|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
eastsider
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2005
|
11.01.2016 00:09:54
|
|
|
Soov osta odavama otsa 55" telerit, smart tv võib olla, kuid pole oluline. Lisafeatuurid pole samuti olulised. Vaatasin, et 699 eest saab isegi 55" UHD teleri, täpsemalt vaatasin seda TCL-i oma:
https://www.euronics.ee/t/66752/televiisorid/55-ultra-hd-led-lcd-teler-tcl/u55s6806s
Mul on firmaga TCL ainult üks kogemus, sai kunagi üks IPS paneeliga monitor ostetud, ja sellega olen siiamaani väga rahul. On ehk keegi seda telerit poes näinud ja oskab pildikvaliteeti kommenteerida? See on ainul Tallinna laos olemas, ning võrust tallinnasse teleka pärast eriti sõita ei viitsi.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
11.01.2016 16:44:34
|
|
|
Igatsugu 55" TCL ja Thomson peaksin mingi 500€ maksma, et oleks mõte üldse vaadata, norm Lg 630-632v maksab letil 760 ja netipoes 690€.
See kontrastsuse teema on minu arvates ka suhteline, eeldab ideaalset ruumi pimedust, et parem kontrastsus esile tuleks, suva tingimustel ei pruugi üldse vahet olla. Samsungide vilets vaatenurk on reaalselt palju suurem probleem, kui LG madal kontrastsus, ühte näed teatud tingimustel ja teist alati, kui mingi nurga ületad.
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eastsider
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2005
|
11.01.2016 17:30:14
|
|
|
| Fullhd tcl maksabki 500, see on UHD.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
11.01.2016 18:03:20
|
|
|
| eastsider kirjutas: |
| Fullhd tcl maksabki 500, see on UHD. |
500€ maksab ilma igasuguse smart-wifita TCL Thomson toorik, ma võrdlesin smart telereid ja odava otsa uhd on veel mõttetum ost kui fhd.
Sa vist pingutad tõsiselt, et oma oksa saagida. Philips on minu silmis ka null, mitut täiesti puuksus aparaati näinud aastate jooksul, kvaliteet pole seal firmas tähtis.
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
11.01.2016 18:23:59
|
|
|
http://www.flatpanelshd.com/news.php?subaction=showfull&id=1452275209
njah, OLEDini ikka ei küündi veel rahakott
| tsitaat: |
LG has provided the following “indication prices” to FlatpanelsHD. LG says that things can obviously change before launch. These are European prices. The TVs tend to be somewhat cheaper in the US. Update: The 65" E6 is available to pre-order from Amazon for $6999
Prices:
55” E6: 5000-6000 Euro
65” E6: 6000-8000 Euro
65” G6: 8000-10000 Euro
77” G6: 50000 Euro
|
viimane hind on vähe ulme
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
11.01.2016 18:46:05
|
|
|
Ma ei plaani ostma hakata enne 2019 aastat, 2018 peaks LG uus OLEDi tehas online olema.
(need hinnad on kõik "vähe" ulmed, 50k teleka eest )
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
11.01.2016 19:04:32
|
|
|
Eks need hinnad langevad aasta teisel poolel, nagu see tavaliselt olnud on, aga jäävad ikkagi ulmeliseks. Praegu ei näe küll mõtet 3 korda rohkem maksta. UHD ja suurem ekraan tunduvad teleka valikul tõsisemad argumendid kui natuke mustem must väiksemal ekraanil. Järgmine telekas nii umbes 5 aasta pärast võiks ehk juba OLED olla.
Ja nagu lugeda võib, ei kavatse ükski teleritootja vanemate mudelite omanikke uuendustega hellitada. Samsung loobub isegi evolution kit-ide pakkumisest. Äri on julm
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eastsider
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2005
|
11.01.2016 20:24:47
|
|
|
| soodent kirjutas: |
| eastsider kirjutas: |
| Fullhd tcl maksabki 500, see on UHD. |
500€ maksab ilma igasuguse smart-wifita TCL Thomson toorik, ma võrdlesin smart telereid ja odava otsa uhd on veel mõttetum ost kui fhd.
Sa vist pingutad tõsiselt, et oma oksa saagida. Philips on minu silmis ka null, mitut täiesti puuksus aparaati näinud aastate jooksul, kvaliteet pole seal firmas tähtis. |
Okei, UHD pole tegelikult oluline, kuna ei leiaks niikuinii kasutust, sest teler läheb mu vanematele. See lg632v tundub mõistlik iseenesest. Mis oleks samsungi alternatiiv sellele? Mainisid LG kehvemat kontrastsust, samas samsungil kehvemaid vaatenurki. Kuna telerit vaadatakse põhimõtteliselt täiesti otse, siis kehvemad vaatenurgad pole väga suureks probleemiks. Kumma firma smart tv funktsioonid sulle paremad või mugavamad tunduvad?
Hetkel on seal üldse 32" kineskoopteler, mida vaadatakse 4-5m kauguselt
Mul on endal HD ready samsung ue32eh4300 ja olen pildikvaliteediga rahul, seega mingit ulme kvaliteeti taga ei aja.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
11.01.2016 21:15:48
|
|
|
Mulle meeldib LG menüü rohkem, kui Samsung, kui sa 100% tead, et vaatamine toimub otse ja kevadest sügiseni välisvalgus üle ei valgusta siis vali Samsungi mõni 2015 smart fhd 55" mudel, arvatavasti mingi 800+ hind.
Samsung UE55H6400 on suht hea hinna ja kvaliteedi suhtega kuigi pigem 2014 mudel, eks otsi variante.
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
12.01.2016 00:15:07
|
|
|
| lauri23 kirjutas: |
| Jändasin oma tunnikese ja no mina oma LG telekal Netflizi ei leidnud. Premiumi all ei ole, appide all ka mitte. |
Regioonimuutust proovisid? Ma vaatasin täna naiseõe 2013 mudelit ja ei paistnud ka Eestis Netflixi. Regioonimuutuse proovimiseks polnud aega.
UKs peaks olemas olema.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
12.01.2016 00:20:11
|
|
|
Eesti regioonis pole minumeelest ühtegi olulist äppi, millepärast peaks ennast siin hoidma.
Proovi järgi, kas UK või Saksamaa.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
12.01.2016 00:30:57
|
|
|
| lauri23 kirjutas: |
| Tänud, ei tulnud selle peale varem, et see midagi muuta võiks. Tõesti ainult postimehe jama ja mingid venekeelsed jamad. Eks ma proovin ära. Esmapilgul seadete alt riiki valides olid vaid ida euroopa riigid nagu näiteks läti leedu poola bulgaaria rumeenia jne. Kas muidu kuskil Eesti Netflix content list ka üleval on? |
Selline asi on kuskilt kõrvalepandud
http://www.upload.ee/image/5459258/netflixi_seriaalid_eestis.png
Muidu, http://www.finder.com/netflix-usa-vs-world-content aga kui kasutad DNS trikki (tasulist või tasuta, kuidas ise huvi on) saad ennast lülitada lennult suvalisse regiooni, konto töötab ja kõik sisu saadaval.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EML
Kreisi kasutaja
liitunud: 22.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005
|
12.01.2016 15:55:54
|
|
|
Jändasin täna mitu tundi ja sain lõpuks aru, et minu telekas LG lm660s veel Netflixi ei saa vaadata. Riikide all on mul igasugused riigid nagu näiteks Läti, Leedu, Poola, Bulgaaria, Ungari, Serbia, Montenegro jne. Proovisin need kõik läbi ja ühegi all netflixi veel ei ole. Eks peab uuendust ootama, lihtsalt sportlikkus huvist proovisin ära, seni kaua toidab veel torrentleech.org
_________________ Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt. |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kureke
HV kasutaja
liitunud: 24.04.2011
|
12.01.2016 19:23:04
|
|
|
| lauri23 kirjutas: |
| Jändasin täna mitu tundi ja sain lõpuks aru, et minu telekas LG lm660s veel Netflixi ei saa vaadata. Riikide all on mul igasugused riigid nagu näiteks Läti, Leedu, Poola, Bulgaaria, Ungari, Serbia, Montenegro jne. Proovisin need kõik läbi ja ühegi all netflixi veel ei ole. Eks peab uuendust ootama, lihtsalt sportlikkus huvist proovisin ära, seni kaua toidab veel torrentleech.org |
Netflix on LM seerial kindlasti olemas, vb pead käsitsi mõne muu tarkvaraversiooni peale laskma kui praegu pole. Mingit uuendust LG enam nii vanale telerile vaevalt pakub, seda võid lootma jäädagi.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tarts5
HV kasutaja
liitunud: 04.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
12.01.2016 20:40:36
|
|
|
|
LF6300 seerial peaks olema 100Hz alates diagonaalist 49" Väiksemad 50Hz
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
13.01.2016 16:36:59
|
|
|
LG LA660 on küll soomed ja saksad valikus.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EML
Kreisi kasutaja
liitunud: 22.11.2001
|
14.01.2016 15:31:53
|
|
|
Käisin siin ka tiiru poodides vaatamas ja võrdlemas erinevaid pilte ja tava hd pildiga oli suht raske vahesi märgata, kallimad mudelid jätsid küll parema mulje aga oled oli muidugi üle kõige.
Otsustasin jääda 7 seeria LG peale ning tulevikus siis võtta OLED kui hind vähe parem.
Vaatasin, et võtaks 60UF770V aga tuleb välja, et seda pole saada meie netipoodides, seega peab vist 55" võtma, 4 m kauguselt vast väga väikseks ei jää?
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
14.01.2016 15:56:08
|
|
|
4 m pealt võiks küll kaaluda 65" ostmist kui rahakott kannatab.
| EML kirjutas: |
...
Vaatasin, et võtaks 60UF770V aga tuleb välja, et seda pole saada meie netipoodides, seega peab vist 55" võtma, 4 m kauguselt vast väga väikseks ei jää? |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
14.01.2016 16:15:43
|
|
|
Mul on 3.5-3.75m ja 55" UHD.
Ütleme, et elab ära. Varem oli 40" ja vahe on meeletu.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
14.01.2016 16:49:41
|
|
|
| Six kirjutas: |
4 m pealt võiks küll kaaluda 65" ostmist kui rahakott kannatab.
| EML kirjutas: |
...
Vaatasin, et võtaks 60UF770V aga tuleb välja, et seda pole saada meie netipoodides, seega peab vist 55" võtma, 4 m kauguselt vast väga väikseks ei jää? |
|
Mul on 65UF850V ja vaatan 3m pealt. Varem oli 42". Alguses enne ostu kahtlesin et äkki jääb suureks. Praegu võin öelda et olen oma otsusega rahul. Ka korralik SD ei jää ülesskaleerituna liiga kehvaks.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eastsider
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2005
|
14.01.2016 22:04:43
|
|
|
| soodent kirjutas: |
Mulle meeldib LG menüü rohkem, kui Samsung, kui sa 100% tead, et vaatamine toimub otse ja kevadest sügiseni välisvalgus üle ei valgusta siis vali Samsungi mõni 2015 smart fhd 55" mudel, arvatavasti mingi 800+ hind.
Samsung UE55H6400 on suht hea hinna ja kvaliteedi suhtega kuigi pigem 2014 mudel, eks otsi variante. |
Läheb see LG loosi ikka, kui praegu kõlbab 4m pealt 32" läikiva ekraaniga kineskoopi vaadata, siis edasiminek on korralik igal juhul. Selle raha eest IPS- paneeliga rohkem mitte midagi peale LG võtta ei olegi.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007

|
14.01.2016 22:27:48
|
|
|
See LG on ka läikiva ekraaniga. Nagu kõik tänapäevased telerid.
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
14.01.2016 22:31:19
|
|
|
Sony.-d väga hea pildiga (eriti värvid mõnusalt erksad) ja kui omal 50" mudel oli meeldis ka see et ekraan selline matipoolsem mitte läikiv nagu oli eelnev LG ja praegune Samsung.
_________________ Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618 |
|
| Kommentaarid: 1842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1345 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007

|
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 1842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1345 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007

|
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
14.01.2016 23:16:04
|
|
|
| von Wu kirjutas: |
| Mis põhjusel välja vahetasid? |
Suuremat tahtsin. Kuna enne Sony oli 55" siis peale 8 kuu kasutamis sain ikka aru et vajan suuremat ekraani. Ühtlasi tekkis hea võimalus 65" soetada.
_________________ Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618 |
|
| Kommentaarid: 1842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1345 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaco
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2002
|
15.01.2016 00:38:59
|
|
|
-parun- või teised Webos LG omanikud, oskate ehk kommenteerida, kas LG äpivalikus leidub mõni mõistlikum muusikamängija?
Nimelt oleks soov võrgukettalt teleri kaudu valdavalt flac-vormingus muusikat mängida ning tulemus siis telerist optilisega DAC-i saata.
Heal oleks kui äpp oskaks ka cue sheete lugeda, osad flacid 1 file per album.
Kirjeldatud lahendus võimaldaks muusikamängimiseks kasutatavast arvutikastist sootuks loobuda - rohkem ruumi, väiksem kaablipõrgu jne
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
15.01.2016 16:28:48
|
|
|
| von Wu kirjutas: |
| See LG on ka läikiva ekraaniga. Nagu kõik tänapäevased telerid. |
Kodanik võrdles vanade peegelläikega lcd ekraanidega, praegused on poolmatid nendega võrreldes.
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007

|
15.01.2016 16:36:21
|
|
|
CRT-ga võrdles. Need peegeldasid tõesti veel rohkem. Aga just vanad LCD telerid oli enamasti matid ja poolmatid, mida aeg edasi, seda vähemaks selliseid jäi.
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
16.01.2016 21:21:42
|
|
|
| jaco kirjutas: |
-parun- või teised Webos LG omanikud, oskate ehk kommenteerida, kas LG äpivalikus leidub mõni mõistlikum muusikamängija?
Nimelt oleks soov võrgukettalt teleri kaudu valdavalt flac-vormingus muusikat mängida ning tulemus siis telerist optilisega DAC-i saata.
Heal oleks kui äpp oskaks ka cue sheete lugeda, osad flacid 1 file per album.
Kirjeldatud lahendus võimaldaks muusikamängimiseks kasutatavast arvutikastist sootuks loobuda - rohkem ruumi, väiksem kaablipõrgu jne |
Pole LG äpipoes seni ühtegi muusikamängijat märganud ega selle muusikateemaga ise tegelenud. Olemas on Spotify ja Deezer-i äpid. Teleris olev Smartshare äpp igatahes ei oska flac failidega midagi peale hakata.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anryo
HV kasutaja
liitunud: 14.10.2004
|
17.01.2016 16:25:19
|
|
|
Ma olen ennast viimaste kuude jooksul täitsa lolliks lugenud 65" UHD telekate osas ja ei oska enam otsustada, mida võtta mida jätta ~2k eur klassis.
Odavad LG'd (850 seeria ja alla) pidid pilti väristama upscale'ngul kui 950 mis seda ei tee, on nati liiga kallis.
Samsa 6400 seeria on vist päris OK aga ma olen aru saanud, et neil puudub HDMI 2.0? Samuti ei leia, mis vahet on 6400/6450/6470 mudelitel?
Sony 8505/8509 on saanud ka häid hinnannguid ja saavad väidetavalt ka HDMI 2.0 update'i varsti. Samas, mis vahe on jälle 8505/8509 mudelil?
Täitsa lollimaja juba - mida rohekm uurid, seda segasem on.... Mida siinne rahvas soovitaks selliste soovide osas? Kindlasti mitte curved ja 3D ka ei ole hädavajalik.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
17.01.2016 16:32:18
|
|
|
| anryo kirjutas: |
Ma olen ennast viimaste kuude jooksul täitsa lolliks lugenud 65" UHD telekate osas ja ei oska enam otsustada, mida võtta mida jätta ~2k eur klassis.
Odavad LG'd (850 seeria ja alla) pidid pilti väristama upscale'ngul kui 950 mis seda ei tee, on nati liiga kallis.
Samsa 6400 seeria on vist päris OK aga ma olen aru saanud, et neil puudub HDMI 2.0? Samuti ei leia, mis vahet on 6400/6450/6470 mudelitel?
Sony 8505/8509 on saanud ka häid hinnannguid ja saavad väidetavalt ka HDMI 2.0 update'i varsti. Samas, mis vahe on jälle 8505/8509 mudelil?
Täitsa lollimaja juba - mida rohekm uurid, seda segasem on.... Mida siinne rahvas soovitaks selliste soovide osas? Kindlasti mitte curved ja 3D ka ei ole hädavajalik. |
Ma olen täpselt samas seisus. Hetkel mõtlen kas Pana 65CX700 või LG 65UF850. Või siis üldse LG 55EG910V OLED...
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
17.01.2016 16:33:55
|
|
|
| anryo kirjutas: |
Täitsa lollimaja juba - mida rohekm uurid, seda segasem on.... Mida siinne rahvas soovitaks selliste soovide osas? Kindlasti mitte curved ja 3D ka ei ole hädavajalik. |
Pana cx700 saab üldiselt kiita erinevates reviewdes. 50 tollise pilt oli väga hea, suuremat pole oma silmaga näinud.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anryo
HV kasutaja
liitunud: 14.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
17.01.2016 18:36:25
|
|
|
Huvitav.
https://www.avforums.com/review/sony-kd-65x8505c-4k-ultra-hd-tv-review.11902
HDR, 10bit, local dimming
there’s good news from Sony in that they have confirmed the X85 series, and above, will receive a software update that will make them 2.0a compatible and so able to receive an Ultra HD HDR video signal
ja http://www.flatpanelshd.com/review.php?subaction=showfull&id=1436424059
no HDR, no 10bit, no local dimming
...since X85C only uses direct LED but not local dimming zones, it is irrelevant. It will never be able to reproduce HDR.
| tsitaat: |
| Note that the TV exists in X8505C, X8507C, X8508C and X8509C in many regions. These are all variants of the same TV |
Erinevates regionides erinevad mudelid siis ikkagi? AVF tundub rääkivat 8505C ja FPHD 8509C?
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
17.01.2016 18:38:52
|
|
|
No osta siis ära ja räägi pärast meile ka kuidas on
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woo456
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2006
|
17.01.2016 20:13:33
|
|
|
http://www.sony.ee/electronics/televisions/x8500c-series/specifications
Sonyl on endal ka väike võrdlus lehe peal. Põhiline erinevus on bezeli ja jala värv enamasti eri mudelite vahel, see Motionflow värk ka, aga ilmselt ei ole see väga tajutav asi nagunii. VA paneelid peaks ikka kõigil neil olema olema.
Omal on 55" (X8509c) mudel, minu silmadele on küll hea pilt. 4K ja HDR materjali pole jõudnud proovida veel, et kas on siis tugevat vahet näha tavalise 1080p kraamiga.
Kui neid mudeleid uurisin, siis netis jäi silma, et osadel inimestel just 65" mudeli puhul on probleeme ekraanil sinakate äärtega, aga samas paljud inimesed olid rahul ka. Lihtsalt üks asi, millele võib-olla veidi tähelepanu pöörata.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anryo
HV kasutaja
liitunud: 14.10.2004
|
17.01.2016 22:03:31
|
|
|
| -parun- kirjutas: |
No osta siis ära ja räägi pärast meile ka kuidas on  |
No ja nii juhtuski!
Andke nüüd mõned päevad aega ja siis kirjutan, kuidas on.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|