|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
peps71
HV kasutaja
liitunud: 16.04.2006
|
19.01.2016 10:22:41
|
|
|
Peale WP 10 prewievi peale laskmist "istuvad" 820 ja 520 pidevalt netis (näha sellest, et siis kas levi pulkade või wifi pulkade juures on nooleke) ning selle tõttu tühjeneb aku väga kiiresti. Kui lülitada välja nii wifi kui ka mobiilsideandmeühendus, peab aku vägagi korralikul. Mõlemale telefonile on tehtud hard reset aga see ei muutnud midagi. Kas on mingeid ideesid, mida ja kus ära keelata, sest jube tüütu on kogu aeg wifit või mobiilandmeühendust sisse/välja lülitada (enamasti unub väljalülitada)?
On kellelgi ideid? Näitena 520 (lapse telefon), kui wifi ja nett väljas, siis tühjeneb päevas u. 10% (päeva jooksul 2-3 lühemat kõnet, ülejäänud aja ooterežiimis), kui aga wifi ja nett sees, siis sama kasutuse korral on 12 tunniga aku tühi.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IndrekHaav
HV vaatleja
liitunud: 11.09.2010
|
20.01.2016 00:31:17
|
|
|
| peps71 kirjutas: |
| Kas on mingeid ideesid, mida ja kus ära keelata |
Settings -> System -> Battery saver -> Battery use. Vaata, mis rakendused kõige rohkem akut kasutavad ja vajadusel keela taustal jooksmine ära.
Kui mobiilse andmeside liigne kasutus muret teeb, siis mine Settings -> Network & wireless -> Data usage. Sealt näed, millised rakendused kui palju andmemahtu kasutavad ning vajadusel igakuise limiidi seadistada.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erko
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2004
|
20.01.2016 09:08:21
|
|
|
| peps71 kirjutas: |
Peale WP 10 prewievi peale laskmist "istuvad" 820 ja 520 pidevalt netis (näha sellest, et siis kas levi pulkade või wifi pulkade juures on nooleke) ning selle tõttu tühjeneb aku väga kiiresti. Kui lülitada välja nii wifi kui ka mobiilsideandmeühendus, peab aku vägagi korralikul. Mõlemale telefonile on tehtud hard reset aga see ei muutnud midagi. Kas on mingeid ideesid, mida ja kus ära keelata, sest jube tüütu on kogu aeg wifit või mobiilandmeühendust sisse/välja lülitada (enamasti unub väljalülitada)?
On kellelgi ideid? Näitena 520 (lapse telefon), kui wifi ja nett väljas, siis tühjeneb päevas u. 10% (päeva jooksul 2-3 lühemat kõnet, ülejäänud aja ooterežiimis), kui aga wifi ja nett sees, siis sama kasutuse korral on 12 tunniga aku tühi. |
Vaata Privacy all Feedback and Diagnostic settings üle. Pole vaja kohe ja kõike oma telefoni kasutusinfost Microsoftile saata ehk säti seal asjad ringi.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3ndu
HV Guru

liitunud: 25.10.2009
|
02.02.2016 12:12:54
|
|
|
| Kas Lumia 800 kuidagi eestikeelseks ka saab?
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peps71
HV kasutaja
liitunud: 16.04.2006
|
02.02.2016 14:17:35
|
|
|
| K3ndu kirjutas: |
| Kas Lumia 800 kuidagi eestikeelseks ka saab? |
Minu teada mitte, sest tema töötab WP7-mel.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3ndu
HV Guru

liitunud: 25.10.2009
|
02.02.2016 19:32:13
|
|
|
| Ja kas see Facebooki rakendus ongi katki, et ei lae uusi postitusi peale?
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
03.02.2016 04:54:57
|
|
|
| FB rakendus on mõnda aega villast pannud, naisel nagu ei toimi üldse aga mul tundub okei olevat... Mingil perioodil näitas ka minul kiviaegseid postitusi ainult...
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2korda2
HV kasutaja
liitunud: 19.07.2003
|
03.02.2016 14:25:54
|
|
|
| Kui jutt just Messenger apist, siis Uninstall-install. Hakkas toimima.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
03.02.2016 14:50:54
|
|
|
Ma lasin selle appi maha kuna närvidele hakkas käima. Istun kodus või tööl arvuti taga ja olen lõustakas ja iga sõnum mis arvuti peal tuleb, tuli ka telefoni peale plärtsti ja plärtsti, kuigi settingutes on kõik mobiili peale notificationid off pandud.
Kui korra kasvõi kasutad teist tabi arvuti peal siis kõik seadmed karjuvad kui mingi teade tuleb.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peps71
HV kasutaja
liitunud: 16.04.2006
|
08.02.2016 16:03:34
|
|
|
| Lumia 820, peal WP10 prewiev, vaja vahel netti jagada tahvlile aga kui telefonil pilt eest ära kustub, katkeb ka nett. Otsisin aga ei leidnud, et kus kohas seadetest seda muuta saab (et neti jagamine toimuks edasi).
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erko
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2004
|
09.02.2016 09:32:05
|
|
|
| peps71 kirjutas: |
| Lumia 820, peal WP10 prewiev, vaja vahel netti jagada tahvlile aga kui telefonil pilt eest ära kustub, katkeb ka nett. Otsisin aga ei leidnud, et kus kohas seadetest seda muuta saab (et neti jagamine toimuks edasi). |
Polegi midagi teha, see on bug, mis on käinud kaasas vist kõigi nende WM10 technical preview'dega. Tuleb vaid loota, et ametlikult välja antavas uuenduses on MS selle ikka ära parandanud.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
10.02.2016 05:24:37
|
|
|
Isegi hästi, kui üldse hotspot preview peal töötab...
Ma ise saan ainult üle bluetoothi sheerida - WiFi omaga ütleb "no internet"
EDIT: Täna siis näppisin igast settinguid ja lõpuks hakkas tööle. Viimane asi, mis muutsin, oli salasõna. Kui varasemalt olid kõik väikesed tähed, siis nüüd panin väiksed, suured ja numbrid - ja hotspot töötab!
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peps71
HV kasutaja
liitunud: 16.04.2006
|
11.02.2016 15:41:46
|
|
|
| erko kirjutas: |
| peps71 kirjutas: |
| Lumia 820, peal WP10 prewiev, vaja vahel netti jagada tahvlile aga kui telefonil pilt eest ära kustub, katkeb ka nett. Otsisin aga ei leidnud, et kus kohas seadetest seda muuta saab (et neti jagamine toimuks edasi). |
Polegi midagi teha, see on bug, mis on käinud kaasas vist kõigi nende WM10 technical preview'dega. Tuleb vaid loota, et ametlikult välja antavas uuenduses on MS selle ikka ära parandanud. |
Aga kas keegi oskab kommenteerida 950 või 550 käitumist? Kas ka wifi jagamine katkeb, kui ekraan pimedaks läheb?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
11.02.2016 21:39:55
|
|
|
| Ma juba mõtlesin, et kui MS ei kavatse turule tuua mingit normaalset mid-level telefoni, siis lähen ostan Androidi endale... Sosistavad siin 850st aga noh... mida pole seda pole.
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
freestyler
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.03.2002
|
12.02.2016 00:45:28
|
|
|
| peps71 kirjutas: |
| erko kirjutas: |
| peps71 kirjutas: |
| Lumia 820, peal WP10 prewiev, vaja vahel netti jagada tahvlile aga kui telefonil pilt eest ära kustub, katkeb ka nett. Otsisin aga ei leidnud, et kus kohas seadetest seda muuta saab (et neti jagamine toimuks edasi). |
Polegi midagi teha, see on bug, mis on käinud kaasas vist kõigi nende WM10 technical preview'dega. Tuleb vaid loota, et ametlikult välja antavas uuenduses on MS selle ikka ära parandanud. |
Aga kas keegi oskab kommenteerida 950 või 550 käitumist? Kas ka wifi jagamine katkeb, kui ekraan pimedaks läheb? |
950 ei katkesta, toimib edasi ka lukus/pimeda telefoniga.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
12.02.2016 00:51:51
|
|
|
Ma ei näe neil mudeli numbritel mõtet. Ükski peale 950 ja xl ei suuda continuum vedada, siis pmst jääbki ekraani suuruse valik mida Lumia seerias pole.
On kas pisut alla 5 tolli, 5 tolli või 5.5 tolli. Mängude ja appide valik neil seadmetel on väike ja kõik peaks isegi 520 ära jooksutama.
Seega pmst valik jääb kas välimuse või hinna järgi.
http://www.gsmarena.com/alcatel_fierce_xl_(windows)-7856.php luts on ka varsti välja tulemas, millel on oma hinna koht üpriski mõistlikud näitajad ja on isegi veekindel.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
12.02.2016 01:50:08
|
|
|
| freestyler kirjutas: |
| peps71 kirjutas: |
| erko kirjutas: |
| peps71 kirjutas: |
| Lumia 820, peal WP10 prewiev, vaja vahel netti jagada tahvlile aga kui telefonil pilt eest ära kustub, katkeb ka nett. Otsisin aga ei leidnud, et kus kohas seadetest seda muuta saab (et neti jagamine toimuks edasi). |
Polegi midagi teha, see on bug, mis on käinud kaasas vist kõigi nende WM10 technical preview'dega. Tuleb vaid loota, et ametlikult välja antavas uuenduses on MS selle ikka ära parandanud. |
Aga kas keegi oskab kommenteerida 950 või 550 käitumist? Kas ka wifi jagamine katkeb, kui ekraan pimedaks läheb? |
950 ei katkesta, toimib edasi ka lukus/pimeda telefoniga. |
820 10 preview peal ei katkesta
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peps71
HV kasutaja
liitunud: 16.04.2006
|
12.02.2016 10:19:17
|
|
|
| R A T kirjutas: |
| freestyler kirjutas: |
| peps71 kirjutas: |
| erko kirjutas: |
| peps71 kirjutas: |
| Lumia 820, peal WP10 prewiev, vaja vahel netti jagada tahvlile aga kui telefonil pilt eest ära kustub, katkeb ka nett. Otsisin aga ei leidnud, et kus kohas seadetest seda muuta saab (et neti jagamine toimuks edasi). |
Polegi midagi teha, see on bug, mis on käinud kaasas vist kõigi nende WM10 technical preview'dega. Tuleb vaid loota, et ametlikult välja antavas uuenduses on MS selle ikka ära parandanud. |
Aga kas keegi oskab kommenteerida 950 või 550 käitumist? Kas ka wifi jagamine katkeb, kui ekraan pimedaks läheb? |
950 ei katkesta, toimib edasi ka lukus/pimeda telefoniga. |
820 10 preview peal ei katkesta |
Mul küll 820 katkestas neti ära. Eile tuli peale mingi uuendus (eelnevalt oli peal mingi väga vana 10 preview versioon), eks nädalavahetusel vaatan, kuidas nüüd olukord on.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
12.02.2016 21:52:40
|
|
|
| lopes39, 640(XL)i ~200€ ja 950 ~600€ vahel on terve ookean tühjust... No näiteks absoluutselt keskelt võttes võiks olla 1920*1080 normaalse kvaliteediga ekraan, Snapdragon 600-midagi, 2GB mälu, 16GB flashi, mis võiks maksta ~400€. Hetkel on valik sisuliselt ainult mid/low-end ja flagship.
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
13.02.2016 00:09:11
|
|
|
Ma ei saa nendest protsessoritest aru mis on mobiilidel.
Samas mul pole plaanis lähima aasta kahe jooksul küll uut telefoni osta.
Juhul kui mu 830-ga ei juhtu midagi(ptuiptuiptui)
Praegune trend on teha ainult 5 tolliseid ekraane või siis suuremaid.
4 tollise ekraaniga luts on juba rariteediks muutumas.
Aru võiks saada, et mail ei koosne ainult noortest inimestest, kes tahavad suure ekraaniga lutse kus peal siis pigem mängida, kui helistamiseks kasutada.
Vanem seltskond inimesi kasutab ainult helistamiseks ja ei taha pool kilo kaaluvaid labidaid mida seljakottiga kaasas kanda, kuna telefon on lahmakas ja tasku ei mahu mugavalt.
Mul ema tahaks WP telefoni, aga ta ei taha lahmakat ja juba 4 tolli on suhteliselt suur tema jaoks.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kopz
HV kasutaja
liitunud: 24.11.2007
|
13.02.2016 02:52:02
|
|
|
| friik1 kirjutas: |
| Ma juba mõtlesin, et kui MS ei kavatse turule tuua mingit normaalset mid-level telefoni, siis lähen ostan Androidi endale... Sosistavad siin 850st aga noh... mida pole seda pole. |
Võid rahulikult Androide piiluma hakata kuna nüüdseks on jutud juba üsna kindlaks läinud, et MS ei hakka enam telefone tootma, vähemalt Lumia seeria kaob ära ja tahetakse koostööd teha mõne suurema telefonitootjaga, mille mõnda mudelit saaks WP10 tarkvaraga turustada. Kas ja millal see kõik juhtuda võiks ei tea praegu keegi. Üks võimalus on ka see, et MS loob täiesti uue mudeliseeria Lumia asemele, aga jällegi puudub selle kohta praegu igasugune info.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
14.02.2016 15:03:02
|
|
|
| Kopz kirjutas: |
| friik1 kirjutas: |
| Ma juba mõtlesin, et kui MS ei kavatse turule tuua mingit normaalset mid-level telefoni, siis lähen ostan Androidi endale... Sosistavad siin 850st aga noh... mida pole seda pole. |
Võid rahulikult Androide piiluma hakata kuna nüüdseks on jutud juba üsna kindlaks läinud, et MS ei hakka enam telefone tootma, vähemalt Lumia seeria kaob ära ja tahetakse koostööd teha mõne suurema telefonitootjaga, mille mõnda mudelit saaks WP10 tarkvaraga turustada. Kas ja millal see kõik juhtuda võiks ei tea praegu keegi. Üks võimalus on ka see, et MS loob täiesti uue mudeliseeria Lumia asemele, aga jällegi puudub selle kohta praegu igasugune info. |
lol, info puudub, et ise tootma hakkavad?
aga kus on see üsna kindel info, et MS enam telefone tootma ei hakka?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raalifriik
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2001
|
15.02.2016 20:31:51
|
|
|
Mu arust on siin ja seal mingist Surface Phonedest räägitud...ilmselt on paar aastat vaikust, kuna just tulid uued föönid välja
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kopz
HV kasutaja
liitunud: 24.11.2007
|
15.02.2016 21:42:15
|
|
|
| R A T kirjutas: |
| Kopz kirjutas: |
| friik1 kirjutas: |
| Ma juba mõtlesin, et kui MS ei kavatse turule tuua mingit normaalset mid-level telefoni, siis lähen ostan Androidi endale... Sosistavad siin 850st aga noh... mida pole seda pole. |
Võid rahulikult Androide piiluma hakata kuna nüüdseks on jutud juba üsna kindlaks läinud, et MS ei hakka enam telefone tootma, vähemalt Lumia seeria kaob ära ja tahetakse koostööd teha mõne suurema telefonitootjaga, mille mõnda mudelit saaks WP10 tarkvaraga turustada. Kas ja millal see kõik juhtuda võiks ei tea praegu keegi. Üks võimalus on ka see, et MS loob täiesti uue mudeliseeria Lumia asemele, aga jällegi puudub selle kohta praegu igasugune info. |
lol, info puudub, et ise tootma hakkavad?
aga kus on see üsna kindel info, et MS enam telefone tootma ei hakka? |
Üks ei välista ju teist. Uudis ise pärineb R2'e tehnikasaatest.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
16.02.2016 01:24:27
|
|
|
| No eks ootan-vaatan selle sündmuse ära. Ostsin naisele Nexus 5S ja no appe on palju aga UX...
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skyhigh
HV vaatleja
liitunud: 11.06.2013
|
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skyhigh
HV vaatleja
liitunud: 11.06.2013
|
23.02.2016 20:41:34
|
|
|
| Oskab keegi soovitada mõnda appi millega wifit jagada? Pole mitte mingis w10 versioonis hotspot toiminud nii, et ekraan pime. Ning mingit appi, kuhu saaks "taske" märkida. Uues outlooki kalendris saab vaid "evente" teha, kuidagi totter on veenäidu teatamise meeldetuletuseks eventi teha. Ja siis sooviks veel mingit normaalset ilmaäppi, mis glance screenile ka hetkeilma kuvaks. Kõige sellega polnud wp8.1s probleeme, 10 on ikka uskumatu käkk, siiralt kahtlen, et lõplikus versioonis midagi normaalselt tööle hakkab. Notificationid ilmuvad ning kaovad ka täiesti oma suva järgi, videod hakivad, äppe pole ega tule. Peab vist Androidi poole vaatama hakkama.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
meie
HV kasutaja
liitunud: 06.06.2004
|
23.02.2016 22:40:41
|
|
|
| skyhigh kirjutas: |
| 10 on ikka uskumatu käkk |
sa ikka adud, et sa kasutad test versiooni ning sa oled vabatahtlikult katsejänes? See ei ole sul valmis versioon.
| skyhigh kirjutas: |
| siiralt kahtlen, et lõplikus versioonis midagi normaalselt tööle hakkab |
poisi Lumia 550 töötab kõik tõrgeteta.
| skyhigh kirjutas: |
| Peab vist Androidi poole vaatama hakkama |
mis selle teadmisega HV foorumis osalejad peale peaks hakkama?
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deathdog
HV kasutaja
liitunud: 22.03.2009
|
23.02.2016 23:01:42
|
|
|
| Minu arust on androidi teemades kah pidev hala kuidas midagi ei tööta. Ja kui vaadata kuidas mul chrome töötab siis ma ei imesta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
24.02.2016 11:19:32
|
|
|
Võid minna tagasi 8.1 peale, see peaks kõik su prolbeemid hetkel lahendama...
Muidu taskide jaoks võid kasutada "Wunderlist" nimelist programmi.
Kas sa oled muidu fast ringis? Minul mingi hetk läks kõik lambist korda... Võis olla, et näppisin ise mingeid settinguid aga võis ka mingi update olla...
Proovi wifiga seotud asju sise ja välja lülitada (wifisense jmt ka)
EDIT: Mul jälle hotspot katki, restartimised ja asjad ka ei aita... Täiesti lambiselt töötab see preview ikka :S
EDIT2: Leidsin lahenduse - kui WiFi profiilides on mõni, mis on autoconnecti peal, siis asi ei tööta. Lihtsaim lahendus on kõik wifi profiilid maha kustutada telefonist...
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
29.02.2016 14:09:52
|
|
|
Skyhigh, vaata oma privaatsõnumeid!
Igatahes, leidsin lahenduse WiFi lock screeni all töötamise probleemile Win10mobile previews...
Kustuta WiFi profiilid telefonist ära (varasemalt salvestatud Wifi profiilid).
Probleem saab alguse, kui vähemalt ühel profiilil on autoconnect lubatud - siis lock screeni all ei tööta.
Yep, ma tean, ajuvaba.
(kirjutatud win10m hotspotti kasutades )
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LongHorn
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2004
|
29.02.2016 14:35:45
|
|
|
Lumia 950 otsas on mul küll mitmele profiilile autoconnect peal ning hotspot toimib.
Ka 930 otsas Insider buildidega ei esinenud antud anomaaliat.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinTero
HV veteran

liitunud: 10.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
132 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deathdog
HV kasutaja
liitunud: 22.03.2009
|
17.03.2016 21:45:48
|
|
|
Ja praeguse info kohaselt kaob 30.6 Here maps ja drive ära W10 telefonidest. Mul tegi eile uuendust ja täna rõõmsalt teatas seda. Mina kui pikaajaline kasutaja pean nüüd vaatama kas ma saan androidile või iOSile lihtsamalt WP väljanägemise (ümmargused ja ebamäärase kujundusega ikoonid ei meeldi.)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pinTero
HV veteran

liitunud: 10.11.2001
|
17.03.2016 21:48:30
|
|
|
| deathdog kirjutas: |
Ja praeguse info kohaselt kaob 30.6 Here maps ja drive ära W10 telefonidest. Mul tegi eile uuendust ja täna rõõmsalt teatas seda. Mina kui pikaajaline kasutaja pean nüüd vaatama kas ma saan androidile või iOSile lihtsamalt WP väljanägemise (ümmargused ja ebamäärase kujundusega ikoonid ei meeldi.) |
Kas W10's mitte Maps rakendus ei tee sama asja? Kaart ja offline navi peaks toimima ju sarnaselt Here rakendusele..
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
132 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
17.03.2016 23:59:14
|
|
|
| tsitaat: |
| You can see the current list of Windows Phone 8.1 devices that are supported for the upgrade to Windows 10 here. |
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Repo
HV kasutaja

liitunud: 02.11.2002
|
18.03.2016 00:16:55
|
|
|
L920,925, 1020 saavad hiljem lihtsalt on MS varem mainind.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peps71
HV kasutaja
liitunud: 16.04.2006
|
18.03.2016 00:17:13
|
|
|
| Peres kasutusel 4 Lumia telefoni, 3 neist (520, 820 ja 830) töötavad WP 10 preview versiooniga. Nädal tagasi sai soetatud 650 ja ütlen ausalt, et mina neil menüüdes ja toimetamistes vahet ei tee.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
18.03.2016 00:44:43
|
|
|
| pinTero kirjutas: |
| deathdog kirjutas: |
Ja praeguse info kohaselt kaob 30.6 Here maps ja drive ära W10 telefonidest. Mul tegi eile uuendust ja täna rõõmsalt teatas seda. Mina kui pikaajaline kasutaja pean nüüd vaatama kas ma saan androidile või iOSile lihtsamalt WP väljanägemise (ümmargused ja ebamäärase kujundusega ikoonid ei meeldi.) |
Kas W10's mitte Maps rakendus ei tee sama asja? Kaart ja offline navi peaks toimima ju sarnaselt Here rakendusele.. |
Nii on, sinna on isegi tagasi toodud featuur, mis Symbiani surmaga ära kadus - autotee read (näitab täpselt ära, mis ritta võtta).
Samas on ta kuidagi pidune veel, lagib tegelikkuse taga - keerama soovitab hakata, kui juba möödas ja kui oled U-turni ära teinu, siis ütleb ka, et tee U-Turn. Mitu korda panin võssa viimati sellega
HERE asjadele jääb ta ikka UX-i osas maha - seda vist on pimedad disaininud. Igal sammul on tunne, et featuure on vähem...
Just eile pidin ikkagi lõpuks HERE-ga asjad ära tegema, sest maps ei suutnud mulle ühistranspordi tulemusi minevikus näidata (sest ma olin juba antud rongi peal tegelt)
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
18.03.2016 00:45:05
|
|
|
| pinTero kirjutas: |
| deathdog kirjutas: |
Ja praeguse info kohaselt kaob 30.6 Here maps ja drive ära W10 telefonidest. Mul tegi eile uuendust ja täna rõõmsalt teatas seda. Mina kui pikaajaline kasutaja pean nüüd vaatama kas ma saan androidile või iOSile lihtsamalt WP väljanägemise (ümmargused ja ebamäärase kujundusega ikoonid ei meeldi.) |
Kas W10's mitte Maps rakendus ei tee sama asja? Kaart ja offline navi peaks toimima ju sarnaselt Here rakendusele.. |
Nii on, sinna on isegi tagasi toodud featuur, mis Symbiani surmaga ära kadus - autotee read (näitab täpselt ära, mis ritta võtta).
Samas on ta kuidagi pidune veel, lagib tegelikkuse taga - keerama soovitab hakata, kui juba möödas ja kui oled U-turni ära teinu, siis ütleb ka, et tee U-Turn. Mitu korda panin võssa viimati sellega
HERE asjadele jääb ta ikka UX-i osas maha - seda vist on pimedad disaininud. Igal sammul on tunne, et featuure on vähem...
Just eile pidin ikkagi lõpuks HERE-ga asjad ära tegema, sest maps ei suutnud mulle ühistranspordi tulemusi minevikus näidata (sest ma olin juba antud rongi peal tegelt)
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
18.03.2016 09:02:22
|
|
|
See upgrade advisor ei ole saadaval hetkel.
Kaua see üldse oli üleval.
Samas need kes muretsevad kaartide rakenduste kadumisest jne, siis milleks üldse vaja wp10 peale minna ?
Mul on kapis vana lumia 520 varu telefoniks ja ei huvita kas see saab kunagi või mitte wp10 endale.
Oma 830-le tahaks küll saada.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
18.03.2016 09:15:57
|
|
|
| lopes39 kirjutas: |
See upgrade advisor ei ole saadaval hetkel.
Kaua see üldse oli üleval.
Samas need kes muretsevad kaartide rakenduste kadumisest jne, siis milleks üldse vaja wp10 peale minna ?
Mul on kapis vana lumia 520 varu telefoniks ja ei huvita kas see saab kunagi või mitte wp10 endale.
Oma 830-le tahaks küll saada. |
Samas Lumia 920 ja 820 riistvaraliselt jooksutavad vabalt 10, lihtsalt vist ei taheta anda uuendust, sest muidu ei osta ju uut telefoni...
Ma ei taha eriti raha välja käia, et ca 20-30% parem telefon omale saada. Mul on väga hea ja vastupidav pea 4a vana telefon
(Preview muidugi ajab asja ära ja tõenäoliselt ma jääks ka edaspidi testversioone kasutama... Aga naine tahaks ka 10t ja ta ei viitsi testida
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deathdog
HV kasutaja
liitunud: 22.03.2009
|
18.03.2016 09:41:22
|
|
|
| Kui peab juba raha välja käima kas siis on mõtet enam MS-i pakutud toodet hankida on küsimus. Pole enam siiamaani maasikaks olnud Here kaarte/navi ja ma arvan et samamoodi FB, Whatsappi ja meili synkimisega saab nii iOS kui ka android hakkama. Täna ootaks telefonilt juba Qi, sõrmejäljelugejat ja veekindlust nt Androidi puhul minujaoks suurim viga on see et uuendusi peale nexuse seeria teistele ei kipu tulema või tuleb aastake kuni uue mudeli välja tulekuni.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
18.03.2016 10:14:54
|
|
|
Androide on nii palju ja seal on pigem moto, kui tahad saada uuemat androidi, siis ostad uue telefoni.
Miskite juttude järgi pidid need x20 mudelid ka wp10 saama, kuid siis hiljem.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TT
HV Guru
liitunud: 30.11.2001
|
18.03.2016 10:36:24
|
|
|
link :: AAWP
AAWP on üsna negatiivne X20 seeria uuenduste osas.
_________________ Things ThaT You own end up Owning you! |
|
| Kommentaarid: 312 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
274 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinTero
HV veteran

liitunud: 10.11.2001
|
18.03.2016 10:42:59
|
|
|
| lopes39 kirjutas: |
Miskite juttude järgi pidid need x20 mudelid ka wp10 saama, kuid siis hiljem. |
Just - aga seda räägiti siis, kui MS suure suuga lubas KÕIKI Lumia telefone uuendada.
Praeguse seisuga ei ole küll kusagilt paista, et mingi uuendus hiljem tulla võiks. x2x mudelid on EOL ja kõik.
https://twitter.com/GabeAul/status/710521116729561088
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
132 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mao
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.03.2006
|
18.03.2016 11:14:22
|
|
|
| lopes39 kirjutas: |
See upgrade advisor ei ole saadaval hetkel.
Kaua see üldse oli üleval.
Samas need kes muretsevad kaartide rakenduste kadumisest jne, siis milleks üldse vaja wp10 peale minna ?
Mul on kapis vana lumia 520 varu telefoniks ja ei huvita kas see saab kunagi või mitte wp10 endale.
Oma 830-le tahaks küll saada. |
Muuda telefoni regioon United States ja upgrade advisor olemas
Ise ei taha veel uuendada aga kui keegi uuendab, siis andke märku kuidas sujus ja mis seaded, failid, äpid alles ja mis kaotsi läksid
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|