Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1454, 1455, 1456 ... 2287, 2288, 2289  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 49 ]
Ei
42%
 42%  [ 208 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 188 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 47 ]
hääli kokku : 492

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 18.02.2016 21:25:07 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
indrekp kirjutas:
Pole vaidluskoht, loodame, et saab mingis osas seal kiirust ikka optimeerida aga midagi tegemata küll menüüs ei jää.

Siin polegi mingit vaidluskohta.
Kõige kiirem ja sujuvam on VIP1903 uue teenuse peal aga vana menüüga.

Mida siin rohkem targutada?


Absoluutselt... VIP1003 ja VIP1903 raud näeb küll seest erinev välja kuid riistvaraliselt on ikkagi identne ehk sama kiire.
Ta ei ole KÕIGE kiirem, vaid ta on kiirem kui muud Telia versioonid eraldi.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.02.2016 21:53:13 vasta tsitaadiga

Aga teliale ei meeldi järelikult kiired asjad icon_lol.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 19.02.2016 02:06:55 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
seeru kirjutas:
indrekp kirjutas:
Pole vaidluskoht, loodame, et saab mingis osas seal kiirust ikka optimeerida aga midagi tegemata küll menüüs ei jää.

Siin polegi mingit vaidluskohta.
Kõige kiirem ja sujuvam on VIP1903 uue teenuse peal aga vana menüüga.

Mida siin rohkem targutada?


Absoluutselt... VIP1003 ja VIP1903 raud näeb küll seest erinev välja kuid riistvaraliselt on ikkagi identne ehk sama kiire.
Ta ei ole KÕIGE kiirem, vaid ta on kiirem kui muud Telia versioonid eraldi.

Mina loeksin kiiruse alla veel ka selle, kui kiiresti jõuab kasutaja menüü kaudu talle vajaliku teenuseni või infoni, mitte ainult menüü kuvamise kiirust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inczp
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2014




sõnum 19.02.2016 11:23:19 vasta tsitaadiga

Sihuke tobe küsimus. Kuna äi ostis endale LG teleri ning mulle jäeti see au, et see korralikult ära seadistada st nüüd lendab Amino minema ja käiku läheb LG äpp. Kuna oma vanemate Samsungiga on sama teekond läbitud, siis kas see häälestamine võrreldes LG vs Samsung erineb ka millegipoolest. See on selge, et Telias tuleb Inteno järel käia, lihtsalt tookord kui Samsat seadistasin, siis võttis aega et Inteno tööle hakkaks, äkki pidin Elioni toesse ka helistama et seal miskit ümberhäälestataks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 19.02.2016 11:44:08 vasta tsitaadiga

inczp kirjutas:
Sihuke tobe küsimus. Kuna äi ostis endale LG teleri ning mulle jäeti see au, et see korralikult ära seadistada st nüüd lendab Amino minema ja käiku läheb LG äpp. Kuna oma vanemate Samsungiga on sama teekond läbitud, siis kas see häälestamine võrreldes LG vs Samsung erineb ka millegipoolest. See on selge, et Telias tuleb Inteno järel käia, lihtsalt tookord kui Samsat seadistasin, siis võttis aega et Inteno tööle hakkaks, äkki pidin Elioni toesse ka helistama et seal miskit ümberhäälestataks.


Uus inteno tööle, uuendab ennast ise sõltuvalt tarkvarast, max 25min.
Peale seda LG käima, telerile tarkvarauuendus ja kui Telia rakendust kohe menüüs pole, saad rakenduste alt laadida.
Peale seda peaks käima minema, vahel vajab restarti, et krüptovõtmed saabuks.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 19.02.2016 12:23:44 vasta tsitaadiga

Endal on selline värske kogemus.
Naaber võttis esindusest Inteno, seal öeldi, et ühendad, läheb umbes pool tundi uuendustele ja valmis.
Üleminek ADSL-il VDSL-ile ja suuremale kiirusele.
Ära ühendatud, mitu tundi oodatud. Ei midagi. Kõne 123, seal hakati uurima ja lubati tagasi helistada. Muidugi oli vaja ka lepingu omaniku isikukoodi ütelda.
Helistati ja uuriti, et kas ikka teame, et telefon vaja ruuteri külge edaspidi ühendada. Teadsime. Lubati jälle helistada.
Siis helistati korraga maakonnakeskuse esindusest ja 123 pealt tagasi. Maakonnakeskuse esindusest tunti huvi, kas ikka teame, et telefon tuleb ümber ühendada. Jällegi teadsime. (123 mehe tõttu telef siiski voip peale ümber lülitati aga neti kiirus ei tõusnud.)
Siis lubati 1-2 päeva jooksul tehnik jaama saata, töökäsk olevat antud ja helistada. See oli eelmine nädal. Võibolla on ühendus tehtud, helistatud pole. Lähen varsti külla vaatama.
Poleks ise helistama ja torkima hakanud, ootaks siiamaani seda "poolt tundi".


viimati muutis seeru 19.02.2016 12:26:23, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 19.02.2016 12:26:35 vasta tsitaadiga

huvitav ei tea jah mis moodi on osatud siuke aparaar nii keeruliseks ajada, mis vanasti käis nupust sisse ja teisest nupust keerasid kanalit. nüüd ühenda, uuenda, oota, ühenda teine asi, uuenda, oota, laadi alla, installi, oota, uuenda, restardi, reseti, oota, helista, ühenda, uuenda ja kuu lõpuks tööle saad, siis jälle oota, vajuta seda teist ja kolmandat, kuni lõpuks kanalit vahetama hakkab ja telekat näitama. mis siis nüüd nii palju paremaks on läinud saadete vaatamisel, et lihtsa sisse-välja lülitamise asemel nüüd uuendama ja installima ja ootama ja restartima peab? okei, pilt on vb natukene parem võrreldes õhukaudse analoog süsteemiga, kus levi kehvem oli, aga vähemalt läbi kerge sahina said asjad ilusti-kenasti ära vaadatud ja ei olnd kuskile tarvis helistada ega installida ega restartida, et asjad toimiks. nüüd on nii et õhukaudne tv hakkab ruudutama ja kriuksuma, kui tuul valelt poolt on ja digiboxid on ehitatud lagunema, ehk et aastas korra-kaks saad uue boxi osta... internetiga tv, kui natukene rohkem arvutis netti tarvitad, siis pilt ruutus, kriuksub ja ei tööta.

natukene nagu naljakas, et tehnika areneb, aparaadid justkui lähvad targemaks, aga kasutuskogemus aina s!temaks.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 19.02.2016 13:17:12 vasta tsitaadiga

Võiks olla jah rohkem lääne mentaliteeti, nädala paari pärast saad, kui ei ole, helista. Praegu aga pool Teliat tegeleb ja suhtleb kliendiga ning üritab antud olukorda lahendada.
Põhimõtteliselt on tegemist automaatprotsessiga, kui kiirust veel ikka pole, on mingi samm katki jäänud, võta uuesti 123 ühendust, usun et jaamas tehtud ja vaja kellegi arvuti taga oleva isiku nupuvajutust.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 19.02.2016 14:08:31 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Võiks olla jah rohkem lääne mentaliteeti, nädala paari pärast saad, kui ei ole, helista. Praegu aga pool Teliat tegeleb ja suhtleb kliendiga ning üritab antud olukorda lahendada.
Põhimõtteliselt on tegemist automaatprotsessiga, kui kiirust veel ikka pole, on mingi samm katki jäänud, võta uuesti 123 ühendust, usun et jaamas tehtud ja vaja kellegi arvuti taga oleva isiku nupuvajutust.

Ega ma seepärast vingu.
Tahtsin öelda et see 25 min ja kõik korras, ei toimi alati. Õigemini minu näite puhul pole kunagi toiminud, kui on ADSL pealt VDSL peale minek.
ALATI on tulnud kliendi poolt asja surkima hakata, ükskõik mis enne lubatud talle on.
Ja alati läheb tegelikkuses vähemalt mitu päeva.
Aga ega optimism ei ole halb asi. Kindlasti kuskil keegi saab 25minutiga teenuse uute parameetritega toimima.
icon_smile.gif
Ja ma ei ole kade poiss. Lääne mentaliteedi kohta võin ka näite tuua. Kui ise kunagi VDSL peale läksin, siis teenuse tellimisest toimimiseni läks üle kahe nädala, sest tehnikutele väga ei sobinud vajaliku putka asukoht nende liikumise trajektooriga.

Tahtsin veel lõppu lisada indrekp jaoks, et põhimõtteliselt olen ma ikkagi Elioni/Telia internetiga väga rahul, et sul valet muljet ei jääks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oncleuno
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003




sõnum 19.02.2016 14:33:04 vasta tsitaadiga

Küsimus, et kas Inteno kõige uuemat tarkvara 3.4.3 saab ärikliendi lahendusele sama lihtsalt resetiga peale lasta või peab tehnik seda tegema?
Kodus sai resetiga ilusti uuendatud ja teeksin seda ka töö juures aga kahtlen kas siin saab nii lihtsalt...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 19.02.2016 16:08:01 vasta tsitaadiga

oncleuno kirjutas:
Küsimus, et kas Inteno kõige uuemat tarkvara 3.4.3 saab ärikliendi lahendusele sama lihtsalt resetiga peale lasta või peab tehnik seda tegema?
Kodus sai resetiga ilusti uuendatud ja teeksin seda ka töö juures aga kahtlen kas siin saab nii lihtsalt...


Salvesta konfiguratsioon kõigepealt Inteno DG301 veebiliidesest ja seejärel reset ruuterile.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oncleuno
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003




sõnum 19.02.2016 18:50:03 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
oncleuno kirjutas:
Küsimus, et kas Inteno kõige uuemat tarkvara 3.4.3 saab ärikliendi lahendusele sama lihtsalt resetiga peale lasta või peab tehnik seda tegema?
Kodus sai resetiga ilusti uuendatud ja teeksin seda ka töö juures aga kahtlen kas siin saab nii lihtsalt...


Salvesta konfiguratsioon kõigepealt Inteno DG301 veebiliidesest ja seejärel reset ruuterile.


Tänud! Teade tuli et 1 märtsil tehakse uuendus, vaatasin et teen varem ära lihtsalt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004




sõnum 19.02.2016 20:33:35 vasta tsitaadiga

mis värk reaalselt selle 1.märtsiga nüüd ongi? see müügitüdruku jutust kellega ma rääkisin ma lõppkokkuvõttes aru ei saanudki täpselt....
_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oncleuno
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003




sõnum 19.02.2016 21:29:19 vasta tsitaadiga

jkddp kirjutas:
mis värk reaalselt selle 1.märtsiga nüüd ongi? see müügitüdruku jutust kellega ma rääkisin ma lõppkokkuvõttes aru ei saanudki täpselt....


Minu 1 märtsi jutt tuli sellest, et hooldustöö teade tuli meili peale, et tehakse tarkvara uuendus.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.02.2016 21:32:57 vasta tsitaadiga

Sarnane teade tuli mulle ka, mul aga Inteno ruuterit pole, seega seda tarkvara uuendatakse ikka kusagil mujal.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.02.2016 12:55:32 vasta tsitaadiga

Arrisele mingit IR extenderit kah muidu olemas on?
(RF`ist ma tean, aga soov oleks siiski olemasoleva Harmony puldiga kasutamist jätlkata)

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 20.02.2016 12:56:17 vasta tsitaadiga

Etz, pead hiinast tellima.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
can860
HV vaatleja

liitunud: 02.03.2014




sõnum 20.02.2016 15:44:01 vasta tsitaadiga

Kas on mingi (äriline?) põhjus, mis H2 kava ei ole paljukiidetud minutv.ee lehel telekavade hulgas? Niigi on seda kava seal väga vaevaline kasutada ja kui viimases hädas infot otsima minna siis isegi pole kõiki kanaleid?

<ja veidi irooniat ka, ei ole kohustuslik lugeda ega kommenteerida>
vana minutv pandi kinni, kuna uus pidi ideaalne ja parem kui vana olema ... tundub, et tuleks supilusikas siiski s*takaussi pista ja helpima hakata icon_biggrin.gif
</>

EDIT
kava.ee on midagi uut ja huvitavat oma lehega teinud. Siiani parim, mis ma Eestis näinud olen vana minutv kõrval - piisavalt infot ekraanil, valikuvõimalused on loogilised, oma lemmikkanalilisti tegemise võimalus, saate lisainfo avamine ja sealt väljumine ei eelda kogu lehe laadimist vaid kasutatakse popup frame'i, lisainfos on sama saate järgmiste osade ajad, kui tegu seeriatega, korduse aeg, osadel filmidel trailerid, sisuinfo... jne jne.
H2-t pole ka seal aga muus osas ülisuper töö kellegi poolt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
loox
HV kasutaja

liitunud: 25.06.2006




sõnum 20.02.2016 16:15:01 vasta tsitaadiga

can860 kirjutas:

EDIT
kava.ee on midagi uut ja huvitavat oma lehega teinud. Siiani parim, mis ma Eestis näinud olen vana minutv kõrval - piisavalt infot ekraanil, valikuvõimalused on loogilised, oma lemmikkanalilisti tegemise võimalus, saate lisainfo avamine ja sealt väljumine ei eelda kogu lehe laadimist vaid kasutatakse popup frame'i, lisainfos on sama saate järgmiste osade ajad, kui tegu seeriatega, korduse aeg, osadel filmidel trailerid, sisuinfo... jne jne.
H2-t pole ka seal aga muus osas ülisuper töö kellegi poolt.

Nomaeitea... sarja episoodi/hooaja nägemiseks peab nüüd kaks korda klikkima (sama käib kirjelduse lauselõppude kohta), tänan ei. Eelmises versioonis tulid need mõlemad kohe pop-upiga välja.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006




sõnum 22.02.2016 06:57:32 vasta tsitaadiga

Uus s5 pult peaks arrisega töötama ilma, et puldiga peaks boxi poole sihtima ? Ei tea ei funka see asi nii ikka. Peab nagu tavaliselt pulti boxi poole suunama, et toimiks. Või teen midagi valesti ?
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EML
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.11.2001




sõnum 22.02.2016 08:04:48 vasta tsitaadiga

Pätu kirjutas:
Uus s5 pult peaks arrisega töötama ilma, et puldiga peaks boxi poole sihtima ? Ei tea ei funka see asi nii ikka. Peab nagu tavaliselt pulti boxi poole suunama, et toimiks. Või teen midagi valesti ?

Ma piinlesin 2 kuud ennem kui aru sain, et asi ikka minus ja pult sidumata boxiga.
Mõtlesin, et reklaam on, et võtab igast asendist aga tegelikult peab ikka suunama.
Proovisin, siis pulti veelkord boxiga siduda ja nüüd tõesti, võib ka teisest toast boxi juhtida.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 22.02.2016 11:57:28 vasta tsitaadiga

Pätu kirjutas:
Uus s5 pult peaks arrisega töötama ilma, et puldiga peaks boxi poole sihtima ? Ei tea ei funka see asi nii ikka. Peab nagu tavaliselt pulti boxi poole suunama, et toimiks. Või teen midagi valesti ?


Õpetuse leiab siit: https://www.telia.ee/abi/view/131
RF õpetus seal "Arrise digiboksi RF puldi kasutusele võtmine"
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003




sõnum 22.02.2016 12:01:44 vasta tsitaadiga

Paar päeva tagasi läks poole vaatamise pealt RF funktsioon katki, resetisin puldi, sidusin uuesti ja ikka tumm. Aitas digiboksil nuppu all hoides reset.
_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006




sõnum 22.02.2016 12:12:07 vasta tsitaadiga

armjan kirjutas:
Pätu kirjutas:
Uus s5 pult peaks arrisega töötama ilma, et puldiga peaks boxi poole sihtima ? Ei tea ei funka see asi nii ikka. Peab nagu tavaliselt pulti boxi poole suunama, et toimiks. Või teen midagi valesti ?


Õpetuse leiab siit: https://www.telia.ee/abi/view/131
RF õpetus seal "Arrise digiboksi RF puldi kasutusele võtmine"


Huvitav on see, et pult on boxiga seotud juba. Ju seon uuesti siis.
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004




sõnum 22.02.2016 13:14:56 vasta tsitaadiga

Pätu kirjutas:
Uus s5 pult peaks arrisega töötama ilma, et puldiga peaks boxi poole sihtima ? Ei tea ei funka see asi nii ikka. Peab nagu tavaliselt pulti boxi poole suunama, et toimiks. Või teen midagi valesti ?
kusjuures see sõltub ka kardinatest. mul toas kahes seinas aknad ja ma võin oma S2 pulti suunata suvas suunas. päris teki all ei tööta aga "ümber nurga" täiesti töötab!
_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1454, 1455, 1456 ... 2287, 2288, 2289  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.