|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007
|
24.01.2016 13:50:50
|
|
|
Olen uue teleka otsingul ... 42-43' oleks see hea suurus.
4k sellisel asjal ei ole küll kuidagi vajalik aga kui juba on siis las ta olla.
Jäi silma Sony oma android OS.
Aga vat ma ei saa aru ma siin 1 review videot vaatasin siis sellel ei olnud webi browserit?
Ja kui nüüdseks juba olema peaks siis kas sellel sonyle ei ole sellist hiire moodi magic remote nagu LG ja Samsungil on, et saad õhus vehkida?
Sellest siis jutt... https://www.youtube.com/watch?v=8IzBoMXGtaA
Või on midagi paremat võtta?
_________________ Aita suve, söö lund! |
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
3 :: |
307 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KyBer
HV veteran

liitunud: 28.05.2002
|
24.01.2016 15:35:31
|
|
|
| -FoX- kirjutas: |
Olen uue teleka otsingul ... 42-43' oleks see hea suurus.
4k sellisel asjal ei ole küll kuidagi vajalik aga kui juba on siis las ta olla.
Jäi silma Sony oma android OS.
Aga vat ma ei saa aru ma siin 1 review videot vaatasin siis sellel ei olnud webi browserit?
Ja kui nüüdseks juba olema peaks siis kas sellel sonyle ei ole sellist hiire moodi magic remote nagu LG ja Samsungil on, et saad õhus vehkida?
Sellest siis jutt... https://www.youtube.com/watch?v=8IzBoMXGtaA
Või on midagi paremat võtta? |
Ei ole küll otseselt Sonyga seotud kuid Android telekas siiski, minu Philipsil on olemas web brauser..ja isegi kui sellel Sonyl pole siis Play poest saab midagi kohe peale panna, Philipsi pult on ir ja ilma kursorita...peale tarkvara uuendusi on tekkinud kursori tugi ja saab kasutada nn "airmouse" pulti mis mul ennist oli olemas. Töötab ka Xbox360 juhtmevaba puldiga ilusti
4K tugi on vähemalt Philipsil küll imelik..Youtube töötab kuni 720p ja sama lugu ka Kodi programmiga...mis pealegi HD peale hakkab katkuma. Spec programm näitab, et tegi 720p ekraaniga
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
24.01.2016 15:39:16
|
|
|
olen 99% kindel, et neil piirangutel ja 720p ekraanina paistmisel pole midagi tegu teleka ekraani osa ega selle juhtraua või -softiga. see tark osa telekast on mingi underpowered pisikene soc, mis lihtsalt ei oska paremini.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
24.01.2016 16:47:00
|
|
|
| tsitaat: |
| 4K tugi on vähemalt Philipsil küll imelik..Youtube töötab kuni 720p ja sama lugu ka Kodi programmiga...mis pealegi HD peale hakkab katkuma. Spec programm näitab, et tegi 720p ekraaniga |
Mis aasta philips? 2014.a Philipsitel HEVC tugi veel puudus minuteada.
_________________ There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't. |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002

|
24.01.2016 19:59:53
|
|
|
Kuna tipp mudelid kõik ainult curved (ei soovi) siis oskab keegi soovitada nendest või kuni 2,5k TV-d Elioni digiboxi taha peamiselt. Unustasin lisada suurus 65".
1) Philips 65PUS7600
2) Samsung UE65JU7002
3) Sony KD-65X8509C
viimati muutis virx 24.01.2016 20:22:00, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KyBer
HV veteran

liitunud: 28.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woo456
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2006
|
25.01.2016 12:34:14
|
|
|
| -FoX- kirjutas: |
Olen uue teleka otsingul ... 42-43' oleks see hea suurus.
4k sellisel asjal ei ole küll kuidagi vajalik aga kui juba on siis las ta olla.
Jäi silma Sony oma android OS.
Aga vat ma ei saa aru ma siin 1 review videot vaatasin siis sellel ei olnud webi browserit?
Ja kui nüüdseks juba olema peaks siis kas sellel sonyle ei ole sellist hiire moodi magic remote nagu LG ja Samsungil on, et saad õhus vehkida?
Sellest siis jutt... https://www.youtube.com/watch?v=8IzBoMXGtaA
Või on midagi paremat võtta? |
Sony peal minumeelest, kas oli juba Opera brauser või pakkus selle tõmbamist, hetkel täpselt ei mäleta. Aga võimalus peaks kindlasti olemas olema (mu teadmised küll X85 pealt, mitte X83, aga peaks üsna sarnased mudelid olema).
Nähtavasti (http://www.rtings.com/tv/reviews/sony/x830c järgi) on kaasas jah ainult selline tavaline pult, x85'l on juba selline pult, millest pool on touchpad, õhus vehkimise võimalust üldse pole.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
s4rk4
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2007
|
26.01.2016 10:09:35
|
|
|
| Otsin ka uut telerid. Hinnaklasss 350 eurot. Smart TV ja 3D ei paku huvi.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002

|
26.01.2016 15:28:58
|
|
|
| virx kirjutas: |
Kuna tipp mudelid kõik ainult curved (ei soovi) siis oskab keegi soovitada nendest või kuni 2,5k TV-d Elioni digiboxi taha peamiselt. Unustasin lisada suurus 65".
1) Philips 65PUS7600
2) Samsung UE65JU7002
3) Sony KD-65X8509C |
Samsa ilmselt parim valik nendest? või saab midagi paremat 2,3k eest?
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anryo
HV kasutaja
liitunud: 14.10.2004
|
26.01.2016 22:14:21
|
|
|
Ma valisin neist Sony ja nädalase kasutamise järel olen ostuga rahul. Sonyl LG'dele omast poes nähtud pildi hakkimist ei ole, värvid on head ja reguleerimise ja seadistamise võimalusi piisavalt.
Minu jaoks sai otsustavaks Android, mis võimaldab igasuguseid appe lisada, millest esimesena tõmbasin Kodi, mis suutis ilusti mu koduse võrgukettaga ühendust saada ja sealt ka ilma probleemideta 4K filme mängida. Ja omalegi ootamatult muutis ta ka senised s*tad telekanalite pildid täitsa vaatamisväärseks!
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
26.01.2016 22:45:46
|
|
|
| anryo kirjutas: |
| Ja omalegi ootamatult muutis ta ka senised s*tad telekanalite pildid täitsa vaatamisväärseks! |
võibolla natuke räägid?
vaatad DVB-C , T pealt või läbi HDMI?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
26.01.2016 22:47:34
|
|
|
| anryo, mis mudeli täpsemalt ostsid?
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
26.01.2016 22:55:33
|
|
|
| anryo kirjutas: |
Ma valisin neist Sony ja nädalase kasutamise järel olen ostuga rahul. Sonyl LG'dele omast poes nähtud pildi hakkimist ei ole, värvid on head ja reguleerimise ja seadistamise võimalusi piisavalt.
Minu jaoks sai otsustavaks Android, mis võimaldab igasuguseid appe lisada, millest esimesena tõmbasin Kodi, mis suutis ilusti mu koduse võrgukettaga ühendust saada ja sealt ka ilma probleemideta 4K filme mängida. Ja omalegi ootamatult muutis ta ka senised s*tad telekanalite pildid täitsa vaatamisväärseks! |
Kas võrdlesid võrreldavat? Sama signaal, sama sisend, sarnased pildisätted?
Ma olen poes igast sigadusi avastanud "kampaaniateleritel" mille kõrval kõigi teiste pilt s*tt paistab.
Kui pulti kätte ei võta ja ise ei vaata siis sulle müüakse kallim ja paaaalju parem asi. Fakt.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yanek
HV vaatleja
liitunud: 16.03.2008
|
26.01.2016 23:08:45
|
|
|
| palun abi spetsialistid, kas need odavama otsa OLEDid (LG omad alla 2k)on ikka paremad, kui kallima hinnaklassi LEDid (LG 800 seeria)?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
26.01.2016 23:13:46
|
|
|
Oma silm on kuningas. Mine poodi ja vaata.
Minu isiklik arvamus on, et OLED on pika puuga parem.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
27.01.2016 00:18:47
|
|
|
| anryo kirjutas: |
Ma valisin neist Sony ja nädalase kasutamise järel olen ostuga rahul.
...
Ja omalegi ootamatult muutis ta ka senised s*tad telekanalite pildid täitsa vaatamisväärseks! |
Seda ma räägin koguaeg.
Pildi kvaliteet on esmatähtis, mitte see kas pult võimaldab kärbseid laiali ajada või mitte.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
27.01.2016 02:02:45
|
|
|
| anryo kirjutas: |
| Minu jaoks sai otsustavaks Android... |
Kas töötab normaalselt? Mingeid anomaaliaid ei ole kohanud?
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aks
HV veteran

liitunud: 08.02.2002
|
27.01.2016 09:59:44
|
|
|
| anryo kirjutas: |
Ma valisin neist Sony ja nädalase kasutamise järel olen ostuga rahul. Sonyl LG'dele omast poes nähtud pildi hakkimist ei ole, värvid on head ja reguleerimise ja seadistamise võimalusi piisavalt.
Minu jaoks sai otsustavaks Android, mis võimaldab igasuguseid appe lisada, millest esimesena tõmbasin Kodi, mis suutis ilusti mu koduse võrgukettaga ühendust saada ja sealt ka ilma probleemideta 4K filme mängida. Ja omalegi ootamatult muutis ta ka senised s*tad telekanalite pildid täitsa vaatamisväärseks! |
Kui kommenteerisid p3000 toodud valikut siis siin on hinnaklassi teema kus LG-l võib-olla ei ole hea mudelivalik.
Alates 8 seeriast ja edasi ei ole küll mingit pildi hakkimist.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anryo
HV kasutaja
liitunud: 14.10.2004
|
27.01.2016 11:22:11
|
|
|
Valisin selle: http://www.miterassa.ee/sonycenter/sony-65-4k-android-tv-3d-netflix-must-kd-65x8509c/
8-seeria LGs'id poes müügil ei näinud kusagil ja seega proovida ei saanud, aga otsustasin selle põhjal, et 7-seeria pilt hakkis tunduvalt ja 9-seeria oma vaevumärgatavalt mingite teiste tootjate mudelitega kõrvuti võrreldes. Ei tahtnud hakata 8-seeria osas riskima, kuna oleks pidanud neid mingist netipoest ostma ja siis oleks pain-it-the-ass teda hiljem tagasi saata, kui ikka ei sobi. LG 8-seeria hind hakkas 1700-midagi ülespoole. Ja see mõnisada juurde ei tundunud võimalikku riski väärt. Ja mingil põhjusel ei tekitanud Samsung ja Philips erilist huvi.
Ja ega poes ei saa kunagi võrrelda „võrreldavat“, sest esiteks pole kõik huvi pakkuvad mudelid ühes poes saadaval, teiseks on poe keskkond juba niipalju erinev sinu kodust ja kolmandaks, kes see ikka laseb sul seal paar tundi erinevate telekate taga kaablite ja mälupulkadega mässata ja settiguid sättida!
Nagu me ennist ütlesin, siis minu jaoks sai määravaks eelkõige Android, mis kõigil teistel puudub. LG puhul oleks võinud argument olla Elioniga otseühilduvus, kuid reaalses elus vahet tegelikult pole, millist pulti käes hoida. Sony’l oli olemas nii HEVC kui ka HDMI 2.0 ja HDCP 2.2 – seega kõik mida ka tuleva paari aasta jooksul vaja.
Foorumites märgiti ära küll tihedat kokkujooksmist, kuid mul (ptüi-ptüi-ptüi) pole seda juhtunud – ehk oli algusaegade softi teema? Muud imelikku pole seni näinud. Netflix 4k töötab ilusti ja Amazon Prime’i pole proovinud. Vast ikka töötab.
Google’i Chromcast funktsioon on ka väga mugav – saab sisuliselt mis iganes aparaadist pilti telekasse saata paari nupuvajutusega.
Antud Sony pildi ja muu osas on head ja pikad reviewd siin:
http://www.rtings.com/tv/reviews/sony/x850c
https://www.avforums.com/review/sony-kd-65x8505c-4k-ultra-hd-tv-review.11902
Owners thread:
https://www.avforums.com/threads/sony-kd-x8505-4k-owners-thread.1890828/
Picture settings (infoks: minule need settingud ei meeldinud ja kalibreerisin ise üle):
https://www.avforums.com/video/sony-kd-65x8505c-tv-picture-settings.11912
http://www.rtings.com/tv/reviews/sony/x850c/settings
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Harald205
HV kasutaja
liitunud: 07.07.2003
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
27.01.2016 13:55:05
|
|
|
mina vaataks ka mudelit Sony KD-55X8005C, see on uus mudel ja võibolla saad miterassast/sony keskusest hinna tingida 1k peale..
Saksas müüakse seda al. 869e
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
27.01.2016 17:01:50
|
|
|
Sain kah hea tünga, ostsin nutika teleka aga netflix-i appi pole Hitachi 50HZT66
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
27.01.2016 21:57:24
|
|
|
No see peaks olema nii, vähemalt siin teemas juba omajagu räägitud, et regiooniti antakse erinevaid äppe kasutada. Ehk siis, vali näiteks Soome, Inglismaa, Sakasamaa ja vaata, mis toimub.
Alustaks tehaseseadete taastamisega, kui riigi muutmine kohe muutusi ei too.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rycyve
HV veteran

liitunud: 25.06.2006
|
28.01.2016 01:39:02
|
|
|
Eks see netflix ole omaette anomaalia aga kui seda tahta siis aitab ainult suurema rahvaarvuga regioon(rootsi,taani norra jne.),sest lubatud eesti tugi on praegusega puhas farss
Isegi kui eesti kollased kiirgavad seda seda appi siis reaalselt see puudub paljudel telkude tootjatel ja kui on siis puuduvad ka est subtiitrid või igasugune tõlge Ise olen cx700 omanik ja see anoom puudub eesti regiooniga kuigi kasutan rootsi regi ja see on olemas aga miskit vaimustust seal ei näe peale pildi kuna ei valda inglish speeki nii,et seda kuulata võiks.
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
28.01.2016 11:25:45
|
|
|
eks neil mõistlikum ikka raha teenida ja selle raha eest tõlkeid tegema hakata kui suure hurraaga tõlgitud materjaliga peale lennata ja pettuda
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inczp
HV kasutaja
liitunud: 09.06.2014
|
28.01.2016 11:33:04
|
|
|
| H6400 seeria samsungiga Netflixiga selline ooper, et äpp teleris olemas, aga ei suuda sinna sisse logida, jääb lihtsalt laadima. Elioni, sorry Telia võrgus siis. Kiirus pole ka vist kuigi kiire 5/1, ehk asi selles. Mul enesel Starmani võrgus LG soundbaris töötab sama äpp aga väga hästi, kuigi esialgu teda ka Eesti all olemas ei olnud, sisenesin esmalt Saksa kaudu. Samas lisasin Netflixi Saksa Premiumi alt My appsi, seejärel oli see ilmunud ka Eesti Premiumisse.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Raiku
HV Guru

liitunud: 13.11.2001
|
28.01.2016 15:35:49
|
|
|
inczp, mul oli Denoni Bluray mängijaga sama lugu, et ei saanud sisselogida, jäi laadima. Aitas restart... ehk siis vool välja ja uuesti sisse. Niisama nupust väljalülitamisest ei piisanud.
_________________ Честных психов можно не лечить... |
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
30.01.2016 00:18:27
|
|
|
Leidsin poest võrdleva tabeli 2015. aasta LG telekate kohta. Võibolla pakub kellelegi huvi.
_________________ There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't. |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaco
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2002
|
30.01.2016 01:58:54
|
|
|
Poola leht põhjalike arvustustega.
Chrome (google) transleeris üsna loetavasse inglise keelde.
http://hdtvpolska.com
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
02.02.2016 13:44:45
|
|
|
Küsimus, kas kellelgi on õnnestunud WebOS-iga LG teleris mängida UHD/4K faile üle kohtvõrgu? Minul ei ole. Kui kopeerida failid teleri külge ühendatud USB kõvakettale, siis mängib. Ei saa aru, mis kamm sellega on. Selle muudab ebamugavamaks veel asjaolu et teleris ei ole võimalik faile kopeerida ja samuti pole võimalik teleri küljes olevat kõvaketast võrgus nähtavaks muuta...
_________________ There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't. |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mirko27
HV veteran

liitunud: 29.06.2002
|
02.02.2016 15:02:17
|
|
|
| Mis arvate 40" J6200 vs 40" JU7000 vahest?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
02.02.2016 15:37:03
|
|
|
| -parun- kirjutas: |
| Küsimus, kas kellelgi on õnnestunud WebOS-iga LG teleris mängida UHD/4K faile üle kohtvõrgu? Minul ei ole. Kui kopeerida failid teleri külge ühendatud USB kõvakettale, siis mängib. Ei saa aru, mis kamm sellega on. Selle muudab ebamugavamaks veel asjaolu et teleris ei ole võimalik faile kopeerida ja samuti pole võimalik teleri küljes olevat kõvaketast võrgus nähtavaks muuta... |
Plexist mängib (ilma transkodeerimata), 55UB850v WebOS1.4'ga. Mingi ports 4K Samsungi/LG demoklippe mis mingil hetkel sai tõmmatud internetist.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aks
HV veteran

liitunud: 08.02.2002
|
02.02.2016 16:06:05
|
|
|
| -parun- kirjutas: |
| Küsimus, kas kellelgi on õnnestunud WebOS-iga LG teleris mängida UHD/4K faile üle kohtvõrgu? Minul ei ole. Kui kopeerida failid teleri külge ühendatud USB kõvakettale, siis mängib. Ei saa aru, mis kamm sellega on. Selle muudab ebamugavamaks veel asjaolu et teleris ei ole võimalik faile kopeerida ja samuti pole võimalik teleri küljes olevat kõvaketast võrgus nähtavaks muuta... |
Endal sama mure. Tahaks Syno DS212j maha mängida neid aga ei saa. Äkki Play versiooniga NAS vaja vms.
Pulgalt mängib aga samuti mitte päris kõike faile.
LG's 2015 TV line-up - full overview
http://www.flatpanelshd.com/article.php?subaction=showfull&id=1427260185
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
02.02.2016 16:47:07
|
|
|
2015 on uus 2016?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
02.02.2016 17:22:06
|
|
|
| aks kirjutas: |
| -parun- kirjutas: |
| Küsimus, kas kellelgi on õnnestunud WebOS-iga LG teleris mängida UHD/4K faile üle kohtvõrgu? Minul ei ole. Kui kopeerida failid teleri külge ühendatud USB kõvakettale, siis mängib. Ei saa aru, mis kamm sellega on. Selle muudab ebamugavamaks veel asjaolu et teleris ei ole võimalik faile kopeerida ja samuti pole võimalik teleri küljes olevat kõvaketast võrgus nähtavaks muuta... |
Endal sama mure. Tahaks Syno DS212j maha mängida neid aga ei saa. Äkki Play versiooniga NAS vaja vms.
Pulgalt mängib aga samuti mitte päris kõike faile.
LG's 2015 TV line-up - full overview
http://www.flatpanelshd.com/article.php?subaction=showfull&id=1427260185 |
Mul DS215j ja Synology media server kasutusel. Võibolla asi polegi telekas...
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
02.02.2016 17:27:06
|
|
|
Minul Xpenology + Plex + telekas PlayZ.
Töötab nagu siidi, nii h.264 kui h.265 4K demoklipid.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
02.02.2016 19:58:42
|
|
|
see Play 4K jms transkoodimiste promo on oluline ainult väljaspool kodu ja nutiseadmetes kõrge kvaliteediga sisu madalamaks pakkimisel ja vaatamisel.
Ma ei näe põhjust miks on vaja kasutada koduvõrgus piisava kiiruse juures nasi protsessorit pildi transkoodimiseks kui mängija ehk teler suudab seda niisama maha mängida.
Pigem tuleb vaadata mismoodi teleriga nasist faile sirvitakse, on see samba või mõni dlna taoline rakendus.
Võib proovida ka niisama synos plexserver käima ajada, märkasin, et see oskab siis teleri kaustavaates ka filmidele pilte kuvada, erinevalt syno enda meediaserverist või video stationist.
ehk saab nii ka 4k ette, pole hetkel nii võimekat telerit käepärast.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
02.02.2016 20:26:52
|
|
|
Synology Video Station oskab väga hästi filmidele pilte kuvada.
| indrekp kirjutas: |
...
Võib proovida ka niisama synos plexserver käima ajada, märkasin, et see oskab siis teleri kaustavaates ka filmidele pilte kuvada, erinevalt syno enda meediaserverist või video stationist.
|
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
02.02.2016 20:41:52
|
|
|
| Six kirjutas: |
Synology Video Station oskab väga hästi filmidele pilte kuvada.
| indrekp kirjutas: |
...
Võib proovida ka niisama synos plexserver käima ajada, märkasin, et see oskab siis teleri kaustavaates ka filmidele pilte kuvada, erinevalt syno enda meediaserverist või video stationist.
|
|
See ilmselt sõltub telerist, kuigi meil mõlemal on Samsad.
Sai syno mediaserver käima aetud, siis video station, ei mingeid pilte, siis kui plex käima läks, tekkisid plex dlna valikusse pildid.
Märgin ära, et samsas seda DS Video äppi ei kasuta, ka mitte Plex äppi. Ainult DLNA.
Võimalik, et midagi oli valesti aga pole ka oluline, enamik asju käib jätkuvalt läbi KODI.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
02.02.2016 20:46:12
|
|
|
Okei, kui äppi ei kasuta, siis on võimalik, et ainult plex teeb pildid.
| indrekp kirjutas: |
| Six kirjutas: |
Synology Video Station oskab väga hästi filmidele pilte kuvada.
| indrekp kirjutas: |
...
Võib proovida ka niisama synos plexserver käima ajada, märkasin, et see oskab siis teleri kaustavaates ka filmidele pilte kuvada, erinevalt syno enda meediaserverist või video stationist.
|
|
See ilmselt sõltub telerist, kuigi meil mõlemal on Samsad.
Sai syno mediaserver käima aetud, siis video station, ei mingeid pilte, siis kui plex käima läks, tekkisid plex dlna valikusse pildid.
Märgin ära, et samsas seda DS Video äppi ei kasuta, ka mitte Plex äppi. Ainult DLNA.
Võimalik, et midagi oli valesti aga pole ka oluline, enamik asju käib jätkuvalt läbi KODI. |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
02.02.2016 23:47:32
|
|
|
Panin Syno enda meediaserveri kinni, installisin Plexi. Teleka smartshare näitab nüüd kenasti pildikesi ka, aga 4K filme ikkagi endiselt ei mängi: Unable to play. File cannot be recognized. Näib et Smartshare ei suuda 4K-d üle LAN-i mängida...
anubis, Kuidas sa selle playz telekasse said?
_________________ There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't. |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
03.02.2016 00:07:13
|
|
|
| -parun- kirjutas: |
Panin Syno enda meediaserveri kinni, installisin Plexi. Teleka smartshare näitab nüüd kenasti pildikesi ka, aga 4K filme ikkagi endiselt ei mängi: Unable to play. File cannot be recognized. Näib et Smartshare ei suuda 4K-d üle LAN-i mängida...
anubis, Kuidas sa selle playz telekasse said? |
Ostsin.Maksis mingi paar euri.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vidget
HV Guru

liitunud: 21.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
03.02.2016 14:27:39
|
|
|
| -parun- kirjutas: |
Panin Syno enda meediaserveri kinni, installisin Plexi. Teleka smartshare näitab nüüd kenasti pildikesi ka, aga 4K filme ikkagi endiselt ei mängi: Unable to play. File cannot be recognized. Näib et Smartshare ei suuda 4K-d üle LAN-i mängida...
anubis, Kuidas sa selle playz telekasse said? |
Uuemates LGdes plexi enda äppi pole? Mul 2044 mudelil on ja sigamugav
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
acery
HV vaatleja
liitunud: 17.04.2015
|
03.02.2016 14:49:40
|
|
|
http://www.lg.com/in/microwave-ovens/lg-MH2044DB
Et su grill ahjul on plex?
| RustyZ kirjutas: |
| -parun- kirjutas: |
Panin Syno enda meediaserveri kinni, installisin Plexi. Teleka smartshare näitab nüüd kenasti pildikesi ka, aga 4K filme ikkagi endiselt ei mängi: Unable to play. File cannot be recognized. Näib et Smartshare ei suuda 4K-d üle LAN-i mängida...
anubis, Kuidas sa selle playz telekasse said? |
Uuemates LGdes plexi enda äppi pole? Mul 2044 mudelil on ja sigamugav |
[/b]
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Okman
HV veteran

liitunud: 04.06.2003
|
03.02.2016 15:02:26
|
|
|
Keegi oskab soovitada heade kogemustaga teleri remondikohta.
Tegemist LED ekraaniga LG teleriga. Teleril vertikaalne nähtav lai riba.
Pakuks ise et LCD ekraani lintkaabli viga kuna muu tundub toimivat.
_________________ https://steamcommunity.com/id/okman_est/ |
|
| Kommentaarid: 429 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
367 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
03.02.2016 17:48:47
|
|
|
| RustyZ kirjutas: |
| -parun- kirjutas: |
Panin Syno enda meediaserveri kinni, installisin Plexi. Teleka smartshare näitab nüüd kenasti pildikesi ka, aga 4K filme ikkagi endiselt ei mängi: Unable to play. File cannot be recognized. Näib et Smartshare ei suuda 4K-d üle LAN-i mängida...
anubis, Kuidas sa selle playz telekasse said? |
Uuemates LGdes plexi enda äppi pole? Mul 2044 mudelil on ja sigamugav |
Ma ei tea, misasi on see 2044 aga plexi enda äppi ei ole jah LG telekatele. Küll aga on anubis poolt mainitud kolmanda partei vidin, mis väidetavalt töötab. Ise pole veel proovinud.
_________________ There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't. |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aks
HV veteran

liitunud: 08.02.2002
|
03.02.2016 23:09:42
|
|
|
| -parun- kirjutas: |
| RustyZ kirjutas: |
| -parun- kirjutas: |
Panin Syno enda meediaserveri kinni, installisin Plexi. Teleka smartshare näitab nüüd kenasti pildikesi ka, aga 4K filme ikkagi endiselt ei mängi: Unable to play. File cannot be recognized. Näib et Smartshare ei suuda 4K-d üle LAN-i mängida...
anubis, Kuidas sa selle playz telekasse said? |
Uuemates LGdes plexi enda äppi pole? Mul 2044 mudelil on ja sigamugav |
Ma ei tea, misasi on see 2044 aga plexi enda äppi ei ole jah LG telekatele. Küll aga on anubis poolt mainitud kolmanda partei vidin, mis väidetavalt töötab. Ise pole veel proovinud. |
anubis mõtles 2014 aasta vanemat telkut.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|