|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
digipunk
HV vaatleja
liitunud: 11.03.2015
|
14.09.2015 18:59:06
|
|
|
Kas Sa saaksid täpsustada, kuidas need otselingid vigased on? Eile laadisin otselingilt alla "ehh, uhhuduuri" uue osa ja kõik oli korras. Samuti oli mõnda aega tagasi üht "Ringvaadet" vaja alla laadida ja ka see oli ilma vigadeta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3891
HV veteran

liitunud: 18.01.2003
|
16.09.2015 03:09:45
|
|
|
Spoiler 
_________________ lapsesuu: "kui sa surnud oled, siis ei saa sa ise sellest aru, ainult teistel on raske. samamoodi on siis, kui sa loll oled" |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
02.10.2015 15:24:30
|
|
|
| psydeblo kirjutas: |
Kuidas saada ETV arhiivist ENSV osad kätte?
Vanasti sai kasutatud RTMPDumpHelperit aga see ei paista enam töötavat sellel lehel...
EDIT: VSO Downloader töötab kenasti  |
Huvitav kas kuskilt neid veidi parema kvaliteediga ei saa? Kohutav udukogu, vaatamise tuju läheb ära.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
02.10.2015 16:37:46
|
|
|
Salvestad ise, HD kanalilt.
Aga kindlasti parema kvaliteediga salvestisi olemas on, kas nad minumeelest kunagi vist lausa müüsid neid raha eest. Aga tänapäeval, tasuta ja kvaliteetsemalt? Eriti ei usu, et antakse.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
02.10.2015 16:39:45
|
|
|
Kvaliteet ikka jah si¤&%. Tuleb ise edasi salvestada.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
02.10.2015 17:08:36
|
|
|
Sama lugu on 4x4 matkafilmi osadega. Kunagi olid need youtubes 720p, ilmselt err vms on käskind maha võtta kuna tahavad ise a'la 240p näidata.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kussu
HV veteran

liitunud: 18.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kussu
HV veteran

liitunud: 18.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
09.10.2015 19:05:58
|
|
|
Alla laadida jah, mul ei hakanud tulema kuidagi.
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kussu
HV veteran

liitunud: 18.12.2002
|
09.10.2015 19:12:41
|
|
|
| ufo56 kirjutas: |
| Alla laadida jah, mul ei hakanud tulema kuidagi. |
Ma alla tirida ei proovinud, aga milleks tirida? Kas kogu internet on vaja omale arvutisse tirida? Vaadata igatahes sai
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
09.10.2015 19:48:41
|
|
|
Fail pole mulle endale.
Nüüd rtmpdump töötab tõesti. Ennem oli vaikus
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
10.10.2015 13:38:37
|
|
|
| kussu kirjutas: |
| ufo56 kirjutas: |
| Alla laadida jah, mul ei hakanud tulema kuidagi. |
Ma alla tirida ei proovinud, aga milleks tirida? Kas kogu internet on vaja omale arvutisse tirida? Vaadata igatahes sai  |
| ot: |
| Üldiselt mina hakkan vist omale internetti alla laadima. Striimimistest ja playlistidest on kõrini, asjad lihtsalt kaovad listist ära. |
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
10.10.2015 14:32:47
|
|
|
| spezwend kirjutas: |
| ot: |
| Üldiselt mina hakkan vist omale internetti alla laadima. Striimimistest ja playlistidest on kõrini, asjad lihtsalt kaovad listist ära. |
|
| ot: |
+1 Teine näide on Youtube - täielik PITA. Laen parem kogu kasutaja videod alla ja saan ilusti faile sirvida kronoloogilises järjekorras, leiab kõik üles jne.
| c:\youtube-dl -w -c -o "c:\youtube\ChuckE2009\%(upload_date)s %(title)s.%(ext)s" http://www.youtube.com/user/ChuckE2009 |
Spoiler 
|
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
copymaster
HV vaatleja
liitunud: 15.12.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
harakas
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.06.2004
|
10.10.2015 21:56:51
|
|
|
Chromega saab ka. Kopeeri link aadressiribale või paremklikiga ava link uues tabis, kui mängima hakkab hiire paremklikk videol ja "salvesta video nimega"
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kussu
HV veteran

liitunud: 18.12.2002
|
10.10.2015 22:02:14
|
|
|
| harakas kirjutas: |
Chromega saab ka. Kopeeri link aadressiribale või paremklikiga ava link uues tabis, kui mängima hakkab hiire paremklikk videol ja "salvesta video nimega" |
Kahjuks " arvutikasutusoskus" ei tähenda alati arvuti kasutamise oskust!
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
10.10.2015 22:22:32
|
|
|
| Näiteks Firefox niiviisi alla laadida ei suuda, vana IE 7, Crome 41 (mängib küll jah), Opera 32, Wget ja cURL samuti mitte (opsüsteemiks on XP). Või on "probleem" kusagil mujal, tihendis näiteks? Pole ise mitte viitsinud põhjust välja uurida, HbbTV algusaegadel selline allalaadimine igatahes toimis ja HbbTV jaoks säherdused lingid tekitatud ongi.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
c3ltic
HV kasutaja
liitunud: 21.04.2007
|
30.12.2015 12:35:28
|
|
|
Miks ETV oma järelvaadatavaid saateid nii hirmsasti turvab? Arumaisaa...
Tahaks alla laadida lastefilme, et oleks dubleeringuga olemas ka tuleviku tarbeks (kodulehel järelvaadatav ainult 7 päeva), aga võta näpust. Striimingufail on jupitatud ts formaadiga 10 sekundilisteks juppideks.
link
Sealt sortsust saab kätte mp4 faili aadressi, ent too on lihtsalt mingi mask, reaalselt vist sellist faili ei eksisteeri. Chrome dev tools näitab pärast striimingu alustamist tervet posu ts faile, mida alla laadides need käivituvad meediapleieriga ja näitavad 10 sekundi pikkust jupikest.
Varasemalt laadisin faile alla Streamtranspordiga, ent too teatab nüüd, et flash player on välja lülitatud ning sisse lülitada ei lase (Streamtransport kasutab oma mootorina IE-d)
VSO downloader ei tee märkamagi Etv ja Etv2 faile...
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
30.12.2015 12:41:06
|
|
|
| Suht lootusetu, kvaliteet on ka mingi 240p. Jään oma DVB-T pulga juurde.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kussu
HV veteran

liitunud: 18.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
c3ltic
HV kasutaja
liitunud: 21.04.2007
|
30.12.2015 13:12:35
|
|
|
| Vaata lolli, see tähendab siis mind. Kaks päeva pusisin ja proovisin ja googeldasin ja ainus probleem seisnes mingis tobedas @ märgis, mis oli sattunud aadressi sisse. Enda mäletamist mööda ma ka proovisin erinevaid variante aadressist, ent ju siis jäi miskit kahe silma vahele. Suured tänud!
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
30.12.2015 13:30:21
|
|
|
Suure tõenäosusega jäi siiski asi pordi taha kinni, see port 81 on spetsiaalselt ja ainult HbbTV jaoks kasutusele võetud.
Ehk siis mitte media.err.ee:80, vaid media.err.ee:81
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
c3ltic
HV kasutaja
liitunud: 21.04.2007
|
30.12.2015 14:07:26
|
|
|
A.S.,
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
30.12.2015 16:30:14
|
|
|
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8895118#8895118
oli just sama maadlus ükspäev :p
ehk siis jah, @ maha ja port 80 asemel 81ks ning avaneb.
miks err neid järelvaatamisi kaitseb nii hullult on ilmselt selleks, et nad ostavad sisse õigusi ja peavad sellega tegelema
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
30.12.2015 16:48:22
|
|
|
Ega teistega pole asi parem, näiteks Kanal2 korral vaja mõnikord mugavamaks allalaadimiseks lausa sikutamisprogrammi "User Agent" string ära muuta, muidu saab 0-baidise faili.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
20.03.2016 16:45:04
|
|
|
A.S., ffmpegi kohta step by step õpetust ei viitsi teha? ei saa sellest midagi aru hetkel :p
Subiga sain korda, tänud!
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
20.03.2016 16:50:41
|
|
|
Mis õpetust? Käsurea programm on.
Lähed http://ffmpeg.zeranoe.com/builds/ ja laed sobiliku versiooni alla, pakid lahti, siis klõpsad CMD.EXE käima, selles mustas aknas annadki eespool kirjas oleva käsu.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
20.03.2016 16:56:27
|
|
|
A.S., my bad, arvasin, et algus ei ole käsu osa, vaid "ffmpeg'i"
toimib, tänud!
Kuidas lingid välja ajasid?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
20.03.2016 18:05:58
|
|
|
| A.S. kirjutas: |
| See 720p tundub olevat lihtsalt tillikas, üle 360p ei tule. |
selle lingiga tuli jube kvaliteet, lehelt vaadates on kõvasti parem :/
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
20.03.2016 18:49:27
|
|
|
Mina sellel veebilehel klõpsutasin mitu korda 360p ja 720p vahel, erinevust märgata ei olnud.
http://ga.video.cdn.pbs.org/videos/frontline/e2406581-2f02-4043-b7e5-acb1cd49407a/122359/hd-mezzanine-16x9/3009-16x9-hls-400-2500k_493.m3u8
See on nüüd "õige" link, laed selle brauseriga alla, selle sees on lingid eri kvaliteediga striimidele.
#EXTM3U
#EXT-X-INDEPENDENT-SEGMENTS
#EXT-X-MEDIA:URI="3009-captions_493.m3u8",TYPE=SUBTITLES,GROUP-ID="subs",LANGUAGE="en",NAME="English",DEFAULT=NO,FORCED=NO,CHARACTERISTICS="public.accessibility.describes-music-and-sound,public.accessibility.transcribes-spoken-dialog"
#EXT-X-STREAM-INF:PROGRAM-ID=1,BANDWIDTH=1533000,RESOLUTION=854x480,CODECS="avc1.4d001f, mp4a.40.5",SUBTITLES="subs"
3009-16x9-hls-1200k.m3u8
#EXT-X-STREAM-INF:PROGRAM-ID=1,BANDWIDTH=2963000,RESOLUTION=1280x720,CODECS="avc1.4d001f, mp4a.40.5",SUBTITLES="subs"
3009-16x9-hls-2500k.m3u8
#EXT-X-STREAM-INF:PROGRAM-ID=1,BANDWIDTH=1093000,RESOLUTION=640x360,CODECS="avc1.4d001f, mp4a.40.5",SUBTITLES="subs"
3009-16x9-hls-800k.m3u8
#EXT-X-STREAM-INF:PROGRAM-ID=1,BANDWIDTH=504000,RESOLUTION=416x234,CODECS="avc1.4d001f, mp4a.40.5",SUBTITLES="subs"
3009-16x9-hls-400k.m3u8 |
Ja vali sealt mida iganes (VLC neid linke/striime näitab), üle 360p lihtsalt ei lähe.
http://ga.video.cdn.pbs.org/videos/frontline/e2406581-2f02-4043-b7e5-acb1cd49407a/122359/hd-mezzanine-16x9/3009-16x9-hls-400k.m3u8
http://ga.video.cdn.pbs.org/videos/frontline/e2406581-2f02-4043-b7e5-acb1cd49407a/122359/hd-mezzanine-16x9/3009-16x9-hls-800k.m3u8
http://ga.video.cdn.pbs.org/videos/frontline/e2406581-2f02-4043-b7e5-acb1cd49407a/122359/hd-mezzanine-16x9/3009-16x9-hls-1200k.m3u8
http://ga.video.cdn.pbs.org/videos/frontline/e2406581-2f02-4043-b7e5-acb1cd49407a/122359/hd-mezzanine-16x9/3009-16x9-hls-2500k.m3u8
|
Tuleb ehk mingit "kavalust" kasutada, ei oska arvata.
E:
Vaatsin, et FFmpeg üritab jah konverteerida, kasuta...
FFmpeg -i http://ga.video.cdn.pbs.org/videos/frontline/e2406581-2f02-4043-b7e5-acb1cd49407a/122359/hd-mezzanine-16x9/3009-16x9-hls-2500k.m3u8 -vcodec copy -acodec copy "Murdoch.ts"
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
20.03.2016 22:07:42
|
|
|
A.S., kas mp4 või avi'ks ei saa sellega otse?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
20.03.2016 22:28:41
|
|
|
Lae alustuseks see pakutav h264 + aac alla, konverteerida jõuad hiljem ka, vajadusel kasvõi sellesama FFmpeg abil saab. Või hiljem võid ka lihtsalt selle .ts laiendi asemele kirjutada .mp4 kui see nagu rohkem meeldib.
See .ts laiend ongi seal alguses vajalik lihtsalt selle pärast, et FFmpeg omaenese tarkusest seda striimi konverteerida ei üritaks, on ju see .ts selline mittemidagiütlev laiend.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
20.03.2016 22:44:01
|
|
|
| rmc kirjutas: |
| ... ffmpeg oskab ka konverteerida? |
Ikka oskab, mina vaid ei kasuta, sest konverteerimisel pole vähimatki mõtet. Ja kasutuskõlbliku tulemuse saamiseks peab konverteerimise seaded ise paika panema.
| rmc kirjutas: |
| kusjuures VLC seda .ts'i ei mänginud ka... |
Minul küll mängis.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
20.03.2016 22:47:05
|
|
|
A.S., ma eelistan üldiselt failide puhul .mp4 ja .avi laiendeid, sest neid mängivad kõik seadmed. Kasutan nt. mälupulki telekate taga jne.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
20.03.2016 22:56:20
|
|
|
| Tänapäevased telerid mängivad neid h264 + aac salvestisi väga edukalt, vahet pole, mis laiend failil taga on. Vähemalt minu 2014 aasta LG teleril probleemi pole, ka see konkreetne fail mängis.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDvurle
HV pensionär

liitunud: 03.04.2002
|
20.03.2016 23:07:21
|
|
|
| A.S. kirjutas: |
Lae alustuseks see pakutav h264 + aac alla, konverteerida jõuad hiljem ka, vajadusel kasvõi sellesama FFmpeg abil saab. Või hiljem võid ka lihtsalt selle .ts laiendi asemele kirjutada .mp4 kui see nagu rohkem meeldib.
See .ts laiend ongi seal alguses vajalik lihtsalt selle pärast, et FFmpeg omaenese tarkusest seda striimi konverteerida ei üritaks, on ju see .ts selline mittemidagiütlev laiend.
|
transport streem on laiendi tähendus
_________________ Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur. |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
21.03.2016 02:14:40
|
|
|
A.S., aitäh igatahes, sain omale asja kätte ja mp4'ks kah, tundub, et väga kvaliteeti ei kaotanud, võtsin allikast kriteeriumid, mille raames konverteeriti ka
btw. ühilduvuse suhtes ütleks, et mu arvuti nt. oli pipar selle TS'iga... viimati tõmmates hakkas tööle, ent kaua läks aega + aeglane kerimine, jne. ja lõpuks ei töötanud.. mp4'na töötab idekalt.. (k-lite codec pack ja vlc)
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karlsson
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.08.2004
|
21.03.2016 05:19:40
|
|
|
| Proovi seda http://www.videohelp.com/software/MKVtoolnix (mkvtoolnix-gui.exe) . Sellega saab ts faili kiirelt ja mugavalt ümber konvertida mkv failiks. Peale seda peaks kerimine korralikult töötama. Enda samsa ka vahel pipardab ts failidega.
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|