|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Mustpanter
HV kasutaja

liitunud: 05.05.2006
|
06.12.2015 19:50:30
|
|
|
| Kuidas vaadata,kas mu arvuti toetab 5ghz wifit ? Kus seadete alt seda leida .
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kapitan
Kaevur

liitunud: 21.10.2007
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
06.12.2015 23:58:54
|
|
|
Inteno enda kiirustest ei näita vist kunagi reaalset kiirust eks? Sest speedtest.net on ok, aga Inteno sisene test:
Start Time Sun Dec 6 22:55:38 2015
End Time Sun Dec 6 22:55:53 2015
Download Speed 110.75 Mbit/s
Upload Speed 94.95 Mbit/s
Start Time Sun Dec 6 22:58:15 2015
End Time Sun Dec 6 22:58:33 2015
Download Speed 85.67 Mbit/s
Upload Speed 63.30 Mbit/s
300/300 ühendus.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
07.12.2015 00:43:06
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
Inteno enda kiirustest ei näita vist kunagi reaalset kiirust eks? Sest speedtest.net on ok, aga Inteno sisene test:
Start Time Sun Dec 6 22:55:38 2015
End Time Sun Dec 6 22:55:53 2015
Download Speed 110.75 Mbit/s
Upload Speed 94.95 Mbit/s
Start Time Sun Dec 6 22:58:15 2015
End Time Sun Dec 6 22:58:33 2015
Download Speed 85.67 Mbit/s
Upload Speed 63.30 Mbit/s
300/300 ühendus. |
Inteno sisemine test on mõeldud kuni 100 Mbit/s tarbeks.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
07.12.2015 09:19:09
|
|
|
Pailaps, selge pilt, tänud!
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ab79
HV kasutaja
liitunud: 17.10.2012
|
09.12.2015 17:39:13
|
|
|
| Kas võib-olla nii, et need, kes ostavad endale koju Inteno, saavad automaatselt VDSLi, kui võrk läbi laseb? Mu tuttaval näitab läbilaset kuni 20/5. nende aadress pole Geopanga järgi vdsl võrgu arendusjärgus. Neil vana Thomson andis saba, võtsid uue Inteno. Täna tegin kontrollpäringu enda ja nende aadressile. Mina pean ootama oma 40 Mbit. Neil aga juba 20 Mbit max.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
09.12.2015 17:51:39
|
|
|
| ab79 kirjutas: |
| Kas võib-olla nii, et need, kes ostavad endale koju Inteno, saavad automaatselt VDSLi, kui võrk läbi laseb? Mu tuttaval näitab läbilaset kuni 20/5. nende aadress pole Geopanga järgi vdsl võrgu arendusjärgus. Neil vana Thomson andis saba, võtsid uue Inteno. Täna tegin kontrollpäringu enda ja nende aadressile. Mina pean ootama oma 40 Mbit. Neil aga juba 20 Mbit max. |
kuni 800m jaamast internet hea liiniparameetri korral kuni 60/10, muidu tuleb algselt 40/10 tellida.
kuni 1200m jaamast kiirus kuni 20/5
üle selle kuni 12/1
tood esindusest Inteno, teenindaja vormistab soovi korral kohe 12/1 asemele 20/5 ühenduse kuna kuumakse on sama.
Kaart võib valetada, andmebaasides võivad kirjeldused mitte tõele vastata, võib olla ka kaablitüübid on kehvad või hoopis head ja mõistlik oleks infopäring teha, kuidas ja kas saaks ikka kiiremat. Eriti hea oleks kui tead, et naabril on vms.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ab79
HV kasutaja
liitunud: 17.10.2012
|
09.12.2015 18:13:40
|
|
|
Aitäh! Ma lähen toon Inteno ära ja siis selgub. geopanga järgi peaks mul VDSL tellitav olema 2 nädala pärast, aga mine tea, äkki juba praegu töötab. Tuttavate naabritel on ühes majas tõesti 40 Mbit tellitav, aga nemad vist mingi teise kapi taga või on muud parameetrid, mis seda soodustavad, sest geopanga järgi on tuttavate maja koguaeg hall olnud.
Natuke ebamugav on, et seda geopanka ega uut aadressipäringut 100% usaldada ei saa.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
09.12.2015 21:55:14
|
|
|
| ab79 kirjutas: |
| Natuke ebamugav on, et seda geopanka ega uut aadressipäringut 100% usaldada ei saa. |
Saab usaldada küll, kuid info on igapäevaselt muutumises, kus tuleb midagi uut ja kus on mõni kaabel kehvas seisus ning teenus piiratakse, info liikumine baasi võib veidi aega võtta seega on tegemist vaid informatiivse kaardiga. Tegelik olukord selgub ikkagi peale tellimuse sisestamist.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ab79
HV kasutaja
liitunud: 17.10.2012
|
09.12.2015 21:59:03
|
|
|
| Mnjahh. Tõin Inteno koju. Aga VDSL praeguse seisuga ei tööta. Eks paistab 2 nädala pärast.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
09.12.2015 22:06:30
|
|
|
| ab79 kirjutas: |
| Mnjahh. Tõin Inteno koju. Aga VDSL praeguse seisuga ei tööta. Eks paistab 2 nädala pärast. |
ps mulle oma infoga, uurin. esindus ütles midagi ka?
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riaak
HV Guru

liitunud: 22.09.2002
|
09.12.2015 22:58:16
|
|
|
Ei suuda leida kodulehelt meiliaadressi. info@telekom.ee ?
Suhtlus.ee portaalis tuleb ühele aadressile pidevalt "partnerite" spämmi, kuigi seadetest vastav linnuke eemaldatud. Teisele kontole samas ei tule.
_________________ ¯\_(ツ)_/¯ |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
105 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
09.12.2015 23:01:47
|
|
|
riaak, mul täpselt sama probleem. Linnukesed on eemaldatud.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
09.12.2015 23:48:44
|
|
|
Ja kustkohast peaks suhtlus.ee ülalpidamiseks raha tulema? Loomulikult reklaami müügist. Tahad reklaamivaba postkasti, siis köhi rulli! Ma võtaks pigem reklaami kui vaikne isiklike andmete kogumine taustal.
https://www.telekom.ee/ari/it/kodulehe-majutus-ja-epost#pakett
Tagasisideks on suhtlusel tagasiside form. See jõuab kõige kiiremini tegijatele. Ülejäänud augud on kaarega.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riaak
HV Guru

liitunud: 22.09.2002
|
10.12.2015 00:15:14
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
| Ja kustkohast peaks suhtlus.ee ülalpidamiseks raha tulema? Loomulikult reklaami müügist. Tahad reklaamivaba postkasti, siis köhi rulli! Ma võtaks pigem reklaami kui vaikne isiklike andmete kogumine taustal |
Milleks see linnuke seal siis on, kui see ei peagi töötama?
Kirjutasin antud murest otse tagasisidesse.
_________________ ¯\_(ツ)_/¯ |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
105 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
10.12.2015 08:34:15
|
|
|
| riaak kirjutas: |
| Pailaps kirjutas: |
| Ja kustkohast peaks suhtlus.ee ülalpidamiseks raha tulema? Loomulikult reklaami müügist. Tahad reklaamivaba postkasti, siis köhi rulli! Ma võtaks pigem reklaami kui vaikne isiklike andmete kogumine taustal |
Milleks see linnuke seal siis on, kui see ei peagi töötama?
Kirjutasin antud murest otse tagasisidesse. |
Ma arvan, et linnuke töötab ainult sellisele spämmile mida telekom võiks oma partnerite abiga sinule saata. See ei toimi minumeelest sellisele spämmile mida oled ise tellinud.
Paluks mõista, EI SÜÜDISTA KEDAGI, ET ON ISE SÜÜDI.
Ma lihtsalt isegi kasutan ühte kontodest reklaammaterjali lugemiseks, olgu chillid või cherryd ja selverid või 1a taolised kauplused. Need kirjad tulevad kenasti kohe postkasti.
Ehk siis iga meili lõpus on olemas link unsubscribe vms.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
10.12.2015 12:18:55
|
|
|
jutt oli suhtlus.ee "partnerite" spämmist ju mitte mingite asjade spämmist kuhu oma emaili oled mingit kanalit pidi ise jätnud...
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
10.12.2015 12:48:49
|
|
|
| RustyZ kirjutas: |
| jutt oli suhtlus.ee "partnerite" spämmist ju mitte mingite asjade spämmist kuhu oma emaili oled mingit kanalit pidi ise jätnud... |
Parnereid võib olla mitmeid, kas need ka telekomi portaali partnerid on, võib olla kokkusattumus. Pealegi sellist listi mina avalikult ei näe, kas kiri on tulnud reklaami aktsepteerimisest meilpostkastis või on see kusagil mujal aktsepteeritud.
See linnuke ilmselt ei erista kontosid ja nagu kasutaja ütles, ühel kontol on tühjus, teisel ei ole. Seega võib usubscribe lingist kasu olla.
RustyZ, kas sul on sarnane olukord või räägid niisama oma arusaamade järgi kaasa?
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
10.12.2015 13:05:11
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
Ja kustkohast peaks suhtlus.ee ülalpidamiseks raha tulema?
|
Raha tuleb teil niigi kuhjades, teie esindatavast telekomist öeldi nii.
Me vist juba maksame internetiteenuste eest, elektrooniline postkast on ka selle osa. Lepingus on mustvalgelt kirjas, et kirjade jaoks tuleb mail.hot.ee või mail.neti.ee serverit kasutada.
Ja anti juhend kuidas meili kliente nende jaoks häälestada.
Mul on küll kõik pordid ripakil ühendus, kuid 25 on ikka kinni, et ei saaks kasutada teisi e-posti teenuseid, kui ainult neid, mis lubatud. Google oma lubatakse, see töötab teiselt portidelt. Kui te ütlete, et e-post ei ole teie teenuse osa siis tuleb 25 port lahti teha. See võimaldab pidada oma serverit. Mul oli, siis kui säärast blokeeringut veel polnud, päris huvitav oli smtp logi lugeda...
Näib nõnda, et internetti kaitstakse minu eest, kuid mind interneti eest ei kaitsta. See öeldakse olevat minu enda mure.
Enamus spämmi, mis hot.ee tuli on saadetud kurjategijate poolt, kes nuhkvara abil varastavad riigitädide arvutitest aadresse ja siis prügistavad neid.
Kuidas google saab postkasti puhta hoitud, seda kasutab terve maailm ja peaks olema kohutavalt raskem spämmi tõrjuda, kui eesti telekomil, mille teenuseid kasutab ainult käputäis inimesi? Igasugused uuriad on väitnud et 99% elektroonilisest liiklusest on haamerdamine smtp adminni konto pihta ja spämm. Enda serveril oli see protsent 99,99%
| tsitaat: |
| Ehk siis iga meili lõpus on olemas link unsubscribe vms. |
Jahh, ma olen seda linki proovinud selle mõju on täiesti vastupidine. urmokesed ja saposnikovid prügistavad veel rohkem kuna said signaali, et seda aadressi loetakse.
Samuti on tulnud RIA't ja mõnedelt IT-ekspertidelt nagu Peeter Marvet, soovitusi neid linke mitte näppida vaid parem on rämpskiri koheselt kustutada.
Kõige parem on meili serverisse teha reegel, et kui saatja domeen on tuntud spämmer siis kogu sealt tulev liiklus pannakse kausta /dev/null tulgu neilt domeenidelt mida tahes.
Mis kõige toredam. Ma otsisin kunagi praktikakohta. Mind taheti rämpsposti saatmise eest ära süüa ja tükk aega ei saanud kuhugi ühtegi kirja saata.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
10.12.2015 13:18:46
|
|
|
olavsu1, sul on tabletid jälle võtmata? Päris korralik vandenõuteooria kokku mõeldud sul
Mida teeb kodukasutaja avatud 25. pordiga? Reeglina mitte midagi, aga on näiteks tegelasi, kes panevad selle kaudu oma spämipritsid tööle ja üritavad sulle posti teel V1agrat müüa. Teine variant on see, et paned oma mailiserveri püsti, aga turvata seda ei oska (nagu sa oma haamri ja SMTP ilmekalt näiteks tõid) ja nii su IP pealt saasta välja pritsitaksegi. Pärast seda tõmmatakse lisaks sinu IP-le ka teiste IP-d samas vahemikus mustadesse nimekirjadesse.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
10.12.2015 13:29:32
|
|
|
Betamax, kus on vandenõu ?
turvatud ta siiski oli, niipalju kui seaded võimaldasid. admin kontosse sai logida ainult kindlatelt aadressidelt ülejäänutele anti tala. logisse jäid proovimised ikka.
6 aastajooksul oli kaks juhtumit, mil oma hooletuse tõttu kontroll kadus. ühel korral smtp_auth jäi üheks päevaks aktiveerimata ja teisel korral tuldi veebilehekaudu sisse.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
10.12.2015 19:49:58
|
|
|
tõsi, vana hot.ee postkast oli mingitel aegadel spämmi iseenesest täis.
suhtlus.ee lehel olen tekitanud endale mitmed aadressid ning need postkastid on spämmist ja reklaamist tühjad va 1 mille olen loovutanudki endale reklaami saamiseks.
seega las need eelnevad aastad jäävad, tänane seis on see, et ikkagi kahtlaselt palju häireid esineb suhtluse töös ja see paistab olevat seotud hot.ee ületoomisega, loodan, et hot minekuga muutub suhtluse stabiilsus paremaks.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
10.12.2015 21:12:48
|
|
|
Täpsustuseks. Pordid avatud teenuse korral, millel on DHCP-ga jagatav väline ip ei piirata port 25 vabakasutust. Mul jookseb koduse Elioni ühenduse taga meiliserver. See võis olla tõesti tõde vanasti, kui kasutati PPPoE tüüpi ühendust.
Tasuta teenust ei saa kuidagi lugeda koduse internetiühenduse juurde kuuluvaks teenuseks.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
10.12.2015 21:39:27
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
| Täpsustuseks. Pordid avatud teenuse korral, millel on DHCP-ga jagatav väline ip ei piirata port 25 vabakasutust. |
Et kui ma iseteenindusest sisenevad pordid avan, läheb ka väljuv port 25 lahti? Või sain ma valesti aru?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riaak
HV Guru

liitunud: 22.09.2002
|
11.12.2015 00:10:29
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| riaak kirjutas: |
| Pailaps kirjutas: |
| Ja kustkohast peaks suhtlus.ee ülalpidamiseks raha tulema? Loomulikult reklaami müügist. Tahad reklaamivaba postkasti, siis köhi rulli! Ma võtaks pigem reklaami kui vaikne isiklike andmete kogumine taustal |
Milleks see linnuke seal siis on, kui see ei peagi töötama?
Kirjutasin antud murest otse tagasisidesse. |
Ma arvan, et linnuke töötab ainult sellisele spämmile mida telekom võiks oma partnerite abiga sinule saata. See ei toimi minumeelest sellisele spämmile mida oled ise tellinud.
Paluks mõista, EI SÜÜDISTA KEDAGI, ET ON ISE SÜÜDI.
Ma lihtsalt isegi kasutan ühte kontodest reklaammaterjali lugemiseks, olgu chillid või cherryd ja selverid või 1a taolised kauplused. Need kirjad tulevad kenasti kohe postkasti.
Ehk siis iga meili lõpus on olemas link unsubscribe vms. |
See email on ainult ühes kohas kasutuses ning mingit omaalgatuslikku spämmi tellimist ei ole olnud.
Spämmi all veel ilusti kirjas:
| tsitaat: |
| Kui Te ei soovi saada edaspidi infot ja reklaami erinevate koostööpartnerite toodete ja teenuste kohta, siis tehke keeldumiseks vajalik muudatus oma kasutajakonto seadete muutmise teel (www.suhtlus.ee > Seaded > Minu e-posti kontod ja seadista). |
Vastavas kohas muudatus tehtud, aga abi sellest ei ole. Samuti ei ole kirjadel juures muud viisi, kuidas antud reklaammaterjalist keelduda.
Ega see nüüd otseselt maailmalõpp ka ei ole, lihtsalt tahtsin arendajatele natuke mõtlemisainet anda.
_________________ ¯\_(ツ)_/¯ |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
105 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
11.12.2015 00:19:48
|
|
|
riaak, see on alanud viimasel nädalal, või umbes nii, et enam linnukest või selle puudumist ei tunnistata. Neil on mingid probleemid süsteemi haldamisega hetkel.
Ehk on see seotud hot.ee sulgemise ja ületoomisega. Mis pole muidugi normaalne.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riaak
HV Guru

liitunud: 22.09.2002
|
11.12.2015 00:32:55
|
|
|
Konto novembri algusest ning koguaeg tulnud.
Okei, leidsin kala üles. Mul oli 2 kontot omavahel ühendatud ning probleemne oli just see teine.
Logisin nüüd teise konto alt sisse ning kui sealt seadetesse minna, siis oli linnuke olemas.
Samas esimese konto alt sisse logides saaks ka just kui seda linnukest eemaldada, aga see reaalsuses ei toimi.
_________________ ¯\_(ツ)_/¯
viimati muutis riaak 11.12.2015 00:35:58, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
105 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
11.12.2015 00:35:23
|
|
|
| kas elionil selle probleemi vasta ka midagi on? metallkorpuse ja välise antenniga ruuterit?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
11.12.2015 00:36:25
|
|
|
Nojah. Endal igivana konto ja partnerite reklaamipakkumised hakkasid ühele kontole alles hiljuti lambist tulema.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riaak
HV Guru

liitunud: 22.09.2002
|
11.12.2015 00:43:27
|
|
|
Võid vahelduseks linnukese tagasi panna ning siis mingi hetk jälle eemaldada. Ehk aitab.
_________________ ¯\_(ツ)_/¯ |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
105 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
11.12.2015 00:53:51
|
|
|
| A.S. kirjutas: |
| Pailaps kirjutas: |
| Täpsustuseks. Pordid avatud teenuse korral, millel on DHCP-ga jagatav väline ip ei piirata port 25 vabakasutust. |
Et kui ma iseteenindusest sisenevad pordid avan, läheb ka väljuv port 25 lahti? Või sain ma valesti aru?
|
Nii ingress kui egress. Väljuv port 25 on lahti, siis saab teisi meiliserverid peale mail.neti.ee kasutada. Oled asjast õigesti aru saanud.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
11.12.2015 02:07:19
|
|
|
riaak, proovitud juba.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
12.12.2015 00:19:08
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
| A.S. kirjutas: |
| Pailaps kirjutas: |
| Täpsustuseks. Pordid avatud teenuse korral, millel on DHCP-ga jagatav väline ip ei piirata port 25 vabakasutust. |
Et kui ma iseteenindusest sisenevad pordid avan, läheb ka väljuv port 25 lahti? Või sain ma valesti aru? |
Nii ingress kui egress. Väljuv port 25 on lahti, siis saab teisi meiliserverid peale mail.neti.ee kasutada. Oled asjast õigesti aru saanud. |
Ja ongi nii...
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
12.12.2015 16:00:11
|
|
|
kus kurat ma saan minutv veebi teenuse katkestada
ma ei suuda leida ühtegi viidet iseteeninduses, kus mul oleks teenus aktiivne, kuid endiselt teenus toimib ja arved jooksevad
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
12.12.2015 16:16:35
|
|
|
libe, helista 123 ning las panevad kinni. Ühtlasi las teevad korda, on na ka mina ei näe ühtegi viidet antud teenuse olemasolule oma isteeeninduse all.
Tuli see koos salvestusteenusega.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
12.12.2015 17:47:16
|
|
|
| libe kirjutas: |
kus kurat ma saan minutv veebi teenuse katkestada
ma ei suuda leida ühtegi viidet iseteeninduses, kus mul oleks teenus aktiivne, kuid endiselt teenus toimib ja arved jooksevad  |
Logid sisse minutv.ee valid ülevalt oma nime pealt "minu ekraanid" suunatakse siia:
https://www.telekom.ee/et/era/tv/minutv
loobu teenusest.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
12.12.2015 18:00:28
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| libe kirjutas: |
kus kurat ma saan minutv veebi teenuse katkestada
ma ei suuda leida ühtegi viidet iseteeninduses, kus mul oleks teenus aktiivne, kuid endiselt teenus toimib ja arved jooksevad  |
Logid sisse minutv.ee valid ülevalt oma nime pealt "minu ekraanid" suunatakse siia:
https://www.telekom.ee/et/era/tv/minutv
loobu teenusest. |
miks seda elioni iseteeninduses ei näe, on täielik mõistatus, tra selle segaduse peale 15€ raisus
aktiivset teenust iseteeninduses ei näita, kuid arvel kajastub
sai kontrollitud sealt ning nüüd, kuid hiljem avasin arve ning voila, nahad on tasahilju raha röövinud
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
12.12.2015 20:52:03
|
|
|
| libe kirjutas: |
| indrekp kirjutas: |
| libe kirjutas: |
kus kurat ma saan minutv veebi teenuse katkestada
ma ei suuda leida ühtegi viidet iseteeninduses, kus mul oleks teenus aktiivne, kuid endiselt teenus toimib ja arved jooksevad  |
Logid sisse minutv.ee valid ülevalt oma nime pealt "minu ekraanid" suunatakse siia:
https://www.telekom.ee/et/era/tv/minutv
loobu teenusest. |
miks seda elioni iseteeninduses ei näe, on täielik mõistatus, tra selle segaduse peale 15€ raisus
aktiivset teenust iseteeninduses ei näita, kuid arvel kajastub
sai kontrollitud sealt ning nüüd, kuid hiljem avasin arve ning voila, nahad on tasahilju raha röövinud |
kõnetoru ei jaksanud tõsta ja helistada, et küsida abi või lasta lõpetada. Kelle peale sa nüüd pahane oled
Teenuse said, siis teavitati sind prooviajast ju!
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
12.12.2015 20:54:00
|
|
|
| aastal 2015 peab kuhugi helistama hakkama või? ole normaalne, ma ei kavatse küll kuhugi helistada.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
12.12.2015 21:29:15
|
|
|
Arusaamatu pahameel, ise nõustud tellimusega, ise pead ka lõpetama, hea et aastal 2015 seda veel esindusse lõpetama minema ei pea. Nii nagu pangateenustega, mobiilinumbritega või tervik sidelahendustega.
Kui tahtsid lõpetada, helista või küsi abi, link on olemas.
Võib arutleda kuidas seda iseteeninduses olevate eKodu teenuste nimistusse saada aga mulle näib, et tegemist on iseseisva teenusega minutv.ee keskkonnas mis on seotud toote lehega telekomi veebis.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
12.12.2015 21:42:55
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
Arusaamatu pahameel, ise nõustud tellimusega, ise pead ka lõpetama, hea et aastal 2015 seda veel esindusse lõpetama minema ei pea. Nii nagu pangateenustega, mobiilinumbritega või tervik sidelahendustega.
Kui tahtsid lõpetada, helista või küsi abi, link on olemas.
Võib arutleda kuidas seda iseteeninduses olevate eKodu teenuste nimistusse saada aga mulle näib, et tegemist on iseseisva teenusega minutv.ee keskkonnas mis on seotud toote lehega telekomi veebis. |
ma kasutasin seda paar-kolm kuud, ükshetk tuli meelde, et pole enam vaja kasutada ja kontrollisin ega ma seda juba lõpetanud ei ole - kontrollisin seda iseteenindusest, kus seda teenuste hulgas ei olnud, seega enesestmõistetavalt järeldasin, et seda teenust mul enam ei ole
kui sulle probleem arusaamatu on, siis seletaksin seda sedasi, et iseteeninduskeskkond ongi koht oma teenuste ülevaatamiseks ja haldamiseks, kui aga teenused pilla palla kõikjal laiali on, siis tekibki olukord, nagu mul just oli
niimoodi kirjut seepi ei tehta
praegusel hetkel leiab minutv teenuse lõpetamise vaid siis, kui lähed seda teenust uuesti justkui tellima - ülejäänud, aga on kõik iseteeninduses
kui see on iseseisev teenus, siis saatku mulle ka eraldi arve selle kohta
amatöörid raisk
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
12.12.2015 21:43:53
|
|
|
no kui ei näita, et teenus on tellitud, siis on küll natuke shitasti.....see esinduses lõpetamine pole eriti argument hetkel, sest lõpetaks kui teaks, et teenus tellitud oleks
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
13.12.2015 02:32:24
|
|
|
Vähemalt üks probleem on MinuTV-ga veel.
Volitatud klient saab selle teenuse küll aktiveerida aga kasutada ei saa.
Millal see vastuolu lahendatakse?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
13.12.2015 07:42:16
|
|
|
Eile hommikul katkes nett. Ootasin siis paar minti, et kell 8 saaks ja hakkasin siis 123 suhtlema. Selgus, et teises trepikojas asuv switch on saba andnud. Saadavad tehniku. Siis helistavad, et mingi KÜ esinaise number on aga see ei vasta. Neil vaja ligipääsu sinna kapile. See esinaine ammu tagasi astunud sellelt kohalt ega ole tegev. Andsin mingi majahalduri nr. Too on 6 kuud tagasi igasugused seosed selle majaga katkestanud Rohkem polnudki midagi anda Elioni Ise hakkasid seal siis googeldama ja juhatuse liikmeid taga ajama, kuskohast õiget infot saada. Läksin kodust ära. Peale lõunat tagasi jõudes oli nett juba olemas. Vedas seekord, et keegi ikka oli selle KÜ-ga seotud
Päris normaalne on see, et pannakse oma tehnika kuskile majja ja kui aastaid midagi ei juhtu, siis ühel hetkel on kõik, kellel asjale ligipääs ja oma kontaktid andnud kas ära läinud või surnud Aga uued ligipääsejad omi kontakte ei edasta...
_________________ Kui keegi mandariini tahab, siis helistab
Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/ |
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
13.12.2015 10:26:00
|
|
|
| libe kirjutas: |
| indrekp kirjutas: |
Arusaamatu pahameel, ise nõustud tellimusega, ise pead ka lõpetama, hea et aastal 2015 seda veel esindusse lõpetama minema ei pea. Nii nagu pangateenustega, mobiilinumbritega või tervik sidelahendustega.
Kui tahtsid lõpetada, helista või küsi abi, link on olemas.
Võib arutleda kuidas seda iseteeninduses olevate eKodu teenuste nimistusse saada aga mulle näib, et tegemist on iseseisva teenusega minutv.ee keskkonnas mis on seotud toote lehega telekomi veebis. |
ma kasutasin seda paar-kolm kuud, ükshetk tuli meelde, et pole enam vaja kasutada ja kontrollisin ega ma seda juba lõpetanud ei ole - kontrollisin seda iseteenindusest, kus seda teenuste hulgas ei olnud, seega enesestmõistetavalt järeldasin, et seda teenust mul enam ei ole
kui sulle probleem arusaamatu on, siis seletaksin seda sedasi, et iseteeninduskeskkond ongi koht oma teenuste ülevaatamiseks ja haldamiseks, kui aga teenused pilla palla kõikjal laiali on, siis tekibki olukord, nagu mul just oli
niimoodi kirjut seepi ei tehta
praegusel hetkel leiab minutv teenuse lõpetamise vaid siis, kui lähed seda teenust uuesti justkui tellima - ülejäänud, aga on kõik iseteeninduses
kui see on iseseisev teenus, siis saatku mulle ka eraldi arve selle kohta
amatöörid raisk |
Tänan ilusa ja viisaka tagasiside eest (telekomile), nagu ma ütlesin, soovitan telekomil viia ka üks klotsike Elioni eKodu teenuste nimistusse.
Kui ma nüüd lehte loogilise pilguga üritan vaadata, näib mulle, et iseteeninduskeskkond on veel ühinemise faasis, ehk on üldine telekom.ee teenuste leht ja kui siseneda iseteenindusse siis pakutakse Emt või Elioni iseteenindust. Küsi nüüd endalt, kumba teenus on MinuTV sest eelmainitud märgid on vaid brändid kuid MinuTV on mõeldud mõlema brändi kasutajatele ka eraldi. Ja ka tegelikult vaid suvalisele telekomi kliendile kes ei kasuta kumbagi iseteenindust, võib olla elisa, zuumtv vms klient ja avab lihtsalt minutv.ee või telekom.ee... minutv.
| jeesus188 kirjutas: |
no kui ei näita, et teenus on tellitud, siis on küll natuke shitasti.....see esinduses lõpetamine pole eriti argument hetkel, sest lõpetaks kui teaks, et teenus tellitud oleks  |
Et siis kordan veel, https://www.telekom.ee/era/tv/minutv
ja lisan pildi:
on teenus näha, alustatav ja lõpetatav, tee selleni on telekom.ee esilehel ja minutv.ee konto lehel. (0 hind seal sellepärast, et kasutan salvestusteenust millega on minutv konto kaasas.)
seeru, ma ei tea mis selle vastu aitab, kas seda saaks teha, ei tea. Kui omanik volitab sind telekomi teenuseid tellima ja lõpetama, siis tegelikult saad sa ligipääsu ka nutitv sisule ja seal tellimisele ja lõpetamisele. Küll aga on 1 minutv.ee sisse logimine seotud 1 isikukoodiga toote omaniku järgi. Kõige lihtsam mis aitaks oleks see, et omanik seob sinu hot, suhtlus, gmail vms. konto oma telekomi tunnusega. Mugavuse huvides hoiaksin teenused oma nimel, aga ilmselt antud juhul pole see võimalik. Igal juhul edastan küsimuse ja kui on tehtav, miks mitte. Kahtlustan, et 1 minutv kontoga ei saa siduda kahte isikukoodi nii, et oleks tagatud 1 kasutajakonto if you know what i mean.
| -KRANTS- kirjutas: |
Eile hommikul katkes nett. Ootasin siis paar minti, et kell 8 saaks ja hakkasin siis 123 suhtlema. Selgus, et teises trepikojas asuv switch on saba andnud. Saadavad tehniku. Siis helistavad, et mingi KÜ esinaise number on aga see ei vasta. Neil vaja ligipääsu sinna kapile. See esinaine ammu tagasi astunud sellelt kohalt ega ole tegev. Andsin mingi majahalduri nr. Too on 6 kuud tagasi igasugused seosed selle majaga katkestanud Rohkem polnudki midagi anda Elioni Ise hakkasid seal siis googeldama ja juhatuse liikmeid taga ajama, kuskohast õiget infot saada. Läksin kodust ära. Peale lõunat tagasi jõudes oli nett juba olemas. Vedas seekord, et keegi ikka oli selle KÜ-ga seotud
Päris normaalne on see, et pannakse oma tehnika kuskile majja ja kui aastaid midagi ei juhtu, siis ühel hetkel on kõik, kellel asjale ligipääs ja oma kontaktid andnud kas ära läinud või surnud Aga uued ligipääsejad omi kontakte ei edasta... |
Väga hea näide kuidas Telekom peab igast jamast välja tulema. Olgugi, et Telekom on majaühistuga teinud lepingu ligipääsu tagamiseks jms. kaasaarvatud kontaktide värskena hoidmiseks pole majaühistu pidanud vajalikuks muutustest oma lepingupartnereid teavitada.
See selleks, reaalsus ongi selline, et tehnik kes kohale lippab, googeldab kontakte või klobistab uste taga senikaua kuni leiab keldrivõtme. Samas on ka kohti tehtud majaühistuga ligipääsu võtmete leping ning need võtmed asuvad nö Telekomis turvamehe käes. Keegi ei taha ju öösiti klientide maja peal uste taga kolistada kui peaks olema vajadus siis switchi vms iganes riket lahendama minna.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
13.12.2015 11:09:00
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
Et siis kordan veel, https://www.telekom.ee/era/tv/minutv
ja lisan pildi:
on teenus näha, alustatav ja lõpetatav, tee selleni on telekom.ee esilehel ja minutv.ee konto lehel. (0 hind seal sellepärast, et kasutan salvestusteenust millega on minutv konto kaasas.
...siis pakutakse Emt või Elioni iseteenindust. Küsi nüüd endalt, kumba teenus on MinuTV sest eelmainitud märgid on vaid brändid kuid MinuTV on mõeldud mõlema brändi kasutajatele ka eraldi... |
Aga kui iseteenindusse sisse logida, kas siis Telekomil oleks väga raske sinna Elioni ja EMT suure kandilise sisenemisplätaka kõrvale lisada MinuTV samasugune plätakas mingi viitega, et kas on aktiivne või mitte. Kõik ei tule tõepoolest selle peale, et seda kuskilt suht varjatud menüüst otsida.
Volitusega ei näe...
| indrekp kirjutas: |
| , ma ei tea mis selle vastu aitab, kas seda saaks teha, ei tea. Kui omanik volitab sind telekomi teenuseid tellima ja lõpetama, siis tegelikult saad sa ligipääsu ka nutitv sisule ja seal tellimisele ja lõpetamisele. Küll aga on 1 minutv.ee sisse logimine seotud 1 isikukoodiga toote omaniku järgi. Kõige lihtsam mis aitaks oleks see, et omanik seob sinu hot, suhtlus, gmail vms. konto oma telekomi tunnusega. Mugavuse huvides hoiaksin teenused oma nimel, aga ilmselt antud juhul pole see võimalik. Igal juhul edastan küsimuse ja kui on tehtav, miks mitte. Kahtlustan, et 1 minutv kontoga ei saa siduda kahte isikukoodi nii, et oleks tagatud 1 kasutajakonto if you know what i mean. |
Jah ma saan aru aga võibolla oleks see ikkagi mingil teisel tasandil kontrollitav. Sest kui volitatud isik maksab ka salvestusteenuse eest, siis peaks ju MinuTV talle lisanduma.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
13.12.2015 11:14:49
|
|
|
1. Suure plätaka MINUTV on/off võib lisada ka telekom.ee esilehele kuid sellest pole kasu kui klient ei lähe isegi veebi vaatama kas tal on või ei ole teenust. Kui klient aga veebi läheb siis telekom.ee pealt saab täpselt kahe klikiga minutv lehele, sisse võib logida enne või pärast.
Tahes tahtmata on leht ehitatud ülesse menüüdele, kõik ei mahu esilehele.
Küsimus oli selles kas klient saaks näha KÕIKI oma tellitud teenuseid ühel lehel. Nagu mina aru saan siis peale lehtede ühindamist saabki klient lisaks ekodule, minutvle ka näha ühel lehel oma mobiili ja 4G teenuseid, seep see point.
2. Volitatud isik ei maksa midagi, klient maksab. Kui kliendil on tellitud salvestusteenus siis saab ta tellida ka ühe minutv "ekraani" tasuta (teha võib seda klient või volitatud isik).
Nüüd et seda 1 ekraani vaadata peab klient oma nö digidokumendiga sisse logima (id, mobiil-id) ning siduma mõne lihtsama konto minutv tarbimiseks, gmail, face või suhtlus vms. Sinna võib lisada ka mitu ja kasvõi oma volitatud isiku konto.
Nii on tagatud, et kasutusel on vaid täpselt tellitud ekraanide arv. See on nagu üks peakonto alam kontodega. Kaks isikukoodi teeks sellest juba kaks eraldi peakontot, pealegi pole need omavahel seotavad sest see volitatud isik saab ju tellida ka omale isikliku minutv konto ja siis tekib hulk segadust.
Palju putru aga ehk loeb välja.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
13.12.2015 12:02:32
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
1. Suure plätaka MINUTV on/off võib lisada ka telekom.ee esilehele kuid sellest pole kasu kui klient ei lähe isegi veebi vaatama kas tal on või ei ole teenust. Kui klient aga veebi läheb siis telekom.ee pealt saab täpselt kahe klikiga minutv lehele, sisse võib logida enne või pärast.
Tahes tahtmata on leht ehitatud ülesse menüüdele, kõik ei mahu esilehele.
Küsimus oli selles kas klient saaks näha KÕIKI oma tellitud teenuseid ühel lehel. Nagu mina aru saan siis peale lehtede ühindamist saabki klient lisaks ekodule, minutvle ka näha ühel lehel oma mobiili ja 4G teenuseid, seep see point. |
ma pigem pelgan, et peale lõplikku ühinemist tuleb kõiki tellitud teenuseid erinevate võimalike toodete alt otsida ja neid sealt ükshaaval katkestada
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
13.12.2015 12:17:00
|
|
|
| Mina olen samuti MinuTV teenuse katkestamisega sama reha otsa astunud. Avastasin kuu või kaks hiljem arvet uurides ja seejärel mingi ime läbi jõudsin kohta, kus teenusest loobuda sai (hetkel mäletan, et enda arust ma olin juba varem üritanud teenusest loobuda, aga kas see siis ei läinud läbi või ei leidnud seda ülesse ning eeldasin, et ju siis teenus on eemaldatud). Pole just kõige intuitiivsem infosüsteem lõppkasutajale, et oma tellitud teenuseid hallata. Samas Elion pole ainuke, kus kaasaja ägeda ja popi välimusega GUI nimel kannatab süsteemi põhieesmärk.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|