Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto V märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 129, 130, 131 ... 153, 154, 155  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
indumen
HV veteran
indumen

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.02.2016 09:55:28 vasta tsitaadiga

eile sai lõpuks lvl120 kätte, aga mäng arvas ikka et ei anna mulle Miniguni icon_razz.gif täna õhtul proovin kas uuesti sisse logides on parem seis ehk.
topelt rp nädal on kasulik isegi ( http://www.rockstargames.com/newswire )

_________________
ükskord me võidame niikuinii
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sanchos
Kreisi kasutaja
sanchos

liitunud: 25.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2016 10:14:48 vasta tsitaadiga

sain ka lõpuks lvl100+ arvatavasti ma jõuan sinu järele indumen, ja teen homme ka 120lvl icon_lol.gif icon_razz.gif icon_razz.gif
ehk homme on viimane päev thumbs_up.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indumen
HV veteran
indumen

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.02.2016 11:19:40 vasta tsitaadiga

topelt RP puhul viskab levelit suht ruttu, paar kolm adekvaatset sõpra ka veel aitab, siis missioonid lähevad nagu "lummekusta" icon_biggrin.gif
_________________
ükskord me võidame niikuinii
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kratt1123
HV kasutaja
kratt1123

liitunud: 19.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2016 12:45:23 vasta tsitaadiga

indumen kirjutas:
topelt RP puhul viskab levelit suht ruttu, paar kolm adekvaatset sõpra ka veel aitab, siis missioonid lähevad nagu "lummekusta" icon_biggrin.gif


Jah kui sõpradega teha on hea,ma tegin viimane kord banga viimast päeva nii et oli üks sõber ja kaks suvakat...ja me tegime seda peaaegu 1 tund,alati sai mingi suvakas kuskil surma.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2016 14:22:34 vasta tsitaadiga

Homme üritan ilmselt heiste tegemata hakata First Personis, teadmiseks.
Viimane Heisti Award tahab, et teeksin kõik heistid First Personis.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 24.02.2016 17:15:08 vasta tsitaadiga

Kas täna oleks kellelgil huvi teha kõik heistid läbi järjest? Elite challenge vms? Ise olen level 105 ja enamus relvi olemas. "WorldUK" Ja võib kasvõi teha first person vaates, oleks rohkem fun icon_smile.gif

Alustada võiks 7-8 ajal õhtul?

_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2016 18:02:22 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2016 14:12:11 vasta tsitaadiga

Simeon pole mulle juba väga väga ammu üthegei SMSi saatnud autode nimekirjaga, mida ta tahab.
Teab keegi, kuidas neid nüüd teha icon_question.gif

Ma eile kogemata istusin ühte autosse, mida ta tahtis ja kui käisin Mod Shopist läbi, tekkis ka S kaardile.
Mul vaja The Exporter Awardi jaoks veel 10 autot ära teisaldada.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simo5555
HV kasutaja
simo5555

liitunud: 30.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2016 14:22:00 vasta tsitaadiga

sirius4k kirjutas:
Simeon pole mulle juba väga väga ammu üthegei SMSi saatnud autode nimekirjaga, mida ta tahab.
Teab keegi, kuidas neid nüüd teha icon_question.gif

Ma eile kogemata istusin ühte autosse, mida ta tahtis ja kui käisin Mod Shopist läbi, tekkis ka S kaardile.
Mul vaja The Exporter Awardi jaoks veel 10 autot ära teisaldada.


Helista ise Simeon-ile icon_wink.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2016 14:34:33 vasta tsitaadiga

Simoenile helistades saab Contact Missioone ainult. See ei ole sama asi.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-myyr-
HV kasutaja
-myyr-

liitunud: 11.08.2011




sõnum 27.02.2016 19:12:08 vasta tsitaadiga

Tere kutid !

Me siin sõbraga kahekesi pelame, heameelega otsiks tiimi kellega teha kõik järjest läbi.
Pelame õhtuti nii pealt 7t, või siis hiljem, oleneb millal töölt jõuab.

Mu kasutaja HdDoiz, kui ei leia, siis viskan meili psi icon_smile.gif

_________________
Autovaruosad Pärnus/kuni -30%
www.mardigarage.eu
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2016 12:15:24 vasta tsitaadiga

ok, sain teada, et Ocelot F620 eksport annab kõige rohkem pappi. Testisin ka ja sain üle 24k midagi.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik911
HV kasutaja
erik911

liitunud: 08.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2016 14:10:55 vasta tsitaadiga

-myyr- kirjutas:
Tere kutid !

Me siin sõbraga kahekesi pelame, heameelega otsiks tiimi kellega teha kõik järjest läbi.
Pelame õhtuti nii pealt 7t, või siis hiljem, oleneb millal töölt jõuab.

Mu kasutaja HdDoiz, kui ei leia, siis viskan meili psi icon_smile.gif

Lisasin sõbraks. Kunagi jäi online poolikuks, kuna ei viitsinud üks jaurata.
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmarta
HV kasutaja
mcmarta

liitunud: 07.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2016 18:25:37 vasta tsitaadiga

Panin ühe video kokku:

Link
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 05.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2016 19:47:13 vasta tsitaadiga

krt nädalavahetustel on see online keskkond ikka väga kusine.. kogu see elu seal lagib nii rämedalt, et võimatu asja nautida, meil läks mastermindki seepärast pekki, et hakkad tina saama, jooksed kuhugi nurka peitu, kus armorit panna ja saad ikka tina, mäng ei registreeri ära, kus asud
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indumen
HV veteran
indumen

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.02.2016 09:19:05 vasta tsitaadiga

est4ever kirjutas:
krt nädalavahetustel on see online keskkond ikka väga kusine.. kogu see elu seal lagib nii rämedalt, et võimatu asja nautida, meil läks mastermindki seepärast pekki, et hakkad tina saama, jooksed kuhugi nurka peitu, kus armorit panna ja saad ikka tina, mäng ei registreeri ära, kus asud


mastermindi jaoks tasub "private session" teha, ja kui kõik eesti poisid ka veel pundis siis on loading time ka võrdlemisi lühem.

_________________
ükskord me võidame niikuinii
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.02.2016 14:55:09 vasta tsitaadiga

Ma nädalavahetusel kogesin hullu laagi kohati ja siis vaatasin, et mingi värdjas modder laamendas, siis oli selge, miks uimerdas mäng.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sanchos
Kreisi kasutaja
sanchos

liitunud: 25.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.02.2016 15:35:06 vasta tsitaadiga

sirius4k, kas tõesti moderid on taas tagasi? ehk on juba see versioon häkkitud.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmac
HV kasutaja
tarmac

liitunud: 10.08.2007




sõnum 29.02.2016 18:56:11 vasta tsitaadiga

Modderid pole kunagi kuhugi kadunud. Lihtsalt võimalusel ärge olge public sessioonis.
_________________
www.crawl.ee Eesti R/C Rock Crawlerid.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2016 15:19:07 vasta tsitaadiga

sanchos kirjutas:
sirius4k, kas tõesti moderid on taas tagasi? ehk on juba see versioon häkkitud.
Kõik ei ole ilmselt teadlikud Rockstari 30aastastest bännidest icon_razz1.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2016 15:25:08 vasta tsitaadiga

sirius4k kirjutas:
sanchos kirjutas:
sirius4k, kas tõesti moderid on taas tagasi? ehk on juba see versioon häkkitud.
Kõik ei ole ilmselt teadlikud Rockstari 30aastastest bännidest icon_razz1.gif


modderid tagasi jah:S eile tegin heisti ja keegi pani meid kõiki suurteks kollasteks BIG pallideks... ükski NPC ei olnud huvitatud meie tapmisest ja jooksime lihtsalt läbi:D mastermindi oleks elu easy nii teha.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sanchos
Kreisi kasutaja
sanchos

liitunud: 25.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2016 11:12:06 vasta tsitaadiga

Lihtsalt peale uuendust oli vaikus ning mäng jooksis kenasti. nüüd jah läägid icon_sad.gif

Põhimõtteliselt ma olen ka nüüd valmis master heitse teha olen 119lvl icon_biggrin.gif minigun ka kohe kätte)
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aim17
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2005




sõnum 02.03.2016 11:45:27 vasta tsitaadiga

Aga mis vahe neil on, peale hinna? Just vaatan, et ühes kohas müüakse kahte erinevat : https://www.gamekeys4all.com/search?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=gta&submit_search=
_________________
Battlelog: eesti38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 02.03.2016 13:43:22 vasta tsitaadiga

vahe on see et üks on steami võti ja teine on rockstar social club-i võti,viimane tähendab et pead ühe lisaprogrammi endale jälle arvutisse tõmbama ja sinna konto tegema. Steami populaarsuse puhul eeldades, et seal on juba konto olemas.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 02.03.2016 13:51:31 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
vahe on see et üks on steami võti ja teine on rockstar social club-i võti,viimane tähendab et pead ühe lisaprogrammi endale jälle arvutisse tõmbama ja sinna konto tegema. Steami populaarsuse puhul eeldades, et seal on juba konto olemas.

Steam'i versioon vajab RGSC ja Social Club kasutajat samamoodi nagu RS versioon.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 02.03.2016 14:24:31 vasta tsitaadiga

aa okei, ma ei teadnud sry... Kunagi max payne 3 mängides minu mäletamist mööda see küll steami ei vajanud. siis ma ei tea millest see hinnaerinevus icon_confused.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmac
HV kasutaja
tarmac

liitunud: 10.08.2007




sõnum 02.03.2016 15:24:47 vasta tsitaadiga

Kusjuures mina käisin ostsin GTA Euronicsist plaatide peal. Mul on ainult SC konto. Steami konto tegin alles suvel kui BF4 ostsin icon_biggrin.gif
Vot nii noob olen. icon_lol.gif

_________________
www.crawl.ee Eesti R/C Rock Crawlerid.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 02.03.2016 15:36:50 vasta tsitaadiga

steam ei puutu mitte kuidagi battlefield 4-ga kokku,sobib origin-i ainult ,niipalju kui see asjasse puutub. icon_cool.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2016 19:16:34 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
aa okei, ma ei teadnud sry... Kunagi max payne 3 mängides minu mäletamist mööda see küll steami ei vajanud. siis ma ei tea millest see hinnaerinevus icon_confused.gif
GTA V ka ei vaja ju icon_rolleyes.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2016 19:37:19 vasta tsitaadiga

Social Club versioon vajab ainult seda.
Steami versioon vajab lisaks Social Clubi kontot(kui kord kontod seotud siis pole vaja uuesti installides SC eraldi sisselogida).
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2016 19:42:04 vasta tsitaadiga

Mingi aeg rohkem mängijaid kah selles rhino mode'is on ? Mitte pessugi hetkel ei toimu, 1h jälle ürita mängu saada ja parim, mis õnnestus oli 1vs 1 ehk siis roller vs tank doh.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 02.03.2016 20:42:40 vasta tsitaadiga

sirius4k kirjutas:
... et teeksin kõik heistid First Personis.

Kas see tähendab, et kõik heistid tuleb teha sõbralistis olevate sõpradega ja juhuslikke mängijaid pundis olla ei tohi.

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.03.2016 20:45:23 vasta tsitaadiga

Marie, võivad suvalised ka olla. Host forceb first person mode heistile ja keegi ei saa kaamerat vahetada.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 02.03.2016 20:57:26 vasta tsitaadiga

Ramones kirjutas:
Marie, võivad suvalised ka olla. Host forceb first person mode heistile ja keegi ei saa kaamerat vahetada.

Kaamera vahetus tähendab seda V nupu vajutust, järelikult First Person on siis ainult autost seest või tegelase enda nägemise vaade, see on küll jube jama vaade, ei viitsi sellise jamaga küll tegeleda, parem olgu olemata, mängust tahad ikka mõnu tunda mitte mingit lisa pappi teenida mingi ebamugavas vaates mängimise pealt.

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.03.2016 21:13:17 vasta tsitaadiga

Marie, kui oled heiste 100x grindinud, siis first person on täiesti uutmoodi kogemus ja väljakutse. Ma paar esimest olen ära teinud ja päris huvitav oli.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 02.03.2016 21:41:10 vasta tsitaadiga

Ramones kirjutas:
Marie, kui oled heiste 100x grindinud, siis first person on täiesti uutmoodi kogemus ja väljakutse. Ma paar esimest olen ära teinud ja päris huvitav oli.

Sellised väljakutsed mind ei huvita ja olen ka sellistest puntidest kus kaamera lukus, vaadet vahetada ei saa, Host forceb first person mode heistil peal, võimaluse korral kohe ka lahkunud.

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2016 18:26:40 vasta tsitaadiga

Pappi taga ei aja, tahan Heisti Awardide kollektsiooni lõpetada sellega icon_cool.gif.
Praeguse seisuga on progress nigel. Fleeca ja mingist ammusest ajast võib-olla Prison Break.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2016 15:47:20 vasta tsitaadiga

Hakkas siis mul GTA V jubedalt hakkima viimastel päevadel. Ühel hetkel ei läinud enam isegi tööle mitte. Jäigi loadima. 980ti, i5 4960K, mäng ssd-l. Sai pool päeva jamatud. Uuesti mäng tõmmatud ja installitud, viga otsitud. L6puks selgus, et kurjajuureks on Windows 10 uuendus KB3140743, mis puldiga mängijate jaoks mängu kanni keerab. Kellel viimastel päevadel sama asi juhtub, teavad kust viga otsida.

Väidetavalt on antud uuendus ka teised mängud kanni keeranud. Watch Dogs töötas mul igatahes normaalselt. Muud ei proovinud.
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kert06
Kreisi kasutaja
kert06

liitunud: 10.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2016 15:51:46 vasta tsitaadiga

Mõttetu mees, hea teada, ise küll puldiga ei mängi, aga tänud!

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indumen
HV veteran
indumen

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.03.2016 15:57:50 vasta tsitaadiga

tänud info eest, vaatan ka üle asja, viimastel kordadel mäng jubedalt hakkinud ja stutter korralik, sätteid muutnud ei ole, ja uus video draiver võiks asja ikka reeglina paremaks teha mitte hullemaks icon_biggrin.gif
_________________
ükskord me võidame niikuinii
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 05.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2016 18:21:36 vasta tsitaadiga

suur tänu, vaatasin isegi, et viimastel õhtutel hoiab nagu muidu stabiilselt 75fps, aga lampi kukub 30 ringi mõneks hetkeks. Uninstallisin selle update, aga ta ilmselt installib selle ise tagasi millalgi? või ei tööta win update sedasi?
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 07.03.2016 20:23:16 vasta tsitaadiga

indumen kirjutas:
... viimastel kordadel mäng jubedalt hakkinud ja stutter korralik, sätteid muutnud ei ole, ja uus video draiver võiks asja ikka reeglina paremaks teha mitte hullemaks icon_biggrin.gif

Ei ole midagi märganud, nädalavahetusel olin hommikust õhtuni pidevalt onlines ja kõik jooksis nagu tavaliselt, W10 kõik uuendused peal, järelikult viga kusagil mujal

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2016 00:20:13 vasta tsitaadiga

Mängin ka puldiga ja peale selle uuenduse installi jäi mäng loading screenile toppama. Kui enne mängu käivitamist pult lahti ühendada siis asi töötab.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-myyr-
HV kasutaja
-myyr-

liitunud: 11.08.2011




sõnum 08.03.2016 19:51:49 vasta tsitaadiga

est4ever kirjutas:
suur tänu, vaatasin isegi, et viimastel õhtutel hoiab nagu muidu stabiilselt 75fps, aga lampi kukub 30 ringi mõneks hetkeks. Uninstallisin selle update, aga ta ilmselt installib selle ise tagasi millalgi? või ei tööta win update sedasi?


Mul täpselt sama.. ei saa aru mis toimub ja tuli ka täiesti ootamatult
Gpu'd vahetanud ja biosis mässanud.. ei leia lihtsalt põhjust..

_________________
Autovaruosad Pärnus/kuni -30%
www.mardigarage.eu
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 05.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2016 20:23:13 vasta tsitaadiga

mul aitas küll selle uninstallimine, aga windows vana värdjas installib selle kohe tagasi kui shut downi tegin..
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2016 20:39:00 vasta tsitaadiga

https://support.microsoft.com/en-us/kb/3073930
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 05.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2016 21:35:06 vasta tsitaadiga

tänud, proovin ära

Edit: lasin selle update uuesti maha, aga see troubleshooter ei leidnud teda peidetavate updatede seas, eks ootan pisut ja proovin pärast jälle
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Th3NewGuy
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.08.2013




sõnum 10.03.2016 18:15:16 vasta tsitaadiga

Mis level Tankist lasta saab ?
Sõita saan aga lasta ei saa icon_lol.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-myyr-
HV kasutaja
-myyr-

liitunud: 11.08.2011




sõnum 10.03.2016 21:36:13 vasta tsitaadiga

otsin 2te inimest kellega teha criminal master mind ära icon_smile.gif!!

HdDoiz on social

_________________
Autovaruosad Pärnus/kuni -30%
www.mardigarage.eu
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 05.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2016 22:42:17 vasta tsitaadiga

nja, ei tea.. mina ei saanud enda fps dropist lahti enne kui pidin graafikat maha tõmbama. Nõme, sest mõned päevad tagasi jooksis koguaeg ühtlaselt ja ilusti. Win10 update võtsin maha ja ta pole enam tagasi tulnud, aga see ei lahendanud asja. gtx970 peal jookseb vram kasutus üle 3,5 giga ja hakkab lollitama.. samas ta jookseb ka langetatud graafika sätetega üle 3,5, aga siis ei tule mingit stutterit.. vist format tulekul ja win7 peale tagasi futsk thäät shiit
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto V mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 129, 130, 131 ... 153, 154, 155  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.