Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elion märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 226, 227, 228 ... 233, 234, 235  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 06.12.2015 18:59:26 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Kapitan kirjutas:
Elioni 50 megane ühendus Pärnumaal :



Kiirus on 10x väiksem aga võtame 50megase paketi hinna nii igaks juhuks. Kiirus kõigub nii iga päev. Homme helistan teenindusse. Inteno wifi levi on ka tasemel. 3m kaugusel samas toas arvuti saab vaevalt 2 pulka icon_biggrin.gif Elion võiks üldse endale sisse istuda selle teenuse.


kaabliga selline kiirus? wifi on üleüldiselt nii nagu jumal juhatab.


Liig vähe infot peale vinguviiuli. Tee kindluse mõttes kiirusetest Inteno DG301 veebiliidesest. Network->Diagnostics on teekond. Kui sealt õiged numbrid vastu vaatavad on mõtet peeglisse vaadata ja uurida oma sisevõrku.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kapitan
Kaevur
Kapitan

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.12.2015 19:02:19 vasta tsitaadiga

Ruuteris:

Download Speed 47.45 Mbit/s
Upload Speed 47.51 Mbit/s

http://www.speedtest.net/

3mb/s


viimati muutis Kapitan 06.12.2015 19:28:18, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 06.12.2015 19:16:00 vasta tsitaadiga

Kapitan kirjutas:
Kaabliga on korras. Wifi on perses. Olgu, reklaamigu nii, et WIFI ei tööta ja saate pekkis ruuteri.

See ei ole normaalne tra küll. Toru otsas on ka viimased debiilikud kes käsevad mingeid kuradi juhtmeid 5 sekki urruaugus hoida ja nende liini otsas alati kõik okei. Siis tuleb mingi paks ja haisev tehnik kelle kuradi juustud haisevad nagu läppand kala ja urgitseb midagi kuskil seinakontaktis. Korraks on ühendus ok ja nii kui see morsk uksest välja läheb on ühendus pekkis ja peab mingite umbkeelsete idiootidega toru otsas suhtlema.


Äkki on asi hoopis suhtumises kinni? Sellise väljendusviisiga ei pane kuidagi teist poolt abi pakkuma.

Kliki esmalt alamjaotusesse Network-Wireless ja vaata, millise kiiruse võrgukaart kokku lepib. Sageduskanali vahetus ja N standardile fikseerimine on pool võitu. Stabiilse 50 Mbps ühenduse saamiseks on soovitatav omada tiheasustuspiirkonnas 5 GHz AC wifi ruuterit, mille funktsionaalsust tänapäeval Inteno DG301 ei paku.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kapitan
Kaevur
Kapitan

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.12.2015 19:41:55 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
Kapitan kirjutas:
Kaabliga on korras. Wifi on perses. Olgu, reklaamigu nii, et WIFI ei tööta ja saate pekkis ruuteri.

See ei ole normaalne tra küll. Toru otsas on ka viimased debiilikud kes käsevad mingeid kuradi juhtmeid 5 sekki urruaugus hoida ja nende liini otsas alati kõik okei. Siis tuleb mingi paks ja haisev tehnik kelle kuradi juustud haisevad nagu läppand kala ja urgitseb midagi kuskil seinakontaktis. Korraks on ühendus ok ja nii kui see morsk uksest välja läheb on ühendus pekkis ja peab mingite umbkeelsete idiootidega toru otsas suhtlema.


Äkki on asi hoopis suhtumises kinni? Sellise väljendusviisiga ei pane kuidagi teist poolt abi pakkuma.

Kliki esmalt alamjaotusesse Network-Wireless ja vaata, millise kiiruse võrgukaart kokku lepib. Sageduskanali vahetus ja N standardile fikseerimine on pool võitu. Stabiilse 50 Mbps ühenduse saamiseks on soovitatav omada tiheasustuspiirkonnas 5 GHz AC wifi ruuterit, mille funktsionaalsust tänapäeval Inteno DG301 ei paku.


Noo jah mis ma ikka risustan siin. Vaatan seadistused üle ja võtan ühendust nendega kui asi nutuseks jääb.

Nii. Lülitasin ruuteri ainult N peale ja panin kanaliks 13. Wifi nime muutsin ka. Kiirused hetkel korras. Eks näis kui kauaks. Ei usu, et see seadistamine asja muutis, pigem ruuteri restart ma arvan. Paari tunni pärast jälle kottis.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mustpanter
HV kasutaja
Mustpanter

liitunud: 05.05.2006




sõnum 06.12.2015 19:50:30 vasta tsitaadiga

Kuidas vaadata,kas mu arvuti toetab 5ghz wifit ? Kus seadete alt seda leida .
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kapitan
Kaevur
Kapitan

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.12.2015 19:54:56 vasta tsitaadiga

Mustpanter kirjutas:
Kuidas vaadata,kas mu arvuti toetab 5ghz wifit ? Kus seadete alt seda leida .


https://grok.lsu.edu/Article.aspx?articleId=17341
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 06.12.2015 23:58:54 vasta tsitaadiga

Inteno enda kiirustest ei näita vist kunagi reaalset kiirust eks? Sest speedtest.net on ok, aga Inteno sisene test:

Start Time Sun Dec 6 22:55:38 2015
End Time Sun Dec 6 22:55:53 2015
Download Speed 110.75 Mbit/s
Upload Speed 94.95 Mbit/s

Start Time Sun Dec 6 22:58:15 2015
End Time Sun Dec 6 22:58:33 2015
Download Speed 85.67 Mbit/s
Upload Speed 63.30 Mbit/s

300/300 ühendus.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 07.12.2015 00:43:06 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Inteno enda kiirustest ei näita vist kunagi reaalset kiirust eks? Sest speedtest.net on ok, aga Inteno sisene test:

Start Time Sun Dec 6 22:55:38 2015
End Time Sun Dec 6 22:55:53 2015
Download Speed 110.75 Mbit/s
Upload Speed 94.95 Mbit/s

Start Time Sun Dec 6 22:58:15 2015
End Time Sun Dec 6 22:58:33 2015
Download Speed 85.67 Mbit/s
Upload Speed 63.30 Mbit/s

300/300 ühendus.


Inteno sisemine test on mõeldud kuni 100 Mbit/s tarbeks.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 07.12.2015 09:19:09 vasta tsitaadiga

Pailaps, selge pilt, tänud! icon_smile.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ab79
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2012




sõnum 09.12.2015 17:39:13 vasta tsitaadiga

Kas võib-olla nii, et need, kes ostavad endale koju Inteno, saavad automaatselt VDSLi, kui võrk läbi laseb? Mu tuttaval näitab läbilaset kuni 20/5. nende aadress pole Geopanga järgi vdsl võrgu arendusjärgus. Neil vana Thomson andis saba, võtsid uue Inteno. Täna tegin kontrollpäringu enda ja nende aadressile. Mina pean ootama oma 40 Mbit. Neil aga juba 20 Mbit max.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 09.12.2015 17:51:39 vasta tsitaadiga

ab79 kirjutas:
Kas võib-olla nii, et need, kes ostavad endale koju Inteno, saavad automaatselt VDSLi, kui võrk läbi laseb? Mu tuttaval näitab läbilaset kuni 20/5. nende aadress pole Geopanga järgi vdsl võrgu arendusjärgus. Neil vana Thomson andis saba, võtsid uue Inteno. Täna tegin kontrollpäringu enda ja nende aadressile. Mina pean ootama oma 40 Mbit. Neil aga juba 20 Mbit max.


kuni 800m jaamast internet hea liiniparameetri korral kuni 60/10, muidu tuleb algselt 40/10 tellida.
kuni 1200m jaamast kiirus kuni 20/5
üle selle kuni 12/1

tood esindusest Inteno, teenindaja vormistab soovi korral kohe 12/1 asemele 20/5 ühenduse kuna kuumakse on sama.
Kaart võib valetada, andmebaasides võivad kirjeldused mitte tõele vastata, võib olla ka kaablitüübid on kehvad või hoopis head ja mõistlik oleks infopäring teha, kuidas ja kas saaks ikka kiiremat. Eriti hea oleks kui tead, et naabril on vms.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ab79
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2012




sõnum 09.12.2015 18:13:40 vasta tsitaadiga

Aitäh! Ma lähen toon Inteno ära ja siis selgub. geopanga järgi peaks mul VDSL tellitav olema 2 nädala pärast, aga mine tea, äkki juba praegu töötab. Tuttavate naabritel on ühes majas tõesti 40 Mbit tellitav, aga nemad vist mingi teise kapi taga või on muud parameetrid, mis seda soodustavad, sest geopanga järgi on tuttavate maja koguaeg hall olnud.
Natuke ebamugav on, et seda geopanka ega uut aadressipäringut 100% usaldada ei saa.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 09.12.2015 21:55:14 vasta tsitaadiga

ab79 kirjutas:
Natuke ebamugav on, et seda geopanka ega uut aadressipäringut 100% usaldada ei saa.


Saab usaldada küll, kuid info on igapäevaselt muutumises, kus tuleb midagi uut ja kus on mõni kaabel kehvas seisus ning teenus piiratakse, info liikumine baasi võib veidi aega võtta seega on tegemist vaid informatiivse kaardiga. Tegelik olukord selgub ikkagi peale tellimuse sisestamist.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ab79
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2012




sõnum 09.12.2015 21:59:03 vasta tsitaadiga

Mnjahh. Tõin Inteno koju. Aga VDSL praeguse seisuga ei tööta. Eks paistab 2 nädala pärast.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 09.12.2015 22:06:30 vasta tsitaadiga

ab79 kirjutas:
Mnjahh. Tõin Inteno koju. Aga VDSL praeguse seisuga ei tööta. Eks paistab 2 nädala pärast.


ps mulle oma infoga, uurin. esindus ütles midagi ka?
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.12.2015 22:58:16 vasta tsitaadiga

Ei suuda leida kodulehelt meiliaadressi. info@telekom.ee ?

Suhtlus.ee portaalis tuleb ühele aadressile pidevalt "partnerite" spämmi, kuigi seadetest vastav linnuke eemaldatud. Teisele kontole samas ei tule. eusa_think.gif

_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 09.12.2015 23:01:47 vasta tsitaadiga

riaak, mul täpselt sama probleem. Linnukesed on eemaldatud.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.12.2015 23:08:22 vasta tsitaadiga

riaak kirjutas:
Ei suuda leida kodulehelt meiliaadressi. info@telekom.ee ?

tugi@elion.ee ei võta jutule? Või info@elion.ee?
 
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 09.12.2015 23:48:44 vasta tsitaadiga

Ja kustkohast peaks suhtlus.ee ülalpidamiseks raha tulema? Loomulikult reklaami müügist. Tahad reklaamivaba postkasti, siis köhi rulli! Ma võtaks pigem reklaami kui vaikne isiklike andmete kogumine taustal.

https://www.telekom.ee/ari/it/kodulehe-majutus-ja-epost#pakett

Tagasisideks on suhtlusel tagasiside form. See jõuab kõige kiiremini tegijatele. Ülejäänud augud on kaarega.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.12.2015 00:15:14 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
Ja kustkohast peaks suhtlus.ee ülalpidamiseks raha tulema? Loomulikult reklaami müügist. Tahad reklaamivaba postkasti, siis köhi rulli! Ma võtaks pigem reklaami kui vaikne isiklike andmete kogumine taustal
Milleks see linnuke seal siis on, kui see ei peagi töötama?

Kirjutasin antud murest otse tagasisidesse.

_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 10.12.2015 08:34:15 vasta tsitaadiga

riaak kirjutas:
Pailaps kirjutas:
Ja kustkohast peaks suhtlus.ee ülalpidamiseks raha tulema? Loomulikult reklaami müügist. Tahad reklaamivaba postkasti, siis köhi rulli! Ma võtaks pigem reklaami kui vaikne isiklike andmete kogumine taustal
Milleks see linnuke seal siis on, kui see ei peagi töötama?

Kirjutasin antud murest otse tagasisidesse.


Ma arvan, et linnuke töötab ainult sellisele spämmile mida telekom võiks oma partnerite abiga sinule saata. See ei toimi minumeelest sellisele spämmile mida oled ise tellinud.
Paluks mõista, EI SÜÜDISTA KEDAGI, ET ON ISE SÜÜDI.

Ma lihtsalt isegi kasutan ühte kontodest reklaammaterjali lugemiseks, olgu chillid või cherryd ja selverid või 1a taolised kauplused. Need kirjad tulevad kenasti kohe postkasti.

Ehk siis iga meili lõpus on olemas link unsubscribe vms.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 10.12.2015 12:18:55 vasta tsitaadiga

jutt oli suhtlus.ee "partnerite" spämmist ju mitte mingite asjade spämmist kuhu oma emaili oled mingit kanalit pidi ise jätnud...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 10.12.2015 12:48:49 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
jutt oli suhtlus.ee "partnerite" spämmist ju mitte mingite asjade spämmist kuhu oma emaili oled mingit kanalit pidi ise jätnud...


Parnereid võib olla mitmeid, kas need ka telekomi portaali partnerid on, võib olla kokkusattumus. Pealegi sellist listi mina avalikult ei näe, kas kiri on tulnud reklaami aktsepteerimisest meilpostkastis või on see kusagil mujal aktsepteeritud.
See linnuke ilmselt ei erista kontosid ja nagu kasutaja ütles, ühel kontol on tühjus, teisel ei ole. Seega võib usubscribe lingist kasu olla.

RustyZ, kas sul on sarnane olukord või räägid niisama oma arusaamade järgi kaasa?
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 10.12.2015 13:05:11 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
Ja kustkohast peaks suhtlus.ee ülalpidamiseks raha tulema?



Raha tuleb teil niigi kuhjades, teie esindatavast telekomist öeldi nii.
Me vist juba maksame internetiteenuste eest, elektrooniline postkast on ka selle osa. Lepingus on mustvalgelt kirjas, et kirjade jaoks tuleb mail.hot.ee või mail.neti.ee serverit kasutada.
Ja anti juhend kuidas meili kliente nende jaoks häälestada.
Mul on küll kõik pordid ripakil ühendus, kuid 25 on ikka kinni, et ei saaks kasutada teisi e-posti teenuseid, kui ainult neid, mis lubatud. Google oma lubatakse, see töötab teiselt portidelt. Kui te ütlete, et e-post ei ole teie teenuse osa siis tuleb 25 port lahti teha. See võimaldab pidada oma serverit. Mul oli, siis kui säärast blokeeringut veel polnud, päris huvitav oli smtp logi lugeda...
Näib nõnda, et internetti kaitstakse minu eest, kuid mind interneti eest ei kaitsta. See öeldakse olevat minu enda mure.

Enamus spämmi, mis hot.ee tuli on saadetud kurjategijate poolt, kes nuhkvara abil varastavad riigitädide arvutitest aadresse ja siis prügistavad neid.

Kuidas google saab postkasti puhta hoitud, seda kasutab terve maailm ja peaks olema kohutavalt raskem spämmi tõrjuda, kui eesti telekomil, mille teenuseid kasutab ainult käputäis inimesi? Igasugused uuriad on väitnud et 99% elektroonilisest liiklusest on haamerdamine smtp adminni konto pihta ja spämm. Enda serveril oli see protsent 99,99%

tsitaat:
Ehk siis iga meili lõpus on olemas link unsubscribe vms.


Jahh, ma olen seda linki proovinud selle mõju on täiesti vastupidine. urmokesed ja saposnikovid prügistavad veel rohkem kuna said signaali, et seda aadressi loetakse.
Samuti on tulnud RIA't ja mõnedelt IT-ekspertidelt nagu Peeter Marvet, soovitusi neid linke mitte näppida vaid parem on rämpskiri koheselt kustutada.

Kõige parem on meili serverisse teha reegel, et kui saatja domeen on tuntud spämmer siis kogu sealt tulev liiklus pannakse kausta /dev/null tulgu neilt domeenidelt mida tahes.

Mis kõige toredam. Ma otsisin kunagi praktikakohta. Mind taheti rämpsposti saatmise eest ära süüa ja tükk aega ei saanud kuhugi ühtegi kirja saata.
tagasi üles
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.12.2015 13:18:46 vasta tsitaadiga

olavsu1, sul on tabletid jälle võtmata? Päris korralik vandenõuteooria kokku mõeldud sul icon_lol.gif
Mida teeb kodukasutaja avatud 25. pordiga? Reeglina mitte midagi, aga on näiteks tegelasi, kes panevad selle kaudu oma spämipritsid tööle ja üritavad sulle posti teel V1agrat müüa. Teine variant on see, et paned oma mailiserveri püsti, aga turvata seda ei oska (nagu sa oma haamri ja SMTP ilmekalt näiteks tõid) ja nii su IP pealt saasta välja pritsitaksegi. Pärast seda tõmmatakse lisaks sinu IP-le ka teiste IP-d samas vahemikus mustadesse nimekirjadesse.
Kommentaarid: 691 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elion mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 226, 227, 228 ... 233, 234, 235  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.