Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Xperia Z3 Compact märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 54, 55, 56  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 23.02.2016 07:20:21 vasta tsitaadiga

Eile viisin enda seadme taaskord siis ekraanivahetusse, kuna ülemine serv/nurk lahti. Seoses uue töö numbriga näidatakse ka eelmisi töö numbreid ja eelmist sisse toksides selgus tõsiasi, et eelmine sama töö toimus 17.12.2015 ehk siis 9 nädalat tagasi icon_eek.gif
Huvitav, kas uus töö pannakse tehase garantiisse? Või aumeeste kombel, rakendavad nad enda garantiid? Paberitel märgitakse küll, et MTTC tehtud töödele ja varuosadele kehtib 3 kuud garantiid, hoolimata sellest, kas telefon on garantiiline või juba garantiiaja ületanud.
Minul muidugi materiaalselt poogen, sest ma ei maksa niikuinii, aga kas oma pläkk keeratakse tehase kuludesse? icon_rolleyes.gif

_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 23.02.2016 07:57:49 vasta tsitaadiga

-KRANTS- kirjutas:
Eile viisin enda seadme taaskord siis ekraanivahetusse, kuna ülemine serv/nurk lahti. Seoses uue töö numbriga näidatakse ka eelmisi töö numbreid ja eelmist sisse toksides selgus tõsiasi, et eelmine sama töö toimus 17.12.2015 ehk siis 9 nädalat tagasi icon_eek.gif
Huvitav, kas uus töö pannakse tehase garantiisse? Või aumeeste kombel, rakendavad nad enda garantiid? Paberitel märgitakse küll, et MTTC tehtud töödele ja varuosadele kehtib 3 kuud garantiid, hoolimata sellest, kas telefon on garantiiline või juba garantiiaja ületanud.
Minul muidugi materiaalselt poogen, sest ma ei maksa niikuinii, aga kas oma pläkk keeratakse tehase kuludesse? icon_rolleyes.gif


Saada sony supporti tööde logi ja kaebus, kui sai seade see on. Kui neid vãhegi huvitab siis uurivad asja edasi ise. Arvata vasti tehakse mttc poolt nagu meil asjad käivad- kotitakse klienti ja kotitakse "ülemust" nii kaua kui saab. Ehk siis mina panustan, et nad esitabad arve sonyle. Kui varem sony telefonidega tegeles asutus järvevana tee alguses, siis ma nagu ei mäleta nii palju kaebuseid halva töö pärast
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 23.02.2016 08:06:36 vasta tsitaadiga

Mis sest sony uurimisest kasu on? Eelmine pretensioon, mille sonysse saatsin, hakati uurima. Seda juba mingi 2 kuud tagasi. Olen mitmel korral sonyst uuesti tagasisisdet küsinud, mispeale tuleb vastus, et MTTC ei ole neile veel vastanud! icon_eek.gif
Selline tunne, nagu kirjale vastamise kohustus puuduks täielikult...

_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuuuurija
HV vaatleja

liitunud: 20.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2016 11:00:48 vasta tsitaadiga

Õnnestus eile oma telefon kõnniteele pillata. Nurga peale, nii et tagumises klaasis mõrad sees. Kuna aparaat on ostetud tööandja poolt 04.06.2015 Eesti Telekomist ja garantii kehtib, siis sellest tulenevalt tekkis küsimus - kas selle vahetamiseks pean ma ilmtingimata pöörduma Telekomi/MTTC poole või saab selle tööga kiiremini ja mõistlikuma hinna eest hakkama ka mõni kasvõi foorumlasest spetsialist. Kuna garantiikeiss ei ole ja nagu ma MTTC koduleheküljel olevast hinnakirjast aru saan, siis läheb see lugu mulle maksma 28,00 EUR (must tagakaas) + 15,29 EUR (telefoni defekteerimine, vea tuvastamine) = 43,29 EUR?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2016 11:13:53 vasta tsitaadiga

Mul läks €29. (tagaklaasi vahetus st)
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.02.2016 11:20:54 vasta tsitaadiga

kuuuurija, küsi siit teemast
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=636383&start=650
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2016 11:27:17 vasta tsitaadiga

garantiikeiss ei pruugi olla, aga kui lased kellelgi kolmandal vahetada, siis olemasolev garantii katkeb ikka.
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2016 13:34:57 vasta tsitaadiga

kuuuurija kirjutas:
Õnnestus eile oma telefon kõnniteele pillata. Nurga peale, nii et tagumises klaasis mõrad sees. Kuna aparaat on ostetud tööandja poolt 04.06.2015 Eesti Telekomist ja garantii kehtib, siis sellest tulenevalt tekkis küsimus - kas selle vahetamiseks pean ma ilmtingimata pöörduma Telekomi/MTTC poole või saab selle tööga kiiremini ja mõistlikuma hinna eest hakkama ka mõni kasvõi foorumlasest spetsialist. Kuna garantiikeiss ei ole ja nagu ma MTTC koduleheküljel olevast hinnakirjast aru saan, siis läheb see lugu mulle maksma 28,00 EUR (must tagakaas) + 15,29 EUR (telefoni defekteerimine, vea tuvastamine) = 43,29 EUR?


See 15,29 EUR (telefoni defekteerimine, vea tuvastamine) rakendub minu arusaamist mööda ainult siis kui viga pole selge - näiteks kui telefon käitub valesti ning pole selge mis seda põhjustab.
Nad küsivad seda raha, kuna sa ei pruugi vea põhjuse selgudes neilt tellida remonditööd (näiteks kui osutub ebamõistlikult kalliks võrreldes telefoni turuhinnaga), kuid nemad on vea tuvastamisele siiski tööaega kulutanud.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuuuurija
HV vaatleja

liitunud: 20.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2016 13:47:58 vasta tsitaadiga

Tänud info eest. Telefoni funktsionaalsus kukkumise tagajärjel kannatada ei saanud, seega ei ole neil midagi tuvastada (va purunenud tagumine klaas). Toimetan täna MTTC-sse.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2016 13:50:00 vasta tsitaadiga

Seda vea tuvastamist antud olukorras ei pea jah rakendama, kuna selleks pole ju põhjust (mis viga tagakaane mõra puhul seal tuvastada veel vaja, et ilma selleta antud vigastust parandada ei osata/saa?). Lihtsalt viid MTTC-sse, ütled, et soovid vahetada tagakaane ära ning maksad vaid selle tagakaane vahetuse eest (ainult seda ma ei oska öelda, kas selle 28€ sees on vahetamise tasu ka või on see ainult tagakaane hind - helista MTTC-sse ja küsi üle).
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 23.02.2016 14:24:21 vasta tsitaadiga

kuuuurija kirjutas:
Õnnestus eile oma telefon kõnniteele pillata. Nurga peale, nii et tagumises klaasis mõrad sees. Kuna aparaat on ostetud tööandja poolt 04.06.2015 Eesti Telekomist ja garantii kehtib, siis sellest tulenevalt tekkis küsimus - kas selle vahetamiseks pean ma ilmtingimata pöörduma Telekomi/MTTC poole või saab selle tööga kiiremini ja mõistlikuma hinna eest hakkama ka mõni kasvõi foorumlasest spetsialist. Kuna garantiikeiss ei ole ja nagu ma MTTC koduleheküljel olevast hinnakirjast aru saan, siis läheb see lugu mulle maksma 28,00 EUR (must tagakaas) + 15,29 EUR (telefoni defekteerimine, vea tuvastamine) = 43,29 EUR?

Kui läheb remondiks, siis defekteerimise eest eraldi ei maksa. Kui nad tuvastavad vea, aga sa ei nõustu nende hinnaga, siis maksad defekteerimise eest.
Kui kukkudes raam viga sai (korpus) lase see ka vahetada. Muidu järgmisel korral, muu veaga minnes, näevad vigastust ja ütlevad, et oled maha kukutanud ja garantiid pole.
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 23.02.2016 17:58:34 vasta tsitaadiga

-KRANTS- kirjutas:
Mis sest sony uurimisest kasu on? Eelmine pretensioon, mille sonysse saatsin, hakati uurima. Seda juba mingi 2 kuud tagasi. Olen mitmel korral sonyst uuesti tagasisisdet küsinud, mispeale tuleb vastus, et MTTC ei ole neile veel vastanud! icon_eek.gif
Selline tunne, nagu kirjale vastamise kohustus puuduks täielikult...


Ses suhtes, et see sulle lisa eurosi ei maksa, küll aga kui sonyke piisavalt negatiivset tähelepanu jõuab, siis ÄKKI nad enam ei oota millal mttc neile vastab vaid otsivad teise hoolduspartneri. OK ma saan aru 5prossa praaki ja võibolla see 5 prossa jõudis mingi tiibadega ükssarviku abil just nimelt eesti pinnale kuna siin päris palju kaebuseid selle mudeliga. Aga see, et originaalosadena vahetatud jupid täpselt sama moodi samadel seadmetel uuesti ja uuesti streigivad ei ole ju norm? Või tundub see mõistlikuna?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 23.02.2016 18:46:06 vasta tsitaadiga

MTTC poolt vaadatuna on see normaalne. Telefoni omaniku ja tootja poolt, vist eriti mitte...

Huvitav on see, et detsembris remonditi see viga 2 päevaga (kuigi mõnel siin läheb mitu nädalat) ja nüüd vaatan nende kodulehelt töö numbrit ja juba on remont tehtud (kahjuks sõnumit pole veel saabunud, et klienditeeninduses tagasi oleks). Tehtud on kõik telefoni testid (mis muidugi on OK) ja vahetatud:

Displei 1 tk
Korpuse osa 4 tk
Kruvid 6 tk
Materjalid 6 tk

Ma ei mäleta, et selle vea ilmnemisel, mu eelmisel, rohelisel telefonil, oleks kohe teste tehtud ja vahetatud lisaks paneelile ka korpuse osi (ma eeldan, et kaks neist on pesade katted). Kui süüdistasin neid, et telefon ei olnud peale remonti enam veekindel, on hakatud minu isendeid korrektselt testima ja vahetama rohkem juppe, kui ette nähtud.
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 23.02.2016 21:01:13 vasta tsitaadiga

Kuidas on see võimalik, et mõnel kellel see esiklaas lahti tuleb jääbki see lahti tulema isegi siis kui remondis käib? Mõnel aga ei tule see 1aastaga ka lahti nagu mu sõbra telefonil. Endal on telefon olnud 2 nädalat ja veel pole juhtunud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2016 22:14:57 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kuidas on see võimalik, et mõnel kellel see esiklaas lahti tuleb jääbki see lahti tulema isegi siis kui remondis käib?

remondi kvaliteet? tehase teibi kvaliteet? tehase nakkepinna ehk korpuse kvaliteet? ehk vähemalt 3 varieeruvat näitajat.
Dave20, hoia hinge kinni, mul avanes tagakülg kolmandal nädalal icon_cool.gif garantiist tuli tagasi esindusse selle aasta 25. jaanuaril...

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 24.02.2016 09:48:26 vasta tsitaadiga

Lisaks on muutuvad tegurid ka need, kui palju telefoni kasutad, kus kasutad ja kuidas kasutad.
Ma tean inimesi, kellel see telefon on, kuid ei julge seda vihmaga taskust väljagi võtta, veel vähem vette pista. See esiteks (ma ei tea, kas ves mõjub üldse kuidagi liimile halvasti). Teiseks kasutusintensiivsus (kasutan ekraani väga palju ja tunduvalt rohkem kui teised) ja seetõttu surve ekraanile paneb selle liimiriba ka vetruma ja mina ei tea, kas selle vetrumisega võib liim järgi anda või mitte. icon_rolleyes.gif
Lisaks eelpool mainitud jutt, et mingitel temperatuuridel hakkab liim sulama jne jne (kui mängida telefoniga, siis läheb telefon suhteliselt kuumaks). Isegi, kui nüüd piirangud peale panna ja keelata ära, et üle 2h päevas ei tohi telefoni käes hoida või taskus hoida või ekraanile pressida, sest see ei pea sellele vastu, sis ikkagi suva- ostes sellist hoiatust polnud ja praegu saab kuuma anda nagu normid ette näevad.

Sellest nii korduvast vahetusest kirjutasin ka sonysse (üks vahetus rohelise telefoniga ja kaks korda, kahe kuu jooksul praegusega) ja sonyst tuli kiri ka vastu üllatusena, et kuidas nii saab. Lisaks ootavad nad nüüd remondi tulemust, sest esitasin ka küsimuse, kas ikka maksab sony selle eest või läheb see hoopis mttc enda garantii alla (2 kuud töödele ja varuosadele).

_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fuz
Kreisi kasutaja
Fuz

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2016 11:09:01 vasta tsitaadiga

On mingit infot uue androidi kohta ka? Mul jätkuvalt probleem, et tekstisõnumid ei tule läbi, ega saa ka saata. Loodaks, et uuendus parandab vea.

Minul jääb see ilmselt hetkel viimaseks Sony telefoniks. Liiga kaua neid juba kasutanud, võiks midagi muud vahelduseks proovida.
Minul ka üks esimesi, mis eestis müügile tuli, ekraani vahetanud pole ja liim ka püsib. Ekraanil kaamera kohal väike pragu on (tööl taskus tekkis), ilmselt sai muljuda veidi. Tagumist klaasi olen korra vahetanud, kuid see läks paari nädalaga uuesti katki, enam vahetada ei plaani. Minu arvamus, et füüsiliselt on Sony mäda, nad võiksid lõpuks gorillat kasutama hakata ning klaasi asemel midagi muud tagakaanel kasutada. Sisu poole pealt samas ideaalne, olen nii ära harjunud. Aga ilmselt kasutan ikka pool aastat vähemalt seda veel, kui just päris ära ei lagune icon_lol.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2016 11:55:43 vasta tsitaadiga

-KRANTS- on meie kangelane icon_biggrin.gif

Ei ole ikka veel suutnud katki teha ja loodetavasti nii ka jääb, aga tänu sinu kangekaelsusele ei pea ehk meie seda jama läbi tegema.

Fuz kirjutas:
On mingit infot uue androidi kohta ka? Mul jätkuvalt probleem, et tekstisõnumid ei tule läbi, ega saa ka saata. Loodaks, et uuendus parandab vea.

7. märts praeguse info järgi
Kui SMS probleemid, siis vaheta äppi? Proovi Sony oma asemel google messenger'i või hangoutsi näiteks.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 24.02.2016 12:06:39 vasta tsitaadiga

Nagu näha, siis iga korraga läheb remont ladusamalt ja kiiremini icon_biggrin.gif Kui esimesel korral (rohelisel) ekraani vahetada lasksin, vahetati ainult ekraan ja pärast remonti uppus.
Teisel korral (valge) ütlesin, et peale remonti uputan ma selle kohe ära- parem tehku korralikult Vahetati display ja pesakatted, mingit muud korpuse osad, kruvid jne jne. Lisaks tehti ka kõik service testid (näha mttc lehel, tööde nimekirjas).
Kolmandal korral ei öelnud ma midagi ja vahetatud taaskord kõik asjad (loetelu varasemas postis) ja lisaks tehtud kohe kõik service testid icon_biggrin.gif

Areng...

_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fuz
Kreisi kasutaja
Fuz

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2016 12:25:21 vasta tsitaadiga

sooty kirjutas:
-KRANTS- on meie kangelane icon_biggrin.gif

Ei ole ikka veel suutnud katki teha ja loodetavasti nii ka jääb, aga tänu sinu kangekaelsusele ei pea ehk meie seda jama läbi tegema.

Fuz kirjutas:
On mingit infot uue androidi kohta ka? Mul jätkuvalt probleem, et tekstisõnumid ei tule läbi, ega saa ka saata. Loodaks, et uuendus parandab vea.

7. märts praeguse info järgi
Kui SMS probleemid, siis vaheta äppi? Proovi Sony oma asemel google messenger'i või hangoutsi näiteks.

Ei toimi, tuleb ikka "Ei saanud saata"
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2016 13:50:07 vasta tsitaadiga

Proovi siis äkki teise SIMiga või enda SIMi teises telefonis? Mul on nii stock kui concept softi peal alati SMS töötanud ja seal ikka väga palju surgitud seda.

Vaata seaded üle ja kustuta äkki uuendused jms SMS äppidel ära, et tõmbaks uuesti?
Selle hädaga võib ka operaator aidata seadeid kontrollida.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fuz
Kreisi kasutaja
Fuz

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2016 15:00:12 vasta tsitaadiga

Telia ütles, et tehku ma tehase seadete taastamine. Tegin, ei toiminud. Sim kaarte olen vahetanud, viga telefonis. Enda simiga naise telefonis toimis kõik ja tema simiga minu omas mitte.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2016 15:09:48 vasta tsitaadiga

Tarkvarauuendust oled proovinud? Äkki sulle kuidagi vigane ROM sattunud...
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 24.02.2016 18:08:07 vasta tsitaadiga

Sony pccompanionis lase repair teha
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fuz
Kreisi kasutaja
Fuz

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2016 18:30:17 vasta tsitaadiga

See repair tõmbab sisu nulli jälle? Pc companion näitab, et kõige uuem versioon on peal.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2016 19:04:46 vasta tsitaadiga

Fuz kirjutas:
Enda simiga naise telefonis toimis kõik ja tema simiga minu omas mitte.

Nii nagu mina asja näen:
Telefoni enda jama SIM kaartide söömisel. Aitab ilmselt telefoni vahetus ainult.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fuz
Kreisi kasutaja
Fuz

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2016 19:06:04 vasta tsitaadiga

No, esimese variandi ma välistaks, kuna naise telefonis toimis. Pigem teine variant. Kui reaalne on, et see mingi tehniline viga on? Emaplaat vms?
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2016 19:14:02 vasta tsitaadiga

Fuz kirjutas:
See repair tõmbab sisu nulli jälle? Pc companion näitab, et kõige uuem versioon on peal.

Installib softi nullist peale, veel põhjalikum resetist.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 24.02.2016 21:51:54 vasta tsitaadiga

sooty kirjutas:
Fuz kirjutas:
See repair tõmbab sisu nulli jälle? Pc companion näitab, et kõige uuem versioon on peal.

Installib softi nullist peale, veel põhjalikum resetist.


Nullib andmed ja installib softi uuesti. Kui see ei aita siis valutaks pead alles edasi, et kuhu remonti ja kuidas remonti
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fuz
Kreisi kasutaja
Fuz

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2016 23:34:37 vasta tsitaadiga

Eks ma reedel proovin, ennem arvutile ligipääsu pole.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2016 14:43:34 vasta tsitaadiga

http://www.gsmarena.com/sony_officially_confirms_that_the_z_series_is_dead-news-16899.php
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2016 03:22:15 vasta tsitaadiga

Huvitav kuidas see uudis mõjutab Z seeria uuendamist Android 6 peale?
Ma eeldan, et uuendused on juba testimisel Sony siseselt, seega vaevalt nad nüüd kogu eksisteeriva töö prügikasti saadavad.

Kuigi ilmselgelt paistab, et Android N enam ei pordita Z seeriale. N muidugi pole veel väljaski (tutvustatakse ilmselt Google I/O konverentsil 18 Mai 2016).

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 26.02.2016 07:53:00 vasta tsitaadiga

Kuradi huumor, rsk icon_evil.gif
Sain siis eile MTTC-st telefoni tagasi. Õhtul kapipeale pannes, võtsin kuidagi imelikult telefonist kinni ja kuulen- prõksub icon_eek.gif
Natuke muljumist ja juba oligi selge, et klaas täiesti vetrub ja seest kostab suhteliselt vali prõksatus, iga vajutusega. Olen seda heli ka varasemalt kuulnud, kuid see tekib alles peale mõningast kasutamist ja lõpptulemusena viib välja esiklaasi lahti vetrumiseni... thumbs_down.gif
Kui aega on, lähen täna jälle MTTC-sse, asja uurima...

_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2016 08:10:47 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Huvitav kuidas see uudis mõjutab Z seeria uuendamist Android 6 peale?
Ma eeldan, et uuendused on juba testimisel Sony siseselt, seega vaevalt nad nüüd kogu eksisteeriva töö prügikasti saadavad.

Kuigi ilmselgelt paistab, et Android N enam ei pordita Z seeriale. N muidugi pole veel väljaski (tutvustatakse ilmselt Google I/O konverentsil 18 Mai 2016).

arvata on jah, et N enam ei saa. samas community võib veel pikalt uusi rome treida.
loodetavasti Z kadumisega ei kao ka Compact. kolm uut X-i mis esitleti olid ju kõik ikkagi labidad icon_rolleyes.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2016 09:14:00 vasta tsitaadiga

Marshmallow tuleb kindlalt.
Palju huvitavam on Concept softi olukord. See ju ainult Z3/C jaoks saadaval ja lubati päevad tagasi, et nüüd hakkavad tihedamini uuendusi andma. Kuna ta kõige-kõigem ja just lükati veebruari turvauuendused, siis ootaks ka N jagamist. Samas hästi imelik, et Z5 seda concept programmi proovida ei saa.

Või keeravad hoopis kraani kinni ja turvapaik oligi viimane update icon_confused.gif


-KRANTS- kirjutas:
Sain siis eile MTTC-st telefoni tagasi. Õhtul kapipeale pannes, võtsin kuidagi imelikult telefonist kinni ja kuulen- prõksub
Natuke muljumist ja juba oligi selge, et klaas täiesti vetrub ja seest kostab suhteliselt vali prõksatus, iga vajutusega. Olen seda heli ka varasemalt kuulnud, kuid see tekib alles peale mõningast kasutamist ja lõpptulemusena viib välja esiklaasi lahti vetrumiseni...
Kui aega on, lähen täna jälle MTTC-sse, asja uurima...

Kas sa juba uut fööni ei taha küsida? Äkki veel leiavad kuskilt mõne...


viimati muutis sooty 26.02.2016 09:16:56, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2016 09:15:06 vasta tsitaadiga

arm2004, Sony eelis on see, et Z seeria kasutas väga laialt levinud SnapDragon 801 ja 810 kiipe. See muudab custom ROM tegijate elu kindlasti lihtsamaks. Lisaks Sony ametlik poliitika lubada bootloader unlocki mis on iga custom ROM kasutamise eelduseks.

Arvatavasti kõige populaarsemaks saab CyanogenMod ROM eeldusel, et CM tiim otsustab Z seeria telefonidele teha Android N pordi. Kui mitte, siis ajalugu on näidanud, et edasised uuendused sõltuvalt vägagi sellest kas leidub mõni entuast kes võtab üldise CM buildi ja paneb selle Z seerial jooksma. Minu vana telefoni (Sony Ericsson Xperia Mini) näitel saab öelda, et kui CM ei tee ROM-i antud mudelile või seeriale, siis väheneb tuntavalt ka tõenäosus, et mõni üksiküritaja selle sinna pordiks. Xperia Mini jaoks on küll LegacyXperia projekt mis täpselt seda teebki.

^ Kogu see jutt on siiski veel minimaalselt 6 kuu kaugusel. Võibolla isegi aasta. Sõltub kuna Android N üldse lõppversioonina väljastatakse. Kõigepealt tulevad dev preview-d ja siis millalgi sügisel ehk lõppversioon. Aravatavasti hakkavad ka Z seeria omanikud alles siis ringi vaatama ja huvi tundma kuidas saaks uusima versiooni peale uuendada. Muidugi Marshmallow eluiga jääb seega suht lühikeseks võrreldes KitKati ja Lollipopiga.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markedmen
HV kasutaja
markedmen

liitunud: 25.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2016 11:14:22 vasta tsitaadiga

Kuulge, ega see otsus nüüd Sony peakorteris üleöö ei tulnud. Arvatavasti treiti seda Z seeria lõpetamist ja X'i alustamist juba vähemalt pool aastat tagasi. Sellest tulenevalt peaksid ikkagi kõik lubatud softiuuendused kindlasti ära tulema.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 26.02.2016 11:18:11 vasta tsitaadiga

MTTCs käidud. Ma saan vist ühe omanäolise rekordi varsti raamatusse... thumbs_up.gif
_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2016 11:21:20 vasta tsitaadiga

Oled kokku ka arvutanud, mitu korda telefon remondis on käinud?
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2016 11:51:24 vasta tsitaadiga

ajakulu oleks ka huvitav teada.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 26.02.2016 11:53:59 vasta tsitaadiga

Ei. Aga 5a jooksul tuleb 3 ümbervahetus vist... 1 kord samsung xcover ja üks kord z3c ja viimast nüüd teine kord veel...
Ainus mis vahepeal oma 1,5a üle elas (küll oli probleeme gps signaaliga) oli LG L9 ja töötab järgmise inimese käes tänaseni.
Remondis käike mõlema z3c-ga võib tulla isegi 10 kanti...

_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wazaabi
HV kasutaja
wazaabi

liitunud: 23.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2016 12:37:42 vasta tsitaadiga

Mul andmekasutusega mingi probleem. Läksin esindusse vana Smart kaarti nano mõõtu lõikama, sain uue. Unustasin mobiilse andmekasutuse välja lülitamata ja päevapilet aktiveerus. Lülitasin välja, pool 1 öösel aktiveerus uus päevapilet. Kontrollisin seaded üle, andmesidekasutus väljas ja mujalt nagu kusagilt välja lülitada ei saa. Järgmine öö sama lugu. Helistasin klienditeenindusse, öeldi et nemad näevad viimase kolme päeva jooksul 36MB andmekasutust. Kontrollisin Smarti lehelt - 23'l oli 36MB andmekasutust, teistel päevadel andmemahtu ei näita, kuid teenustasu 1€. Klienditeenistusest paluti APN'id ära kustutada, kustutasin. Täna öösel aktiveerus uuesti päevapilet. Helistasin uuesti klienditeenistusse, öeldi et nemad näevad andmekasutust ja soovitati kõik interneti seaded ära kustutada. Sobrasin menüüs, ei leidnud kohta, mida veel kustutada.
Nüüd ei teagi, kas mina loll ja ei oska telefoni kasutada, telefon jamab või Tele2 ise paneb villast.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2016 12:54:58 vasta tsitaadiga

wazaabi, https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=666271
sama teema?

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2016 15:58:13 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
wazaabi, https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=666271
sama teema?

Kaldun arvama, et APN teema. Mina näiteks ühtegi APN ära kustutada ei saagi. Võin valida Delete aga APN on ja jääb.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2016 16:27:50 vasta tsitaadiga

Saad ju sisu ära muuta mingi suvalise pudru vastu?
Õigeid seadeid ta ju sinna peale automaatselt ei tõmba?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.02.2016 16:51:35 vasta tsitaadiga

Use data eest linnukese eemaldamine võrgusätete all androidis ju igal juhul lõpetab andmeside kasutamise? Vähemalt mul on seda alati teinud ja ma pole kunagi pidanud APN sisu/sätteid muutma.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2016 17:06:15 vasta tsitaadiga

Kustutamine ja näppimine on hästi vanade ja hästi noorte puhul kasulik.
Linnuke keerab kinni küll, aga osad äpid küsivad netti ja siis annavad otsetee sinna linnukese juurde. icon_smile.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fuz
Kreisi kasutaja
Fuz

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2016 23:26:48 vasta tsitaadiga

rennu21 kirjutas:
Sony pccompanionis lase repair teha

Igatahes, tänan soovituse eest. Asi toimis ja smsid liiguvad nüüd igatepidi icon_wink.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 27.02.2016 09:31:32 vasta tsitaadiga

Kas lähiajal (lähikuudel) on tulemas ka miskit asjalikku telefoni, mida oodata? P9 on vist natuke suur võrreldes Z3C-ga?
_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2016 10:20:36 vasta tsitaadiga

P8 on juba selgelt kahe-käe-föön (katsutud), rääkimata siis P9-st...
Z5C ongi viimane pääsuke icon_sad.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Xperia Z3 Compact mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 54, 55, 56  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.