Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 342, 343, 344 ... 581, 582, 583  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
42%
 42%  [ 27 ]
10-8a
17%
 17%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
7%
 7%  [ 5 ]
4-2a
4%
 4%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
15%
 15%  [ 10 ]
hääli kokku : 63

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
andrez3d
HV veteran
andrez3d

liitunud: 29.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2015 13:05:44 vasta tsitaadiga

Tanel468 kirjutas:
ma võin spotteriks tulla icon_razz.gif


Erick ei jaga endiselt arty mängimisest midagi. Kui alguses oli juttu staatilise tanki tabamisest 1000 meetri pealt, siis jutu sees hakkab ta juba rääkima liikuva pisikese mediumi laskmisest, kes teab, et arty teda laseb. Ükski arty ei raiska mõttetule ringi sõitvale tankile mitte ühtegi mürsku, kui see abstraktselt mööda põldu kihutab. Kui ma rääkisin 50 Km/h sõitvatest tankidest, siis ma rääkisin tankidest, mis sõidavad positsioonidele ja arvavad, et neid keegi ei puuduta.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 31.12.2015 13:39:08 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
On sedagi proovitud, aga mu meelest see liiga toores veel. Ja eks minusugune statsipede vajab ikka ka mõnda korralikku statsisaiti, kus enda progressi jälgida. Muidu raske mängus motti hoida.

Hetkel ei ole devidel plaanis anda ligipääsu AW API-le - seega hetke seisuga ei tule AW-le mode ja igasuguseid statistika trackereid.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 31.12.2015 13:48:38 vasta tsitaadiga

andrez3d kirjutas:
Tanel468 kirjutas:
ma võin spotteriks tulla icon_razz.gif


Erick ei jaga endiselt arty mängimisest midagi. Kui alguses oli juttu staatilise tanki tabamisest 1000 meetri pealt, siis jutu sees hakkab ta juba rääkima liikuva pisikese mediumi laskmisest, kes teab, et arty teda laseb. Ükski arty ei raiska mõttetule ringi sõitvale tankile mitte ühtegi mürsku, kui see abstraktselt mööda põldu kihutab. Kui ma rääkisin 50 Km/h sõitvatest tankidest, siis ma rääkisin tankidest, mis sõidavad positsioonidele ja arvavad, et neid keegi ei puuduta.


Ei, ma ikkagi mõtlesin sirgjoones sõitu üle maastiku. Kui ma seal rapsima hakkaks, siis sul poleks üldse võimalust ju. Ja mõõdab mõlemat, nii staatilise kui sirgjoones 50km/h liikuva tanki tabamist. Seda võib lausa striimida.


viimati muutis erick 31.12.2015 13:48:56, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 31.12.2015 13:48:44 vasta tsitaadiga

gemini kirjutas:
erick kirjutas:
On sedagi proovitud, aga mu meelest see liiga toores veel. Ja eks minusugune statsipede vajab ikka ka mõnda korralikku statsisaiti, kus enda progressi jälgida. Muidu raske mängus motti hoida.

Hetkel ei ole devidel plaanis anda ligipääsu AW API-le - seega hetke seisuga ei tule AW-le mode ja igasuguseid statistika trackereid.

Kusjuures eile kui WoTi mängisin, siis polnud ühtegi modi peal ja kuidagi rahulikum oli mängida kohe. (ei saanud lahingu alguses infarkti, et tiim koosneb poola ja tšehhi idiootidest) icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 01.01.2016 21:51:32 vasta tsitaadiga

Tegime siis striimis ka väikese poolteadusliku testi, tulemused olid minu jaoks küll üllatavad ja muutsid päris oluliselt mu arvamust sellel teemal.

BC 155 58, hea crew ja kogenud arta mängija

1000m distantsilt seisvat mediumit lastes direct hit tabavusprotsent 7/10 ehk 70%.
500m distantsilt seisvat mediumit lastes direct hit tabavusprotsent 6/10 ehk 60%.
1000m distantsilt sirgjoones 50km/h+ sõitva mediumi direct hit tabavusprotsent 4/10 ehk 40%. (palju õnne tasuta õlle puhul, andrez3d!)

Kui kaks esimest testi mõõtsid puhast mehhaanilist RNG-d, siis viimane test mõõtis samavõrd ka skilli.

Test ise on vaadatav siin: http://www.twitch.tv/senpaierick/v/33008320


viimati muutis erick 02.01.2016 01:57:29, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2016 22:33:33 vasta tsitaadiga

Reload timer peal ja puha icon_biggrin.gif Mad skillz
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 01.01.2016 22:45:34 vasta tsitaadiga

erick, 4-tunnise video pealt peaks üles otsima selle õige koha?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2016 22:51:11 vasta tsitaadiga

mikk36, päris pikk segment on, klõpsides leiab kiiresti üles.

Viimase 1000 lahingu WN8 läheneb vaikselt 2000-le, kui viitsiks rohkem mängida, siis oleks juba käes.

_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DamienDK
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2005




sõnum 01.01.2016 22:57:01 vasta tsitaadiga

erick, et arta mängimine totaalne RNG ei olegi?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andrez3d
HV veteran
andrez3d

liitunud: 29.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2016 23:57:32 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:

1000m distantsilt sirgjoones 50km/h+ sõitva mediumi direct hit tabavusprotsent 4/10 ehk 40%. (palju õnne tasuta õlle puhul, andrez3d!)
7


Loodan, et aitad ka juua seda, mille ma välja valisin.

Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 02.01.2016 01:56:38 vasta tsitaadiga

Sry, vale link sai postitusse, see on õige 20min jupp: http://www.twitch.tv/senpaierick/v/33008320

maatriks kirjutas:
Reload timer peal ja puha icon_biggrin.gif Mad skillz


Ma ei saa aru, mida sa öelda üritad. Reload timer annab superunicum skille v?
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2016 10:15:25 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
maatriks kirjutas:
Reload timer peal ja puha :D Mad skillz


Ma ei saa aru, mida sa öelda üritad. Reload timer annab superunicum skille v?
Ei anna, küll parandab ta mängija tulemust.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik71284
HV kasutaja
erik71284

liitunud: 25.02.2004




sõnum 02.01.2016 12:37:59 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Sry, vale link sai postitusse, see on õige 20min jupp: http://www.twitch.tv/senpaierick/v/33008320

maatriks kirjutas:
Reload timer peal ja puha icon_biggrin.gif Mad skillz


Ma ei saa aru, mida sa öelda üritad. Reload timer annab superunicum skille v?


Vaatasin selle testi ära ja tahaks oma kaks senti lisada, mis puudutab teie vaidlust arty täpsus vs laske kaugus. Esiteks ma ei ole päris kindel, kuidas ballistilist hajumist mängus simuleeritud on, seega ei pruugi järgnevad analoogiad mängus kehtida, küll aga päris elus. Esiteks tahaks öelda, et saadud tulemused olid häirivalt head arvestades arty täpsuse väärtust mängus.

Põhimõte seisneb selles, et mida väiksem laskenurk (laskenurka mõjutab ka laskja ja sihtmärgi vaheline kõrguste vahe), seda väljavenitatuma ellipsoidi moodustavad tabamused. Seega näiteks tankiga on väga keeruline saada otsetabamust kaevikus istuva sõduri pihta, sest väga väikene eksimus tähendab puudu- või ülelendu. Vastupidiselt mida suurema tõstenurgaga lasta, seda enam lähemeb tabamuste ellips ringi kujule, küll aga suureneb hajuvus. Näiteks miinipildujaga, mille tõstenurk on 60-80 kraadi on seetõttu lihtsam kaevikut tabada. Suure laskenurgaga relvade puhul suureneb märgatavalt lennuaeg ja sellest tulenevalt on välistel mõjutajatel rohkem aega oma mõju avaldada, ning mürsku/ miini oma kursilt kõrvale juhtida. Sama loogika kehtib ka kaugemale laskmise puhul, ehk välistel mõjutajatel on rohkem aega mõjuda. Seega lühike järeldus on, et mida kaugemale lasta, seda suuremaks muutub tõstenurk ja seda enam muutub hajuvus ellipsist ringi kujulisemaks, seda küll täpsuse arvelt. Mängu loogikasse ülekandes peaks lähedal olevate sihtmärkide puhul mürsk suurema tõenäosusega, kas üle või puudu lendama vt. Joonis 1(põhjus miks sihitakse torni taha laske) ja kaugemate sihtmärkide puhul peaks olema vähem tabamusi, kuid mürsud kukuvad tanki suhtes valdavalt lähemale ja teevad splashi vt. Joonis 2.

Joonis 1
Spoiler Spoiler Spoiler


Joonis 2
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 02.01.2016 13:41:25 vasta tsitaadiga

Mängus toimib sihtimine nii nagu korrektne eeldada on, oskajamad mängijad sihivad ise sobivale/eelistatud kaugusele masinate taha, seda ka põhjusel, et kui sihtmärk ära kaob, siis sihitav kõrgus ei muutu, kuna maapind on madalamal tanki kerest, kuhu enne sihtisid.
Seda siis seetõttu, et sihik üritab välja kalkuleerida kohta, kus mürsu trajektooril läbi sinu sihitud punkti jõuaks see maapinnani/kõva objektini.
Näiteks sihtides tanki arvutatakse trajektoor läbima tanki kerel sihitud kohta ja siis edasi maapinda. Sihtides otse maapindaei ole seda läbimist vaja kalkuleerida ja sihik käitub seeläbi stabiilsemalt, kuna puuduvad eri kõrgused, mida kere puhul arvestada tuleb (kuppel kõrgemal kui nina, eri kõrgused ninal jne).

Mingi aeg oli (pole kursis hetkeseisuga) olemas ka üks mod, millega sai vaatenurka muuta liikursuurtükiga sihtides selliseks, et näitaks umbes 30 kraadise nurga alt sihikut, mis aitas sihtida näiteks kallakul olevaid masinaid, kuna hajumisrõngas oli enamvähem ringi kujuline sedasi ellipsi asemel, mis ülevaltvaates on.

Kaugus vs täpsus:
Sinu tankivalik mängis palju rolli selles, et lähemalt lastes kehvem täpsus oli: sul oli väga madal tank. E 50'ga sõites oleks tulemus samasse auku olnud, kuna selle küljeprofiil vs pealtprofiil on palju rohkem samasse auku.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 02.01.2016 13:57:06 vasta tsitaadiga

maatriks kirjutas:
erick kirjutas:
maatriks kirjutas:
Reload timer peal ja puha icon_biggrin.gif Mad skillz


Ma ei saa aru, mida sa öelda üritad. Reload timer annab superunicum skille v?
Ei anna, küll parandab ta mängija tulemust.


Ainus viis kuidas ta parandab mängija tulemust on see, et saad teadlikuks oma reloadi pikkusest ja näed, kuidas erinevad crew skillid ja lisavarustus seda mõjutavad. Aitab informeeritumaid otsuseid teha kui tanki seadistad.

Aga suht pull küll et sa nii lihtsat asja pead suureks eeliseks, tekib lausa küsimus, et mida sa veel nendest modidest arvaksid, mis kuvavad vastase tanki info sulle (soomus, kahuri pene ja dam, view range) niipea kui sihik sellel peatub, või siis näitab sulle sihikul oleva vastase tanki osa soomuse paksust sihiku kõrval. Tomatist saab koheselt platinum uunikum? icon_smile.gif

Ma muidugi ei saa siiani aru, miks osad mängijad ise mode ei installi. Aslain.com on olemas modpack koos kasutajasõbraliku installeriga (isegi iga modi preview on seal, näitab täpselt screenshotioga mis ja kuhu tuleb), see on tasuta ja igaüks kes viitsib võib selle endale peale panna. Tundub selline mõttetu jonn, et maa on ikka lapik kuni ma elus olen vms icon_smile.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2016 14:31:03 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
maatriks kirjutas:
erick kirjutas:
maatriks kirjutas:
Reload timer peal ja puha icon_biggrin.gif Mad skillz


Ma ei saa aru, mida sa öelda üritad. Reload timer annab superunicum skille v?
Ei anna, küll parandab ta mängija tulemust.


Ainus viis kuidas ta parandab mängija tulemust on see, et saad teadlikuks oma reloadi pikkusest ja näed, kuidas erinevad crew skillid ja lisavarustus seda mõjutavad. Aitab informeeritumaid otsuseid teha kui tanki seadistad.
Naljamees, see info on sul niigi garaazis olemas, ilma Reload Timer't kasutamatagi.
Spoiler Spoiler Spoiler

Timer uunikumi loomulikult ei tee, samas lahingus üheaegselt mitu-mitme vastu on see üsnagi abiks. Mitte asendamatu, aga abiks.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 02.01.2016 14:58:13 vasta tsitaadiga

bladerunner, ainult siis kui kasutad vastavat modi (päris irooniline, mis?). Stock garaaž ei näita seda infot.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DamienDK
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2005




sõnum 02.01.2016 15:04:23 vasta tsitaadiga

Minusugusele pooltomatile on modid nagu reload timer väga vajalikud, põhiliselt just sellepärast, et ei ole veel pähe õppinud enamus tankide statse. Super uunikumi nendega küll ei tee, sest modid ei paranda mu positsioonivalikuid, reageerimiskiirust jne, kuid uunikumilähedasi tulemusi aitavad küll osades sessioonides ära tuua.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2016 15:35:19 vasta tsitaadiga

erick, puhtast XVM-st piisab (päris irooniline, mis?).
Ja üleüldse, jutt käis Reload Timer'st ja sellest, et sinu arvates see muud kasulikku peale selle "et saad teadlikuks oma reloadi pikkusest ja näed, kuidas erinevad crew skillid ja lisavarustus seda mõjutavad." ei anna. IMHO on see viimane asi mida ta annab. Relva laadimise kestvus on ju niigi lahingu ajal näha, milleks ma peaksin selleks veel Reload Timer-i paigaldama?
XVM abil näen ma sedasama infot juba enne lahingut ja saan koheselt tagasisidet, palju nt. lisatoit annab. Mu IS-3 näite puhul väheneb laadimisaeg 10,98s -> 10,52s peale.

Ja on ikka vaks vahet, kas ma tean omaenda laadimisaega või mis seisus nt. 3 mu vastas istuvat tanki laadimisaegadega parasjagu on.
... järgmisena topid sa omale WarPacki vms iganes see sihiku laserkiirt näitas peale ja väidad et peale selle, et ekraanile tekib lahe punane kiir millega tore ringi vehkida, see ei annagi. icon_lol.gif

erick see et sul Reload Timer peal on ei morjenda suurt kedagi, tõesti, uunikumiks sellega ei saa, aga hakata mingit iba ajama, et see on ennekõike ainult su oma meeskonna ja tanki seadistamiseks, ka ei maksa.
Oled hea mängija, oled, aga ära seepärast teisi lollideks ka pea.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 02.01.2016 18:19:24 vasta tsitaadiga

ot:
Pooltel juhtudel ma ei saa aru, mida sa näidata üritad. XVM on samuti mod. See sama reload timer tuleb XVMiga by default ja garaažisisene samuti. Kui sa arvad, et minu tasemel mängija puhul see on mingi oluline faktor lahingus, siis sa eksid. Ma arvutasin neid reload aegu käsitsi kokku enne seda kui XVMi olemasolust aimugi oli.

Pigem oli iba sinu jutt, et reload aeg on garaažis niigi näha. Tomatitel on alati 100 vabandust varnast võtta, miks teised neist paremaid tulemusi näitavad, aga ei ole "tegelikult" paremad mängijad. Ära ole üks neist.


EDIT: tundub, et siin on arutelus segamini läinud kaks "reload timerit". Mul on ainult see reload timer, mis näitab enda tanki reloadi sekundites. Eelpool vist räägiti sellest, mis näitab vaenlase tankide reloade sekundites. Sellist ma enam ei kasuta ammu.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2016 22:17:14 vasta tsitaadiga

Te botid võiks ka aru saada, et see vastase reload timer näitab ainult base reloadi, ehk siis ühesõnaga on suht useless.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p6kk
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2015




sõnum 02.01.2016 22:20:55 vasta tsitaadiga

Noh erick, said nüüd natuke targemaks artyde pealt? Skill ikka loeb küll ja igamees artyga väga hästi ei lase. Artyd on tunnetuse küsimus ehk siis artyga mängimine ongi vbl siin mängus tõeliselt hea mängija tunnuseks. Tetrise ladumise saab lõpuks igaüks selgeks, aga proovi mängida midagi kus järgmine klots polegi ette ennustatav. Mida raskemate masinatega mängid ja suudad võita, seda parem mängija sa oled. Kui mängida OP tankidega siis oled ikkagi keskpärane mängija kellel on lihtsalt nõks selgeks saadud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2016 22:23:43 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
ot:
Pooltel juhtudel ma ei saa aru, mida sa näidata üritad. XVM on samuti mod. See sama reload timer tuleb XVMiga by default ja garaažisisene samuti. Kui sa arvad, et minu tasemel mängija puhul see on mingi oluline faktor lahingus, siis sa eksid. Ma arvutasin neid reload aegu käsitsi kokku enne seda kui XVMi olemasolust aimugi oli.

Pigem oli iba sinu jutt, et reload aeg on garaažis niigi näha. Tomatitel on alati 100 vabandust varnast võtta, miks teised neist paremaid tulemusi näitavad, aga ei ole "tegelikult" paremad mängijad. Ära ole üks neist.


EDIT: tundub, et siin on arutelus segamini läinud kaks "reload timerit". Mul on ainult see reload timer, mis näitab enda tanki reloadi sekundites. Eelpool vist räägiti sellest, mis näitab vaenlase tankide reloade sekundites. Sellist ma enam ei kasuta ammu.
Viimases videos on batchat arty reload timer jooksmas igatahes samal ajal kui sina oled Type 59-s.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 02.01.2016 22:43:31 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
ot:
Pooltel juhtudel ma ei saa aru, mida sa näidata üritad. XVM on samuti mod. See sama reload timer tuleb XVMiga by default ja garaažisisene samuti. Kui sa arvad, et minu tasemel mängija puhul see on mingi oluline faktor lahingus, siis sa eksid. Ma arvutasin neid reload aegu käsitsi kokku enne seda kui XVMi olemasolust aimugi oli.

Pigem oli iba sinu jutt, et reload aeg on garaažis niigi näha. Tomatitel on alati 100 vabandust varnast võtta, miks teised neist paremaid tulemusi näitavad, aga ei ole "tegelikult" paremad mängijad. Ära ole üks neist.


EDIT: tundub, et siin on arutelus segamini läinud kaks "reload timerit". Mul on ainult see reload timer, mis näitab enda tanki reloadi sekundites. Eelpool vist räägiti sellest, mis näitab vaenlase tankide reloade sekundites. Sellist ma enam ei kasuta ammu.
Viimasest Twitchi striimist:
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2016 23:16:15 vasta tsitaadiga

mikk36, erick on õigus, ma ilma videot vaatamata arvasin ja mu kommentaarid käisid selle versiooni kohta Reload Timer-st, mis näitab kõikide spotitud vastaste hetke laadimist.
See mis erick-ul seal nurgas jookseb on tõesti XVM-i Damage Log, see näitab lisaks tabamustele ka viimasena sind tabanud vastase laadimisaega.
See teine Reload Timer on tunduvalt "võimekam".
Noh, nagu lisa Kuues Meel, et kas tasub varjest väljuda või mitte.
EU's lubatud aga NA & Asian mitte.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 02.01.2016 23:21:39 vasta tsitaadiga

bladerunner, et see on siis nagu tühine, kui saad teada, et kes ja millega sind lasi ning kui kaua läheb enne kui ta uue paugu saab panna?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p6kk
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2015




sõnum 02.01.2016 23:23:59 vasta tsitaadiga

Mina jään selle juurde, et hea mängija mängib seda mängu vanillana ja mängib tanke või masinaid mis pole OP ja suudab teha väga häid mänge. Kes seda ei suuda on keskpärane mängija ja leppigu sellega.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2016 23:46:16 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
bladerunner, et see on siis nagu tühine, kui saad teada, et kes ja millega sind lasi ning kui kaua läheb enne kui ta uue paugu saab panna?
Võrreldes sellega, et näed kõikide sind ümbritsevate tankide reloadi, nii omade, kui vastaste omi - jah.

p6kk kirjutas:
Mina jään selle juurde, et hea mängija mängib seda mängu vanillana ja mängib tanke või masinaid mis pole OP ja suudab teha väga häid mänge. Kes seda ei suuda on keskpärane mängija ja leppigu sellega.
Tütarlaps, virisege vähem.
Olen 99% kindel, et erick suudab suvalise tankiga sind üle sõita ja paremaid tulemusi näidata.
Keskpärasest on tema puhul asi kaugel.

Ainuke asi, kui selle tema "kazna saab tähelepanu" ego ka vaikima mängudes saaks. icon_lol.gif
Kaasmängijate vastu võiks ta veidi lugupidavam olla, isegi kui need kõikse tomatimad on.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.


viimati muutis bladerunner 02.01.2016 23:51:56, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 02.01.2016 23:48:08 vasta tsitaadiga

bladerunner, ja võrreldes sellega, et ei näe üldse mis sind lasi?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2016 23:56:49 vasta tsitaadiga

mikk36, IMHO abiks, aga mitte oluline. Umbes nagu 6th Sense. Kuna mul omal ka XVM peal, siis ausaltõeldes küll pilku seal nurgas pidevalt ei hoia, muugagi tavaliselt tegemist. icon_rolleyes.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p6kk
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2015




sõnum 03.01.2016 00:24:19 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
mikk36 kirjutas:
bladerunner, et see on siis nagu tühine, kui saad teada, et kes ja millega sind lasi ning kui kaua läheb enne kui ta uue paugu saab panna?
Võrreldes sellega, et näed kõikide sind ümbritsevate tankide reloadi, nii omade, kui vastaste omi - jah.

p6kk kirjutas:
Mina jään selle juurde, et hea mängija mängib seda mängu vanillana ja mängib tanke või masinaid mis pole OP ja suudab teha väga häid mänge. Kes seda ei suuda on keskpärane mängija ja leppigu sellega.
Tütarlaps, virisege vähem.
Olen 99% kindel, et erick suudab suvalise tankiga sind üle sõita ja paremaid tulemusi näidata.
Keskpärasest on tema puhul asi kaugel.

Ainuke asi, kui selle tema "kazna saab tähelepanu" ego ka vaikima mängudes saaks. icon_lol.gif
Kaasmängijate vastu võiks ta veidi lugupidavam olla, isegi kui need kõikse tomatimad on.


sittagi ta suudab, vaatasin tema võistlust ja ta mängis vägagi keskpäraselt.
saad ikka aru et WN8 on farmimine ja 1:1 ei oma see number mingit tähtsust.
ma olen mänginud 40k mänge ja ole rahulik, ericut ma ei karda mitte üks teps icon_lol.gif

erick on kaznas raudselt 5ndaks rattaks tiimis

ja su tütarlapse jutt on nii lahe lugeda, füüsiliselt oled sa ju mingi konn icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
ma olen 6 aasta jõulsaali nühkinud neiuke, 1:1 minuga oleks su lootus ainult ratastool thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
üldiselt ma vaatangi et siin HV on mingi kamp koolikiusajaid koos kes omalajal olid kõvad kiusajad ja tegijad, aga päriselus... icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel468
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2016 00:59:34 vasta tsitaadiga

Ma arvan tänase diskussiooni põhjal, et wn8 on võib-olla farmimine aga see on oskus farmida õigel ajal õiges kohas. On inimesi selles mängus keda ei huvita miski muu peale selle, et ta saab toreda tankiga ringi sõita ning ennast hästi tunda, teine segment on see kes üritab iga hinna eest oma tulemusi parandada uurides ja õppides aina juurde. Ma ei näe seda, et kumbki osapool seda mängu valesti mängiks icon_smile.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2016 01:20:13 vasta tsitaadiga

p6kk kirjutas:
ja su tütarlapse jutt on nii lahe lugeda, füüsiliselt oled sa ju mingi konn icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
ma olen 6 aasta jõulsaali nühkinud neiuke, 1:1 minuga oleks su lootus ainult ratastool thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
üldiselt ma vaatangi et siin HV on mingi kamp koolikiusajaid koos kes omalajal olid kõvad kiusajad ja tegijad, aga päriselus... icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
icon_lol.gif thumbs_up.gif
_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 03.01.2016 04:00:49 vasta tsitaadiga

p6kk, ma ei saa aru millest sa räägid. Sa oled vaadanud KAZNA klanni mängijaid? Ma olen http://wotlabs.net/eu/clan/KAZNA alusel hetkel overall WN8 järgi ranked 27/92 ja 60-päeva jooksva järgi 14/92. Sa ajad mingit juttu viiendast rattast. Viska ikka clan listile pilk peale ka enne kui tuled selliste väidetega esinema.
Arty jaoks meil on oma artafaggotid, statside järgi saab aru silmapilk kes nad on.

Mis puudutab reload timerit, siis ma pole isegi harjunud seda vaatama, ei tulnud selle pealegi, et see hitlogiga kaasas on. Sisuliselt võiks selle hommepäev maha võtta ja mul poleks mingit vahet. Sellest ajast kui striimima hakkasin, olen peas taiminud reloade. Vastase reloadi ajal otsin tavaliselt lasku või positsioneerin ennast nagunii, kellel on aega seda kirbusitta jõllitada.

EDIT: nojah, vaatasin ja kui tahta kõige lihtsamat Hitlogi (GambitER's hitlog), Damage done / Damage blocked, tuleb see sissevõetud dämmi hitlog koos reload timeriga kaasa. Keegi leiab viisi, kuidas saada ilma reload timerita damage taken hitlogi, võib PSi saata. Otherwise, mõelge sellest kui heateost mu vaatajatele, kellel pole veel erinevate tankide reloadid peas. Võin kinnitada, et mul juba on piisavalt, et üllatusi tuleks harva ette ja et ma ei pea kulutama väärtuslikku aega seda näidikut otsides järgmise sihtmärgi leidmise asemel.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 03.01.2016 09:25:51 vasta tsitaadiga

Okei, tehke nüüd rahustav tiir õues. Mitu lehte juba täis kirjutatud...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andrez3d
HV veteran
andrez3d

liitunud: 29.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2016 12:58:29 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
p6kk, ma ei saa aru millest sa räägid. Sa oled vaadanud KAZNA klanni mängijaid? Ma olen http://wotlabs.net/eu/clan/KAZNA alusel hetkel overall WN8 järgi ranked 27/92 ja 60-päeva jooksva järgi 14/92. Sa ajad mingit juttu viiendast rattast. Viska ikka clan listile pilk peale ka enne kui tuled selliste väidetega esinema.
Arty jaoks meil on oma artafaggotid, statside järgi saab aru silmapilk kes nad on.


Midagi pole öelda, väga nõrgad arta mängijad. Kuidas sa seda üldse kannatad, et Sinuga samas klannis on mängijad kelle WN8 on alla 2000.Kunagi sa rääkisid, et teed Eesti mängijatest klanni, kus miinimum WN8 oleks 2450 ( sellega saab vist uunikumiks) Arvan, et sa peaksid KAZNAS ettepaneku tegema, et kõik kelle WN8 on madalam kui 2000 tuleks klannist välja visata. Pärast seda grindid endale kõik tier 10 artad ja hakkad ise enda klanni artafaggotiks. Seda tehes muidugi naudid seda, kuidas su WN8 taevasse tõuseb!
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 03.01.2016 17:11:49 vasta tsitaadiga


Link

idee teile siia tanki ässad, vabaaja veetmiseks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalm
HV vaatleja

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2016 01:24:04 vasta tsitaadiga

tahaks ka ratastooli... saaks edaspidise elu p6kk'i kulul elada ja tanki nautida
_________________
Mina panin kunagi kaa hästi
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 04.01.2016 01:24:43 vasta tsitaadiga

andrez3d, sa võid ju alati oma artahobile rõhuda ja proovida KAZNAsse kandideerida, kogemust ja masinaid nagu on icon_smile.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andrez3d
HV veteran
andrez3d

liitunud: 29.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2016 01:45:15 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
andrez3d, sa võid ju alati oma artahobile rõhuda ja proovida KAZNAsse kandideerida, kogemust ja masinaid nagu on icon_smile.gif


Kui KAZNA artamängijad algavad 1300 WN8'st siis ilmselgelt olen ma liiga kõrge kvalifitsiooniga, seega KAZNA ei paku pinget!

edit:
erick kirjutas:
Arta on loterii ja skilliga seal teatud punktist (positsioneerimine, sihtmärkide valik) alates enam pistmist pole, puhas RNG.


Sa küll kirjutasid, et ma suutsin AP = HEAT mürsuga tabada 50 km/h liikuvat pisikest mediumit 1000 meetri kauguselt (4 lasku 10st), kuid sa pole siiani enda väidet ümber lükanud nagu artaga tabamine skilli ei nõuaks, nagu oleks see puhas RNG.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 04.01.2016 10:37:05 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:

Kui kaks esimest testi mõõtsid puhast mehhaanilist RNG-d, siis viimane test mõõtis samavõrd ka skilli.


icon_wink.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2016 11:34:45 vasta tsitaadiga

Head uut 2016 kaastankistid!
Et see aasta teile selline tuleks: https://www.facebook.com/kyatachuya/videos/485480361655441/
icon_cool.gif

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mauno Lurbe
HV kasutaja
Mauno Lurbe

liitunud: 20.11.2001




sõnum 04.01.2016 14:50:55 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Mina jälle räägin, et arta on loteriiaparaat, skilli pole ette nähtud. Kui sul on artaga WR 50% ja keskmiselt iga kolmas lask tabab, siis mis skillist me räägime siin? Statistika üle sadade mängude ei valeta, kui su WR on 50%, siis sul ei ole piisavalt impacti et mängu carryda. Mis sellest "skillist" kasu on kui sa mänge ei võida sellega? Käid sellega lihtsalt endale mõnusat tunnet tegemas, nagu mingi artahoolik. icon_lol.gif


RNG mängib olulist rolli, aga lisaks sellele on kaardi tundmine ja positsioonivalik. Ise artyga väga hakkama ei saa, pole teist eriti mänginud ja kui mängin siis oskan enamasti valida sellise koha kust kuhugi lasta ei ole võimalik icon_wink.gif Samas kogenud arty mängija valib ka kehval kaardil koha kust nii mõnigi hea lask teele saata. Avatud kaardil võib arty mängu ikka väga tugevalt mõjutada, hoolimata oma kehvast täpsusest. See eeldab muidugi, et ülejäänud tiim teeb samuti oma tööd - keegi spotib ja keegi kaitseb. Tahan väita, et artyt mängides on skilli ikka väga vaja. Besti klannilahingutes tegid juku ja urmo jt artyga ikka imelaske ja -dämmi. Ise seda küll ei oskaks.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 04.01.2016 16:11:31 vasta tsitaadiga

Mauno Lurbe, CWs on kergem lasta avatud kaartidel (kinnistesse artat nagunii kaasa ei võetagi) artaga dämmi kui randomites. Terve tiim ju töötab ainult selle nimel, spotitakse ja oodatakse et arta teeks oma tööd, sageli päris kaua.
"Imelasud" on pea eranditult soodne RNG, sõltumata tankitüübist.

Skill tuleb selles vast kõige paremini välja, kui suudad suurel kiirusel liikuva tanki pihta või lähedusse sokutada selle mürsu.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2016 17:19:56 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Mauno Lurbe, CWs on kergem lasta avatud kaartidel (kinnistesse artat nagunii kaasa ei võetagi) artaga dämmi kui randomites. Terve tiim ju töötab ainult selle nimel, spotitakse ja oodatakse et arta teeks oma tööd, sageli päris kaua.
"Imelasud" on pea eranditult soodne RNG, sõltumata tankitüübist.

Skill tuleb selles vast kõige paremini välja, kui suudad suurel kiirusel liikuva tanki pihta või lähedusse sokutada selle mürsu.
erick, las iga kingsepp jääb oma liistude juurde. Maunol on suht hea arusaamine arty skillist. Kiirelt liikuva tanki tabamine ei näita kogu pilti, selle õpib suht kiirelt ära. Ülejäänud on kogemustes kinni ja kaardi teadmised arty seisukohalt. Suur dmg tuleb choke pointidega kaartidel nt. Ruinberg, el halluf, isegi Mountin Pass. Kaardid, kus suur hulk tanke suunatakse läbi teatud kitsikuste või jäädakse campima. Steppides on palju keerulisem liikuvaid medikaid taga ajada kui Ruinbergi kitsastel tänavatel. Kõik see on jällegi kogemus kinni, sest paljud choke pointid pole igalt poolt lastavad ja kui kaugele artyga liikuda jõuad jms...
_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KaarelK
HV kasutaja
KaarelK

liitunud: 22.11.2004




sõnum 04.01.2016 17:53:39 vasta tsitaadiga

artyga oleneb ka palju, kes mis vastas on, palju medikaid siis keskendud nende nn l2bimurdek ohtadele, rasketankid, siis nillid neid et hpd maha saada, et oma heavyd saaks oma lasud mujale suunata jne. isegi cheateriks kutsutud kui keset mappi t2iskiirusel lighty maha t6mbad laksuga, eks selline tunnetamise v2rk ole, tead enamv2hem kaua myrsk lendab ning noh ennustad ka kuhu ja kas keerab.
_________________
life is a bitch with 12inch strapon
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 05.01.2016 11:19:05 vasta tsitaadiga

Nähtamatu Jagdtiger eilsest striimist:

GIF

Video

Distants oli 60m kui Klingon cloaking device aktiveerus.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2016 18:21:05 vasta tsitaadiga

Küsin nõu teadjamatelt. T49 tanki moon. Millist mis olukordades kasutada, milliste tankide vastu?
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andrez3d
HV veteran
andrez3d

liitunud: 29.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2016 19:52:18 vasta tsitaadiga

chatro kirjutas:
Küsin nõu teadjamatelt. T49 tanki moon. Millist mis olukordades kasutada, milliste tankide vastu?
Spoiler Spoiler Spoiler


Pole veel näinud, et keegi peale tavalise HE lasknud oleks.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 09.01.2016 20:27:00 vasta tsitaadiga

AWs lastakse igatahes HEATi ja rakette sellega icon_lol.gif WoTis on jah enamikul HE sees...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 342, 343, 344 ... 581, 582, 583  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.