|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
20.03.2016 15:23:51
|
|
|
| maalane kirjutas: |
| Järgi proovitud s4'ga. Kui töötad toluses keskonnas, siis kriimustub klaas ikka väga kiiresti. Parem kile peale panna, sest kile sisse vajuvad tolmu osakesed, mis saad maha pühkida. Kui klaas on tolmune ja hõõrub vastu vähegi kõvemat pinda on kohe kriimud järgi, eriti kui kasutad wallet/clear view kaasi.Mina ilma kaantet ei saa kanda kuna kohe suutsin millegi vastu s4 klaasi katki suruda. |
S4 ei omanud ka gorilla klaas nelja...halb võrdlus.
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
20.03.2016 15:53:30
|
|
|
| hard kirjutas: |
Nii jälle tutikas kaks päeva vana S7 teliasse tagasi...
Seekord kuular ragiseb ja 100hz testis ( *#0*#) ragiseb tugevalt. teisi galaxy s7, s3 telefone testides probleemi pole.
Kellegagi rääkides on ka kuulda et kuular ragiseb...
Nüüd jälle kaks nädalat ilma uue telefonita  |
Sa oled kas väga õnnetu inimene või ongi praagi protsent suur
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maalane
HV kasutaja

liitunud: 15.02.2007
|
20.03.2016 16:44:15
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Ja kaane peale/sisse tolm ei tule, mis nühib ekraani?
Üldiselt tänapäeval korralikel mudelitel on korralik ekraan. Ilusat telo kusagile preseka sisse toppida...edu.ee  |
Ja mina ei saa aru kuidas keegi saab nii lolli juttu ajada. Lisaks ei oska lugeda ka veel. Sai öeldud, et panen kaaned+kile. Teen, siis asja vähe selgemaks. Äkki jõuab kohale...
NR1:Kaaned on selleks, et vältida vana telefoniga juhtunut, kus terav ese läks vastu taskut ja tulemuskes oli purunenud klaas.
NR2:Kile ongi selleks, et kaaned ei kriimustaks klaasi,kui tolm vahele läheb.
Pealegi on väga normaalse välimusega nahast ümbriseid. Loomulikult, kui ostad mingi odava Hiina käsna, siis ei saagi loota, et asi ilus on. Kui sinul on soov ilma kileta ja ümbriseta kasutada, siis lase käia, kuid ära halvusta teiste valikut.
| hentz kirjutas: |
| S4 ei omanud ka gorilla klaas nelja...halb võrdlus. |
Corning Gorilla Glass 3(OnePlus X)
Corning Gorilla Glass 4(S7 Edge)
Mõlemad on sama tugevad. Sitt lugu on see, et S7 tagaklaas on veel nõrgem.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
20.03.2016 18:39:35
|
|
|
maalane, sina ei saa asjale pihta
Aga osta kaaned, suvalised, elu on lill
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
20.03.2016 20:14:33
|
|
|
S5 oli mul ilma ümbriseta ja ilma kiledeta 1.5 aastat. 2 nurka olid täitsa värvitud ja mõlkis (kukkuski vist 2 või 3 korda maha selle aja jooksul). Tagumine see kummikaas oli igast täkkeid ja asju täis ning kaamera plastikattel oli ka väike mõra. Ekraanile tekkis aga teksataskus olemisest kulunud laik juba paari nädalaga ( ) ja pärast 1.5 aastat oli ikka igatpidi hõõrutud.
Praegu S7ele ostsin kohe originaal ümbrise ja juba on sellel küljepeal üks täke isegi (läksin ühe metall ääre vastu) ning taga parajalt kriimuline (ikka lohistad ju mööda lauda teise kohta telefoni).
Küll aga imestan siiamaani ekraani üle - tõesti mitte ühtegi kriimu ega täket , rääkimata s5 taolisest kulumisest taskus. Siiamaani pole veel kile peale pannud kuid mõttes on küll.
Nagu keegi eelnevalt viitas siis tõesti, uuem gorilla on ka palju vastupidavam ilmselt.
Kui S7 ei oleks nii rõvedalt libe (igatsen S5 kummi) siis võibolla ei panekski ümbrist. See saigi pigem just selletõttu ostetud, et oleks natukenegi parem käes hoida.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
20.03.2016 21:10:38
|
|
|
Postitasin, et rahvas nõuab kilede infot
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maalane
HV kasutaja

liitunud: 15.02.2007
|
20.03.2016 22:35:44
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
maalane, sina ei saa asjale pihta  |
Supertugev telefon ei vaja kaitset..., kuid S7 seda kohe kindlasti ei ole.First cracked S7 Edge!!
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blackhawk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2005
|
21.03.2016 17:07:03
|
|
|
| Nii, Edgele tuli mingisugune 70 megane uuendus....
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blackhawk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2005
|
21.03.2016 21:35:47
|
|
|
| maalane kirjutas: |
blackhawk Tänud info eest  |
ikka jah aga oskaks siis öelda kas midagi paremaks ka läks või muutus. Kirjas oli küll, et kõik läheb paremaks ja mingid uued asjad, aga siiani pole küll midagi näinud. Ehk ajapikku tuleb midagi esile. Netist ka kuskilt ei leia midagi. Teistele tuli siin juba eelmine nädal urgent update seoses selle edge ekraaniga jne. Aga see tundus, et pole see, ma ei tea ka
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maalane
HV kasutaja

liitunud: 15.02.2007
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
W!ngs
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2010
|
22.03.2016 20:47:50
|
|
|
"Samsung’s release notes also promise further improvements to performance and stability, bug fixes, and “new and / or enhanced features.” However, there are no signs of new features at the moment. There’s no word on when this update will be available for Galaxy S7, either."
Huvitav, et kas Edge on tavaliselt S7'st siis rohkem nö. premium, et identse raudvaraga seade jäetakse uuendusest ilma, mis ometi pidi sisaldama ka kriitilise tähtsusega turvauuendusi.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bikertim
HV kasutaja

liitunud: 30.09.2005
|
22.03.2016 21:36:22
|
|
|
| W!ngs kirjutas: |
Huvitav, et kas Edge on tavaliselt S7'st siis rohkem nö. premium, et identse raudvaraga seade jäetakse uuendusest ilma, mis ometi pidi sisaldama ka kriitilise tähtsusega turvauuendusi. |
Mul tava S7 sai ka täna 70mb suuruse uuenduse.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slazenger
HV veteran

liitunud: 10.01.2006
|
22.03.2016 21:40:14
|
|
|
| Mu Edge sai praegu 70MB suuruse uuenduse.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
23.03.2016 02:12:20
|
|
|
| W!ngs kirjutas: |
| Huvitav, et kas Edge on tavaliselt S7'st siis rohkem nö. premium, et identse raudvaraga seade jäetakse uuendusest ilma, mis ometi pidi sisaldama ka kriitilise tähtsusega turvauuendusi. |
Tundub, et tavapärasest mudelist ei räägita enam meelega kuigi palju. Pushivad oma Edge'i. Lootsid 2-3a tagasi prognoose tehes ehk vaikselt, et saavad teise põlvkonna juures tavalise juba üldse tootmata jätta, aga võta näpust - pööbel on suht loll ja trendisuunatav küll, aga mitte päris nii suures ulatuses.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
23.03.2016 12:42:09
|
|
|
| lauri23 kirjutas: |
| 800 eurine ilusa disainiga telefon (eriti veel edge) kuhugi kesta sisse panna on sama hea, kui oma tüdrukut mitte keppida, et järgmisele mehele ta värskena hoida. S6 taskus olnud aasta ja pole kulumisjälgi, mis silma torkaks. Aasta veel, siis juba naguinii vahetaks telefoni. |
Vot see on hästi öeldud!
Sai ka näppimas käidud, S7 Edge on ikka eriti hästi suuruse osas täppi läinud, ühe käega üli mugav kasutada.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
23.03.2016 13:12:08
|
|
|
| Vajadusel saab veel 3x home nuppu vajutades ekraani väiksemaks ka teha.
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VeixES
HV veteran
liitunud: 06.11.2001
|
23.03.2016 15:55:46
|
|
|
hentz, kas seda peab kuskil lubama? 3x home peale käib korra kaameras ära ja tuleb tagasi home.
Ja tõesti, S edge ekraani ääred reageerivad tõesti vahest liiga kähku. suvalised appi avamised jms. õnneks on see midagi, mida saab tarkvara uuendusega parandada...
_________________ Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
23.03.2016 15:56:32
|
|
|
6x vajutades jälle läheb algsest suuremaks.
12x vajutades läheb aku jälle 100% peale.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
23.03.2016 17:01:06
|
|
|
| hkurujo88r kirjutas: |
| lauri23 kirjutas: |
| 800 eurine ilusa disainiga telefon (eriti veel edge) kuhugi kesta sisse panna on sama hea, kui oma tüdrukut mitte keppida, et järgmisele mehele ta värskena hoida. S6 taskus olnud aasta ja pole kulumisjälgi, mis silma torkaks. Aasta veel, siis juba naguinii vahetaks telefoni. |
Vot see on hästi öeldud!
Sai ka näppimas käidud, S7 Edge on ikka eriti hästi suuruse osas täppi läinud, ühe käega üli mugav kasutada. |
Mina ütleks, et ei ole hästi öeldud. Mis kasu on ilusat disainist taskus?! Ja siis on väljavõttes siiski ka mingid kulumisjäljed Mul on S5'l algusest peale olnud vutlar ümber ja never ei tahaks ühtegi telefoni paljalt hoida, kui ei kasuta just. Teine asi on muidugi need silikoon või misiganes ümbrised mis peale venitatakse. Need kaotavad tõesti telefoni ilu ära, a kott, aga vutlarid särgid värgid on küll väga head.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PHT
HV kasutaja

liitunud: 25.05.2004
|
23.03.2016 23:43:28
|
|
|
Millist mälukaarti soovitate panna s7 edgele kas 32 või 64gb? Ma olen arusaand, et mälukaardid on ka erinevate kiirustega. Milline siis oleks see hea ?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
24.03.2016 00:28:29
|
|
|
| Oleneb mida teha soovid. Misiganes class10 on miinimum aga 4k videot tehes peaks ka lisaks u3 olema. samas pole nendest 80-90 ja pluss kirjutumiskiirustest kasu kuna s7 ei suuda üle 55mb kirjutada nagunii.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
24.03.2016 10:47:42
|
|
|
| PHT kirjutas: |
Millist mälukaarti soovitate panna s7 edgele kas 32 või 64gb? Ma olen arusaand, et mälukaardid on ka erinevate kiirustega. Milline siis oleks see hea ?  |
Mul küll teine telefon (Sony Z3 Compact), kuid olin samuti kaardi otsingul ning kvaliteedi (tootja tuntuse panin siia alla), kiiruse, suuruse ja hinna parima kompromissina leidsin HinnaVaatluse otsingu abil:
http://www.arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/MALUKAARDID-jms-MicroSD-kaardid/Kingston-microSDXC-64GB-UHS-I-U3-lugemine-kirjutamine90-80MB-s-Adapter-155997
Kui raha ei loe siis ostaks Sandiski valikust midagi. Neil on kodukal tööriist, mis näitab sinu seadmele sobivad kaardid ette nende valikust.
Eelmine mälukaart elas mul 3 telefoni üle, lisaks on kaasas adapter, et saaks kasutada täismõõdus SD kaardina kas fotokas või videokaameras.
Teadjamad võiks kommenteerida kas on hea valik.
Kindlasti ei tasu netist tellida müstiliselt odavaid kaarte, kuna tihti on saadud kätte kaart, mis näitab telefonis isegi õiget mahtu, kuid kiirust pole ja kui kaarti hakata lahkma selgub, et reaalselt on mahtu mõned gigad, mida siis järjest üle kirjutatakse (see vast selleks, et kohe aru ei saaks, et jura on - seda nukram on hiljem avastada).
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
24.03.2016 14:34:57
|
|
|
CF-autoroot töötab kenasti ka viimase updatega.
Lihtsalt märkuseks.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blackhawk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2005
|
24.03.2016 15:27:08
|
|
|
| Marto. kirjutas: |
CF-autoroot töötab kenasti ka viimase updatega.
Lihtsalt märkuseks. |
Teeb root telefoni elu paremaks ka kuidagi sellel. Mõtlen kas reaalselt näiteks aku peab kauem vastu.
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
24.03.2016 19:32:01
|
|
|
Kas sa ikka saad aru mida root teeb/tähendab?
Endal oli tarvis kuna hetkel vaja kahte androidi kasutajat/profiili korraga ühte telefoni ja ilma ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blackhawk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2005
|
24.03.2016 20:24:43
|
|
|
| Marto. kirjutas: |
Kas sa ikka saad aru mida root teeb/tähendab?
Endal oli tarvis kuna hetkel vaja kahte androidi kasutajat/profiili korraga ühte telefoni ja ilma ei saa. |
Ei ma tean küll vennad lihtsalt siin netis räägivad et teeb paremaks jne. Mõtlen kas tasub...
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003

|
24.03.2016 20:28:55
|
|
|
Root access kui selline ei saa midagi paremaks teha
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
24.03.2016 20:36:38
|
|
|
| aise kirjutas: |
Root access kui selline ei saa midagi paremaks teha  |
Aga annab võimaluse, et paremaks hakata tegema. Iseasi kas paremaks on võimalik teha
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
25.03.2016 19:26:56
|
|
|
| Marto. kirjutas: |
CF-autoroot töötab kenasti ka viimase updatega.
Lihtsalt märkuseks. |
Knox?
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar737
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.11.2012
|
25.03.2016 19:33:13
|
|
|
| spezwend kirjutas: |
| Marto. kirjutas: |
CF-autoroot töötab kenasti ka viimase updatega.
Lihtsalt märkuseks. |
Knox? |
Läheb 0x1 ehk garantii peaks lõppenud olema.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
28.03.2016 11:18:46
|
|
|
| Knox peale rootimist ei tööta ning ka garantii on lõppenud.
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
28.03.2016 21:25:05
|
|
|
| Ja Eestis/EUs on knox mis ajast tähtis? Pealegi on see soft. Riistvarale kehtib ikka.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
28.03.2016 22:04:11
|
|
|
Keegi on katkise knoxiga garantiis käinud, et see teooria 100% tõele vastab?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hard
HV vaatleja

liitunud: 01.03.2003
|
29.03.2016 22:24:39
|
|
|
| hard kirjutas: |
Nii jälle tutikas kaks päeva vana S7 teliasse tagasi...
Seekord kuular ragiseb ja 100hz testis ( *#0*#) ragiseb tugevalt. teisi galaxy s7, s3 telefone testides probleemi pole.
Kellegagi rääkides on ka kuulda et kuular ragiseb...
Nüüd jälle kaks nädalat ilma uue telefonita  |
nii sain siis telefoni kätte telia esindusest, aga probleem ikka kuulariga alles, hooldusest aga öeldi, et kõik on korras, peabki ragisema jne. et teistel mudelitel ka ragiseb.
telia esinduses proovides teisi väljas olevaid s7, s7 edge ja s6 klienditeenindaja isiklikku telefoni ei ole neil sellist raginat nagu minu s7.
klienditeenindaja oli ka nõus et minu telefoni kuular ragiseb.
ja jälle tagasi hooldusesse telefon.
tarbiakaitsesse peab hakkama pöörduma vist...
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
30.03.2016 23:57:03
|
|
|
Saab siis ekraanigarantii ka ära proovida.
Spoiler 
Lisaks on veel eespostitaja kurdetud mure ragiseva kuulari teemal.
Samuti ei reageeri kohati home nupp - vajab kõvemat vajutust.
viimati muutis Spezz 31.03.2016 12:53:36, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blackhawk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2005
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rumpy
HV vaatleja
liitunud: 25.11.2011
|
02.04.2016 08:28:43
|
|
|
Krt, ei ole õnne uute moblade ostmisel akudega.
Ostsin 4 päeva tagasi s7. Panin miski 7-8 appi peale. Keerasin kõik süngid ja notificationid ja background datad jms maha. Ja voila, öösel, ilma moblat kasutamata, 9 tunniga rebib 30-40% akut ära.
Usage all näitab 30% android os ja 35% samsung push service. Ma ei saa aru, mida ta teeb... telefoni ei kasutata, kõik liiklus on maha keeratud, aga ikka käib mingi hale action.
Olen resasid teinud ja appide cache tühjendanud (kuigi pole õieti mingeid appe kasutanudki, ainult meili lugenud ja paar korda twitterit sirvinud) aga ei halligi. Üldse ei viitsi hakata nende factory resettidega pihta. Eelmise telefoniga tegin sellist tralli (z1 compact peale 5.0 tulekut), polnud midagi kasu.
Proovisin ka nii, et kasutasin ainult wifit või ainult mobile datat, aga see ka vahet ei teinud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
02.04.2016 09:47:02
|
|
|
tee korra tehase resa ära, normaalne see pole
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maalane
HV kasutaja

liitunud: 15.02.2007
|
02.04.2016 10:39:16
|
|
|
| rumpy kirjutas: |
Krt, ei ole õnne uute moblade ostmisel akudega.
Ostsin 4 päeva tagasi s7. Panin miski 7-8 appi peale. Keerasin kõik süngid ja notificationid ja background datad jms maha. Ja voila, öösel, ilma moblat kasutamata, 9 tunniga rebib 30-40% akut ära.
Usage all näitab 30% android os ja 35% samsung push service. Ma ei saa aru, mida ta teeb... telefoni ei kasutata, kõik liiklus on maha keeratud, aga ikka käib mingi hale action.
Olen resasid teinud ja appide cache tühjendanud (kuigi pole õieti mingeid appe kasutanudki, ainult meili lugenud ja paar korda twitterit sirvinud) aga ei halligi. Üldse ei viitsi hakata nende factory resettidega pihta. Eelmise telefoniga tegin sellist tralli (z1 compact peale 5.0 tulekut), polnud midagi kasu.
Proovisin ka nii, et kasutasin ainult wifit või ainult mobile datat, aga see ka vahet ei teinud. |
Nr.1 mis sõi minul akut oli dual-band wifi. Android 6.0'l pidi mingi häda olema sellega. Lülita 5ghz välja kasuta ainult 2.4ghz ühendust. Lisaks on soovitav peale panna Doze app(võid ka Greenify't proovida, kui esimene ei sobi). Seadete all lülita Aggressive Mode sisse, siis pane linnukesed appidele , mis peaksid töötama pidevalt. Ülejäänud töötavad ainult juhul kui need ise käima paned. Mobile data all on selline asi nagu background data. Sealt lülita kõik appid välja, mis ei tohiks background data't kasutada.
Kokkuvõttes muutus minul nii palju, et aku peab üle 2 päeva. Alguses pidin iga õhtu akut laadima.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
02.04.2016 10:45:51
|
|
|
Proovi igausgu ekraanile tappimised ja kõneteadlikused ka maha keerata. Need on koguaeg aktiivsed.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rumpy
HV vaatleja
liitunud: 25.11.2011
|
02.04.2016 14:13:06
|
|
|
yeh, backgroundis on kõik maha keeratud, s voice disablesin ära ja igast gestured jms ka.
Teen paar 100-0 tsüklit, vaatan, kas läheb paremaks. Kui ei lähe, siis factory resa vist jah.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
JRISETH
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.04.2011
|
02.04.2016 23:54:49
|
|
|
| rumpy kirjutas: |
Krt, ei ole õnne uute moblade ostmisel akudega.
Ostsin 4 päeva tagasi s7. Panin miski 7-8 appi peale. Keerasin kõik süngid ja notificationid ja background datad jms maha. Ja voila, öösel, ilma moblat kasutamata, 9 tunniga rebib 30-40% akut ära.
Usage all näitab 30% android os ja 35% samsung push service. Ma ei saa aru, mida ta teeb... telefoni ei kasutata, kõik liiklus on maha keeratud, aga ikka käib mingi hale action.
Olen resasid teinud ja appide cache tühjendanud (kuigi pole õieti mingeid appe kasutanudki, ainult meili lugenud ja paar korda twitterit sirvinud) aga ei halligi. Üldse ei viitsi hakata nende factory resettidega pihta. Eelmise telefoniga tegin sellist tralli (z1 compact peale 5.0 tulekut), polnud midagi kasu.
Proovisin ka nii, et kasutasin ainult wifit või ainult mobile datat, aga see ka vahet ei teinud. |
Täpselt sama asi endal S7 Edge G935F-ga. Öösel läheb akut julmalt, või noh üldse standbys. Eile läks öösel 30%. GSam Battery monitor ütleb et kõige rohkem sööb akut "WiFi activity" aga kui wifi välja lükata ja ainult 4G-d kasutada, läheb "Phone radio" #1 aku võtjaks. Ei tea kas see on normaalne aga vähemalt ei tohiks olla.. gsam battery monitori järgi võtavad need rohkem kui ekraan. Proovisin ise ka factory reseti teha, mind pole aidanud.. arvatavasti tagastan telefoni kui paremaks ei muutu. Lugesin küll kuidas saada aku paremaks aga osta 800€ eest telefon ja siis hakata micro managementi tegema, et saada korralik akukestvus on küll mingi nali.
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
203 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
03.04.2016 10:25:59
|
|
|
samsal on see mingi "tark wifi" vms, lülita välja (see mis ise valib kas telefon wifis või 4Gs kiiruse järgi. lisaks Google seadetest lülitada välja setting "Skanneeri wifi võrke isegi siis kui wifi on välja lülitatud", minuteada kuskil location history all on see setting äkki. Täitsa peast räägin, täpseid mõisteid ei mäleta.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VeixES
HV veteran
liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
04.04.2016 14:18:20
|
|
|
| [veix], mina oma S7 peal sellist advanced valikut wifi all ei leia. Varasematel telefonidel mäletan küll selle olemasolu. Android 6 sees on see kuhugi mujale peidetud?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
04.04.2016 14:48:17
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| [veix], mina oma S7 peal sellist advanced valikut wifi all ei leia. Varasematel telefonidel mäletan küll selle olemasolu. Android 6 sees on see kuhugi mujale peidetud? |
otsi üles eraldi "Google seaded" vms. Sealt kuskilt.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
04.04.2016 14:50:09
|
|
|
| Leidsin. Location all on Improve accuracy ja selle all siis omakorda see wifi skännimine. Vaikimisi on OFF, mul vähemalt.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|