|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kuidas vahetad või lased oma autol õli vahetada? |
| Ostan õli, filtri ja vahetan ise oma kätega |
|
29% |
[ 77 ] |
| Ostan õli, filtri ja lasen sõbral/töökojal vahetada |
|
20% |
[ 55 ] |
| Lähen mõnda töökotta ja tellin õlivahetuse (+ hooldus) |
|
18% |
[ 48 ] |
| Lähen margiesindusse ja lasen vahetada (+ hooldus) |
|
31% |
[ 83 ] |
|
| hääli kokku : 263 |
|
| autor |
|
H_K
Aeg Maha 2n

liitunud: 09.01.2002
|
21.01.2016 10:00:33
|
|
|
Kuipalju õlivahetuse korral õli panna tuleb, kas õlivarda max kriipsuni või sobib mistahes kogus min-max kriipsu vahel. Enda roigas sõitis aastaid 15k välbast välbani ilma õlikuluta, kuni korra ühes lauges viaduktis kukkus karjuma, et õlirõhk maas, õli liiga vähe, valasin peale, õlivahetuseni oli 3k veel sõita. Järgmise õlivahetuse järgselt kontrollisin õlivarrast ja õli oli pandud min-max kriipsude keskele. Golfil see min-max vahe on enamvähem täpselt 1 liiter. Nüüd olen alati õlivahetuse järgselt üle kontrollinud ja on ikka ilusti max joont sihitud.
Veel meenub üks vahepeal peetud 96 aasta corolla, mis oli hooldusraamatu järgselt sõitnud 7.5k aga õlivarras oli alla miinimumi, valasin õli juurde. Järgmise hooldusega sai täissünt sisse ja samuti tuli enne järgmist õlivahetust juurde panna. Järgmise õlivahetuse tegin ise ja õliks sai valatud mingi poolsünt õli - õlikulu ei olnud, ka järgmisena poolsünt, samuti õlikulu ei olnud, kolmas ring sai esinduses, sai täissünt sisse, õlikulu ei olnud. Müstika, kuidas lambist saab õlikulu lakata, või oleneb see niivõrd palju õlist, võimalik, et osad õlid ikkagi pressivad end kuskilt läbi. Võib muidugi olla ka mingi juhus, kus klapp kuidagi poolkinni jäänud ja mingil ajal vabaneb ja sulgub jälle täielikult või see poolsündi tökat pani kuskil mingi peene prao kinni ja jäigi kinni
Corolla oli tehnika poolelt muidu igati ontlik pidada, aint kere mädanes ära, ja sai mingitele autoärikatele maha müüdud, kes neid üle Eesti kokku korjasid ja aafrikasse saatsid, isegi talverehve, mis hinna sees olid ei tahetud kaasa Meenub veel seik, kus neid autoärikaid huvitas väga auto tootmisaasta ja see mis seal rohelise paberi peal kirja on ei saavat arvestada, sest see on registreerimisaasta, corolla puhul paluti teha pilt turvavöö peal olevast lipikust, kus tõepoolest oli aastaarv aastajagu varasem, võrrelduna rohelisel paberil kirjas olevaga.
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
21.01.2016 10:19:03
|
|
|
Üldiselt on nii, et enamik ikka väga ei saa pihta sellele mis kapoti all toimub. Targutada oskavad aga küll kõik
Lisades võiks panna ikka max väärtuseni. 1-2mm üle pole midagi halba.
Mootoriga ei juhtu tavaliseltt midagi, kui õlitase on alla min. Aga see on ohtlik ja teatud tingimustes võib saalekas tulla
konrollige õitaset tasasel pinnal ja külma motoriga (Vähemalt 1-2h võiks olla auto seisnud)
Kui süttib aga punane õlirõhu tuli, siis ei ole mõistlik masinal töötada lasta. Madalal pöördel võibolla elab vähest aega, kuid kõrgemal pöördel on klobin garanteeritud.
Jämedalt on ni. Täissünteetiline on vedeleam ja seega satub kergemini põlemiskambrisse ja tihendi vahelt välja. Mootoril lihtsam, kuid kulu on suurem. Poolsünteetiline on reeglina paksem ja seetõttu ei kao ka ära.
Minule veidi segasel põhjusel on nii, et über kallid ja nö. raja kõlbulikud õlid kuluvad ekstra kiiresti ära. Juu on veel libedem ja vedelam.
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
viimati muutis Cb4 21.01.2016 10:21:54, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markos
HV veteran
liitunud: 10.04.2002
|
21.01.2016 10:19:53
|
|
|
| Max ja min vahel on täiesti ok, võib maxi ka panna, kui üle läheb, siis see pekstakse välja.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
21.01.2016 10:24:39
|
|
|
| LC60 4.0 diisel sõitis paartuhat kilti alla õlivarda näidu kuni naljatasime, et pikemat õlivarrast vist vaja ja valasime 4 liitrit juurde. Sõit toimus lisaks maanteele ka raskemates tingimustes ja korralikus 30+ kraadises kuumuses
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aaerrtee
HV vaatleja
liitunud: 07.12.2010
|
21.01.2016 10:27:18
|
|
|
16a vanal Omegal püsivad vedelikud veel väga edukalt sees, iga 10k km tagant lasen tuttavas töökojas õli koos filtriga ära vahetada (kokku ~35€, poolsünt Mobil1) ja üldjoontes mingit tüli pole veel õnneks sellise pidamisel. Auto turuväärtus umbes 800€, rooste ja kriimustused ei tõsta samuti vererõhku
Huvi pärast olen Exceldanud, 1000km kuuläbisõidu juures on vahed siiski päris väikesed liising vs vanem auto. Omega pidamine koos kütte, remondi, kindlustuse ja kulumiga umbes 220€ kuus, 5a vana masin (10k€) liisingusse umbes 270€ ja täiesti uus 20k maksev auto umbes 350€. Jagasin vist 5 aasta peale tol korral, siis tulid umbes siuksed summad. Niikaua, kui masin viisakas välja näeb ja tee peale ei jäta, niikaua on raske leida ajendit täitsa tutika võtmiseks, vaimustus läheks arvatavasti nädalaga üle ja siis pole jällegi enam vahet, millal masin tehasest ära veerenud on, jääb lihtsalt 150 eurikut rohkem muude asjade peale raiskamiseks
viimati muutis Aaerrtee 21.01.2016 10:36:36, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
S.I.L.L.U
HV veteran

liitunud: 26.06.2003
|
21.01.2016 10:27:58
|
|
|
| Manual ütleb mul, et uus õli valada max joonele, kui intervall saab täis ja vardal õli min joonel, siis kõik on normal.
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markos
HV veteran
liitunud: 10.04.2002
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
21.01.2016 10:37:46
|
|
|
4l on päris karm muidugi. Aga Eks Lc60 on ka karm auto. Kui nüüd ei eksi siis Lc60 või 70 on peetud üheks kõige vastupidavamaks autoks läbi ajaloo. Tegi ka vist mingi miljon km ilma remondita vms. Võin vabalt ka eksida detailidega.
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
21.01.2016 10:57:54
|
|
|
Mul Toyotad. Ei jäta teele.
Ei tegekt supra lasin ühekorra lõhki teel olles. Katsetasin kui kaugele ülelaadimisega minna saab, kuid kahjuks ei pidanud klamber vastu ja turbo juurest eemaldus üks toru. Sõbrale helistasin Paar head sõpra, üks neist ika saab alati tulla kui vaja.
Naine Aga helistab mulle, mu ema helistab mulle, mu ämm helistab mulle, ülemus helistas mulle jne
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012

|
21.01.2016 11:00:37
|
|
|
Oleneb situatsioonist. Siksi varuosakataloog on peas. Aga kui ikka hammasrihm kiirteel lendab siis uurib natuke sotsiaalmeediast abi võimalusi ja kutsub http://www.oeamtc.at/ tõbi järgi
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
21.01.2016 11:05:55
|
|
|
Kuhu see maailm jõudnud on - mehed loevad ja lingivad naistele suunatud lehti
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012

|
21.01.2016 11:07:40
|
|
|
| softis kirjutas: |
Kuhu see maailm jõudnud on - mehed loevad ja lingivad naistele suunatud lehti  |
Tunne oma vaenlast
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
21.01.2016 11:12:31
|
|
|
lihtsalt vahelduseks, et volkar oskab mootorit teha küll kui tahab
Volkswagen Polo R WRC 2016
Spoiler 
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
21.01.2016 11:12:53
|
|
|
Mille alusel tänapäeval neid kindlustusmakseid arvutatakse?
Teen omal neid kolme kuu omasid:
Eelmine aasta viimane maksis 57.81€
See aasta oli vaja pikendada ja juba 64.41€
7 euri tõus.
Pole ühtegi avariid teinud, auto teist aastat minu nimel, load olnud 11+ aastat.
Uurisin siin töökaaslastelt ja neil mingi poole vähem, seal 30 euri kandis kolme kuu omad
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
21.01.2016 11:17:28
|
|
|
Sama auto?
Mul oli 3 kuud 24.-
pool aastat 43.-
Aasta 84.-
Rekord on 3 kuud üle 100.-
Ilma avariideta ja olin üle 25
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rtfm99
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2007
|
21.01.2016 11:21:04
|
|
|
| kjaups kirjutas: |
Mille alusel tänapäeval neid kindlustusmakseid arvutatakse?
Teen omal neid kolme kuu omasid:
Eelmine aasta viimane maksis 57.81€
See aasta oli vaja pikendada ja juba 64.41€
7 euri tõus.
Pole ühtegi avariid teinud, auto teist aastat minu nimel, load olnud 11+ aastat.
Uurisin siin töökaaslastelt ja neil mingi poole vähem, seal 30 euri kandis kolme kuu omad  |
milleks tilgutada kolme kuu kaupa? tee aastaks juba ära. nii kui nii hinnad tõusevad. aasta korraga tehes jõuab hinnatõus sinuni aasta pärast kolme kuu kaupa tehes juba kolme kuu pärast.
_________________
viimati muutis rtfm99 21.01.2016 11:22:11, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012

|
21.01.2016 11:23:42
|
|
|
https://hermes.lkf.ee/# leht odavamat varianti ei anna?
Just ise vaatasin, kaks ühesugust autot, nimi vaid erinev. Esimesel Seesam kõige odavam, teisel Seesam kõige kallim?!
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
21.01.2016 11:24:24
|
|
|
| 2 euri/kuu oli ühel autol otsa pandud. Müüsin parem maha.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
21.01.2016 11:24:36
|
|
|
Cb4, Mul A4 2005 103kw
Paari töökaaslase masinat:
Volvo S80 2004 120kw ca 30€
Audi 80 ca 30€
Toyota Carisma 1999 37€
Väga haige seis... Nagu oleks mingi luks masin perse all...
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
21.01.2016 11:27:13
|
|
|
tundub, et arvutatakse autopõhiselt (vanasti ju määras juhi koefitsient ka, aga paistab, et enam mitte)
sisestades isikukoodi ja auto andmed ilma reg nr-ta saan 126 euri aasta
sisestades isikukoodi ja auto andmed ja reg nr-i saan 300 euri aasta
normaalne
viimati muutis renx09 21.01.2016 11:27:52, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smati
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2006
|
21.01.2016 11:27:45
|
|
|
| Isa tegi mul aastaks kindlustuse ja järgmine kuu tegi avarii. Aga kui plaani müüa pole, siis on aastaks ikka mõttekam.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markos
HV veteran
liitunud: 10.04.2002
|
21.01.2016 11:27:48
|
|
|
| tsitaat: |
| Teen omal neid kolme kuu omasid: |
Sinna see konn maetud ongi. Ma olen koguaeg ainult aastaseid teinud (pikemaid ei saagi) ja summa on aasta aastalt pidevalt vähenenud. Eelmine kord langes ligi 20%. Jupitaja peabki rohkem maksma, see on koguaeg nii olnud ja igal alal, hulgi on odavam. Jupplaen (kiirlaen) on ka kõige kallim toode üldse antud valdkonnas.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012

|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
21.01.2016 11:38:57
|
|
|
Ma tegin ka viimase 3 kuu oma, sest masin oli myygis juba.
3 kuud vist oli 53. Aasta 199 eur. 2008 114 kw Honda, viimaseid päevi 29 aastane
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
21.01.2016 11:46:55
|
|
|
| Smati, kindlustuse raha saab tagasi küsida kui auto maha müüd.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markos
HV veteran
liitunud: 10.04.2002
|
21.01.2016 11:48:52
|
|
|
Jahh, aga need autod on reeglina odavamad, kui trahv, korduvate rikkumiste puhul veel enam. Mis jällegi näitab, milline ühiskonnakiht selle reegli vastu kõige enam patustab, ning, et karistusest on neil siiralt savi. Pole veel kuulda olnud, et mõni x6 või maserati, isegi uuemapoolne HMD oleks ära konfiskeeritud.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
21.01.2016 11:49:11
|
|
|
Mu omale pakub..
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012

|
21.01.2016 11:55:35
|
|
|
| Markos kirjutas: |
Jahh, aga need autod on reeglina odavamad, kui trahv, korduvate rikkumiste puhul veel enam. Mis jällegi näitab, milline ühiskonnakiht selle reegli vastu kõige enam patustab, ning, et karistusest on neil siiralt savi. Pole veel kuulda olnud, et mõni x6 või maserati, isegi uuemapoolne HMD oleks ära konfiskeeritud. |
Ju siis uuemapoolsete HMD omanikud on seadusekuulekad?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
21.01.2016 12:10:19
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
Mu omale pakub..
Spoiler 
|
pane koos reg nr-ga, vaata kas tuleb sama hind
|
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
21.01.2016 12:15:00
|
|
|
See oligi reg nr-iga, võtsin lihtsalt pildilt selle maha..
Ilma reg nr-ita puudus Inges ja teiste hinnad erinesid +/- 2 euri
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
21.01.2016 12:27:16
|
|
|
opel ka odav...mul 110kW superb 80.-
Passat 74-77 ja 120.-
Huvitav palju Alpinal on?
viimati muutis Magic 21.01.2016 12:33:24, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
21.01.2016 12:33:40
|
|
|
Pange võrdluseks reg number ka, kes saab. Miks seda peita?
Selle teadmine ei tohiks mingit jama ju tekitada.
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sixten
HV Guru
liitunud: 14.12.2002
|
21.01.2016 12:39:21
|
|
|
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
21.01.2016 12:39:29
|
|
|
Hinnad ongi tõusnud. Eelmine kuu oli veel aastane 18 eur odavam Hetkel 65,76
Tsiklil on veel sama, mis eelmine kuu.
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
21.01.2016 12:44:07
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
Pange võrdluseks reg number ka, kes saab. Miks seda peita?
Selle teadmine ei tohiks mingit jama ju tekitada.  |
Spoiler 
hea meelega ostaks aasta, aga ei raatsi 300 korraga välja käia ja ostan 6 kuu kaupa
edit: tsiklite kindlustus on nii odav, et sellest pole mõtet rääkidagi
|
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smati
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2006
|
21.01.2016 12:46:50
|
|
|
| 173 euri vahet :O
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
21.01.2016 12:47:31
|
|
|
710baf
kobasin ja klikkisin poole aasta oma.
164tdt
siklile pakuti 2015 oktoobris, kui poliis lõppes selliste hindadega uut.
10KN
tagasi saad müügi hetkel jääva kindlustuse jäägi ENNE kui uus omanik auto oma nimele kirjutab. kui paberivabas teha, läheb keeruliseks.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
viimati muutis laurx 21.01.2016 12:50:25, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hans
Nii ränk on olla.
liitunud: 17.09.2004
|
21.01.2016 12:50:18
|
|
|
| Küsisin ilma reg nrita pakkumise sain 255 aasta, võtsin auto liisingusse ära tõusis kohe 300 peale aastas, nüüd on veel sinna ca 40 otsa pandud kui hetkel arvutada.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
21.01.2016 12:52:16
|
|
|
| Palju teil kazzco on? Mul 34 eur kuu supercazgo
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hans
Nii ränk on olla.
liitunud: 17.09.2004
|
21.01.2016 12:53:04
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
| Palju teil kazzco on? Mul 34 eur kuu supercazgo |
25eur/kuus eliitkasko.
| laurx kirjutas: |
mul jääb kolme masina kindlustusest raha üle kui ma su summaga manageerima peaks..  |
Ahah, mis ma siis tegema peaks kui kindlustus selline on ? Jala käima sest odavamalt ei saa ?
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
21.01.2016 12:53:11
|
|
|
kui juba panemiseks läks
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hans
Nii ränk on olla.
liitunud: 17.09.2004
|
21.01.2016 12:53:58
|
|
|
kg/kw suhte järgi võiks kindlustus käia Kuidagi väga vähe ikka kaherattalistel
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
21.01.2016 13:03:08
|
|
|
Mul on 490BJL
Mv. Aasta hind on 100 eur vorra korgemaks läinud ifis. Varem tegin 199 ja nüüd 304. Bta oli odavaim 212
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
21.01.2016 13:05:05
|
|
|
Puhta muidu võrreldes mõne autoga
Spoiler 
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hans
Nii ränk on olla.
liitunud: 17.09.2004
|
21.01.2016 13:07:03
|
|
|
| No jube auto on ju ka.. eks midagi rõõmsat peab siis olema..
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|