|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
25.02.2016 17:06:07
|
|
|
| Diesel kirjutas: |
Selline trollilmine käib ja kõik vahivad tuima näoga ja imestavad sõnavõtu üle  |
Ei. Pigem kardetakse tule alla sattuda. See on ainult arvamusliidrite eelis siin sona votta, teiste oma ei maksa midagi.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
parm
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
25.02.2016 17:09:45
|
|
|
Las alla KDR 1 mehed lammutavad, nemad nagunii mängu kulgu kunagi ei muuda
Kes tahab teada mitmes ta Eestis on, võta Battlelog-Leaderboards--General-Skill-Estonia.
_________________ | SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee | |
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Diesel
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2009
|
25.02.2016 17:27:22
|
|
|
| parm kirjutas: |
Las alla KDR 1 mehed lammutavad, nemad nagunii mängu kulgu kunagi ei muuda
Kes tahab teada mitmes ta Eestis on, võta Battlelog-Leaderboards--General-Skill-Estonia. |
Siinkohal vaidleksin natuke vastu. Mängu kulgu vastavalt playmodele mõjutavad just pigem need, kes julgevad üksi eesliinile joosta ning sellega oma kdr ära rikkuda. Seda enam, kui sihik pisut paigast on..
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
niijana
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2012
|
25.02.2016 17:29:52
|
|
|
| parm kirjutas: |
Las alla KDR 1 mehed lammutavad, nemad nagunii mängu kulgu kunagi ei muuda
Kes tahab teada mitmes ta Eestis on, võta Battlelog-Leaderboards--General-Skill-Estonia. |
Ennemgi sellised kõvasi mehi nähtud BF4 turniiridel ja sõprus mängudes. Hästi meenub olukord, kus grupp eestlasi astusid vastu poola riigi esindajatele. Nitrado cup. Peale 5 minuti mängimist nn kõvad mehed hakkasid poolakaid solvama ja süüdistama macro kasutamises, häkkimises jne. Alguses olid kõvad mehed, et tavai anname neile poolakatele nuga jne, kuid kui astuti vastu veel kõvematele mängijatele oli kohe saba jalge vahel ja otsustati keset mängu lahkuda. Kas tõesti tõelised kõvad mehed käituvad nii? Endal õnnestus küll vastaste tankisti mitmeid kordi üllatada C4'ga, mis siis et tegemist oli euroopa parima tanki pilootidega. Tõelised eestlased otsustasid siiski mängida mäng lõpuni olenemata sellest olime vähemuses. Aitähh teile kõvad mehed selle eest. Hiljem vestlesime Poola meeskonna pealikuga ja uurisid põhjuseid, et miks enamus mängijaid käitus ebaviisakalt, kuigi alust selleks ei antud. Ei osanud midagi vastata, ütlesin et eks see on vähese subrofka viga ja külmad ilmad . Said hästi aru ja lahkusime sõpradena, kuigi sita maitse on siiani suus. Võin öelda, et sellist käitumist oleme kohanud ka hiljem, kus tullakse kohale ja pärast keeratakse omadele selg ja siis minnakse erinevatesse foorumitesse kõvatama. K/D tõesti ei näita midagi, kuid kui inimestel puudub austus ja elementaarne viisakus teiste mängijate vastu, siis see räägib juba kõik ja rohkem pole midagi lisada.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
25.02.2016 17:42:32
|
|
|
| niijana kirjutas: |
| parm kirjutas: |
Las alla KDR 1 mehed lammutavad, nemad nagunii mängu kulgu kunagi ei muuda
Kes tahab teada mitmes ta Eestis on, võta Battlelog-Leaderboards--General-Skill-Estonia. |
Ennemgi sellised kõvasi mehi nähtud BF4 turniiridel ja sõprus mängudes. Hästi meenub olukord, kus grupp eestlasi astusid vastu poola riigi esindajatele. Nitrado cup. Peale 5 minuti mängimist nn kõvad mehed hakkasid poolakaid solvama ja süüdistama macro kasutamises, häkkimises jne. Alguses olid kõvad mehed, et tavai anname neile poolakatele nuga jne, kuid kui astuti vastu veel kõvematele mängijatele oli kohe saba jalge vahel ja otsustati keset mängu lahkuda. Kas tõesti tõelised kõvad mehed käituvad nii? Endal õnnestus küll vastaste tankisti mitmeid kordi üllatada C4'ga, mis siis et tegemist oli euroopa parima tanki pilootidega. Tõelised eestlased otsustasid siiski mängida mäng lõpuni olenemata sellest olime vähemuses. Aitähh teile kõvad mehed selle eest. Hiljem vestlesime Poola meeskonna pealikuga ja uurisid põhjuseid, et miks enamus mängijaid käitus ebaviisakalt, kuigi alust selleks ei antud. Ei osanud midagi vastata, ütlesin et eks see on vähese subrofka viga ja külmad ilmad . Said hästi aru ja lahkusime sõpradena, kuigi sita maitse on siiani suus. Võin öelda, et sellist käitumist oleme kohanud ka hiljem, kus tullakse kohale ja pärast keeratakse omadele selg ja siis minnakse erinevatesse foorumitesse kõvatama. K/D tõesti ei näita midagi, kuid kui inimestel puudub austus ja elementaarne viisakus teiste mängijate vastu, siis see räägib juba kõik ja rohkem pole midagi lisada. |
Ei suudeta omavahelgi viisakad ja lugupidavad olla. Mida sa vooraste vastu olemisest veel ootad? Räägin üldiselt. Ei peA ennast eeskujuks.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aim17
HV kasutaja
liitunud: 09.07.2005
|
25.02.2016 18:21:23
|
|
|
Minema ma ei jookse kohe kindlasti. Ja pigem kõrge enesehinnang, kui madal. Ja ikkagi olen mina liivima parim ratsutaja:))
_________________ Battlelog: eesti38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
25.02.2016 18:38:30
|
|
|
| Minema jooksmise põhjuseks voin julgelt väita selle, et igasugune koostöö ja organiseerimatus on alla igasugust arvestust.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfar
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2010
|
25.02.2016 22:54:42
|
|
|
mängu keegi?
Mul mikker puudub hetkel, seega endapoolset sidet ei saa anda, aga lööks kellegagi kampa
_________________ Parandan lõhutud küttepuid. Hind kokkuleppel |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
106 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NPedro
HV kasutaja
liitunud: 17.02.2015
|
25.02.2016 23:06:43
|
|
|
Üks ilus video siia, algus küll venekeelne, aga see vaid sissejuhatus 15 sekki:
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vihmausss
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.12.2013
|
26.02.2016 00:12:43
|
|
|
See on eestlane muideks kes eitea aka faith .
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kopz
HV kasutaja
liitunud: 24.11.2007
|
26.02.2016 01:54:25
|
|
|
Tere.
Vabandan, kui läheb teemast mööda, aga oleks soov soetada endale BF4 ja nagu siin teemas jälginud olen, siis alla Premiumi ei ole mõtet osta. Probleem on aga selles, et ma ei ole vähimalgi määral netist ostmisega kokku puutunud, kuid just seal on väidetavalt parimad pakkumised. Kas sellist ostu oleks võimalik ka läbi nö. vahendaja teha näiteks mõne foorumlase abiga? Või millised variandid oleks mängu soetamiseks?
Tänan.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
26.02.2016 02:39:19
|
|
|
| Kopz kirjutas: |
Tere.
Vabandan, kui läheb teemast mööda, aga oleks soov soetada endale BF4 ja nagu siin teemas jälginud olen, siis alla Premiumi ei ole mõtet osta. Probleem on aga selles, et ma ei ole vähimalgi määral netist ostmisega kokku puutunud, kuid just seal on väidetavalt parimad pakkumised. Kas sellist ostu oleks võimalik ka läbi nö. vahendaja teha näiteks mõne foorumlase abiga? Või millised variandid oleks mängu soetamiseks?
Tänan. |
Mis sa tyhja ikka vabandad. Premium Editionit ei leidnud kuid põhimäng on 8 euri + eraldi premium juurde 23 euri. Kui tahad voin aidata ära osta. Midagi leidsin. Siit saab Premiumi koos pohimänguga http://www.cdkeys.com/pc/games/battlefield-4-premium-service-pc-cd-key-origin
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kopz
HV kasutaja
liitunud: 24.11.2007
|
26.02.2016 03:18:45
|
|
|
| El-Fuego, privaatsõnum saadetud.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vihmausss
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.12.2013
|
26.02.2016 13:14:46
|
|
|
Kindlasti soovitan ja Premiumi sest BF4 eiole mang premmita, seega must have .
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vihmausss
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.12.2013
|
26.02.2016 13:23:23
|
|
|
| LKits kirjutas: |
| Vihmausss kirjutas: |
| Kindlasti soovitan ja Premiumi sest BF4 eiole mang premmita, seega must have . |
Mängin premmita ja täitsa mängitav...
Kuigi ise olen pigem close-quarter COD stiilis mängija, kui pigem open-world kaardil tanki/lennukiga ringi tiirutamine.
Kurb on see, et rahvas ei mängi enda klassile vastavalt ehk meedik ei viska elusid, support ei loobi ammot... Aga see on vist igas mängus nii - deathmatch peata-kana stiilis ringi jooksmine. |
Kindlasti, ei vaida vastupidist. Lihtsalt sellise vaikse lisaraha eest 20+ lisamappi vahelduseks tava mappidele ei tuuta BF4 nii kiiresti ara.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
26.02.2016 13:28:01
|
|
|
| LKits kirjutas: |
| Vihmausss kirjutas: |
| Kindlasti soovitan ja Premiumi sest BF4 eiole mang premmita, seega must have . |
Mängin premmita ja täitsa mängitav...
Kuigi ise olen pigem close-quarter COD stiilis mängija, kui pigem open-world kaardil tanki/lennukiga ringi tiirutamine.
Kurb on see, et rahvas ei mängi enda klassile vastavalt ehk meedik ei viska elusid, support ei loobi ammot... Aga see on vist igas mängus nii - deathmatch peata-kana stiilis ringi jooksmine. |
+1
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kopz
HV kasutaja
liitunud: 24.11.2007
|
26.02.2016 15:34:43
|
|
|
| Ma olen siiani ca. kolm aastat üldse tavalist BF3'e ajaviiteks toksinud :/ Aga selle praemiumi ei ole vist enam mõtet osta ka, kuigi üks päev sattusin serverissse, mis oli eestlasi täis.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
26.02.2016 15:53:45
|
|
|
| Kopz kirjutas: |
| Ma olen siiani ca. kolm aastat üldse tavalist BF3'e ajaviiteks toksinud :/ Aga selle praemiumi ei ole vist enam mõtet osta ka, kuigi üks päev sattusin serverissse, mis oli eestlasi täis. |
Eks see ole tunnetamise küsimus.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Qmmaline
Lõuapoolik

liitunud: 24.09.2014
|
26.02.2016 17:32:17
|
|
|
Vaatasin , et on ikka visa eesti BF4 mängija ; eesti38 ( http://bf4stats.com/pc/eesti38 )1000 mängu tunni jooksul tõusis K/D 0,634 - 0,795 . Ka võitude kaotuste suhe on kaotusepoolel.
Ise ennast võib ju kiita ja ilmselt peab olema kõrge enesehinnang , et mängida mängu 1100h jõudmata isegi keskmise tulemuseni. Mind kui nõrka mängijat on huvitanud :
Milleks üldse nõrgad mängijad mängivad ja kui kaua ? Isiklikult tahtmist sihtmärki mängida jätkus 51h võrra ( http://bf4stats.com/ps4/EriQmmaline ) Põhjustasin siis ,
isiklikult 21 lahingu kaotust , seegi tulemus ! Mängu ostsin ,et pidada tanki lahinguid , kui nagu näha tankiga tulemused olid veelgi viletsamad kui LMG.
Vabandust; PS4 mängija siin Arvutimängude foorum , kuid mind erutavad kaotused (ehk siis kas üldse mängida või mitte )
Võiksite avaldada selles küsimuses arvamust , te kõvasti rohkem MP mänginud kui mina .
|
|
| tagasi üles |
|
 |
deFt
HV kasutaja

liitunud: 23.06.2008
|
26.02.2016 18:28:30
|
|
|
| Proovi rohkem tiimitööd teha, püsi koos squadiga. K/D ratio ei anna selles mängus eriti palju.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maiku007
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2006
|
27.02.2016 13:12:38
|
|
|
Irw, siin ikka käib täiega inimsuhete seebiooper. Hakkan nüüd lennukiga mängu endale selgeks tegema. Soovitusi mängu seadete või muu osas?
Battlelog: Maiku007
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
27.02.2016 13:27:52
|
|
|
| Maiku007 kirjutas: |
Irw, siin ikka käib täiega inimsuhete seebiooper. Hakkan nüüd lennukiga mängu endale selgeks tegema. Soovitusi mängu seadete või muu osas?
Battlelog: Maiku007 |
https://www.youtube.com/watch?v=Q3AXUUBrbW0
pitch up pane spacebar-i alla
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vihmausss
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.12.2013
|
27.02.2016 15:43:22
|
|
|
Ma vahepeal lendan littebirdiga, kui tolle ikka ara masterdada siis vaenlastel pole midagi teha peal stingercampi .
http://www.twitch.tv/widgitybear
BL: dUUUmzz
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
27.02.2016 15:54:40
|
|
|
| El-Fuego kirjutas: |
| Maiku007 kirjutas: |
Irw, siin ikka käib täiega inimsuhete seebiooper. Hakkan nüüd lennukiga mängu endale selgeks tegema. Soovitusi mängu seadete või muu osas?
Battlelog: Maiku007 |
https://www.youtube.com/watch?v=Q3AXUUBrbW0
pitch up pane spacebar-i alla |
Minu jaoks see ei muuda midagi.... Ise püüan siin kõigest väest selle Phantom assigmenti 20 lennuki killi kätte saada... Praeguseks on juba 6 killi läbi ussim**ni õnnestunud saada 14 veel.... Sellepärast see lennukiga lendamine on ikka väga raske minu jaoks... helikopteriga saan suht normaalselt hakkama,aga lennukiga on raske...
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfar
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2010
|
27.02.2016 16:56:18
|
|
|
| Gap kirjutas: |
| El-Fuego kirjutas: |
| Maiku007 kirjutas: |
Irw, siin ikka käib täiega inimsuhete seebiooper. Hakkan nüüd lennukiga mängu endale selgeks tegema. Soovitusi mängu seadete või muu osas?
Battlelog: Maiku007 |
https://www.youtube.com/watch?v=Q3AXUUBrbW0
pitch up pane spacebar-i alla |
Minu jaoks see ei muuda midagi.... Ise püüan siin kõigest väest selle Phantom assigmenti 20 lennuki killi kätte saada... Praeguseks on juba 6 killi läbi ussim**ni õnnestunud saada 14 veel.... Sellepärast see lennukiga lendamine on ikka väga raske minu jaoks... helikopteriga saan suht normaalselt hakkama,aga lennukiga on raske... |
phantom assignments on mul ka selle lennukite killi taha takerdunud.. proovi mis asendis tahad, mina lenduriks ei ole sündinud
_________________ Parandan lõhutud küttepuid. Hind kokkuleppel |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
106 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
27.02.2016 18:36:18
|
|
|
| smurfar kirjutas: |
| Gap kirjutas: |
| El-Fuego kirjutas: |
| Maiku007 kirjutas: |
Irw, siin ikka käib täiega inimsuhete seebiooper. Hakkan nüüd lennukiga mängu endale selgeks tegema. Soovitusi mängu seadete või muu osas?
Battlelog: Maiku007 |
https://www.youtube.com/watch?v=Q3AXUUBrbW0
pitch up pane spacebar-i alla |
Minu jaoks see ei muuda midagi.... Ise püüan siin kõigest väest selle Phantom assigmenti 20 lennuki killi kätte saada... Praeguseks on juba 6 killi läbi ussim**ni õnnestunud saada 14 veel.... Sellepärast see lennukiga lendamine on ikka väga raske minu jaoks... helikopteriga saan suht normaalselt hakkama,aga lennukiga on raske... |
phantom assignments on mul ka selle lennukite killi taha takerdunud.. proovi mis asendis tahad, mina lenduriks ei ole sündinud  |
Ma jurasin ka päevi enne kui tehtud sain
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maiku007
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2006
|
28.02.2016 09:27:56
|
|
|
| Ma olen helikopteri põhjal selgeks saanud, et võti on esmalt klahvide/hiire ja graafika seadetes ja siis mängusisene strateegia. Panin olulised asjad mugavate nuppude alla, tõmbasin hiire tundlikuse masinas ca 12 peale ja nüüd suudan ikka keskpärased 25 killi roundis täis saada.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
28.02.2016 13:42:27
|
|
|
| Maiku007 kirjutas: |
| Ma olen helikopteri põhjal selgeks saanud, et võti on esmalt klahvide/hiire ja graafika seadetes ja siis mängusisene strateegia. Panin olulised asjad mugavate nuppude alla, tõmbasin hiire tundlikuse masinas ca 12 peale ja nüüd suudan ikka keskpärased 25 killi roundis täis saada. |
Graafikaga on see lugu, et sellega on üsna tosine lugu kohe. Mängus sees ei lase valida vastavalt monitorile hertse mis pohjustab omakorda metsikut tearingut ja muid ebanormaalseid flickereid.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aim17
HV kasutaja
liitunud: 09.07.2005
|
28.02.2016 14:33:55
|
|
|
| Maiku007 kirjutas: |
Irw, siin ikka käib täiega inimsuhete seebiooper. Hakkan nüüd lennukiga mängu endale selgeks tegema. Soovitusi mängu seadete või muu osas?
Battlelog: Maiku007 |
Tere Maiku ! Sul ka oma battelog välja toodud nagu õigetel meestel kombeks ikka. Sa enam-vähem õigel tèel üritasin küll rohkem actionit kui seepi luua. Et oleks rohkem verivaenlasi kellele tina anda või saada, usun et peale öeldut tahavad paljud mulle näidata millise kivi all vähk talvitub:). Ja vihane vaenlane eksib rohkem ja mul teda kergem loojakarja saata. Ja eks siis tule need talve õhtud sisukamad...päsen siis täna või homme mängima. Paus on veninud ikka väga pikaks
_________________ Battlelog: eesti38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maiku007
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2006
|
28.02.2016 20:26:19
|
|
|
| Mängisin täna lennukiga siis ja sain max 8 killi round. Lendamise trikkidega saan hakkama, aga sihtimist ei saa kuidagi paika. Tahan hiirega sihtida, aga ülesse ja alla sihtimisel sihik lendab kaootiliselt, kuigi masinate hiire tundlikus on 12. Vasakule-paremale liikumine on ok ehk justkui vastavalt seakud tundlikusele. Andke nõu, mis mul kahe silma vahele jääb.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mask
HV Guru

liitunud: 01.03.2005
|
28.02.2016 21:44:27
|
|
|
kui mäng alt f4 kinni panna jääb battlelogis näitama et connected to server....ok panen selle ka ristikesest kinni tuleb kuni paar minutit oodata kui teise serverisse joinida saan. "please wait for game to exit"
varem ju ei olnud see asi nii uimane? paar korda olen koos bf4ga ka brauseri kinni pannud, saab ka kiiremini serverit vahetada.
|
|
| Kommentaarid: 523 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
435 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kirjumega
HV veteran

liitunud: 25.10.2014
|
28.02.2016 21:53:43
|
|
|
| Mask kirjutas: |
kui mäng alt f4 kinni panna jääb battlelogis näitama et connected to server....ok panen selle ka ristikesest kinni tuleb kuni paar minutit oodata kui teise serverisse joinida saan. "please wait for game to exit"
varem ju ei olnud see asi nii uimane? paar korda olen koos bf4ga ka brauseri kinni pannud, saab ka kiiremini serverit vahetada. |
On ka ette tulnud, mul aitas ainult Origini taaskäivitamine. Ei tea kas on seost, aga tekkis umbes siis, kui tuli viimane patch.
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
duxdery
HV veteran

liitunud: 13.05.2011
|
29.02.2016 10:48:04
|
|
|
| Mul aitab, kui task managerist protsess lõpetada. Aga jah, mingi jama on olemas...
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andreL
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2009
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NPedro
HV kasutaja
liitunud: 17.02.2015
|
02.03.2016 22:06:49
|
|
|
41.8% quits for a camper hero
Skills
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
03.03.2016 13:59:28
|
|
|
Oh yes Tulen siia hõiskama oma noob saavutusest Sain oma Phantom assigmenti 20 jet killi lõpuks tehtud. Ütleme nii et kui igapäev mängida mõned tunnid lennuki mode siis lõpuks tuleb juba enam-vähem asi välja.Iga round lõpetasin muidugi 1 kill ja 10 surma suhtega,et iga mänguga tuli 1 kill siis lõpuks suutsin mõnes mängus lausa 4 killi teha,mis jäi mu rekordiks air superiority modes Natuke harjutada siis mõtlen et väga hull ei olegi.... kõige raskem on see pööramine ja siis see peibutiste laskmine kui keegi on sul sabas.... see piiksumine hakkab lõpuks ajudele aga noh ühekorra pääsed selle peibutis raketiga järgmine kord ei tee sa enam midagi kui keegi on su juba sihtmärgile võtnud... ja mõni on siuke proff et oi-oi.... ma ei kujuta pilti kuidas nad nii hästi oskavad.... kindlasti mingi special Joystickiga on hea lennata...aga jah klaviatuuri ja hiirega on see ikka päris roppus.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aim17
HV kasutaja
liitunud: 09.07.2005
|
04.03.2016 13:49:37
|
|
|
Kas kõigil selline asi, et fliriga on mõni vastane ikka must mitte valge või on siis vaid mõni kehaosa valge?
_________________ Battlelog: eesti38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vihmausss
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.12.2013
|
04.03.2016 18:16:21
|
|
|
Sai ilusa KDR numbri kätte nüüd.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
niijana
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2012
|
04.03.2016 18:34:14
|
|
|
| Voin vihmauss kinnitada sinu tulemust. Ise olin eile mitmeid kordi sinu ohver ja oskuste, kiiruse poolest olid k6vem m2ngija, ise sain n2rus 2.0 kd k2tte ... ..
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kopz
HV kasutaja
liitunud: 24.11.2007
|
05.03.2016 19:01:53
|
|
|
Sai hilaajegu endale BF4 soetatud. Mõtlesin, et mis siis ikka, et see ju BF3 järg ja mäng läheb edasi. Aga võta näpust, mängitavus on minu jaoks ikka täiesti ära solgitud. BF3'ga pole siin enam midagi pistmist. See mäng ajas lausa vihale eriti kui oodates nurga tagant vastast ja hoides sihikut paigas õige koha peal, hüppab ta nurga tagant välja ja suudab mu ikkagi maha võtta. Seda, et 50m pealt ise jooksva vastase saaks maha võtta, sellest võib ainult unistada.
Võtsin siis vahelduseks jälle BF3'e ette ja oh imet, MP7 või pumppüssiga lase või puusalt ja vastane langeb. Täiesti masendav.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vihmausss
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.12.2013
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kopz
HV kasutaja
liitunud: 24.11.2007
|
05.03.2016 21:42:44
|
|
|
| Vihmausss kirjutas: |
| Kopz kirjutas: |
Sai hilaajegu endale BF4 soetatud. Mõtlesin, et mis siis ikka, et see ju BF3 järg ja mäng läheb edasi. Aga võta näpust, mängitavus on minu jaoks ikka täiesti ära solgitud. BF3'ga pole siin enam midagi pistmist. See mäng ajas lausa vihale eriti kui oodates nurga tagant vastast ja hoides sihikut paigas õige koha peal, hüppab ta nurga tagant välja ja suudab mu ikkagi maha võtta. Seda, et 50m pealt ise jooksva vastase saaks maha võtta, sellest võib ainult unistada.
Võtsin siis vahelduseks jälle BF3'e ette ja oh imet, MP7 või pumppüssiga lase või puusalt ja vastane langeb. Täiesti masendav. |
Eks need 1KDR playerid eisaagi hakkama, kipuvad laitma ja süüdistama. Pole reaktsioonigi ja minimap awareness on 0 .
Sellise pela jaoks on vaja muscle memory't mitte dolbajoobi kes arvab,et võiks iga pühapäev proovida ja kille tuleb ladinal .
Spoiler 
https://www.youtube.com/watch?v=6-Kt2duNKtY
|
Jutt oli BF3 ja BF4 mängitavuse võrdlusest. Ja üleüldse, enne kui sa kedagi siin dolbajoobiks sõimad, vaata korra kriitilise pilguga peeglisse. Ega juhuslikult sulle sealt samasugune dolbajoob vastu ei vaata. Praegu jätad sa küll suure egolaksu all vaevleva pubeka mulje.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007

|
05.03.2016 21:46:47
|
|
|
| 3 on parem jah. 4 on vaja leida hea stabiilne server.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarmac
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2007
|
05.03.2016 22:44:28
|
|
|
Kasuta 60Hz servereid BF4-s. Aga üldiselt mida uuemad on mängud seda ''reaalsemaks'' ja keerulisemaks on need tehtud.
Selles mõttes, et ei saa päris niisama siss hüpata ja killima hakata. On vaja ikkagi veidi harjumist, kogemust ja ka muskli mälu.
Vihmaussil on õigus selles osas. Aga kuna ma ise olen selline ''sunday-player'' siis mind mu k/d väga ei koti.(1.23)
Igaljuhul neid ei saa väga võrrelda omavahel.
_________________ www.crawl.ee Eesti R/C Rock Crawlerid. |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NPedro
HV kasutaja
liitunud: 17.02.2015
|
05.03.2016 22:59:19
|
|
|
| CQ camper tankist K/D 3 vs Rush aktiivne MCOM vallutajast meedik K/D 1.5, siis minu tunnustuse saab alati see viimane.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|