|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas. |
| 12-10a |
|
42% |
[ 27 ] |
| 10-8a |
|
17% |
[ 11 ] |
| 8-6a |
|
11% |
[ 7 ] |
| 6-4a |
|
7% |
[ 5 ] |
| 4-2a |
|
4% |
[ 3 ] |
| Vähem kui 2a |
|
15% |
[ 10 ] |
|
| hääli kokku : 63 |
|
| autor |
|
mirko28
Aeg maha 1p

liitunud: 31.12.2003
|
06.02.2016 20:15:53
|
|
|
Kulla tankistid, jäägu igale ühele oma arvamus.
Kui teile või Wargamingule ei meeldi kontode müügiga tegelevad veebisaidid, või ei meeldi piraatlus, vms, siis minge tegelege selle teemaga ja pange oma arvamus maksma.
Aga las teised omavad teist arvamust, ja neid teisi võib olla miljardeid seejuures.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pyroman11
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2013
|
06.02.2016 20:24:15
|
|
|
Ah, jõuad sa lapsega vaielda!
Aga minu küsimustele ja väidetele pole piisavalt kerasid vastata...ega ma arvanudki!
_________________ WOT kasutaja: Abe_Normal |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p6kk
HV kasutaja
liitunud: 15.05.2015
|
06.02.2016 20:26:40
|
|
|
| pyroman11 kirjutas: |
Kas jätkub sul selgroogu oma kasutaja avaldada? |
Sõge eestlane jookse pealekaebama, kindlasti teata politseisse ja kaposse. Rahvavaenlane ostis mängukonto.
Terve Ebay on neid müüdavaid kontosid täis. Osta endale 50 dollariga konto kus on type 59 peal jne.
Mis see sinu mure on mis teine oma rahaga teeb. Paljusid asju ei tohi müüa ega vahetada. No ja siis?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mirko28
Aeg maha 1p

liitunud: 31.12.2003
|
06.02.2016 20:34:55
|
|
|
| pyroman11 kirjutas: |
Ah, jõuad sa lapsega vaielda!
|
Selles küsimuses ei ole selged ühes seisukohta, vaid on mitmeid arvamusi, nagu ka kanepi legaliseerimises jpt asjades, kus on miljardid inimesed kasutamas/teostamas midagi, mis osade arvates pole päris õige. Mängukontosi ja kanepit jpm ostetakse/müüakse miljonite/miljardite kaupa ja mina olen 1 neist miljarditest, kelle vastu nüüd kindlasti pole mõtet võitlema hakata. Pigem hakka sulgema veebisaite, kus mängukontosid vahendatakse, mitte aga pole mõtet tegeleda üksikjuhtumitega.
Meie arvamused on erinevad ja las ollavad, samas on meil ühiseid vaateid, sh siis see, et meeldib tanke mängida.
Ma mängisin aastaid brauseripõhist Tankionline.com-i ja oli ka fun, nüüd meeldib WoT rohkem.
| pyroman11 kirjutas: |
Aga minu küsimustele ja väidetele pole piisavalt kerasid vastata...ega ma arvanudki! |
Vastan hiljem.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pyroman11
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2013
|
06.02.2016 20:41:30
|
|
|
Põkk, mine eelmisele lehele ja loe minu viimast posti sealt! Pole minu stiil kellegi peale kitse panna! Ära lahmi nagu tüüpiline eestlane!
Mirko, vaata ma toon näite.
Kui keegi ei ostaks narkootikume, mis Sa arvad, kas müüjad müüksid seda solki?
Asi on põhimõttes! Kui asi on keelatud, siis see on keelatud!
Kui jääd politseile näiteks joobes autojuhtimisega vahele, kas siis õigustad ennast sellega, et aga alkot ju müüakse igas poes! No on ikka vabandused mõnel mehel!
_________________ WOT kasutaja: Abe_Normal |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mirko28
Aeg maha 1p

liitunud: 31.12.2003
|
06.02.2016 20:51:38
|
|
|
| pyroman11 kirjutas: |
Asi on põhimõttes! Kui asi on keelatud, siis see on keelatud! |
Minu arvamus selles küsimuses on teistsugune.
Minu arvamus on, et seadused pole religioon, mida pimedalt sajaprotsendiliselt jälgida.
Vaid seadused on juhendav orientiir, et ei tekiks anarhiat ja et oleks mingi üldine sund paigas.
Näiteks kui on hädajuhtum, ja lahenduseks on autoga kiirust ohtlikult kõrgele tõsta, siis seda ka tehakse, olgugi, et tegu on liiklusseaduse rikkumisega.
Lisaks teised aspektid. Seadused on sageli vastuolulised üksteisega, jaburad kuni lõpuks muutmiseni, leidub rohkelt seaduse väänamist otsesemal või kaudsemal viisil.
Ühiskonnas on nn vaikivaid reegleid. Näiteks juriidiliselt on mõnes spordialal dopingu kasutamine keelatud, aga praktiliselt vaikitakse ja kontrolli reaalselt ei tehtagi, kõik teavad, et reeglites on kirjas, et doping on keelatud, aga kõik teavad et kõik kasutavad ja mitte keegi ka ei kontrolli, kuna teavad, et see pole ärile hea kui tshemionid dopingukontrollist põruks ja reklaamiareenilt kaoks. Küll aga on spordiärile hea reklaamida naiivset ilusat tõde, et meie spordiliit on dopingust puhas. See on siis näide, et ühiskonnas on lausa kõrgemal tasemel teadlikult seaduse eiramist.
On muid aspekte veel. Kokkuvõte on selline, et 100% reeglijärgimist ühiskonnas ei ole näha.
Mängukonto taaskasutuse keeluseadus teenib ainult rikka mänguettevõtte kasumi huve ja on taaskasutuse idee vastane ehk jabur, seetõttu seda ka ignoreeritakse.
Internet on täis kontode müügikuulutusi ja naiivne on silmad kinni pigistada ja öelda, et mina neid saite ei näe ja seetõttu ei osta sealt.
See on minu arvamus ja ühtib paljude omadega. Aga teistpidine arvamus on nagu sa kirjeldasid, et igasugune reeglirikkumine on halb. Jah, selliseid seadusekuulekaid inimesi leidub ja olgu neil oma arvamus ja maailmavaade.
Kanepi legaliseerimise plusspunkte on küllalt, samuti on vastuargumente- ühest seisukohta pole, on arvamused.
viimati muutis mirko28 06.02.2016 21:01:24, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p6kk
HV kasutaja
liitunud: 15.05.2015
|
06.02.2016 20:52:41
|
|
|
Nagunii tahad kitse panna, miks sa muidu närvi läksid. WG ei pruugi su pealekaebamist üldse tõsiselt võtta. Neil on väga raske tõestada, kes on tegelikult konto taga. Kui sul on fikseeritud tõend konto liikumisest näiteks müügikuulutuse näol, siis veel. Terve su pere ja sada venda õde võib su kontoga mängida. Mõttetu tõmblemine sinupoolt üldse.
Aga hea ärimees see eelmise konto omanik, müüa sellise rahaga oma konto ära ehk siis leida kes on nõus ostma Nutikas vend
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mirko28
Aeg maha 1p

liitunud: 31.12.2003
|
06.02.2016 21:12:07
|
|
|
| p6kk kirjutas: |
Aga hea ärimees see eelmise konto omanik, müüa sellise rahaga oma konto ära ehk siis leida kes on nõus ostma Nutikas vend |
Jah, praktilise mõtlemisega inimene. Selleasemel, et oma konto ajaloo hämarusse unustada, andis selle taaskasutusse ja sai isegi väikse tasu.
Ka siinse foorumi rahvas pakkus mulle oma kontosid osta privaatsõnumitena- see on ühiskonnas levinud asi.
Juhilubade teooria eksami tegin kunagi keskkoolis nii, et ostsin poest vahtralehe pildiga vihiku, kus õppisin kõik küsimused ja õige vastusevariandi pähe, ilma et aru saaks, miks just selline vastuse variant õige oli. Eksami sooritasin maksimum tulemusele, kuna eksamil esinesid täpselt samad küsimused kui poes müüdavad õppematerjalis.
Praeguseni teen IT-teemalisi eksameid IT-Koolituses, kus on smauti nagu juhilubade puhul eksmiküsimused internetis müüa ja torrentist leida. Käisin viimati sellisel eksamil septembris ja sooritasin 97% tulemusele, kuna kõik küsimused ja vastused olid ette teada. Äriühingud ise müüvad neid eksami küsimusi, eksamikorraldaja ei võitle nende firmade vastu, ongi selline "vaikiv teadmine", kuidas asjad tegelikult käivad.
Ma ei taotle, et minu seisukoht oleks ainuõige, kuid kontode taaskasutuse vastaste seisukohta ma ainuõigeks kindlasti ei pea.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pyroman11
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2013
|
06.02.2016 21:20:59
|
|
|
Andeks p6kk, aga Sa oled ikka tore mees, kes oskab mõtteid lugeda! Omaarust.
Nagunii tahad...närvi läksid...mida veel? Miks ma peaksin iga idiootse sähvatuse peale närvi minema või kohe kaebama tormama? Internet on igasugust jama täis ja kui ma peaksin iga sellise jama peale närvi minema, siis ei saaks üldse elada.
Ma vaatan, et pigem on Sinul närvidega midagi korrast ära. Loe ise oma postitusi ja ehk saad ka iseseisvalt oma probleemist aru. Kõigega on Sul pistmist! Pidevalt torkad teiste jutule vahele, ilma et Sul midagi tarka öelda oleks! Kui argumentidest puudu tuleb, siis lubad vastase kohe ratastooli kliendiks vormistada. Sellisel kujul on igasugune konstruktiivne mõttevahetus võimatu.
Tegelikult on tõsiselt kahju (ausalt, siiralt on) inimestest, kellel on tunnete kontrolli all hoidmisega probleeme. Sa võid ju muidu füüsilises mõttes tugev olla ja ongi tore! Järgmiseks püüa nüüd astuda samm selles suunas, et ennast ka vaimselt tugevaks muuta. Soovin siiralt edu ka selles vallas!
_________________ WOT kasutaja: Abe_Normal |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p6kk
HV kasutaja
liitunud: 15.05.2015
|
06.02.2016 21:29:01
|
|
|
| pyroman11 kirjutas: |
Andeks p6kk, aga Sa oled ikka tore mees, kes oskab mõtteid lugeda! Omaarust.
Nagunii tahad...närvi läksid...mida veel? Miks ma peaksin iga idiootse sähvatuse peale närvi minema või kohe kaebama tormama? Internet on igasugust jama täis ja kui ma peaksin iga sellise jama peale närvi minema, siis ei saaks üldse elada.
Ma vaatan, et pigem on Sinul närvidega midagi korrast ära. Loe ise oma postitusi ja ehk saad ka iseseisvalt oma probleemist aru. Kõigega on Sul pistmist! Pidevalt torkad teiste jutule vahele, ilma et Sul midagi tarka öelda oleks! Kui argumentidest puudu tuleb, siis lubad vastase kohe ratastooli kliendiks vormistada. Sellisel kujul on igasugune konstruktiivne mõttevahetus võimatu.
Tegelikult on tõsiselt kahju (ausalt, siiralt on) inimestest, kellel on tunnete kontrolli all hoidmisega probleeme. Sa võid ju muidu füüsilises mõttes tugev olla ja ongi tore! Järgmiseks püüa nüüd astuda samm selles suunas, et ennast ka vaimselt tugevaks muuta. Soovin siiralt edu ka selles vallas! |
Sest ma olen põkk Päriselt ka
Tead, HV foorum on selline mõnus koolikiusamise kants. Ja ma ei salli sellist kollektiivset kiusamist. Üks näitab näpuga ja teised siis karjuvad kaasa. Kooliajal sai seda omajagu talutud, päris elus tahaks vahele astuda.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pyroman11
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2013
|
06.02.2016 22:02:48
|
|
|
Ja jah, no last a nüüd olla! Saime kõik oma arvamuse välja öelda ja ongi tore! Milleks siis veel internetifoorumid on?
Mis aga koolikiusamisse puutub, siis alguses olin mina see keda kräunutati (tead, lihtne maapoiss suures linna koolis), hiljem olin mina see kelle käes kräunusid teised. Natuke arenesin edasi ja olen leidnud omale kesktee ja põhimõtted.
Nii see elu käib!
Rahuneme nüüd kõik maha ja kes tahab osta omale kontosi kokku, las olla. Kes tahab kõik selle mängu valud omal nahal ära kannatada, on ka tore!
Kes pakub järgmise teema?
_________________ WOT kasutaja: Abe_Normal |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mirko28
Aeg maha 1p

liitunud: 31.12.2003
|
06.02.2016 22:07:56
|
|
|
Igatahes kontode ostu teema on tekitanud tankistidele uusi mõtteid ja seetõttu on minust kasu olnud.
Loodan, et keegi ei võta minu kontoostu liiga negatiivsena vms- ostsin ja kasutan heatahtlikult ja kellelegi liiga ega kahju ei ole plaaninud teha ja ei usu et teen.
Üleantud kontoga mängijatega olete kindlasti mänginud varem seda teadmata- pole midagi halba juhtunud- ei juhtu ka siis kui minuga samasse tiimi satute.
Ma ise olen muidu 11a tänaseni jõusaalis käinud, eelmisel nädalal tegin 2 pikka jõutrenni jõusaalis ja kodus kergeid trenne. Seega ma olen ka tugev põkk tankist.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel468
HV kasutaja
liitunud: 16.02.2014
|
06.02.2016 22:08:15
|
|
|
| Jube kus te jaksate jaurata. Mirkol soovitan mõned mängud T10's järgi proovida ja siis otsustada kas mäng erineb madalama tieri mängudest või ei. Nüüd kui sul tankid olemas on pole tegelikult erilist vahet ja saad vähemalt kogemuse võrra rikkamaks. Ka mind huvitab miks sulle briti liin nii väga meeldib?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mirko28
Aeg maha 1p

liitunud: 31.12.2003
|
06.02.2016 22:14:30
|
|
|
| Tanel468 kirjutas: |
Jube kus te jaksate jaurata. Mirkol soovitan mõned mängud T10's järgi proovida ja siis otsustada kas mäng erineb madalama tieri mängudest või ei.
|
Pole siiani proovinud kõrgeid Tiereid, proovin lähiajal. Tean, et juba Tier 6-s on osad väga osavad rasked vastased, seega tier 10 on ilmselt eriti raske minu hetke oskuste juures.
| Tanel468 kirjutas: |
Nüüd kui sul tankid olemas on pole tegelikult erilist vahet ja saad vähemalt kogemuse võrra rikkamaks. Ka mind huvitab miks sulle briti liin nii väga meeldib? |
Eks ma üritan vaikselt kajastada oma progessi ja avstusi, ehk on abiks teistele või huvitav lugeda. Hoian oma kontonime siis peidus. Viimase 24h Win8 näitaja on hetkel tõesti tugevalt kukkunud nagu keegi ennustas. Aga üldine Victories% näitaja on 63% lausa, st et oma Tier 2 tankiga ikka võidan suurema osa lahinguid praegu.
Ma ei mäleta, miks briti tankid sümpatiseerisid. Hetkel igatahes on kinnisidee ainult UK tankide piires mängida ja teistega veel mitte.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andrez3d
HV veteran

liitunud: 29.12.2001
|
06.02.2016 22:17:13
|
|
|
| mirko28 kirjutas: |
| p6kk kirjutas: |
Aga hea ärimees see eelmise konto omanik, müüa sellise rahaga oma konto ära ehk siis leida kes on nõus ostma Nutikas vend |
Jah, praktilise mõtlemisega inimene. Selleasemel, et oma konto ajaloo hämarusse unustada, andis selle taaskasutusse ja sai isegi väikse tasu.
Ka siinse foorumi rahvas pakkus mulle oma kontosid osta privaatsõnumitena- see on ühiskonnas levinud asi.
Juhilubade teooria eksami tegin kunagi keskkoolis nii, et ostsin poest vahtralehe pildiga vihiku, kus õppisin kõik küsimused ja õige vastusevariandi pähe, ilma et aru saaks, miks just selline vastuse variant õige oli. Eksami sooritasin maksimum tulemusele, kuna eksamil esinesid täpselt samad küsimused kui poes müüdavad õppematerjalis.
Praeguseni teen IT-teemalisi eksameid IT-Koolituses, kus on smauti nagu juhilubade puhul eksmiküsimused internetis müüa ja torrentist leida. Käisin viimati sellisel eksamil septembris ja sooritasin 97% tulemusele, kuna kõik küsimused ja vastused olid ette teada. Äriühingud ise müüvad neid eksami küsimusi, eksamikorraldaja ei võitle nende firmade vastu, ongi selline "vaikiv teadmine", kuidas asjad tegelikult käivad.
Ma ei taotle, et minu seisukoht oleks ainuõige, kuid kontode taaskasutuse vastaste seisukohta ma ainuõigeks kindlasti ei pea. |
Mind see konto ostmine absoluutselt ei häiri, kui leiaks mõne lolli, müüks ka enda konto ja lõpetaks selle aja raiskamise katkist mängu mängides... Pigem häirib, et tomatid liikluses ringi liiguvad ja ise veel uhked selle üle, et isegi liiklusseadust endale selgeks tegema ei pidanud. Tanki mängides võiks iga hetk kuskil virtuaalsuses kohtuda, kuid liikluses hoiaks võimalikult kaugele. Paralleeli tuues, et kui tankis piirdud tier 2'ga, siis liikluses võiksid 2kw võrriga piirduda....
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mirko28
Aeg maha 1p

liitunud: 31.12.2003
|
06.02.2016 22:31:32
|
|
|
| andrez3d kirjutas: |
Mind see konto ostmine absoluutselt ei häiri, kui lmõne lolli, müüks ka enda konto ja lõpetaks selle aja raiskamise katkist mängu mängides...
|
Kõigile on selge, et arvutimängud otseselt mingit reaalset kasumit ei teeni mängijale, aja raiskamine. Kuid inimese aju on keerukas ja vajab meelelahutust, samuti stressimaandamise meetodeid, adrenaliini doosi, jne- Tankiopnline's mulle pakkus ikka väga pinget tulistada ja WoT-is nüüd ka. Kui ma tulistan tanke, siis harin ennast rootsi keele osas, kuna õpin seda ja sügisel plaanis B2 taseme eksam teha, seega kõik on rootsi keelne alustades telefonist kuni WoT-ini. Teiseks, woT-iga saab aju head pingelangust, nagu ka jõusaalis, tänu sellele ma suudan stressirikkaid tööpäevi kontoris hästi rahulikult võtta.
Ja arvutid ja virtuaalsus ongi hakanud pakkuma inimestele seda, mida vanasti ei saanud. Vanasti pidi pikalt tankiväes teenima enne ku isaad tanki tunnetada.
Tänapäeval arvutimängude abil saab tankijuhtimise tunnetuse kergelt kätte.
Lisaks tankidele meeldib mulle lendamine. Tegelen väikestviisi robootikaga ja kogun eelarvet, et osta drooni ehituse juppe (pult, mootorid, raam, mikrokiibiga arendusplaat, maskprillid pähe panemiseks, kaamera drooni külge panemiseks, kaamera värina stabilisaator jne), ja siis saaks maskprillid pähe panna, akna lahti teha, ja sõita drooniga mitukümmend kilomeetrit, seejuures kõike nö lendurivaates jälgides- saab reaalse lenduri/lendamise kogemuse. Lennukitega arvutimängud pakuvad muidugi ka sellist lendamise simuleerimise kogemist. Aga jah, tanki juhtimine on ka omamoodi huvitav kogeda, paraku tanki ise ehitama ei hakka, drooni aga küll.
Jne- plusse on sellel mängimisel ja ei ole midagi nii ajaraiskamine. Kui selle asemel jooksin õlut teleka ees- see poleks sugugi parem aja kasutus.
| andrez3d kirjutas: |
Pigem häirib, et tomatid liikluses ringi liiguvad ja ise veel uhked selle üle, et isegi liiklusseadust endale selgeks tegema ei pidanud. Tanki mängides võiks iga hetk kuskil virtuaalsuses kohtuda, kuid liikluses hoiaks võimalikult kaugele. Paralleeli tuues, et kui tankis piirdud tier 2'ga, siis liikluses võiksid 2kw võrriga piirduda.... |
No ma tomat kindlasti pole, pigem liiga kannatamatu ja agressiivne, võtan liiga suuri riske. Aga loomulikult olen algaja, hindan ise, et kuni Tier 6 tankiga tasub mul mängida, siis ei sega ma tiimi ja arenen ise vaikselt.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
QLIMAX
HV kasutaja

liitunud: 06.09.2005
|
06.02.2016 23:26:18
|
|
|
| mirko28 kirjutas: |
Teiseks, woT-iga saab aju head pingelangust, nagu ka jõusaalis, tänu sellele ma suudan stressirikkaid tööpäevi kontoris hästi rahulikult võtta. . |
Ma kahtlen, enamasti ikka pingeline, eriti kui cw või SH lahing
Näiteks eilne üks platooni lahing Ericku ja Thomak-iga, kus RNG lihtsalt jebis mängu ära
| mirko28 kirjutas: |
Tänapäeval arvutimängude abil saab tankijuhtimise tunnetuse kergelt kätte. |
WoT on siiski rohkem arcade võreldes mõne teise tanki mänguga.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aegir
HV veteran

liitunud: 05.01.2003
|
06.02.2016 23:35:46
|
|
|
millised siis simud on kui wot on arcade
_________________ HV teeb ka ahvist inimese. |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p6kk
HV kasutaja
liitunud: 15.05.2015
|
07.02.2016 00:12:54
|
|
|
Wot on lihtne kuna sa pead teadma kuhu lasta ja siis oleneb kuidas õnneratas sulle tiimi on koostanud. Edasi on kindel võit. Kui oleks reaalsem tanki mäng, siis oleks mäng teistmoodi ehk rohkem peaksid tegelema tanki endaga kui teiste tulistamisega. wotis sa ainult tulistad teisi, noh nagu automängus võtad kurve jne.
WOT on katki jah. MM on nii absurdsed ja tundub et nende arendustiim on ammu juba laiali saadetud. Järgmine päts on jälle mingi kosmeetilised uuendused. Seda ideed kuidas teha mängu ägedamaks mis paneks kõigi mängijate silmad uuesti särama, seda ammu enam ei ole. Kõik raha mis mängijad kulutavad võetakse kas investorite poolt dividendidena välja või siis kulutatakse mõnda teise mängu. Mul oli endal ka konto müügis, isegi 50nega ei leidnud veel ostjat, aga müün maha siis aamen selle mänguga.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pyroman11
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2013
|
07.02.2016 01:43:39
|
|
|
Polnudki kaua oodata, aga seekord olen P6kiga päri. Kosmeetilistest uuendustest pole minagi huvitatud. Asi võiks ikka areneda ka peale silmailu.
Mis puutub realistlikumaks muutumist, siis oleks huvitav näha realses elus sellist kismat 10-15 minutiga15-30 tanki ära hävitada...aga jah, midagi peab muutuma, kui WG sellest mängust veel mingit sissetulekut loodab.
P.S. Kas keegi eesti keeles suudab mulle ära seletada, mis näitaja too maagiline Eff on? Kui on väga kehvad lahingud, siis on eff kõrgem kui nendes lahingutes, kus olen head dämmi teinud ja portsu vaenlasi parematele jahimaadele saatnud?
_________________ WOT kasutaja: Abe_Normal |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mauno Lurbe
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2001
|
07.02.2016 10:14:21
|
|
|
Mirko tundub pigem troll olevat, aga kui ei ole siis edu talle. Ma konto ostmises midagi väga halba küll ei leia. Kõrgetes tierides on algajaid igal juhul, mõni ees või taga üldist pilti palju ei muuda.
Samas mulle väga ei meeldiks kui WOT muutuks liiga palju keerulisemaks (realistlikumaks) ja lahingud näiteks pikemaks. Praegune on just selline paras formaat, et natuke ennast välja lülitada. MM ajab kohati küll närvi, aga keskmiselt satub halbu ja häid tiime enam-vähem samapalju. Halba tiimi sattumise eelis on see, et siis võimalus mõnikord korralikku dämmi teha. Keegi ei lase asju eest ära. Tomatitest rääkides - siis pole harvad olukorrad kus mõni tomat lahendab mängu omamoodi. Seda tunneb just skauti mängides, oled mingi mõnus spoti valinud kui selle tõmbab kohe mängu alguses oma elu hinnaga lahti mõni rasketank vms. Mida seal kohas ei eelda, lisaks muud sellised lemmingtrainid, mis sageli annavad vajaliku ülekaalu läbimurdeks.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mirko28
Aeg maha 1p

liitunud: 31.12.2003
|
07.02.2016 14:00:45
|
|
|
| Mauno Lurbe kirjutas: |
| Mirko tundub pigem troll olevat, aga kui ei ole siis edu talle |
Tänud heade soovide eest.
Trollimise mõiste on enamiku jaoks "see, mis mind ärritab".
Võib-olla ärritavana ehk trollivana mõjub see, et teised näevad aastaid vaeva, et arendada välja mõni kõrgtaseme tank, aga siis tuleb kohale siberi boss ja ütleb, et näete ullikesed, ma küll vaeva ei hakka nägema, kõik on juba välja arendatud.
Selline võimalik trolliv kõrvalefekt on konto-ostu kogemuse jagamisel foorumis niikuinii. Aga nagu ütlesin, siis ärge võtke asja negatiivsena või trollimisena, vaid reaalsusena, kontode taaskasutus on tavaline nähtus.
Eile sain 33 võitu ja 22 kaotust. Proovin tekitada päeva, kus oleks suurem võidu protsent.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
merku
HV kasutaja
liitunud: 08.03.2004
|
07.02.2016 14:08:33
|
|
|
Selle statside screeni järgi pole WG'l selle konto omaniku kindlaks tegemine küll mingi probleem, et siis kes tahab vastu trollida, andku aga info sisse
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mirko28
Aeg maha 1p

liitunud: 31.12.2003
|
07.02.2016 14:14:49
|
|
|
| merku kirjutas: |
Selle statside screeni järgi pole WG'l selle konto omaniku kindlaks tegemine küll mingi probleem, et siis kes tahab vastu trollida, andku aga info sisse
Spoiler 
|
Kui tunnete end trollitud, siis muidugi andke info sisse, kes saab keelata.
Ise olen konto endise omanikuga meili teel ühenduses ja see on ainus kanal, mille abil saan oma positsiooni kaitsta.
Minu jaoks negatiivse lahendi korral tuleks järgmine kuu osta uus konto ja seejärel varjata oma identiteeti jagatavatel screenshottidel osavamalt.
Täna õnnestus mul teha oma alustavas WoT karjääris senini parim lahing.
Tier 4 premium saksa rasketankiga " Pz.Kpfw. B2 740 (f)".
Eks see mäng oli ka päris lihtne, kuna see tank on lihtsalt niivõrd tugev.
Spoiler 
(kas selline screenshot on piisavalt anonüümne või tuleks miskit veel kinni katta pildilt?)
viimati muutis mirko28 07.02.2016 15:53:51, muudetud 3 korda |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pyroman11
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2013
|
07.02.2016 14:54:21
|
|
|
| merku kirjutas: |
Selle statside screeni järgi pole WG'l selle konto omaniku kindlaks tegemine küll mingi probleem, et siis kes tahab vastu trollida, andku aga info sisse
Spoiler 
|
Nagu ma mitmed korrad olen nimetanud, pole huvitatud pealekaebamisest. Need rohkem liivakastimängud.
_________________ WOT kasutaja: Abe_Normal |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003

|
07.02.2016 16:12:40
|
|
|
Ühesõnaga, lühidalt ja konkreetselt Sinu lause ja idee tuumani: lõid kohalikud ullikesed ja vaesed tankiässad oma rahapakiga laiaks ja oled sellega rahul.
Oleks võinud kohe alguses nii ära öelda, siis poleks seda muud jahumist selle konto ostmise ümber olnudki. Vaestel pole siin enam midagi kobiseda.
| mirko28 kirjutas: |
| Mauno Lurbe kirjutas: |
| Mirko tundub pigem troll olevat, aga kui ei ole siis edu talle |
Tänud heade soovide eest.
Trollimise mõiste on enamiku jaoks "see, mis mind ärritab".
Võib-olla ärritavana ehk trollivana mõjub see, et teised näevad aastaid vaeva, et arendada välja mõni kõrgtaseme tank, aga siis tuleb kohale siberi boss ja ütleb, et näete ullikesed, ma küll vaeva ei hakka nägema, kõik on juba välja arendatud.
Selline võimalik trolliv kõrvalefekt on konto-ostu kogemuse jagamisel foorumis niikuinii. Aga nagu ütlesin, siis ärge võtke asja negatiivsena või trollimisena, vaid reaalsusena, kontode taaskasutus on tavaline nähtus.
Eile sain 33 võitu ja 22 kaotust. Proovin tekitada päeva, kus oleks suurem võidu protsent. |
|
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p6kk
HV kasutaja
liitunud: 15.05.2015
|
07.02.2016 16:23:35
|
|
|
Kõige suurem probleem on kaartide vähesus. See käib kõige rohkem närvidele. Nagu laborirott labürindis. Lasku kõik vanad kaardid mängu ja kõik on rahul, vähegi vaheldust.
Ma teeks MM üldse ringi.
Teeks IX ja X (sama VIII ja IX) tankide lahingud linnamappides ja kõik oleks rasketankid (ei oleks seal lighte ja mediumeid ega artysid, TD võivad isegi olla). Avatud mapid oleks light, medium, td ja artyde mänguruum, kaoks see campimine ära.
Kõik mängud ei peaks olema sellised, aga 50% vabalt. Praegune süsteem kus ülemine ots on t10 ja alumine vabalt t5 on nii napakas.
viimati muutis p6kk 07.02.2016 16:43:05, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mirko28
Aeg maha 1p

liitunud: 31.12.2003
|
07.02.2016 16:26:09
|
|
|
| yerba kirjutas: |
Ühesõnaga, lühidalt ja konkreetselt Sinu lause ja idee tuumani: lõid kohalikud ullikesed ja vaesed tankiässad oma rahapakiga laiaks ja oled sellega rahul.
|
Nagu mõista andsin, siis selline võimalik trolliv kõrvalefekt on konto-ostu kogemuse jagamisel foorumis möödapääsmatu.
Ma muud seletust ei näe trollimisele ehk negatiivsele interpretatsioonile.
| yerba kirjutas: |
Oleks võinud kohe alguses nii ära öelda, siis poleks seda muud jahumist selle konto ostmise ümber olnudki. Vaestel pole siin enam midagi kobiseda.
|
Ei ma ei soovi küll kellelegi midagi halba öelda ega muud sellist, seetõttu ma ei ole ega ka ei kavatse midagi negatiivset kellelegi öelda, sh ka siinsetele tankiässadele mitte. Rahapakiga ma samuti ei uhkusta.
Arvan, et siinne foorum sai arutlus ja mõtlemis ainet omale, küpses. Varem ajasite kontode äri privaatselt ja ei tunnistanud, et selline valdkondon maailmas laialt levinud. Mulle tundub nii. Nüüd saime küpsemaks ja saame siit üheskoos elukogenumana edasi minna. Loodetavasti sai ka selgemaks trollimise mõiste ja see, et mina midagi negatiivset küll siin ei taotlenud.
Ise otsustasin pooleaastase premium konto kasuks. Lühiajaline plaan premium kontoga pisut kiirendada Experience'i kasvu, et saaksin viimased 4 Tier X tanki ka ilusti välja osta poole aasta pärast.
Arvatavasti tekib lähiaastatel mõne uue rahvuse tanki liin (näiteks Hiina, Rootsi vms), siis saab mul seal uues liinis olema kõvasti tööd, et taas Tier X tankid välja arendada.
viimati muutis mirko28 07.02.2016 16:28:44, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003

|
07.02.2016 16:29:44
|
|
|
Nagu näha, siis see ostu-müügi teema suuremat osa siinseid väga hulluks ei ajanud. Mind ka mitte. Osta-müü, see on ok.
Aga nagu kunagi kirjutsin, siis läbi selle teise-venna-konto mängimise - no mis mängurõõm see on, kui kõik on juba ette valmistatud ja kandikul kätte toodud?
Kuigi mul on konto üsna vana juba, siis ikka oli viimased 3 kuud põnev bat chatti lahti arendada. Ja kui see sai tehtud, siis kobisin väikesele puhkusele mängust. Kuna kopastas väheke ära juba.
| mirko28 kirjutas: |
| yerba kirjutas: |
Ühesõnaga, lühidalt ja konkreetselt Sinu lause ja idee tuumani: lõid kohalikud ullikesed ja vaesed tankiässad oma rahapakiga laiaks ja oled sellega rahul.
|
Nagu mõista andsin, siis selline võimalik trolliv kõrvalefekt on konto-ostu kogemuse jagamisel foorumis möödapääsmatu.
Ma muud seletust ei näe trollimisele ehk negatiivsele interpretatsioonile.
| yerba kirjutas: |
Oleks võinud kohe alguses nii ära öelda, siis poleks seda muud jahumist selle konto ostmise ümber olnudki. Vaestel pole siin enam midagi kobiseda.
|
Ei ma ei soovi küll kellelegi midagi halba öelda ega muud sellist, seetõttu ma ei ole ega ka ei kavatse midagi negatiivset kellelegi öelda, sh ka siinsetele tankiässadele mitte. Rahapakiga ma samuti ei uhkusta.
Arvan, et siinne foorum sai arutlus ja mõtlemis ainet omale, küpses. Varem ajasite kontode äri privaatselt ja ei tunnistanud, et selline valdkondon maailmas laialt levinud. Mulle tundub nii. Nüüd saime küpsemaks ja saame siit üheskoos elukogenumana edasi minna. Loodetavasti sai ka selgemaks trollimise mõiste ja see, et mina midagi negatiivset küll siin ei taotlenud.
Ise otsustasin pooleaastase premium konto kasuks. Lühiajaline plaan premium kontoga pisut kiirendada Experience'i kasvu, et saaksin viimased 4 Tier X tanki ka ilusti välja osta poole aasta pärast. |
|
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mirko28
Aeg maha 1p

liitunud: 31.12.2003
|
07.02.2016 17:58:46
|
|
|
| yerba kirjutas: |
Nagu näha, siis see ostu-müügi teema suuremat osa siinseid väga hulluks ei ajanud. Mind ka mitte. Osta-müü, see on ok.
Aga nagu kunagi kirjutsin, siis läbi selle teise-venna-konto mängimise - no mis mängurõõm see on, kui kõik on juba ette valmistatud ja kandikul kätte toodud?
|
Nagu näed, siis minu jaoks on lusti küllalt, olen screenshottidega kostitanud siin ja uute avastustega.
Praegu igatahes on rõõmu küllalt. Proovin oma enda seatud miilikive täita (näiteks 10 järjestikust lahinguvõitu või 24h statistikas 99% võite), roovin välja arendada arendamata tankid, harjutada põhioskusi, õppida kaarte tundma, õppida enamlevinud tankide nõrgad piirkonnad selgeks, jpm.
Täna esmakordselt tapsin rammimisega vaenlase tanki. Mul oli raskem tank kui vaenlasel ja sõitsin talle sisse ja vaenlane hävitatud.
Huvitav kui oleksin kergtank ja sõidaks rasketankile sisse- mis siis juhtuks?
Kopeerisin oma WoT tarkvara kataloogi komponendi "Multilined TankCarousel v2.3", nüüd siis näeb mugavamalt mitmel real tanke.
Mängin jätkuvalt kuni Teir 6 tankidega, kõrgematega mitte. Katsetasin ühte Tier X mängu saksa Maus tankiga ja eks ta ootuspäraselt keerukas oli. Olin oma tiimis ainus rasketank, vastastel aga oli 7 rasketanki vastu. No ja need Tier X taseme mängijad on küngaste tagant kiirelt välja piilumise mängustrateegijaga, muud erilist nende puhul ei näinud.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
QLIMAX
HV kasutaja

liitunud: 06.09.2005
|
07.02.2016 18:34:05
|
|
|
| mirko28 kirjutas: |
Huvitav kui oleksin kergtank ja sõidaks rasketankile sisse- mis siis juhtuks?
|
Mis juhtub, kui VW Golf rammib Hummerit?
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
07.02.2016 18:58:51
|
|
|
Hummer keerab kokkupõrke vältimiseks teelt välja ja upub kõrvalolevasse järve?
Reaalselt endaga ka juhtunud mõned korrat WoT's.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
07.02.2016 19:16:27
|
|
|
| mirko28 kirjutas: |
| yerba kirjutas: |
Nagu näha, siis see ostu-müügi teema suuremat osa siinseid väga hulluks ei ajanud. Mind ka mitte. Osta-müü, see on ok.
Aga nagu kunagi kirjutsin, siis läbi selle teise-venna-konto mängimise - no mis mängurõõm see on, kui kõik on juba ette valmistatud ja kandikul kätte toodud?
|
Nagu näed, siis minu jaoks on lusti küllalt, olen screenshottidega kostitanud siin ja uute avastustega.
Praegu igatahes on rõõmu küllalt. Proovin oma enda seatud miilikive täita (näiteks 10 järjestikust lahinguvõitu või 24h statistikas 99% võite), roovin välja arendada arendamata tankid, harjutada põhioskusi, õppida kaarte tundma, õppida enamlevinud tankide nõrgad piirkonnad selgeks, jpm.
Täna esmakordselt tapsin rammimisega vaenlase tanki. Mul oli raskem tank kui vaenlasel ja sõitsin talle sisse ja vaenlane hävitatud.
Huvitav kui oleksin kergtank ja sõidaks rasketankile sisse- mis siis juhtuks?
Kopeerisin oma WoT tarkvara kataloogi komponendi "Multilined TankCarousel v2.3", nüüd siis näeb mugavamalt mitmel real tanke.
Mängin jätkuvalt kuni Teir 6 tankidega, kõrgematega mitte. Katsetasin ühte Tier X mängu saksa Maus tankiga ja eks ta ootuspäraselt keerukas oli. Olin oma tiimis ainus rasketank, vastastel aga oli 7 rasketanki vastu. No ja need Tier X taseme mängijad on küngaste tagant kiirelt välja piilumise mängustrateegijaga, muud erilist nende puhul ei näinud.
Spoiler 
|
Vali ikka meeskonnale lisaoskused ka ära
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mirko28
Aeg maha 1p

liitunud: 31.12.2003
|
07.02.2016 19:59:23
|
|
|
| Valvejoodik kirjutas: |
Vali ikka meeskonnale lisaoskused ka ära  |
Nüüd tehtud.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MeaDz
HV kasutaja
liitunud: 05.07.2009
|
07.02.2016 20:20:25
|
|
|
Selle asemel, et kellegi ostu maha teha võiks targemad nõu anda talle ja rääkida kõrge tieri lahingutest. Reaalsus on see, et peale t7 on lahingud igavad ning üksluised. Kuskil t4 ja t6 on kõige põnevamad ajad.
Kasutajate ost/müük on toimunud juba dekaade ning toimub ka edaspidi nii Wotis kui ka mujal.
Ostaks isegi woti konto paari evro eest, kus briti t8 liin lahti. Oma kontol vist parim britikas t2. Pole viitsimist
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mirko28
Aeg maha 1p

liitunud: 31.12.2003
|
07.02.2016 20:21:04
|
|
|
| MeaDz kirjutas: |
Selle asemel, et kellegi ostu maha teha võiks targemad nõu anda talle ja rääkida kõrge tieri lahingutest. Reaalsus on see, et peale t7 on lahingud igavad ning üksluised. Kuskil t4 ja t6 on kõige põnevamad ajad.
Kasutajate ost/müük on toimunud juba dekaade ning toimub ka edaspidi nii Wotis kui ka mujal. |
Muidu ma olen siiani juba niigi rohkelt konsultatsiooni ja abivihjeid siit saanud.
Peagi proovin võtta Fraps-iga mõne mängu videosse ja panen siia analüüsimiseks.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p6kk
HV kasutaja
liitunud: 15.05.2015
|
07.02.2016 20:44:44
|
|
|
Milleks fraps, selleks on olemas wotreplays.com ja laadi oma viimane mäng üles, mängu saad replay kaustast mis on su arvutis.
Ega sulle mingit nõu saagi anda. Pead õppima vastaseid ära laskma. See kõik tuleb kogemustega.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pyroman11
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2013
|
07.02.2016 21:10:00
|
|
|
Hääküll, luban endale veel ühe vingumise!
Pidevalt kurdetakse, et lahingud on igavad ja grindimine võtab kaua aega jne. Inimesed, kas teil pole siis üldse püsivist? Too aga kõik kandikul kätte, et oleks ülessoojendatud ja vahukoorega kaetud!
Vaadake, kogu elu (välja arvatud üksikute eranditega) ongi üks kuradi tüütu ja pikaldane protsess! Iga asi siin ilmas peaks teoorias õpetama midagi. Õppimiseks ja asjade sügavuti mõistmiseks kulub teatud aeg. Kellel rohkem, mõnel vähem aga kulub.
See ongi üks tänapäeva probleemidest, et kõike tahetakse kohe ja praegu.
Tundub, et siin on hulk kõrgemalt haritud inimesi, küsin siis sellise küsimuse: Kui lõpetate kõrgkooli ja ostate lõputunnistuse hea papi eest, siis kas see teeb teist oma ala spetsialisti? Või teeb selleks hoopis kõva harjutamine, kordamine ja tuupimine? Nende tüütute kordamiste ja lõputute harjutustega me ju kinnistame teadmised omale ajusse ja tunnikontrollid näitavad meile meie vead kätte.
Ma ei näita kellelegi siin näpuga aga see on meie ühiskonna üldine probleem. Ka mu enda poeg kisub vägisi sinnapoole ja ma ei oska teda panna hindama oma tehtud vaeva.
Tänan tähelepanu eest!
_________________ WOT kasutaja: Abe_Normal |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mirko28
Aeg maha 1p

liitunud: 31.12.2003
|
07.02.2016 21:16:18
|
|
|
| p6kk kirjutas: |
Milleks fraps, selleks on olemas wotreplays.com ja laadi oma viimane mäng üles, mängu saad replay kaustast mis on su arvutis.
Ega sulle mingit nõu saagi anda. Pead õppima vastaseid ära laskma. See kõik tuleb kogemustega. |
Thx, uurin seda WoTreplays.com-i.
Avastasin ühe Bug'i/vea rakendusest, nimelt on seal liigne checkbox:
Spoiler 
Muidu see screenshot näitab kui hästi ikka teenib preemium 4 tier tankiga. Standard tankidega küll nii suuri numbreid võiduks ei antud.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel468
HV kasutaja
liitunud: 16.02.2014
|
07.02.2016 22:46:58
|
|
|
| Pole see kellegi bug, esimene kast on accelerate crew training ja teine on automatically return crew prem tankidel vist ainult, ei mäleta täpselt. Siiani ei saa aru milleks need eesti, rootsi, läti jms keeltes clienteid üldse kasutatakse.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p6kk
HV kasutaja
liitunud: 15.05.2015
|
07.02.2016 22:55:39
|
|
|
| Eesti kuna oled eestlane. Kui pole siis arusaadav.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
07.02.2016 23:16:58
|
|
|
| Tanel468 kirjutas: |
| Pole see kellegi bug, esimene kast on accelerate crew training ja teine on automatically return crew prem tankidel vist ainult, ei mäleta täpselt. Siiani ei saa aru milleks need eesti, rootsi, läti jms keeltes clienteid üldse kasutatakse. |
Et mängima tuleks ka need 60 aastased vanamehed, kelle keeleoskus piirdub eesti, soome ja vene keelega. Samuti ka lastele. Raha peab ju sisse tulema.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel468
HV kasutaja
liitunud: 16.02.2014
|
07.02.2016 23:34:55
|
|
|
| Ma saan aru milleks need olemas on, kuid mitte ei mõika miks neid kasutavad inimesed kelle inglise keele oskus tõenäoliselt ületab selle mängu poolt pakutava keelelise väljakutse lulli lüües.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
08.02.2016 12:44:52
|
|
|
Kõvasti fleimi siia tekkinud, ja vahelduseks täitsa ilma minupoolse panuseta
Anyway, loodan et keegi päriselt ei kavatse mirko28 peale kaevata. Kindlasti mõni tunneb siin kibedust, et sai rahapakiga lüües heade statsidega konto, kus enamik grindi juba tehtud. Neile ma tuletaks meelde, et selliste mängude point on mängija teekond ja areng, mitte lõppresultaat (T10 tank). mirko28 maksis praegu kõvasti peale, et mängu tegelikust pointist ilma jääda. Efekt on pikas plaanis ilmselt sama, kui lihttööline võidab lotoga miljoni. Alul on õnne tipus, aga mõni aeg hiljem hakkab mõtlema, et enne seda võitu oli elu ikka lihtsam ja parem, nüüd on inimestel mingid ootused, millele kuidagi vastata ei suuda jne.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
08.02.2016 13:12:26
|
|
|
Ma nühkisin ka niiet nina verine T10 tanki omale saada eelmine kevad, lõpuks oli ikkagi kam reaalsus see, et ega ma mängida sellega väga küll ei osanud tol hetkel.
Sügisel kolisin allapoole tagasi, T7-8 on tunduvalt lõbusamad.
Ja nüüd olen avastanud, et T5-T6 tankid millest T10 poole nühkides läbi tormasin, on tegelikult ka täiesti mängitavad ja toredad, ennekõike seetõttu, et oskusi on vahepeal veidi juurde tulnud.
Teine asi milleni olen jõudnud, et kui tunned end väsinuna või miski/keski segab keskendumist, siis WoT-i avada pole mõtet, tulemused kannatavad koheselt.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003

|
08.02.2016 13:20:09
|
|
|
Ja tundub ka nii, et kui T10 masin käes, siis seda väga enam ei viitsi mängida. Isegi x5 mängude ajal on T10 masinaid, mis seisavad rõõmsalt garaažis.
Mul peaks T10id olema ca 10 ringis. Aga mida aeg-ajalt sõidan, on Obj140 ja IS7. Mõlemad oma kategoorias fun factoriga aparaadid. Maus ka, kui nüüd järele mõelda.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mirko28
Aeg maha 1p

liitunud: 31.12.2003
|
08.02.2016 15:10:28
|
|
|
Lisan lõpetuseks veelkord, et mingit kibedat kadedust vms pole vaja minu konto ostu suhtes tunda. Teadke, et olete kindlasti paremad mängijad kui mina hetkel ja ükski konto ei tee mind ega kedagi paremaks.
Ise proovisin Tier X mängu ja seal peab käsi juba olema värinavaba ja hiir kvaliteetne koos hiirematiga, sest vastased näitavad endast ühte pikselit liivakünka tagant üheks sekundiks ja proovi siis pihta saada, väga raske. Mul jäi selline mulje.
Tier 1-6 on hetkel minu huviks, kõrgemaid Tier-eid ei puutu.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
08.02.2016 16:48:27
|
|
|
Siis oleksid võinud ju osta konto millel vaid tier 6ed peal Ülejäänud raha eest oleksid võinud kulda ja premmi osta
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mauno Lurbe
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2001
|
08.02.2016 17:56:28
|
|
|
| Valvejoodik kirjutas: |
Siis oleksid võinud ju osta konto millel vaid tier 6ed peal Ülejäänud raha eest oleksid võinud kulda ja premmi osta  |
Samas on tore ju garaažis erinevaid tanke vaadata Nagu siin juba eelnevalt mainiti, siis ka omal enamus T10 masinaid seisab jõude. Leopard 1 on pea ainuke mida aeg-ajalt sõidutan. Muidu on tavaline taks kõik kergetankid (WZ-132, T-54ltwt. Ru, T-49, Type 62 ja Type 64) läbi mängida ja ega rohkem ei viitsigi.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
brokenarm
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2007
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|