Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Jõusaal märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 239, 240, 241 ... 269, 270, 271  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.03.2016 15:37:57 vasta tsitaadiga

https://www.youtube.com/watch?v=UBkssKLZXPk
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.03.2016 20:22:33 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Sain viimaks korralikud saalijalatsid ja ei maksnud yle nende eest. Aga no pidin Austraalist tellima, kuna see oli parim variant, mis hetkel leidsin. 75 eur koos saatekuludega.
http://jackedfibres.com.au/collections/men/products/mids-jacked-fibres-weight-lifting-shoes
Spoiler Spoiler Spoiler

Saadeti vale number (45) ja suuremat neil hetkel saada pole.

Seega kui kellelgi huvi on, siis võin enda kuludega saata. Tutikad, karbis.


Pidin endale siiski Otomix Stingray-d võtma, kuna see oli hetkel ainuke option. Hind 2x suurem muidugi.. :/

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 10.03.2016 20:28:36 vasta tsitaadiga

Nu kirjutas:
Plin500 kirjutas:
Maksa, akne jms kahju leevandamiseks.

pro hormoonidega, steroididega, sarm'dega on kõrvalmõjud individuaalsed mõnel pole midagi mõnel on kõik kõige hullem mis olla saab.
Ega saadav kasugi pole garanteeritud eriti sellise pro hormoon supplemendiga mis võib sisaldada mingeid täiteaineid lihtsalt või on underdosed.


Alustasin lahjalt ning esimene kuur tänase seisuga seljataga.

Kõrvalmõjusid pea polnudki, natuke närvilisem ehk mõni päev, kuid ei midagi hullu, "back pumps" jah, sellest ei pääsenud. Jõudu märgatavl määral juurde ei tulnud, samas pingutuse eest annaks endale ka hinde "3-", seda eriti tsükli alguses.

Mis kaalu puutub, siis valku sai võetud ~4g per kg ja kogu kaal tõusis 4'ja nädalaga 69kg - 76kg, rasva protsenti mõõtmas ei käinud, kuid visuaalselt suurt muutust ei ole. Eks näeb peale PCT, palju midagi alles jäi.

Üldiselt võib rahule jääda, kuid plaanis on siiski üks Nanodroli kuur ka teha, et võrrelda tulemusi kangema kraamiga.

_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.03.2016 21:03:46 vasta tsitaadiga

Kaalud 69kg ja võtad SARM-e?
Ära solvu, aga äkki teeks enne paar aastat korraliku trenni naturaalina ja alles siis?

280g valku päevas? Miks nii palju? Piisaks ju poole vähemast selle kaalu juures.


Enna ja pärast pilte? Tahaks huviga näha!

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 10.03.2016 23:11:22 vasta tsitaadiga

Enne, see tehtud küll juba eelmise aasta augustis



Pärast




Trenni tehtud rohkem kui paar aastat naturaalina.

Ee, mis see kaal puutub antud juhul teemasse? Või alla 100kg mehed ei tohiks mõelda selliste asjade peale.. icon_rolleyes.gif ? Don't get it

Proteiini süntees toimub kiiremini epi puhul.

_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.03.2016 23:38:08 vasta tsitaadiga

SKG, Sa oled endale nüüd tubli peeglikonkurendi saanud. Mis piltidega vastad? icon_cool.gif
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
Kommentaarid: 1150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 858
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002




sõnum 11.03.2016 00:54:41 vasta tsitaadiga

280g valku päevas on nagu antiikmööbliga pliiti kütta, sort of pointless, no ?
Kommentaarid: 488 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 396
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001




sõnum 11.03.2016 01:04:42 vasta tsitaadiga

Plin500 kirjutas:


Ee, mis see kaal puutub antud......

kaalu kipud enda järgi võrdlema. Ma olen 96 praegu aga olulisel väiksem sinust visuaalselt. 76 tunduks siis mulle luukere.
pildiga kohe teine asi.

Kas tooksid välja millest see 280g valku kokku tuli. 2kilo liha/piimatooteid päevas pidi vähemalt olema.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.03.2016 01:59:27 vasta tsitaadiga

Plin500, mõtlen seda, et 69kg pole nagu eriline kaal, mille pealt PED hakata panema. Enne võiks vähe tahedam mass all olla.. Näiteks saavutatud naturaalilähedane maksimum. A noh, see vähemalt minu arvamus.

Isegi PED peal olles pole mõtet valku rohkem süüa kui 2g/kg. Ei oma mingit eelist, eriti veel kui olla plusskaloraažis.
Saaks aru, et defitsiidis - siis on jah valguvajadus väheke suurem kuid mitte rohkem kui 2.5g/kg.
4g/kg on lihtsalt kreisi ja tarbetu.


PED = performance enhancing drugs


yerba, "vastan" videoga hoopis hah!
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 11.03.2016 19:05:31 vasta tsitaadiga

Natuke pikem post, mis ehk seletab otsuse proovida midagi muud.

Olen alates oma teadlikust elust olnud sportlik inimene, jooks, kaugushüpe, visked - olin nendes asjades pea alati parim. Siiani peaks olema keskkooli 60m rekord minu nimed (7.3 sekundit) ning kaugushüppes olen keska lõpus tulnud ka eestikatel kolmandaks. See aga on kõik kergejõustik.

Kusagil 10a tagasi tekkis huvi jõusaali vastu. Nagu ikka, käisin seal pigem kohal ning paistsin enamus ajast eksinud olevat, kui teadvat, mida ma seal tegema peaks. ~3a sai käidud, siis juhtus õnnetus, kus suutsin enda 2 selgroolüli kildudeks kukkuda. Peale seda olin eemal saalist kuni 2013 aastani, kus võtsin end uuesti kokku. Seekord oli plaan ja siht silme ees ning vaikselt olen rüganud aastasse 2016.

Selle aja jooksul olen teadmisi ammutanud erinevatest kohtades, kuidas-mida süüa ning üldiselt olen suutnud ka seda jälgida. Soov oli aga siiski kaalus juurde võtta ning hakkasin kaloreid lugema. Panen siia oma tavalise menüü:

1. Hommik - 200-300g putru (kaerahelbe, riisi vms) või 3 muna 3 peekoniga + juurviljad ning lisaks eelnevale ka 200g kohupiima + 1 toores muna sisse segatud + puuvili (avokaado tavaliselt) ning autosse kaasa õun
2. Kella 11-12 lõuna - Tatar või riis + mingi liha + juurviljad + musta leiba ning mõnikord ka magustoit
3. Enne trenni natuke pähkleid ja peale trenni sheik + 2 banaani.
4. ~17 paiku õhtuoode - kana mingis vormis või loomaliha või kalaliha + köögiviljad + kodujuustu ~200g
5. ~19 paiku õhtusöök - see on varieeruv, kuid tavaliselt sisaldab liha ja muid vajalike asju või supp
6. ~21 paiku viimane söök - porgand või muu köögivili-puuvili

Kaloreid tuleb päeva jooksul palju, kuid tundub, et mitte piisavalt, sest kaal oli mul pidevalt 69-71 vahel. Sellest ka otsus proovida alternatiivi, kus muu söögi jätsin samaks, lisasin lihtsalt tarbitavat valku ja seda enamus Whey ning Kaseiini näol. Siit ka 7kg kaalutõus, kuid ütlen ausalt, treenima oleks pidanud tugevamalt. Käin 6x nädalas saalis, kuid alles paar nädalat tagasi suutsin endas piisavalt motivatsiooni leida, et hakata korralikult pingutama.

Kuna elutempo on kiire (käin täiskohaga tööl, majandan enda firmaga, olen pereinimene), siis aeg on kõige kõige hinnalisem faktor ning see ongi teine põhjus, miks tahtsin proovida alternatiive. Lihtsalt selles eas enam pole luksust ainult enda eest hoolt kanda.

_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus39
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.01.2014




sõnum 11.03.2016 19:24:33 vasta tsitaadiga

Plin500 kirjutas:
Natuke pikem post, mis ehk seletab otsuse proovida midagi muud.

Olen alates oma teadlikust elust olnud sportlik inimene, jooks, kaugushüpe, visked - olin nendes asjades pea alati parim. Siiani peaks olema keskkooli 60m rekord minu nimed (7.3 sekundit) ning kaugushüppes olen keska lõpus tulnud ka eestikatel kolmandaks. See aga on kõik kergejõustik.

Kusagil 10a tagasi tekkis huvi jõusaali vastu. Nagu ikka, käisin seal pigem kohal ning paistsin enamus ajast eksinud olevat, kui teadvat, mida ma seal tegema peaks. ~3a sai käidud, siis juhtus õnnetus, kus suutsin enda 2 selgroolüli kildudeks kukkuda. Peale seda olin eemal saalist kuni 2013 aastani, kus võtsin end uuesti kokku. Seekord oli plaan ja siht silme ees ning vaikselt olen rüganud aastasse 2016.

Selle aja jooksul olen teadmisi ammutanud erinevatest kohtades, kuidas-mida süüa ning üldiselt olen suutnud ka seda jälgida. Soov oli aga siiski kaalus juurde võtta ning hakkasin kaloreid lugema. Panen siia oma tavalise menüü:

1. Hommik - 200-300g putru (kaerahelbe, riisi vms) või 3 muna 3 peekoniga + juurviljad ning lisaks eelnevale ka 200g kohupiima + 1 toores muna sisse segatud + puuvili (avokaado tavaliselt) ning autosse kaasa õun
2. Kella 11-12 lõuna - Tatar või riis + mingi liha + juurviljad + musta leiba ning mõnikord ka magustoit
3. Enne trenni natuke pähkleid ja peale trenni sheik + 2 banaani.
4. ~17 paiku õhtuoode - kana mingis vormis või loomaliha või kalaliha + köögiviljad + kodujuustu ~200g
5. ~19 paiku õhtusöök - see on varieeruv, kuid tavaliselt sisaldab liha ja muid vajalike asju või supp
6. ~21 paiku viimane söök - porgand või muu köögivili-puuvili

Kaloreid tuleb päeva jooksul palju, kuid tundub, et mitte piisavalt, sest kaal oli mul pidevalt 69-71 vahel. Sellest ka otsus proovida alternatiivi, kus muu söögi jätsin samaks, lisasin lihtsalt tarbitavat valku ja seda enamus Whey ning Kaseiini näol. Siit ka 7kg kaalutõus, kuid ütlen ausalt, treenima oleks pidanud tugevamalt. Käin 6x nädalas saalis, kuid alles paar nädalat tagasi suutsin endas piisavalt motivatsiooni leida, et hakata korralikult pingutama.

Kuna elutempo on kiire (käin täiskohaga tööl, majandan enda firmaga, olen pereinimene), siis aeg on kõige kõige hinnalisem faktor ning see ongi teine põhjus, miks tahtsin proovida alternatiive. Lihtsalt selles eas enam pole luksust ainult enda eest hoolt kanda.


Mitte, et spetsialist oleksin, aga toitumine tundub küll eeskujulik olevat. Ja pilt ka thumbs_up.gif
Edu edaspidigi.

_________________
Ostan Tartu linnas Garaaźi!
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2016 19:53:14 vasta tsitaadiga

Makin gains. Kaal 102kg hetkel.
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mobileman
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005




sõnum 19.03.2016 21:09:59 vasta tsitaadiga

Plin500 kirjutas:
Natuke pikem post, mis ehk seletab otsuse proovida midagi muud.
...


Ma arvan nägevat toitumiskavas mõningaid puudujääke, kas koostasid selle ise? Kui pikk oled?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 19.03.2016 21:41:16 vasta tsitaadiga

Mobileman kirjutas:
Plin500 kirjutas:
Natuke pikem post, mis ehk seletab otsuse proovida midagi muud.
...


Ma arvan nägevat toitumiskavas mõningaid puudujääke, kas koostasid selle ise? Kui pikk oled?


Sükkareid on vähe, lisasin maltodextriini peale treeningut ning ühe eine aeglaselt imenduvate sükkarite näol.

Kuid tõenäoliselt on jah vigane see söögikava, tegemist on pigem võimalustega, mis saada on päeva jooksul ringi sõites. Pikkus 173.

_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mobileman
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005




sõnum 19.03.2016 21:57:58 vasta tsitaadiga

Süsivesikute kogust ma ei vaadanud (ei teagi kui palju koguseliselt on), mõtlesin üldiselt põhimõttelisi vigu. Arvan, et ilma korralike eelteadmisteta, isegi internetist hoolikalt infot otsides, naljalt ikka ise korralikku kava kokku ei pane.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.03.2016 02:16:51 vasta tsitaadiga

Mobileman kirjutas:
Süsivesikute kogust ma ei vaadanud (ei teagi kui palju koguseliselt on), mõtlesin üldiselt põhimõttelisi vigu. Arvan, et ilma korralike eelteadmisteta, isegi internetist hoolikalt infot otsides, naljalt ikka ise korralikku kava kokku ei pane.

Mis seal siis nii rasket on?

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mobileman
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005




sõnum 20.03.2016 09:17:22 vasta tsitaadiga

Kui räägime näiteks lihtsalt kaalu alandamise eesmärgil kasutatavast kavast nö. tavainimese jaoks, siis ei ole eriti midagi, ei pea kõikvõimalikke detaile arvestama. Sisuliselt kui kalorite kogus on õige, siis kaal langeb ja eesmärk saab täidetud. Kui aga võistlustasemel kulturistist või sinna suunda pürgivast inimesest, siis arvan et on oluliselt keerukam lugu.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.03.2016 15:17:10 vasta tsitaadiga

Mobileman kirjutas:
Kui räägime näiteks lihtsalt kaalu alandamise eesmärgil kasutatavast kavast nö. tavainimese jaoks, siis ei ole eriti midagi, ei pea kõikvõimalikke detaile arvestama. Sisuliselt kui kalorite kogus on õige, siis kaal langeb ja eesmärk saab täidetud. Kui aga võistlustasemel kulturistist või sinna suunda pürgivast inimesest, siis arvan et on oluliselt keerukam lugu.

Pole ka seal kulturisti menüüs midagi erilist ega rasket.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mobileman
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005




sõnum 20.03.2016 17:20:36 vasta tsitaadiga

Oleneb. Kui näiteks kõiki nüansse ei oska aimatagi, siis ise võib alati arvata, et väga lihtne oli koostada ja väga hea tuli välja. icon_smile.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rasmus39
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.01.2014




sõnum 20.03.2016 18:48:48 vasta tsitaadiga

Räägi lähemalt neist nüanssidest ja detailidest.
_________________
Ostan Tartu linnas Garaaźi!
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kontakt
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2007




sõnum 21.03.2016 19:51:48 vasta tsitaadiga

Rasmus39 kirjutas:
Räägi lähemalt neist nüanssidest ja detailidest.


No et mida süstida ja millal icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mobileman
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005




sõnum 21.03.2016 20:25:21 vasta tsitaadiga

Ma jätaksin korraliku toitumiskava koostamise ning selle detailse selgitamise nendele, kes teemat täielikult valdavad (nii teooria kui praktilise külje pealt) ja soovijatele kavasid koostavad. Mõtlen siinkohal tuntud ja edukaid kulturiste, olen ise sellist kava kasutanud. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.03.2016 20:38:08 vasta tsitaadiga

Mobileman kirjutas:
Ma jätaksin korraliku toitumiskava koostamise ning selle detailse selgitamise nendele, kes teemat täielikult valdavad (nii teooria kui praktilise külje pealt) ja soovijatele kavasid koostavad. Mõtlen siinkohal tuntud ja edukaid kulturiste, olen ise sellist kava kasutanud. thumbs_up.gif

See, et keegi kulturist on, ei tee temast veel treeningu- ja toitumiseksperti.
Nii paljud proffesionaalsed kulturistid ei tea oigest treeningmetoodikast ega toitumisest halligi. Taielik bro sicence.
Ja justnimelt, moni, kes on omale Interneti abil asjad selgeks teinud omal kael, teab rohkem.

Ja ei ole seal midagi rasket. Kui kaloraaz on paigas, siis selle jargi paned paika makrode vahemiku vastavalt eesmarkidele. Toiduainete valik on suuresti enda teha.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mobileman
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005




sõnum 22.03.2016 00:21:44 vasta tsitaadiga

Erandeid on alati, neid pole mõtet välja tuua. Edukaks kulturistiks ilma väga hea treening-ja toitumiskavata ei saa. Kalorid paika ning süsivesikud/rasvad/valgud paika- nii lihtne see asi ikka pole ju (toitumiskava puhul).
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.03.2016 02:18:03 vasta tsitaadiga

Siin on näha kõigile tuntud kulturisti päevamenüü. Ma ei tea, mis seal nüüd nii rasket või märkimisväärset on. Kehakompositsiooni annavad keskmine kaloraaž ja makrode vahemik, mitte mingid muud pisiasjad. Tahad kasvada, lisad 5-10% oma kaloraažile. Tahad kaalust alla võtta, võtad 10% maha. Kasvades 1.5-2g valku kg kohta. Cuttides 2-3g valku kg kohta. Rasvad 0.65-0.75g kg kohta. Ülejäänud süsivesikud. Kiudained min. 20g. Omega3 rasvu kuni 3g päevas. Ja toite roteerida nii, et ei tekiks vitamiinide ega mineraalide puudujääke. Kõik. Mis seal rasket on?

Spoiler Spoiler Spoiler


Btw, tippkulturistide treeningmetoodika on tihti vägagi küsitav, aga nad kasvavad sellegipoolest, kuna on suure koguse roidide peal ja piisab kõigest nädalas korra ühe lihsgrupi treeningust.

Treeningkavad pole ka midagi erilist, kasvab iga kava peal, kuniks on progressive overload. See on palju tähtsam kui harjutuste valik.
Häid treeningkavu on netis küll, pole vaja kellelegi summasid maksta selle eest. Kui nii on tehtud, võiks öelda, et on petta saadud.


Ma näen pigem suurt miinust (fikseeritud) toitumiskavades - suur oht mingi puuduse tekkeks kui pikemas ajavahemikus süüa limiteeritud toite. Oluliselt parem on oma toiduvalikut mitte piirata, vaid jälgida keskmist kaloraaži ja makrode vahemikku (flexible dieting). Arvan, et ise oled ka õnnelikum kui saad süüa kõike, mitte kellegi ettenatud piiratud menüüd. Omg, kas ma nüüd jäätist või šokolaadi tohin süüa - treener ju ei pannud seda kavasse, vaid ma pean täna õhtul veel 2 topsi kodujuustu sisse punnima!

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Jõusaal mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 239, 240, 241 ... 269, 270, 271  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.