Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 337, 338, 339 ... 383, 384, 385  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 19.03.2016 09:51:01 vasta tsitaadiga

Jep, Plex võimaldab ka teha DLNA serverit mida oskab telekas ilma äpita lugeda aga minu kogemus ütleb et mängib halvemini. oleks server + Plex äpp töötab nagu siidi (ma räägin siin muidugi HDst) ja siin ei tohiks sõnaõigust olla telekal mida ta mängib sest Plexi puhul toimib transkoodimine ju arvutis?

21gig bluray kvaliteedis vanaema koduvideo ei mõtle ka enne kui mängima hakkab.

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2016 10:00:59 vasta tsitaadiga

Transkoodimist poleks ju vaja, kui UHD telekas ja x265 toetatud.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2016 10:05:30 vasta tsitaadiga

2014 aasta WebOSiga telekatele, uuematele pole teda porditud. PlayPMS/XPlay oled proovinud?

PlayZ'iga ei toimu serveris miskit transkodeerimist. Plexi originaaläpiga ta üritab midagi teha, ma näen.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 19.03.2016 10:08:27 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
2014 aasta WebOSiga telekatele, uuematele pole teda porditud. PlayPMS/XPlay oled proovinud?

PlayZ'iga ei toimu serveris miskit transkodeerimist. Plexi originaaläpiga ta üritab midagi teha, ma näen.


PlayZ on mingi eraldi äpp telekale? Ei ole proovinud. Niikaua kui plexi oma olemas kasutan seda. Kuigi lubati 2014 telekatele weboss 2te ka siis pole siiani tulnud ja jumal tänatud et ei ole sest seal plexi polema sain aru.

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2016 10:10:55 vasta tsitaadiga

PlayZ on eraldi äpp jah, maksab paar euri. Oma hinda kindlasti väärt.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2016 10:28:17 vasta tsitaadiga

Teen siis LG EF950V pildist ja helist lühikokkuvõtte:
Pildikvaliteet on suurepärane - täpselt see, mida OLEDist oodata oligi - hea kontrast, suurepärane värvigamma, sügav must, igasuguste bleedingute ja muude LED-taustavalgustusega kaasnevate jamade puudumine. Netist leiab ka kalibreerimise seadeid - saab värvid veelgi paremaks kui eelseadistatud Expert1 ja Expert2.
Harman/Kardon heli on mõttetu featuur. Isegi samsa F8000 sisemiste kõlaritega oli heli parem.
Seega ainuõige lahendus on resiiver.
Äpi kohalt võtsin juba sõna.
Ainuke ja kõige häirivam asi ongi see UHD video üle võrgu vaatamise kottimine SmartSharega.
Miks see ära keelatud on, arusaamatu...
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2016 10:45:27 vasta tsitaadiga

Kõik hakkavad kohe pirama ju...loomulikult. Keelame kõik ära ja elu palju lihtsam.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 19.03.2016 10:54:36 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
PlayZ on eraldi äpp jah, maksab paar euri. Oma hinda kindlasti väärt.


See tuleb lg enda poest?

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kremka
Kreisi kasutaja
Kremka

liitunud: 07.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2016 10:57:07 vasta tsitaadiga

Küsimus suurele ringile : On see telekas ostmist väärt ( PHILIPS 49PUS7170/12 ) ?
Tean, et Philips on paljude arvates saast aga ma ei suuda ambyst loobuda.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 19.03.2016 11:05:20 vasta tsitaadiga

Kremka kirjutas:
Küsimus suurele ringile : On see telekas ostmist väärt ( PHILIPS 49PUS7170/12 ) ?
Tean, et Philips on paljude arvates saast aga ma ei suuda ambyst loobuda.


Mina arvan, et ple häda midagi, mulle samuti Ambilight väga meeldib. Hetkel kui oleks vaja TV osta, siis esimene valik oleks mõni OLED (flat) aga kui rahast kahju, siis kindlalt Philips koos ambiga!
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2016 11:07:38 vasta tsitaadiga

olen aru saanud, et Philipsi mudelid ..PUS7100 ja + on juba ok.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hobihall
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 19.03.2016 11:09:11 vasta tsitaadiga

Six, kuidas ekraani peegeldus tundub võrreldes Samsaga?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 19.03.2016 11:21:37 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
Teen siis LG EF950V pildist ja helist lühikokkuvõtte:
Pildikvaliteet on suurepärane - täpselt see, mida OLEDist oodata oligi - hea kontrast, suurepärane värvigamma, sügav must, igasuguste bleedingute ja muude LED-taustavalgustusega kaasnevate jamade puudumine. Netist leiab ka kalibreerimise seadeid - saab värvid veelgi paremaks kui eelseadistatud Expert1 ja Expert2.


hakkab looma...nüüd proovi veel HDR ka ära, kui kuskilt sellise materjali kätte saad icon_wink.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2016 11:33:04 vasta tsitaadiga

Kuna ikkagi tegemist läikiva ekraaniga, siis ütleks, et sama, mis samsal.

hobihall kirjutas:
Six, kuidas ekraani peegeldus tundub võrreldes Samsaga?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aks
HV veteran
aks

liitunud: 08.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2016 12:15:02 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
... Netist leiab ka kalibreerimise seadeid ...

Pane linki ka.
RustyZ kirjutas:
anubis kirjutas:
PlayZ on eraldi äpp jah, maksab paar euri. Oma hinda kindlasti väärt.

See tuleb lg enda poest?

Huvitaks ka kust ja kuidas selle saaks?
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2016 12:40:59 vasta tsitaadiga

Siin ülevaade, mille sees ka kalibreerimise video.

aks kirjutas:
Six kirjutas:
... Netist leiab ka kalibreerimise seadeid ...

Pane linki ka.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2016 12:42:31 vasta tsitaadiga

Six, kas mõnda mängu oled ka proovinud input lag ghosting jms? Ma saan aru, et kõigi OLEDide must on must, aga kas valge on ka valge või on mingi värvi varjundiga? Kuidas mustvalge filmi halltoonid? Kas ekraan on ühtlane?

65" OLED, kadestan ja ootan endiselt lotovõitu icon_smile.gif. Enda kõige suurem OLED ekraan on 10" ja sellele ei ole küll mitte midagi muud ette heita kui ainult suurus.

_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2016 12:53:46 vasta tsitaadiga

Pole mängumees, seega ei ole mida proovida ja ega ma ei oskaks ka hinnangut anda. Ülevaadetes on lag välja toodud.
Valge toon sõltub kuidas värvi seaded on kalibreeritud. Tavaliselt netist leiduvad seadetega on valge sellise vähe kollaka tooniga.
Ekraan on absoluutselt ühtlane, mis peabki OLEDi korral nii olema.

P.S. Nii kõva mees ma ka ei ole - algatuseks võtsin ikka 55".
Edasist vaatame - üks F8000 vaja veel välja vahetada.

dex kirjutas:
Six, kas mõnda mängu oled ka proovinud input lag ghosting jms? Ma saan aru, et kõigi OLEDide must on must, aga kas valge on ka valge või on mingi värvi varjundiga? Kuidas mustvalge filmi halltoonid? Kas ekraan on ühtlane?

65" OLED, kadestan ja ootan endiselt lotovõitu icon_smile.gif. Enda kõige suurem OLED ekraan on 10" ja sellele ei ole küll mitte midagi muud ette heita kui ainult suurus.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2016 13:14:25 vasta tsitaadiga

Üks võrdlus veel palun, kiire liikumine f8000 vs oled. Näiteks jalka või koss.
_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2016 14:08:42 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
anubis kirjutas:
PlayZ on eraldi äpp jah, maksab paar euri. Oma hinda kindlasti väärt.


See tuleb lg enda poest?


Jep. LG poes tasuliste/premium kataloogist.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2016 14:24:59 vasta tsitaadiga

Kindlalt OLEDi kasuks. Pilt selgem, liikumine ühtlasem. HD sportdikanalid eriti.
Oleneb ka kas ja kui palju on TruMotion peale keeratud (kui palju de-judderit ja kui palju de-bluri).
Ega F8000-l ka viga pole, aga OLED on raudselt parem.

dex kirjutas:
Üks võrdlus veel palun, kiire liikumine f8000 vs oled. Näiteks jalka või koss.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aks
HV veteran
aks

liitunud: 08.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2016 15:44:43 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
RustyZ kirjutas:
anubis kirjutas:
PlayZ on eraldi äpp jah, maksab paar euri. Oma hinda kindlasti väärt.


See tuleb lg enda poest?


Jep. LG poes tasuliste/premium kataloogist.

Mu UF8607-l on seal 17 äppi ja kõik tasuta. Midagi filtreeritud pole. Aru ma ei saa.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2016 18:49:21 vasta tsitaadiga

Nagu ma anubis jutust aru sain, siis PlayZ on 2014. aasta WebOSiga telekatele, uuematele pole seda porditud.

XPlay sain tööle. USB pulgalt, 9 päevane demo.
Ja nagu ma aru saan, siis see peaks kunagi ametlikult ka tulema. Või Eesti regioonile ei tule?
Igatahes hetkel demo töötab thumbs_up.gif
Mis edasi saab, ei tea...

aks kirjutas:
anubis kirjutas:
RustyZ kirjutas:
anubis kirjutas:
PlayZ on eraldi äpp jah, maksab paar euri. Oma hinda kindlasti väärt.


See tuleb lg enda poest?


Jep. LG poes tasuliste/premium kataloogist.

Mu UF8607-l on seal 17 äppi ja kõik tasuta. Midagi filtreeritud pole. Aru ma ei saa.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vinski
HV vaatleja
vinski

liitunud: 10.12.2002




sõnum 20.03.2016 10:20:41 vasta tsitaadiga

Kas keegi on saanud tööle WebOS 2 ja Plex-iga subtiitrite näitamise?
Vaatan läbi Smartshare-i. Filme ja filmi sees olevaid subtiitreid näitab aga eraldi failis (.srt ja .sub) olevaid subtiitreid ei näita.


viimati muutis vinski 20.03.2016 10:38:17, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aks
HV veteran
aks

liitunud: 08.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2016 10:31:11 vasta tsitaadiga

Smartshare näitab kenasti subtiitreid juhul kui need on sama nimega nagu film ja samas kataloogis filmiga.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2016 10:33:22 vasta tsitaadiga

Plex ja XPlay näitab ka ilusti.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vinski
HV vaatleja
vinski

liitunud: 10.12.2002




sõnum 20.03.2016 10:39:52 vasta tsitaadiga

aks kirjutas:
Smartshare näitab kenasti subtiitreid juhul kui need on sama nimega nagu film ja samas kataloogis filmiga.


Kasutad ka Plexi? või muud meediaserverit?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aks
HV veteran
aks

liitunud: 08.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2016 10:41:23 vasta tsitaadiga

vinski kirjutas:
aks kirjutas:
Smartshare näitab kenasti subtiitreid juhul kui need on sama nimega nagu film ja samas kataloogis filmiga.


Kasutad ka Plexi? või muud meediaserververit?

Vaatan smartshare vahendusel Synology 212j-st.
Proovisin Plexi ka aga see ütles, et nas pole võimeline kodeerima vms. Edasi ei viitsinud jännata sellega.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vinski
HV vaatleja
vinski

liitunud: 10.12.2002




sõnum 20.03.2016 10:46:55 vasta tsitaadiga

Servio näitab ka. Järelikult mul Plexis midagi valesti seadistatud.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 20.03.2016 12:09:52 vasta tsitaadiga

Plexi seadetes oli kuskil sellekohane linnuke imo
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2016 16:29:42 vasta tsitaadiga

Soovitust paluks. Mis oleks odavaim teler, mille pilt ei solva eriti silma? Elioni teenuse ja välise boxi taha. Igasuguse nutipluti puudumine on pigem pluss, väga suurt ka ei taha. Lihtsalt viisakas pilt ja häirivate probleemide puudumine.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2016 10:54:26 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Soovitust paluks. Mis oleks odavaim teler, mille pilt ei solva eriti silma? Elioni teenuse ja välise boxi taha. Igasuguse nutipluti puudumine on pigem pluss, väga suurt ka ei taha. Lihtsalt viisakas pilt ja häirivate probleemide puudumine.


Isiklikult olen LG IPS paneele soetanud ja soovitanud, kõik on rahule jäänud.

Uudistes:

tsitaat:
http://www.engadget.com/2016/03/22/vizios-new-tvs-sport-google-cast-hdr-and-android-tablets/


Hea mõte.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.03.2016 11:18:17 vasta tsitaadiga

http://www.oled-info.com/oled-association-release-their-oled-market-forecasts-2014-2018
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2016 19:49:37 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
netcat kirjutas:
Soovitust paluks. Mis oleks odavaim teler, mille pilt ei solva eriti silma? Elioni teenuse ja välise boxi taha. Igasuguse nutipluti puudumine on pigem pluss, väga suurt ka ei taha. Lihtsalt viisakas pilt ja häirivate probleemide puudumine.


Isiklikult olen LG IPS paneele soetanud ja soovitanud, kõik on rahule jäänud.



Saaks natuke konkreetsemat soovitust, palun? Viimane telekas, mille ma ostsin, oli veel kineskoobiajastust pärit ja seegi tagantkätt poolesaja euro eest. Ühesõnaga telekaturust võõrdunumat isikut on ilmselt raske ette kujutada. Samuti on käsi väga raske tõusma praegu uute mudelite eest küsitavaid summasid välja käima... Tsiteerides oma pensionärist ema hämmastust Telia veebipoe hindu vaadates "Ma mõtlesin, et tehnoloogia pidi olema aastatega odavamaks läinud?!?"
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 23.03.2016 19:54:02 vasta tsitaadiga

Hämaras toas telekat vaatad, siis osta Samsung. Kui valges vaatad, siis on täiesti ükskõik nagunii.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 23.03.2016 22:21:07 vasta tsitaadiga

ihvike kirjutas:
Hämaras toas telekat vaatad, siis osta Samsung. Kui valges vaatad, siis on täiesti ükskõik nagunii.


Vaatan hämaras, on 2014 LG. Silmad verd ei jookse.
Samas samsungi kasutajad kurdavad et hämaras toas võib telekas hirmust tsentrifuugima hakata...võta nüüd näpust, keda uskuda, keda mitte..

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.03.2016 22:28:02 vasta tsitaadiga

Telekas võtab jalad alla?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 23.03.2016 22:50:31 vasta tsitaadiga

Eiei, tsentrifuugima hakkab noh. On oht et aparaadil tekib identiteedikriis.
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.03.2016 22:54:38 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif icon_neutral.gif ei jaga matsu
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 23.03.2016 23:07:08 vasta tsitaadiga

LG teeb ju ka pesumasinaid, mõni väidab, et paremaid kui Samsung. Miks siis just Samsung peaks tsentrifuugima hakkama?
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2016 00:50:33 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Soovitust paluks. Mis oleks odavaim teler, mille pilt ei solva eriti silma? Elioni teenuse ja välise boxi taha. Igasuguse nutipluti puudumine on pigem pluss, väga suurt ka ei taha. Lihtsalt viisakas pilt ja häirivate probleemide puudumine.


https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/594927/

Odav, normaalne pilt, vajadusel nutikus ja 3D ka olemas.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 24.03.2016 13:21:39 vasta tsitaadiga

ihvike kirjutas:
Hämaras toas telekat vaatad, siis osta Samsung. Kui valges vaatad, siis on täiesti ükskõik nagunii.

Ei-ei.
Samsung kõlbabki ainult hämaras. Teisi võib valges ka vaadata ja isegi sõpradele näidata.
icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2016 14:05:53 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
netcat kirjutas:
Soovitust paluks. Mis oleks odavaim teler, mille pilt ei solva eriti silma? Elioni teenuse ja välise boxi taha. Igasuguse nutipluti puudumine on pigem pluss, väga suurt ka ei taha. Lihtsalt viisakas pilt ja häirivate probleemide puudumine.


https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/594927/

Odav, normaalne pilt, vajadusel nutikus ja 3D ka olemas.



OK, ühelt poolt - tänan esimese konkreetse soovituse eest. Teiselt poolt, näen et ma pean järjekordse paranduse tegema oma küsimusse. Hind vahemikus 400-500 € ei ole (teleri kohta) minu jaoks "odav", mitte mingil juhul. Ütleks isegi et absoluutselt mitte mingit kavatsust kunagi nii palju teleri eest maksta mul ei ole. Kas tõesti see on lõplik väide, et alla 400 euro ei ole "normaalse pildiga" telerit võimalik saada? Palun tähele panna, et ma küsisin _odavaimat_ üldse. Ja ma ju kohe ütlesin, et ei ole vaja mitte mingit smarti ja 3D-d. Ma ei taha maksta selle eest, mida mul pole vaja. See võib olla mingi iidvana allahinnatud mudel peaasi et head pilti näitab.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.03.2016 14:15:06 vasta tsitaadiga

Kus sul on alles soovid.......
Odavama otsaga on üldse selline värk, et võta suvaline kõige odavam mudel, viisakas pilt on väga suhteline. Soovitaks kusagile poodi sisse astuda ja oma silmaga kaeda. Üldjuhul alumise otsa telekate reviewsi netis pole.
Pealegi, mis mõõtu sa üldse soovid?
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/?search=1d2509fdd3e7e2ce2862299a8edf9513
300€ saab 40 tollise kätte, natuke odavamalt saab ka, aga siis alternatiivsed firmad

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2016 14:28:05 vasta tsitaadiga

Ilma nutiosata on enamasti kehvema paneeliga odavamad telekad. Nii lihtne ongi.

Tahad ilma nutiosata ja hea paneeliga, lisaks ilma 3D'ta - maksad tõenäoliselt rohkem kui 3D nutiteleri eest.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 24.03.2016 15:43:44 vasta tsitaadiga

Miks te talle nii suuri soovitate? Nt. 24" LG on 193€ https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/565989/
Samsung on veel odavam, aga odavat Śamsungi ei julge üldse soovitada. Neil peab 500+ telereid vaatama.

Fakt on see, et kui tahad hea pildiga telekat odavalt, siis tuleb osta kasutatud telekas. Uuena saab odavalt rahuldava (3-/5) pildi (kui hästi läheb). Suurused üle 32" tuleb siis muidugi üldse ära unustada.
HV hinnakirja järgi kõige odavam uus on see: https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/450150/

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
home
HV vaatleja

liitunud: 13.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2016 16:23:52 vasta tsitaadiga

On selline mulje, et peale LG ja Samsa rohkem keegi teine enam telekaid ei tooda, kes küll need ülejäänud pillid ära ostab?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.03.2016 16:31:02 vasta tsitaadiga

Philipsit võtab vanakoolimees, muid väga hinnatundlikud icon_rolleyes.gif
Tõstke käsi, kes on ostnud nende toodangut icon_smile.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
home
HV vaatleja

liitunud: 13.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2016 16:57:18 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Philipsit võtab vanakoolimees, muid väga hinnatundlikud icon_rolleyes.gif
Tõstke käsi, kes on ostnud nende toodangut icon_smile.gif


Minul on olnud kunagi Hitachi plasma, väga hea pildiga oli.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver989
Kreisi kasutaja
oliver989

liitunud: 26.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2016 17:02:21 vasta tsitaadiga

Mul on 55" 4k TCL juba mitu kuud kasutusel. Smart osa on suht kehv v.a Netflixi app mis töötab normaalselt. Pilt on igati OK. Tahtsingi võimalikult lolli telekat saada, igasugused Smart TV appid jms on minu jaoks liiga piiratud. Pildi saadab telekasse arvuti.
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 337, 338, 339 ... 383, 384, 385  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.