|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
23.02.2016 07:20:21
|
|
|
Eile viisin enda seadme taaskord siis ekraanivahetusse, kuna ülemine serv/nurk lahti. Seoses uue töö numbriga näidatakse ka eelmisi töö numbreid ja eelmist sisse toksides selgus tõsiasi, et eelmine sama töö toimus 17.12.2015 ehk siis 9 nädalat tagasi
Huvitav, kas uus töö pannakse tehase garantiisse? Või aumeeste kombel, rakendavad nad enda garantiid? Paberitel märgitakse küll, et MTTC tehtud töödele ja varuosadele kehtib 3 kuud garantiid, hoolimata sellest, kas telefon on garantiiline või juba garantiiaja ületanud.
Minul muidugi materiaalselt poogen, sest ma ei maksa niikuinii, aga kas oma pläkk keeratakse tehase kuludesse?
_________________ Kui keegi mandariini tahab, siis helistab
Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/ |
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rennu21
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2009
|
23.02.2016 07:57:49
|
|
|
| -KRANTS- kirjutas: |
Eile viisin enda seadme taaskord siis ekraanivahetusse, kuna ülemine serv/nurk lahti. Seoses uue töö numbriga näidatakse ka eelmisi töö numbreid ja eelmist sisse toksides selgus tõsiasi, et eelmine sama töö toimus 17.12.2015 ehk siis 9 nädalat tagasi
Huvitav, kas uus töö pannakse tehase garantiisse? Või aumeeste kombel, rakendavad nad enda garantiid? Paberitel märgitakse küll, et MTTC tehtud töödele ja varuosadele kehtib 3 kuud garantiid, hoolimata sellest, kas telefon on garantiiline või juba garantiiaja ületanud.
Minul muidugi materiaalselt poogen, sest ma ei maksa niikuinii, aga kas oma pläkk keeratakse tehase kuludesse?  |
Saada sony supporti tööde logi ja kaebus, kui sai seade see on. Kui neid vãhegi huvitab siis uurivad asja edasi ise. Arvata vasti tehakse mttc poolt nagu meil asjad käivad- kotitakse klienti ja kotitakse "ülemust" nii kaua kui saab. Ehk siis mina panustan, et nad esitabad arve sonyle. Kui varem sony telefonidega tegeles asutus järvevana tee alguses, siis ma nagu ei mäleta nii palju kaebuseid halva töö pärast
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
23.02.2016 08:06:36
|
|
|
Mis sest sony uurimisest kasu on? Eelmine pretensioon, mille sonysse saatsin, hakati uurima. Seda juba mingi 2 kuud tagasi. Olen mitmel korral sonyst uuesti tagasisisdet küsinud, mispeale tuleb vastus, et MTTC ei ole neile veel vastanud!
Selline tunne, nagu kirjale vastamise kohustus puuduks täielikult...
_________________ Kui keegi mandariini tahab, siis helistab
Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/ |
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuuuurija
HV vaatleja
liitunud: 20.08.2007
|
23.02.2016 11:00:48
|
|
|
| Õnnestus eile oma telefon kõnniteele pillata. Nurga peale, nii et tagumises klaasis mõrad sees. Kuna aparaat on ostetud tööandja poolt 04.06.2015 Eesti Telekomist ja garantii kehtib, siis sellest tulenevalt tekkis küsimus - kas selle vahetamiseks pean ma ilmtingimata pöörduma Telekomi/MTTC poole või saab selle tööga kiiremini ja mõistlikuma hinna eest hakkama ka mõni kasvõi foorumlasest spetsialist. Kuna garantiikeiss ei ole ja nagu ma MTTC koduleheküljel olevast hinnakirjast aru saan, siis läheb see lugu mulle maksma 28,00 EUR (must tagakaas) + 15,29 EUR (telefoni defekteerimine, vea tuvastamine) = 43,29 EUR?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
23.02.2016 11:13:53
|
|
|
| Mul läks €29. (tagaklaasi vahetus st)
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
23.02.2016 11:27:17
|
|
|
garantiikeiss ei pruugi olla, aga kui lased kellelgi kolmandal vahetada, siis olemasolev garantii katkeb ikka.
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
23.02.2016 13:34:57
|
|
|
| kuuuurija kirjutas: |
| Õnnestus eile oma telefon kõnniteele pillata. Nurga peale, nii et tagumises klaasis mõrad sees. Kuna aparaat on ostetud tööandja poolt 04.06.2015 Eesti Telekomist ja garantii kehtib, siis sellest tulenevalt tekkis küsimus - kas selle vahetamiseks pean ma ilmtingimata pöörduma Telekomi/MTTC poole või saab selle tööga kiiremini ja mõistlikuma hinna eest hakkama ka mõni kasvõi foorumlasest spetsialist. Kuna garantiikeiss ei ole ja nagu ma MTTC koduleheküljel olevast hinnakirjast aru saan, siis läheb see lugu mulle maksma 28,00 EUR (must tagakaas) + 15,29 EUR (telefoni defekteerimine, vea tuvastamine) = 43,29 EUR? |
See 15,29 EUR (telefoni defekteerimine, vea tuvastamine) rakendub minu arusaamist mööda ainult siis kui viga pole selge - näiteks kui telefon käitub valesti ning pole selge mis seda põhjustab.
Nad küsivad seda raha, kuna sa ei pruugi vea põhjuse selgudes neilt tellida remonditööd (näiteks kui osutub ebamõistlikult kalliks võrreldes telefoni turuhinnaga), kuid nemad on vea tuvastamisele siiski tööaega kulutanud.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuuuurija
HV vaatleja
liitunud: 20.08.2007
|
23.02.2016 13:47:58
|
|
|
| Tänud info eest. Telefoni funktsionaalsus kukkumise tagajärjel kannatada ei saanud, seega ei ole neil midagi tuvastada (va purunenud tagumine klaas). Toimetan täna MTTC-sse.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
23.02.2016 13:50:00
|
|
|
| Seda vea tuvastamist antud olukorras ei pea jah rakendama, kuna selleks pole ju põhjust (mis viga tagakaane mõra puhul seal tuvastada veel vaja, et ilma selleta antud vigastust parandada ei osata/saa?). Lihtsalt viid MTTC-sse, ütled, et soovid vahetada tagakaane ära ning maksad vaid selle tagakaane vahetuse eest (ainult seda ma ei oska öelda, kas selle 28€ sees on vahetamise tasu ka või on see ainult tagakaane hind - helista MTTC-sse ja küsi üle).
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
23.02.2016 14:24:21
|
|
|
| kuuuurija kirjutas: |
| Õnnestus eile oma telefon kõnniteele pillata. Nurga peale, nii et tagumises klaasis mõrad sees. Kuna aparaat on ostetud tööandja poolt 04.06.2015 Eesti Telekomist ja garantii kehtib, siis sellest tulenevalt tekkis küsimus - kas selle vahetamiseks pean ma ilmtingimata pöörduma Telekomi/MTTC poole või saab selle tööga kiiremini ja mõistlikuma hinna eest hakkama ka mõni kasvõi foorumlasest spetsialist. Kuna garantiikeiss ei ole ja nagu ma MTTC koduleheküljel olevast hinnakirjast aru saan, siis läheb see lugu mulle maksma 28,00 EUR (must tagakaas) + 15,29 EUR (telefoni defekteerimine, vea tuvastamine) = 43,29 EUR? |
Kui läheb remondiks, siis defekteerimise eest eraldi ei maksa. Kui nad tuvastavad vea, aga sa ei nõustu nende hinnaga, siis maksad defekteerimise eest.
Kui kukkudes raam viga sai (korpus) lase see ka vahetada. Muidu järgmisel korral, muu veaga minnes, näevad vigastust ja ütlevad, et oled maha kukutanud ja garantiid pole.
|
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rennu21
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2009
|
23.02.2016 17:58:34
|
|
|
| -KRANTS- kirjutas: |
Mis sest sony uurimisest kasu on? Eelmine pretensioon, mille sonysse saatsin, hakati uurima. Seda juba mingi 2 kuud tagasi. Olen mitmel korral sonyst uuesti tagasisisdet küsinud, mispeale tuleb vastus, et MTTC ei ole neile veel vastanud!
Selline tunne, nagu kirjale vastamise kohustus puuduks täielikult... |
Ses suhtes, et see sulle lisa eurosi ei maksa, küll aga kui sonyke piisavalt negatiivset tähelepanu jõuab, siis ÄKKI nad enam ei oota millal mttc neile vastab vaid otsivad teise hoolduspartneri. OK ma saan aru 5prossa praaki ja võibolla see 5 prossa jõudis mingi tiibadega ükssarviku abil just nimelt eesti pinnale kuna siin päris palju kaebuseid selle mudeliga. Aga see, et originaalosadena vahetatud jupid täpselt sama moodi samadel seadmetel uuesti ja uuesti streigivad ei ole ju norm? Või tundub see mõistlikuna?
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
23.02.2016 18:46:06
|
|
|
MTTC poolt vaadatuna on see normaalne. Telefoni omaniku ja tootja poolt, vist eriti mitte...
Huvitav on see, et detsembris remonditi see viga 2 päevaga (kuigi mõnel siin läheb mitu nädalat) ja nüüd vaatan nende kodulehelt töö numbrit ja juba on remont tehtud (kahjuks sõnumit pole veel saabunud, et klienditeeninduses tagasi oleks). Tehtud on kõik telefoni testid (mis muidugi on OK) ja vahetatud:
Displei 1 tk
Korpuse osa 4 tk
Kruvid 6 tk
Materjalid 6 tk
Ma ei mäleta, et selle vea ilmnemisel, mu eelmisel, rohelisel telefonil, oleks kohe teste tehtud ja vahetatud lisaks paneelile ka korpuse osi (ma eeldan, et kaks neist on pesade katted). Kui süüdistasin neid, et telefon ei olnud peale remonti enam veekindel, on hakatud minu isendeid korrektselt testima ja vahetama rohkem juppe, kui ette nähtud.
|
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
23.02.2016 21:01:13
|
|
|
Kuidas on see võimalik, et mõnel kellel see esiklaas lahti tuleb jääbki see lahti tulema isegi siis kui remondis käib? Mõnel aga ei tule see 1aastaga ka lahti nagu mu sõbra telefonil. Endal on telefon olnud 2 nädalat ja veel pole juhtunud
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
23.02.2016 22:14:57
|
|
|
| tsitaat: |
Kuidas on see võimalik, et mõnel kellel see esiklaas lahti tuleb jääbki see lahti tulema isegi siis kui remondis käib?
|
remondi kvaliteet? tehase teibi kvaliteet? tehase nakkepinna ehk korpuse kvaliteet? ehk vähemalt 3 varieeruvat näitajat.
Dave20, hoia hinge kinni, mul avanes tagakülg kolmandal nädalal garantiist tuli tagasi esindusse selle aasta 25. jaanuaril...
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
24.02.2016 09:48:26
|
|
|
Lisaks on muutuvad tegurid ka need, kui palju telefoni kasutad, kus kasutad ja kuidas kasutad.
Ma tean inimesi, kellel see telefon on, kuid ei julge seda vihmaga taskust väljagi võtta, veel vähem vette pista. See esiteks (ma ei tea, kas ves mõjub üldse kuidagi liimile halvasti). Teiseks kasutusintensiivsus (kasutan ekraani väga palju ja tunduvalt rohkem kui teised) ja seetõttu surve ekraanile paneb selle liimiriba ka vetruma ja mina ei tea, kas selle vetrumisega võib liim järgi anda või mitte.
Lisaks eelpool mainitud jutt, et mingitel temperatuuridel hakkab liim sulama jne jne (kui mängida telefoniga, siis läheb telefon suhteliselt kuumaks). Isegi, kui nüüd piirangud peale panna ja keelata ära, et üle 2h päevas ei tohi telefoni käes hoida või taskus hoida või ekraanile pressida, sest see ei pea sellele vastu, sis ikkagi suva- ostes sellist hoiatust polnud ja praegu saab kuuma anda nagu normid ette näevad.
Sellest nii korduvast vahetusest kirjutasin ka sonysse (üks vahetus rohelise telefoniga ja kaks korda, kahe kuu jooksul praegusega) ja sonyst tuli kiri ka vastu üllatusena, et kuidas nii saab. Lisaks ootavad nad nüüd remondi tulemust, sest esitasin ka küsimuse, kas ikka maksab sony selle eest või läheb see hoopis mttc enda garantii alla (2 kuud töödele ja varuosadele).
_________________ Kui keegi mandariini tahab, siis helistab
Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/ |
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fuz
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
24.02.2016 11:09:01
|
|
|
On mingit infot uue androidi kohta ka? Mul jätkuvalt probleem, et tekstisõnumid ei tule läbi, ega saa ka saata. Loodaks, et uuendus parandab vea.
Minul jääb see ilmselt hetkel viimaseks Sony telefoniks. Liiga kaua neid juba kasutanud, võiks midagi muud vahelduseks proovida.
Minul ka üks esimesi, mis eestis müügile tuli, ekraani vahetanud pole ja liim ka püsib. Ekraanil kaamera kohal väike pragu on (tööl taskus tekkis), ilmselt sai muljuda veidi. Tagumist klaasi olen korra vahetanud, kuid see läks paari nädalaga uuesti katki, enam vahetada ei plaani. Minu arvamus, et füüsiliselt on Sony mäda, nad võiksid lõpuks gorillat kasutama hakata ning klaasi asemel midagi muud tagakaanel kasutada. Sisu poole pealt samas ideaalne, olen nii ära harjunud. Aga ilmselt kasutan ikka pool aastat vähemalt seda veel, kui just päris ära ei lagune
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
24.02.2016 11:55:43
|
|
|
-KRANTS- on meie kangelane
Ei ole ikka veel suutnud katki teha ja loodetavasti nii ka jääb, aga tänu sinu kangekaelsusele ei pea ehk meie seda jama läbi tegema.
| Fuz kirjutas: |
| On mingit infot uue androidi kohta ka? Mul jätkuvalt probleem, et tekstisõnumid ei tule läbi, ega saa ka saata. Loodaks, et uuendus parandab vea. |
7. märts praeguse info järgi
Kui SMS probleemid, siis vaheta äppi? Proovi Sony oma asemel google messenger'i või hangoutsi näiteks.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
24.02.2016 12:06:39
|
|
|
Nagu näha, siis iga korraga läheb remont ladusamalt ja kiiremini Kui esimesel korral (rohelisel) ekraani vahetada lasksin, vahetati ainult ekraan ja pärast remonti uppus.
Teisel korral (valge) ütlesin, et peale remonti uputan ma selle kohe ära- parem tehku korralikult Vahetati display ja pesakatted, mingit muud korpuse osad, kruvid jne jne. Lisaks tehti ka kõik service testid (näha mttc lehel, tööde nimekirjas).
Kolmandal korral ei öelnud ma midagi ja vahetatud taaskord kõik asjad (loetelu varasemas postis) ja lisaks tehtud kohe kõik service testid
Areng...
_________________ Kui keegi mandariini tahab, siis helistab
Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/ |
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fuz
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
24.02.2016 12:25:21
|
|
|
| sooty kirjutas: |
-KRANTS- on meie kangelane
Ei ole ikka veel suutnud katki teha ja loodetavasti nii ka jääb, aga tänu sinu kangekaelsusele ei pea ehk meie seda jama läbi tegema.
| Fuz kirjutas: |
| On mingit infot uue androidi kohta ka? Mul jätkuvalt probleem, et tekstisõnumid ei tule läbi, ega saa ka saata. Loodaks, et uuendus parandab vea. |
7. märts praeguse info järgi
Kui SMS probleemid, siis vaheta äppi? Proovi Sony oma asemel google messenger'i või hangoutsi näiteks. |
Ei toimi, tuleb ikka "Ei saanud saata"
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
24.02.2016 13:50:07
|
|
|
Proovi siis äkki teise SIMiga või enda SIMi teises telefonis? Mul on nii stock kui concept softi peal alati SMS töötanud ja seal ikka väga palju surgitud seda.
Vaata seaded üle ja kustuta äkki uuendused jms SMS äppidel ära, et tõmbaks uuesti?
Selle hädaga võib ka operaator aidata seadeid kontrollida.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fuz
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
24.02.2016 15:00:12
|
|
|
| Telia ütles, et tehku ma tehase seadete taastamine. Tegin, ei toiminud. Sim kaarte olen vahetanud, viga telefonis. Enda simiga naise telefonis toimis kõik ja tema simiga minu omas mitte.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
24.02.2016 15:09:48
|
|
|
| Tarkvarauuendust oled proovinud? Äkki sulle kuidagi vigane ROM sattunud...
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rennu21
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2009
|
24.02.2016 18:08:07
|
|
|
| Sony pccompanionis lase repair teha
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fuz
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
24.02.2016 18:30:17
|
|
|
| See repair tõmbab sisu nulli jälle? Pc companion näitab, et kõige uuem versioon on peal.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fuz
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
24.02.2016 19:06:04
|
|
|
| No, esimese variandi ma välistaks, kuna naise telefonis toimis. Pigem teine variant. Kui reaalne on, et see mingi tehniline viga on? Emaplaat vms?
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
24.02.2016 19:14:02
|
|
|
| Fuz kirjutas: |
| See repair tõmbab sisu nulli jälle? Pc companion näitab, et kõige uuem versioon on peal. |
Installib softi nullist peale, veel põhjalikum resetist.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rennu21
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2009
|
24.02.2016 21:51:54
|
|
|
| sooty kirjutas: |
| Fuz kirjutas: |
| See repair tõmbab sisu nulli jälle? Pc companion näitab, et kõige uuem versioon on peal. |
Installib softi nullist peale, veel põhjalikum resetist. |
Nullib andmed ja installib softi uuesti. Kui see ei aita siis valutaks pead alles edasi, et kuhu remonti ja kuidas remonti
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fuz
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
24.02.2016 23:34:37
|
|
|
| Eks ma reedel proovin, ennem arvutile ligipääsu pole.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
26.02.2016 07:53:00
|
|
|
Kuradi huumor, rsk
Sain siis eile MTTC-st telefoni tagasi. Õhtul kapipeale pannes, võtsin kuidagi imelikult telefonist kinni ja kuulen- prõksub
Natuke muljumist ja juba oligi selge, et klaas täiesti vetrub ja seest kostab suhteliselt vali prõksatus, iga vajutusega. Olen seda heli ka varasemalt kuulnud, kuid see tekib alles peale mõningast kasutamist ja lõpptulemusena viib välja esiklaasi lahti vetrumiseni...
Kui aega on, lähen täna jälle MTTC-sse, asja uurima...
_________________ Kui keegi mandariini tahab, siis helistab
Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/ |
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
26.02.2016 08:10:47
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
Huvitav kuidas see uudis mõjutab Z seeria uuendamist Android 6 peale?
Ma eeldan, et uuendused on juba testimisel Sony siseselt, seega vaevalt nad nüüd kogu eksisteeriva töö prügikasti saadavad.
Kuigi ilmselgelt paistab, et Android N enam ei pordita Z seeriale. N muidugi pole veel väljaski (tutvustatakse ilmselt Google I/O konverentsil 18 Mai 2016). |
arvata on jah, et N enam ei saa. samas community võib veel pikalt uusi rome treida.
loodetavasti Z kadumisega ei kao ka Compact. kolm uut X-i mis esitleti olid ju kõik ikkagi labidad
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
26.02.2016 09:14:00
|
|
|
Marshmallow tuleb kindlalt.
Palju huvitavam on Concept softi olukord. See ju ainult Z3/C jaoks saadaval ja lubati päevad tagasi, et nüüd hakkavad tihedamini uuendusi andma. Kuna ta kõige-kõigem ja just lükati veebruari turvauuendused, siis ootaks ka N jagamist. Samas hästi imelik, et Z5 seda concept programmi proovida ei saa.
Või keeravad hoopis kraani kinni ja turvapaik oligi viimane update
| -KRANTS- kirjutas: |
Sain siis eile MTTC-st telefoni tagasi. Õhtul kapipeale pannes, võtsin kuidagi imelikult telefonist kinni ja kuulen- prõksub
Natuke muljumist ja juba oligi selge, et klaas täiesti vetrub ja seest kostab suhteliselt vali prõksatus, iga vajutusega. Olen seda heli ka varasemalt kuulnud, kuid see tekib alles peale mõningast kasutamist ja lõpptulemusena viib välja esiklaasi lahti vetrumiseni...
Kui aega on, lähen täna jälle MTTC-sse, asja uurima... |
Kas sa juba uut fööni ei taha küsida? Äkki veel leiavad kuskilt mõne...
viimati muutis sooty 26.02.2016 09:16:56, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
26.02.2016 09:15:06
|
|
|
arm2004, Sony eelis on see, et Z seeria kasutas väga laialt levinud SnapDragon 801 ja 810 kiipe. See muudab custom ROM tegijate elu kindlasti lihtsamaks. Lisaks Sony ametlik poliitika lubada bootloader unlocki mis on iga custom ROM kasutamise eelduseks.
Arvatavasti kõige populaarsemaks saab CyanogenMod ROM eeldusel, et CM tiim otsustab Z seeria telefonidele teha Android N pordi. Kui mitte, siis ajalugu on näidanud, et edasised uuendused sõltuvalt vägagi sellest kas leidub mõni entuast kes võtab üldise CM buildi ja paneb selle Z seerial jooksma. Minu vana telefoni (Sony Ericsson Xperia Mini) näitel saab öelda, et kui CM ei tee ROM-i antud mudelile või seeriale, siis väheneb tuntavalt ka tõenäosus, et mõni üksiküritaja selle sinna pordiks. Xperia Mini jaoks on küll LegacyXperia projekt mis täpselt seda teebki.
^ Kogu see jutt on siiski veel minimaalselt 6 kuu kaugusel. Võibolla isegi aasta. Sõltub kuna Android N üldse lõppversioonina väljastatakse. Kõigepealt tulevad dev preview-d ja siis millalgi sügisel ehk lõppversioon. Aravatavasti hakkavad ka Z seeria omanikud alles siis ringi vaatama ja huvi tundma kuidas saaks uusima versiooni peale uuendada. Muidugi Marshmallow eluiga jääb seega suht lühikeseks võrreldes KitKati ja Lollipopiga.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
markedmen
HV kasutaja

liitunud: 25.09.2009
|
26.02.2016 11:14:22
|
|
|
| Kuulge, ega see otsus nüüd Sony peakorteris üleöö ei tulnud. Arvatavasti treiti seda Z seeria lõpetamist ja X'i alustamist juba vähemalt pool aastat tagasi. Sellest tulenevalt peaksid ikkagi kõik lubatud softiuuendused kindlasti ära tulema.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
26.02.2016 11:21:20
|
|
|
| Oled kokku ka arvutanud, mitu korda telefon remondis on käinud?
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
26.02.2016 11:51:24
|
|
|
ajakulu oleks ka huvitav teada.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
26.02.2016 11:53:59
|
|
|
Ei. Aga 5a jooksul tuleb 3 ümbervahetus vist... 1 kord samsung xcover ja üks kord z3c ja viimast nüüd teine kord veel...
Ainus mis vahepeal oma 1,5a üle elas (küll oli probleeme gps signaaliga) oli LG L9 ja töötab järgmise inimese käes tänaseni.
Remondis käike mõlema z3c-ga võib tulla isegi 10 kanti...
_________________ Kui keegi mandariini tahab, siis helistab
Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/ |
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wazaabi
HV kasutaja

liitunud: 23.10.2006
|
26.02.2016 12:37:42
|
|
|
Mul andmekasutusega mingi probleem. Läksin esindusse vana Smart kaarti nano mõõtu lõikama, sain uue. Unustasin mobiilse andmekasutuse välja lülitamata ja päevapilet aktiveerus. Lülitasin välja, pool 1 öösel aktiveerus uus päevapilet. Kontrollisin seaded üle, andmesidekasutus väljas ja mujalt nagu kusagilt välja lülitada ei saa. Järgmine öö sama lugu. Helistasin klienditeenindusse, öeldi et nemad näevad viimase kolme päeva jooksul 36MB andmekasutust. Kontrollisin Smarti lehelt - 23'l oli 36MB andmekasutust, teistel päevadel andmemahtu ei näita, kuid teenustasu 1€. Klienditeenistusest paluti APN'id ära kustutada, kustutasin. Täna öösel aktiveerus uuesti päevapilet. Helistasin uuesti klienditeenistusse, öeldi et nemad näevad andmekasutust ja soovitati kõik interneti seaded ära kustutada. Sobrasin menüüs, ei leidnud kohta, mida veel kustutada.
Nüüd ei teagi, kas mina loll ja ei oska telefoni kasutada, telefon jamab või Tele2 ise paneb villast.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
26.02.2016 16:27:50
|
|
|
Saad ju sisu ära muuta mingi suvalise pudru vastu?
Õigeid seadeid ta ju sinna peale automaatselt ei tõmba?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
26.02.2016 16:51:35
|
|
|
| Use data eest linnukese eemaldamine võrgusätete all androidis ju igal juhul lõpetab andmeside kasutamise? Vähemalt mul on seda alati teinud ja ma pole kunagi pidanud APN sisu/sätteid muutma.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
26.02.2016 17:06:15
|
|
|
Kustutamine ja näppimine on hästi vanade ja hästi noorte puhul kasulik.
Linnuke keerab kinni küll, aga osad äpid küsivad netti ja siis annavad otsetee sinna linnukese juurde.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fuz
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
26.02.2016 23:26:48
|
|
|
| rennu21 kirjutas: |
| Sony pccompanionis lase repair teha |
Igatahes, tänan soovituse eest. Asi toimis ja smsid liiguvad nüüd igatepidi
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
27.02.2016 09:31:32
|
|
|
Kas lähiajal (lähikuudel) on tulemas ka miskit asjalikku telefoni, mida oodata? P9 on vist natuke suur võrreldes Z3C-ga?
_________________ Kui keegi mandariini tahab, siis helistab
Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/ |
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
27.02.2016 10:20:36
|
|
|
P8 on juba selgelt kahe-käe-föön (katsutud), rääkimata siis P9-st...
Z5C ongi viimane pääsuke
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|