Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Androidi rakendused märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 71, 72, 73 ... 122, 123, 124  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2016 12:20:57 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
vortex kirjutas:
Google Play Music, kuni 50 000 lugu tasuta pilves.
Enne selle kasutamist ole ettevaatlik ja lisa kõik lood õiges järjekorras!
Raibe ei oska playliste koostada ja kataloogide struktuurist ei jää midagi järele...

Nii mõnedki korrad olen pidanud terve Play tühjaks laskma ja uuesti, korrigeeritult lood üles.


Jah, süüsteem võtab/sorteerib asjad ID3 tagide järgi, isegi kui albumil on ühel laulul esitaja nimi väikse tähega ja teisel suurega siis sorteerib eraldi. Aga muidu igati asjalik

https://play.google.com/music/listen

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.music
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2016 13:04:38 vasta tsitaadiga

Ei ole sellise probleemiga kokku puutunud, mul on reeglina tagid korras.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
new1
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2007




sõnum 17.01.2016 15:24:32 vasta tsitaadiga

Mis see krdi google muusika tahab, et ma krediitkaardi ka lisaks sinna, ennem ei saa tasuta varianti ka proovida või? Kui nii, siis käigu kuradile.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2016 15:46:42 vasta tsitaadiga

Ilma ei saa jah. Selle järgi saab ka teha kindlaks sinu asukohta, kas oled üldse nende jaoks sobivas regioonis, kus asju saada.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
new1
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2007




sõnum 17.01.2016 19:25:52 vasta tsitaadiga

Aga see microsofti onedrive kaudu käiv asjandus, groove muusika vms, see ainult windowsile mõeldud? Võiks olla mingi labane soft, mis mingi suvalise pilve sisu suudaks kuidagi maha mängida, ala näiteks dropboxi pilvest suudaks üle pilve faile mängida.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomv
Kreisi kasutaja
Tomv

liitunud: 14.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2016 11:18:18 vasta tsitaadiga

Kas oskab soovitada mingit head Androidi kõnede blokeerijat. Sobib ka rootiga variant. UI võiks olla mõistlik ja eriti hea oleks kui ka Eesti telemarketeridest saaks lahti.
_________________
jah
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2016 11:26:33 vasta tsitaadiga

Ise kasutan:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.truecaller

80% kui kuskile firmasse helistan või firmast helistatakse siis näitab ära kuhu/kust kõne.
Community põhine asi ehk siis sisuliselt nagu waze - kasutajad raporteerivad ja see info jagatakse teiste kasutajatega.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivar1988
Kreisi kasutaja
aivar1988

liitunud: 01.08.2007




sõnum 20.01.2016 17:54:31 vasta tsitaadiga

1. Kas Google music mängib üldse streami? .m3u ja .pls failide kohta ütleb ainult "couldn't play the track you requested". Ilmselt free versioon.
2. Kui esimene variant ei toimi, siis millega ma saaksin assignida hands freel seda alumist nuppu mõnele muule appile? Näiteks winampile? Double click = next track ja 1 click = pause?
3. Ahjaa.. mul on tunein ka olemas aga kas sellele saab streami faili sööta?

_________________
Battlelog: Aivar1988
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2016 18:45:44 vasta tsitaadiga

aivar1988, nende .pls ja .m3u streamifailidega on androidis suht pees. mxplayer ühte neist suutis mängida, pooled playerid ei tee kottigi nende peale.
Muidugi, kui seal failis on mitu erinevat linki, siis on suht piixus.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivar1988
Kreisi kasutaja
aivar1988

liitunud: 01.08.2007




sõnum 20.01.2016 19:12:34 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
aivar1988, nende .pls ja .m3u streamifailidega on androidis suht pees. mxplayer ühte neist suutis mängida, pooled playerid ei tee kottigi nende peale.
Muidugi, kui seal failis on mitu erinevat linki, siis on suht piixus.

Ma lasin hetkel winampi uuesti peale. Lemmik player üldiselt aga lollipoiga hakkas lampi crashimise erroreid ette viskama, kuigi winamp üldse ei jooksnudki. (sama lugu praegu lampi touchwiz has ended vms aga see juba teine teema).
Otsin praegu juba seda, et kuidas saaks handsfree nupu winampile määrata.
EDIT: Winampi settingute all "Control headset"! Õhtul proovin, kas reaalselt toimib ka.

_________________
Battlelog: Aivar1988
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
new1
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2007




sõnum 21.01.2016 00:16:06 vasta tsitaadiga

Täitsa olemas sellist softi androidile, kuhu oma onedrive, dropboxi, drive(või kõigi korraga) jne pilvekontodega niiöelda sisse logida saab ja siis pleier mängib sealt kenasti muusikat maha. Kasutan hetkel seda https://play.google.com/store/apps/details?id=de.stefanpledl.beat&hl=en . Kui leidub millegi poolest asisemat sarnast asja, siis võib mainida, hetkel valisin suht suvalise mitmete erinevate valikute seast.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2016 11:12:18 vasta tsitaadiga

Siiamaani väga kurb, et ei saa Google Drive kahepoolselt sünkroniseerida... Tahaks teha terve kataloogi "available offline" ning, kui teen muudatuse, siis ka laeb selle muudetud faili üles. Ometigi saaks ju määrata seadetest, kas kasutada andmesidet või wifit.
Kolmanda osapoole tarkvara kasutamine on veidi keeruline - ligipääsu andmetele ei tahaks anda.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2016 14:59:18 vasta tsitaadiga

Ei saa täpselt aru mida sa silmas pead. Minul on Google Drive kolmes seadmes. Kõigil on kõik failid ja muudatused ühesugused. Ühes midagi muudan, muutuvad ka asjad teistes seadmetes. Üks läpakas on mul vahest paar nädalat väljas aga kui võrku saab sünkroniseerib kõik paika. Enam ideaalsemat asja ei oskaks tahta.
Üheks seadmeks on mobla, Kui mobla peal midagi muudan, lisan või kustutan on kodu arvutis ka koheselt muudatus tehtud.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2016 15:19:29 vasta tsitaadiga

telefon ju ei tõmba kõike kohe alla, ainult listi süngib. ja kui midagi reaalselt avada tahad, siis alles tõmbab.
ülesse laadimisega samuti - tal pole ju telefonis mingit kausta mida ta koguaeg jälgib, nagu arvutis. midagi ülesse tahad lasta, siis tuleb "upload to Drive" võimidagisellist icon_rolleyes.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2016 15:23:47 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Ei saa täpselt aru mida sa silmas pead. Minul on Google Drive kolmes seadmes. Kõigil on kõik failid ja muudatused ühesugused. Ühes midagi muudan, muutuvad ka asjad teistes seadmetes. Üks läpakas on mul vahest paar nädalat väljas aga kui võrku saab sünkroniseerib kõik paika. Enam ideaalsemat asja ei oskaks tahta.
Üheks seadmeks on mobla, Kui mobla peal midagi muudan, lisan või kustutan on kodu arvutis ka koheselt muudatus tehtud.
Jah? Google Drive-is "xls" fail, muudad seda, automaatselt muudab/laeb online?
Terve kataloogi saad "offline" teha, et vajadusel ligi pääseda, kui pole netti?

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2016 15:34:37 vasta tsitaadiga

Aga kusjuures huvitav teema ja siit küsimus: Kas on mingi selline cloud tarkvara olemas, mis hoiaks ka telefonis mingeid kaustu füüsiliselt sees?
_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2016 15:52:23 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
telefon ju ei tõmba kõike kohe alla, ainult listi süngib. ja kui midagi reaalselt avada tahad, siis alles tõmbab.
ülesse laadimisega samuti - tal pole ju telefonis mingit kausta mida ta koguaeg jälgib, nagu arvutis. midagi ülesse tahad lasta, siis tuleb "upload to Drive" võimidagisellist icon_rolleyes.gif


Miks ei tõmba.. ikka tõmbab kohe alla ja mul on pandud, et teeks seda nii wifi kui 4G võrgus. Vastavad seaded Google drive rakenduses olemas.
Arvutis on mp3 kaust ja sama kaust asub telefonis. Tõstan paar albumit lauarvutis mp3 kausta ja kui tel. vajutada sync nuppu on mp3 lood kohe olemas. Niipalju on, et rakenduses saab valida seade alt (Autosync Interval) mis aja tagant ta kontrollib ja ennast syncib. Miinimum on 5min. ja maksimaalne 24h.
Teistpidi toimib asi kiiresti. Näiteks teen mobiiliga video, umbes 300Mega suur fail. Kohe pärast video lõppu hakkab faili ülesse laadima ja peale laadimise lõppu on koduarvutis ka video olemas. Kustutan kodu arvutis video ära on tel. ka kustutatud.

LKits kirjutas:

Jah? Google Drive-is "xls" fail, muudad seda, automaatselt muudab/laeb online?
Terve kataloogi saad "offline" teha, et vajadusel ligi pääseda, kui pole netti?


Jah täpselt dokumentidega toimib sama moodi. Ühes arvutis lõpetan dokumendiga töö, salvestan ära. Kohe on teises arvutis olemas ja võin välja printida. Kõik toimib online. Dokumendid jooksevad mul kõik telefoni peale ka ja seal on ka alati värske kraam olemas. Jah kui netti ei ole on dokumendid ikka olemas ja saab avada ja salvestada. Kui saab netti siis uuendab kõigis seadmetes ära. See fail jääb peale mida muudeti kõige viimasena. Vanad kirjutatakse üle.

Lisaks kasutab mul naine sama asja aga dropboki kaudu, temal on omad dokumendid ja pildid. Kõik toimib täpselt sama moodi nagu Google dirve-is. Nõme on see, et ei saa ühes arvutis kahte erinevat Google drive kasutada ja siis peame erineva firma teenuseid kasutama ja toimib väga hästi.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2016 18:57:00 vasta tsitaadiga

pois11, mis rakendust sa telefonis kasutad?
Android baasil puudub Google poolt arendatud Google Drive rakendus, kus oleks 2-way-sync ehk automaatne alla- ja üleslaadimine dokumendi muutuste korral.
PS: Ma ei räägi Google online dokumentidest, vaid failidest, näiteks .txt, .xls, .doc jms.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2016 19:39:36 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
pois11, mis rakendust sa telefonis kasutad?
Android baasil puudub Google poolt arendatud Google Drive rakendus, kus oleks 2-way-sync ehk automaatne alla- ja üleslaadimine dokumendi muutuste korral.
PS: Ma ei räägi Google online dokumentidest, vaid failidest, näiteks .txt, .xls, .doc jms.

Rakendus on ise siin: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ttxapps.drivesync&hl=en
Ise kasutan tasulist (ühekordne makse) versiooni. Üks vahe oli selles, et tasuta versioonil oli maksimaalne faili suurus 10MB. Tasulisel pole piiranguid ja see syncib kõik failid ära..
Dropboxi oma mis on täpselt sama põhimõttega rakendus on siin: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ttxapps.dropsync&hl=en
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2016 19:58:08 vasta tsitaadiga

probleem oli ju LKits jaoks selles, et kolmanda osapoole kätte ei tahaks andmeid usaldada icon_rolleyes.gif

aga endale isegi pakub huvi icon_smile.gif kui telefoni ükskord garantiist kätte saab, siis ehk proovibki.

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2016 19:59:59 vasta tsitaadiga

Kas siis Google poolt pakutav drive on kolmas osapool. Sinna ei pääse ju keegi ligi kui ise kausta avalikuks ei tee.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2016 20:01:33 vasta tsitaadiga

andmeid ju liigutab ikka kolmanda osapoole soft.
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
new1
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2007




sõnum 21.01.2016 20:25:21 vasta tsitaadiga

Ja mis oht sellega kaasneda võib? Keegi kasutab/kustutab vms oma suva järgi seal midagi? On kusagil kunagi kellelgi maailmas sarnast "leket" juhtunud, et peaks sellist asja kartma? Mul isiklikult oleks suva, kuna mingeid olulisi asju seal ei aja, meelelahutus rohkem.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kfl
HV Guru

liitunud: 13.05.2002




sõnum 21.01.2016 23:16:19 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
... kolmanda osapoole kätte ei tahaks andmeid usaldada ...
olin sama asja kunagi uurimas, lahendasin nagu owncloud, e. koduarvuti teeb pilve
sain käima ja töötas 2a. kuni kõvaketas suri, nüüd ei leia viitsimist taastada endist olukorda ...

https://play.google.com/store/search?q=owncloud

_________________
Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2016 23:21:17 vasta tsitaadiga

Root Explorer patchiti ära. Töötab CM13 peal.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CurJam
HV kasutaja
CurJam

liitunud: 05.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2016 11:59:50 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab mõnda GPS-põhist sõidupäeviku äppi soovitada? Oleks huvitav saada mingi ülevaade, palju päevade lõikes kilomeetreid koguneb.
_________________
Kraam müügiks
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 28.01.2016 13:17:59 vasta tsitaadiga

Soovitage midagi, mis kiiruskaameratest informeeriks ja oleks ajakohane... icon_rolleyes.gif
_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2016 13:19:00 vasta tsitaadiga

Waze
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
D3ff
HV kasutaja
D3ff

liitunud: 14.01.2007




sõnum 28.01.2016 13:41:47 vasta tsitaadiga

Delta kirjutas:
Soovitage midagi, mis kiiruskaameratest informeeriks ja oleks ajakohane... icon_rolleyes.gif


Sõites tee ja liiklusmärkide jälgimine peaks igale sõidukijuhile sobima icon_razz.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2016 18:01:11 vasta tsitaadiga

Delta kirjutas:
Soovitage midagi, mis kiiruskaameratest informeeriks ja oleks ajakohane... icon_rolleyes.gif


Pole kontrollinud kas päris viimased kaamerad on lisatud, kuid muidu seni hästi toiminud:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobisolutions.android.speed

Ise jooksutan seda waze'i taustal.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 28.01.2016 18:08:05 vasta tsitaadiga

Draqula, ma leidsin ka selle, aga kommentaare lugedes tundus, et sealne andmebaas on uuendamata.

Aga miks koos wazega, kas waze üksi ei ole siis piisav?

_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2016 18:20:31 vasta tsitaadiga

Delta kirjutas:
Draqula, ma leidsin ka selle, aga kommentaare lugedes tundus, et sealne andmebaas on uuendamata.

Aga miks koos wazega, kas waze üksi ei ole siis piisav?


Mingil hetkel suvel olid Tartu mnt uued kaamerad, mis seal rakenduses olid ja waze's veel ei olnud.
Lisaks meeldib mulle selle rakenduse seadistus - ise määran kui kaugelt ja kuidas märku annab, kuvades ka konkreetse kaamera alas nõutud kiiruse (oli see nüüd 50 või 70, 70 või 90). Jah, saaks ilma hakkama, kuid meeldib nii.

Jama kui andmebaas uuendamata, peaks arendajale kirjutama.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2016 18:59:47 vasta tsitaadiga

Delta kirjutas:
Soovitage midagi, mis kiiruskaameratest informeeriks ja oleks ajakohane... icon_rolleyes.gif

Sygic. Vahemalt siinmail vaga hea.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2016 20:37:34 vasta tsitaadiga

Mõnda rakendust oskab keegi pakkuda, mis automaatselt näiteks tunein play paneks kui bluetoothiga telefon ära connectida?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2016 20:47:48 vasta tsitaadiga

salatoimik, Ise kasutan https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kebab.Llama selle jaoks. See küll peamiselt asukohapõhiste profiilide jaoks (palju parem kui kellaajapõhised profiilid) aga on ka palju kasulikke lisasi. Samas androidi turvaseadete tõttu näiteks ei saa automaatselt GPS ja mõningaid teisi asju kontrollida.
On võimalus BT ühendamisel jooksutada shortcuti, saata play käsk jne. Ise kasutan BT kõrvaklappidega ja toimib kenasti. Saab ka limiteerida, et ainult kindla BT seadme ühendamisel paneb helitugevuse põhja ja käivitab mingi äppi.
Veidi peab näppima, et kasutusloogikast aru saada. Abi vaja siis PS.

Tasker teeb kindlasti sama kuigi on ilmselt hulga keerukam.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2016 20:51:17 vasta tsitaadiga

Mul põhimõtteliselt see teema, et kui autost kaugemale lähen, siis bluetooth ühendus katkeb ja tunein läheb pausi peale. Häirib just see, et kui autosse tagasi jõuan, siis pean telefoni taskust välja otsima ja tunein jälle play panema. Olekski vaja, et ühenduse taastudes iseseisvalt play paneb. Eks uurin thumbs_up.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 30.01.2016 23:09:53 vasta tsitaadiga

CurJam kirjutas:
Kas keegi oskab mõnda GPS-põhist sõidupäeviku äppi soovitada? Oleks huvitav saada mingi ülevaade, palju päevade lõikes kilomeetreid koguneb.


+1.

Kasutab keegi mingisugust, mis teeks, milleks mõeldud?

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2016 11:13:48 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
CurJam kirjutas:
Kas keegi oskab mõnda GPS-põhist sõidupäeviku äppi soovitada? Oleks huvitav saada mingi ülevaade, palju päevade lõikes kilomeetreid koguneb.


+1.

Kasutab keegi mingisugust, mis teeks, milleks mõeldud?
Aasta tagasi otsisin, siis samuti ei leidnud... :/

Aga samuti jätkuvalt huvitatud, kui kellelgi mõned soovitused.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2016 12:20:09 vasta tsitaadiga

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.esocialllc.vel&hl=en
esimene google'i vaste, äkki sobib

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
linni
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2009




sõnum 31.01.2016 13:08:51 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Mul põhimõtteliselt see teema, et kui autost kaugemale lähen, siis bluetooth ühendus katkeb ja tunein läheb pausi peale. Häirib just see, et kui autosse tagasi jõuan, siis pean telefoni taskust välja otsima ja tunein jälle play panema. Olekski vaja, et ühenduse taastudes iseseisvalt play paneb. Eks uurin thumbs_up.gif

Mul autos bluetooth rSAP ühendus, jätkab alati sealt, kus pooleli jäi.
Aga kas Tasker ei ole selleks võimeline? Või mõni smart wifi/bluetooth äpp?

_________________
...---...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2016 15:34:44 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Mõnda rakendust oskab keegi pakkuda, mis automaatselt näiteks tunein play paneks kui bluetoothiga telefon ära connectida?

Tasker ka popp lahenudus..

Omal näituseks autos magnetiga telefon hoidik. Taskeriga toimetas, et magnetvälja suureks minnes ühendas bt ja pani spotify muusika mängima. Aga lõppkokkuvõttes liiga palju automaatset.. jahm icon_razz.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fukiku
Kreisi kasutaja
Fukiku

liitunud: 06.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2016 00:28:23 vasta tsitaadiga

Millega tänapäeval FB profiilipilte telefoniraamatusse saab, kui telefon ise seda ei oska? Vanasti oli näiteks HaxSync, aga see on miskil põhjusel hingusele läinud vist vahepeal.
_________________
Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2016 17:07:10 vasta tsitaadiga

Fukiku, FB on ise kõik augud kinni pannud. Olen ka otsinud, aga keegi pole ühtegi auku suutnud enam läbi puurida.

Kui keegi leiab midagi, olen ka väga suure huviga. Veel parem, kui saaks google kontakte uuendada FB andmete põhjal. (Pilt, numbrid, aadressid jne)

_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sirgu
HV vaatleja

liitunud: 05.10.2011




sõnum 07.02.2016 14:44:48 vasta tsitaadiga

Teab keegi mõnd asjalikku ekraanikuva napsamise äppi, mis suudaks telefonil programmeeritava Active key ära kasutada? Või kui nii asjalikku ei olegi, siis mõni niisugune, mis teeks snapshot`i ära mõne oma suva järgi seadistatud nuppude kombo peale.
https://play.google.com/store/search?q=screenshot&c=apps
Siin enamus seadistatud Power + Vol. Down combo peale ja mingisugune 2 sec. delay bla-blaa.
Kõik ühesugused - võta üks viska teist! Poole pealt oli kopp.gif
Tänud ette kui keegi teab!
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2016 15:46:42 vasta tsitaadiga

Sirgu, Telefonil endal ei ole sisseehitatud screenshoti tegemise võimalust?
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sirgu
HV vaatleja

liitunud: 05.10.2011




sõnum 07.02.2016 17:32:26 vasta tsitaadiga

Ei ole paraku.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goldec
Kreisi kasutaja
Goldec

liitunud: 13.08.2006




sõnum 07.02.2016 17:42:42 vasta tsitaadiga

Fukiku kirjutas:
Millega tänapäeval FB profiilipilte telefoniraamatusse saab, kui telefon ise seda ei oska? Vanasti oli näiteks HaxSync, aga see on miskil põhjusel hingusele läinud vist vahepeal.
Sync.ME.
Lisaks (google) kontaktide piltide ja info laadimisele on nimetatud appil veel feature, mis vaatab automaatselt järgi tundmatute sissetulevate kõnede info (loomulikult saab selle ka välja lülitada).
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fukiku
Kreisi kasutaja
Fukiku

liitunud: 06.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2016 09:48:44 vasta tsitaadiga

Goldec kirjutas:
Fukiku kirjutas:
Millega tänapäeval FB profiilipilte telefoniraamatusse saab, kui telefon ise seda ei oska? Vanasti oli näiteks HaxSync, aga see on miskil põhjusel hingusele läinud vist vahepeal.
Sync.ME.
Lisaks (google) kontaktide piltide ja info laadimisele on nimetatud appil veel feature, mis vaatab automaatselt järgi tundmatute sissetulevate kõnede info (loomulikult saab selle ka välja lülitada).
Ma jõudsin ise ka selleni ja sünkisin ära. Positiivse poole pealt on tõesti see, et antud rakendus tõmbas FB-st pildid alla ja lisas need Google kontaktidele. Lisaks pani ta pildid juurde ka hunnikule kontaktidele, kellega ma ise sõber ei ole. Samas jäi väike kahtluseuss kripeldama, et selle rakenduse kasutamisega müüsin kogu oma kontaktide nimistu jumal teab kellele maha... :S Sest muud moodi see nende "tundmatute sissehelistajate tuvastamine" töötada ei saa, kui nad kõigi oma kasutajate andmebaase kokku ei kogu.
_________________
Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goldec
Kreisi kasutaja
Goldec

liitunud: 13.08.2006




sõnum 09.02.2016 12:29:25 vasta tsitaadiga

Fukiku kirjutas:
Goldec kirjutas:
Fukiku kirjutas:
Millega tänapäeval FB profiilipilte telefoniraamatusse saab, kui telefon ise seda ei oska? Vanasti oli näiteks HaxSync, aga see on miskil põhjusel hingusele läinud vist vahepeal.
Sync.ME.
Lisaks (google) kontaktide piltide ja info laadimisele on nimetatud appil veel feature, mis vaatab automaatselt järgi tundmatute sissetulevate kõnede info (loomulikult saab selle ka välja lülitada).
Ma jõudsin ise ka selleni ja sünkisin ära. Positiivse poole pealt on tõesti see, et antud rakendus tõmbas FB-st pildid alla ja lisas need Google kontaktidele. Lisaks pani ta pildid juurde ka hunnikule kontaktidele, kellega ma ise sõber ei ole. Samas jäi väike kahtluseuss kripeldama, et selle rakenduse kasutamisega müüsin kogu oma kontaktide nimistu jumal teab kellele maha... :S Sest muud moodi see nende "tundmatute sissehelistajate tuvastamine" töötada ei saa, kui nad kõigi oma kasutajate andmebaase kokku ei kogu.
Jah, sellest jäi minul ka natuke hapu maitse suhu. Esimesel töölepanemisel ta küsib luba, et kontakt list serverisse saata. Tunnen siiani, et sel hetkel vajutasein natuke liiga kiiresti ja mõtlematult accept.
Oleks ilmselt pidanud seda ka oma algses postis mainima. Oh well.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3891
HV veteran
K3891

liitunud: 18.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2016 21:27:28 vasta tsitaadiga

Soovitage lahendust või äppi, mis võimaldaks ainult ühte kindlat äppi kasutada, ning ei võimaldaks mitte midagi muud teha, kui vaid seda määratud äppi kasutada. Võib olla ka launcher, mis seda kõike võimaldaks. icon_rolleyes.gif
_________________
lapsesuu: "kui sa surnud oled, siis ei saa sa ise sellest aru, ainult teistel on raske. samamoodi on siis, kui sa loll oled"
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Androidi rakendused mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 71, 72, 73 ... 122, 123, 124  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.