Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paypal & eBay üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 297, 298, 299 ... 353, 354, 355  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
tanel98
HV kasutaja
tanel98

liitunud: 04.03.2006




sõnum 04.12.2015 14:12:49 vasta tsitaadiga

green kirjutas:
ja nüüd siis imelik vastus sellelt prantsusejobult...


Mõnus suhtumine. Jobu siin ja jobu seal. thumbs_down.gif Aga see selleks.

Paypali teemaatikaga jätkates. Panid mul konto kinni. Tahtsid miskit dokumendi koopiat ja aadressi kinnitust jms. 2 fotot saatsin. Peale selle nagu midagi toimus, et mingit withdrawi saaks teha aga enamasti ikka piiratud. Krediit kaart mis oli ühendatud aegus ka siin mingi aeg ja see TrustPay tagasi kande süsteem peaksab kergelt villast ja ma tahaks sealseid ux disainereid natukene kägistada koos Paypali omadega aga olen ise vist rumal. Help kirjadele nad vastanud ei ole 2tk olen saatnud jah tean, see meil tuleb ja siis tuleb sellele veel vastata kui nö tahad, et inimene vist tegeleks.
Paypalis endas on avatud võimalus raha krediitkaardile vms kanda aga seal ainult VISA, mul ühtegi pole. Kas SEB virtuaalkaart toimiks visana ja saab sinna äkki kanda (seda muidugi oleks vist targem pangast kohe küsida ....) Kiire google ütles, et ei soovitata seda versiooni aga ehk see asi nüüd muutunud ja kellelgi uuemat infi.
Või peab panka Visa kaarti nuruma minema? Või tasuks kannatlikult oodata ja arvatavasti Paypal reageerib?

_________________
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
green
HV veteran

liitunud: 20.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2015 15:02:56 vasta tsitaadiga

jobuks sai nimetatud sellepärast et saadetakse mingi umbmäärane ähvardus selleasemel et kenasti kohe lahti seletada milles probleem ja mis ei meeldi..krt sikuta nagu tangidega infot välja ja raiska oma aega....
_________________
Ema ja Isa tassivad jõmpsikat 1. septembril kooli, kes punnib vastu ja karjub täiest kõrist: Kaksteist aastat! Mille eest!?
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
traks
HV Guru

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2015 17:26:32 vasta tsitaadiga

tanel98 kirjutas:


Paypali teemaatikaga jätkates. Panid mul konto kinni.
Või tasuks kannatlikult oodata ja arvatavasti Paypal reageerib?

Kannatlikult ei ole võimalik paypaliga käituda, selle firma klienditeenindus ei ole orienteeritud sinu aitamisele. See on klienditeenindajatele kindlasti raske, sest midagi kasulikku nad öelda ei tohi ning teha ei saa ega suuda.
Tõmmati ka novembri keskel Limited peale ja kui seal esialgsete nõudmiste kadalipp läbida, kuigi seal ka igal sammul midagi ei sobi, siis tõmmatakse kübarast täiesti uus põhjendus Limited panna. Viimane oli siis selline, et mingi mu kontoga "Linked account" on paypalile võlgu 400 USD ning selle peab ära maksma. Kes ja KUIDAS seotud, keeldutakse vastamast. Ainuke info, mis antakse, on kontoomaniku meilidomeeni lõpp - @msn.com. Tõmbab kohe kahtlusaluste ringi arvu viielt poolele miljardile.
Aadressi kaudu vist tõmmati seos kellegagi Eestist või Tallinnast, kes paypalile võlgu. Makske ära siis, kes tunneb endas selle võlglase ära. =)

_________________
The greatest trick the devil ever pulled
was convincing the world glossy widescreen is the way to go.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 304
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2015 18:12:10 vasta tsitaadiga

huvitav, kas nime muutmisest on abi, ajalugu vist kaasa ei tule? icon_rolleyes.gif
peaks seda vist kurikuulsa kasutaja käest küsima icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanel98
HV kasutaja
tanel98

liitunud: 04.03.2006




sõnum 06.12.2015 14:20:03 vasta tsitaadiga

traks, ühesõnaga sa pole oma kontot u poole kuuga lahti saanud?
Ainukene lahendus oleks siis vist see withdrawal Visa kaardile?

_________________
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 06.12.2015 14:35:21 vasta tsitaadiga

Endal ka juba mingi 5-6 nädalat konto limiteeritud. Põhjuseks mingi arusaamatu ülekanne. Üks päev oli lihtsalt mingi võõras 400€ kandnud, kirjutasin PayPal'ile, et ei tea sellest midagi ja järgmine päev oli juba tehing ümberpööratud, aga kontolt limiiti maha ei saa. Resolutsioonikeskuses mingi neli asja, mida tahetakse, et täidaks ära, aga neist kahega pole mul midagi teha. Neile paar korda juba kirjutanud ka, aga tolku mitte muhvigi. Seega pole selle klienditeenindusega jah suurt midagi ette võtta. Kontot kinni panna ka ei saa, et uut teha, seega tuleb vist edaspidisest PayPali kasutamisest suu puhtaks pühkida.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Creat_1
HV veteran
Creat_1

liitunud: 29.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2015 17:57:16 vasta tsitaadiga

mida ma peaksin tegema, kui tellitud rgb led ribal ei tööta enam punane värv icon_biggrin.gif töötas vaid hetke ja nüüd põlevad ainult sinine ja roheline icon_rolleyes.gif
Pole veel müüjale tagasisidet andnud.

edit: kui küsin müüjalt uut toodet siis pean selle tagasi saatma oma kuludega?
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.12.2015 18:09:16 vasta tsitaadiga

Kõik oleneb müüjast ja sinu läbirääkimiste oskusest
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2015 20:54:26 vasta tsitaadiga

Creat_1, tagasi nad seda vaevalt tahavad, tõenäoliselt pakuvad osalist kompenseerimist algatuseks ...
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2015 16:01:17 vasta tsitaadiga

http://kasulik.delfi.ee/news/uudised/aastaid-tahelepanuta-jaetud-paypali-konto-toi-kaasa-ebameeldiva-ullatuse?id=73150037
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2015 16:04:12 vasta tsitaadiga

Delfi ja pealkirjad
Pealkirjas
tsitaat:

Petuskeem puudutab paljusid Eesti inimesi

Sisu
tsitaat:

sarnase skeemi tagajärjel on kuriteoohvriteks langenud mitmed Eesti inimesed

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2015 16:12:32 vasta tsitaadiga

Mulle endiselt ei ole mitte midagi vastatud. Sai pommitatud neid erinevatesse kategooriatesse saadetud e-mailidega. Nüüd saab juba kaks kuud täis tegevusetust. kopp.gif
Täiesti uskumatu! Mäletan, et Paypal oli omal ajal ikka kõva sõna. Kahju kohe vaadata teenuse kvaliteedi tõsist langust!
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2015 16:15:58 vasta tsitaadiga

paypal pole ammu enam kõva sõna.....Nad ei suuda isegi kõige lihtsamat ja efektiivsemat turvauuendust lisada icon_confused.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2015 16:18:14 vasta tsitaadiga

Nad on nii kõva sõna, et teenivad ka ilma selleta suurt kasumit. Ülejäänu teisejärguline.
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmac
HV kasutaja
tarmac

liitunud: 10.08.2007




sõnum 08.12.2015 16:59:55 vasta tsitaadiga

Minulgi toimus novembris mingi kummaline raha liikumine PayPal kontol.
Antud hetkel kaarte lingitud polnud, ning raha samuti PayPal kontol 0 ühikut.
Sain mitu meili, et olete lisanud kaarte ja teinud tehinguid jne.
Logisin sisse, konto balance 200EUR icon_lol.gif
Uurisin paar päeva konto ajalugu ja selgub et mingid kodanikud on donate-nud raha.
Selge siis. Paari päevaga midagi ei muutunud, linkisin virtuaalse kaardi ära, kandsin raha omale panka. icon_biggrin.gif

Hetkel on konto seis PayPalis muidugi miinuses, aga ega ma enne tagasi ei maksa kui küsitakse.
Ei tea mida taheti teha või saada.
Igaljuhul täna olen 200euri võrra kasumis, aga kauaks saab näha.

Ja kui PayPali mitte kasutada, siis mis alternatiive pakute?

_________________
www.crawl.ee Eesti R/C Rock Crawlerid.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s6dalane
HV vaatleja

liitunud: 31.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2015 18:40:05 vasta tsitaadiga

Tahtsin SEB kontolt raha PayPali kanda, miskipärast ei suunanud automaatselt teenusepakkuja juurde ära. Nüüd SEB-st väljavõtet vaadates on raha maha läinud, aga PayPalis endine seis, kas sellisel juhul peab lihtsalt kauem ootama või tuleks sekkuda kuidagi? Varasemalt on alati ära laadinud ning raha kohe PayPalis olemas olnud.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanel98
HV kasutaja
tanel98

liitunud: 04.03.2006




sõnum 08.12.2015 19:25:50 vasta tsitaadiga

Ma võin niipalju lisada, et ID kaardi foto ja selle aadressi kinnitusega jäid rahule.
Aga kurjam ma oleks pidandu selle sünnikuupäeva ID kaardil vist ära photoshoppima kuna nüüd virutasid otsa, et ma olen Paypali loonud ajal kui ma ei olnud veel 18. Tõsi vist ja tunnistan süüd. Seega kellel sama asi palun mõelge ja vaadake oma kuupäevi kuskil setingutes ja ärge kiirustage.

Withdrawida nad iseenesest lubavad, aga kuna krediitkaart mis oli ühendatud aegus Novembriga see aasta siis sinna ei saa.
Trustpay annab errorit juba mitmel proovimisel. Uut krediitkaarti lisada ei saa kuna konto kinni. Üks võimalus withdrawil VISA kaardiga laseb kõik ära täita ja valideerib välju aga annab ka errorit.
Rohkem tegevusi Paypali support pole välja pakkunud. Samas ma nii kergelt alla ka ei taha anda kuna summa on natukene rohkem seal kui paarsada eurot.

Ideed on ka muidugi teretulnud. Annan veel helpdeskile aega enne kui neid tüütan mingit plaani nuputada aga kardetavasti on nüüd standard protseduurist asi väljas ja ei tule sealt lahendust.

_________________
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2015 19:56:31 vasta tsitaadiga

Paar tundi tagasi käisin Paypal-i FB kontol kraapimas, et kaua võib!? Lubasid suure suuga kohe tegeleda ja asja "escalade"-da. Mõtlesin, et jaajah, kuid praeguseks kirjutati juba vastu ja viidati probleemidele. Pidin ID kaardi koopia veel saatma. Äkki saabki jõuluks limitedi maha icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2015 23:12:32 vasta tsitaadiga

tanel98 kirjutas:


Withdrawida nad iseenesest lubavad, aga kuna krediitkaart mis oli ühendatud aegus Novembriga see aasta siis sinna ei saa.

Kui krediitkaart aegus siis SEB pangas tegin mina virtuaalse kaardi, kehtib kuu aga mul polndki niiaplju vaja. Laskis ilusti attentida ja Withdrawida
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2015 10:54:57 vasta tsitaadiga

pyrex kirjutas:
Paar tundi tagasi käisin Paypal-i FB kontol kraapimas, et kaua võib!? Lubasid suure suuga kohe tegeleda ja asja "escalade"-da. Mõtlesin, et jaajah, kuid praeguseks kirjutati juba vastu ja viidati probleemidele. Pidin ID kaardi koopia veel saatma. Äkki saabki jõuluks limitedi maha icon_biggrin.gif


Täna hommikul sain meeldiva kirja Paypalilt:

"Our review is complete and we have restored your account."

Ja seda kõike FB abil.
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanel98
HV kasutaja
tanel98

liitunud: 04.03.2006




sõnum 09.12.2015 10:56:00 vasta tsitaadiga

liiv kirjutas:
tanel98 kirjutas:


Withdrawida nad iseenesest lubavad, aga kuna krediitkaart mis oli ühendatud aegus Novembriga see aasta siis sinna ei saa.

Kui krediitkaart aegus siis SEB pangas tegin mina virtuaalse kaardi, kehtib kuu aga mul polndki niiaplju vaja. Laskis ilusti attentida ja Withdrawida


Arvatavasti polnud teil antud hetkel see nö piiratud konto ja saite lihtsalt selle kaardi lisada vms.

_________________
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alartt
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2015 13:07:54 vasta tsitaadiga

03 Oktoobril tellitud pakk jõudis täna kohale (9.detsember) Päris kähku tuleb beer_yum.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2015 18:50:57 vasta tsitaadiga

Kuidas tõsta Debit or Credit Card Daily Withdrawal Limit 'it et saaks umbes 1600 euri eest kaupa osta? Account on vertified
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s6dalane
HV vaatleja

liitunud: 31.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2015 00:09:39 vasta tsitaadiga

On soov osta eBayst samalt müüjalt 2 asja. Esimese toote ostsin juba ära, vajutades "Confirm and pay" läks raha asja ja saatmise eest PayPalist maha. Nüüd teist toodet vaadates on ainult sama võimalus, aga ei taha saatmise ees uuesti maksta.
Küsisin ka müüjalt, kes ütles, et ostaksin icon_question.gif teise toote, aga veel ei maksaks, saadetakse arve, kus pole saatmiskulusid ning siis maksan selle arve PayPal-ga.

Probleem selles, et mitte kuskil ei ole valikut peale maksa kõik ja kohe? Kas mina olen loll või ongi mingi debiilne süsteem?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ready
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2005




sõnum 10.12.2015 00:30:09 vasta tsitaadiga

Seal peaks mingi variant olema(ostukorvis) üleval paremas nurgas: Request total from seller, sealt saad kirja saata ja siis seller saadab-muudab arve.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s6dalane
HV vaatleja

liitunud: 31.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2015 00:33:56 vasta tsitaadiga

ready kirjutas:
Seal peaks mingi variant olema(ostukorvis) üleval paremas nurgas: Request total from seller, sealt saad kirja saata ja siis seller saadab-muudab arve.


Kahjuks ei ole, lisan ka pildi makselehest.

Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2015 01:51:57 vasta tsitaadiga

See request total from seller on seal enne maksmist olemas. Aga sellega on see konks, et kui seda vajutad, võtad ikka kohustuse osta. Mul korra see oli, et samalt müüjalt mitu asja võtsin ja request total vajutasin. Kirjutasin ka kommentaari, et tellisin mitu asja ja transpordi võiks kokku panna seda enam, et iga eseme juures oli ka kirjas, et täiendavate puhul transpordi eest lisatasu ei võeta. Kaubad olid ka samast kategooriast ja isegi sama tootja omad ning kohale tulid ka ühes pakis. Aga müüja poolt tuli väga lakooniline vastus ja summa oli see, mis ebay ise näitab. Summasid ei mäleta, kuid olematu see transpordikulu tookord ka ei olnud, aga maksin ära ja sain kauba kätte.
Pikk jutt s*tt jutt, aga lühidalt võtad request for total vajutamisega ka endale kohustuse osta. Kui müüja soodsaid tingimusi ei paku, võid ju maksmata jätta, aga kui siinset teemat lugeda, siis onavia klienditeenindus on 5+ selle kõrval mis ebay ja/või paypal klienditeenindusega suheldes läbi peab elama icon_wink.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ready
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2005




sõnum 10.12.2015 13:19:55 vasta tsitaadiga

See pole ju oksjon, mille võidu korral kindlasti pead ostma. Aga see võib siiski nii olla, et peale vajutust ei saa seda ignoreerida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2015 13:28:45 vasta tsitaadiga

ready kirjutas:
See pole ju oksjon, mille võidu korral kindlasti pead ostma. Aga see võib siiski nii olla, et peale vajutust ei saa seda ignoreerida.

Fikseeritud hinna puhul (Buy it now) oled kohustatud toote välja ostma/maksma - kui mõistlik müüa ja sinupoolne selgitus(ed) talle piisava(d), siis võib ta ka tehingu tühistada.

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s6dalane
HV vaatleja

liitunud: 31.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2015 16:49:50 vasta tsitaadiga

Ei leidnudki lõpuks muud varianti kui et ostsin mõlemad tooted koos saatmisega ära. Enne kirjutasin ka müüjale ja lubas ühe toote puhul saatmistasu tagastada ning nii ta ka tegigi.

Kokkuvõttes üpris ebameeldiv kogemus eBay-ga, lisaks on tekkinud mingi jama SEB pangast PayPali raha saatmisega, enam ei lae tagasisuunamisel lehte ära ning raha tuleb reaalselt üle alles järgmine päev mitte kohe nagu varasemalt.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kismet
HV vaatleja
Kismet

liitunud: 25.07.2007




sõnum 10.12.2015 21:24:31 vasta tsitaadiga

On kellelgi kogemusi ja oskab vastata, kui USA eBay'st läbi "Global Shipping Programmi" tellida, kes kauba Eestis kätte toimetab?
Välismaistest foorumitest selle kohta palju negatiivset silma jäänud, et USA piires kauba liikumine kenasti näha, peale seda aga infosulg.
Kes kasutanud, ehk jagab infot, kas on kauba ilma suuremate probleemideta kätte saanud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alartt
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2015 12:33:56 vasta tsitaadiga

Tellisin hiinast uut elektroonilist jama. Keskmine kohale toimetamis aeg on 70 päeva. Tähendab 20 veebruar on kohal.
Spoiler Spoiler Spoiler

Kindlasti icon_lol.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2015 19:33:22 vasta tsitaadiga

s6dalane kirjutas:
... mingi jama SEB pangast PayPali raha saatmisega, enam ei lae tagasisuunamisel lehte ära ning raha tuleb reaalselt üle alles järgmine päev mitte kohe nagu varasemalt.

miks nii tehakse? SEB-is olemas ju virtuaalsed ning pildikaardid, kui päris krediiti pole...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s6dalane
HV vaatleja

liitunud: 31.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2015 19:50:00 vasta tsitaadiga

ewur kirjutas:
s6dalane kirjutas:
... mingi jama SEB pangast PayPali raha saatmisega, enam ei lae tagasisuunamisel lehte ära ning raha tuleb reaalselt üle alles järgmine päev mitte kohe nagu varasemalt.

miks nii tehakse? SEB-is olemas ju virtuaalsed ning pildikaardid, kui päris krediiti pole...


Olen varasemalt virtuaalkaarti kasutanud küll, kuid ei näe sel mingeid eeliseid raha PayPali saatmise ees, ainult et pank tahab teenustasu (mis sest, et väike summa) iga virtuaalkaardi eest saada.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2015 21:10:37 vasta tsitaadiga

paypalis raha hoides ja ostes teises valutas kaotad iga 100€ ostu korral umbes 4€ raha kui otse lasta krediitkaardi pealt raha maha võtta. Paypalil ei tohi lasta oma raha konvertida. Olen päris mitmel paypali koolitust teinud ja hiljem kirutakse maa põhja miks ise seda ei avastatud. Kõige soodsam kurss on alati su kodu panga kurss.
Mul on ka krediitkaart ja 4-5a. jooksul ei ole krediitkaardi eest ühtegi teenustasu maksnud. Ei intressi ega kuutasu. Avamine oli ka tasuta.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 13.12.2015 00:43:02 vasta tsitaadiga

Pangad võrreldes Transferwise või Tavidiga ka üldiselt ikkagi kirved.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2015 01:14:24 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
paypalis raha hoides ja ostes teises valutas kaotad iga 100€ ostu korral umbes 4€ raha kui otse lasta krediitkaardi pealt raha maha võtta. Paypalil ei tohi lasta oma raha konvertida. Olen päris mitmel paypali koolitust teinud ja hiljem kirutakse maa põhja miks ise seda ei avastatud. Kõige soodsam kurss on alati su kodu panga kurss.
Mul on ka krediitkaart ja 4-5a. jooksul ei ole krediitkaardi eest ühtegi teenustasu maksnud. Ei intressi ega kuutasu. Avamine oli ka tasuta.


Mõni pank võimaldab Eestis USD valuutat hoida arvel või kanda seda sisse/välja?
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2015 02:10:18 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
pois11 kirjutas:
paypalis raha hoides ja ostes teises valutas kaotad iga 100€ ostu korral umbes 4€ raha kui otse lasta krediitkaardi pealt raha maha võtta. Paypalil ei tohi lasta oma raha konvertida. Olen päris mitmel paypali koolitust teinud ja hiljem kirutakse maa põhja miks ise seda ei avastatud. Kõige soodsam kurss on alati su kodu panga kurss.
Mul on ka krediitkaart ja 4-5a. jooksul ei ole krediitkaardi eest ühtegi teenustasu maksnud. Ei intressi ega kuutasu. Avamine oli ka tasuta.


Mõni pank võimaldab Eestis USD valuutat hoida arvel või kanda seda sisse/välja?

LHV ja Swed võimaldavad. Vaevalt, et mujalgi teisit on.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2015 03:35:31 vasta tsitaadiga

Võimaldavad, aga paistab et muu valuuta jaoks peab eraldi konto olema. Kunagi sai ka ühel kontol erinevates valuutades raha olla.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2015 03:47:05 vasta tsitaadiga

Ee, mul LHV's ja Swedis samal kontol läbisegi EUR, USD ja GBP - eraldi kontot pole vaja.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2015 14:54:08 vasta tsitaadiga

ma pidin paar aastat tagasi eraldi swedi kontoris käima ja kontole teiste valuutade hoidmise võimaluse lubama. vaikimisi oli ainult eur.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2015 14:57:45 vasta tsitaadiga

Paypal ei lase näiteks välja kanda USD'd Swed kontole, vähemalt mitte läbi selle tasuta variandi. Pangas peab konto kuidagi seadistama, et USD saaks kanda või mingi muu teema?
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2015 15:32:09 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
pois11 kirjutas:
paypalis raha hoides ja ostes teises valutas kaotad iga 100€ ostu korral umbes 4€ raha kui otse lasta krediitkaardi pealt raha maha võtta. Paypalil ei tohi lasta oma raha konvertida. Olen päris mitmel paypali koolitust teinud ja hiljem kirutakse maa põhja miks ise seda ei avastatud. Kõige soodsam kurss on alati su kodu panga kurss.
Mul on ka krediitkaart ja 4-5a. jooksul ei ole krediitkaardi eest ühtegi teenustasu maksnud. Ei intressi ega kuutasu. Avamine oli ka tasuta.


Mõni pank võimaldab Eestis USD valuutat hoida arvel või kanda seda sisse/välja?


Rääkisin samast asjat siin teemas 2,5a tagasi, siis oli vahe 2,3% paypali kahjuks kui naeltes maksta. Hetkel on siis paypali kursid paremaks läinud, või SEB omad tunduvalt kehvemaks.

Vaatasin just järgi kui oleks vaja 10 naela maksta.
Kanna pangast eurod paypali ja konverdi naelteks, kulu 14.22€
Laseb paypalil võtta kaardilt otse naelad maha, valutaavahetuse teeb sinu pank, kulu 14.28€
Paypal võtab kaardilt eurod maha ja konverdib automaatselt, kulu - 14.45€

Kui oleks vaja 10 USD maksta.
Kanna pangast eurod paypali ja konverdi dollariteks, kulu 9.34€
Laseb paypalil võtta kaardilt otse dollarid maha, valutaavahetuse teeb sinu pank, kulu 9.38€
Paypal võtab kaardilt eurod maha ja konverdib automaatselt, kulu - 9.49€
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2015 18:32:41 vasta tsitaadiga

Ostsin lapsele jõulukingi ebayst €209 ja peale kuu aega ootamist saatis kauba müüja mulle tracking numbri. Selgus DPD käkk. Pakk oli Tartus kohal, mulle seda kätte ei toimetatud ja teadet ei tulnud. Nad väidavad et ei teadnud uksekoodi (mul polegi uksekoodi, vajuta korteri number ja tehakse uks lahti). Ma olin koguaeg kodus (palavikus vedelesin nädal aega kodus ja väljas ei käinudki). See on täielik jura et ei saanud kätte toimetada, ka ei olnud ma kodus üksi.
Kauba müüjale on pakk tagasi viidud tracking numbri järgi ja 10 detsember sai ta selle ka kätte UKs. Küsimus, kes selle jama kinni plekib? Ma olen nõus transa kinni maksma, kui müüja paki uuesti saadaks aga ta ei vasta enam. Kas paypalist on võimalik raha tagasi saada? Kas DPD teenusele saab kahjunõude esitada?

https://tracking.dpd.de/parcelstatus?query=15505360946613&locale=et_EE&Tracking=J%C3%A4lgi
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sults
HV veteran

liitunud: 06.09.2004




sõnum 13.12.2015 18:54:30 vasta tsitaadiga

Liiv, kui ostsid eBayst ja sealne ostja kaitse alla käiv asi, siis peaksid esmalt algatama eBay case. Tõenäoliselt lahendatakse see sinu kasuks. Loomulikult küsitakse ka teise osapoole seletust ja kui ta on abivalmis, siis saadab ta kauba lihtsalt uuesti. Kui eBay ei lase case algatada, siis pöördu otse Paypali.
Pakivedajat võid hageda nagunii, see on täiesti omaette teema. Siiski ilma kohtuta vaevalt sealt midagi kompensatsiooniks saad.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2015 19:04:20 vasta tsitaadiga

liiv, no eks enda viga ka natuke, oleks võinud varem uurima hakata. Uk-st üle 2 nädala on juba jaanika paanika ja oleks soovitav uurida
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NPedro
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2015




sõnum 13.12.2015 19:41:00 vasta tsitaadiga

liiv, kas tel nummert siis pakile ei kleebitud, st kas ei olnud nummert v Eestis ei helistatagi kulleri poolt kliendile ?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2015 21:31:25 vasta tsitaadiga

Refund information:
A full refund of GBP 7.89 was issued on 12 Dec, 2015. The refund includes the purchase price plus original shipping and was issued to the same payment method you used to pay for the item.

Please log in into PayPal and view the History page if you don't see it in your PayPal balance.

See peaks kohe paypali arvele tulema?
Tellisin mingi asja ja kuu aega läks üle, saatsin kirja et where the fuck mu asi on? Mitte mingit küsimust ka polnud, lihtsalt "kanti raha tagasi". Aga raha pole icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 13.12.2015 21:31:43 vasta tsitaadiga

Paypal võib kuni kuu viivitada refundidega.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2015 22:27:52 vasta tsitaadiga

Nojah, siis küll.
Mõtlesin sama raha eest kohe midagi otsa tellida et omniivääl ikka tegevust oleks.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paypal & eBay üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 297, 298, 299 ... 353, 354, 355  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.