma pole täna väga näppinud ka ja ei oska öelda selle pildi kohta, kas läheb aegajalt pimedaks või mitte.
Paras porno on küll hetkel see.
Neile kellel pole veel peal, siis ärge väga kiirustage. Mul hakkab juba tekkima tunne, et peaks 8.1 peale tagasi minema.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
19.03.2016 20:02:12
|
|
|
| lopes39, ma mõtlesin 820, 920, 925 jms vanemaid 1GB mudeleid.
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peps71
HV kasutaja
liitunud: 16.04.2006
|
19.03.2016 23:21:59
|
|
|
| lopes39 kirjutas: |
Mul lampi lülitab end välja või teeb lampi restart-i.
Hommikul tegin täna mingi teise update ära ja nüüd vaatasin oli vaja jälle sim kaardi kood sisestada.
Nagu oleks see ekraan lukku peale pool minutit vms süsteemiga pool tundi vait, siis lülitab end ise välja.
Eks paistab kuidas edasi käib. Kuid praegu on selline tunne küll, et lasti kiirelt välja ja on ikka väga vigane.
Ma pole täna väga näppinud ka ja ei oska öelda selle pildi kohta, kas läheb aegajalt pimedaks või mitte.
Paras porno on küll hetkel see.
Neile kellel pole veel peal, siis ärge väga kiirustage. Mul hakkab juba tekkima tunne, et peaks 8.1 peale tagasi minema. |
Siis tndub, et WP10 Developers Preview versioon on parem, sest mul selliseid probleeme pole. Mõned postid tagasi palusin sul, kui viitsid panna siia kirja mis numbreid ta sul op.süsteemi ja püsivaraga näitab (menüü -> süsteem -> teave -> seadme teave)
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
19.03.2016 23:38:24
|
|
|
| 10.0.10586.164 on see op süsteemi number
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Forss
HV kasutaja

liitunud: 11.04.2004
|
19.03.2016 23:57:56
|
|
|
Kuidas teil Outlook Calendar töötab?
Endal ei näita uuemaid asju kui 6 kuud.
Kui valin mõne päeva välja, siis viskab automaatselt eelmise peale.
Näiteks valin 25. märtsi, kus on mingi üritus, siis viskab automaatselt 19. märtsi peale, kus oli ka mingi sündmus.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peps71
HV kasutaja
liitunud: 16.04.2006
|
20.03.2016 00:46:08
|
|
|
| Mul on viimased numbrid 107 nii et sul on uuem versioon, kui see, mida Developers Preview kasutajad saavad. 650-nel, mis juba WP 10 poest saadud on viimased numbrid 164 nagu sinul, kui nädalase kasutuse juures, sinul tekkinuid probleeme pole märganud
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
20.03.2016 11:58:28
|
|
|
Mul ikka aegajalt lülitab pildi korraks välja ja ekraan läheb mustaks nii pooleks sekundiks, kuid aku peab see eest 2 korda kauem vastu.
Tavaliselt idle olles ööga läheb oma 30-40 protsenti akust maha. Eile vaatasin oli 73% akut ja praegu on 63%
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taxpayer
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2001
|
20.03.2016 15:37:06
|
|
|
Eks see lõhnab ikka selle järele, et iga mats kes W10-ne peale uuendab, peab tegema ka tehase reseti ja kõik otsast peale seadistama.
Hetkel tundub, et 10.0.10586.164 on üsnagi stabiilne aga siis kui on alustatud täiesti puhtalt lehelt.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mao
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.03.2006
|
20.03.2016 15:55:59
|
|
|
| lopes39 kirjutas: |
Mul ikka aegajalt lülitab pildi korraks välja ja ekraan läheb mustaks nii pooleks sekundiks, kuid aku peab see eest 2 korda kauem vastu.
Tavaliselt idle olles ööga läheb oma 30-40 protsenti akust maha. Eile vaatasin oli 73% akut ja praegu on 63% |
Kas ei või olla, et enne oli sul 4g sisse lülitatud ja nüüd 3g ?
Endal oli sama jama kui 735 aparaadil 4g sisse lülitasin, siis aku mahutavus kadus hooga. 3g seades aku kestab hästi ja ööga väheneb minimaalselt.
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
20.03.2016 21:38:54
|
|
|
| mao kirjutas: |
| lopes39 kirjutas: |
Mul ikka aegajalt lülitab pildi korraks välja ja ekraan läheb mustaks nii pooleks sekundiks, kuid aku peab see eest 2 korda kauem vastu.
Tavaliselt idle olles ööga läheb oma 30-40 protsenti akust maha. Eile vaatasin oli 73% akut ja praegu on 63% |
Kas ei või olla, et enne oli sul 4g sisse lülitatud ja nüüd 3g ?
Endal oli sama jama kui 735 aparaadil 4g sisse lülitasin, siis aku mahutavus kadus hooga. 3g seades aku kestab hästi ja ööga väheneb minimaalselt. |
Ma isegi ei leia kohta kus ma saaksin seda 3G peale muuta või siis juba 4G peale.
Või üleüldse neti seadmeid.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BTK0
HV kasutaja
liitunud: 30.01.2005
|
20.03.2016 22:22:34
|
|
|
| taxpayer kirjutas: |
Eks see lõhnab ikka selle järele, et iga mats kes W10-ne peale uuendab, peab tegema ka tehase reseti ja kõik otsast peale seadistama.
Hetkel tundub, et 10.0.10586.164 on üsnagi stabiilne aga siis kui on alustatud täiesti puhtalt lehelt. |
Soovitan samuti nn. puhtalt lehelt alustada.
Kahele 930'le W10 installitud ja ei saa küll nuriseda. Eks väga lühikest aega on ka kasutatud. Näha on, kas ka pikema aja jooksul stabiilselt töötab.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peps71
HV kasutaja
liitunud: 16.04.2006
|
20.03.2016 22:57:23
|
|
|
| lopes39 kirjutas: |
| mao kirjutas: |
| lopes39 kirjutas: |
Mul ikka aegajalt lülitab pildi korraks välja ja ekraan läheb mustaks nii pooleks sekundiks, kuid aku peab see eest 2 korda kauem vastu.
Tavaliselt idle olles ööga läheb oma 30-40 protsenti akust maha. Eile vaatasin oli 73% akut ja praegu on 63% |
Kas ei või olla, et enne oli sul 4g sisse lülitatud ja nüüd 3g ?
Endal oli sama jama kui 735 aparaadil 4g sisse lülitasin, siis aku mahutavus kadus hooga. 3g seades aku kestab hästi ja ööga väheneb minimaalselt. |
Ma isegi ei leia kohta kus ma saaksin seda 3G peale muuta või siis juba 4G peale.
Või üleüldse neti seadmeid. |
Sätted -> Tava- ja raadiovõrk -> Mobiilside ja SIM-kaart -> SIM-kaardi sätted (all pool sinist värvi)
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
20.03.2016 23:30:32
|
|
|
No seal näitab et mul on 4G peal ikka.
Eks mingi aeg peab selle tehase reset ära tegema.
Huvitav, kui ma selle nüüd 3G peale panen, kas siis võiks isegi nädala vastu pidada see aku.
Mul päevaga on läinud 9% akut praegu ainult.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
21.03.2016 01:28:08
|
|
|
| Forss kirjutas: |
Kuidas teil Outlook Calendar töötab?
Endal ei näita uuemaid asju kui 6 kuud.
Kui valin mõne päeva välja, siis viskab automaatselt eelmise peale.
Näiteks valin 25. märtsi, kus on mingi üritus, siis viskab automaatselt 19. märtsi peale, kus oli ka mingi sündmus. |
Töötas muidu hästi aga eile pakkis ennast kokku peale alguspildi näitamist.
Seda ka peale restarti.
Eks mingiaeg uurin, mis jama on...
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raalifriik
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2001
|
21.03.2016 18:57:06
|
|
|
Kui ms-i juttu uskuda, siis 1020 võiks ka millalgi uuenduse win 10le saada. Minu föönil on vähemalt Denim peal...
Only phones running Lumia Denim (OS version 8.10.14219.341, or higher) can take advantage of the upgrade to Windows 10.
LINK
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peps71
HV kasutaja
liitunud: 16.04.2006
|
21.03.2016 19:09:59
|
|
|
| Kui te tahate nii hirmsasti oma telefonile WP10, siis miks te ei kasuta Windows Insider-it, saate endale developer versiooni? Viimane uuendus on välimuselt ja omadustelt sarnane ametliku WP 10-nega. Tean, mida räägin, sest peres kolm Lumiat töötavad sellega igapäevaselt (520, 820 ja 830). Võrdluseks on uus Lumia 650. Kui Microsoft lõpuks suudab ära otsustada kas ta X2X Lumiatele ametlikut ka WP10-ne annab, siis saab ju ametliku peale lasta.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spongerdan
HV kasutaja

liitunud: 27.01.2007
|
21.03.2016 22:16:35
|
|
|
Paar viimast kuud(vist) pole mu Lumia 930-le dev.pre versioonile uuendust tulnud. Kõik toimib sujuvalt ja viivitusteta. Aku peab hästi. Näiteks reede õhtul oli 8% akut, panin aku säästja sisse ja hommikul ärgates ikka 8% akut. Ehk siis 8-9h jooksul polnud suurt energiakadu olnud.
Kel Win10 uuendust ei ole, tõmmake Store'st Insider programm, valiga sealt kiire(mul kiire) või aeglane ja peale restarti peaks juba nägema uuendusi win10-le.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NNk2
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.10.2007
|
22.03.2016 14:04:01
|
|
|
spongerdan, aga muuda ka seade "aeglane" peale, saad viimased uuendused kätte.
Hetkel on fast juba ainult x50 telefonidele.
|
|
| Kommentaarid: 208 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
173 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peps71
HV kasutaja
liitunud: 16.04.2006
|
22.03.2016 14:32:10
|
|
|
| NNk2 kirjutas: |
spongerdan, aga muuda ka seade "aeglane" peale, saad viimased uuendused kätte.
Hetkel on fast juba ainult x50 telefonidele. |
Ja nii ongi. Enda 830 oli ka fast peal ja nüüd slow muutes tõmbab 164 lõpuga uuendust, ehk siis seda, mis upgrade advisor-iga saab. 650 leidis eile omale fast-iga ka uuenduse, nii et sellel juba samm edasi.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
25.03.2016 13:48:46
|
|
|
| Tundub, et see mustaks ekraani viskamine korraks on tingitud ühes appis ainult. Selleks siis Yatzy ultimate mängus.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mark-lll
HV kasutaja
liitunud: 21.03.2005
|
26.03.2016 12:33:01
|
|
|
| lopes39 kirjutas: |
No seal näitab et mul on 4G peal ikka.
Eks mingi aeg peab selle tehase reset ära tegema.
Huvitav, kui ma selle nüüd 3G peale panen, kas siis võiks isegi nädala vastu pidada see aku.
Mul päevaga on läinud 9% akut praegu ainult. |
Tähelepanekud: (veel on peal 8.1)
Minu 930 peab vastu 4 päeva kuskil, aga seda ainult siis kui on sätetest pandud 2G. Siis on ka olematu netikiirus muidugi, kui on soovi midagi telefonist vaadata. Levipulgad põhjas..
3G: akut, kuskil 2-3 päeva max... levipulki 1-3 miskipärast, otsib paaniliselt tugiposti, nett natuke kiirem.
4G: akut, olenevalt palju midagi telefonist vaatad, 1-2 päeva. Nett kiire, kõik mis avad, kohe lahti. Levipulgad põhjas.
FB messenger, kui see on installitud ja telefonist seal suhelda natuke, see kurjam sööb aku päris ruttu ära. Seda probleemi on juba avalikult ka arutatud, sest pole vahet mis op süsteem on, ikka megalt sööb ja otsitakse lahendust probleemile
viimati muutis mark-lll 27.03.2016 18:34:04, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinTero
HV veteran

liitunud: 10.11.2001
|
27.03.2016 02:38:29
|
|
|
Sai siis ka testimiseks Lumia 925 peale lastud Win10 (Insider rakendusega). Ja sama targalt sai ka juba 8.1 tagasi pandud! Nüüd saan aru, miks vanad mudelid uuendusest ilma jäid.
Vähemalt minu Lumiat kummitas imelik graafikaprobleem - enamus rakendustes kerides ülemine pool ekraanist tõmbles/lainetas/hüppas väga häirivalt.
Kerimisprobleemist kurdavad ka tegelikult paljud toetatud telefonide kasutajad - et kui näppu all hoides kerida, siis ei ole sujuv liikumine, vaid aeg-ajalt jõnksutab. Nii oli ka minul. Teades, kui sujuv on kõik 8.1 all, siis ärritab meeletult!
Korra õnnestus mul tekitada error-olukord, kus avaekraanil kuvati ainult ülemist status-riba, üksteise all, mustmiljon tükki järjest...
Kaamera - lihtsalt ei käivitunud (Something happened...bla. Ei viitsinud rohkem uurida ka)
Olgu ära mainitud, et Factory Reset neid hädasid ära ei lahendanud.
Tõele au andes - 8.1 UI on tegelikult palju kenam ja Amoledi sõbralikum ka!
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
132 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
27.03.2016 03:37:24
|
|
|
| pinTero kirjutas: |
Tõele au andes - 8.1 UI on tegelikult palju kenam ja Amoledi sõbralikum ka!  |
Olen käinud 10 ja 8.1 vahet edasi ja tagasi, kuid funktsionaalsuses lööb 10 ikka lained üle 8.1
Kasvõi action center on lihtsalt nii funktsionaalne seoses sellega, et sul on tap/hold võimalused iga ikooniga, lisaks sellele on ikoone palju rohkem.
Settings menüü on palju asjalikum ja kiire reply võimalus on ikka sigahea... Lisaks veel lock screenis asjade privateks panemine jmt pisividinad...
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spongerdan
HV kasutaja

liitunud: 27.01.2007
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NNk2
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.10.2007
|
29.03.2016 16:06:53
|
|
|
spongerdan, Kui on 930 , siis ikka Redstone.
See slow teema oli 925 kohta, mis ei saagi Redstone endale.
|
|
| Kommentaarid: 208 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
173 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalle90
HV vaatleja
liitunud: 23.01.2006
|
30.03.2016 21:36:56
kontaktid w 10 upcradega kadunud |
|
|
Installisin Nokia 930 Windows 10. Võttis kaasa äppid aga ei midagi muud. Kuidas sünkida windows live mail kontaktid nüüd telefoni. Mail ee -d ka ei taha tunnistada. Mul olemas ka gmail konto.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
BTK0
HV kasutaja
liitunud: 30.01.2005
|
30.03.2016 21:57:27
Re: kontaktid w 10 upcradega kadunud |
|
|
| kalle90 kirjutas: |
Installisin Nokia 930 Windows 10. Võttis kaasa äppid aga ei midagi muud. Kuidas sünkida windows live mail kontaktid nüüd telefoni. Mail ee -d ka ei taha tunnistada. Mul olemas ka gmail konto. |
Sätted > kontod sealt lisad ja paned sünkroonimise ka paika. Hiljem Inimesed > sätted saad sünkida neid kontosid, kui ei saa muidu kontakte kätte.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalle90
HV vaatleja
liitunud: 23.01.2006
|
31.03.2016 17:45:22
Windowsmobile upgrade to 10 |
|
|
Lumia 930- ma ei saa oma mail ee kontot teha ega ei saa ka windowslive. com kontot teha. Ainult google on praegu. Konto tegemisel ilmub vea teade 0x80040f mis tähendab outloogi viga. Milles point? Olen emt/Telia klient incoming server on ju mail.ee ja outcoming on gprsmail.emt.ee Account type proovisin mõlemat pop3 ja imap 4.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
taxpayer
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2001
|
31.03.2016 19:14:37
|
|
|
| kalle90, kas oled Mail ja Calendar appi poe kaudu ära uuendanud?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BTK0
HV kasutaja
liitunud: 30.01.2005
|
31.03.2016 21:11:04
Re: Windowsmobile upgrade to 10 |
|
|
| kalle90 kirjutas: |
Lumia 930- ma ei saa oma mail ee kontot teha ega ei saa ka windowslive. com kontot teha. Ainult google on praegu. Konto tegemisel ilmub vea teade 0x80040f mis tähendab outloogi viga. Milles point? Olen emt/Telia klient incoming server on ju mail.ee ja outcoming on gprsmail.emt.ee Account type proovisin mõlemat pop3 ja imap 4.  |
Puhtalt huvi pärast tegin ka mail.ee konto ja toimib kõik imap4.
Muidugi mail.ee postkasti valikutes peab kõigepealt võimaldama ligipääsu.
| tsitaat: |
| POP3 ja SMTP ligipääs: Võimalda väline POP3 ja SMTP ligipääs |
Incoming > mail.ee ja outcoming > mail.neti.ee (Telia)
Spoiler 
Sissetuleva meiliserveri aadressid erinevatel e-posti teenustel
Kui kasutad
@hot.ee meiliaadressi, on serveriks "mail.hot.ee"
@neti.ee meiliaadressi, on serveriks "mail.neti.ee"
@suhtlus.ee meiliaadressi, on serveriks „mail.suhtlus.ee“
@solo.ee meiliaadressi, on serveriks „mail.suhtlus.ee
@vnet.ee meiliaadressi, on serveriks "mail.neti.ee"
@mail.ee meiliaadressi, on serveriks "mail.ee"
@"firma.ee" meiliaadressi, siis uuri järgi, millises serveris postkast asub. Kui postkast asub Telia serveris, siis kirjuta meiliserveriks "mail.neti.ee"
Väljamineva meiliserveri aadressid erinevatel internetiteenuse pakkujatel.
Kui kasutad;
Telia ühendust, siis on serveriks "mail.neti.ee"
Starmani ühendust, siis on serveriks "mail.starman.ee"
Elisa ühendust, siis on serveriks "smtp.uninet.ee"
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalle90
HV vaatleja
liitunud: 23.01.2006
|
02.04.2016 20:22:06
Nokia 930 upgrade to win 10 |
|
|
Pärast igasugu näppimist (algajal 3 tundi) peale win 10 allalaadimist tegin reset factory settings. Midagi kruttisin veel ja saingi oma kontaktid tagasi ning mail. ee konto sain ka tagasi. Praegu aga piiksub imelikult paar korda päevas ja nõuab restarti . See mind ei häiri. Üritan oma win 10 mobilet nüüd miskit moodi chromega paaritada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
02.04.2016 21:58:31
|
|
|
| Miks mu Nokia 1020 makrovõtted udused tulevad? Vahepeal on vaja mingit teksti kiirelt talletada siis on pildistamine kõige parem lahendus. Peaks ju olema hea Carl Zeissi optika, korralik sensor ja 40 megapikslit aga makrod on kehvad. Tavalised pildid on ok
|
|
| Kommentaarid: 627 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
6 :: |
517 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NNk2
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.10.2007
|
03.04.2016 16:42:20
|
|
|
Igavusest sai 925 peale Redstone lastud, ja pole veel ükski teine win 10 versioon sellel nii sujuvalt lipanud
Muidugi eks lähipäevad näitavad, kas mõned anomaaliad ka sellega kaasnevad.
|
|
| Kommentaarid: 208 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
173 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalle90
HV vaatleja
liitunud: 23.01.2006
|
19.04.2016 20:30:04
Nokia 930 |
|
|
| Nüüd win 10 omanikuna sain kurva uudise, et nokia drive tugi kaob ära suvel. Win 8 aga jääb alles. Tulevat miski uus Win maps, mis olevat üsna nadi. Opera ka ei saanud installida, Baltic Rain ei tööta (väga hea äpp ilmaradariga, paljud töösaidid ei avane enam. . Üldisel mõtlen hoolega downgrade peale.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|