eile sai lõpuks lvl120 kätte, aga mäng arvas ikka et ei anna mulle Miniguni täna õhtul proovin kas uuesti sisse logides on parem seis ehk.
topelt rp nädal on kasulik isegi ( http://www.rockstargames.com/newswire ) _________________ ükskord me võidame niikuinii
topelt RP puhul viskab levelit suht ruttu, paar kolm adekvaatset sõpra ka veel aitab, siis missioonid lähevad nagu "lummekusta" _________________ ükskord me võidame niikuinii
topelt RP puhul viskab levelit suht ruttu, paar kolm adekvaatset sõpra ka veel aitab, siis missioonid lähevad nagu "lummekusta"
Jah kui sõpradega teha on hea,ma tegin viimane kord banga viimast päeva nii et oli üks sõber ja kaks suvakat...ja me tegime seda peaaegu 1 tund,alati sai mingi suvakas kuskil surma.
Kas täna oleks kellelgil huvi teha kõik heistid läbi järjest? Elite challenge vms? Ise olen level 105 ja enamus relvi olemas. "WorldUK" Ja võib kasvõi teha first person vaates, oleks rohkem fun
Simeon pole mulle juba väga väga ammu üthegei SMSi saatnud autode nimekirjaga, mida ta tahab.
Teab keegi, kuidas neid nüüd teha
Ma eile kogemata istusin ühte autosse, mida ta tahtis ja kui käisin Mod Shopist läbi, tekkis ka S kaardile.
Mul vaja The Exporter Awardi jaoks veel 10 autot ära teisaldada.
Simeon pole mulle juba väga väga ammu üthegei SMSi saatnud autode nimekirjaga, mida ta tahab.
Teab keegi, kuidas neid nüüd teha
Ma eile kogemata istusin ühte autosse, mida ta tahtis ja kui käisin Mod Shopist läbi, tekkis ka S kaardile.
Mul vaja The Exporter Awardi jaoks veel 10 autot ära teisaldada.
Me siin sõbraga kahekesi pelame, heameelega otsiks tiimi kellega teha kõik järjest läbi.
Pelame õhtuti nii pealt 7t, või siis hiljem, oleneb millal töölt jõuab.
Mu kasutaja HdDoiz, kui ei leia, siis viskan meili psi _________________ Autovaruosad Pärnus/kuni -30%
www.mardigarage.eu
Me siin sõbraga kahekesi pelame, heameelega otsiks tiimi kellega teha kõik järjest läbi.
Pelame õhtuti nii pealt 7t, või siis hiljem, oleneb millal töölt jõuab.
Mu kasutaja HdDoiz, kui ei leia, siis viskan meili psi
Lisasin sõbraks. Kunagi jäi online poolikuks, kuna ei viitsinud üks jaurata.
krt nädalavahetustel on see online keskkond ikka väga kusine.. kogu see elu seal lagib nii rämedalt, et võimatu asja nautida, meil läks mastermindki seepärast pekki, et hakkad tina saama, jooksed kuhugi nurka peitu, kus armorit panna ja saad ikka tina, mäng ei registreeri ära, kus asud
krt nädalavahetustel on see online keskkond ikka väga kusine.. kogu see elu seal lagib nii rämedalt, et võimatu asja nautida, meil läks mastermindki seepärast pekki, et hakkad tina saama, jooksed kuhugi nurka peitu, kus armorit panna ja saad ikka tina, mäng ei registreeri ära, kus asud
mastermindi jaoks tasub "private session" teha, ja kui kõik eesti poisid ka veel pundis siis on loading time ka võrdlemisi lühem. _________________ ükskord me võidame niikuinii
sirius4k, kas tõesti moderid on taas tagasi? ehk on juba see versioon häkkitud.
Kõik ei ole ilmselt teadlikud Rockstari 30aastastest bännidest
modderid tagasi jah:S eile tegin heisti ja keegi pani meid kõiki suurteks kollasteks BIG pallideks... ükski NPC ei olnud huvitatud meie tapmisest ja jooksime lihtsalt läbi:D mastermindi oleks elu easy nii teha.
vahe on see et üks on steami võti ja teine on rockstar social club-i võti,viimane tähendab et pead ühe lisaprogrammi endale jälle arvutisse tõmbama ja sinna konto tegema. Steami populaarsuse puhul eeldades, et seal on juba konto olemas.
vahe on see et üks on steami võti ja teine on rockstar social club-i võti,viimane tähendab et pead ühe lisaprogrammi endale jälle arvutisse tõmbama ja sinna konto tegema. Steami populaarsuse puhul eeldades, et seal on juba konto olemas.
Steam'i versioon vajab RGSC ja Social Club kasutajat samamoodi nagu RS versioon.
Kusjuures mina käisin ostsin GTA Euronicsist plaatide peal. Mul on ainult SC konto. Steami konto tegin alles suvel kui BF4 ostsin
Vot nii noob olen. _________________ www.crawl.ee Eesti R/C Rock Crawlerid.
Social Club versioon vajab ainult seda.
Steami versioon vajab lisaks Social Clubi kontot(kui kord kontod seotud siis pole vaja uuesti installides SC eraldi sisselogida).
Mingi aeg rohkem mängijaid kah selles rhino mode'is on ? Mitte pessugi hetkel ei toimu, 1h jälle ürita mängu saada ja parim, mis õnnestus oli 1vs 1 ehk siis roller vs tank _________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kas see tähendab, et kõik heistid tuleb teha sõbralistis olevate sõpradega ja juhuslikke mängijaid pundis olla ei tohi. _________________ CPU Power (Watt) Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W
Marie, võivad suvalised ka olla. Host forceb first person mode heistile ja keegi ei saa kaamerat vahetada.
Kaamera vahetus tähendab seda V nupu vajutust, järelikult First Person on siis ainult autost seest või tegelase enda nägemise vaade, see on küll jube jama vaade, ei viitsi sellise jamaga küll tegeleda, parem olgu olemata, mängust tahad ikka mõnu tunda mitte mingit lisa pappi teenida mingi ebamugavas vaates mängimise pealt. _________________ CPU Power (Watt) Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W
Marie, kui oled heiste 100x grindinud, siis first person on täiesti uutmoodi kogemus ja väljakutse. Ma paar esimest olen ära teinud ja päris huvitav oli.
Marie, kui oled heiste 100x grindinud, siis first person on täiesti uutmoodi kogemus ja väljakutse. Ma paar esimest olen ära teinud ja päris huvitav oli.
Sellised väljakutsed mind ei huvita ja olen ka sellistest puntidest kus kaamera lukus, vaadet vahetada ei saa, Host forceb first person mode heistil peal, võimaluse korral kohe ka lahkunud. _________________ CPU Power (Watt) Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W
Pappi taga ei aja, tahan Heisti Awardide kollektsiooni lõpetada sellega .
Praeguse seisuga on progress nigel. Fleeca ja mingist ammusest ajast võib-olla Prison Break.
Hakkas siis mul GTA V jubedalt hakkima viimastel päevadel. Ühel hetkel ei läinud enam isegi tööle mitte. Jäigi loadima. 980ti, i5 4960K, mäng ssd-l. Sai pool päeva jamatud. Uuesti mäng tõmmatud ja installitud, viga otsitud. L6puks selgus, et kurjajuureks on Windows 10 uuendus KB3140743, mis puldiga mängijate jaoks mängu kanni keerab. Kellel viimastel päevadel sama asi juhtub, teavad kust viga otsida.
Väidetavalt on antud uuendus ka teised mängud kanni keeranud. Watch Dogs töötas mul igatahes normaalselt. Muud ei proovinud.
Mõttetu mees, hea teada, ise küll puldiga ei mängi, aga tänud!
Spoiler
Cumulative Update for Windows 10 Version 1511 for x64-based Systems (KB3140743). Uninstall it, it caused a memory leak where the launcher was taking up 45% of the CPU usage. Is not worth it. After that make sure you block the update.
tänud info eest, vaatan ka üle asja, viimastel kordadel mäng jubedalt hakkinud ja stutter korralik, sätteid muutnud ei ole, ja uus video draiver võiks asja ikka reeglina paremaks teha mitte hullemaks _________________ ükskord me võidame niikuinii
suur tänu, vaatasin isegi, et viimastel õhtutel hoiab nagu muidu stabiilselt 75fps, aga lampi kukub 30 ringi mõneks hetkeks. Uninstallisin selle update, aga ta ilmselt installib selle ise tagasi millalgi? või ei tööta win update sedasi?
... viimastel kordadel mäng jubedalt hakkinud ja stutter korralik, sätteid muutnud ei ole, ja uus video draiver võiks asja ikka reeglina paremaks teha mitte hullemaks
Ei ole midagi märganud, nädalavahetusel olin hommikust õhtuni pidevalt onlines ja kõik jooksis nagu tavaliselt, W10 kõik uuendused peal, järelikult viga kusagil mujal _________________ CPU Power (Watt) Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W
suur tänu, vaatasin isegi, et viimastel õhtutel hoiab nagu muidu stabiilselt 75fps, aga lampi kukub 30 ringi mõneks hetkeks. Uninstallisin selle update, aga ta ilmselt installib selle ise tagasi millalgi? või ei tööta win update sedasi?
Mul täpselt sama.. ei saa aru mis toimub ja tuli ka täiesti ootamatult
Gpu'd vahetanud ja biosis mässanud.. ei leia lihtsalt põhjust.. _________________ Autovaruosad Pärnus/kuni -30%
www.mardigarage.eu
nja, ei tea.. mina ei saanud enda fps dropist lahti enne kui pidin graafikat maha tõmbama. Nõme, sest mõned päevad tagasi jooksis koguaeg ühtlaselt ja ilusti. Win10 update võtsin maha ja ta pole enam tagasi tulnud, aga see ei lahendanud asja. gtx970 peal jookseb vram kasutus üle 3,5 giga ja hakkab lollitama.. samas ta jookseb ka langetatud graafika sätetega üle 3,5, aga siis ei tule mingit stutterit.. vist format tulekul ja win7 peale tagasi futsk thäät shiit
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.