|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
04.02.2016 01:08:55
|
|
|
| tsitaat: |
anubis mõtles 2014 aasta vanemat telkut.
|
Paraku jah ei ole vist webos2 jaoks midagi 2014.aasta teleritele on Plexi oma äpp ka juba olemas.
_________________ There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't. |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
04.02.2016 02:11:55
|
|
|
Ma kasutan harjumusest seda PlayZ, pole ametlikku proovinudki.
edit: proovisin, ei suuda ametlik app 4K'd näidata, playZ'ga toimib.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
warkriss
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.05.2007
|
07.02.2016 12:06:18
|
|
|
Kas kedagi veel häirib LG WebOS 2.0 juures see, et kohati on uimane? Pean silmas näiteks Telia appi (vajutad vahepeal ja kulub mõni aeg, et liigutaks ennast, ehk on Telia appi viga?) kui ka üldist menüüdes liikumist. Mudeliks on 42LF652V. Kas saab midagi ise teha, et asi kiiremini liigutaks?
Muidu olen telekaga täitsa rahul, sellise hinna eest väga vahva riistapuu.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Diesel
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2009
|
07.02.2016 12:58:59
|
|
|
| Minuarust on see Telia app üsna uimane kohati pigem.
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
warkriss
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.05.2007
|
07.02.2016 13:54:07
|
|
|
Ehk on selles siis pigem asi jah.
Lugesin, et WebOS 2 siseselt liikudes laevadki asjad kohati esimest korda laadides aeglaselt, hiljem on juba nobedam (ehk kui telekat vahepeal välja ei lülita.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
07.02.2016 14:03:10
|
|
|
teil webos2-ga delfi äppi on?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
07.02.2016 15:04:09
|
|
|
Kas Samsa 2016 mudelite smarttv on nobedam kui webos2 ?
Kas webos2-s on võimalik mingeid kiirvalikuid puldile lisada (tavaline LG pult)? Nt et youtube äpp avaneks ühe nupuvajutusega, mitte ei peaks äppide menüüs surfama selleks iga kord..
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kq
HV vaatleja
liitunud: 16.01.2004
|
07.02.2016 15:47:17
|
|
|
Soovitage telerit elutoa arvuti külge 26" monitori asemele. Eelarve kuni 600 EUR. Istumiskaugus ekraanist circa 1,5m.
Tänased põhifunktsioonid:
* Filmide vaatamine (Bluray ja streaming)
* Web browsing
* Casual gaming (põhiliselt lapsed, aga vahel ka ise)
* Pilditöötlus (Adobe PS & Illustrator põhiliselt, aga see tuleb tõenäoliselt koos olemasoleva Dell IPS monitoriga teise arvuti taha ümber tõsta)
Ei vaata SD ja muud tavateleka contenti ja ei kasuta digiboxi. Lapsed vaatavad neid saateid nagunii arvutist stiilis: ERR.ee, TV3 play, Youtube jne.
Ehk siis lühidalt oleks elutuppa vaja suurt monitori. Niipalju kui ise vaatasin, siis suurus võiks olla 40"-50" ja FullHD on filmide ning mängude jaoks küll (tänase monitori lahutus 1900X1200), aga 40" FullHD puhul jääb arvuti desktop pilt häirima ja teksti lugeda on vilets, sest ekraanilahutus on väiksem, aga "monitor" oluliselt suurem.
Ise mõtlesin selle teleri peale: https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/618553/
Desktopi kasutaks UHD rezhiimis ja mängimise ajaks lükkaks pildi FullHD peale.
Kahjuks ei loe kuskilt välja kas sellel on HDMI2.0 (sellisel puhul plaanis ka videokaart vahetada sellise vastu, mis UHD@60Hz üle HDMI toetab).
Mida teie soovitate?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DanelM
HV kasutaja
liitunud: 10.06.2011
|
07.02.2016 15:57:37
|
|
|
| kq kirjutas: |
Soovitage telerit elutoa arvuti külge 26" monitori asemele. Eelarve kuni 600 EUR.
Spoiler 
Istumiskaugus ekraanist circa 1,5m.
Tänased põhifunktsioonid:
* Filmide vaatamine (Bluray ja streaming)
* Web browsing
* Casual gaming (põhiliselt lapsed, aga vahel ka ise)
* Pilditöötlus (Adobe PS & Illustrator põhiliselt, aga see tuleb tõenäoliselt koos olemasoleva Dell IPS monitoriga teise arvuti taha ümber tõsta)
Ei vaata SD ja muud tavateleka contenti ja ei kasuta digiboxi. Lapsed vaatavad neid saateid nagunii arvutist stiilis: ERR.ee, TV3 play, Youtube jne.
Ehk siis lühidalt oleks elutuppa vaja suurt monitori. Niipalju kui ise vaatasin, siis suurus võiks olla 40"-50" ja FullHD on filmide ning mängude jaoks küll (tänase monitori lahutus 1900X1200), aga 40" FullHD puhul jääb arvuti desktop pilt häirima ja teksti lugeda on vilets, sest ekraanilahutus on väiksem, aga "monitor" oluliselt suurem.
Ise mõtlesin selle teleri peale: https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/618553/
Desktopi kasutaks UHD rezhiimis ja mängimise ajaks lükkaks pildi FullHD peale.
Kahjuks ei loe kuskilt välja kas sellel on HDMI2.0 (sellisel puhul plaanis ka videokaart vahetada sellise vastu, mis UHD@60Hz üle HDMI toetab).
Mida teie soovitate?  |
Kergelt üle eelarve, aga mis sellisest loomast arvad? Peaks üsna hästi kriteeriumitega sobima, lisaks on DisplayPort ühendused olemas, millega hoiab vb videokaardi vahetamise pealt kokku.
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omang
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2005
|
07.02.2016 16:42:47
|
|
|
Tere,
Telekaks LG LB731V , 2015a soetatud. Mure siis selline , et Youtube app viimasel ajal enam ei toimi. Appi läheb sisse kuid ütleb siis Tundmatu viga ning mitte midagi teha ei saa. Ei loadi contenti ega midagi...
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Margus
HV pensionär

liitunud: 06.04.2002
|
07.02.2016 20:20:49
|
|
|
| Mul küll töötab. Just proovisin. Telekas on samuti 731V
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
07.02.2016 22:43:38
|
|
|
| omang kirjutas: |
Tere,
Telekaks LG LB731V , 2015a soetatud. Mure siis selline , et Youtube app viimasel ajal enam ei toimi. Appi läheb sisse kuid ütleb siis Tundmatu viga ning mitte midagi teha ei saa. Ei loadi contenti ega midagi... |
Youtube äppi reinstallida pole proovinud?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
abc9
HV Guru

liitunud: 28.04.2004
|
08.02.2016 08:27:00
|
|
|
Eks softi kiiruse vahe eelkõige teleka rauas kinni niiet uurige andmeid mis 'arvuti' eri mudelitel kõhus peitub: mälu, prose jms.
Usun, Webos2 jookseb kiiremini 4-tuumalisel prosel kui odavamate mudelite 2/1 tuuma. Ise olin ka ostmas 40'' tuuri LG 630/650 seeriat ~400€ aga grammike juurde ja võtsin 540€-ga tulevikukindlama 680 seeria millel juba UHD, 4 tuuma prose, rohkem ram-i, 2x rohkem kõlareid, paar tolli suurem, õhuke disain, pildiparandus etem, vbolla hertz ka jms. Siiani kõik kena rahul https://www.hinnavaatlus.ee/search/?Type=products&Query=uf6807&minPrice=&maxPrice=
_________________ ▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄█▓▒░ |
|
| Kommentaarid: 194 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
168 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaco
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2002
|
08.02.2016 14:14:58
|
|
|
Üsna raske leida konkreetseid andmeid TV raua kohta. Enamasti mingi tuumade arvu jutt, aga see üksi pole ju veel mingi näitaja...
Jõudluse mure põhiline häda kõigis android tv reviewdes, mida ma lugenud olen.
Philipsil on 8600 seeria tv, millel peaks 6-tuumaline olema prose, aga see nii uus, et review-sid pole ja eestis ei müüda....
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VeixES
HV veteran
liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaco
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2002
|
08.02.2016 20:32:00
|
|
|
| Ikka üsna keskpärased on need tv-d seal lg lehel, võrreldes näiteks telefonidega...
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marli1
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.01.2004
|
09.02.2016 11:40:00
|
|
|
Soovitage miskit 40"-42" telerit hinnaklassis kuni 450.-
Hetkel kasutan elutaos 3.a vanust Pana plasmat ja poodides ringi vaadates suht masendav see teleri teema- pildikvaliteet ei kannata mingit kriitikat... eriti hinnaklassis alla 500.-
Kuid ehk on kasutajatel positiivseid kogemusi?
Olemas võiks olla Smart tv ja Wifi ühendus.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mingivend
HV kasutaja
liitunud: 07.07.2007
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
s4rk4
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2007
|
10.02.2016 13:23:49
|
|
|
No antud valikust sümpatiseerib ainult sony, aga seegi nagu ka teised kallid.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!

liitunud: 27.08.2004
|
11.02.2016 11:46:32
|
|
|
Tervist
Sooviks telekast juhtmevabalt heli kätte saada. Vaja oleks soodsaid kõrvaklappe. Mida soovitate? Ja kuidas telekast üldse BT heli kätte saaks või mis variante veel on?
Telekas on samsung d6100
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002

|
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
loomsus
HV vaatleja
liitunud: 01.09.2010
|
11.02.2016 12:11:41
|
|
|
Tere
Palun soovitage 55" telerit hinnaga alla 1000EUR, hästi argumenteerides võib ka veidi üle minna.
4K pole primaarne, kuid tulevikku silmaspidades ei teeks vast paha. Järgmise 5 jooksul (ehk kauemgi) ei sooviks uut telekat soetada.
Tänud ette
|
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
11.02.2016 13:02:45
|
|
|
Mina olen oma LG'ga väga rahul. Sai ostetud samadel alustel (ei kavatse uuendada enne viit aastat) ja seetõttu sai võetud korraliku striimingteenuste toega 4K mudel.
Kõik töötab ilusti.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
meie
HV kasutaja
liitunud: 06.06.2004
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
11.02.2016 23:48:20
|
|
|
| garantiiaja vast peavad vastu
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
12.02.2016 08:57:46
|
|
|
| p3000 kirjutas: |
| garantiiaja vast peavad vastu |
Vaevalt siinsest rahvast keegi nende kohta midagi tarka arvata oskab... Koostekvaliteet ei pruugi neil üldse halb olla, küsimus on vast rohkem omadustes ja toes. Ilmselt pannakse selliseid kokku mõnes Türgi elektroonikatehases, mis toodab odavama otsa telekaid ka tuntud brandidele.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Okman
HV veteran

liitunud: 04.06.2003
|
12.02.2016 09:36:09
|
|
|
Kas keegi Eestis teleka ekraani flexe ka ümber sulatab ? Oleks tarvis mingi hetk 3 flexi uue vaheliistu külge saada mis vajab veits erivahendeid ja oskusi.
_________________ https://steamcommunity.com/id/okman_est/ |
|
| Kommentaarid: 429 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
367 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
12.02.2016 12:31:24
|
|
|
Ja ma ei saanudki proovida
Aga usun, et LG paneb ikka passiivse külge. huvitav, mis järgmiseks argumendiks saab, mida promoma hakatakse.
4K on juba tulnud, selle peal kaua liugu ei lase, 8K on mõttetus järgmised 5+ aastat.
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
12.02.2016 12:51:08
|
|
|
| Passiivne 3D on aktiivsest igas mõttes üle ja parem, Samsa lihtsalt tõstis käed taevapoole nagu nad TV paneelideks sobiva OLEDi arendamiselgi tegid.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
12.02.2016 21:45:00
|
|
|
ei kasuta, aga nii palju kui poes neid vaadanud, mõttetu
sobib üksikule inimesele kes vaatab teleka keskel, muul juhul bs ja seda kinnitavad enamus ülevaateid
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
12.02.2016 22:49:06
|
|
|
Ennustan et banaaniks väänatud telerid kaovad ajapikku ära. Minul oli teleri valimisel kindlaks eelduseks, et kõverat ekraani ma ei taha.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
12.02.2016 23:00:40
|
|
|
| anubis kirjutas: |
| Passiivne 3D on aktiivsest igas mõttes üle ja parem, Samsa lihtsalt tõstis käed taevapoole nagu nad TV paneelideks sobiva OLEDi arendamiselgi tegid. |
Jep, lg kerged prillid, he akvaliteediga film ja parem kui kinos. Olen ikka üritanud kodus 3ds vaadata kui mõni film on kus see loogiline tundub. Nagu gravity nt. Või need animatsioonid - päris palju ägedam on.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
opz
HV vaatleja
liitunud: 09.05.2008
|
13.02.2016 13:44:11
|
|
|
Tere! Kas oskate soovitada telerit?
kriteeriumid :
Hind kuni 1000-1200
suurus 55-60 tolli
Ultra HD
Netflix võimekus
Seni maani olen tehnika poodides käinud ja on soovitatud :
LG 55UF8507 UHD - 1200eur
LG 60UF778V UHD - 1200eur
PHILIPS 55PUS7150/12 - 1200eur
Viimane (philips) on seni mulle silma jäänud kui parima pildiga ja enim kiidetud müügimeeste poolt.
Aitäh!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
13.02.2016 15:46:23
|
|
|
Ära siis kellelegi räägi mis tal viga on. 300euri eest 43" ja T2 kõlab küll nagu hea diil.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007

|
13.02.2016 16:09:26
|
|
|
Ta ilmselt mõtleski nii, et see Hitachi on hea diil ja Philips on saast.
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
13.02.2016 16:10:47
|
|
|
see on "leid". ma ei tea mis tal viga on. ma pole seda häälestanud. lolli ekraanina ilmselt töötab. ma tean ühte, kes seda tuleva nädal osta tahab. siis saan testida.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mada
HV vaatleja
liitunud: 15.08.2006
|
13.02.2016 20:48:23
|
|
|
| opz kirjutas: |
LG 55UF8507 UHD - 1200eur
|
Kontrolli poes üle, et Netflix tegelt ka olemas oleks, 55UF8527 peal mul siiani ei ole, aga märtsiks lubati vähemalt
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stennukas
HV kasutaja
liitunud: 11.02.2011
|
14.02.2016 11:15:38
|
|
|
| mada kirjutas: |
| opz kirjutas: |
LG 55UF8507 UHD - 1200eur
|
Kontrolli poes üle, et Netflix tegelt ka olemas oleks, 55UF8527 peal mul siiani ei ole, aga märtsiks lubati vähemalt  |
Kuidas muidu antud mudeli pildiga rahul oled? Kuidas must värv tundub filme vaadates jne?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
14.02.2016 11:21:35
|
|
|
| mada kirjutas: |
| opz kirjutas: |
LG 55UF8507 UHD - 1200eur
|
Kontrolli poes üle, et Netflix tegelt ka olemas oleks, 55UF8527 peal mul siiani ei ole, aga märtsiks lubati vähemalt  |
Kas sa ennast vanemasse Netflixi regiooni ei taha panna? Märgid asukohariigiks UK või Saksamaa. WebOSis on keel ja regioon teineteisest sõltumatud, saad eestikeelseks jätta menüüd kui tahad.
Ma Netflixi üle aasta oma WebOSiga telekast vaadanud just sedamoodi, kuna Eestis lihtsalt appi ei olnud.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aks
HV veteran

liitunud: 08.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C1rca
HV veteran

liitunud: 05.03.2006
|
15.02.2016 16:09:51
|
|
|
| Keegi miskit LG 49UF640 kohta oskab kosta? Sain hea hinnaga ja vahetan 47lb650 välja. Oskab keegi kommenteerida kas sellel vahetusel mingit effekti ka on?
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
meie
HV kasutaja
liitunud: 06.06.2004
|
15.02.2016 16:28:39
|
|
|
Vaadanud ja uurinud nii odavamaid kui kallimaid mudeleid. Konkreetne küsimus:
Parim 65" teler, kuni 1800EUR turul? Häid värve, head kontrastsust tahan.
Pilti jagab Telia (kui ei ole vahepeal nime muutnud ) Digiboksi võin jätta, ei ole primaarne Telia app.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
15.02.2016 16:39:22
|
|
|
pm vaata kõige kallimaid samsasi ja lg-sid, kus OLEDit pole
E:
no kõige kallimaid vist ei saa. Oota LG selle aasta mudelid ära
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
meie
HV kasutaja
liitunud: 06.06.2004
|
15.02.2016 17:03:43
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Oota LG selle aasta mudelid ära |
Millal see juhtub?
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
15.02.2016 17:10:22
|
|
|
Krt seda teab, jaanuari alguses nagu jäi silma, et mõne kuu jooksul. Mingi UH8500 võu 7700 peaks äkki sobima hinnaklassi. Guugelda
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|