Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 331, 332, 333 ... 383, 384, 385  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
eastsider
HV kasutaja
eastsider

liitunud: 13.02.2005




sõnum 11.01.2016 00:09:54 vasta tsitaadiga

Soov osta odavama otsa 55" telerit, smart tv võib olla, kuid pole oluline. Lisafeatuurid pole samuti olulised. Vaatasin, et 699 eest saab isegi 55" UHD teleri, täpsemalt vaatasin seda TCL-i oma:
https://www.euronics.ee/t/66752/televiisorid/55-ultra-hd-led-lcd-teler-tcl/u55s6806s

Mul on firmaga TCL ainult üks kogemus, sai kunagi üks IPS paneeliga monitor ostetud, ja sellega olen siiamaani väga rahul. On ehk keegi seda telerit poes näinud ja oskab pildikvaliteeti kommenteerida? See on ainul Tallinna laos olemas, ning võrust tallinnasse teleka pärast eriti sõita ei viitsi.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2016 15:39:06 vasta tsitaadiga

2013a LG lm660s telekal vist kuidagi netflixi praegu kätte ei saa? Vaja update oodata?
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 11.01.2016 16:44:34 vasta tsitaadiga

Igatsugu 55" TCL ja Thomson peaksin mingi 500€ maksma, et oleks mõte üldse vaadata, norm Lg 630-632v maksab letil 760 ja netipoes 690€.
See kontrastsuse teema on minu arvates ka suhteline, eeldab ideaalset ruumi pimedust, et parem kontrastsus esile tuleks, suva tingimustel ei pruugi üldse vahet olla. Samsungide vilets vaatenurk on reaalselt palju suurem probleem, kui LG madal kontrastsus, ühte näed teatud tingimustel ja teist alati, kui mingi nurga ületad.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eastsider
HV kasutaja
eastsider

liitunud: 13.02.2005




sõnum 11.01.2016 17:30:14 vasta tsitaadiga

Fullhd tcl maksabki 500, see on UHD.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 11.01.2016 18:03:20 vasta tsitaadiga

eastsider kirjutas:
Fullhd tcl maksabki 500, see on UHD.


500€ maksab ilma igasuguse smart-wifita TCL Thomson toorik, ma võrdlesin smart telereid ja odava otsa uhd on veel mõttetum ost kui fhd.
Sa vist pingutad tõsiselt, et oma oksa saagida. Philips on minu silmis ka null, mitut täiesti puuksus aparaati näinud aastate jooksul, kvaliteet pole seal firmas tähtis.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.01.2016 18:23:59 vasta tsitaadiga

http://www.flatpanelshd.com/news.php?subaction=showfull&id=1452275209
njah, OLEDini ikka ei küündi veel rahakott
tsitaat:

LG has provided the following “indication prices” to FlatpanelsHD. LG says that things can obviously change before launch. These are European prices. The TVs tend to be somewhat cheaper in the US. Update: The 65" E6 is available to pre-order from Amazon for $6999
Prices:
55” E6: 5000-6000 Euro
65” E6: 6000-8000 Euro
65” G6: 8000-10000 Euro
77” G6: 50000 Euro

viimane hind on vähe ulme icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2016 18:46:05 vasta tsitaadiga

Ma ei plaani ostma hakata enne 2019 aastat, 2018 peaks LG uus OLEDi tehas online olema.

beer_yum.gif

(need hinnad on kõik "vähe" ulmed, 50k teleka eest icon_confused.gif )
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2016 19:04:32 vasta tsitaadiga

Eks need hinnad langevad aasta teisel poolel, nagu see tavaliselt olnud on, aga jäävad ikkagi ulmeliseks. Praegu ei näe küll mõtet 3 korda rohkem maksta. UHD ja suurem ekraan tunduvad teleka valikul tõsisemad argumendid kui natuke mustem must väiksemal ekraanil. Järgmine telekas nii umbes 5 aasta pärast võiks ehk juba OLED olla.
Ja nagu lugeda võib, ei kavatse ükski teleritootja vanemate mudelite omanikke uuendustega hellitada. Samsung loobub isegi evolution kit-ide pakkumisest. Äri on julm icon_razz.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eastsider
HV kasutaja
eastsider

liitunud: 13.02.2005




sõnum 11.01.2016 20:24:47 vasta tsitaadiga

soodent kirjutas:
eastsider kirjutas:
Fullhd tcl maksabki 500, see on UHD.


500€ maksab ilma igasuguse smart-wifita TCL Thomson toorik, ma võrdlesin smart telereid ja odava otsa uhd on veel mõttetum ost kui fhd.
Sa vist pingutad tõsiselt, et oma oksa saagida. Philips on minu silmis ka null, mitut täiesti puuksus aparaati näinud aastate jooksul, kvaliteet pole seal firmas tähtis.

Okei, UHD pole tegelikult oluline, kuna ei leiaks niikuinii kasutust, sest teler läheb mu vanematele. See lg632v tundub mõistlik iseenesest. Mis oleks samsungi alternatiiv sellele? Mainisid LG kehvemat kontrastsust, samas samsungil kehvemaid vaatenurki. Kuna telerit vaadatakse põhimõtteliselt täiesti otse, siis kehvemad vaatenurgad pole väga suureks probleemiks. Kumma firma smart tv funktsioonid sulle paremad või mugavamad tunduvad?

Hetkel on seal üldse 32" kineskoopteler, mida vaadatakse 4-5m kauguselt icon_biggrin.gif

Mul on endal HD ready samsung ue32eh4300 ja olen pildikvaliteediga rahul, seega mingit ulme kvaliteeti taga ei aja.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 11.01.2016 21:15:48 vasta tsitaadiga

Mulle meeldib LG menüü rohkem, kui Samsung, kui sa 100% tead, et vaatamine toimub otse ja kevadest sügiseni välisvalgus üle ei valgusta siis vali Samsungi mõni 2015 smart fhd 55" mudel, arvatavasti mingi 800+ hind.
Samsung UE55H6400 on suht hea hinna ja kvaliteedi suhtega kuigi pigem 2014 mudel, eks otsi variante.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2016 00:07:35 vasta tsitaadiga

Jändasin oma tunnikese ja no mina oma LG telekal Netflizi ei leidnud. Premiumi all ei ole, appide all ka mitte.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2016 00:15:07 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
Jändasin oma tunnikese ja no mina oma LG telekal Netflizi ei leidnud. Premiumi all ei ole, appide all ka mitte.


Regioonimuutust proovisid? Ma vaatasin täna naiseõe 2013 mudelit ja ei paistnud ka Eestis Netflixi. Regioonimuutuse proovimiseks polnud aega.

UKs peaks olemas olema.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2016 00:16:57 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
lauri23 kirjutas:
Jändasin oma tunnikese ja no mina oma LG telekal Netflizi ei leidnud. Premiumi all ei ole, appide all ka mitte.


Regioonimuutust proovisid? Ma vaatasin täna naiseõe 2013 mudelit ja ei paistnud ka Eestis Netflixi. Regioonimuutuse proovimiseks polnud aega.

UKs peaks olemas olema.

Leidsin koha küll üles, kus seda sai teha aga ei hakanud puutuma, kuna peaks ju ametlikult eestis ka olema. Ju on vaja firmware update oodata, siin eespool räägiti midagi märtsi kuust uutematel telekatel, minu 2013 on juba "vana" ja läheb vast rohkem aega.

_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2016 00:20:11 vasta tsitaadiga

Eesti regioonis pole minumeelest ühtegi olulist äppi, millepärast peaks ennast siin hoidma.

Proovi järgi, kas UK või Saksamaa.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2016 00:26:49 vasta tsitaadiga

Tänud, ei tulnud selle peale varem, et see midagi muuta võiks. Tõesti ainult postimehe jama ja mingid venekeelsed jamad. Eks ma proovin ära. Esmapilgul seadete alt riiki valides olid vaid ida euroopa riigid nagu näiteks läti leedu poola bulgaaria rumeenia ungari jne. Kas muidu kuskil Eesti Netflix content list ka üleval on?
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.


viimati muutis lauri23 12.01.2016 00:35:47, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2016 00:30:57 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
Tänud, ei tulnud selle peale varem, et see midagi muuta võiks. Tõesti ainult postimehe jama ja mingid venekeelsed jamad. Eks ma proovin ära. Esmapilgul seadete alt riiki valides olid vaid ida euroopa riigid nagu näiteks läti leedu poola bulgaaria rumeenia jne. Kas muidu kuskil Eesti Netflix content list ka üleval on?


Selline asi on kuskilt kõrvalepandud

http://www.upload.ee/image/5459258/netflixi_seriaalid_eestis.png

Muidu, http://www.finder.com/netflix-usa-vs-world-content aga kui kasutad DNS trikki (tasulist või tasuta, kuidas ise huvi on) saad ennast lülitada lennult suvalisse regiooni, konto töötab ja kõik sisu saadaval.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2016 10:47:05 vasta tsitaadiga

Nendest milline?
http://www.onoff.ee/televiisorid/televiisorid/samsung-ue48ju6072uxxh-uhd/
http://www.onoff.ee/televiisorid/televiisorid/lg-49uf6807-uhd/
http://www.onoff.ee/televiisorid/televiisorid/lg-55uf6807-uhd/
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EML
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2016 15:55:48 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab ka midagi sellisest mudelist nagu SONY KD-55X8005C ?
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/661304/
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2016 15:55:54 vasta tsitaadiga

Jändasin täna mitu tundi ja sain lõpuks aru, et minu telekas LG lm660s veel Netflixi ei saa vaadata. Riikide all on mul igasugused riigid nagu näiteks Läti, Leedu, Poola, Bulgaaria, Ungari, Serbia, Montenegro jne. Proovisin need kõik läbi ja ühegi all netflixi veel ei ole. Eks peab uuendust ootama, lihtsalt sportlikkus huvist proovisin ära, seni kaua toidab veel torrentleech.org
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kureke
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2011




sõnum 12.01.2016 19:23:04 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
Jändasin täna mitu tundi ja sain lõpuks aru, et minu telekas LG lm660s veel Netflixi ei saa vaadata. Riikide all on mul igasugused riigid nagu näiteks Läti, Leedu, Poola, Bulgaaria, Ungari, Serbia, Montenegro jne. Proovisin need kõik läbi ja ühegi all netflixi veel ei ole. Eks peab uuendust ootama, lihtsalt sportlikkus huvist proovisin ära, seni kaua toidab veel torrentleech.org


Netflix on LM seerial kindlasti olemas, vb pead käsitsi mõne muu tarkvaraversiooni peale laskma kui praegu pole. Mingit uuendust LG enam nii vanale telerile vaevalt pakub, seda võid lootma jäädagi.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2016 19:50:50 vasta tsitaadiga

No vahest mul ikka tuleb neid uuendusi, viimane vast mingi 2 v 3 kuud tagasi.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tarts5
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2016 20:25:38 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab öelda mitme hz paneel sellel LG 49LF631V on?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2016 20:40:36 vasta tsitaadiga

Tarts5 kirjutas:
Kas keegi oskab öelda mitme hz paneel sellel LG 49LF631V on?
LF6300 seerial peaks olema 100Hz alates diagonaalist 49" Väiksemad 50Hz
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2016 22:49:40 vasta tsitaadiga

Kellel veel paari aasta vanune LG teler siis teile klienditeenindusest infot Netflixi kohta:

Täname, et olete võtnud meiega ühendust e-maili teel!

Hea meelega teavitame Teid, et Teie teleri mudeli puhul, nimelt - 47LM660S on plaanitud Netflix appi võimaldamine.
Samuti teavitame Teid, et see funktsioon pole hetkel saadaval, vaid see saab mõne aja pärast (umbes jaanuari kuu lõpus 2016 aastal meie andmete järgi ) tarkvara uuendusega.
Palun, selleks veenduge, et Teie teleril on linnukesega valitud-"Luba automaatselt uuendusi".

_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2016 16:36:59 vasta tsitaadiga

LG LA660 on küll soomed ja saksad valikus.
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EML
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2016 15:31:53 vasta tsitaadiga

Käisin siin ka tiiru poodides vaatamas ja võrdlemas erinevaid pilte ja tava hd pildiga oli suht raske vahesi märgata, kallimad mudelid jätsid küll parema mulje aga oled oli muidugi üle kõige.
Otsustasin jääda 7 seeria LG peale ning tulevikus siis võtta OLED kui hind vähe parem.
Vaatasin, et võtaks 60UF770V aga tuleb välja, et seda pole saada meie netipoodides, seega peab vist 55" võtma, 4 m kauguselt vast väga väikseks ei jää?
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2016 15:56:08 vasta tsitaadiga

4 m pealt võiks küll kaaluda 65" ostmist kui rahakott kannatab.

EML kirjutas:
...
Vaatasin, et võtaks 60UF770V aga tuleb välja, et seda pole saada meie netipoodides, seega peab vist 55" võtma, 4 m kauguselt vast väga väikseks ei jää?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2016 16:15:43 vasta tsitaadiga

Mul on 3.5-3.75m ja 55" UHD.

Ütleme, et elab ära. Varem oli 40" ja vahe on meeletu.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2016 16:49:41 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
4 m pealt võiks küll kaaluda 65" ostmist kui rahakott kannatab.

EML kirjutas:
...
Vaatasin, et võtaks 60UF770V aga tuleb välja, et seda pole saada meie netipoodides, seega peab vist 55" võtma, 4 m kauguselt vast väga väikseks ei jää?

Mul on 65UF850V ja vaatan 3m pealt. Varem oli 42". Alguses enne ostu kahtlesin et äkki jääb suureks. Praegu võin öelda et olen oma otsusega rahul. Ka korralik SD ei jää ülesskaleerituna liiga kehvaks.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eastsider
HV kasutaja
eastsider

liitunud: 13.02.2005




sõnum 14.01.2016 22:04:43 vasta tsitaadiga

soodent kirjutas:
Mulle meeldib LG menüü rohkem, kui Samsung, kui sa 100% tead, et vaatamine toimub otse ja kevadest sügiseni välisvalgus üle ei valgusta siis vali Samsungi mõni 2015 smart fhd 55" mudel, arvatavasti mingi 800+ hind.
Samsung UE55H6400 on suht hea hinna ja kvaliteedi suhtega kuigi pigem 2014 mudel, eks otsi variante.

Läheb see LG loosi ikka, kui praegu kõlbab 4m pealt 32" läikiva ekraaniga kineskoopi vaadata, siis edasiminek on korralik igal juhul. Selle raha eest IPS- paneeliga rohkem mitte midagi peale LG võtta ei olegi.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 14.01.2016 22:27:48 vasta tsitaadiga

See LG on ka läikiva ekraaniga. Nagu kõik tänapäevased telerid.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2016 22:31:19 vasta tsitaadiga

EML kirjutas:
Kas keegi teab ka midagi sellisest mudelist nagu SONY KD-55X8005C ?
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/661304/


Sony.-d väga hea pildiga (eriti värvid mõnusalt erksad) ja kui omal 50" mudel oli meeldis ka see et ekraan selline matipoolsem mitte läikiv nagu oli eelnev LG ja praegune Samsung.

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 14.01.2016 22:43:00 vasta tsitaadiga

Go Kane!, mis mudel see oli?
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2016 22:52:12 vasta tsitaadiga

http://www.arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/TAHVELARVUTID233/SONY-KDL-50W815B-50anduot-126cm-hobe-Full-HD-1920x1080-400Hz-X-Reality-PRO-DVB-C-103133

Väga mõnusa pildiga igaljuhul thumbs_up.gif

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 14.01.2016 22:57:40 vasta tsitaadiga

Mis põhjusel välja vahetasid?
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2016 23:16:04 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
Mis põhjusel välja vahetasid?


Suuremat tahtsin. Kuna enne Sony oli 55" siis peale 8 kuu kasutamis sain ikka aru et vajan suuremat ekraani. Ühtlasi tekkis hea võimalus 65" soetada.

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaco
Kreisi kasutaja


liitunud: 01.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2016 00:38:59 vasta tsitaadiga

-parun- või teised Webos LG omanikud, oskate ehk kommenteerida, kas LG äpivalikus leidub mõni mõistlikum muusikamängija?
Nimelt oleks soov võrgukettalt teleri kaudu valdavalt flac-vormingus muusikat mängida ning tulemus siis telerist optilisega DAC-i saata.
Heal oleks kui äpp oskaks ka cue sheete lugeda, osad flacid 1 file per album.

Kirjeldatud lahendus võimaldaks muusikamängimiseks kasutatavast arvutikastist sootuks loobuda - rohkem ruumi, väiksem kaablipõrgu jne
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 15.01.2016 16:28:48 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
See LG on ka läikiva ekraaniga. Nagu kõik tänapäevased telerid.


Kodanik võrdles vanade peegelläikega lcd ekraanidega, praegused on poolmatid nendega võrreldes.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 15.01.2016 16:36:21 vasta tsitaadiga

CRT-ga võrdles. Need peegeldasid tõesti veel rohkem. Aga just vanad LCD telerid oli enamasti matid ja poolmatid, mida aeg edasi, seda vähemaks selliseid jäi.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2016 21:21:42 vasta tsitaadiga

jaco kirjutas:
-parun- või teised Webos LG omanikud, oskate ehk kommenteerida, kas LG äpivalikus leidub mõni mõistlikum muusikamängija?
Nimelt oleks soov võrgukettalt teleri kaudu valdavalt flac-vormingus muusikat mängida ning tulemus siis telerist optilisega DAC-i saata.
Heal oleks kui äpp oskaks ka cue sheete lugeda, osad flacid 1 file per album.

Kirjeldatud lahendus võimaldaks muusikamängimiseks kasutatavast arvutikastist sootuks loobuda - rohkem ruumi, väiksem kaablipõrgu jne

Pole LG äpipoes seni ühtegi muusikamängijat märganud ega selle muusikateemaga ise tegelenud. Olemas on Spotify ja Deezer-i äpid. Teleris olev Smartshare äpp igatahes ei oska flac failidega midagi peale hakata.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anryo
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2016 16:25:19 vasta tsitaadiga

Ma olen ennast viimaste kuude jooksul täitsa lolliks lugenud 65" UHD telekate osas ja ei oska enam otsustada, mida võtta mida jätta ~2k eur klassis.
Odavad LG'd (850 seeria ja alla) pidid pilti väristama upscale'ngul kui 950 mis seda ei tee, on nati liiga kallis.
Samsa 6400 seeria on vist päris OK aga ma olen aru saanud, et neil puudub HDMI 2.0? Samuti ei leia, mis vahet on 6400/6450/6470 mudelitel?
Sony 8505/8509 on saanud ka häid hinnannguid ja saavad väidetavalt ka HDMI 2.0 update'i varsti. Samas, mis vahe on jälle 8505/8509 mudelil?
Täitsa lollimaja juba - mida rohekm uurid, seda segasem on.... Mida siinne rahvas soovitaks selliste soovide osas? Kindlasti mitte curved ja 3D ka ei ole hädavajalik.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2016 16:32:18 vasta tsitaadiga

anryo kirjutas:
Ma olen ennast viimaste kuude jooksul täitsa lolliks lugenud 65" UHD telekate osas ja ei oska enam otsustada, mida võtta mida jätta ~2k eur klassis.
Odavad LG'd (850 seeria ja alla) pidid pilti väristama upscale'ngul kui 950 mis seda ei tee, on nati liiga kallis.
Samsa 6400 seeria on vist päris OK aga ma olen aru saanud, et neil puudub HDMI 2.0? Samuti ei leia, mis vahet on 6400/6450/6470 mudelitel?
Sony 8505/8509 on saanud ka häid hinnannguid ja saavad väidetavalt ka HDMI 2.0 update'i varsti. Samas, mis vahe on jälle 8505/8509 mudelil?
Täitsa lollimaja juba - mida rohekm uurid, seda segasem on.... Mida siinne rahvas soovitaks selliste soovide osas? Kindlasti mitte curved ja 3D ka ei ole hädavajalik.

Ma olen täpselt samas seisus. icon_neutral.gif Hetkel mõtlen kas Pana 65CX700 või LG 65UF850. Või siis üldse LG 55EG910V OLED...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2016 16:33:55 vasta tsitaadiga

anryo kirjutas:

Täitsa lollimaja juba - mida rohekm uurid, seda segasem on.... Mida siinne rahvas soovitaks selliste soovide osas? Kindlasti mitte curved ja 3D ka ei ole hädavajalik.


Pana cx700 saab üldiselt kiita erinevates reviewdes. 50 tollise pilt oli väga hea, suuremat pole oma silmaga näinud.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anryo
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2016 17:00:42 vasta tsitaadiga

No ma olen väga lähedal SONY ostule...
http://www.miterassa.ee/sonycenter/sony-65-4k-android-tv-3d-netflix-must-kd-65x8509c/
icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2016 18:36:25 vasta tsitaadiga

anryo kirjutas:
No ma olen väga lähedal SONY ostule...
http://www.miterassa.ee/sonycenter/sony-65-4k-android-tv-3d-netflix-must-kd-65x8509c/
icon_rolleyes.gif

Huvitav.

https://www.avforums.com/review/sony-kd-65x8505c-4k-ultra-hd-tv-review.11902
HDR, 10bit, local dimming
there’s good news from Sony in that they have confirmed the X85 series, and above, will receive a software update that will make them 2.0a compatible and so able to receive an Ultra HD HDR video signal

ja http://www.flatpanelshd.com/review.php?subaction=showfull&id=1436424059
no HDR, no 10bit, no local dimming
...since X85C only uses direct LED but not local dimming zones, it is irrelevant. It will never be able to reproduce HDR.

tsitaat:
Note that the TV exists in X8505C, X8507C, X8508C and X8509C in many regions. These are all variants of the same TV

Erinevates regionides erinevad mudelid siis ikkagi? AVF tundub rääkivat 8505C ja FPHD 8509C?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2016 18:38:52 vasta tsitaadiga

anryo kirjutas:
No ma olen väga lähedal SONY ostule...
http://www.miterassa.ee/sonycenter/sony-65-4k-android-tv-3d-netflix-must-kd-65x8509c/
icon_rolleyes.gif
No osta siis ära ja räägi pärast meile ka kuidas on icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2016 19:02:24 vasta tsitaadiga

anryo kirjutas:
Samas, mis vahe on jälle 8505/8509 mudelil?

http://www.lcd-compare.com/index.php?action=compare&SONKD55X8509C=on&SONKD55X8505C=on


*üks on TFT VA (10bit) teine TFT icon_question.gif
*Motionflow XR 800 vs. 1000
*Super Bit Mapping "SMB" (8509)
*mõlemal HEVC (H.265) tuunerid
muud vahet vist pole

tv-sony-led-2015-line-up
http://www.lcd-compare.com/gamme-tv-sony-led-2015-line-up-255.htm
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2016 20:13:33 vasta tsitaadiga

http://www.sony.ee/electronics/televisions/x8500c-series/specifications
Sonyl on endal ka väike võrdlus lehe peal. Põhiline erinevus on bezeli ja jala värv enamasti eri mudelite vahel, see Motionflow värk ka, aga ilmselt ei ole see väga tajutav asi nagunii. VA paneelid peaks ikka kõigil neil olema olema.
Omal on 55" (X8509c) mudel, minu silmadele on küll hea pilt. 4K ja HDR materjali pole jõudnud proovida veel, et kas on siis tugevat vahet näha tavalise 1080p kraamiga.
Kui neid mudeleid uurisin, siis netis jäi silma, et osadel inimestel just 65" mudeli puhul on probleeme ekraanil sinakate äärtega, aga samas paljud inimesed olid rahul ka. Lihtsalt üks asi, millele võib-olla veidi tähelepanu pöörata.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anryo
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2016 22:03:31 vasta tsitaadiga

-parun- kirjutas:
anryo kirjutas:
No ma olen väga lähedal SONY ostule...
http://www.miterassa.ee/sonycenter/sony-65-4k-android-tv-3d-netflix-must-kd-65x8509c/
icon_rolleyes.gif
No osta siis ära ja räägi pärast meile ka kuidas on icon_smile.gif

No ja nii juhtuski! icon_wink.gif
Andke nüüd mõned päevad aega ja siis kirjutan, kuidas on.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2016 22:41:14 vasta tsitaadiga

anryo, miks sa HV'd ei kasuta? https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/633460/
€60 odavam...

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 331, 332, 333 ... 383, 384, 385  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.