|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
19.03.2016 09:51:01
|
|
|
Jep, Plex võimaldab ka teha DLNA serverit mida oskab telekas ilma äpita lugeda aga minu kogemus ütleb et mängib halvemini. oleks server + Plex äpp töötab nagu siidi (ma räägin siin muidugi HDst) ja siin ei tohiks sõnaõigust olla telekal mida ta mängib sest Plexi puhul toimib transkoodimine ju arvutis?
21gig bluray kvaliteedis vanaema koduvideo ei mõtle ka enne kui mängima hakkab.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
19.03.2016 10:00:59
|
|
|
| Transkoodimist poleks ju vaja, kui UHD telekas ja x265 toetatud.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
19.03.2016 10:05:30
|
|
|
2014 aasta WebOSiga telekatele, uuematele pole teda porditud. PlayPMS/XPlay oled proovinud?
PlayZ'iga ei toimu serveris miskit transkodeerimist. Plexi originaaläpiga ta üritab midagi teha, ma näen.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
19.03.2016 10:08:27
|
|
|
| anubis kirjutas: |
2014 aasta WebOSiga telekatele, uuematele pole teda porditud. PlayPMS/XPlay oled proovinud?
PlayZ'iga ei toimu serveris miskit transkodeerimist. Plexi originaaläpiga ta üritab midagi teha, ma näen. |
PlayZ on mingi eraldi äpp telekale? Ei ole proovinud. Niikaua kui plexi oma olemas kasutan seda. Kuigi lubati 2014 telekatele weboss 2te ka siis pole siiani tulnud ja jumal tänatud et ei ole sest seal plexi polema sain aru.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
19.03.2016 10:10:55
|
|
|
| PlayZ on eraldi äpp jah, maksab paar euri. Oma hinda kindlasti väärt.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
19.03.2016 10:28:17
|
|
|
Teen siis LG EF950V pildist ja helist lühikokkuvõtte:
Pildikvaliteet on suurepärane - täpselt see, mida OLEDist oodata oligi - hea kontrast, suurepärane värvigamma, sügav must, igasuguste bleedingute ja muude LED-taustavalgustusega kaasnevate jamade puudumine. Netist leiab ka kalibreerimise seadeid - saab värvid veelgi paremaks kui eelseadistatud Expert1 ja Expert2.
Harman/Kardon heli on mõttetu featuur. Isegi samsa F8000 sisemiste kõlaritega oli heli parem.
Seega ainuõige lahendus on resiiver.
Äpi kohalt võtsin juba sõna.
Ainuke ja kõige häirivam asi ongi see UHD video üle võrgu vaatamise kottimine SmartSharega.
Miks see ära keelatud on, arusaamatu...
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
19.03.2016 10:45:27
|
|
|
| Kõik hakkavad kohe pirama ju...loomulikult. Keelame kõik ära ja elu palju lihtsam.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
19.03.2016 10:54:36
|
|
|
| anubis kirjutas: |
| PlayZ on eraldi äpp jah, maksab paar euri. Oma hinda kindlasti väärt. |
See tuleb lg enda poest?
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kremka
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.12.2005
|
19.03.2016 10:57:07
|
|
|
Küsimus suurele ringile : On see telekas ostmist väärt ( PHILIPS 49PUS7170/12 ) ?
Tean, et Philips on paljude arvates saast aga ma ei suuda ambyst loobuda.
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
19.03.2016 11:05:20
|
|
|
| Kremka kirjutas: |
Küsimus suurele ringile : On see telekas ostmist väärt ( PHILIPS 49PUS7170/12 ) ?
Tean, et Philips on paljude arvates saast aga ma ei suuda ambyst loobuda. |
Mina arvan, et ple häda midagi, mulle samuti Ambilight väga meeldib. Hetkel kui oleks vaja TV osta, siis esimene valik oleks mõni OLED (flat) aga kui rahast kahju, siis kindlalt Philips koos ambiga!
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
19.03.2016 11:07:38
|
|
|
| olen aru saanud, et Philipsi mudelid ..PUS7100 ja + on juba ok.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hobihall
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.10.2004
|
19.03.2016 11:09:11
|
|
|
| Six, kuidas ekraani peegeldus tundub võrreldes Samsaga?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
19.03.2016 11:21:37
|
|
|
| Six kirjutas: |
Teen siis LG EF950V pildist ja helist lühikokkuvõtte:
Pildikvaliteet on suurepärane - täpselt see, mida OLEDist oodata oligi - hea kontrast, suurepärane värvigamma, sügav must, igasuguste bleedingute ja muude LED-taustavalgustusega kaasnevate jamade puudumine. Netist leiab ka kalibreerimise seadeid - saab värvid veelgi paremaks kui eelseadistatud Expert1 ja Expert2.
|
hakkab looma...nüüd proovi veel HDR ka ära, kui kuskilt sellise materjali kätte saad
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
19.03.2016 11:33:04
|
|
|
Kuna ikkagi tegemist läikiva ekraaniga, siis ütleks, et sama, mis samsal.
| hobihall kirjutas: |
| Six, kuidas ekraani peegeldus tundub võrreldes Samsaga? |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aks
HV veteran

liitunud: 08.02.2002
|
19.03.2016 12:15:02
|
|
|
| Six kirjutas: |
| ... Netist leiab ka kalibreerimise seadeid ... |
Pane linki ka.
| RustyZ kirjutas: |
| anubis kirjutas: |
| PlayZ on eraldi äpp jah, maksab paar euri. Oma hinda kindlasti väärt. |
See tuleb lg enda poest? |
Huvitaks ka kust ja kuidas selle saaks?
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
19.03.2016 12:40:59
|
|
|
Siin ülevaade, mille sees ka kalibreerimise video.
| aks kirjutas: |
| Six kirjutas: |
| ... Netist leiab ka kalibreerimise seadeid ... |
Pane linki ka.
|
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dex
HV veteran

liitunud: 06.09.2004
|
19.03.2016 12:42:31
|
|
|
Six, kas mõnda mängu oled ka proovinud input lag ghosting jms? Ma saan aru, et kõigi OLEDide must on must, aga kas valge on ka valge või on mingi värvi varjundiga? Kuidas mustvalge filmi halltoonid? Kas ekraan on ühtlane?
65" OLED, kadestan ja ootan endiselt lotovõitu . Enda kõige suurem OLED ekraan on 10" ja sellele ei ole küll mitte midagi muud ette heita kui ainult suurus.
_________________ Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami... |
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
19.03.2016 12:53:46
|
|
|
Pole mängumees, seega ei ole mida proovida ja ega ma ei oskaks ka hinnangut anda. Ülevaadetes on lag välja toodud.
Valge toon sõltub kuidas värvi seaded on kalibreeritud. Tavaliselt netist leiduvad seadetega on valge sellise vähe kollaka tooniga.
Ekraan on absoluutselt ühtlane, mis peabki OLEDi korral nii olema.
P.S. Nii kõva mees ma ka ei ole - algatuseks võtsin ikka 55".
Edasist vaatame - üks F8000 vaja veel välja vahetada.
| dex kirjutas: |
Six, kas mõnda mängu oled ka proovinud input lag ghosting jms? Ma saan aru, et kõigi OLEDide must on must, aga kas valge on ka valge või on mingi värvi varjundiga? Kuidas mustvalge filmi halltoonid? Kas ekraan on ühtlane?
65" OLED, kadestan ja ootan endiselt lotovõitu . Enda kõige suurem OLED ekraan on 10" ja sellele ei ole küll mitte midagi muud ette heita kui ainult suurus. |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dex
HV veteran

liitunud: 06.09.2004
|
19.03.2016 13:14:25
|
|
|
Üks võrdlus veel palun, kiire liikumine f8000 vs oled. Näiteks jalka või koss.
_________________ Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami... |
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
19.03.2016 14:08:42
|
|
|
| RustyZ kirjutas: |
| anubis kirjutas: |
| PlayZ on eraldi äpp jah, maksab paar euri. Oma hinda kindlasti väärt. |
See tuleb lg enda poest? |
Jep. LG poes tasuliste/premium kataloogist.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
19.03.2016 14:24:59
|
|
|
Kindlalt OLEDi kasuks. Pilt selgem, liikumine ühtlasem. HD sportdikanalid eriti.
Oleneb ka kas ja kui palju on TruMotion peale keeratud (kui palju de-judderit ja kui palju de-bluri).
Ega F8000-l ka viga pole, aga OLED on raudselt parem.
| dex kirjutas: |
| Üks võrdlus veel palun, kiire liikumine f8000 vs oled. Näiteks jalka või koss. |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aks
HV veteran

liitunud: 08.02.2002
|
19.03.2016 15:44:43
|
|
|
| anubis kirjutas: |
| RustyZ kirjutas: |
| anubis kirjutas: |
| PlayZ on eraldi äpp jah, maksab paar euri. Oma hinda kindlasti väärt. |
See tuleb lg enda poest? |
Jep. LG poes tasuliste/premium kataloogist. |
Mu UF8607-l on seal 17 äppi ja kõik tasuta. Midagi filtreeritud pole. Aru ma ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
19.03.2016 18:49:21
|
|
|
Nagu ma anubis jutust aru sain, siis PlayZ on 2014. aasta WebOSiga telekatele, uuematele pole seda porditud.
XPlay sain tööle. USB pulgalt, 9 päevane demo.
Ja nagu ma aru saan, siis see peaks kunagi ametlikult ka tulema. Või Eesti regioonile ei tule?
Igatahes hetkel demo töötab
Mis edasi saab, ei tea...
| aks kirjutas: |
| anubis kirjutas: |
| RustyZ kirjutas: |
| anubis kirjutas: |
| PlayZ on eraldi äpp jah, maksab paar euri. Oma hinda kindlasti väärt. |
See tuleb lg enda poest? |
Jep. LG poes tasuliste/premium kataloogist. |
Mu UF8607-l on seal 17 äppi ja kõik tasuta. Midagi filtreeritud pole. Aru ma ei saa. |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vinski
HV vaatleja

liitunud: 10.12.2002
|
20.03.2016 10:20:41
|
|
|
Kas keegi on saanud tööle WebOS 2 ja Plex-iga subtiitrite näitamise?
Vaatan läbi Smartshare-i. Filme ja filmi sees olevaid subtiitreid näitab aga eraldi failis (.srt ja .sub) olevaid subtiitreid ei näita.
viimati muutis vinski 20.03.2016 10:38:17, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aks
HV veteran

liitunud: 08.02.2002
|
20.03.2016 10:31:11
|
|
|
| Smartshare näitab kenasti subtiitreid juhul kui need on sama nimega nagu film ja samas kataloogis filmiga.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
20.03.2016 10:33:22
|
|
|
| Plex ja XPlay näitab ka ilusti.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vinski
HV vaatleja

liitunud: 10.12.2002
|
20.03.2016 10:39:52
|
|
|
| aks kirjutas: |
| Smartshare näitab kenasti subtiitreid juhul kui need on sama nimega nagu film ja samas kataloogis filmiga. |
Kasutad ka Plexi? või muud meediaserverit?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aks
HV veteran

liitunud: 08.02.2002
|
20.03.2016 10:41:23
|
|
|
| vinski kirjutas: |
| aks kirjutas: |
| Smartshare näitab kenasti subtiitreid juhul kui need on sama nimega nagu film ja samas kataloogis filmiga. |
Kasutad ka Plexi? või muud meediaserververit? |
Vaatan smartshare vahendusel Synology 212j-st.
Proovisin Plexi ka aga see ütles, et nas pole võimeline kodeerima vms. Edasi ei viitsinud jännata sellega.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vinski
HV vaatleja

liitunud: 10.12.2002
|
20.03.2016 10:46:55
|
|
|
| Servio näitab ka. Järelikult mul Plexis midagi valesti seadistatud.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
20.03.2016 12:09:52
|
|
|
Plexi seadetes oli kuskil sellekohane linnuke imo
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
22.03.2016 16:29:42
|
|
|
| Soovitust paluks. Mis oleks odavaim teler, mille pilt ei solva eriti silma? Elioni teenuse ja välise boxi taha. Igasuguse nutipluti puudumine on pigem pluss, väga suurt ka ei taha. Lihtsalt viisakas pilt ja häirivate probleemide puudumine.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
23.03.2016 10:54:26
|
|
|
| netcat kirjutas: |
| Soovitust paluks. Mis oleks odavaim teler, mille pilt ei solva eriti silma? Elioni teenuse ja välise boxi taha. Igasuguse nutipluti puudumine on pigem pluss, väga suurt ka ei taha. Lihtsalt viisakas pilt ja häirivate probleemide puudumine. |
Isiklikult olen LG IPS paneele soetanud ja soovitanud, kõik on rahule jäänud.
Uudistes:
Hea mõte.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
23.03.2016 19:49:37
|
|
|
| anubis kirjutas: |
| netcat kirjutas: |
| Soovitust paluks. Mis oleks odavaim teler, mille pilt ei solva eriti silma? Elioni teenuse ja välise boxi taha. Igasuguse nutipluti puudumine on pigem pluss, väga suurt ka ei taha. Lihtsalt viisakas pilt ja häirivate probleemide puudumine. |
Isiklikult olen LG IPS paneele soetanud ja soovitanud, kõik on rahule jäänud.
|
Saaks natuke konkreetsemat soovitust, palun? Viimane telekas, mille ma ostsin, oli veel kineskoobiajastust pärit ja seegi tagantkätt poolesaja euro eest. Ühesõnaga telekaturust võõrdunumat isikut on ilmselt raske ette kujutada. Samuti on käsi väga raske tõusma praegu uute mudelite eest küsitavaid summasid välja käima... Tsiteerides oma pensionärist ema hämmastust Telia veebipoe hindu vaadates "Ma mõtlesin, et tehnoloogia pidi olema aastatega odavamaks läinud?!?"
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ihvike
HV Guru
liitunud: 01.04.2002
|
23.03.2016 19:54:02
|
|
|
| Hämaras toas telekat vaatad, siis osta Samsung. Kui valges vaatad, siis on täiesti ükskõik nagunii.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
23.03.2016 22:21:07
|
|
|
| ihvike kirjutas: |
| Hämaras toas telekat vaatad, siis osta Samsung. Kui valges vaatad, siis on täiesti ükskõik nagunii. |
Vaatan hämaras, on 2014 LG. Silmad verd ei jookse.
Samas samsungi kasutajad kurdavad et hämaras toas võib telekas hirmust tsentrifuugima hakata...võta nüüd näpust, keda uskuda, keda mitte..
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
23.03.2016 22:28:02
|
|
|
Telekas võtab jalad alla?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
23.03.2016 22:50:31
|
|
|
Eiei, tsentrifuugima hakkab noh. On oht et aparaadil tekib identiteedikriis.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
23.03.2016 22:54:38
|
|
|
ei jaga matsu
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
23.03.2016 23:07:08
|
|
|
LG teeb ju ka pesumasinaid, mõni väidab, et paremaid kui Samsung. Miks siis just Samsung peaks tsentrifuugima hakkama?
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004

|
24.03.2016 00:50:33
|
|
|
| netcat kirjutas: |
| Soovitust paluks. Mis oleks odavaim teler, mille pilt ei solva eriti silma? Elioni teenuse ja välise boxi taha. Igasuguse nutipluti puudumine on pigem pluss, väga suurt ka ei taha. Lihtsalt viisakas pilt ja häirivate probleemide puudumine. |
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/594927/
Odav, normaalne pilt, vajadusel nutikus ja 3D ka olemas.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
24.03.2016 13:21:39
|
|
|
| ihvike kirjutas: |
| Hämaras toas telekat vaatad, siis osta Samsung. Kui valges vaatad, siis on täiesti ükskõik nagunii. |
Ei-ei.
Samsung kõlbabki ainult hämaras. Teisi võib valges ka vaadata ja isegi sõpradele näidata.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
24.03.2016 14:05:53
|
|
|
| somnambuul kirjutas: |
| netcat kirjutas: |
| Soovitust paluks. Mis oleks odavaim teler, mille pilt ei solva eriti silma? Elioni teenuse ja välise boxi taha. Igasuguse nutipluti puudumine on pigem pluss, väga suurt ka ei taha. Lihtsalt viisakas pilt ja häirivate probleemide puudumine. |
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/594927/
Odav, normaalne pilt, vajadusel nutikus ja 3D ka olemas. |
OK, ühelt poolt - tänan esimese konkreetse soovituse eest. Teiselt poolt, näen et ma pean järjekordse paranduse tegema oma küsimusse. Hind vahemikus 400-500 € ei ole (teleri kohta) minu jaoks "odav", mitte mingil juhul. Ütleks isegi et absoluutselt mitte mingit kavatsust kunagi nii palju teleri eest maksta mul ei ole. Kas tõesti see on lõplik väide, et alla 400 euro ei ole "normaalse pildiga" telerit võimalik saada? Palun tähele panna, et ma küsisin _odavaimat_ üldse. Ja ma ju kohe ütlesin, et ei ole vaja mitte mingit smarti ja 3D-d. Ma ei taha maksta selle eest, mida mul pole vaja. See võib olla mingi iidvana allahinnatud mudel peaasi et head pilti näitab.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
24.03.2016 14:15:06
|
|
|
Kus sul on alles soovid.......
Odavama otsaga on üldse selline värk, et võta suvaline kõige odavam mudel, viisakas pilt on väga suhteline. Soovitaks kusagile poodi sisse astuda ja oma silmaga kaeda. Üldjuhul alumise otsa telekate reviewsi netis pole.
Pealegi, mis mõõtu sa üldse soovid?
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/?search=1d2509fdd3e7e2ce2862299a8edf9513
300€ saab 40 tollise kätte, natuke odavamalt saab ka, aga siis alternatiivsed firmad
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
24.03.2016 14:28:05
|
|
|
Ilma nutiosata on enamasti kehvema paneeliga odavamad telekad. Nii lihtne ongi.
Tahad ilma nutiosata ja hea paneeliga, lisaks ilma 3D'ta - maksad tõenäoliselt rohkem kui 3D nutiteleri eest.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
home
HV vaatleja
liitunud: 13.12.2010
|
24.03.2016 16:23:52
|
|
|
| On selline mulje, et peale LG ja Samsa rohkem keegi teine enam telekaid ei tooda, kes küll need ülejäänud pillid ära ostab?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
24.03.2016 16:31:02
|
|
|
Philipsit võtab vanakoolimees, muid väga hinnatundlikud
Tõstke käsi, kes on ostnud nende toodangut
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
home
HV vaatleja
liitunud: 13.12.2010
|
24.03.2016 16:57:18
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Philipsit võtab vanakoolimees, muid väga hinnatundlikud
Tõstke käsi, kes on ostnud nende toodangut  |
Minul on olnud kunagi Hitachi plasma, väga hea pildiga oli.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver989
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.04.2006
|
24.03.2016 17:02:21
|
|
|
| Mul on 55" 4k TCL juba mitu kuud kasutusel. Smart osa on suht kehv v.a Netflixi app mis töötab normaalselt. Pilt on igati OK. Tahtsingi võimalikult lolli telekat saada, igasugused Smart TV appid jms on minu jaoks liiga piiratud. Pildi saadab telekasse arvuti.
|
|
| Kommentaarid: 223 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|