Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Windows Phone üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 67, 68, 69 ... 79, 80, 81  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
peps71
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2016 10:22:41 vasta tsitaadiga

Peale WP 10 prewievi peale laskmist "istuvad" 820 ja 520 pidevalt netis (näha sellest, et siis kas levi pulkade või wifi pulkade juures on nooleke) ning selle tõttu tühjeneb aku väga kiiresti. Kui lülitada välja nii wifi kui ka mobiilsideandmeühendus, peab aku vägagi korralikul. Mõlemale telefonile on tehtud hard reset aga see ei muutnud midagi. Kas on mingeid ideesid, mida ja kus ära keelata, sest jube tüütu on kogu aeg wifit või mobiilandmeühendust sisse/välja lülitada (enamasti unub väljalülitada)?

On kellelgi ideid? Näitena 520 (lapse telefon), kui wifi ja nett väljas, siis tühjeneb päevas u. 10% (päeva jooksul 2-3 lühemat kõnet, ülejäänud aja ooterežiimis), kui aga wifi ja nett sees, siis sama kasutuse korral on 12 tunniga aku tühi.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IndrekHaav
HV vaatleja

liitunud: 11.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2016 00:31:17 vasta tsitaadiga

peps71 kirjutas:
Kas on mingeid ideesid, mida ja kus ära keelata

Settings -> System -> Battery saver -> Battery use. Vaata, mis rakendused kõige rohkem akut kasutavad ja vajadusel keela taustal jooksmine ära.

Kui mobiilse andmeside liigne kasutus muret teeb, siis mine Settings -> Network & wireless -> Data usage. Sealt näed, millised rakendused kui palju andmemahtu kasutavad ning vajadusel igakuise limiidi seadistada.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erko
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2016 09:08:21 vasta tsitaadiga

peps71 kirjutas:
Peale WP 10 prewievi peale laskmist "istuvad" 820 ja 520 pidevalt netis (näha sellest, et siis kas levi pulkade või wifi pulkade juures on nooleke) ning selle tõttu tühjeneb aku väga kiiresti. Kui lülitada välja nii wifi kui ka mobiilsideandmeühendus, peab aku vägagi korralikul. Mõlemale telefonile on tehtud hard reset aga see ei muutnud midagi. Kas on mingeid ideesid, mida ja kus ära keelata, sest jube tüütu on kogu aeg wifit või mobiilandmeühendust sisse/välja lülitada (enamasti unub väljalülitada)?

On kellelgi ideid? Näitena 520 (lapse telefon), kui wifi ja nett väljas, siis tühjeneb päevas u. 10% (päeva jooksul 2-3 lühemat kõnet, ülejäänud aja ooterežiimis), kui aga wifi ja nett sees, siis sama kasutuse korral on 12 tunniga aku tühi.

Vaata Privacy all Feedback and Diagnostic settings üle. Pole vaja kohe ja kõike oma telefoni kasutusinfost Microsoftile saata ehk säti seal asjad ringi.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2016 12:12:54 vasta tsitaadiga

Kas Lumia 800 kuidagi eestikeelseks ka saab?
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
peps71
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2016 14:17:35 vasta tsitaadiga

K3ndu kirjutas:
Kas Lumia 800 kuidagi eestikeelseks ka saab?


Minu teada mitte, sest tema töötab WP7-mel.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2016 19:32:13 vasta tsitaadiga

Ja kas see Facebooki rakendus ongi katki, et ei lae uusi postitusi peale?
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 03.02.2016 04:54:57 vasta tsitaadiga

FB rakendus on mõnda aega villast pannud, naisel nagu ei toimi üldse aga mul tundub okei olevat... Mingil perioodil näitas ka minul kiviaegseid postitusi ainult...
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
2korda2
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2016 14:25:54 vasta tsitaadiga

Kui jutt just Messenger apist, siis Uninstall-install. Hakkas toimima.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 03.02.2016 14:50:54 vasta tsitaadiga

Ma lasin selle appi maha kuna närvidele hakkas käima. Istun kodus või tööl arvuti taga ja olen lõustakas ja iga sõnum mis arvuti peal tuleb, tuli ka telefoni peale plärtsti ja plärtsti, kuigi settingutes on kõik mobiili peale notificationid off pandud.
Kui korra kasvõi kasutad teist tabi arvuti peal siis kõik seadmed karjuvad kui mingi teade tuleb.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peps71
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2016 16:03:34 vasta tsitaadiga

Lumia 820, peal WP10 prewiev, vaja vahel netti jagada tahvlile aga kui telefonil pilt eest ära kustub, katkeb ka nett. Otsisin aga ei leidnud, et kus kohas seadetest seda muuta saab (et neti jagamine toimuks edasi).
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erko
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2016 09:32:05 vasta tsitaadiga

peps71 kirjutas:
Lumia 820, peal WP10 prewiev, vaja vahel netti jagada tahvlile aga kui telefonil pilt eest ära kustub, katkeb ka nett. Otsisin aga ei leidnud, et kus kohas seadetest seda muuta saab (et neti jagamine toimuks edasi).

Polegi midagi teha, see on bug, mis on käinud kaasas vist kõigi nende WM10 technical preview'dega. Tuleb vaid loota, et ametlikult välja antavas uuenduses on MS selle ikka ära parandanud.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 10.02.2016 05:24:37 vasta tsitaadiga

Isegi hästi, kui üldse hotspot preview peal töötab...
Ma ise saan ainult üle bluetoothi sheerida - WiFi omaga ütleb "no internet" icon_biggrin.gif

EDIT: Täna siis näppisin igast settinguid ja lõpuks hakkas tööle. Viimane asi, mis muutsin, oli salasõna. Kui varasemalt olid kõik väikesed tähed, siis nüüd panin väiksed, suured ja numbrid - ja hotspot töötab!
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
peps71
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2016 15:41:46 vasta tsitaadiga

erko kirjutas:
peps71 kirjutas:
Lumia 820, peal WP10 prewiev, vaja vahel netti jagada tahvlile aga kui telefonil pilt eest ära kustub, katkeb ka nett. Otsisin aga ei leidnud, et kus kohas seadetest seda muuta saab (et neti jagamine toimuks edasi).

Polegi midagi teha, see on bug, mis on käinud kaasas vist kõigi nende WM10 technical preview'dega. Tuleb vaid loota, et ametlikult välja antavas uuenduses on MS selle ikka ära parandanud.

Aga kas keegi oskab kommenteerida 950 või 550 käitumist? Kas ka wifi jagamine katkeb, kui ekraan pimedaks läheb?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2016 21:39:55 vasta tsitaadiga

Ma juba mõtlesin, et kui MS ei kavatse turule tuua mingit normaalset mid-level telefoni, siis lähen ostan Androidi endale... Sosistavad siin 850st aga noh... mida pole seda pole.
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 12.02.2016 00:45:28 vasta tsitaadiga

peps71 kirjutas:
erko kirjutas:
peps71 kirjutas:
Lumia 820, peal WP10 prewiev, vaja vahel netti jagada tahvlile aga kui telefonil pilt eest ära kustub, katkeb ka nett. Otsisin aga ei leidnud, et kus kohas seadetest seda muuta saab (et neti jagamine toimuks edasi).

Polegi midagi teha, see on bug, mis on käinud kaasas vist kõigi nende WM10 technical preview'dega. Tuleb vaid loota, et ametlikult välja antavas uuenduses on MS selle ikka ära parandanud.

Aga kas keegi oskab kommenteerida 950 või 550 käitumist? Kas ka wifi jagamine katkeb, kui ekraan pimedaks läheb?


950 ei katkesta, toimib edasi ka lukus/pimeda telefoniga.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 12.02.2016 00:51:51 vasta tsitaadiga

Ma ei näe neil mudeli numbritel mõtet. Ükski peale 950 ja xl ei suuda continuum vedada, siis pmst jääbki ekraani suuruse valik mida Lumia seerias pole.
On kas pisut alla 5 tolli, 5 tolli või 5.5 tolli. Mängude ja appide valik neil seadmetel on väike ja kõik peaks isegi 520 ära jooksutama.
Seega pmst valik jääb kas välimuse või hinna järgi.

http://www.gsmarena.com/alcatel_fierce_xl_(windows)-7856.php luts on ka varsti välja tulemas, millel on oma hinna koht üpriski mõistlikud näitajad ja on isegi veekindel.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 12.02.2016 01:50:08 vasta tsitaadiga

freestyler kirjutas:
peps71 kirjutas:
erko kirjutas:
peps71 kirjutas:
Lumia 820, peal WP10 prewiev, vaja vahel netti jagada tahvlile aga kui telefonil pilt eest ära kustub, katkeb ka nett. Otsisin aga ei leidnud, et kus kohas seadetest seda muuta saab (et neti jagamine toimuks edasi).

Polegi midagi teha, see on bug, mis on käinud kaasas vist kõigi nende WM10 technical preview'dega. Tuleb vaid loota, et ametlikult välja antavas uuenduses on MS selle ikka ära parandanud.

Aga kas keegi oskab kommenteerida 950 või 550 käitumist? Kas ka wifi jagamine katkeb, kui ekraan pimedaks läheb?


950 ei katkesta, toimib edasi ka lukus/pimeda telefoniga.


820 10 preview peal ei katkesta
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
peps71
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2016 10:19:17 vasta tsitaadiga

R A T kirjutas:
freestyler kirjutas:
peps71 kirjutas:
erko kirjutas:
peps71 kirjutas:
Lumia 820, peal WP10 prewiev, vaja vahel netti jagada tahvlile aga kui telefonil pilt eest ära kustub, katkeb ka nett. Otsisin aga ei leidnud, et kus kohas seadetest seda muuta saab (et neti jagamine toimuks edasi).

Polegi midagi teha, see on bug, mis on käinud kaasas vist kõigi nende WM10 technical preview'dega. Tuleb vaid loota, et ametlikult välja antavas uuenduses on MS selle ikka ära parandanud.

Aga kas keegi oskab kommenteerida 950 või 550 käitumist? Kas ka wifi jagamine katkeb, kui ekraan pimedaks läheb?


950 ei katkesta, toimib edasi ka lukus/pimeda telefoniga.


820 10 preview peal ei katkesta


Mul küll 820 katkestas neti ära. Eile tuli peale mingi uuendus (eelnevalt oli peal mingi väga vana 10 preview versioon), eks nädalavahetusel vaatan, kuidas nüüd olukord on.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2016 21:52:40 vasta tsitaadiga

lopes39, 640(XL)i ~200€ ja 950 ~600€ vahel on terve ookean tühjust... No näiteks absoluutselt keskelt võttes võiks olla 1920*1080 normaalse kvaliteediga ekraan, Snapdragon 600-midagi, 2GB mälu, 16GB flashi, mis võiks maksta ~400€. Hetkel on valik sisuliselt ainult mid/low-end ja flagship.
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 13.02.2016 00:09:11 vasta tsitaadiga

Ma ei saa nendest protsessoritest aru mis on mobiilidel.
Samas mul pole plaanis lähima aasta kahe jooksul küll uut telefoni osta.
Juhul kui mu 830-ga ei juhtu midagi(ptuiptuiptui)
Praegune trend on teha ainult 5 tolliseid ekraane või siis suuremaid.
4 tollise ekraaniga luts on juba rariteediks muutumas.
Aru võiks saada, et mail ei koosne ainult noortest inimestest, kes tahavad suure ekraaniga lutse kus peal siis pigem mängida, kui helistamiseks kasutada.
Vanem seltskond inimesi kasutab ainult helistamiseks ja ei taha pool kilo kaaluvaid labidaid mida seljakottiga kaasas kanda, kuna telefon on lahmakas ja tasku ei mahu mugavalt.
Mul ema tahaks WP telefoni, aga ta ei taha lahmakat ja juba 4 tolli on suhteliselt suur tema jaoks.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kopz
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2007




sõnum 13.02.2016 02:52:02 vasta tsitaadiga

friik1 kirjutas:
Ma juba mõtlesin, et kui MS ei kavatse turule tuua mingit normaalset mid-level telefoni, siis lähen ostan Androidi endale... Sosistavad siin 850st aga noh... mida pole seda pole.
Võid rahulikult Androide piiluma hakata kuna nüüdseks on jutud juba üsna kindlaks läinud, et MS ei hakka enam telefone tootma, vähemalt Lumia seeria kaob ära ja tahetakse koostööd teha mõne suurema telefonitootjaga, mille mõnda mudelit saaks WP10 tarkvaraga turustada. Kas ja millal see kõik juhtuda võiks ei tea praegu keegi. Üks võimalus on ka see, et MS loob täiesti uue mudeliseeria Lumia asemele, aga jällegi puudub selle kohta praegu igasugune info.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 14.02.2016 15:03:02 vasta tsitaadiga

Kopz kirjutas:
friik1 kirjutas:
Ma juba mõtlesin, et kui MS ei kavatse turule tuua mingit normaalset mid-level telefoni, siis lähen ostan Androidi endale... Sosistavad siin 850st aga noh... mida pole seda pole.
Võid rahulikult Androide piiluma hakata kuna nüüdseks on jutud juba üsna kindlaks läinud, et MS ei hakka enam telefone tootma, vähemalt Lumia seeria kaob ära ja tahetakse koostööd teha mõne suurema telefonitootjaga, mille mõnda mudelit saaks WP10 tarkvaraga turustada. Kas ja millal see kõik juhtuda võiks ei tea praegu keegi. Üks võimalus on ka see, et MS loob täiesti uue mudeliseeria Lumia asemele, aga jällegi puudub selle kohta praegu igasugune info.


lol, info puudub, et ise tootma hakkavad?
aga kus on see üsna kindel info, et MS enam telefone tootma ei hakka?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raalifriik
HV kasutaja


liitunud: 16.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2016 20:31:51 vasta tsitaadiga

Mu arust on siin ja seal mingist Surface Phonedest räägitud...ilmselt on paar aastat vaikust, kuna just tulid uued föönid välja icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kopz
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2007




sõnum 15.02.2016 21:42:15 vasta tsitaadiga

R A T kirjutas:
Kopz kirjutas:
friik1 kirjutas:
Ma juba mõtlesin, et kui MS ei kavatse turule tuua mingit normaalset mid-level telefoni, siis lähen ostan Androidi endale... Sosistavad siin 850st aga noh... mida pole seda pole.
Võid rahulikult Androide piiluma hakata kuna nüüdseks on jutud juba üsna kindlaks läinud, et MS ei hakka enam telefone tootma, vähemalt Lumia seeria kaob ära ja tahetakse koostööd teha mõne suurema telefonitootjaga, mille mõnda mudelit saaks WP10 tarkvaraga turustada. Kas ja millal see kõik juhtuda võiks ei tea praegu keegi. Üks võimalus on ka see, et MS loob täiesti uue mudeliseeria Lumia asemele, aga jällegi puudub selle kohta praegu igasugune info.


lol, info puudub, et ise tootma hakkavad?
aga kus on see üsna kindel info, et MS enam telefone tootma ei hakka?

Üks ei välista ju teist. Uudis ise pärineb R2'e tehnikasaatest.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 16.02.2016 01:11:54 vasta tsitaadiga

https://www.mobileworldcongress.com - räägime peale seda uuesti.

Üks vihje surfacephonede kohta on see, et MS registreeris domeeni näiteks ära...
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2016 01:24:27 vasta tsitaadiga

No eks ootan-vaatan selle sündmuse ära. Ostsin naisele Nexus 5S ja no appe on palju aga UX...
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyhigh
HV vaatleja

liitunud: 11.06.2013




sõnum 18.02.2016 13:15:22 vasta tsitaadiga

Lumia 650 tuleb, mille riistvara üle tehakse palju kisa. Peamiseks põhjuseks olevat aeglane snapdragon 212, mõned väidavad aga, et peaks olema pisut kiirem 640 sees olevast snapdragon 400st. Eks näis.
http://m.gsmarena.com/microsoft_lumia_650-7859.php

10 tuleb ka vist: http://wmpoweruser.com/microsoft-mexico-windows-10-mobile-will-start-rolling-out-on-february-29/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2016 22:43:06 vasta tsitaadiga

See HP Elite x3 tundub, päris huvitav - selle eest maksaks 500€+ küll.
http://www.windowscentral.com/hp-elite-x3
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyhigh
HV vaatleja

liitunud: 11.06.2013




sõnum 23.02.2016 20:41:34 vasta tsitaadiga

Oskab keegi soovitada mõnda appi millega wifit jagada? Pole mitte mingis w10 versioonis hotspot toiminud nii, et ekraan pime. Ning mingit appi, kuhu saaks "taske" märkida. Uues outlooki kalendris saab vaid "evente" teha, kuidagi totter on veenäidu teatamise meeldetuletuseks eventi teha. Ja siis sooviks veel mingit normaalset ilmaäppi, mis glance screenile ka hetkeilma kuvaks. Kõige sellega polnud wp8.1s probleeme, 10 on ikka uskumatu käkk, siiralt kahtlen, et lõplikus versioonis midagi normaalselt tööle hakkab. Notificationid ilmuvad ning kaovad ka täiesti oma suva järgi, videod hakivad, äppe pole ega tule. Peab vist Androidi poole vaatama hakkama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meie
HV kasutaja

liitunud: 06.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2016 22:40:41 vasta tsitaadiga

skyhigh kirjutas:
10 on ikka uskumatu käkk

sa ikka adud, et sa kasutad test versiooni ning sa oled vabatahtlikult katsejänes? See ei ole sul valmis versioon.
skyhigh kirjutas:
siiralt kahtlen, et lõplikus versioonis midagi normaalselt tööle hakkab

poisi Lumia 550 töötab kõik tõrgeteta.
skyhigh kirjutas:
Peab vist Androidi poole vaatama hakkama

mis selle teadmisega HV foorumis osalejad peale peaks hakkama?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deathdog
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2009




sõnum 23.02.2016 23:01:42 vasta tsitaadiga

Minu arust on androidi teemades kah pidev hala kuidas midagi ei tööta. Ja kui vaadata kuidas mul chrome töötab siis ma ei imesta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 24.02.2016 11:19:32 vasta tsitaadiga

Võid minna tagasi 8.1 peale, see peaks kõik su prolbeemid hetkel lahendama...
Muidu taskide jaoks võid kasutada "Wunderlist" nimelist programmi.

Kas sa oled muidu fast ringis? Minul mingi hetk läks kõik lambist korda... Võis olla, et näppisin ise mingeid settinguid aga võis ka mingi update olla...
Proovi wifiga seotud asju sise ja välja lülitada (wifisense jmt ka)

EDIT: Mul jälle hotspot katki, restartimised ja asjad ka ei aita... Täiesti lambiselt töötab see preview ikka :S

EDIT2: Leidsin lahenduse - kui WiFi profiilides on mõni, mis on autoconnecti peal, siis asi ei tööta. Lihtsaim lahendus on kõik wifi profiilid maha kustutada telefonist...
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 29.02.2016 14:09:52 vasta tsitaadiga

Skyhigh, vaata oma privaatsõnumeid!

Igatahes, leidsin lahenduse WiFi lock screeni all töötamise probleemile Win10mobile previews...

Kustuta WiFi profiilid telefonist ära (varasemalt salvestatud Wifi profiilid).
Probleem saab alguse, kui vähemalt ühel profiilil on autoconnect lubatud - siis lock screeni all ei tööta.

Yep, ma tean, ajuvaba.

(kirjutatud win10m hotspotti kasutades icon_wink.gif)
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LongHorn
HV kasutaja
LongHorn

liitunud: 29.11.2004




sõnum 29.02.2016 14:35:45 vasta tsitaadiga

Lumia 950 otsas on mul küll mitmele profiilile autoconnect peal ning hotspot toimib.
Ka 930 otsas Insider buildidega ei esinenud antud anomaaliat.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 05.03.2016 15:23:50 vasta tsitaadiga

http://www.gsmarena.com/windows_10_mobile_may_arrive_on_lumia_535_635_735_830_930_and_1520_next_week-news-17062.php
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinTero
HV veteran
pinTero

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2016 21:34:22 vasta tsitaadiga

Nüüd on see siis käes - ja kõigi Lumia 920, 925, 1020 (ühesõnaga kogu vana x2x seeria) kasutajate lootused on potist lõplikult alla lastud icon_sad.gif


535 saab uuenduse, 1020, 925, 920 mitte. Müstika-fantastika!
https://blogs.windows.com/windowsexperience/2016/03/17/upgrading-existing-windows-phone-8-1-devices-to-windows-10-mobile/

Aitäh, Microsoft, selle "suurepärase" uudise eest!
Hetkel tahaks minna poodi ja osta iPhone'i - protestimärgiks või nii... icon_evil.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deathdog
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2009




sõnum 17.03.2016 21:45:48 vasta tsitaadiga

Ja praeguse info kohaselt kaob 30.6 Here maps ja drive ära W10 telefonidest. Mul tegi eile uuendust ja täna rõõmsalt teatas seda. Mina kui pikaajaline kasutaja pean nüüd vaatama kas ma saan androidile või iOSile lihtsamalt WP väljanägemise icon_biggrin.gif (ümmargused ja ebamäärase kujundusega ikoonid ei meeldi.)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinTero
HV veteran
pinTero

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2016 21:48:30 vasta tsitaadiga

deathdog kirjutas:
Ja praeguse info kohaselt kaob 30.6 Here maps ja drive ära W10 telefonidest. Mul tegi eile uuendust ja täna rõõmsalt teatas seda. Mina kui pikaajaline kasutaja pean nüüd vaatama kas ma saan androidile või iOSile lihtsamalt WP väljanägemise icon_biggrin.gif (ümmargused ja ebamäärase kujundusega ikoonid ei meeldi.)

Kas W10's mitte Maps rakendus ei tee sama asja? Kaart ja offline navi peaks toimima ju sarnaselt Here rakendusele..
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2016 23:59:14 vasta tsitaadiga

tsitaat:
You can see the current list of Windows Phone 8.1 devices that are supported for the upgrade to Windows 10 here.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Repo
HV kasutaja


liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2016 00:16:55 vasta tsitaadiga

pinTero kirjutas:
Nüüd on see siis käes - ja kõigi Lumia 920, 925, 1020 (ühesõnaga kogu vana x2x seeria) kasutajate lootused on potist lõplikult alla lastud icon_sad.gif


535 saab uuenduse, 1020, 925, 920 mitte. Müstika-fantastika!
https://blogs.windows.com/windowsexperience/2016/03/17/upgrading-existing-windows-phone-8-1-devices-to-windows-10-mobile/

Aitäh, Microsoft, selle "suurepärase" uudise eest!
Hetkel tahaks minna poodi ja osta iPhone'i - protestimärgiks või nii... icon_evil.gif


L920,925, 1020 saavad hiljem lihtsalt on MS varem mainind.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peps71
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2016 00:17:13 vasta tsitaadiga

Peres kasutusel 4 Lumia telefoni, 3 neist (520, 820 ja 830) töötavad WP 10 preview versiooniga. Nädal tagasi sai soetatud 650 ja ütlen ausalt, et mina neil menüüdes ja toimetamistes vahet ei tee.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 18.03.2016 00:44:43 vasta tsitaadiga

pinTero kirjutas:
deathdog kirjutas:
Ja praeguse info kohaselt kaob 30.6 Here maps ja drive ära W10 telefonidest. Mul tegi eile uuendust ja täna rõõmsalt teatas seda. Mina kui pikaajaline kasutaja pean nüüd vaatama kas ma saan androidile või iOSile lihtsamalt WP väljanägemise icon_biggrin.gif (ümmargused ja ebamäärase kujundusega ikoonid ei meeldi.)

Kas W10's mitte Maps rakendus ei tee sama asja? Kaart ja offline navi peaks toimima ju sarnaselt Here rakendusele..


Nii on, sinna on isegi tagasi toodud featuur, mis Symbiani surmaga ära kadus - autotee read (näitab täpselt ära, mis ritta võtta).
Samas on ta kuidagi pidune veel, lagib tegelikkuse taga - keerama soovitab hakata, kui juba möödas ja kui oled U-turni ära teinu, siis ütleb ka, et tee U-Turn. Mitu korda panin võssa viimati sellega icon_biggrin.gif
HERE asjadele jääb ta ikka UX-i osas maha - seda vist on pimedad disaininud. Igal sammul on tunne, et featuure on vähem...
Just eile pidin ikkagi lõpuks HERE-ga asjad ära tegema, sest maps ei suutnud mulle ühistranspordi tulemusi minevikus näidata (sest ma olin juba antud rongi peal tegelt)
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 18.03.2016 00:45:05 vasta tsitaadiga

pinTero kirjutas:
deathdog kirjutas:
Ja praeguse info kohaselt kaob 30.6 Here maps ja drive ära W10 telefonidest. Mul tegi eile uuendust ja täna rõõmsalt teatas seda. Mina kui pikaajaline kasutaja pean nüüd vaatama kas ma saan androidile või iOSile lihtsamalt WP väljanägemise icon_biggrin.gif (ümmargused ja ebamäärase kujundusega ikoonid ei meeldi.)

Kas W10's mitte Maps rakendus ei tee sama asja? Kaart ja offline navi peaks toimima ju sarnaselt Here rakendusele..


Nii on, sinna on isegi tagasi toodud featuur, mis Symbiani surmaga ära kadus - autotee read (näitab täpselt ära, mis ritta võtta).
Samas on ta kuidagi pidune veel, lagib tegelikkuse taga - keerama soovitab hakata, kui juba möödas ja kui oled U-turni ära teinu, siis ütleb ka, et tee U-Turn. Mitu korda panin võssa viimati sellega icon_biggrin.gif
HERE asjadele jääb ta ikka UX-i osas maha - seda vist on pimedad disaininud. Igal sammul on tunne, et featuure on vähem...
Just eile pidin ikkagi lõpuks HERE-ga asjad ära tegema, sest maps ei suutnud mulle ühistranspordi tulemusi minevikus näidata (sest ma olin juba antud rongi peal tegelt)
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 18.03.2016 09:02:22 vasta tsitaadiga

See upgrade advisor ei ole saadaval hetkel.
Kaua see üldse oli üleval.

Samas need kes muretsevad kaartide rakenduste kadumisest jne, siis milleks üldse vaja wp10 peale minna ?
Mul on kapis vana lumia 520 varu telefoniks ja ei huvita kas see saab kunagi või mitte wp10 endale.
Oma 830-le tahaks küll saada.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 18.03.2016 09:15:57 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
See upgrade advisor ei ole saadaval hetkel.
Kaua see üldse oli üleval.

Samas need kes muretsevad kaartide rakenduste kadumisest jne, siis milleks üldse vaja wp10 peale minna ?
Mul on kapis vana lumia 520 varu telefoniks ja ei huvita kas see saab kunagi või mitte wp10 endale.
Oma 830-le tahaks küll saada.


Samas Lumia 920 ja 820 riistvaraliselt jooksutavad vabalt 10, lihtsalt vist ei taheta anda uuendust, sest muidu ei osta ju uut telefoni...
Ma ei taha eriti raha välja käia, et ca 20-30% parem telefon omale saada. Mul on väga hea ja vastupidav pea 4a vana telefon icon_smile.gif
(Preview muidugi ajab asja ära ja tõenäoliselt ma jääks ka edaspidi testversioone kasutama... Aga naine tahaks ka 10t ja ta ei viitsi testida icon_smile.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
deathdog
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2009




sõnum 18.03.2016 09:41:22 vasta tsitaadiga

Kui peab juba raha välja käima kas siis on mõtet enam MS-i pakutud toodet hankida on küsimus. Pole enam siiamaani maasikaks olnud Here kaarte/navi ja ma arvan et samamoodi FB, Whatsappi ja meili synkimisega saab nii iOS kui ka android hakkama. Täna ootaks telefonilt juba Qi, sõrmejäljelugejat ja veekindlust nt Androidi puhul minujaoks suurim viga on see et uuendusi peale nexuse seeria teistele ei kipu tulema või tuleb aastake kuni uue mudeli välja tulekuni.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 18.03.2016 10:14:54 vasta tsitaadiga

Androide on nii palju ja seal on pigem moto, kui tahad saada uuemat androidi, siis ostad uue telefoni.

Miskite juttude järgi pidid need x20 mudelid ka wp10 saama, kuid siis hiljem.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2016 10:36:24 vasta tsitaadiga

link :: AAWP

AAWP on üsna negatiivne X20 seeria uuenduste osas.

_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
Kommentaarid: 312 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 274
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinTero
HV veteran
pinTero

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2016 10:42:59 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:

Miskite juttude järgi pidid need x20 mudelid ka wp10 saama, kuid siis hiljem.

Just - aga seda räägiti siis, kui MS suure suuga lubas KÕIKI Lumia telefone uuendada.
Praeguse seisuga ei ole küll kusagilt paista, et mingi uuendus hiljem tulla võiks. x2x mudelid on EOL ja kõik.
https://twitter.com/GabeAul/status/710521116729561088
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mao
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2016 11:14:22 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
See upgrade advisor ei ole saadaval hetkel.
Kaua see üldse oli üleval.

Samas need kes muretsevad kaartide rakenduste kadumisest jne, siis milleks üldse vaja wp10 peale minna ?
Mul on kapis vana lumia 520 varu telefoniks ja ei huvita kas see saab kunagi või mitte wp10 endale.
Oma 830-le tahaks küll saada.


Muuda telefoni regioon United States ja upgrade advisor olemas thumbs_up.gif

Ise ei taha veel uuendada aga kui keegi uuendab, siis andke märku kuidas sujus ja mis seaded, failid, äpid alles ja mis kaotsi läksid icon_smile.gif
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Windows Phone üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 67, 68, 69 ... 79, 80, 81  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.