|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
kussu
HV veteran

liitunud: 18.12.2002
|
12.01.2016 12:20:57
|
|
|
| LKits kirjutas: |
| vortex kirjutas: |
| Google Play Music, kuni 50 000 lugu tasuta pilves. |
Enne selle kasutamist ole ettevaatlik ja lisa kõik lood õiges järjekorras!
Raibe ei oska playliste koostada ja kataloogide struktuurist ei jää midagi järele...
Nii mõnedki korrad olen pidanud terve Play tühjaks laskma ja uuesti, korrigeeritult lood üles. |
Jah, süüsteem võtab/sorteerib asjad ID3 tagide järgi, isegi kui albumil on ühel laulul esitaja nimi väikse tähega ja teisel suurega siis sorteerib eraldi. Aga muidu igati asjalik
https://play.google.com/music/listen
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.music
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
12.01.2016 13:04:38
|
|
|
| Ei ole sellise probleemiga kokku puutunud, mul on reeglina tagid korras.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
new1
HV kasutaja
liitunud: 02.06.2007
|
17.01.2016 15:24:32
|
|
|
| Mis see krdi google muusika tahab, et ma krediitkaardi ka lisaks sinna, ennem ei saa tasuta varianti ka proovida või? Kui nii, siis käigu kuradile.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
new1
HV kasutaja
liitunud: 02.06.2007
|
17.01.2016 19:25:52
|
|
|
| Aga see microsofti onedrive kaudu käiv asjandus, groove muusika vms, see ainult windowsile mõeldud? Võiks olla mingi labane soft, mis mingi suvalise pilve sisu suudaks kuidagi maha mängida, ala näiteks dropboxi pilvest suudaks üle pilve faile mängida.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomv
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.01.2007
|
20.01.2016 11:18:18
|
|
|
Kas oskab soovitada mingit head Androidi kõnede blokeerijat. Sobib ka rootiga variant. UI võiks olla mõistlik ja eriti hea oleks kui ka Eesti telemarketeridest saaks lahti.
_________________ jah |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
20.01.2016 11:26:33
|
|
|
Ise kasutan:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.truecaller
80% kui kuskile firmasse helistan või firmast helistatakse siis näitab ära kuhu/kust kõne.
Community põhine asi ehk siis sisuliselt nagu waze - kasutajad raporteerivad ja see info jagatakse teiste kasutajatega.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivar1988
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.08.2007
|
20.01.2016 17:54:31
|
|
|
1. Kas Google music mängib üldse streami? .m3u ja .pls failide kohta ütleb ainult "couldn't play the track you requested". Ilmselt free versioon.
2. Kui esimene variant ei toimi, siis millega ma saaksin assignida hands freel seda alumist nuppu mõnele muule appile? Näiteks winampile? Double click = next track ja 1 click = pause?
3. Ahjaa.. mul on tunein ka olemas aga kas sellele saab streami faili sööta?
_________________ Battlelog: Aivar1988 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
20.01.2016 18:45:44
|
|
|
aivar1988, nende .pls ja .m3u streamifailidega on androidis suht pees. mxplayer ühte neist suutis mängida, pooled playerid ei tee kottigi nende peale.
Muidugi, kui seal failis on mitu erinevat linki, siis on suht piixus.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivar1988
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.08.2007
|
20.01.2016 19:12:34
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
aivar1988, nende .pls ja .m3u streamifailidega on androidis suht pees. mxplayer ühte neist suutis mängida, pooled playerid ei tee kottigi nende peale.
Muidugi, kui seal failis on mitu erinevat linki, siis on suht piixus. |
Ma lasin hetkel winampi uuesti peale. Lemmik player üldiselt aga lollipoiga hakkas lampi crashimise erroreid ette viskama, kuigi winamp üldse ei jooksnudki. (sama lugu praegu lampi touchwiz has ended vms aga see juba teine teema).
Otsin praegu juba seda, et kuidas saaks handsfree nupu winampile määrata.
EDIT: Winampi settingute all "Control headset"! Õhtul proovin, kas reaalselt toimib ka.
_________________ Battlelog: Aivar1988 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
new1
HV kasutaja
liitunud: 02.06.2007
|
21.01.2016 00:16:06
|
|
|
| Täitsa olemas sellist softi androidile, kuhu oma onedrive, dropboxi, drive(või kõigi korraga) jne pilvekontodega niiöelda sisse logida saab ja siis pleier mängib sealt kenasti muusikat maha. Kasutan hetkel seda https://play.google.com/store/apps/details?id=de.stefanpledl.beat&hl=en . Kui leidub millegi poolest asisemat sarnast asja, siis võib mainida, hetkel valisin suht suvalise mitmete erinevate valikute seast.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
21.01.2016 14:59:18
|
|
|
Ei saa täpselt aru mida sa silmas pead. Minul on Google Drive kolmes seadmes. Kõigil on kõik failid ja muudatused ühesugused. Ühes midagi muudan, muutuvad ka asjad teistes seadmetes. Üks läpakas on mul vahest paar nädalat väljas aga kui võrku saab sünkroniseerib kõik paika. Enam ideaalsemat asja ei oskaks tahta.
Üheks seadmeks on mobla, Kui mobla peal midagi muudan, lisan või kustutan on kodu arvutis ka koheselt muudatus tehtud.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
21.01.2016 15:19:29
|
|
|
telefon ju ei tõmba kõike kohe alla, ainult listi süngib. ja kui midagi reaalselt avada tahad, siis alles tõmbab.
ülesse laadimisega samuti - tal pole ju telefonis mingit kausta mida ta koguaeg jälgib, nagu arvutis. midagi ülesse tahad lasta, siis tuleb "upload to Drive" võimidagisellist
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
21.01.2016 15:34:37
|
|
|
Aga kusjuures huvitav teema ja siit küsimus: Kas on mingi selline cloud tarkvara olemas, mis hoiaks ka telefonis mingeid kaustu füüsiliselt sees?
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
21.01.2016 15:52:23
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
telefon ju ei tõmba kõike kohe alla, ainult listi süngib. ja kui midagi reaalselt avada tahad, siis alles tõmbab.
ülesse laadimisega samuti - tal pole ju telefonis mingit kausta mida ta koguaeg jälgib, nagu arvutis. midagi ülesse tahad lasta, siis tuleb "upload to Drive" võimidagisellist  |
Miks ei tõmba.. ikka tõmbab kohe alla ja mul on pandud, et teeks seda nii wifi kui 4G võrgus. Vastavad seaded Google drive rakenduses olemas.
Arvutis on mp3 kaust ja sama kaust asub telefonis. Tõstan paar albumit lauarvutis mp3 kausta ja kui tel. vajutada sync nuppu on mp3 lood kohe olemas. Niipalju on, et rakenduses saab valida seade alt (Autosync Interval) mis aja tagant ta kontrollib ja ennast syncib. Miinimum on 5min. ja maksimaalne 24h.
Teistpidi toimib asi kiiresti. Näiteks teen mobiiliga video, umbes 300Mega suur fail. Kohe pärast video lõppu hakkab faili ülesse laadima ja peale laadimise lõppu on koduarvutis ka video olemas. Kustutan kodu arvutis video ära on tel. ka kustutatud.
| LKits kirjutas: |
Jah? Google Drive-is "xls" fail, muudad seda, automaatselt muudab/laeb online?
Terve kataloogi saad "offline" teha, et vajadusel ligi pääseda, kui pole netti? |
Jah täpselt dokumentidega toimib sama moodi. Ühes arvutis lõpetan dokumendiga töö, salvestan ära. Kohe on teises arvutis olemas ja võin välja printida. Kõik toimib online. Dokumendid jooksevad mul kõik telefoni peale ka ja seal on ka alati värske kraam olemas. Jah kui netti ei ole on dokumendid ikka olemas ja saab avada ja salvestada. Kui saab netti siis uuendab kõigis seadmetes ära. See fail jääb peale mida muudeti kõige viimasena. Vanad kirjutatakse üle.
Lisaks kasutab mul naine sama asja aga dropboki kaudu, temal on omad dokumendid ja pildid. Kõik toimib täpselt sama moodi nagu Google dirve-is. Nõme on see, et ei saa ühes arvutis kahte erinevat Google drive kasutada ja siis peame erineva firma teenuseid kasutama ja toimib väga hästi.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
21.01.2016 19:58:08
|
|
|
probleem oli ju LKits jaoks selles, et kolmanda osapoole kätte ei tahaks andmeid usaldada
aga endale isegi pakub huvi kui telefoni ükskord garantiist kätte saab, siis ehk proovibki.
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
21.01.2016 19:59:59
|
|
|
| Kas siis Google poolt pakutav drive on kolmas osapool. Sinna ei pääse ju keegi ligi kui ise kausta avalikuks ei tee.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
21.01.2016 20:01:33
|
|
|
andmeid ju liigutab ikka kolmanda osapoole soft.
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
new1
HV kasutaja
liitunud: 02.06.2007
|
21.01.2016 20:25:21
|
|
|
| Ja mis oht sellega kaasneda võib? Keegi kasutab/kustutab vms oma suva järgi seal midagi? On kusagil kunagi kellelgi maailmas sarnast "leket" juhtunud, et peaks sellist asja kartma? Mul isiklikult oleks suva, kuna mingeid olulisi asju seal ei aja, meelelahutus rohkem.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kfl
HV Guru
liitunud: 13.05.2002
|
21.01.2016 23:16:19
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
| ... kolmanda osapoole kätte ei tahaks andmeid usaldada ... |
olin sama asja kunagi uurimas, lahendasin nagu owncloud, e. koduarvuti teeb pilve
sain käima ja töötas 2a. kuni kõvaketas suri, nüüd ei leia viitsimist taastada endist olukorda ...
https://play.google.com/store/search?q=owncloud
_________________ Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100 |
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
25.01.2016 23:21:17
|
|
|
| Root Explorer patchiti ära. Töötab CM13 peal.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CurJam
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2005
|
28.01.2016 11:59:50
|
|
|
Kas keegi oskab mõnda GPS-põhist sõidupäeviku äppi soovitada? Oleks huvitav saada mingi ülevaade, palju päevade lõikes kilomeetreid koguneb.
_________________
Kraam müügiks |
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Delta
HV Guru

liitunud: 31.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
28.01.2016 13:19:00
|
|
|
| Waze
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
D3ff
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2007
|
28.01.2016 13:41:47
|
|
|
| Delta kirjutas: |
Soovitage midagi, mis kiiruskaameratest informeeriks ja oleks ajakohane...  |
Sõites tee ja liiklusmärkide jälgimine peaks igale sõidukijuhile sobima
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Delta
HV Guru

liitunud: 31.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
28.01.2016 18:20:31
|
|
|
| Delta kirjutas: |
Draqula, ma leidsin ka selle, aga kommentaare lugedes tundus, et sealne andmebaas on uuendamata.
Aga miks koos wazega, kas waze üksi ei ole siis piisav? |
Mingil hetkel suvel olid Tartu mnt uued kaamerad, mis seal rakenduses olid ja waze's veel ei olnud.
Lisaks meeldib mulle selle rakenduse seadistus - ise määran kui kaugelt ja kuidas märku annab, kuvades ka konkreetse kaamera alas nõutud kiiruse (oli see nüüd 50 või 70, 70 või 90). Jah, saaks ilma hakkama, kuid meeldib nii.
Jama kui andmebaas uuendamata, peaks arendajale kirjutama.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
30.01.2016 18:59:47
|
|
|
| Delta kirjutas: |
Soovitage midagi, mis kiiruskaameratest informeeriks ja oleks ajakohane...  |
Sygic. Vahemalt siinmail vaga hea.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
30.01.2016 20:37:34
|
|
|
Mõnda rakendust oskab keegi pakkuda, mis automaatselt näiteks tunein play paneks kui bluetoothiga telefon ära connectida?
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
30.01.2016 20:51:17
|
|
|
Mul põhimõtteliselt see teema, et kui autost kaugemale lähen, siis bluetooth ühendus katkeb ja tunein läheb pausi peale. Häirib just see, et kui autosse tagasi jõuan, siis pean telefoni taskust välja otsima ja tunein jälle play panema. Olekski vaja, et ühenduse taastudes iseseisvalt play paneb. Eks uurin
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
30.01.2016 23:09:53
|
|
|
| CurJam kirjutas: |
| Kas keegi oskab mõnda GPS-põhist sõidupäeviku äppi soovitada? Oleks huvitav saada mingi ülevaade, palju päevade lõikes kilomeetreid koguneb. |
+1.
Kasutab keegi mingisugust, mis teeks, milleks mõeldud?
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
linni
HV kasutaja
liitunud: 18.12.2009
|
31.01.2016 13:08:51
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
Mul põhimõtteliselt see teema, et kui autost kaugemale lähen, siis bluetooth ühendus katkeb ja tunein läheb pausi peale. Häirib just see, et kui autosse tagasi jõuan, siis pean telefoni taskust välja otsima ja tunein jälle play panema. Olekski vaja, et ühenduse taastudes iseseisvalt play paneb. Eks uurin  |
Mul autos bluetooth rSAP ühendus, jätkab alati sealt, kus pooleli jäi.
Aga kas Tasker ei ole selleks võimeline? Või mõni smart wifi/bluetooth äpp?
_________________ ...---... |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
31.01.2016 15:34:44
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| Mõnda rakendust oskab keegi pakkuda, mis automaatselt näiteks tunein play paneks kui bluetoothiga telefon ära connectida? |
Tasker ka popp lahenudus..
Omal näituseks autos magnetiga telefon hoidik. Taskeriga toimetas, et magnetvälja suureks minnes ühendas bt ja pani spotify muusika mängima. Aga lõppkokkuvõttes liiga palju automaatset.. jahm
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fukiku
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.11.2003
|
05.02.2016 00:28:23
|
|
|
Millega tänapäeval FB profiilipilte telefoniraamatusse saab, kui telefon ise seda ei oska? Vanasti oli näiteks HaxSync, aga see on miskil põhjusel hingusele läinud vist vahepeal.
_________________ Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist. |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
05.02.2016 17:07:10
|
|
|
Fukiku, FB on ise kõik augud kinni pannud. Olen ka otsinud, aga keegi pole ühtegi auku suutnud enam läbi puurida.
Kui keegi leiab midagi, olen ka väga suure huviga. Veel parem, kui saaks google kontakte uuendada FB andmete põhjal. (Pilt, numbrid, aadressid jne)
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sirgu
HV vaatleja
liitunud: 05.10.2011
|
07.02.2016 14:44:48
|
|
|
Teab keegi mõnd asjalikku ekraanikuva napsamise äppi, mis suudaks telefonil programmeeritava Active key ära kasutada? Või kui nii asjalikku ei olegi, siis mõni niisugune, mis teeks snapshot`i ära mõne oma suva järgi seadistatud nuppude kombo peale.
https://play.google.com/store/search?q=screenshot&c=apps
Siin enamus seadistatud Power + Vol. Down combo peale ja mingisugune 2 sec. delay bla-blaa.
Kõik ühesugused - võta üks viska teist! Poole pealt oli
Tänud ette kui keegi teab!
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sirgu
HV vaatleja
liitunud: 05.10.2011
|
07.02.2016 17:32:26
|
|
|
| Ei ole paraku.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Goldec
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.08.2006
|
07.02.2016 17:42:42
|
|
|
| Fukiku kirjutas: |
| Millega tänapäeval FB profiilipilte telefoniraamatusse saab, kui telefon ise seda ei oska? Vanasti oli näiteks HaxSync, aga see on miskil põhjusel hingusele läinud vist vahepeal. |
Sync.ME.
Lisaks (google) kontaktide piltide ja info laadimisele on nimetatud appil veel feature, mis vaatab automaatselt järgi tundmatute sissetulevate kõnede info (loomulikult saab selle ka välja lülitada).
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fukiku
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.11.2003
|
09.02.2016 09:48:44
|
|
|
| Goldec kirjutas: |
| Fukiku kirjutas: |
| Millega tänapäeval FB profiilipilte telefoniraamatusse saab, kui telefon ise seda ei oska? Vanasti oli näiteks HaxSync, aga see on miskil põhjusel hingusele läinud vist vahepeal. |
Sync.ME.
Lisaks (google) kontaktide piltide ja info laadimisele on nimetatud appil veel feature, mis vaatab automaatselt järgi tundmatute sissetulevate kõnede info (loomulikult saab selle ka välja lülitada). |
Ma jõudsin ise ka selleni ja sünkisin ära. Positiivse poole pealt on tõesti see, et antud rakendus tõmbas FB-st pildid alla ja lisas need Google kontaktidele. Lisaks pani ta pildid juurde ka hunnikule kontaktidele, kellega ma ise sõber ei ole. Samas jäi väike kahtluseuss kripeldama, et selle rakenduse kasutamisega müüsin kogu oma kontaktide nimistu jumal teab kellele maha... :S Sest muud moodi see nende "tundmatute sissehelistajate tuvastamine" töötada ei saa, kui nad kõigi oma kasutajate andmebaase kokku ei kogu.
_________________ Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist. |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Goldec
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.08.2006
|
09.02.2016 12:29:25
|
|
|
| Fukiku kirjutas: |
| Goldec kirjutas: |
| Fukiku kirjutas: |
| Millega tänapäeval FB profiilipilte telefoniraamatusse saab, kui telefon ise seda ei oska? Vanasti oli näiteks HaxSync, aga see on miskil põhjusel hingusele läinud vist vahepeal. |
Sync.ME.
Lisaks (google) kontaktide piltide ja info laadimisele on nimetatud appil veel feature, mis vaatab automaatselt järgi tundmatute sissetulevate kõnede info (loomulikult saab selle ka välja lülitada). |
Ma jõudsin ise ka selleni ja sünkisin ära. Positiivse poole pealt on tõesti see, et antud rakendus tõmbas FB-st pildid alla ja lisas need Google kontaktidele. Lisaks pani ta pildid juurde ka hunnikule kontaktidele, kellega ma ise sõber ei ole. Samas jäi väike kahtluseuss kripeldama, et selle rakenduse kasutamisega müüsin kogu oma kontaktide nimistu jumal teab kellele maha... :S Sest muud moodi see nende "tundmatute sissehelistajate tuvastamine" töötada ei saa, kui nad kõigi oma kasutajate andmebaase kokku ei kogu. |
Jah, sellest jäi minul ka natuke hapu maitse suhu. Esimesel töölepanemisel ta küsib luba, et kontakt list serverisse saata. Tunnen siiani, et sel hetkel vajutasein natuke liiga kiiresti ja mõtlematult accept.
Oleks ilmselt pidanud seda ka oma algses postis mainima. Oh well.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3891
HV veteran

liitunud: 18.01.2003
|
15.02.2016 21:27:28
|
|
|
Soovitage lahendust või äppi, mis võimaldaks ainult ühte kindlat äppi kasutada, ning ei võimaldaks mitte midagi muud teha, kui vaid seda määratud äppi kasutada. Võib olla ka launcher, mis seda kõike võimaldaks.
_________________ lapsesuu: "kui sa surnud oled, siis ei saa sa ise sellest aru, ainult teistel on raske. samamoodi on siis, kui sa loll oled" |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|