Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 334, 335, 336 ... 383, 384, 385  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2016 01:08:55 vasta tsitaadiga

tsitaat:

anubis mõtles 2014 aasta vanemat telkut.

Paraku jah ei ole vist webos2 jaoks midagi icon_cry.gif 2014.aasta teleritele on Plexi oma äpp ka juba olemas.

_________________
There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2016 02:11:55 vasta tsitaadiga

Ma kasutan harjumusest seda PlayZ, pole ametlikku proovinudki.

edit: proovisin, ei suuda ametlik app 4K'd näidata, playZ'ga toimib.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warkriss
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2016 12:06:18 vasta tsitaadiga

Kas kedagi veel häirib LG WebOS 2.0 juures see, et kohati on uimane? Pean silmas näiteks Telia appi (vajutad vahepeal ja kulub mõni aeg, et liigutaks ennast, ehk on Telia appi viga?) kui ka üldist menüüdes liikumist. Mudeliks on 42LF652V. Kas saab midagi ise teha, et asi kiiremini liigutaks?

Muidu olen telekaga täitsa rahul, sellise hinna eest väga vahva riistapuu.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel
Kreisi kasutaja
Diesel

liitunud: 29.01.2009




sõnum 07.02.2016 12:58:59 vasta tsitaadiga

Minuarust on see Telia app üsna uimane kohati pigem.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warkriss
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2016 13:54:07 vasta tsitaadiga

Ehk on selles siis pigem asi jah.
Lugesin, et WebOS 2 siseselt liikudes laevadki asjad kohati esimest korda laadides aeglaselt, hiljem on juba nobedam (ehk kui telekat vahepeal välja ei lülita.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2016 14:03:10 vasta tsitaadiga

teil webos2-ga delfi äppi on?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2016 15:04:09 vasta tsitaadiga

Kas Samsa 2016 mudelite smarttv on nobedam kui webos2 ?

Kas webos2-s on võimalik mingeid kiirvalikuid puldile lisada (tavaline LG pult)? Nt et youtube äpp avaneks ühe nupuvajutusega, mitte ei peaks äppide menüüs surfama selleks iga kord..
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kq
HV vaatleja

liitunud: 16.01.2004




sõnum 07.02.2016 15:47:17 vasta tsitaadiga

Soovitage telerit elutoa arvuti külge 26" monitori asemele. Eelarve kuni 600 EUR. Istumiskaugus ekraanist circa 1,5m.
Tänased põhifunktsioonid:
    * Filmide vaatamine (Bluray ja streaming)
    * Web browsing
    * Casual gaming (põhiliselt lapsed, aga vahel ka ise)
    * Pilditöötlus (Adobe PS & Illustrator põhiliselt, aga see tuleb tõenäoliselt koos olemasoleva Dell IPS monitoriga teise arvuti taha ümber tõsta)

Ei vaata SD ja muud tavateleka contenti ja ei kasuta digiboxi. Lapsed vaatavad neid saateid nagunii arvutist stiilis: ERR.ee, TV3 play, Youtube jne.

Ehk siis lühidalt oleks elutuppa vaja suurt monitori. Niipalju kui ise vaatasin, siis suurus võiks olla 40"-50" ja FullHD on filmide ning mängude jaoks küll (tänase monitori lahutus 1900X1200), aga 40" FullHD puhul jääb arvuti desktop pilt häirima ja teksti lugeda on vilets, sest ekraanilahutus on väiksem, aga "monitor" oluliselt suurem.

Ise mõtlesin selle teleri peale: https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/618553/
Desktopi kasutaks UHD rezhiimis ja mängimise ajaks lükkaks pildi FullHD peale.
Kahjuks ei loe kuskilt välja kas sellel on HDMI2.0 (sellisel puhul plaanis ka videokaart vahetada sellise vastu, mis UHD@60Hz üle HDMI toetab).

Mida teie soovitate? icon_question.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DanelM
HV kasutaja

liitunud: 10.06.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2016 15:57:37 vasta tsitaadiga

kq kirjutas:
Soovitage telerit elutoa arvuti külge 26" monitori asemele. Eelarve kuni 600 EUR.
Spoiler Spoiler Spoiler


Kergelt üle eelarve, aga mis sellisest loomast arvad? Peaks üsna hästi kriteeriumitega sobima, lisaks on DisplayPort ühendused olemas, millega hoiab vb videokaardi vahetamise pealt kokku.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omang
HV kasutaja
omang

liitunud: 29.01.2005




sõnum 07.02.2016 16:42:47 vasta tsitaadiga

Tere,

Telekaks LG LB731V , 2015a soetatud. Mure siis selline , et Youtube app viimasel ajal enam ei toimi. Appi läheb sisse kuid ütleb siis Tundmatu viga ning mitte midagi teha ei saa. Ei loadi contenti ega midagi...
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2016 20:20:49 vasta tsitaadiga

Mul küll töötab. Just proovisin. Telekas on samuti 731V
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2016 22:43:38 vasta tsitaadiga

omang kirjutas:
Tere,

Telekaks LG LB731V , 2015a soetatud. Mure siis selline , et Youtube app viimasel ajal enam ei toimi. Appi läheb sisse kuid ütleb siis Tundmatu viga ning mitte midagi teha ei saa. Ei loadi contenti ega midagi...
Youtube äppi reinstallida pole proovinud?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
abc9
HV Guru
abc9

liitunud: 28.04.2004




sõnum 08.02.2016 08:27:00 vasta tsitaadiga

Eks softi kiiruse vahe eelkõige teleka rauas kinni niiet uurige andmeid mis 'arvuti' eri mudelitel kõhus peitub: mälu, prose jms.
Usun, Webos2 jookseb kiiremini 4-tuumalisel prosel kui odavamate mudelite 2/1 tuuma. Ise olin ka ostmas 40'' tuuri LG 630/650 seeriat ~400€ aga grammike juurde ja võtsin 540€-ga tulevikukindlama 680 seeria millel juba UHD, 4 tuuma prose, rohkem ram-i, 2x rohkem kõlareid, paar tolli suurem, õhuke disain, pildiparandus etem, vbolla hertz ka jms. Siiani kõik kena rahul https://www.hinnavaatlus.ee/search/?Type=products&Query=uf6807&minPrice=&maxPrice=

_________________
▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄█▓▒░
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaco
Kreisi kasutaja


liitunud: 01.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2016 14:14:58 vasta tsitaadiga

Üsna raske leida konkreetseid andmeid TV raua kohta. Enamasti mingi tuumade arvu jutt, aga see üksi pole ju veel mingi näitaja...
Jõudluse mure põhiline häda kõigis android tv reviewdes, mida ma lugenud olen.
Philipsil on 8600 seeria tv, millel peaks 6-tuumaline olema prose, aga see nii uus, et review-sid pole ja eestis ei müüda....
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2016 14:25:14 vasta tsitaadiga

http://developer.lge.com/webOSTV/discover/webostv-spec/

vanasti oli siin kogu info kirjas, täpne SOCi mudel + RAMi kogus. Nüüd piirdutakse saadaoleva resoga...

edit: https://web.archive.org/web/20150417080153/http://developer.lge.com/webOSTV/discover/webostv-spec/ icon_wink.gif
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2016 15:04:27 vasta tsitaadiga

jaco, Siit leiad ka riistvara infot LG webos ja webos2 mudelite koht http://webos-forums.ru/topic3520.html google translate abiks
_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaco
Kreisi kasutaja


liitunud: 01.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2016 20:32:00 vasta tsitaadiga

Ikka üsna keskpärased on need tv-d seal lg lehel, võrreldes näiteks telefonidega...
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marli1
Kreisi kasutaja
marli1

liitunud: 16.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2016 11:40:00 vasta tsitaadiga

Soovitage miskit 40"-42" telerit hinnaklassis kuni 450.-

Hetkel kasutan elutaos 3.a vanust Pana plasmat ja poodides ringi vaadates suht masendav see teleri teema- pildikvaliteet ei kannata mingit kriitikat... eriti hinnaklassis alla 500.-
Kuid ehk on kasutajatel positiivseid kogemusi?

Olemas võiks olla Smart tv ja Wifi ühendus.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mingivend
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2007




sõnum 09.02.2016 20:52:18 vasta tsitaadiga

http://www.digitalversus.com/tv-television/panasonic-tx-40cs630e-p26729/test.html See äkki?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s4rk4
HV kasutaja
s4rk4

liitunud: 09.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2016 13:23:49 vasta tsitaadiga

p3000 kirjutas:
peaks nagu valikut olema
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/?search=1412ce8fd4015b37470e72fa022a639a
s4rk4 kirjutas:
Otsin ka uut telerid. Hinnaklasss 350 eurot. Smart TV ja 3D ei paku huvi.


Panasonic 48" TX-48C300E
Panasonic 40" TX-40CS520E
Sony 40" KDL-40R450C
Sharp 42" LC-42LD265E
LG 42" 42LF561V
LG 43" 43LF540V


No antud valikust sümpatiseerib ainult sony, aga seegi nagu ka teised kallid. icon_sad.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!
Shelby-SV

liitunud: 27.08.2004




sõnum 11.02.2016 11:46:32 vasta tsitaadiga

Tervist

Sooviks telekast juhtmevabalt heli kätte saada. Vaja oleks soodsaid kõrvaklappe. Mida soovitate? Ja kuidas telekast üldse BT heli kätte saaks või mis variante veel on?

Telekas on samsung d6100
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2016 11:59:23 vasta tsitaadiga

http://www.ebay.com/itm/3-5mm-Stereo-Audio-A2DP-Bluetooth-Music-Transmitter-Adapter-For-TV-DVD-MP3-QT-/161947557982
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
loomsus
HV vaatleja

liitunud: 01.09.2010




sõnum 11.02.2016 12:11:41 vasta tsitaadiga

Tere

Palun soovitage 55" telerit hinnaga alla 1000EUR, hästi argumenteerides võib ka veidi üle minna.

4K pole primaarne, kuid tulevikku silmaspidades ei teeks vast paha. Järgmise 5 jooksul (ehk kauemgi) ei sooviks uut telekat soetada.

Tänud ette
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2016 13:02:45 vasta tsitaadiga

Mina olen oma LG'ga väga rahul. Sai ostetud samadel alustel (ei kavatse uuendada enne viit aastat) ja seetõttu sai võetud korraliku striimingteenuste toega 4K mudel.

Kõik töötab ilusti.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meie
HV kasutaja

liitunud: 06.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2016 22:29:52 vasta tsitaadiga

Kuidas suhtuda "odavatesse" 65" telekatesse? Pilti jagab Elion, sry nüüd juba Telia. Osad FHD, osad UHD.
http://www.gigantti.fi/product/tv-ja-aani/televisiot/65UA6606/thomson-65-4k-uhd-led-smart-tv-65ua6606
https://www.verkkokauppa.com/fi/product/28181/gfsmv/ProCaster-LE-65SN647-65-Smart-LED-televisio-800-Hz
http://www.gigantti.fi/product/tv-ja-aani/televisiot/65VLE8460BP/grundig-65-led-smart-tv-65-vle8460-bp
http://www.gigantti.fi/product/tv-ja-aani/televisiot/LT65E75/jvc-65-led-tv-lt65e75

On keegi Verkkokaupas seda ProCasterit oma silmaga uudistanud?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2016 23:48:20 vasta tsitaadiga

garantiiaja vast peavad vastu
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2016 08:57:46 vasta tsitaadiga

p3000 kirjutas:
garantiiaja vast peavad vastu
Vaevalt siinsest rahvast keegi nende kohta midagi tarka arvata oskab... Koostekvaliteet ei pruugi neil üldse halb olla, küsimus on vast rohkem omadustes ja toes. Ilmselt pannakse selliseid kokku mõnes Türgi elektroonikatehases, mis toodab odavama otsa telekaid ka tuntud brandidele.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Okman
HV veteran
Okman

liitunud: 04.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2016 09:36:09 vasta tsitaadiga

Kas keegi Eestis teleka ekraani flexe ka ümber sulatab ? Oleks tarvis mingi hetk 3 flexi uue vaheliistu külge saada mis vajab veits erivahendeid ja oskusi.
_________________
https://steamcommunity.com/id/okman_est/
Kommentaarid: 429 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 367
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2016 11:56:22 vasta tsitaadiga

http://flatpanelshd.com/news.php?subaction=showfull&id=1455263207 3D on surnud, ha ha! 😊
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2016 12:31:24 vasta tsitaadiga

Ja ma ei saanudki proovida icon_lol.gif
Aga usun, et LG paneb ikka passiivse külge. huvitav, mis järgmiseks argumendiks saab, mida promoma hakatakse.
4K on juba tulnud, selle peal kaua liugu ei lase, 8K on mõttetus järgmised 5+ aastat.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2016 12:51:08 vasta tsitaadiga

Passiivne 3D on aktiivsest igas mõttes üle ja parem, Samsa lihtsalt tõstis käed taevapoole nagu nad TV paneelideks sobiva OLEDi arendamiselgi tegid.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2016 19:17:20 vasta tsitaadiga

Kuidas nende kumerate ekraanidega vaatamiskogemus on? Palun muljetage, kes kasutab (suurus ja vaatamiskaugus).
Enda puhul olen kindel, et vähemalt 65".
https://pood.elion.ee/productInfo/55/65-3d-led-teler-lg-ug870v/65UG870V.AEE?filter=806-16068

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2016 21:45:00 vasta tsitaadiga

ei kasuta, aga nii palju kui poes neid vaadanud, mõttetu
sobib üksikule inimesele kes vaatab teleka keskel, muul juhul bs ja seda kinnitavad enamus ülevaateid

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2016 22:49:06 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
Kuidas nende kumerate ekraanidega vaatamiskogemus on? Palun muljetage, kes kasutab (suurus ja vaatamiskaugus).
Enda puhul olen kindel, et vähemalt 65".
https://pood.elion.ee/productInfo/55/65-3d-led-teler-lg-ug870v/65UG870V.AEE?filter=806-16068

Ennustan et banaaniks väänatud telerid kaovad ajapikku ära. Minul oli teleri valimisel kindlaks eelduseks, et kõverat ekraani ma ei taha.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 12.02.2016 23:00:40 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Passiivne 3D on aktiivsest igas mõttes üle ja parem, Samsa lihtsalt tõstis käed taevapoole nagu nad TV paneelideks sobiva OLEDi arendamiselgi tegid.


Jep, lg kerged prillid, he akvaliteediga film ja parem kui kinos. Olen ikka üritanud kodus 3ds vaadata kui mõni film on kus see loogiline tundub. Nagu gravity nt. Või need animatsioonid - päris palju ägedam on.

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
opz
HV vaatleja

liitunud: 09.05.2008




sõnum 13.02.2016 13:44:11 vasta tsitaadiga

Tere! Kas oskate soovitada telerit?

kriteeriumid :

Hind kuni 1000-1200
suurus 55-60 tolli
Ultra HD
Netflix võimekus


Seni maani olen tehnika poodides käinud ja on soovitatud :

LG 55UF8507 UHD - 1200eur
LG 60UF778V UHD - 1200eur
PHILIPS 55PUS7150/12 - 1200eur

Viimane (philips) on seni mulle silma jäänud kui parima pildiga ja enim kiidetud müügimeeste poolt.

Aitäh! thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2016 13:54:01 vasta tsitaadiga

http://www.1a.ee/tv_audio_video_konsoolid/telerid_tarvikud/led_tv/hitachi_43hbt42 leid.

müügimehed kipuvadki seda saasta kiitma. lõunakeskuse viietärnipoest vähesema vastupanuga inimesi ilma selle hiina saastata ära ei lasta. kirumine hakkab kodus..

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2016 14:03:45 vasta tsitaadiga

Müügimehed kiidavad seda millel suurim kate...

Mine vaata seda: http://www.miterassa.ee/sonycenter/sony-55-4k-android-tv-3d-netflix-must-kd-55x8505c/

Või https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/608957/
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2016 15:46:23 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
http://www.1a.ee/tv_audio_video_konsoolid/telerid_tarvikud/led_tv/hitachi_43hbt42 leid.

müügimehed kipuvadki seda saasta kiitma. lõunakeskuse viietärnipoest vähesema vastupanuga inimesi ilma selle hiina saastata ära ei lasta. kirumine hakkab kodus..


Ära siis kellelegi räägi mis tal viga on. 300euri eest 43" ja T2 kõlab küll nagu hea diil.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007



Online
sõnum 13.02.2016 16:09:26 vasta tsitaadiga

Ta ilmselt mõtleski nii, et see Hitachi on hea diil ja Philips on saast.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2016 16:10:47 vasta tsitaadiga

see on "leid". ma ei tea mis tal viga on. ma pole seda häälestanud. lolli ekraanina ilmselt töötab. ma tean ühte, kes seda tuleva nädal osta tahab. siis saan testida.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mada
HV vaatleja

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2016 20:48:23 vasta tsitaadiga

opz kirjutas:

LG 55UF8507 UHD - 1200eur


Kontrolli poes üle, et Netflix tegelt ka olemas oleks, 55UF8527 peal mul siiani ei ole, aga märtsiks lubati vähemalt icon_sad.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stennukas
HV kasutaja

liitunud: 11.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2016 11:15:38 vasta tsitaadiga

mada kirjutas:
opz kirjutas:

LG 55UF8507 UHD - 1200eur


Kontrolli poes üle, et Netflix tegelt ka olemas oleks, 55UF8527 peal mul siiani ei ole, aga märtsiks lubati vähemalt icon_sad.gif


Kuidas muidu antud mudeli pildiga rahul oled? Kuidas must värv tundub filme vaadates jne?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2016 11:21:35 vasta tsitaadiga

mada kirjutas:
opz kirjutas:

LG 55UF8507 UHD - 1200eur


Kontrolli poes üle, et Netflix tegelt ka olemas oleks, 55UF8527 peal mul siiani ei ole, aga märtsiks lubati vähemalt icon_sad.gif


Kas sa ennast vanemasse Netflixi regiooni ei taha panna? Märgid asukohariigiks UK või Saksamaa. WebOSis on keel ja regioon teineteisest sõltumatud, saad eestikeelseks jätta menüüd kui tahad.

Ma Netflixi üle aasta oma WebOSiga telekast vaadanud just sedamoodi, kuna Eestis lihtsalt appi ei olnud.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aks
HV veteran
aks

liitunud: 08.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2016 11:31:57 vasta tsitaadiga

Vana hind ringleb. Sama raha eest saab juba ColorPrime (phosphor LEDs) 55UF8607
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/609083/
Pilt on hea kuigi nüüd ostes valiks pigem mõne androidga seadme.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2016 16:09:51 vasta tsitaadiga

Keegi miskit LG 49UF640 kohta oskab kosta? Sain hea hinnaga ja vahetan 47lb650 välja. Oskab keegi kommenteerida kas sellel vahetusel mingit effekti ka on?
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meie
HV kasutaja

liitunud: 06.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2016 16:28:39 vasta tsitaadiga

Vaadanud ja uurinud nii odavamaid kui kallimaid mudeleid. Konkreetne küsimus:
Parim 65" teler, kuni 1800EUR turul? Häid värve, head kontrastsust tahan.
Pilti jagab Telia (kui ei ole vahepeal nime muutnud icon_smile.gif ) Digiboksi võin jätta, ei ole primaarne Telia app.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2016 16:39:22 vasta tsitaadiga

pm vaata kõige kallimaid samsasi ja lg-sid, kus OLEDit pole icon_razz.gif
E:
no kõige kallimaid vist ei saa. Oota LG selle aasta mudelid ära

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meie
HV kasutaja

liitunud: 06.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2016 17:03:43 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:

Oota LG selle aasta mudelid ära


Millal see juhtub?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2016 17:10:22 vasta tsitaadiga

Krt seda teab, jaanuari alguses nagu jäi silma, et mõne kuu jooksul. Mingi UH8500 võu 7700 peaks äkki sobima hinnaklassi. Guugelda thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 334, 335, 336 ... 383, 384, 385  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.