Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 243, 244, 245 ... 252, 253, 254  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2016 17:06:07 vasta tsitaadiga

Diesel kirjutas:
Selline trollilmine käib ja kõik vahivad tuima näoga ja imestavad sõnavõtu üle thumbs_up.gif


Ei. Pigem kardetakse tule alla sattuda. See on ainult arvamusliidrite eelis siin sona votta, teiste oma ei maksa midagi.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2016 17:09:45 vasta tsitaadiga

Las alla KDR 1 mehed lammutavad, nemad nagunii mängu kulgu kunagi ei muuda icon_biggrin.gif

Kes tahab teada mitmes ta Eestis on, võta Battlelog-Leaderboards--General-Skill-Estonia.

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel
Kreisi kasutaja
Diesel

liitunud: 29.01.2009




sõnum 25.02.2016 17:27:22 vasta tsitaadiga

parm kirjutas:
Las alla KDR 1 mehed lammutavad, nemad nagunii mängu kulgu kunagi ei muuda icon_biggrin.gif

Kes tahab teada mitmes ta Eestis on, võta Battlelog-Leaderboards--General-Skill-Estonia.



Siinkohal vaidleksin natuke vastu. Mängu kulgu vastavalt playmodele mõjutavad just pigem need, kes julgevad üksi eesliinile joosta ning sellega oma kdr ära rikkuda. Seda enam, kui sihik pisut paigast on..
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
niijana
HV kasutaja
niijana

liitunud: 20.11.2012




sõnum 25.02.2016 17:29:52 vasta tsitaadiga

parm kirjutas:
Las alla KDR 1 mehed lammutavad, nemad nagunii mängu kulgu kunagi ei muuda icon_biggrin.gif

Kes tahab teada mitmes ta Eestis on, võta Battlelog-Leaderboards--General-Skill-Estonia.


Ennemgi sellised kõvasi mehi nähtud BF4 turniiridel ja sõprus mängudes. Hästi meenub olukord, kus grupp eestlasi astusid vastu poola riigi esindajatele. Nitrado cup. Peale 5 minuti mängimist nn kõvad mehed hakkasid poolakaid solvama ja süüdistama macro kasutamises, häkkimises jne. Alguses olid kõvad mehed, et tavai anname neile poolakatele nuga jne, kuid kui astuti vastu veel kõvematele mängijatele oli kohe saba jalge vahel ja otsustati keset mängu lahkuda. Kas tõesti tõelised kõvad mehed käituvad nii? Endal õnnestus küll vastaste tankisti mitmeid kordi üllatada C4'ga, mis siis et tegemist oli euroopa parima tanki pilootidega. Tõelised eestlased otsustasid siiski mängida mäng lõpuni olenemata sellest olime vähemuses. Aitähh teile kõvad mehed selle eest. Hiljem vestlesime Poola meeskonna pealikuga ja uurisid põhjuseid, et miks enamus mängijaid käitus ebaviisakalt, kuigi alust selleks ei antud. Ei osanud midagi vastata, ütlesin et eks see on vähese subrofka viga ja külmad ilmad icon_smile.gif. Said hästi aru ja lahkusime sõpradena, kuigi sita maitse on siiani suus. Võin öelda, et sellist käitumist oleme kohanud ka hiljem, kus tullakse kohale ja pärast keeratakse omadele selg ja siis minnakse erinevatesse foorumitesse kõvatama. K/D tõesti ei näita midagi, kuid kui inimestel puudub austus ja elementaarne viisakus teiste mängijate vastu, siis see räägib juba kõik ja rohkem pole midagi lisada.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2016 17:42:32 vasta tsitaadiga

niijana kirjutas:
parm kirjutas:
Las alla KDR 1 mehed lammutavad, nemad nagunii mängu kulgu kunagi ei muuda icon_biggrin.gif

Kes tahab teada mitmes ta Eestis on, võta Battlelog-Leaderboards--General-Skill-Estonia.


Ennemgi sellised kõvasi mehi nähtud BF4 turniiridel ja sõprus mängudes. Hästi meenub olukord, kus grupp eestlasi astusid vastu poola riigi esindajatele. Nitrado cup. Peale 5 minuti mängimist nn kõvad mehed hakkasid poolakaid solvama ja süüdistama macro kasutamises, häkkimises jne. Alguses olid kõvad mehed, et tavai anname neile poolakatele nuga jne, kuid kui astuti vastu veel kõvematele mängijatele oli kohe saba jalge vahel ja otsustati keset mängu lahkuda. Kas tõesti tõelised kõvad mehed käituvad nii? Endal õnnestus küll vastaste tankisti mitmeid kordi üllatada C4'ga, mis siis et tegemist oli euroopa parima tanki pilootidega. Tõelised eestlased otsustasid siiski mängida mäng lõpuni olenemata sellest olime vähemuses. Aitähh teile kõvad mehed selle eest. Hiljem vestlesime Poola meeskonna pealikuga ja uurisid põhjuseid, et miks enamus mängijaid käitus ebaviisakalt, kuigi alust selleks ei antud. Ei osanud midagi vastata, ütlesin et eks see on vähese subrofka viga ja külmad ilmad icon_smile.gif. Said hästi aru ja lahkusime sõpradena, kuigi sita maitse on siiani suus. Võin öelda, et sellist käitumist oleme kohanud ka hiljem, kus tullakse kohale ja pärast keeratakse omadele selg ja siis minnakse erinevatesse foorumitesse kõvatama. K/D tõesti ei näita midagi, kuid kui inimestel puudub austus ja elementaarne viisakus teiste mängijate vastu, siis see räägib juba kõik ja rohkem pole midagi lisada.


Ei suudeta omavahelgi viisakad ja lugupidavad olla. Mida sa vooraste vastu olemisest veel ootad? Räägin üldiselt. Ei peA ennast eeskujuks.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aim17
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2005




sõnum 25.02.2016 18:21:23 vasta tsitaadiga

Minema ma ei jookse kohe kindlasti. Ja pigem kõrge enesehinnang, kui madal. Ja ikkagi olen mina liivima parim ratsutaja:))
_________________
Battlelog: eesti38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2016 18:38:30 vasta tsitaadiga

Minema jooksmise põhjuseks voin julgelt väita selle, et igasugune koostöö ja organiseerimatus on alla igasugust arvestust.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfar
Kreisi kasutaja
smurfar

liitunud: 15.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2016 22:54:42 vasta tsitaadiga

mängu keegi?
Mul mikker puudub hetkel, seega endapoolset sidet ei saa anda, aga lööks kellegagi kampa icon_smile.gif

_________________
Parandan lõhutud küttepuid. Hind kokkuleppel
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NPedro
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2015




sõnum 25.02.2016 23:06:43 vasta tsitaadiga

Üks ilus video siia, algus küll venekeelne, aga see vaid sissejuhatus 15 sekki:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2016 00:12:43 vasta tsitaadiga

See on eestlane muideks kes eitea aka faith .
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kopz
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2007




sõnum 26.02.2016 01:54:25 vasta tsitaadiga

Tere.

Vabandan, kui läheb teemast mööda, aga oleks soov soetada endale BF4 ja nagu siin teemas jälginud olen, siis alla Premiumi ei ole mõtet osta. Probleem on aga selles, et ma ei ole vähimalgi määral netist ostmisega kokku puutunud, kuid just seal on väidetavalt parimad pakkumised. Kas sellist ostu oleks võimalik ka läbi nö. vahendaja teha näiteks mõne foorumlase abiga? Või millised variandid oleks mängu soetamiseks?

Tänan.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2016 02:39:19 vasta tsitaadiga

Kopz kirjutas:
Tere.

Vabandan, kui läheb teemast mööda, aga oleks soov soetada endale BF4 ja nagu siin teemas jälginud olen, siis alla Premiumi ei ole mõtet osta. Probleem on aga selles, et ma ei ole vähimalgi määral netist ostmisega kokku puutunud, kuid just seal on väidetavalt parimad pakkumised. Kas sellist ostu oleks võimalik ka läbi nö. vahendaja teha näiteks mõne foorumlase abiga? Või millised variandid oleks mängu soetamiseks?

Tänan.


Mis sa tyhja ikka vabandad. Premium Editionit ei leidnud kuid põhimäng on 8 euri + eraldi premium juurde 23 euri. Kui tahad voin aidata ära osta. Midagi leidsin. Siit saab Premiumi koos pohimänguga http://www.cdkeys.com/pc/games/battlefield-4-premium-service-pc-cd-key-origin
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kopz
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2007




sõnum 26.02.2016 03:18:45 vasta tsitaadiga

El-Fuego, privaatsõnum saadetud.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2016 13:14:46 vasta tsitaadiga

Kindlasti soovitan ja Premiumi sest BF4 eiole mang premmita, seega must have .
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2016 13:19:47 vasta tsitaadiga

Vihmausss kirjutas:
Kindlasti soovitan ja Premiumi sest BF4 eiole mang premmita, seega must have .
Mängin premmita ja täitsa mängitav...
Kuigi ise olen pigem close-quarter COD stiilis mängija, kui pigem open-world kaardil tanki/lennukiga ringi tiirutamine.
Kurb on see, et rahvas ei mängi enda klassile vastavalt ehk meedik ei viska elusid, support ei loobi ammot... Aga see on vist igas mängus nii - deathmatch peata-kana stiilis ringi jooksmine.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2016 13:23:23 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Vihmausss kirjutas:
Kindlasti soovitan ja Premiumi sest BF4 eiole mang premmita, seega must have .
Mängin premmita ja täitsa mängitav...
Kuigi ise olen pigem close-quarter COD stiilis mängija, kui pigem open-world kaardil tanki/lennukiga ringi tiirutamine.
Kurb on see, et rahvas ei mängi enda klassile vastavalt ehk meedik ei viska elusid, support ei loobi ammot... Aga see on vist igas mängus nii - deathmatch peata-kana stiilis ringi jooksmine.


Kindlasti, ei vaida vastupidist. Lihtsalt sellise vaikse lisaraha eest 20+ lisamappi vahelduseks tava mappidele ei tuuta BF4 nii kiiresti ara. icon_wink.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2016 13:28:01 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Vihmausss kirjutas:
Kindlasti soovitan ja Premiumi sest BF4 eiole mang premmita, seega must have .
Mängin premmita ja täitsa mängitav...
Kuigi ise olen pigem close-quarter COD stiilis mängija, kui pigem open-world kaardil tanki/lennukiga ringi tiirutamine.
Kurb on see, et rahvas ei mängi enda klassile vastavalt ehk meedik ei viska elusid, support ei loobi ammot... Aga see on vist igas mängus nii - deathmatch peata-kana stiilis ringi jooksmine.


+1
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kopz
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2007




sõnum 26.02.2016 15:34:43 vasta tsitaadiga

Ma olen siiani ca. kolm aastat üldse tavalist BF3'e ajaviiteks toksinud :/ Aga selle praemiumi ei ole vist enam mõtet osta ka, kuigi üks päev sattusin serverissse, mis oli eestlasi täis.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2016 15:53:45 vasta tsitaadiga

Kopz kirjutas:
Ma olen siiani ca. kolm aastat üldse tavalist BF3'e ajaviiteks toksinud :/ Aga selle praemiumi ei ole vist enam mõtet osta ka, kuigi üks päev sattusin serverissse, mis oli eestlasi täis.


Eks see ole tunnetamise küsimus.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Qmmaline
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 24.09.2014




sõnum 26.02.2016 17:32:17 vasta tsitaadiga

Vaatasin , et on ikka visa eesti BF4 mängija ; eesti38 ( http://bf4stats.com/pc/eesti38 )1000 mängu tunni jooksul tõusis K/D 0,634 - 0,795 . Ka võitude kaotuste suhe on kaotusepoolel.
Ise ennast võib ju kiita ja ilmselt peab olema kõrge enesehinnang , et mängida mängu 1100h jõudmata isegi keskmise tulemuseni. Mind kui nõrka mängijat on huvitanud :
Milleks üldse nõrgad mängijad mängivad ja kui kaua ? Isiklikult tahtmist sihtmärki mängida jätkus 51h võrra ( http://bf4stats.com/ps4/EriQmmaline ) Põhjustasin siis ,
isiklikult 21 lahingu kaotust , seegi tulemus ! Mängu ostsin ,et pidada tanki lahinguid , kui nagu näha tankiga tulemused olid veelgi viletsamad kui LMG.

Vabandust; PS4 mängija siin Arvutimängude foorum , kuid mind erutavad kaotused (ehk siis kas üldse mängida või mitte )
Võiksite avaldada selles küsimuses arvamust , te kõvasti rohkem MP mänginud kui mina .
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deFt
HV kasutaja
deFt

liitunud: 23.06.2008




sõnum 26.02.2016 18:28:30 vasta tsitaadiga

Proovi rohkem tiimitööd teha, püsi koos squadiga. K/D ratio ei anna selles mängus eriti palju.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maiku007
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2016 13:12:38 vasta tsitaadiga

Irw, siin ikka käib täiega inimsuhete seebiooper. Hakkan nüüd lennukiga mängu endale selgeks tegema. Soovitusi mängu seadete või muu osas?

Battlelog: Maiku007
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2016 13:27:52 vasta tsitaadiga

Maiku007 kirjutas:
Irw, siin ikka käib täiega inimsuhete seebiooper. Hakkan nüüd lennukiga mängu endale selgeks tegema. Soovitusi mängu seadete või muu osas?

Battlelog: Maiku007


https://www.youtube.com/watch?v=Q3AXUUBrbW0

pitch up pane spacebar-i alla
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2016 15:43:22 vasta tsitaadiga

Ma vahepeal lendan littebirdiga, kui tolle ikka ara masterdada siis vaenlastel pole midagi teha peal stingercampi .


http://www.twitch.tv/widgitybear

BL: dUUUmzz
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 27.02.2016 15:54:40 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:
Maiku007 kirjutas:
Irw, siin ikka käib täiega inimsuhete seebiooper. Hakkan nüüd lennukiga mängu endale selgeks tegema. Soovitusi mängu seadete või muu osas?

Battlelog: Maiku007


https://www.youtube.com/watch?v=Q3AXUUBrbW0

pitch up pane spacebar-i alla


Minu jaoks see ei muuda midagi.... Ise püüan siin kõigest väest selle Phantom assigmenti 20 lennuki killi kätte saada... Praeguseks on juba 6 killi läbi ussim**ni õnnestunud saada icon_lol.gif 14 veel.... Sellepärast see lennukiga lendamine on ikka väga raske minu jaoks... helikopteriga saan suht normaalselt hakkama,aga lennukiga on raske...
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfar
Kreisi kasutaja
smurfar

liitunud: 15.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2016 16:56:18 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
El-Fuego kirjutas:
Maiku007 kirjutas:
Irw, siin ikka käib täiega inimsuhete seebiooper. Hakkan nüüd lennukiga mängu endale selgeks tegema. Soovitusi mängu seadete või muu osas?

Battlelog: Maiku007


https://www.youtube.com/watch?v=Q3AXUUBrbW0

pitch up pane spacebar-i alla


Minu jaoks see ei muuda midagi.... Ise püüan siin kõigest väest selle Phantom assigmenti 20 lennuki killi kätte saada... Praeguseks on juba 6 killi läbi ussim**ni õnnestunud saada icon_lol.gif 14 veel.... Sellepärast see lennukiga lendamine on ikka väga raske minu jaoks... helikopteriga saan suht normaalselt hakkama,aga lennukiga on raske...


phantom assignments on mul ka selle lennukite killi taha takerdunud.. proovi mis asendis tahad, mina lenduriks ei ole sündinud icon_biggrin.gif

_________________
Parandan lõhutud küttepuid. Hind kokkuleppel
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2016 18:36:18 vasta tsitaadiga

smurfar kirjutas:
Gap kirjutas:
El-Fuego kirjutas:
Maiku007 kirjutas:
Irw, siin ikka käib täiega inimsuhete seebiooper. Hakkan nüüd lennukiga mängu endale selgeks tegema. Soovitusi mängu seadete või muu osas?

Battlelog: Maiku007


https://www.youtube.com/watch?v=Q3AXUUBrbW0

pitch up pane spacebar-i alla


Minu jaoks see ei muuda midagi.... Ise püüan siin kõigest väest selle Phantom assigmenti 20 lennuki killi kätte saada... Praeguseks on juba 6 killi läbi ussim**ni õnnestunud saada icon_lol.gif 14 veel.... Sellepärast see lennukiga lendamine on ikka väga raske minu jaoks... helikopteriga saan suht normaalselt hakkama,aga lennukiga on raske...


phantom assignments on mul ka selle lennukite killi taha takerdunud.. proovi mis asendis tahad, mina lenduriks ei ole sündinud icon_biggrin.gif


Ma jurasin ka päevi enne kui tehtud sain
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maiku007
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2016 09:27:56 vasta tsitaadiga

Ma olen helikopteri põhjal selgeks saanud, et võti on esmalt klahvide/hiire ja graafika seadetes ja siis mängusisene strateegia. Panin olulised asjad mugavate nuppude alla, tõmbasin hiire tundlikuse masinas ca 12 peale ja nüüd suudan ikka keskpärased 25 killi roundis täis saada.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2016 13:42:27 vasta tsitaadiga

Maiku007 kirjutas:
Ma olen helikopteri põhjal selgeks saanud, et võti on esmalt klahvide/hiire ja graafika seadetes ja siis mängusisene strateegia. Panin olulised asjad mugavate nuppude alla, tõmbasin hiire tundlikuse masinas ca 12 peale ja nüüd suudan ikka keskpärased 25 killi roundis täis saada.


Graafikaga on see lugu, et sellega on üsna tosine lugu kohe. Mängus sees ei lase valida vastavalt monitorile hertse mis pohjustab omakorda metsikut tearingut ja muid ebanormaalseid flickereid.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aim17
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2005




sõnum 28.02.2016 14:33:55 vasta tsitaadiga

Maiku007 kirjutas:
Irw, siin ikka käib täiega inimsuhete seebiooper. Hakkan nüüd lennukiga mängu endale selgeks tegema. Soovitusi mängu seadete või muu osas?

Battlelog: Maiku007


Tere Maiku ! Sul ka oma battelog välja toodud nagu õigetel meestel kombeks ikka. Sa enam-vähem õigel tèel üritasin küll rohkem actionit kui seepi luua. Et oleks rohkem verivaenlasi kellele tina anda või saada, usun et peale öeldut tahavad paljud mulle näidata millise kivi all vähk talvitub:). Ja vihane vaenlane eksib rohkem ja mul teda kergem loojakarja saata. Ja eks siis tule need talve õhtud sisukamad...päsen siis täna või homme mängima. Paus on veninud ikka väga pikaks

_________________
Battlelog: eesti38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maiku007
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2016 20:26:19 vasta tsitaadiga

Mängisin täna lennukiga siis ja sain max 8 killi round. Lendamise trikkidega saan hakkama, aga sihtimist ei saa kuidagi paika. Tahan hiirega sihtida, aga ülesse ja alla sihtimisel sihik lendab kaootiliselt, kuigi masinate hiire tundlikus on 12. Vasakule-paremale liikumine on ok ehk justkui vastavalt seakud tundlikusele. Andke nõu, mis mul kahe silma vahele jääb.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mask
HV Guru
Mask

liitunud: 01.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2016 21:44:27 vasta tsitaadiga

kui mäng alt f4 kinni panna jääb battlelogis näitama et connected to server....ok panen selle ka ristikesest kinni tuleb kuni paar minutit oodata kui teise serverisse joinida saan. "please wait for game to exit"
varem ju ei olnud see asi nii uimane? paar korda olen koos bf4ga ka brauseri kinni pannud, saab ka kiiremini serverit vahetada.
Kommentaarid: 523 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 435
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kirjumega
HV veteran
kirjumega

liitunud: 25.10.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2016 21:53:43 vasta tsitaadiga

Mask kirjutas:
kui mäng alt f4 kinni panna jääb battlelogis näitama et connected to server....ok panen selle ka ristikesest kinni tuleb kuni paar minutit oodata kui teise serverisse joinida saan. "please wait for game to exit"
varem ju ei olnud see asi nii uimane? paar korda olen koos bf4ga ka brauseri kinni pannud, saab ka kiiremini serverit vahetada.


On ka ette tulnud, mul aitas ainult Origini taaskäivitamine. Ei tea kas on seost, aga tekkis umbes siis, kui tuli viimane patch.
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2016 22:18:22 vasta tsitaadiga

Mask kirjutas:
kui mäng alt f4 kinni panna jääb battlelogis näitama et connected to server....ok panen selle ka ristikesest kinni tuleb kuni paar minutit oodata kui teise serverisse joinida saan. "please wait for game to exit"
varem ju ei olnud see asi nii uimane? paar korda olen koos bf4ga ka brauseri kinni pannud, saab ka kiiremini serverit vahetada.
Samuti selle otsa sattunud - aitas ainult Windows välja logimine või restart.
Origini, lehitseja sulgemine ei aidanud.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
duxdery
HV veteran
duxdery

liitunud: 13.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.02.2016 10:48:04 vasta tsitaadiga

Mul aitab, kui task managerist protsess lõpetada. Aga jah, mingi jama on olemas...
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andreL
Kreisi kasutaja
andreL

liitunud: 25.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2016 21:31:28 vasta tsitaadiga

https://www.youtube.com/watch?v=1MxjxD61hRg&feature=youtu.be

Onu onu vaata video beer_yum.gif
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NPedro
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2015




sõnum 02.03.2016 22:06:49 vasta tsitaadiga

andreL kirjutas:
https://www.youtube.com/watch?v=1MxjxD61hRg&feature=youtu.be

Onu onu vaata video beer_yum.gif


41.8% quits for a camper hero icon_biggrin.gif

Skills icon_smile.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2016 23:01:49 vasta tsitaadiga

N00b question - kuidas selline hitmarker on sihikul? See "sinine-punane" X...
Ning lisaks HC-s on vennal sihik? Millestki valesti aru saanud?

EDIT: Vaatasin valesti, ei ole vist HC.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 03.03.2016 13:59:28 vasta tsitaadiga

Oh yes bananadance2.gif Tulen siia hõiskama oma noob saavutusest icon_lol.gif Sain oma Phantom assigmenti 20 jet killi lõpuks tehtud. Ütleme nii et kui igapäev mängida mõned tunnid lennuki mode siis lõpuks tuleb juba enam-vähem asi välja.Iga round lõpetasin muidugi 1 kill ja 10 surma suhtega,et iga mänguga tuli 1 kill icon_lol.gif siis lõpuks suutsin mõnes mängus lausa 4 killi teha,mis jäi mu rekordiks air superiority modes icon_razz.gif Natuke harjutada siis mõtlen et väga hull ei olegi.... kõige raskem on see pööramine ja siis see peibutiste laskmine kui keegi on sul sabas.... see piiksumine hakkab lõpuks ajudele icon_lol.gif aga noh ühekorra pääsed selle peibutis raketiga järgmine kord ei tee sa enam midagi kui keegi on su juba sihtmärgile võtnud... ja mõni on siuke proff et oi-oi.... ma ei kujuta pilti kuidas nad nii hästi oskavad.... kindlasti mingi special Joystickiga on hea lennata...aga jah klaviatuuri ja hiirega on see ikka päris roppus.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2016 15:34:15 vasta tsitaadiga

Kusjuures päris paljud lendavad klaviatuuriga... aga mulle samuti ei istu lennuk. Kuradima raske, pöörata, sihtida, keerutada jpm.
Z-axis on ikka jõhker lisa võrreldes X ja Y teljestikule...

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aim17
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2005




sõnum 04.03.2016 13:49:37 vasta tsitaadiga

Kas kõigil selline asi, et fliriga on mõni vastane ikka must mitte valge või on siis vaid mõni kehaosa valge?
_________________
Battlelog: eesti38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2016 14:08:54 vasta tsitaadiga

aim17 kirjutas:
Kas kõigil selline asi, et fliriga on mõni vastane ikka must mitte valge või on siis vaid mõni kehaosa valge?


DICE LA Camo teeb seda https://www.youtube.com/watch?v=bSUjvXJNYgA
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2016 18:16:21 vasta tsitaadiga

Sai ilusa KDR numbri kätte nüüd.


_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
niijana
HV kasutaja
niijana

liitunud: 20.11.2012




sõnum 04.03.2016 18:34:14 vasta tsitaadiga

Voin vihmauss kinnitada sinu tulemust. Ise olin eile mitmeid kordi sinu ohver ja oskuste, kiiruse poolest olid k6vem m2ngija, ise sain n2rus 2.0 kd k2tte ... ..
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kopz
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2007




sõnum 05.03.2016 19:01:53 vasta tsitaadiga

Sai hilaajegu endale BF4 soetatud. Mõtlesin, et mis siis ikka, et see ju BF3 järg ja mäng läheb edasi. Aga võta näpust, mängitavus on minu jaoks ikka täiesti ära solgitud. BF3'ga pole siin enam midagi pistmist. See mäng ajas lausa vihale eriti kui oodates nurga tagant vastast ja hoides sihikut paigas õige koha peal, hüppab ta nurga tagant välja ja suudab mu ikkagi maha võtta. Seda, et 50m pealt ise jooksva vastase saaks maha võtta, sellest võib ainult unistada.
Võtsin siis vahelduseks jälle BF3'e ette ja oh imet, MP7 või pumppüssiga lase või puusalt ja vastane langeb. Täiesti masendav.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2016 21:22:42 vasta tsitaadiga

Kopz kirjutas:
Sai hilaajegu endale BF4 soetatud. Mõtlesin, et mis siis ikka, et see ju BF3 järg ja mäng läheb edasi. Aga võta näpust, mängitavus on minu jaoks ikka täiesti ära solgitud. BF3'ga pole siin enam midagi pistmist. See mäng ajas lausa vihale eriti kui oodates nurga tagant vastast ja hoides sihikut paigas õige koha peal, hüppab ta nurga tagant välja ja suudab mu ikkagi maha võtta. Seda, et 50m pealt ise jooksva vastase saaks maha võtta, sellest võib ainult unistada.
Võtsin siis vahelduseks jälle BF3'e ette ja oh imet, MP7 või pumppüssiga lase või puusalt ja vastane langeb. Täiesti masendav.


Eks need 1KDR playerid eisaagi hakkama, kipuvad laitma ja süüdistama. Pole reaktsioonigi ja minimap awareness on 0 .

Sellise pela jaoks on vaja muscle memory't mitte dolbajoobi kes arvab,et võiks iga pühapäev proovida ja kille tuleb ladinal .

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kopz
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2007




sõnum 05.03.2016 21:42:44 vasta tsitaadiga

Vihmausss kirjutas:
Kopz kirjutas:
Sai hilaajegu endale BF4 soetatud. Mõtlesin, et mis siis ikka, et see ju BF3 järg ja mäng läheb edasi. Aga võta näpust, mängitavus on minu jaoks ikka täiesti ära solgitud. BF3'ga pole siin enam midagi pistmist. See mäng ajas lausa vihale eriti kui oodates nurga tagant vastast ja hoides sihikut paigas õige koha peal, hüppab ta nurga tagant välja ja suudab mu ikkagi maha võtta. Seda, et 50m pealt ise jooksva vastase saaks maha võtta, sellest võib ainult unistada.
Võtsin siis vahelduseks jälle BF3'e ette ja oh imet, MP7 või pumppüssiga lase või puusalt ja vastane langeb. Täiesti masendav.


Eks need 1KDR playerid eisaagi hakkama, kipuvad laitma ja süüdistama. Pole reaktsioonigi ja minimap awareness on 0 .

Sellise pela jaoks on vaja muscle memory't mitte dolbajoobi kes arvab,et võiks iga pühapäev proovida ja kille tuleb ladinal .

Spoiler Spoiler Spoiler


Jutt oli BF3 ja BF4 mängitavuse võrdlusest. Ja üleüldse, enne kui sa kedagi siin dolbajoobiks sõimad, vaata korra kriitilise pilguga peeglisse. Ega juhuslikult sulle sealt samasugune dolbajoob vastu ei vaata. Praegu jätad sa küll suure egolaksu all vaevleva pubeka mulje.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 05.03.2016 21:46:47 vasta tsitaadiga

3 on parem jah. 4 on vaja leida hea stabiilne server.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmac
HV kasutaja
tarmac

liitunud: 10.08.2007




sõnum 05.03.2016 22:44:28 vasta tsitaadiga

Kasuta 60Hz servereid BF4-s. Aga üldiselt mida uuemad on mängud seda ''reaalsemaks'' ja keerulisemaks on need tehtud.
Selles mõttes, et ei saa päris niisama siss hüpata ja killima hakata. On vaja ikkagi veidi harjumist, kogemust ja ka muskli mälu.
Vihmaussil on õigus selles osas. Aga kuna ma ise olen selline ''sunday-player'' siis mind mu k/d väga ei koti.(1.23)
Igaljuhul neid ei saa väga võrrelda omavahel.

_________________
www.crawl.ee Eesti R/C Rock Crawlerid.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NPedro
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2015




sõnum 05.03.2016 22:59:19 vasta tsitaadiga

CQ camper tankist K/D 3 vs Rush aktiivne MCOM vallutajast meedik K/D 1.5, siis minu tunnustuse saab alati see viimane.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 243, 244, 245 ... 252, 253, 254  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.