Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  ETV arhiiv: kuidas alla laadida? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
digipunk
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2015




sõnum 14.09.2015 18:59:06 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:

Nii saaks, aga tuleb vigaselt (VLC kusjuures otselingiga mängib), nagu viimasel ajal kombeks: http://media.err.ee:81/gb/2015-003341-0001_Mustad_lesed.mp4


Kas Sa saaksid täpsustada, kuidas need otselingid vigased on? Eile laadisin otselingilt alla "ehh, uhhuduuri" uue osa ja kõik oli korras. Samuti oli mõnda aega tagasi üht "Ringvaadet" vaja alla laadida ja ka see oli ilma vigadeta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2015 21:27:27 vasta tsitaadiga

Mõni tuleb vigaselt, mõni mitte, vanemate salvestustega enamasti probleemi pole. Miks nii, et oska arvata. On ju see port 81 tegelikult mõeldud HbbTV jaoks.

Vigaselt tuleb siis Firefoxiga tõmmates.

Niipalju siis lisaks, et see .mp4 pole tegelikult fail, salvestised reaalselt koosnevad imepisikestest (~10 sekundit) .ts failikestest:
http://media.err.ee/gb/2015-003341-0001_Mustad_lesed.mp4/media_w35383466_0.ts
...
http://media.err.ee/gb/2015-003341-0001_Mustad_lesed.mp4/media_w35383466_274.ts

Vaatasin, et
FFmpeg -i http://media.err.ee/gb/2015-003341-0001_Mustad_lesed.mp4/playlist.m3u8 "Mustad lesed.ts"
tõmbab kiiresti, kusjuures fail jääb mängitavaks. Paraku mpeg4 muutub mpeg2 failiks. Formaati ei muuda käsurida
FFmpeg -i http://media.err.ee/gb/2015-003341-0001_Mustad_lesed.mp4/playlist.m3u8 -vcodec copy -acodec copy "Mustad lesed.ts"
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3891
HV veteran
K3891

liitunud: 18.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2015 03:09:45 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
lapsesuu: "kui sa surnud oled, siis ei saa sa ise sellest aru, ainult teistel on raske. samamoodi on siis, kui sa loll oled"
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2015 15:24:30 vasta tsitaadiga

psydeblo kirjutas:
Kuidas saada ETV arhiivist ENSV osad kätte?
Vanasti sai kasutatud RTMPDumpHelperit aga see ei paista enam töötavat sellel lehel...
EDIT: VSO Downloader töötab kenasti thumbs_up.gif

Huvitav kas kuskilt neid veidi parema kvaliteediga ei saa? Kohutav udukogu, vaatamise tuju läheb ära. icon_sad.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2015 16:37:46 vasta tsitaadiga

Salvestad ise, HD kanalilt. icon_razz1.gif

Aga kindlasti parema kvaliteediga salvestisi olemas on, kas nad minumeelest kunagi vist lausa müüsid neid raha eest. Aga tänapäeval, tasuta ja kvaliteetsemalt? Eriti ei usu, et antakse.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2015 16:39:45 vasta tsitaadiga

Kvaliteet ikka jah si¤&%. Tuleb ise edasi salvestada. icon_confused.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2015 17:08:36 vasta tsitaadiga

Sama lugu on 4x4 matkafilmi osadega. Kunagi olid need youtubes 720p, ilmselt err vms on käskind maha võtta kuna tahavad ise a'la 240p näidata. icon_sad.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2015 18:26:09 vasta tsitaadiga

spezwend kirjutas:
Sama lugu on 4x4 matkafilmi osadega. Kunagi olid need youtubes 720p, ilmselt err vms on käskind maha võtta kuna tahavad ise a'la 240p näidata. icon_sad.gif


704x396 annavad veebis icon_confused.gif

rtmp://media.err.ee:80/etv2saated/_definst_/mp4:2015-003282-0004_4x4_Tadzikistan_Turkmenistan_U_SUB-EST
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2015 17:03:17 vasta tsitaadiga

Ei suuda mõelda välja kuidas seda kätte saada siit

http://etv2.err.ee/v/haridussaated/dokfilmid/saated/53316847-b86e-4958-af9a-98bd309bbac9/tuglase-selts-viis-tahtsat-paeva-eestisoome-2012

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2015 18:11:24 vasta tsitaadiga

Mis mõttes kätte saada? S.t alla laadida wää või vlc vaadata?

Loogika ütleb midagi sellist icon_biggrin.gif

rtmp://media.err.ee:80/gb/_definst_/mp4:2012-021770-0001_Tuglase_selts_viis_tahtsat_paev_SUB-EST
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2015 19:05:58 vasta tsitaadiga

Alla laadida jah, mul ei hakanud tulema kuidagi.
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2015 19:11:57 vasta tsitaadiga

rtmpdump -R -r rtmp://media.err.ee:80/gb/_definst_/mp4:2012-021770-0001_Tuglase_selts_viis_tahtsat_paev_SUB-EST -o Tuglase_selts_viis_tahtsat_paev_SUB-EST.mp4
No tuleb ju. Tuleb-tuleb, usu mind.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2015 19:12:41 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
Alla laadida jah, mul ei hakanud tulema kuidagi.


Ma alla tirida ei proovinud, aga milleks tirida? Kas kogu internet on vaja omale arvutisse tirida? Vaadata igatahes sai icon_wink.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2015 19:48:41 vasta tsitaadiga

Fail pole mulle endale.

Nüüd rtmpdump töötab tõesti. Ennem oli vaikus

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2015 13:38:37 vasta tsitaadiga

kussu kirjutas:
ufo56 kirjutas:
Alla laadida jah, mul ei hakanud tulema kuidagi.

Ma alla tirida ei proovinud, aga milleks tirida? Kas kogu internet on vaja omale arvutisse tirida? Vaadata igatahes sai icon_wink.gif

ot:
Üldiselt mina hakkan vist omale internetti alla laadima. Striimimistest ja playlistidest on kõrini, asjad lihtsalt kaovad listist ära.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2015 14:32:47 vasta tsitaadiga

spezwend kirjutas:
ot:
Üldiselt mina hakkan vist omale internetti alla laadima. Striimimistest ja playlistidest on kõrini, asjad lihtsalt kaovad listist ära.

ot:
+1 Teine näide on Youtube - täielik PITA. Laen parem kogu kasutaja videod alla ja saan ilusti faile sirvida kronoloogilises järjekorras, leiab kõik üles jne.
c:\youtube-dl -w -c -o "c:\youtube\ChuckE2009\%(upload_date)s %(title)s.%(ext)s" http://www.youtube.com/user/ChuckE2009

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
copymaster
HV vaatleja

liitunud: 15.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2015 21:39:55 vasta tsitaadiga

link :: http://media.err.ee:81/gb/2012-021770-0001_Tuglase_selts_viis_tahtsat_paev_SUB-EST.mp4

ufo56 kirjutas:
Ei suuda mõelda välja kuidas seda kätte saada siit

http://etv2.err.ee/v/haridussaated/dokfilmid/saated/53316847-b86e-4958-af9a-98bd309bbac9/tuglase-selts-viis-tahtsat-paeva-eestisoome-2012


Tõmba alla Internet Explorer 11-ga,
http://media.err.ee:81/gb/2012-021770-0001_Tuglase_selts_viis_tahtsat_paev_SUB-EST.mp4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 10.10.2015 21:56:51 vasta tsitaadiga

copymaster kirjutas:
ufo56 kirjutas:
Ei suuda mõelda välja kuidas seda kätte saada siit

http://etv2.err.ee/v/haridussaated/dokfilmid/saated/53316847-b86e-4958-af9a-98bd309bbac9/tuglase-selts-viis-tahtsat-paeva-eestisoome-2012


Tõmba alla Internet Explorer 11-ga,
http://media.err.ee:81/gb/2012-021770-0001_Tuglase_selts_viis_tahtsat_paev_SUB-EST.mp4

Chromega saab ka. Kopeeri link aadressiribale või paremklikiga ava link uues tabis, kui mängima hakkab hiire paremklikk videol ja "salvesta video nimega"
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2015 22:02:14 vasta tsitaadiga

harakas kirjutas:
copymaster kirjutas:
ufo56 kirjutas:
Ei suuda mõelda välja kuidas seda kätte saada siit

http://etv2.err.ee/v/haridussaated/dokfilmid/saated/53316847-b86e-4958-af9a-98bd309bbac9/tuglase-selts-viis-tahtsat-paeva-eestisoome-2012


Tõmba alla Internet Explorer 11-ga,
http://media.err.ee:81/gb/2012-021770-0001_Tuglase_selts_viis_tahtsat_paev_SUB-EST.mp4

Chromega saab ka. Kopeeri link aadressiribale või paremklikiga ava link uues tabis, kui mängima hakkab hiire paremklikk videol ja "salvesta video nimega"


Kahjuks " arvutikasutusoskus" ei tähenda alati arvuti kasutamise oskust! icon_wink.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2015 22:22:32 vasta tsitaadiga

Näiteks Firefox niiviisi alla laadida ei suuda, vana IE 7, Crome 41 (mängib küll jah), Opera 32, Wget ja cURL samuti mitte (opsüsteemiks on XP). Või on "probleem" kusagil mujal, tihendis näiteks? Pole ise mitte viitsinud põhjust välja uurida, HbbTV algusaegadel selline allalaadimine igatahes toimis ja HbbTV jaoks säherdused lingid tekitatud ongi.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2015 12:03:22 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
spezwend kirjutas:
ot:
Üldiselt mina hakkan vist omale internetti alla laadima. Striimimistest ja playlistidest on kõrini, asjad lihtsalt kaovad listist ära.

ot:
+1 Teine näide on Youtube - täielik PITA. Laen parem kogu kasutaja videod alla ja saan ilusti faile sirvida kronoloogilises järjekorras, leiab kõik üles jne.
c:\youtube-dl -w -c -o "c:\youtube\ChuckE2009\%(upload_date)s %(title)s.%(ext)s" http://www.youtube.com/user/ChuckE2009

Spoiler Spoiler Spoiler

Ohh see on küll kõva värk! Tänud! thumbs_up.gif
Oleks midagi sarnast spotify jaoks ka...

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c3ltic
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2015 12:35:28 vasta tsitaadiga

Miks ETV oma järelvaadatavaid saateid nii hirmsasti turvab? Arumaisaa...

Tahaks alla laadida lastefilme, et oleks dubleeringuga olemas ka tuleviku tarbeks (kodulehel järelvaadatav ainult 7 päeva), aga võta näpust. Striimingufail on jupitatud ts formaadiga 10 sekundilisteks juppideks.

link

Sealt sortsust saab kätte mp4 faili aadressi, ent too on lihtsalt mingi mask, reaalselt vist sellist faili ei eksisteeri. Chrome dev tools näitab pärast striimingu alustamist tervet posu ts faile, mida alla laadides need käivituvad meediapleieriga ja näitavad 10 sekundi pikkust jupikest.

Varasemalt laadisin faile alla Streamtranspordiga, ent too teatab nüüd, et flash player on välja lülitatud ning sisse lülitada ei lase (Streamtransport kasutab oma mootorina IE-d)
VSO downloader ei tee märkamagi Etv ja Etv2 faile...
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2015 12:41:06 vasta tsitaadiga

Suht lootusetu, kvaliteet on ka mingi 240p. Jään oma DVB-T pulga juurde.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2015 12:59:01 vasta tsitaadiga

c3ltic kirjutas:
Varasemalt laadisin faile alla Streamtranspordiga...

http://jdownloader.org/download/offline peaks m3u8 failidega edukalt hakkama saama, koos kaasasoleva FFmpeg-ga. Ise ei kasuta (kasutan vajadusel otse FFmpeg programmi allalaadimiseks, ilma vahendajata), kommenteerida ei oska.
http://media.err.ee:81/gb/2013-022079-0001_Lumivalge_ja_Roosipuna.mp4
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2015 12:59:19 vasta tsitaadiga

Tuleb ju ilusti alla mp4 failina! Link kirjas nii sortsus kui ka Jdownloader2 leiab aga seda ainult kui lasta mingi aeg mängida videol.

http://media.err.ee:81/gb/2013-022079-0001_Lumivalge_ja_Roosipuna.mp4

704x418 @ H264
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c3ltic
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2015 13:12:35 vasta tsitaadiga

Vaata lolli, see tähendab siis mind. Kaks päeva pusisin ja proovisin ja googeldasin ja ainus probleem seisnes mingis tobedas @ märgis, mis oli sattunud aadressi sisse. Enda mäletamist mööda ma ka proovisin erinevaid variante aadressist, ent ju siis jäi miskit kahe silma vahele. Suured tänud!
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2015 13:30:21 vasta tsitaadiga

Suure tõenäosusega jäi siiski asi pordi taha kinni, see port 81 on spetsiaalselt ja ainult HbbTV jaoks kasutusele võetud.
Ehk siis mitte media.err.ee:80, vaid media.err.ee:81
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c3ltic
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2015 14:07:26 vasta tsitaadiga

A.S., thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2015 16:30:14 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8895118#8895118
oli just sama maadlus ükspäev :p

ehk siis jah, @ maha ja port 80 asemel 81ks ning avaneb.

miks err neid järelvaatamisi kaitseb nii hullult on ilmselt selleks, et nad ostavad sisse õigusi ja peavad sellega tegelema icon_smile.gif

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2015 16:48:22 vasta tsitaadiga

Ega teistega pole asi parem, näiteks Kanal2 korral vaja mõnikord mugavamaks allalaadimiseks lausa sikutamisprogrammi "User Agent" string ära muuta, muidu saab 0-baidise faili. icon_razz1.gif
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2016 15:37:44 vasta tsitaadiga

kuna meil on kaks ERR salvestamise teemat ja vahelduva eduga ka muud streamid läbi käinud, siis... kuidas seda kätte saada? http://www.pbs.org/wgbh/frontline/film/murdochs-scandal/

hea oleks koos subtiitritega..

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2016 16:22:00 vasta tsitaadiga

See 720p tundub olevat lihtsalt tillikas, üle 360p ei tule.
FFmpeg -i http://ga.video.cdn.pbs.org/videos/frontline/e2406581-2f02-4043-b7e5-acb1cd49407a/122359/hd-mezzanine-16x9/3009-16x9-hls-2500k.m3u8 "Murdoch.ts"
http://ga.video.cdn.pbs.org/captions/frontline/e2406581-2f02-4043-b7e5-acb1cd49407a/captions/376247_Encoded.dfxp => http://www.nikse.dk/subtitleedit/
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2016 16:45:04 vasta tsitaadiga

A.S., ffmpegi kohta step by step õpetust ei viitsi teha? ei saa sellest midagi aru hetkel :p
Subiga sain korda, tänud!

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2016 16:50:41 vasta tsitaadiga

Mis õpetust? Käsurea programm on.
Lähed http://ffmpeg.zeranoe.com/builds/ ja laed sobiliku versiooni alla, pakid lahti, siis klõpsad CMD.EXE käima, selles mustas aknas annadki eespool kirjas oleva käsu.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2016 16:56:27 vasta tsitaadiga

A.S., my bad, arvasin, et algus ei ole käsu osa, vaid "ffmpeg'i" icon_razz.gif
toimib, tänud!

Kuidas lingid välja ajasid?

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2016 16:59:25 vasta tsitaadiga

https://www.wireshark.org/
Kuigi FF lisavidin http://getfirebug.com/ on mõnikord isegi mugavam.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2016 18:05:58 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
See 720p tundub olevat lihtsalt tillikas, üle 360p ei tule. 

selle lingiga tuli jube kvaliteet, lehelt vaadates on kõvasti parem :/

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2016 18:49:27 vasta tsitaadiga

Mina sellel veebilehel klõpsutasin mitu korda 360p ja 720p vahel, erinevust märgata ei olnud.
http://ga.video.cdn.pbs.org/videos/frontline/e2406581-2f02-4043-b7e5-acb1cd49407a/122359/hd-mezzanine-16x9/3009-16x9-hls-400-2500k_493.m3u8
See on nüüd "õige" link, laed selle brauseriga alla, selle sees on lingid eri kvaliteediga striimidele.
#EXTM3U
#EXT-X-INDEPENDENT-SEGMENTS
#EXT-X-MEDIA:URI="3009-captions_493.m3u8",TYPE=SUBTITLES,GROUP-ID="subs",LANGUAGE="en",NAME="English",DEFAULT=NO,FORCED=NO,CHARACTERISTICS="public.accessibility.describes-music-and-sound,public.accessibility.transcribes-spoken-dialog"
#EXT-X-STREAM-INF:PROGRAM-ID=1,BANDWIDTH=1533000,RESOLUTION=854x480,CODECS="avc1.4d001f, mp4a.40.5",SUBTITLES="subs"
3009-16x9-hls-1200k.m3u8
#EXT-X-STREAM-INF:PROGRAM-ID=1,BANDWIDTH=2963000,RESOLUTION=1280x720,CODECS="avc1.4d001f, mp4a.40.5",SUBTITLES="subs"
3009-16x9-hls-2500k.m3u8
#EXT-X-STREAM-INF:PROGRAM-ID=1,BANDWIDTH=1093000,RESOLUTION=640x360,CODECS="avc1.4d001f, mp4a.40.5",SUBTITLES="subs"
3009-16x9-hls-800k.m3u8
#EXT-X-STREAM-INF:PROGRAM-ID=1,BANDWIDTH=504000,RESOLUTION=416x234,CODECS="avc1.4d001f, mp4a.40.5",SUBTITLES="subs"
3009-16x9-hls-400k.m3u8
Ja vali sealt mida iganes (VLC neid linke/striime näitab), üle 360p lihtsalt ei lähe. icon_razz1.gif
http://ga.video.cdn.pbs.org/videos/frontline/e2406581-2f02-4043-b7e5-acb1cd49407a/122359/hd-mezzanine-16x9/3009-16x9-hls-400k.m3u8
http://ga.video.cdn.pbs.org/videos/frontline/e2406581-2f02-4043-b7e5-acb1cd49407a/122359/hd-mezzanine-16x9/3009-16x9-hls-800k.m3u8
http://ga.video.cdn.pbs.org/videos/frontline/e2406581-2f02-4043-b7e5-acb1cd49407a/122359/hd-mezzanine-16x9/3009-16x9-hls-1200k.m3u8
http://ga.video.cdn.pbs.org/videos/frontline/e2406581-2f02-4043-b7e5-acb1cd49407a/122359/hd-mezzanine-16x9/3009-16x9-hls-2500k.m3u8
Tuleb ehk mingit "kavalust" kasutada, ei oska arvata.

E:
Vaatsin, et FFmpeg üritab jah konverteerida, kasuta...
FFmpeg -i http://ga.video.cdn.pbs.org/videos/frontline/e2406581-2f02-4043-b7e5-acb1cd49407a/122359/hd-mezzanine-16x9/3009-16x9-hls-2500k.m3u8 -vcodec copy -acodec copy "Murdoch.ts"
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2016 22:07:42 vasta tsitaadiga

A.S., kas mp4 või avi'ks ei saa sellega otse? icon_smile.gif
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2016 22:28:41 vasta tsitaadiga

Lae alustuseks see pakutav h264 + aac alla, konverteerida jõuad hiljem ka, vajadusel kasvõi sellesama FFmpeg abil saab. Või hiljem võid ka lihtsalt selle .ts laiendi asemele kirjutada .mp4 kui see nagu rohkem meeldib. icon_razz1.gif
See .ts laiend ongi seal alguses vajalik lihtsalt selle pärast, et FFmpeg omaenese tarkusest seda striimi konverteerida ei üritaks, on ju see .ts selline mittemidagiütlev laiend.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2016 22:38:05 vasta tsitaadiga

A.S., eelmise viitega võetud .ts pelgalt leiendimuutmisega töötavaks mp4'ks ei muutunud.. ega ka aviks... konverteerides sai, konverteerisin muu programmiga... ffmpeg oskab ka konverteerida? mis kvaliteedikadu asjal olla võiks ja kas seaded võtab algallikast ja konverteerib samaväärseks?
kusjuures VLC seda .ts'i ei mänginud ka... MPC samas mängis

"FFmpeg -i http://ga.video.cdn.pbs.org/videos/frontline/e2406581-2f02-4043-b7e5-acb1cd49407a/122359/hd-mezzanine-16x9/3009-16x9-hls-2500k.m3u8 -vcodec copy -acodec copy "Murdoch.mp4"" andis mingit audiofaili errorit, lasin ts'iks..

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2016 22:44:01 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
... ffmpeg oskab ka konverteerida?

Ikka oskab, mina vaid ei kasuta, sest konverteerimisel pole vähimatki mõtet. Ja kasutuskõlbliku tulemuse saamiseks peab konverteerimise seaded ise paika panema.

rmc kirjutas:
kusjuures VLC seda .ts'i ei mänginud ka...

Minul küll mängis.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2016 22:47:05 vasta tsitaadiga

A.S., ma eelistan üldiselt failide puhul .mp4 ja .avi laiendeid, sest neid mängivad kõik seadmed. Kasutan nt. mälupulki telekate taga jne.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2016 22:56:20 vasta tsitaadiga

Tänapäevased telerid mängivad neid h264 + aac salvestisi väga edukalt, vahet pole, mis laiend failil taga on. Vähemalt minu 2014 aasta LG teleril probleemi pole, ka see konkreetne fail mängis.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 20.03.2016 23:07:21 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Lae alustuseks see pakutav h264 + aac alla, konverteerida jõuad hiljem ka, vajadusel kasvõi sellesama FFmpeg abil saab. Või hiljem võid ka lihtsalt selle .ts laiendi asemele kirjutada .mp4 kui see nagu rohkem meeldib. icon_razz1.gif
See .ts laiend ongi seal alguses vajalik lihtsalt selle pärast, et FFmpeg omaenese tarkusest seda striimi konverteerida ei üritaks, on ju see .ts selline mittemidagiütlev laiend.
 

transport streem on laiendi tähendus

_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2016 23:18:53 vasta tsitaadiga

Tähendus küll jah, paraku sisu kohta ei ütle see mitte kõige vähematki.
Nendest failikestest käib siis konkreetselt jutt:
http://ga.video.cdn.pbs.org/videos/frontline/e2406581-2f02-4043-b7e5-acb1cd49407a/122359/hd-mezzanine-16x9/3009-16x9-hls-2500k-00001.ts
...
http://ga.video.cdn.pbs.org/videos/frontline/e2406581-2f02-4043-b7e5-acb1cd49407a/122359/hd-mezzanine-16x9/3009-16x9-hls-2500k-00323.ts
Sellisel kujul see konkreetne salvestus seal on.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2016 02:14:40 vasta tsitaadiga

A.S., aitäh igatahes, sain omale asja kätte ja mp4'ks kah, tundub, et väga kvaliteeti ei kaotanud, võtsin allikast kriteeriumid, mille raames konverteeriti ka icon_smile.gif

btw. ühilduvuse suhtes ütleks, et mu arvuti nt. oli pipar selle TS'iga... viimati tõmmates hakkas tööle, ent kaua läks aega + aeglane kerimine, jne. ja lõpuks ei töötanud.. mp4'na töötab idekalt.. (k-lite codec pack ja vlc)

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karlsson
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2016 05:19:40 vasta tsitaadiga

Proovi seda http://www.videohelp.com/software/MKVtoolnix (mkvtoolnix-gui.exe) . Sellega saab ts faili kiirelt ja mugavalt ümber konvertida mkv failiks. Peale seda peaks kerimine korralikult töötama. Enda samsa ka vahel pipardab ts failidega.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2016 18:02:44 vasta tsitaadiga

A.S., proovisin wiresharkiga ise linki kätte saada, ent ei tajunud seda absoluutselt... http://www.pbs.org/wgbh/frontline/film/saudi-arabia-uncovered/ seda tahtsin kätte saada :p
edit: sain asja mujalt, ent wiresharkist ei saa ikka midagi aru ;D

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2016 19:05:04 vasta tsitaadiga

Katseta aga uuesti, küll lõpuks tulema hakkab. icon_razz1.gif
Filtrisse "frame contains .m3u" ja "frame contains .dfxp".

http://ga.video.cdn.pbs.org/videos/frontline/2c4bd7b3-22a4-41cb-815a-62ddfe67537a/231275/hd-1080p-mezzanine-16x9/27a1bcc1_00003407v2-16x9-hls-2500k.m3u8
Enne allalaadimist VLC vms. abil saab vaadata, kas link sobib.
Subtiitrid.
http://ga.video.cdn.pbs.org/captions/frontline/2c4bd7b3-22a4-41cb-815a-62ddfe67537a/captions/619459_Encoded.dfxp

Ja tuleb siis...
FFmpeg -i http://ga.video.cdn.pbs.org/videos/frontline/2c4bd7b3-22a4-41cb-815a-62ddfe67537a/231275/hd-1080p-mezzanine-16x9/27a1bcc1_00003407v2-16x9-hls-2500k.m3u8 -vcodec copy -acodec copy "video.ts"

Vaatasin, et
youtube-dl http://ga.video.cdn.pbs.org/videos/frontline/2c4bd7b3-22a4-41cb-815a-62ddfe67537a/231275/hd-1080p-mezzanine-16x9/27a1bcc1_00003407v2-16x9-hls-2500k.m3u8
paneb allalaadimisel failile kohe mp4 laiendi taha. Kas see aga reaalselt midagi muudab, ei oska arvata. FFmpeg peab muidugi youtube-dl.exe failiga samas kaustas asuma.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  ETV arhiiv: kuidas alla laadida? mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.