|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
tanel98
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2006
|
04.12.2015 14:12:49
|
|
|
| green kirjutas: |
| ja nüüd siis imelik vastus sellelt prantsusejobult... |
Mõnus suhtumine. Jobu siin ja jobu seal. Aga see selleks.
Paypali teemaatikaga jätkates. Panid mul konto kinni. Tahtsid miskit dokumendi koopiat ja aadressi kinnitust jms. 2 fotot saatsin. Peale selle nagu midagi toimus, et mingit withdrawi saaks teha aga enamasti ikka piiratud. Krediit kaart mis oli ühendatud aegus ka siin mingi aeg ja see TrustPay tagasi kande süsteem peaksab kergelt villast ja ma tahaks sealseid ux disainereid natukene kägistada koos Paypali omadega aga olen ise vist rumal. Help kirjadele nad vastanud ei ole 2tk olen saatnud jah tean, see meil tuleb ja siis tuleb sellele veel vastata kui nö tahad, et inimene vist tegeleks.
Paypalis endas on avatud võimalus raha krediitkaardile vms kanda aga seal ainult VISA, mul ühtegi pole. Kas SEB virtuaalkaart toimiks visana ja saab sinna äkki kanda (seda muidugi oleks vist targem pangast kohe küsida ....) Kiire google ütles, et ei soovitata seda versiooni aga ehk see asi nüüd muutunud ja kellelgi uuemat infi.
Või peab panka Visa kaarti nuruma minema? Või tasuks kannatlikult oodata ja arvatavasti Paypal reageerib?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
green
HV veteran
liitunud: 20.06.2003
|
04.12.2015 15:02:56
|
|
|
jobuks sai nimetatud sellepärast et saadetakse mingi umbmäärane ähvardus selleasemel et kenasti kohe lahti seletada milles probleem ja mis ei meeldi..krt sikuta nagu tangidega infot välja ja raiska oma aega....
_________________ Ema ja Isa tassivad jõmpsikat 1. septembril kooli, kes punnib vastu ja karjub täiest kõrist: Kaksteist aastat! Mille eest!? |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
144 |
|
| tagasi üles |
|
 |
traks
HV Guru
liitunud: 07.03.2002
|
05.12.2015 17:26:32
|
|
|
| tanel98 kirjutas: |
Paypali teemaatikaga jätkates. Panid mul konto kinni.
Või tasuks kannatlikult oodata ja arvatavasti Paypal reageerib? |
Kannatlikult ei ole võimalik paypaliga käituda, selle firma klienditeenindus ei ole orienteeritud sinu aitamisele. See on klienditeenindajatele kindlasti raske, sest midagi kasulikku nad öelda ei tohi ning teha ei saa ega suuda.
Tõmmati ka novembri keskel Limited peale ja kui seal esialgsete nõudmiste kadalipp läbida, kuigi seal ka igal sammul midagi ei sobi, siis tõmmatakse kübarast täiesti uus põhjendus Limited panna. Viimane oli siis selline, et mingi mu kontoga "Linked account" on paypalile võlgu 400 USD ning selle peab ära maksma. Kes ja KUIDAS seotud, keeldutakse vastamast. Ainuke info, mis antakse, on kontoomaniku meilidomeeni lõpp - @msn.com. Tõmbab kohe kahtlusaluste ringi arvu viielt poolele miljardile.
Aadressi kaudu vist tõmmati seos kellegagi Eestist või Tallinnast, kes paypalile võlgu. Makske ära siis, kes tunneb endas selle võlglase ära. =)
_________________ The greatest trick the devil ever pulled
was convincing the world glossy widescreen is the way to go. |
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
304 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
05.12.2015 18:12:10
|
|
|
huvitav, kas nime muutmisest on abi, ajalugu vist kaasa ei tule?
peaks seda vist kurikuulsa kasutaja käest küsima
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanel98
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2006
|
06.12.2015 14:20:03
|
|
|
traks, ühesõnaga sa pole oma kontot u poole kuuga lahti saanud?
Ainukene lahendus oleks siis vist see withdrawal Visa kaardile?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bumer
HV veteran
liitunud: 16.10.2004
|
06.12.2015 14:35:21
|
|
|
| Endal ka juba mingi 5-6 nädalat konto limiteeritud. Põhjuseks mingi arusaamatu ülekanne. Üks päev oli lihtsalt mingi võõras 400€ kandnud, kirjutasin PayPal'ile, et ei tea sellest midagi ja järgmine päev oli juba tehing ümberpööratud, aga kontolt limiiti maha ei saa. Resolutsioonikeskuses mingi neli asja, mida tahetakse, et täidaks ära, aga neist kahega pole mul midagi teha. Neile paar korda juba kirjutanud ka, aga tolku mitte muhvigi. Seega pole selle klienditeenindusega jah suurt midagi ette võtta. Kontot kinni panna ka ei saa, et uut teha, seega tuleb vist edaspidisest PayPali kasutamisest suu puhtaks pühkida.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Creat_1
HV veteran

liitunud: 29.11.2005
|
06.12.2015 17:57:16
|
|
|
mida ma peaksin tegema, kui tellitud rgb led ribal ei tööta enam punane värv töötas vaid hetke ja nüüd põlevad ainult sinine ja roheline
Pole veel müüjale tagasisidet andnud.
edit: kui küsin müüjalt uut toodet siis pean selle tagasi saatma oma kuludega?
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chidori
HV Guru

liitunud: 19.09.2007
|
06.12.2015 20:54:26
|
|
|
| Creat_1, tagasi nad seda vaevalt tahavad, tõenäoliselt pakuvad osalist kompenseerimist algatuseks ...
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
08.12.2015 16:04:12
|
|
|
Delfi ja pealkirjad
Pealkirjas
| tsitaat: |
Petuskeem puudutab paljusid Eesti inimesi
|
Sisu
| tsitaat: |
sarnase skeemi tagajärjel on kuriteoohvriteks langenud mitmed Eesti inimesed
|
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pyrex
Aeg Maha 2a

liitunud: 05.08.2004
|
08.12.2015 16:12:32
|
|
|
Mulle endiselt ei ole mitte midagi vastatud. Sai pommitatud neid erinevatesse kategooriatesse saadetud e-mailidega. Nüüd saab juba kaks kuud täis tegevusetust.
Täiesti uskumatu! Mäletan, et Paypal oli omal ajal ikka kõva sõna. Kahju kohe vaadata teenuse kvaliteedi tõsist langust!
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
08.12.2015 16:15:58
|
|
|
paypal pole ammu enam kõva sõna.....Nad ei suuda isegi kõige lihtsamat ja efektiivsemat turvauuendust lisada
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
08.12.2015 16:18:14
|
|
|
| Nad on nii kõva sõna, et teenivad ka ilma selleta suurt kasumit. Ülejäänu teisejärguline.
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarmac
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2007
|
08.12.2015 16:59:55
|
|
|
Minulgi toimus novembris mingi kummaline raha liikumine PayPal kontol.
Antud hetkel kaarte lingitud polnud, ning raha samuti PayPal kontol 0 ühikut.
Sain mitu meili, et olete lisanud kaarte ja teinud tehinguid jne.
Logisin sisse, konto balance 200EUR
Uurisin paar päeva konto ajalugu ja selgub et mingid kodanikud on donate-nud raha.
Selge siis. Paari päevaga midagi ei muutunud, linkisin virtuaalse kaardi ära, kandsin raha omale panka.
Hetkel on konto seis PayPalis muidugi miinuses, aga ega ma enne tagasi ei maksa kui küsitakse.
Ei tea mida taheti teha või saada.
Igaljuhul täna olen 200euri võrra kasumis, aga kauaks saab näha.
Ja kui PayPali mitte kasutada, siis mis alternatiive pakute?
_________________ www.crawl.ee Eesti R/C Rock Crawlerid. |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
s6dalane
HV vaatleja
liitunud: 31.12.2004
|
08.12.2015 18:40:05
|
|
|
| Tahtsin SEB kontolt raha PayPali kanda, miskipärast ei suunanud automaatselt teenusepakkuja juurde ära. Nüüd SEB-st väljavõtet vaadates on raha maha läinud, aga PayPalis endine seis, kas sellisel juhul peab lihtsalt kauem ootama või tuleks sekkuda kuidagi? Varasemalt on alati ära laadinud ning raha kohe PayPalis olemas olnud.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanel98
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2006
|
08.12.2015 19:25:50
|
|
|
Ma võin niipalju lisada, et ID kaardi foto ja selle aadressi kinnitusega jäid rahule.
Aga kurjam ma oleks pidandu selle sünnikuupäeva ID kaardil vist ära photoshoppima kuna nüüd virutasid otsa, et ma olen Paypali loonud ajal kui ma ei olnud veel 18. Tõsi vist ja tunnistan süüd. Seega kellel sama asi palun mõelge ja vaadake oma kuupäevi kuskil setingutes ja ärge kiirustage.
Withdrawida nad iseenesest lubavad, aga kuna krediitkaart mis oli ühendatud aegus Novembriga see aasta siis sinna ei saa.
Trustpay annab errorit juba mitmel proovimisel. Uut krediitkaarti lisada ei saa kuna konto kinni. Üks võimalus withdrawil VISA kaardiga laseb kõik ära täita ja valideerib välju aga annab ka errorit.
Rohkem tegevusi Paypali support pole välja pakkunud. Samas ma nii kergelt alla ka ei taha anda kuna summa on natukene rohkem seal kui paarsada eurot.
Ideed on ka muidugi teretulnud. Annan veel helpdeskile aega enne kui neid tüütan mingit plaani nuputada aga kardetavasti on nüüd standard protseduurist asi väljas ja ei tule sealt lahendust.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pyrex
Aeg Maha 2a

liitunud: 05.08.2004
|
08.12.2015 19:56:31
|
|
|
Paar tundi tagasi käisin Paypal-i FB kontol kraapimas, et kaua võib!? Lubasid suure suuga kohe tegeleda ja asja "escalade"-da. Mõtlesin, et jaajah, kuid praeguseks kirjutati juba vastu ja viidati probleemidele. Pidin ID kaardi koopia veel saatma. Äkki saabki jõuluks limitedi maha
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
08.12.2015 23:12:32
|
|
|
| tanel98 kirjutas: |
Withdrawida nad iseenesest lubavad, aga kuna krediitkaart mis oli ühendatud aegus Novembriga see aasta siis sinna ei saa.
|
Kui krediitkaart aegus siis SEB pangas tegin mina virtuaalse kaardi, kehtib kuu aga mul polndki niiaplju vaja. Laskis ilusti attentida ja Withdrawida
|
|
| Kommentaarid: 627 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
6 :: |
517 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pyrex
Aeg Maha 2a

liitunud: 05.08.2004
|
09.12.2015 10:54:57
|
|
|
| pyrex kirjutas: |
Paar tundi tagasi käisin Paypal-i FB kontol kraapimas, et kaua võib!? Lubasid suure suuga kohe tegeleda ja asja "escalade"-da. Mõtlesin, et jaajah, kuid praeguseks kirjutati juba vastu ja viidati probleemidele. Pidin ID kaardi koopia veel saatma. Äkki saabki jõuluks limitedi maha  |
Täna hommikul sain meeldiva kirja Paypalilt:
"Our review is complete and we have restored your account."
Ja seda kõike FB abil.
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanel98
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2006
|
09.12.2015 10:56:00
|
|
|
| liiv kirjutas: |
| tanel98 kirjutas: |
Withdrawida nad iseenesest lubavad, aga kuna krediitkaart mis oli ühendatud aegus Novembriga see aasta siis sinna ei saa.
|
Kui krediitkaart aegus siis SEB pangas tegin mina virtuaalse kaardi, kehtib kuu aga mul polndki niiaplju vaja. Laskis ilusti attentida ja Withdrawida |
Arvatavasti polnud teil antud hetkel see nö piiratud konto ja saite lihtsalt selle kaardi lisada vms.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alartt
HV kasutaja
liitunud: 05.01.2006
|
09.12.2015 13:07:54
|
|
|
03 Oktoobril tellitud pakk jõudis täna kohale (9.detsember) Päris kähku tuleb
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nexus4
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.03.2012
|
09.12.2015 18:50:57
|
|
|
| Kuidas tõsta Debit or Credit Card Daily Withdrawal Limit 'it et saaks umbes 1600 euri eest kaupa osta? Account on vertified
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
s6dalane
HV vaatleja
liitunud: 31.12.2004
|
10.12.2015 00:09:39
|
|
|
On soov osta eBayst samalt müüjalt 2 asja. Esimese toote ostsin juba ära, vajutades "Confirm and pay" läks raha asja ja saatmise eest PayPalist maha. Nüüd teist toodet vaadates on ainult sama võimalus, aga ei taha saatmise ees uuesti maksta.
Küsisin ka müüjalt, kes ütles, et ostaksin teise toote, aga veel ei maksaks, saadetakse arve, kus pole saatmiskulusid ning siis maksan selle arve PayPal-ga.
Probleem selles, et mitte kuskil ei ole valikut peale maksa kõik ja kohe? Kas mina olen loll või ongi mingi debiilne süsteem?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ready
HV kasutaja
liitunud: 25.11.2005
|
10.12.2015 00:30:09
|
|
|
| Seal peaks mingi variant olema(ostukorvis) üleval paremas nurgas: Request total from seller, sealt saad kirja saata ja siis seller saadab-muudab arve.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
s6dalane
HV vaatleja
liitunud: 31.12.2004
|
10.12.2015 00:33:56
|
|
|
| ready kirjutas: |
| Seal peaks mingi variant olema(ostukorvis) üleval paremas nurgas: Request total from seller, sealt saad kirja saata ja siis seller saadab-muudab arve. |
Kahjuks ei ole, lisan ka pildi makselehest.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
10.12.2015 01:51:57
|
|
|
See request total from seller on seal enne maksmist olemas. Aga sellega on see konks, et kui seda vajutad, võtad ikka kohustuse osta. Mul korra see oli, et samalt müüjalt mitu asja võtsin ja request total vajutasin. Kirjutasin ka kommentaari, et tellisin mitu asja ja transpordi võiks kokku panna seda enam, et iga eseme juures oli ka kirjas, et täiendavate puhul transpordi eest lisatasu ei võeta. Kaubad olid ka samast kategooriast ja isegi sama tootja omad ning kohale tulid ka ühes pakis. Aga müüja poolt tuli väga lakooniline vastus ja summa oli see, mis ebay ise näitab. Summasid ei mäleta, kuid olematu see transpordikulu tookord ka ei olnud, aga maksin ära ja sain kauba kätte.
Pikk jutt s*tt jutt, aga lühidalt võtad request for total vajutamisega ka endale kohustuse osta. Kui müüja soodsaid tingimusi ei paku, võid ju maksmata jätta, aga kui siinset teemat lugeda, siis onavia klienditeenindus on 5+ selle kõrval mis ebay ja/või paypal klienditeenindusega suheldes läbi peab elama
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ready
HV kasutaja
liitunud: 25.11.2005
|
10.12.2015 13:19:55
|
|
|
| See pole ju oksjon, mille võidu korral kindlasti pead ostma. Aga see võib siiski nii olla, et peale vajutust ei saa seda ignoreerida.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
10.12.2015 13:28:45
|
|
|
| ready kirjutas: |
| See pole ju oksjon, mille võidu korral kindlasti pead ostma. Aga see võib siiski nii olla, et peale vajutust ei saa seda ignoreerida. |
Fikseeritud hinna puhul (Buy it now) oled kohustatud toote välja ostma/maksma - kui mõistlik müüa ja sinupoolne selgitus(ed) talle piisava(d), siis võib ta ka tehingu tühistada.
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
s6dalane
HV vaatleja
liitunud: 31.12.2004
|
10.12.2015 16:49:50
|
|
|
Ei leidnudki lõpuks muud varianti kui et ostsin mõlemad tooted koos saatmisega ära. Enne kirjutasin ka müüjale ja lubas ühe toote puhul saatmistasu tagastada ning nii ta ka tegigi.
Kokkuvõttes üpris ebameeldiv kogemus eBay-ga, lisaks on tekkinud mingi jama SEB pangast PayPali raha saatmisega, enam ei lae tagasisuunamisel lehte ära ning raha tuleb reaalselt üle alles järgmine päev mitte kohe nagu varasemalt.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kismet
HV vaatleja

liitunud: 25.07.2007
|
10.12.2015 21:24:31
|
|
|
On kellelgi kogemusi ja oskab vastata, kui USA eBay'st läbi "Global Shipping Programmi" tellida, kes kauba Eestis kätte toimetab?
Välismaistest foorumitest selle kohta palju negatiivset silma jäänud, et USA piires kauba liikumine kenasti näha, peale seda aga infosulg.
Kes kasutanud, ehk jagab infot, kas on kauba ilma suuremate probleemideta kätte saanud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
alartt
HV kasutaja
liitunud: 05.01.2006
|
11.12.2015 12:33:56
|
|
|
Tellisin hiinast uut elektroonilist jama. Keskmine kohale toimetamis aeg on 70 päeva. Tähendab 20 veebruar on kohal.
Spoiler 
Kindlasti
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
11.12.2015 19:33:22
|
|
|
| s6dalane kirjutas: |
| ... mingi jama SEB pangast PayPali raha saatmisega, enam ei lae tagasisuunamisel lehte ära ning raha tuleb reaalselt üle alles järgmine päev mitte kohe nagu varasemalt. |
miks nii tehakse? SEB-is olemas ju virtuaalsed ning pildikaardid, kui päris krediiti pole...
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
s6dalane
HV vaatleja
liitunud: 31.12.2004
|
12.12.2015 19:50:00
|
|
|
| ewur kirjutas: |
| s6dalane kirjutas: |
| ... mingi jama SEB pangast PayPali raha saatmisega, enam ei lae tagasisuunamisel lehte ära ning raha tuleb reaalselt üle alles järgmine päev mitte kohe nagu varasemalt. |
miks nii tehakse? SEB-is olemas ju virtuaalsed ning pildikaardid, kui päris krediiti pole... |
Olen varasemalt virtuaalkaarti kasutanud küll, kuid ei näe sel mingeid eeliseid raha PayPali saatmise ees, ainult et pank tahab teenustasu (mis sest, et väike summa) iga virtuaalkaardi eest saada.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
12.12.2015 21:10:37
|
|
|
paypalis raha hoides ja ostes teises valutas kaotad iga 100€ ostu korral umbes 4€ raha kui otse lasta krediitkaardi pealt raha maha võtta. Paypalil ei tohi lasta oma raha konvertida. Olen päris mitmel paypali koolitust teinud ja hiljem kirutakse maa põhja miks ise seda ei avastatud. Kõige soodsam kurss on alati su kodu panga kurss.
Mul on ka krediitkaart ja 4-5a. jooksul ei ole krediitkaardi eest ühtegi teenustasu maksnud. Ei intressi ega kuutasu. Avamine oli ka tasuta.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
13.12.2015 00:43:02
|
|
|
| Pangad võrreldes Transferwise või Tavidiga ka üldiselt ikkagi kirved.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
13.12.2015 01:14:24
|
|
|
| pois11 kirjutas: |
paypalis raha hoides ja ostes teises valutas kaotad iga 100€ ostu korral umbes 4€ raha kui otse lasta krediitkaardi pealt raha maha võtta. Paypalil ei tohi lasta oma raha konvertida. Olen päris mitmel paypali koolitust teinud ja hiljem kirutakse maa põhja miks ise seda ei avastatud. Kõige soodsam kurss on alati su kodu panga kurss.
Mul on ka krediitkaart ja 4-5a. jooksul ei ole krediitkaardi eest ühtegi teenustasu maksnud. Ei intressi ega kuutasu. Avamine oli ka tasuta. |
Mõni pank võimaldab Eestis USD valuutat hoida arvel või kanda seda sisse/välja?
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
13.12.2015 02:10:18
|
|
|
| aise kirjutas: |
| pois11 kirjutas: |
paypalis raha hoides ja ostes teises valutas kaotad iga 100€ ostu korral umbes 4€ raha kui otse lasta krediitkaardi pealt raha maha võtta. Paypalil ei tohi lasta oma raha konvertida. Olen päris mitmel paypali koolitust teinud ja hiljem kirutakse maa põhja miks ise seda ei avastatud. Kõige soodsam kurss on alati su kodu panga kurss.
Mul on ka krediitkaart ja 4-5a. jooksul ei ole krediitkaardi eest ühtegi teenustasu maksnud. Ei intressi ega kuutasu. Avamine oli ka tasuta. |
Mõni pank võimaldab Eestis USD valuutat hoida arvel või kanda seda sisse/välja? |
LHV ja Swed võimaldavad. Vaevalt, et mujalgi teisit on.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
13.12.2015 03:35:31
|
|
|
| Võimaldavad, aga paistab et muu valuuta jaoks peab eraldi konto olema. Kunagi sai ka ühel kontol erinevates valuutades raha olla.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
13.12.2015 03:47:05
|
|
|
| Ee, mul LHV's ja Swedis samal kontol läbisegi EUR, USD ja GBP - eraldi kontot pole vaja.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taavi
HV veteran
liitunud: 04.02.2002
|
13.12.2015 14:54:08
|
|
|
| ma pidin paar aastat tagasi eraldi swedi kontoris käima ja kontole teiste valuutade hoidmise võimaluse lubama. vaikimisi oli ainult eur.
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
13.12.2015 14:57:45
|
|
|
| Paypal ei lase näiteks välja kanda USD'd Swed kontole, vähemalt mitte läbi selle tasuta variandi. Pangas peab konto kuidagi seadistama, et USD saaks kanda või mingi muu teema?
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
13.12.2015 15:32:09
|
|
|
| aise kirjutas: |
| pois11 kirjutas: |
paypalis raha hoides ja ostes teises valutas kaotad iga 100€ ostu korral umbes 4€ raha kui otse lasta krediitkaardi pealt raha maha võtta. Paypalil ei tohi lasta oma raha konvertida. Olen päris mitmel paypali koolitust teinud ja hiljem kirutakse maa põhja miks ise seda ei avastatud. Kõige soodsam kurss on alati su kodu panga kurss.
Mul on ka krediitkaart ja 4-5a. jooksul ei ole krediitkaardi eest ühtegi teenustasu maksnud. Ei intressi ega kuutasu. Avamine oli ka tasuta. |
Mõni pank võimaldab Eestis USD valuutat hoida arvel või kanda seda sisse/välja? |
Rääkisin samast asjat siin teemas 2,5a tagasi, siis oli vahe 2,3% paypali kahjuks kui naeltes maksta. Hetkel on siis paypali kursid paremaks läinud, või SEB omad tunduvalt kehvemaks.
Vaatasin just järgi kui oleks vaja 10 naela maksta.
Kanna pangast eurod paypali ja konverdi naelteks, kulu 14.22€
Laseb paypalil võtta kaardilt otse naelad maha, valutaavahetuse teeb sinu pank, kulu 14.28€
Paypal võtab kaardilt eurod maha ja konverdib automaatselt, kulu - 14.45€
Kui oleks vaja 10 USD maksta.
Kanna pangast eurod paypali ja konverdi dollariteks, kulu 9.34€
Laseb paypalil võtta kaardilt otse dollarid maha, valutaavahetuse teeb sinu pank, kulu 9.38€
Paypal võtab kaardilt eurod maha ja konverdib automaatselt, kulu - 9.49€
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
13.12.2015 18:32:41
|
|
|
Ostsin lapsele jõulukingi ebayst €209 ja peale kuu aega ootamist saatis kauba müüja mulle tracking numbri. Selgus DPD käkk. Pakk oli Tartus kohal, mulle seda kätte ei toimetatud ja teadet ei tulnud. Nad väidavad et ei teadnud uksekoodi (mul polegi uksekoodi, vajuta korteri number ja tehakse uks lahti). Ma olin koguaeg kodus (palavikus vedelesin nädal aega kodus ja väljas ei käinudki). See on täielik jura et ei saanud kätte toimetada, ka ei olnud ma kodus üksi.
Kauba müüjale on pakk tagasi viidud tracking numbri järgi ja 10 detsember sai ta selle ka kätte UKs. Küsimus, kes selle jama kinni plekib? Ma olen nõus transa kinni maksma, kui müüja paki uuesti saadaks aga ta ei vasta enam. Kas paypalist on võimalik raha tagasi saada? Kas DPD teenusele saab kahjunõude esitada?
https://tracking.dpd.de/parcelstatus?query=15505360946613&locale=et_EE&Tracking=J%C3%A4lgi
|
|
| Kommentaarid: 627 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
6 :: |
517 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sults
HV veteran
liitunud: 06.09.2004
|
13.12.2015 18:54:30
|
|
|
Liiv, kui ostsid eBayst ja sealne ostja kaitse alla käiv asi, siis peaksid esmalt algatama eBay case. Tõenäoliselt lahendatakse see sinu kasuks. Loomulikult küsitakse ka teise osapoole seletust ja kui ta on abivalmis, siis saadab ta kauba lihtsalt uuesti. Kui eBay ei lase case algatada, siis pöördu otse Paypali.
Pakivedajat võid hageda nagunii, see on täiesti omaette teema. Siiski ilma kohtuta vaevalt sealt midagi kompensatsiooniks saad.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
13.12.2015 19:04:20
|
|
|
liiv, no eks enda viga ka natuke, oleks võinud varem uurima hakata. Uk-st üle 2 nädala on juba jaanika paanika ja oleks soovitav uurida
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NPedro
HV kasutaja
liitunud: 17.02.2015
|
13.12.2015 19:41:00
|
|
|
| liiv, kas tel nummert siis pakile ei kleebitud, st kas ei olnud nummert v Eestis ei helistatagi kulleri poolt kliendile ?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
artur-
HV Guru

liitunud: 06.07.2004
|
13.12.2015 21:31:25
|
|
|
Refund information:
A full refund of GBP 7.89 was issued on 12 Dec, 2015. The refund includes the purchase price plus original shipping and was issued to the same payment method you used to pay for the item.
Please log in into PayPal and view the History page if you don't see it in your PayPal balance.
See peaks kohe paypali arvele tulema?
Tellisin mingi asja ja kuu aega läks üle, saatsin kirja et where the fuck mu asi on? Mitte mingit küsimust ka polnud, lihtsalt "kanti raha tagasi". Aga raha pole
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
13.12.2015 21:31:43
|
|
|
| Paypal võib kuni kuu viivitada refundidega.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
artur-
HV Guru

liitunud: 06.07.2004
|
13.12.2015 22:27:52
|
|
|
Nojah, siis küll.
Mõtlesin sama raha eest kohe midagi otsa tellida et omniivääl ikka tegevust oleks.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|