Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 333, 334, 335 ... 383, 384, 385  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 24.01.2016 13:50:50 vasta tsitaadiga

Olen uue teleka otsingul ... 42-43' oleks see hea suurus.
4k sellisel asjal ei ole küll kuidagi vajalik aga kui juba on siis las ta olla.
Jäi silma Sony oma android OS.
Aga vat ma ei saa aru ma siin 1 review videot vaatasin siis sellel ei olnud webi browserit?
Ja kui nüüdseks juba olema peaks siis kas sellel sonyle ei ole sellist hiire moodi magic remote nagu LG ja Samsungil on, et saad õhus vehkida?
Sellest siis jutt... https://www.youtube.com/watch?v=8IzBoMXGtaA
Või on midagi paremat võtta?

_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KyBer
HV veteran
KyBer

liitunud: 28.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2016 15:35:31 vasta tsitaadiga

-FoX- kirjutas:
Olen uue teleka otsingul ... 42-43' oleks see hea suurus.
4k sellisel asjal ei ole küll kuidagi vajalik aga kui juba on siis las ta olla.
Jäi silma Sony oma android OS.
Aga vat ma ei saa aru ma siin 1 review videot vaatasin siis sellel ei olnud webi browserit?
Ja kui nüüdseks juba olema peaks siis kas sellel sonyle ei ole sellist hiire moodi magic remote nagu LG ja Samsungil on, et saad õhus vehkida?
Sellest siis jutt... https://www.youtube.com/watch?v=8IzBoMXGtaA
Või on midagi paremat võtta?

Ei ole küll otseselt Sonyga seotud kuid Android telekas siiski, minu Philipsil on olemas web brauser..ja isegi kui sellel Sonyl pole siis Play poest saab midagi kohe peale panna, Philipsi pult on ir ja ilma kursorita...peale tarkvara uuendusi on tekkinud kursori tugi ja saab kasutada nn "airmouse" pulti mis mul ennist oli olemas. Töötab ka Xbox360 juhtmevaba puldiga ilusti thumbs_up.gif
4K tugi on vähemalt Philipsil küll imelik..Youtube töötab kuni 720p ja sama lugu ka Kodi programmiga...mis pealegi HD peale hakkab katkuma. Spec programm näitab, et tegi 720p ekraaniga icon_lol.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2016 15:39:16 vasta tsitaadiga

olen 99% kindel, et neil piirangutel ja 720p ekraanina paistmisel pole midagi tegu teleka ekraani osa ega selle juhtraua või -softiga. see tark osa telekast on mingi underpowered pisikene soc, mis lihtsalt ei oska paremini.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2016 16:47:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:
4K tugi on vähemalt Philipsil küll imelik..Youtube töötab kuni 720p ja sama lugu ka Kodi programmiga...mis pealegi HD peale hakkab katkuma. Spec programm näitab, et tegi 720p ekraaniga

Mis aasta philips? 2014.a Philipsitel HEVC tugi veel puudus minuteada.

_________________
There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2016 19:59:53 vasta tsitaadiga

Kuna tipp mudelid kõik ainult curved (ei soovi) siis oskab keegi soovitada nendest või kuni 2,5k TV-d Elioni digiboxi taha peamiselt. Unustasin lisada suurus 65".

1) Philips 65PUS7600
2) Samsung UE65JU7002
3) Sony KD-65X8509C


viimati muutis virx 24.01.2016 20:22:00, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KyBer
HV veteran
KyBer

liitunud: 28.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2016 20:03:12 vasta tsitaadiga

-parun- kirjutas:
tsitaat:
4K tugi on vähemalt Philipsil küll imelik..Youtube töötab kuni 720p ja sama lugu ka Kodi programmiga...mis pealegi HD peale hakkab katkuma. Spec programm näitab, et tegi 720p ekraaniga

Mis aasta philips? 2014.a Philipsitel HEVC tugi veel puudus minuteada.

Selline mudel 55PUT6400/12 http://www.philips.co.uk/c-p/55PUT6400_12/6000-series-4k-uhd-slim-led-tv-powered-by-androidtm-with-pixel-plus-ultra-hd/specifications
Üks asi mis veel on imelik, et kodulehel kirjas 8GB sisemälu kuid reaalsuses on 4GB millest kasutatav 2GB.

Kodulehe on kirjas Spotify ... kuidas selle pealale saab..olen otsinud kuid tulutult.
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2016 12:34:14 vasta tsitaadiga

-FoX- kirjutas:
Olen uue teleka otsingul ... 42-43' oleks see hea suurus.
4k sellisel asjal ei ole küll kuidagi vajalik aga kui juba on siis las ta olla.
Jäi silma Sony oma android OS.
Aga vat ma ei saa aru ma siin 1 review videot vaatasin siis sellel ei olnud webi browserit?
Ja kui nüüdseks juba olema peaks siis kas sellel sonyle ei ole sellist hiire moodi magic remote nagu LG ja Samsungil on, et saad õhus vehkida?
Sellest siis jutt... https://www.youtube.com/watch?v=8IzBoMXGtaA
Või on midagi paremat võtta?

Sony peal minumeelest, kas oli juba Opera brauser või pakkus selle tõmbamist, hetkel täpselt ei mäleta. Aga võimalus peaks kindlasti olemas olema (mu teadmised küll X85 pealt, mitte X83, aga peaks üsna sarnased mudelid olema).
Nähtavasti (http://www.rtings.com/tv/reviews/sony/x830c järgi) on kaasas jah ainult selline tavaline pult, x85'l on juba selline pult, millest pool on touchpad, õhus vehkimise võimalust üldse pole.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s4rk4
HV kasutaja
s4rk4

liitunud: 09.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2016 10:09:35 vasta tsitaadiga

Otsin ka uut telerid. Hinnaklasss 350 eurot. Smart TV ja 3D ei paku huvi.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2016 14:00:46 vasta tsitaadiga

peaks nagu valikut olema
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/?search=1412ce8fd4015b37470e72fa022a639a
s4rk4 kirjutas:
Otsin ka uut telerid. Hinnaklasss 350 eurot. Smart TV ja 3D ei paku huvi.


Panasonic 48" TX-48C300E
Panasonic 40" TX-40CS520E
Sony 40" KDL-40R450C
Sharp 42" LC-42LD265E
LG 42" 42LF561V
LG 43" 43LF540V
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2016 15:28:58 vasta tsitaadiga

virx kirjutas:
Kuna tipp mudelid kõik ainult curved (ei soovi) siis oskab keegi soovitada nendest või kuni 2,5k TV-d Elioni digiboxi taha peamiselt. Unustasin lisada suurus 65".

1) Philips 65PUS7600
2) Samsung UE65JU7002
3) Sony KD-65X8509C


Samsa ilmselt parim valik nendest? või saab midagi paremat 2,3k eest?
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anryo
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2016 22:14:21 vasta tsitaadiga

Ma valisin neist Sony ja nädalase kasutamise järel olen ostuga rahul. Sonyl LG'dele omast poes nähtud pildi hakkimist ei ole, värvid on head ja reguleerimise ja seadistamise võimalusi piisavalt.
Minu jaoks sai otsustavaks Android, mis võimaldab igasuguseid appe lisada, millest esimesena tõmbasin Kodi, mis suutis ilusti mu koduse võrgukettaga ühendust saada ja sealt ka ilma probleemideta 4K filme mängida. Ja omalegi ootamatult muutis ta ka senised s*tad telekanalite pildid täitsa vaatamisväärseks!
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2016 22:45:46 vasta tsitaadiga

anryo kirjutas:
Ja omalegi ootamatult muutis ta ka senised s*tad telekanalite pildid täitsa vaatamisväärseks!

võibolla natuke räägid?
vaatad DVB-C , T pealt või läbi HDMI?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2016 22:47:34 vasta tsitaadiga

anryo, mis mudeli täpsemalt ostsid?
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2016 22:55:33 vasta tsitaadiga

anryo kirjutas:
Ma valisin neist Sony ja nädalase kasutamise järel olen ostuga rahul. Sonyl LG'dele omast poes nähtud pildi hakkimist ei ole, värvid on head ja reguleerimise ja seadistamise võimalusi piisavalt.
Minu jaoks sai otsustavaks Android, mis võimaldab igasuguseid appe lisada, millest esimesena tõmbasin Kodi, mis suutis ilusti mu koduse võrgukettaga ühendust saada ja sealt ka ilma probleemideta 4K filme mängida. Ja omalegi ootamatult muutis ta ka senised s*tad telekanalite pildid täitsa vaatamisväärseks!


Kas võrdlesid võrreldavat? Sama signaal, sama sisend, sarnased pildisätted?

Ma olen poes igast sigadusi avastanud "kampaaniateleritel" mille kõrval kõigi teiste pilt s*tt paistab.

Kui pulti kätte ei võta ja ise ei vaata siis sulle müüakse kallim ja paaaalju parem asi. Fakt.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yanek
HV vaatleja

liitunud: 16.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2016 23:08:45 vasta tsitaadiga

palun abi spetsialistid, kas need odavama otsa OLEDid (LG omad alla 2k)on ikka paremad, kui kallima hinnaklassi LEDid (LG 800 seeria)?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2016 23:13:46 vasta tsitaadiga

Oma silm on kuningas. Mine poodi ja vaata.

Minu isiklik arvamus on, et OLED on pika puuga parem.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 27.01.2016 00:18:47 vasta tsitaadiga

anryo kirjutas:
Ma valisin neist Sony ja nädalase kasutamise järel olen ostuga rahul.
...
Ja omalegi ootamatult muutis ta ka senised s*tad telekanalite pildid täitsa vaatamisväärseks!

Seda ma räägin koguaeg.
Pildi kvaliteet on esmatähtis, mitte see kas pult võimaldab kärbseid laiali ajada või mitte.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2016 02:02:45 vasta tsitaadiga

anryo kirjutas:
Minu jaoks sai otsustavaks Android...

Kas töötab normaalselt? Mingeid anomaaliaid ei ole kohanud?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aks
HV veteran
aks

liitunud: 08.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2016 09:59:44 vasta tsitaadiga

anryo kirjutas:
Ma valisin neist Sony ja nädalase kasutamise järel olen ostuga rahul. Sonyl LG'dele omast poes nähtud pildi hakkimist ei ole, värvid on head ja reguleerimise ja seadistamise võimalusi piisavalt.
Minu jaoks sai otsustavaks Android, mis võimaldab igasuguseid appe lisada, millest esimesena tõmbasin Kodi, mis suutis ilusti mu koduse võrgukettaga ühendust saada ja sealt ka ilma probleemideta 4K filme mängida. Ja omalegi ootamatult muutis ta ka senised s*tad telekanalite pildid täitsa vaatamisväärseks!


Kui kommenteerisid p3000 toodud valikut siis siin on hinnaklassi teema kus LG-l võib-olla ei ole hea mudelivalik.
Alates 8 seeriast ja edasi ei ole küll mingit pildi hakkimist.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anryo
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2016 11:22:11 vasta tsitaadiga

Valisin selle: http://www.miterassa.ee/sonycenter/sony-65-4k-android-tv-3d-netflix-must-kd-65x8509c/
8-seeria LGs'id poes müügil ei näinud kusagil ja seega proovida ei saanud, aga otsustasin selle põhjal, et 7-seeria pilt hakkis tunduvalt ja 9-seeria oma vaevumärgatavalt mingite teiste tootjate mudelitega kõrvuti võrreldes. Ei tahtnud hakata 8-seeria osas riskima, kuna oleks pidanud neid mingist netipoest ostma ja siis oleks pain-it-the-ass teda hiljem tagasi saata, kui ikka ei sobi. LG 8-seeria hind hakkas 1700-midagi ülespoole. Ja see mõnisada juurde ei tundunud võimalikku riski väärt. Ja mingil põhjusel ei tekitanud Samsung ja Philips erilist huvi.
Ja ega poes ei saa kunagi võrrelda „võrreldavat“, sest esiteks pole kõik huvi pakkuvad mudelid ühes poes saadaval, teiseks on poe keskkond juba niipalju erinev sinu kodust ja kolmandaks, kes see ikka laseb sul seal paar tundi erinevate telekate taga kaablite ja mälupulkadega mässata ja settiguid sättida! icon_smile.gif
Nagu me ennist ütlesin, siis minu jaoks sai määravaks eelkõige Android, mis kõigil teistel puudub. LG puhul oleks võinud argument olla Elioniga otseühilduvus, kuid reaalses elus vahet tegelikult pole, millist pulti käes hoida. Sony’l oli olemas nii HEVC kui ka HDMI 2.0 ja HDCP 2.2 – seega kõik mida ka tuleva paari aasta jooksul vaja.
Foorumites märgiti ära küll tihedat kokkujooksmist, kuid mul (ptüi-ptüi-ptüi) pole seda juhtunud – ehk oli algusaegade softi teema? Muud imelikku pole seni näinud. Netflix 4k töötab ilusti ja Amazon Prime’i pole proovinud. Vast ikka töötab.
Google’i Chromcast funktsioon on ka väga mugav – saab sisuliselt mis iganes aparaadist pilti telekasse saata paari nupuvajutusega.

Antud Sony pildi ja muu osas on head ja pikad reviewd siin:
http://www.rtings.com/tv/reviews/sony/x850c
https://www.avforums.com/review/sony-kd-65x8505c-4k-ultra-hd-tv-review.11902

Owners thread:
https://www.avforums.com/threads/sony-kd-x8505-4k-owners-thread.1890828/

Picture settings (infoks: minule need settingud ei meeldinud ja kalibreerisin ise üle):
https://www.avforums.com/video/sony-kd-65x8505c-tv-picture-settings.11912
http://www.rtings.com/tv/reviews/sony/x850c/settings
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Harald205
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2016 12:22:44 vasta tsitaadiga

Olen lähiajal teleri ostu ees ja olen leidnud paar mudelit mille vahel läheb ilmselt otsustamiseks.
Samsung 55" UE55H6400
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/537501/
ja
Sony 55" KDL-55W805C
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/609363/

Kumba soovitaksite võin äkki mingi mudel veel millele võiks silma peale visata? Hinnapiir oleks ca 1000eur ja 4k pole oluline.

_________________
www.tece.ee
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2016 13:55:05 vasta tsitaadiga

mina vaataks ka mudelit Sony KD-55X8005C, see on uus mudel ja võibolla saad miterassast/sony keskusest hinna tingida 1k peale..
Saksas müüakse seda al. 869e
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2016 17:01:50 vasta tsitaadiga

Sain kah hea tünga, ostsin nutika teleka aga netflix-i appi pole icon_eek.gif Hitachi 50HZT66
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2016 20:49:06 vasta tsitaadiga

degreal kirjutas:
Sain kah hea tünga, ostsin nutika teleka aga netflix-i appi pole icon_eek.gif Hitachi 50HZT66


Siin nagu reklaamivad, et peaks ikka olema

http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/2629881.htm
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 27.01.2016 21:57:24 vasta tsitaadiga

No see peaks olema nii, vähemalt siin teemas juba omajagu räägitud, et regiooniti antakse erinevaid äppe kasutada. Ehk siis, vali näiteks Soome, Inglismaa, Sakasamaa ja vaata, mis toimub.

Alustaks tehaseseadete taastamisega, kui riigi muutmine kohe muutusi ei too.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2016 01:39:02 vasta tsitaadiga

Eks see netflix ole omaette anomaalia aga kui seda tahta siis aitab ainult suurema rahvaarvuga regioon(rootsi,taani norra jne.),sest lubatud eesti tugi on praegusega puhas farss icon_smile.gif
Isegi kui eesti kollased kiirgavad seda seda appi siis reaalselt see puudub paljudel telkude tootjatel ja kui on siis puuduvad ka est subtiitrid või igasugune tõlge icon_cry.gif Ise olen cx700 omanik ja see anoom puudub eesti regiooniga kuigi kasutan rootsi regi ja see on olemas aga miskit vaimustust seal ei näe peale pildi kuna ei valda inglish speeki nii,et seda kuulata võiks.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2016 11:25:45 vasta tsitaadiga

eks neil mõistlikum ikka raha teenida ja selle raha eest tõlkeid tegema hakata kui suure hurraaga tõlgitud materjaliga peale lennata ja pettuda
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inczp
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2016 11:33:04 vasta tsitaadiga

H6400 seeria samsungiga Netflixiga selline ooper, et äpp teleris olemas, aga ei suuda sinna sisse logida, jääb lihtsalt laadima. Elioni, sorry Telia võrgus siis. Kiirus pole ka vist kuigi kiire 5/1, ehk asi selles. Mul enesel Starmani võrgus LG soundbaris töötab sama äpp aga väga hästi, kuigi esialgu teda ka Eesti all olemas ei olnud, sisenesin esmalt Saksa kaudu. Samas lisasin Netflixi Saksa Premiumi alt My appsi, seejärel oli see ilmunud ka Eesti Premiumisse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2016 15:35:49 vasta tsitaadiga

inczp, mul oli Denoni Bluray mängijaga sama lugu, et ei saanud sisselogida, jäi laadima. Aitas restart... ehk siis vool välja ja uuesti sisse. Niisama nupust väljalülitamisest ei piisanud.
_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2016 00:18:27 vasta tsitaadiga

Leidsin poest võrdleva tabeli 2015. aasta LG telekate kohta. Võibolla pakub kellelegi huvi.




_________________
There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaco
Kreisi kasutaja


liitunud: 01.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2016 01:58:54 vasta tsitaadiga

Poola leht põhjalike arvustustega.
Chrome (google) transleeris üsna loetavasse inglise keelde.
http://hdtvpolska.com
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2016 13:44:45 vasta tsitaadiga

Küsimus, kas kellelgi on õnnestunud WebOS-iga LG teleris mängida UHD/4K faile üle kohtvõrgu? Minul ei ole. Kui kopeerida failid teleri külge ühendatud USB kõvakettale, siis mängib. Ei saa aru, mis kamm sellega on. Selle muudab ebamugavamaks veel asjaolu et teleris ei ole võimalik faile kopeerida ja samuti pole võimalik teleri küljes olevat kõvaketast võrgus nähtavaks muuta...
_________________
There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko27
HV veteran
mirko27

liitunud: 29.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2016 15:02:17 vasta tsitaadiga

Mis arvate 40" J6200 vs 40" JU7000 vahest?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2016 15:37:03 vasta tsitaadiga

-parun- kirjutas:
Küsimus, kas kellelgi on õnnestunud WebOS-iga LG teleris mängida UHD/4K faile üle kohtvõrgu? Minul ei ole. Kui kopeerida failid teleri külge ühendatud USB kõvakettale, siis mängib. Ei saa aru, mis kamm sellega on. Selle muudab ebamugavamaks veel asjaolu et teleris ei ole võimalik faile kopeerida ja samuti pole võimalik teleri küljes olevat kõvaketast võrgus nähtavaks muuta...


Plexist mängib (ilma transkodeerimata), 55UB850v WebOS1.4'ga. Mingi ports 4K Samsungi/LG demoklippe mis mingil hetkel sai tõmmatud internetist.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aks
HV veteran
aks

liitunud: 08.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2016 16:06:05 vasta tsitaadiga

-parun- kirjutas:
Küsimus, kas kellelgi on õnnestunud WebOS-iga LG teleris mängida UHD/4K faile üle kohtvõrgu? Minul ei ole. Kui kopeerida failid teleri külge ühendatud USB kõvakettale, siis mängib. Ei saa aru, mis kamm sellega on. Selle muudab ebamugavamaks veel asjaolu et teleris ei ole võimalik faile kopeerida ja samuti pole võimalik teleri küljes olevat kõvaketast võrgus nähtavaks muuta...

Endal sama mure. Tahaks Syno DS212j maha mängida neid aga ei saa. Äkki Play versiooniga NAS vaja vms.
Pulgalt mängib aga samuti mitte päris kõike faile.

LG's 2015 TV line-up - full overview
http://www.flatpanelshd.com/article.php?subaction=showfull&id=1427260185
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2016 16:47:07 vasta tsitaadiga

2015 on uus 2016?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2016 17:22:06 vasta tsitaadiga

aks kirjutas:
-parun- kirjutas:
Küsimus, kas kellelgi on õnnestunud WebOS-iga LG teleris mängida UHD/4K faile üle kohtvõrgu? Minul ei ole. Kui kopeerida failid teleri külge ühendatud USB kõvakettale, siis mängib. Ei saa aru, mis kamm sellega on. Selle muudab ebamugavamaks veel asjaolu et teleris ei ole võimalik faile kopeerida ja samuti pole võimalik teleri küljes olevat kõvaketast võrgus nähtavaks muuta...

Endal sama mure. Tahaks Syno DS212j maha mängida neid aga ei saa. Äkki Play versiooniga NAS vaja vms.
Pulgalt mängib aga samuti mitte päris kõike faile.

LG's 2015 TV line-up - full overview
http://www.flatpanelshd.com/article.php?subaction=showfull&id=1427260185

Mul DS215j ja Synology media server kasutusel. Võibolla asi polegi telekas...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2016 17:27:06 vasta tsitaadiga

Minul Xpenology + Plex + telekas PlayZ.

Töötab nagu siidi, nii h.264 kui h.265 4K demoklipid.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2016 19:58:42 vasta tsitaadiga

see Play 4K jms transkoodimiste promo on oluline ainult väljaspool kodu ja nutiseadmetes kõrge kvaliteediga sisu madalamaks pakkimisel ja vaatamisel.
Ma ei näe põhjust miks on vaja kasutada koduvõrgus piisava kiiruse juures nasi protsessorit pildi transkoodimiseks kui mängija ehk teler suudab seda niisama maha mängida.

Pigem tuleb vaadata mismoodi teleriga nasist faile sirvitakse, on see samba või mõni dlna taoline rakendus.
Võib proovida ka niisama synos plexserver käima ajada, märkasin, et see oskab siis teleri kaustavaates ka filmidele pilte kuvada, erinevalt syno enda meediaserverist või video stationist.

ehk saab nii ka 4k ette, pole hetkel nii võimekat telerit käepärast.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2016 20:26:52 vasta tsitaadiga

Synology Video Station oskab väga hästi filmidele pilte kuvada.

indrekp kirjutas:

...
Võib proovida ka niisama synos plexserver käima ajada, märkasin, et see oskab siis teleri kaustavaates ka filmidele pilte kuvada, erinevalt syno enda meediaserverist või video stationist.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2016 20:41:52 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
Synology Video Station oskab väga hästi filmidele pilte kuvada.

indrekp kirjutas:

...
Võib proovida ka niisama synos plexserver käima ajada, märkasin, et see oskab siis teleri kaustavaates ka filmidele pilte kuvada, erinevalt syno enda meediaserverist või video stationist.


See ilmselt sõltub telerist, kuigi meil mõlemal on Samsad.
Sai syno mediaserver käima aetud, siis video station, ei mingeid pilte, siis kui plex käima läks, tekkisid plex dlna valikusse pildid.
Märgin ära, et samsas seda DS Video äppi ei kasuta, ka mitte Plex äppi. Ainult DLNA.

Võimalik, et midagi oli valesti aga pole ka oluline, enamik asju käib jätkuvalt läbi KODI.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2016 20:46:12 vasta tsitaadiga

Okei, kui äppi ei kasuta, siis on võimalik, et ainult plex teeb pildid.

indrekp kirjutas:
Six kirjutas:
Synology Video Station oskab väga hästi filmidele pilte kuvada.

indrekp kirjutas:

...
Võib proovida ka niisama synos plexserver käima ajada, märkasin, et see oskab siis teleri kaustavaates ka filmidele pilte kuvada, erinevalt syno enda meediaserverist või video stationist.


See ilmselt sõltub telerist, kuigi meil mõlemal on Samsad.
Sai syno mediaserver käima aetud, siis video station, ei mingeid pilte, siis kui plex käima läks, tekkisid plex dlna valikusse pildid.
Märgin ära, et samsas seda DS Video äppi ei kasuta, ka mitte Plex äppi. Ainult DLNA.

Võimalik, et midagi oli valesti aga pole ka oluline, enamik asju käib jätkuvalt läbi KODI.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2016 23:47:32 vasta tsitaadiga

Panin Syno enda meediaserveri kinni, installisin Plexi. Teleka smartshare näitab nüüd kenasti pildikesi ka, aga 4K filme ikkagi endiselt ei mängi: Unable to play. File cannot be recognized. Näib et Smartshare ei suuda 4K-d üle LAN-i mängida...
anubis, Kuidas sa selle playz telekasse said?

_________________
There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2016 00:07:13 vasta tsitaadiga

-parun- kirjutas:
Panin Syno enda meediaserveri kinni, installisin Plexi. Teleka smartshare näitab nüüd kenasti pildikesi ka, aga 4K filme ikkagi endiselt ei mängi: Unable to play. File cannot be recognized. Näib et Smartshare ei suuda 4K-d üle LAN-i mängida...
anubis, Kuidas sa selle playz telekasse said?


Ostsin.Maksis mingi paar euri.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002




sõnum 03.02.2016 14:15:35 vasta tsitaadiga

Mida arvata sellisest telekast: TCL F55S3805 http://www.tcl.eu/eu/products/tv-led-139cm-f55s3805
Läheks Elioni pilti näitama, 4k ja muud tilu-lilud väga huvi ei paku.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 03.02.2016 14:27:39 vasta tsitaadiga

-parun- kirjutas:
Panin Syno enda meediaserveri kinni, installisin Plexi. Teleka smartshare näitab nüüd kenasti pildikesi ka, aga 4K filme ikkagi endiselt ei mängi: Unable to play. File cannot be recognized. Näib et Smartshare ei suuda 4K-d üle LAN-i mängida...
anubis, Kuidas sa selle playz telekasse said?


Uuemates LGdes plexi enda äppi pole? Mul 2044 mudelil on ja sigamugav

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
acery
HV vaatleja

liitunud: 17.04.2015




sõnum 03.02.2016 14:49:40 vasta tsitaadiga

http://www.lg.com/in/microwave-ovens/lg-MH2044DB
Et su grill ahjul on plex?

RustyZ kirjutas:
-parun- kirjutas:
Panin Syno enda meediaserveri kinni, installisin Plexi. Teleka smartshare näitab nüüd kenasti pildikesi ka, aga 4K filme ikkagi endiselt ei mängi: Unable to play. File cannot be recognized. Näib et Smartshare ei suuda 4K-d üle LAN-i mängida...
anubis, Kuidas sa selle playz telekasse said?


Uuemates LGdes plexi enda äppi pole? Mul 2044 mudelil on ja sigamugav
[/b]
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Okman
HV veteran
Okman

liitunud: 04.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2016 15:02:26 vasta tsitaadiga

Keegi oskab soovitada heade kogemustaga teleri remondikohta.
Tegemist LED ekraaniga LG teleriga. Teleril vertikaalne nähtav lai riba.
Pakuks ise et LCD ekraani lintkaabli viga kuna muu tundub toimivat.

_________________
https://steamcommunity.com/id/okman_est/
Kommentaarid: 429 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 367
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2016 17:48:47 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
-parun- kirjutas:
Panin Syno enda meediaserveri kinni, installisin Plexi. Teleka smartshare näitab nüüd kenasti pildikesi ka, aga 4K filme ikkagi endiselt ei mängi: Unable to play. File cannot be recognized. Näib et Smartshare ei suuda 4K-d üle LAN-i mängida...
anubis, Kuidas sa selle playz telekasse said?


Uuemates LGdes plexi enda äppi pole? Mul 2044 mudelil on ja sigamugav


Ma ei tea, misasi on see 2044 aga plexi enda äppi ei ole jah LG telekatele. Küll aga on anubis poolt mainitud kolmanda partei vidin, mis väidetavalt töötab. Ise pole veel proovinud.

_________________
There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aks
HV veteran
aks

liitunud: 08.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2016 23:09:42 vasta tsitaadiga

-parun- kirjutas:
RustyZ kirjutas:
-parun- kirjutas:
Panin Syno enda meediaserveri kinni, installisin Plexi. Teleka smartshare näitab nüüd kenasti pildikesi ka, aga 4K filme ikkagi endiselt ei mängi: Unable to play. File cannot be recognized. Näib et Smartshare ei suuda 4K-d üle LAN-i mängida...
anubis, Kuidas sa selle playz telekasse said?


Uuemates LGdes plexi enda äppi pole? Mul 2044 mudelil on ja sigamugav


Ma ei tea, misasi on see 2044 aga plexi enda äppi ei ole jah LG telekatele. Küll aga on anubis poolt mainitud kolmanda partei vidin, mis väidetavalt töötab. Ise pole veel proovinud.

anubis mõtles 2014 aasta vanemat telkut.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 333, 334, 335 ... 383, 384, 385  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.