Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Dirt Rally märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 33, 34, 35  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2016 14:27:18 vasta tsitaadiga

Tunnistan ausalt, ei lindista ega viitsi alt+f4 vajutada icon_neutral.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kermu
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2004




sõnum 14.01.2016 15:23:28 vasta tsitaadiga

hannes36 kirjutas:
romps22 kirjutas:
Avastasin täna, et isegi restardita eventil saab n-ö Ise restarti teha, midagi katsel juhtub, vajutad windowsi nuppu, siis mäng ristist kinni ja kui mängu tagasi lähed saad sama katset uuesti sõita. Kindlasti on keegi sellist tehnikat juba kasutanud, aga igatahes väga nõme, et selline võimalus üldsegi on ja kas enne sellest tõesti juttu pole olnud?
Üks variant oleks kutsetega liiga kuhu pääsevad ainult need sõitjad kes oma sooritusi lindistavad. Hetkel sõidaks sellises liigas Mikk36 üksinda icon_lol.gif


Idee ei ole üldse paha, kui lindistused käes, saaks ka ehk mõne üldisema video üritusest kokku vorpida koos kommentaaridega. icon_smile.gif
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nimetu112
HV kasutaja

liitunud: 06.08.2008




sõnum 14.01.2016 15:25:13 vasta tsitaadiga

See alt+f4 probleem on pigem nendel kes seal tipus võitlevad.
Kui seda poleks, siis reaalselt lõpetaks ralli mingi käputäis inimesi.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2016 17:30:22 vasta tsitaadiga

Mul kh ühe korra joppas sellega. Esimene katse läks totaalselt peese aga minu õnneks pani mäng crashi ja sain uuesti sõita icon_lol.gif beer_yum.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2016 18:03:43 vasta tsitaadiga

Kahjuks tõesti selline võimalus. Minuteada dailydes seda kasutada ei saa, võiks ju taolise lahenduse ka muudel katsetel kasutusele võtta.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2016 21:31:07 vasta tsitaadiga

See Alteffneljatamine on suht mõttetu tegevus, kuna kogu selline mängulisus kaob ära - ei näe nagu mõtet seda vaid sellepärast teha, et näha enda kasutajanime tabeli tipus.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2016 05:29:47 vasta tsitaadiga

AndreReiu kirjutas:
Uus hooaeg WRT Estonia liigas algab nüüd! Selle hooaja jooksul läbitakse 6 etappi, mis kõik sisaldavad 10 kiiruskatset. Esimene etapp algab täna, 11 jaanuaril kell 23.00 Monacos ning lõppeb 18. jaanuaril kell 16.00
Uue hooajaga kaasnevad mõningad muudatused:
1) Nüüdsest otsustasime, et sõitjad peavad kasutama terve hooaja vältel ühte ja sama autot, samast klassist. Vastasel juhul nullime sõitja selle etapi punktid, milles ta mõne teise autoga sõitnud on.
2) Hooaja punktide arvestust peetakse nüüd eraldi klasside kaupa - R4, 2000s, 2010s.
3) Etapi tulemused lähevad lukku 3 tundi enne iga etapi lõppu. Seda selleks, et WRTE haldajad saaksid tulemused endale salvestada tabelite koostamiseks, kuna peale etapi lõppu, tulemused enam kättesaadavad ei ole.
Nael kummi!


Oo kui tore. icon_biggrin.gif Loodan, et hajuvad inimesed nüüd ka rohkem klasside vahel laiali, kuna mulle sobib näiteks R4 ideaalselt, aga kui konkurentsi pole, siis ka nagu igav. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 15.01.2016 23:37:26 vasta tsitaadiga

Enam ei näitagi lõpuks kõiki osalenud mängijaid? Peale esimest etappi oli minuarust pea 30 nime. Nüüd lõpuks ainult 11. DNF jms peaks ju ka nimekirjas olema?
Igatahes rahulikult õllekõrvale sai tehtud ja #8 koht icon_smile.gif 5,5minutit kaotust muidugi esimesele...

Mingiaeg tagasi siin pisteti oma setupist pilte. No aga palun icon_biggrin.gif



Eriti idiootne kui keegi tõesti seda ALT+F nalja teeb...

klOun kirjutas:
Rääkige, mis nipiga kõige kiiremini see 500k kokku saada, et 2010 auto lahti osta? Rallycrossi POLO ostsin just ära 350k, eelduseks et RC'ga vist saab kõige paremini "rahhi teha"?


Ise sõitsin Miniga niikaua kuni 350K koos ja siis Rallycrossitama kuniks FIA RC lahti. Seal saab iga raja 1-3koha eest 150+ tuhat raha. Seedki mingi 5 rada ja saadki 2010 masina.
Ise tegin nii ja tundub kõige kiirem.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 16.01.2016 13:19:00 vasta tsitaadiga

Marto., mõnus,omapärane ja ilus valge läpakas(kuigi see ei ole desktopide teema) naljakas aiinult, et sellise asjaga mängid Dirti icon_biggrin.gif Selles mõttes et skilli vist on et klaviatuuriga üldse sellist asja mängida. ma küll ei oskaks vist klaviatuuriga enam ühtegi automängu mängida.. oleks kohe kuskil kraavis,puldiga nii ära harjunud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 16.01.2016 13:58:24 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
Marto., mõnus,omapärane ja ilus valge läpakas(kuigi see ei ole desktopide teema) naljakas aiinult, et sellise asjaga mängid Dirti icon_biggrin.gif Selles mõttes et skilli vist on et klaviatuuriga üldse sellist asja mängida. ma küll ei oskaks vist klaviatuuriga enam ühtegi automängu mängida.. oleks kohe kuskil kraavis,puldiga nii ära harjunud icon_biggrin.gif


controller (imelik, et klaviatuur läheb puldiga samasse klassi) ja assist off valida filtriks hetkelises wrt seasonis siis ma olen #1 icon_razz.gif

läppar on ilus küll aga võimsam võiks olla. 1280x720 ja kõik off/very low mängides on fps 40-60 vahel. sain oma vihma jandi korda - ming ime läbi on weather low peal fps 15-20 ja weather high peal on 40+ kui vihma sajab icon_biggrin.gif googlest näha teistelgi see probleem.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Durin
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2005




sõnum 16.01.2016 19:51:11 vasta tsitaadiga

Mis te arvate ,et esimese otsa sõitjad ei kasuta restarte või alt+f4 ?? icon_lol.gif naljakoht..
No ma olen 99% kindel ,et nad kasutavad seda varianti, et sõita nii häid aeg,nagu nad sõidavad.
Algul olin ka vastu restartimisele, aga nüüd võtan sõnad tagasi. JWRT võtsin kui õppimise protsessi, kus just ongi vaja restartida. Tundmatuses sõites ei ole võimalik korralikku aega sõita.
Kui te tahate sellist võistlust , kus restarte teha ei saa, siis peate LAN-i korraldama kus on kontrolörid kuklas näppu viibutamas. Soovitavalt peaauhinnaks alt + F4 klaviatuuri nupud + skulptuur mehest kes vajutab alt+f4

Nael kummi, palju restarte ja head nädalavahetust icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2016 20:03:21 vasta tsitaadiga

Alt+f4 kasutan AINULT siis kui autoga üle valli panen või peale matsu masin "mahakandmisele" läheb.
Tahaks ikka ralli lõpuni sõita.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2016 21:01:10 vasta tsitaadiga

Durin, no tahaks loota küll, et ei kasuta. Siin ühel mehel pea 800h mänguaega. Imelik oleks ju kui ikka veel sõita ei oskaks. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2016 21:03:34 vasta tsitaadiga

Kurat pargivad seal monacos oma autosi raja veerde. Tegin spinni ja laksti tagant sisse. Poleks parkinud, saanuks hooga edasi panna icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
romps22
HV vaatleja
romps22

liitunud: 19.08.2015




sõnum 16.01.2016 22:30:40 vasta tsitaadiga

Durin kirjutas:
Mis te arvate ,et esimese otsa sõitjad ei kasuta restarte või alt+f4 ?? icon_lol.gif naljakoht..
No ma olen 99% kindel ,et nad kasutavad seda varianti, et sõita nii häid aeg,nagu nad sõidavad.
Algul olin ka vastu restartimisele, aga nüüd võtan sõnad tagasi. JWRT võtsin kui õppimise protsessi, kus just ongi vaja restartida. Tundmatuses sõites ei ole võimalik korralikku aega sõita.
Kui te tahate sellist võistlust , kus restarte teha ei saa, siis peate LAN-i korraldama kus on kontrolörid kuklas näppu viibutamas. Soovitavalt peaauhinnaks alt + F4 klaviatuuri nupud + skulptuur mehest kes vajutab alt+f4

Nael kummi, palju restarte ja head nädalavahetust icon_smile.gif


Kõik oma sõidud enne seda kui nüüd selle avastasin monacos ja sellest kirjutasin olen teinud ilma selle jamata, ja sain mitmed rallivõidud puhta sõiduga
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Durin
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2005




sõnum 16.01.2016 23:21:18 vasta tsitaadiga

Kui mängutunde on kogunenud oma jagu ning veel rooliga sõites, siis vbolla tõesti. Aga rõhk on siinkohal roolil. icon_wink.gif
Puldiga piiri peal sõita, üritades eesotsa meestega sammu pidada , siis ei jää muud üle, kui restartida.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2016 23:26:20 vasta tsitaadiga

Kas sellist liigat ei anna teha, kus rool keelatud oleks? icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2016 02:25:47 vasta tsitaadiga

Tulemustes saab ju sorteerida mis controlleri järgi tabel koostada.

Suht lapsik suhtumine, et poh teen ikka, sest ma olen võrdsem kui teised. icon_cool.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AndreReiu
HV vaatleja

liitunud: 29.07.2015




sõnum 17.01.2016 04:07:08 vasta tsitaadiga

Sõidan hetkel 2011 Imprezaga championshipi ja salvestasin ühe katse icon_smile.gif


Link
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Durin
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2005




sõnum 17.01.2016 14:42:47 vasta tsitaadiga

Mihkel. kirjutas:
Tulemustes saab ju sorteerida mis controlleri järgi tabel koostada.

Suht lapsik suhtumine, et poh teen ikka, sest ma olen võrdsem kui teised. icon_cool.gif


Mõtlete restarte ?
Ma ei saa aru mida te vingute siin restartide le, vot see on lapsik icon_neutral.gif

AndreReiu , miks video "venib" imelikult, nagu läbi kalasilma filmitud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jack.igg
HV kasutaja
Jack.igg

liitunud: 10.02.2013




sõnum 17.01.2016 16:07:27 vasta tsitaadiga

Kui on kokku lepitud ,et rallis pole restarte siis sedasi cheatimine on teiste liigakaaslaste petmine. Hooaja lõpuks niiviisi ei selgugi kes oli kõige kiirem ja stabiilsem sõitja vaid hoopis kes hotlappis üksikuid katseid kõige kiiremini. Sedasi kaob ära ka ettevaatlikkus oma autot ära lõhkuda kuna sa tead ,et kraavi sõites lihtsalt paned otsast peale ja võin julgelt vajutada. Aga eks inimesi leidu igasuguseid ja ainus võimalus seda ära hoida on selline asi mängust kõrvaldada. Codemastersile on juba sellest mitmed mängijad teada andnud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AndreReiu
HV vaatleja

liitunud: 29.07.2015




sõnum 17.01.2016 16:15:31 vasta tsitaadiga

tsitaat:
AndreReiu , miks video "venib" imelikult, nagu läbi kalasilma filmitud.


Panin ise ka tähele seda icon_redface.gif Pean oma Frapsi seaded üle vaatama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2016 16:35:39 vasta tsitaadiga

Durin, Vb on see hoopis mängus sees "Shake" mis on sisse lülitatud.
WRT Estonia Monaco etapi kohta niipalju et parandamine on jälle kahtlane, väga vähe saab parandada autot. 5ndal katsel mootori rike ja kuni lõpuni välja sellise mootoriga.
Igastahes ilma restartideta etapp sõidetud ja hetkel omas klassis esimene koht, loodetavasti tulevased ekipaažid aega üle ei sõida. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nimetu112
HV kasutaja

liitunud: 06.08.2008




sõnum 17.01.2016 17:08:49 vasta tsitaadiga

Kas liigades saab seadistada ainult masinaid mida sa läbi sp ostnud oled?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lenc
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2006




sõnum 17.01.2016 17:14:36 vasta tsitaadiga

AndreReiu kirjutas:
tsitaat:
AndreReiu , miks video "venib" imelikult, nagu läbi kalasilma filmitud.


Panin ise ka tähele seda icon_redface.gif Pean oma Frapsi seaded üle vaatama.

Kas pole asi äkki hoopis Youtube-i enda automaatse stabiliseerimise seadetes. Videost on justkui tunda, et maapind püsib stabiilne samas kui auto sisemus võngub.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2016 17:28:11 vasta tsitaadiga

AndreReiu, ega sa seda youtube "imelist" parandust ei kasutanud, mida ta seal kõvasti pakub?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AndreReiu
HV vaatleja

liitunud: 29.07.2015




sõnum 17.01.2016 17:42:24 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
AndreReiu, ega sa seda youtube "imelist" parandust ei kasutanud, mida ta seal kõvasti pakub?


Kasutasin küll icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2016 18:36:29 vasta tsitaadiga

AndreReiu kirjutas:
salatoimik kirjutas:
AndreReiu, ega sa seda youtube "imelist" parandust ei kasutanud, mida ta seal kõvasti pakub?


Kasutasin küll icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Novat, ei tasu seda kasutada
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 17.01.2016 18:45:11 vasta tsitaadiga

Durin kirjutas:
Mihkel. kirjutas:
Tulemustes saab ju sorteerida mis controlleri järgi tabel koostada.

Suht lapsik suhtumine, et poh teen ikka, sest ma olen võrdsem kui teised. icon_cool.gif


Mõtlete restarte ?
Ma ei saa aru mida te vingute siin restartide le, vot see on lapsik icon_neutral.gif


Siit loeb välja, et sa alt+f4'jatad ja nii ongi äge? Ei tuleks selle pealegi kui pole restart ette nähtud. Petmine ja näitab vahvat suhtumist.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Durin
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2005




sõnum 17.01.2016 20:30:19 vasta tsitaadiga

Te rooli mehed olete siin nii pöördes, et paha hakkab icon_smile.gif
Te võrdlete puldiga ja klaviatuuriga sõitjat rooliga sõitja vastu...ütlete , et see pole aus , kui kellelgi "näpu vahelt läheb ja teeb restardi".
Kas teie arust on pult vs rool võrdne ?

Teen ettepaneku rooliga ja puldiga sõitjad eraldi pingerivisse seada hooaja lõpuks.
Üks nimekiri kus on kõik sõitjad koos, teine eraldi.


Mis minusse puutub, siis ma üldiselt WRT Estonias ei kasuta alt+f4. Junior WRT-s on restart lubatud, seal kasutasin seda võimalust. Nagu keegi ennist mainis, et kui auto hävineb, siis olen seda kasutanud ( üle kalju ääre vms)
WRT Estonia sõitu ma pole veel lõpetanud, pole veel alt-f4 kasutanud kuna sõidan enne single playeris läbi raja, korduvalt.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2016 20:44:16 vasta tsitaadiga

Ja nagu ma mainisin, siis dirtrally.co.uk on võimalik liigade all näidata rooliga ja puldi/klaveriga sõitjaid eraldi. Ning jah see ei olegi aus kui nüüd keegi läheb ja vaatab puldi/klaveri pingerida ning üks vennike on "klassi" näidanud alt+f4'ga. Kui liigas on restartimine ära võetud, siis on see põhjusega. CS'is võid ka aimboti kasutada ja mitte vahele jääda, aga siga oled sellegipoolest. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Durin
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2005




sõnum 17.01.2016 21:55:54 vasta tsitaadiga

Alt+F4- st saab lahti juhul , kui sõit kestab mingi kindla aja, näiteks tund aega.
Üks tund on aega sõita kõik rajad lõpuni (kiiremad mehed praegu ca 47 minutit kopikatega) Sellega väldib cheatimist , sest aeg saab lihtsalt otsa ja tulemust kirja ei saa. (nn. karistus)
Muud varianti pole, peale Codemastersi enda.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nimetu112
HV kasutaja

liitunud: 06.08.2008




sõnum 17.01.2016 22:52:52 vasta tsitaadiga

Ma olen küll 100% kindel, et reaalselt kõik need kõvatajad siin on vähemalt korra seda alt+f4 kasutand. Aga kuna reaalselt ei saa keegi tõestada, et kas ta on/või ei ole seda kasutanud siis kogu see klähvimine siin, tundub ebavajalikuna.
Asi on nagu ta on ja sellega tuleb leppida.
Aga see on minu paar kopikat, kui tahate võite siin üksteise peale edasi karjuda.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 19.01.2016 01:08:08 vasta tsitaadiga

Durin kirjutas:
Te rooli mehed olete siin nii pöördes, et paha hakkab icon_smile.gif
Te võrdlete puldiga ja klaviatuuriga sõitjat rooliga sõitja vastu...ütlete , et see pole aus , kui kellelgi "näpu vahelt läheb ja teeb restardi".
Kas teie arust on pult vs rool võrdne ?


Ma mängin klaviatuuril. Süvene enne piiksumist.

Noh Rootsi tuli 50:33 . Jubedalt lendas valli koguaeg aga imeläbi ei ühtegi katkist rehvi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2016 18:18:00 vasta tsitaadiga

Keegi veel siit WRT'd R4 autoga sõidab? Eelmine etapp meid vaid kaks oligi.

EDIT: Praegu jõudsin kuidagi 6 katset ära sõita ning hetkel Martoga käib suht hull andmine icon_biggrin.gif Kord mina 6 sekundit kiirem, kord tema - nagu aru olen saanud, siis ta vist sõidab klaviatuuri ja WRC autoga, ma rooli ja R4 masinaga.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
romps22
HV vaatleja
romps22

liitunud: 19.08.2015




sõnum 20.01.2016 18:16:13 vasta tsitaadiga

Jälle ilma õige setupita sõit, aga noh mis parata, läksin praegu esimeseks. Neli või viis katset oli tehtud, siis kadus crazynevada kuskile ära, muidu olid minust ajad paremad, loodan et alt+f4 mees pole, et äkki niisama puhkab. Eksimusi tuli endal ka ikka tohutult seekord icon_sad.gif icon_mad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AndreReiu
HV vaatleja

liitunud: 29.07.2015




sõnum 20.01.2016 19:33:26 vasta tsitaadiga

Esimesed pikad katsed olid mul väga ebaõnnestunud ja ei leidnud rütmi kahjuks. Edasi juba läks paremini ja sõitsin kindla peale välja kuid siiski tegin mõne vea ja võitsin isegi mõne katse kui ma ei eksi, aga paljud kiired sõitjad on veel tulemas ja eks näis mis saab, hetkel siis teine koht aga olen kindel, et sinna ma ei jää icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2016 20:33:30 vasta tsitaadiga

rocky-b, mina hakkan R4'ga sõitma, aga esimese etapi magasin maha. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jeewsus
HV vaatleja

liitunud: 09.09.2015




sõnum 20.01.2016 21:48:34 vasta tsitaadiga

Mina sõidan ka R4-ga
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2016 22:05:28 vasta tsitaadiga

Norm, saab R4 seltskonna ka kirjumaks. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 21.01.2016 00:06:32 vasta tsitaadiga

On seal üldse niisuur vahe? Kui ma ise R4 autoga sõitsin, et upgradetud saaks siis küll eriti kiirem kui 2010 ei tundunud.
Võibolla klaviatuuriga ei saa aru icon_lol.gif

Kõik sõidavad vist jupikaupa. Ma olen alati kas kohe esimesel tunnil või vähemalt suht esimesel päeval ühe jutiga ralli ära teinud.
Viimased katsed lähevad veidi ülemeelikuks alati kuna õlle hakkab mõjuma icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2016 00:08:21 vasta tsitaadiga

Marto., 2010 just kõige kiirem.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 21.01.2016 00:18:05 vasta tsitaadiga

Bah. Ma sõnastasin valesti. Mõtlesingi seda, et 2010 ei tundunud kiirem kui R4.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2016 10:02:59 vasta tsitaadiga

2010 on sitaks kiirem kui R4, kas parempoolse juhistmega/rooliga ebamugav pole sõita(R4)? Mulle käis nii ajudele, et jätsin isegi championshipi karjääris pooleli sellepärast...
Muidugi variant ka kapotikaamerat või tagant kaamerat kasutada, aga IMO see rikub mängu ära.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jeewsus
HV vaatleja

liitunud: 09.09.2015




sõnum 21.01.2016 10:41:26 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
2010 on sitaks kiirem kui R4, kas parempoolse juhistmega/rooliga ebamugav pole sõita(R4)? Mulle käis nii ajudele, et jätsin isegi championshipi karjääris pooleli sellepärast...
Muidugi variant ka kapotikaamerat või tagant kaamerat kasutada, aga IMO see rikub mängu ära.


Mulle just meeldib selle kapotikaameraga sõita, FOV on veidi parem. Muidugi realismist on siis asi kaugel aga kuna ma kontrolleriga sõidan, mitte rooliga, siis on ehk see kapotivaade parem. Aga jah, mingi aeg sõitsin ka selle sisevaatega siis see paremal poolel asetsev rool mind küll ei häirinud nii väga..
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 21.01.2016 16:09:58 vasta tsitaadiga

Sõidan kapotivaatega ja FOV on max suureks lükatud. Muidu reageerib liiga kiiresti klaviatuuri vajutustele pilt.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 21.01.2016 16:09:58 vasta tsitaadiga

Sõidan kapotivaatega ja FOV on max suureks lükatud. Muidu reageerib liiga kiiresti klaviatuuri vajutustele pilt.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2016 17:28:11 vasta tsitaadiga

AndreReiu kirjutas:
Esimesed pikad katsed olid mul väga ebaõnnestunud ja ei leidnud rütmi kahjuks. ...
icon_lol.gif Ma sõitsin Oculus DK2, sel on nii madal resolutsioon, et Rootsi udu näeb välja nagu piimasupp! Esimesel sektoril lõhkusin mõlemad taga rehvid ja lõpetasin katse 4min kaotusega. Esimese normaalse sõidu sain alles siis kui päike välja tuli. Hetkel on ralli pooleli, kaotus on nii suur, et pole erilist motti sõita. Nagunii saan sanga taha ainult töö juures mõnel vabal hetkel.
Monte Carlo lõppes vabsei esimesel katsel, eelviimasel sektoril lõhkusin rehvi ja panin üle järsaku ja kohe katkestamine. GG thumbs_down.gif

Tekkis mõte, et Junior WRT's võiks WRC hooaja alguse puhul sõita Monte Carlot täis pikkuses sel nädalavahetusel. 2010 klassiga, restardid jätaks lubatuks. On huvi kellelgi?

_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markukku
HV vaatleja

liitunud: 21.08.2015




sõnum 21.01.2016 17:48:13 vasta tsitaadiga

Rootsi etapp kah selja taga. Sõitsin kahes osas, üks päev kuus katset, teine päev neli.
Esimene katse läks kohe aia taha, mitu spinni ja muud lollust. Edasi tekkis hea tunne, julgesin võtta väikseid riske ning vähendasin mõne eessõitjaga vahet.
Enda jaoks nö "teisel päeval" hakkasin vist liialt kihutama, mitu spinni igal katsel ja auto lagunes igast otsast, aga vähemalt lõpus. icon_smile.gif
Piire kombates saab aru, et legend selles mängus on kohati päris jube, ootaks kunagi võimalust mängus sees oma legend koostada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 21.01.2016 20:01:13 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
2010 on sitaks kiirem kui R4, kas parempoolse juhistmega/rooliga ebamugav pole sõita(R4)? Mulle käis nii ajudele, et jätsin isegi championshipi karjääris pooleli sellepärast...
Muidugi variant ka kapotikaamerat või tagant kaamerat kasutada, aga IMO see rikub mängu ära.
Subaru on vasakpoolse rooliga.
Peamine vahe R4 ja WRC vahel on kaal.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Dirt Rally mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 33, 34, 35  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.