Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 705, 706, 707 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2015 01:05:19 vasta tsitaadiga

Mark0, thumbs_up.gif
_________________
There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pikkkõrv
HV kasutaja
Pikkkõrv

liitunud: 08.05.2010




sõnum 26.11.2015 04:27:44 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
ivokas kirjutas:
Elion võiks nööbist kinni võtta sel kodanikul, kes Filmzone kanalile subtiitreid toodab. Iga filmi jooksul juhtub mõne korra, et ühe lause tõlge kordub ka paari-kolme järgmise lause ajal ja seega jääb osa tõlget vahelt kaduma.


Oskab siis keegi öelda, kelle tegemata jätmine see siis on.

Tundub, et probleem on ilmselt kusagil Elioni enda masinavärgis. Filmzonet eriti ei vaata aga YLE1-l on täpselt sama jama ja soomlaste kvaliteedilembust teades seda nende süüks nüüd küll panna ei taha.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2015 08:33:32 vasta tsitaadiga

Mark0, kõigega nõus, nagu ütlesin, tuttavgi tarbib LGd ja enne ning ka nüüd pärast nikerdamist (korra inteno liinile) töötab temale sobivalt. Nõus, et see piirang on ahistav.
Küll aga pole nõus sellega, et Telekom LG ostmisel Intenot ei maininud. Inteno jutt on LG telerite juures Telekomi e-poes algusest peale. Valejutt oli HV LG telerite juures mis sisaldas Samsungi juttu, seda korigeerisin nüüd ise.

Ehkki LG võis alternatiiviga toimida, on tingimused kirjas. Otsuseid teevad juhid, kes loevad oma resursse. Võibolla peaks seda piirangut teisiti rakendama (minu arvamus) aga täna on seis selline, et iga päev viiakse koju LG telereid ja iga jumala päev avastab klient kodus, et tal on küll jah, valge ruuter aga krm halli pealsega ja pilt tööle ei hakka, siis tehakse kõne 123. Eelkõige teate ise kui pikad on kõnede järjekorrad ja rikke info ei pea dubleerima teksti mis on teleriga kaasa antud, vaja on Intenot.

Ühesõnaga, teeme keerulisemaks üksikute spec ruuteri kasutajate elu aga lihtsamaks kogu Telekomi teeninduse ja teiste LG teleri ostjate elu.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valtsweb
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2002




sõnum 26.11.2015 09:03:04 vasta tsitaadiga

Selle LG teema jätkuks.
Eile uurisin siis, kas uue ruuteri saab võtta tähtajalise lepinguga, aga ei, öeldi et klient on juba 784 saanud tähtajalisega ja uue saad kas välja ostes või rentides.
Uus klient saab aga vabalt. Ehk siis pean laskma emal teha "kehavahetust" icon_biggrin.gif ise lõpetab lepingu ära ja isa alustab uue lepingu.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2015 09:07:25 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
[b], kõigega nõus, nagu ütlesin, tuttavgi tarbib LGd ja enne ning ka nüüd pärast nikerdamist (korra inteno liinile) töötab temale sobivalt. Nõus, et see piirang on ahistav.

Kas "korra Inteno liinile" tähendab seda, et ainult ühest korrast piisab, või peab see Inteno kogu aeg sahtlis väljakutseks valmis olema?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.11.2015 10:10:41 vasta tsitaadiga

Ma kardan, et see Inteno peab 112 reziimis olema. Vaevalt päring vaid korra toimub
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2015 10:57:03 vasta tsitaadiga

indrekp, kuidas teeb kohustus toimiv ruuter välja vahetada kliendi elu lihtsamaks? Kuidas on süüdi klient selles, et Telekom on oma teenustoe suutmatuks optimeerinud? Kuidas on see kliendisõbralik, kui Telekom oma probleemid klientide arvelt lahendab? Kas mulle ainult tundub või lähevadki Telekomi jüngrite argumendid järjest jaburamaks?
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 26.11.2015 12:00:52 vasta tsitaadiga

Ma ei saa hästi aru mille üle Te vaidlete? Kui mingi asja normaalseks kasutamiseks on midagi vaja, siis nii on. Kui see nõue on ka algusest peale kuskil kirjas olnud, siis pole ju probleemi.

Mulle jääb küll natuke arusaamatuks kuidas korra Inteno ruuteri näitamine probleemi lahendab, see check on ju äppi sisse kirjutatud? Teisest otsast, entusiast võib selle sealt muidugi eemdalada...

Siiani pole ma aru saanud milles see probleem täpselt väljendub? Ilma inteno ruuterita ei käivitu salvestused üldse? Või jooksevad kokku nagu Samsungi peal?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 26.11.2015 12:41:14 vasta tsitaadiga

JazZ kirjutas:
Ma ei saa hästi aru mille üle Te vaidlete? Kui mingi asja normaalseks kasutamiseks on midagi vaja, siis nii on. Kui see nõue on ka algusest peale kuskil kirjas olnud, siis pole ju probleemi.

Mulle jääb küll natuke arusaamatuks kuidas korra Inteno ruuteri näitamine probleemi lahendab, see check on ju äppi sisse kirjutatud? Teisest otsast, entusiast võib selle sealt muidugi eemdalada...

Siiani pole ma aru saanud milles see probleem täpselt väljendub? Ilma inteno ruuterita ei käivitu salvestused üldse? Või jooksevad kokku nagu Samsungi peal?


Ükski striim, peale Live kanali striimi, ei tööta ilma Intenota
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2015 13:58:01 vasta tsitaadiga

armjan kirjutas:
JazZ kirjutas:
Ma ei saa hästi aru mille üle Te vaidlete? Kui mingi asja normaalseks kasutamiseks on midagi vaja, siis nii on. Kui see nõue on ka algusest peale kuskil kirjas olnud, siis pole ju probleemi.

Mulle jääb küll natuke arusaamatuks kuidas korra Inteno ruuteri näitamine probleemi lahendab, see check on ju äppi sisse kirjutatud? Teisest otsast, entusiast võib selle sealt muidugi eemdalada...

Siiani pole ma aru saanud milles see probleem täpselt väljendub? Ilma inteno ruuterita ei käivitu salvestused üldse? Või jooksevad kokku nagu Samsungi peal?


Ükski striim, peale Live kanali striimi, ei tööta ilma Intenota

... miks ei võiks blokeerimise asemel hoopis seda infot kuvada? Lisaks juhend ja viited, kuidas edasi toimida? Oleks märksa kliendisõbralikum, kui selline laus blokeerimine ja ilmselt väldiks mõttetuid kõnesid märksa efektiivsemat, kui praegune olukord, mis tuleb enamikule vanema ruuteri omanikele ikkagi üllatusena ja suure tõenäosusega tehakse ka see nii kardetud kõne toele ...

_________________


viimati muutis DigeBeni 26.11.2015 13:59:12, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2015 13:58:57 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
indrekp, kuidas teeb kohustus toimiv ruuter välja vahetada kliendi elu lihtsamaks? Kuidas on süüdi klient selles, et Telekom on oma teenustoe suutmatuks optimeerinud? Kuidas on see kliendisõbralik, kui Telekom oma probleemid klientide arvelt lahendab? Kas mulle ainult tundub või lähevadki Telekomi jüngrite argumendid järjest jaburamaks?


Vana thomson töötab tõesti digibokside ja samsungitega ja ruuterit ei sunnitagi välja vahetama, kui aga klient ostab LG ja TAHAB kasutada selle äppi, peab ta ka uue ruuteri hankima. Loe teemat, saad asjadest paremini aru, selle asemel, et vahutada.
Jutt oli teemas sellest, et kui klient tahab kasutada ise oma x Elioni poolt mitte toetatud ruuterit siis tuleb tal Telekomile näidata, et tal on inteno ja selleks peab kliendil ka inteno olema aktiviseeritud ja hiljem vajadusel sahtlis olemas. mujale seda müüa ei saa, sest siis aktiviseerub see ainult seal mujal.

teema ammendatud.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 26.11.2015 14:01:58 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Otsuseid teevad juhid, kes loevad oma resursse. ...

Kõik käib jooksuga ühelt ametikohalt teisele. Juhtide tõmblemine läheb rohkem selle peale, kel parem 100 meetri aeg on.
http://arileht.delfi.ee/news/uudised/eesti-telekomi-senisest-juhist-saab-nounik-uus-juht-tuleb-leedust?id=73050809
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2015 14:04:00 vasta tsitaadiga

indrekp, ära pudruta, praegu on teemaks Telekomi kunstlikult loodud olukord, et LG aplikatsiooni saab tarbida vaid Inteno ruuteriga, kõik muu on vaid soovimatuks boonuseks ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2015 14:08:51 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
indrekp, ära pudruta, praegu on teemaks Telekomi kunstlikult loodud olukord, et LG aplikatsiooni saab tarbida vaid Inteno ruuteriga, kõik muu on vaid soovimatuks boonuseks ...


mida sa siis soovid, et telekom peaks tagantjärele kõiki ruutereid supportima mis on end of life staadiumis?
selleks oleks vaja ju ka tootja supporti kes treiks thomsonitele uue tarkvara aga seda supporti enam ei ole.
nii nagu ei ole ühelegi vanale seadmele. selle pärast pole ka vanadel samsungitel ja lgdel äppi..olgugi, et võrgupesad on olemas.jnejnejne.

uued asjad vajavad uusi asju ja nii lihtne ongi.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2015 14:18:22 vasta tsitaadiga

... eelnevas postis armjanile, just soovitasin midagi ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2015 14:33:00 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:

mida sa siis soovid, et telekom peaks tagantjärele kõiki ruutereid supportima mis on end of life staadiumis?
EI. EI PEA SUPPORTIMA. LAS TÖÖTAB "AS IS" NENDEL ÜKSIKUTEL ISEPROOVIJATEL JA ENTUSIASTIDEL.

"Caps lock" ei olnud kogemata.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2015 14:51:29 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
indrekp kirjutas:

mida sa siis soovid, et telekom peaks tagantjärele kõiki ruutereid supportima mis on end of life staadiumis?
EI. EI PEA SUPPORTIMA. LAS TÖÖTAB "AS IS" NENDEL ÜKSIKUTEL ISEPROOVIJATEL JA ENTUSIASTIDEL.

"Caps lock" ei olnud kogemata.


Ma ütlesin, et olen sinuga nõus aga ka sina ei lugenud hoolikalt.

Telekomi vaates on meil mass kliente kellel on erinevaid ruutereid, Telekom rajas piirangu põhimõttel, et kui on inteno, siis töötab, kui ei ole, siis on veateade. Kõnesid null ja klient teab mida teha.

Need üksikud kes on kokku sattunud selliselt, et neil on oma ruuter ja täna ostavad omale LG, on tegelikult ju mõte sama, sul on vaja intenot. Telekomi ja kliendi vaates asi lihtne ja selge.

Kui ei suppordita sinu enda ruuterit, ei suppordita ka selle järel olevat LG äppi. Mingit küsimust ei ole, aaga miks ei saa ja miks ei tohi.

Mina tõin välja lahenduse mis sellest viimasest murest mööda aitab, kui ei sobi ei sobi. Täna pole Telekomi huvigi ilmselt leida sinujaoks parem ümberpääs sest see kasutajate hulk ja huvi on nii väike võrreldes teise massiga mis peab pakutavate seadmete ja teenustega rahul olema.

Jah, oleks võinud rajada teenuse reegli selliselt, et kui on thomson siis antakse veateade ja kõik teised saavad seda LG äppi omal soovil kuidas saavad, kasutada aga telekomi jaoks on oluline, et kliendil teenus toimiks ja nii saab välistada igasugused muud pöördumised.

See ei ole kusagilt siseinfona kopeeritud info, oma peas suudan ma sellest isegi aru saada ja selle välja kirjutada. Võibolla kui ma mingit muud ametit peaks, kiruksin samamoodi, teisalt peaks arusaama, asjad on nii nagu nad on.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2015 15:11:38 vasta tsitaadiga

Mark0, unustad ära, et AS IS ei sobi iseproovijatele ja entusiastidele. Ostavad niigi suvalise kopsiku ja eeldavad, et teenusepakkuja suppordiks.

Minu pakutud variant oleks sobivaim mõlemale, nii kliendile, kui telekomile. Telepilt jookseb läbi Inteno DG301 kopsiku ja internetti ( wifi, lan , vpn ) teeb teine kliendi enda seade.

Jah, tekib kaks seadet, kuid rikete korral protsess ja diagnoosimisvahendid on lihtsamad.

Tuletan ühtlasi meelde, et ma ei mõjuta kuidagi otsustamisi, vaid lihtsalt annan nõuandeid.

Digebeni pakutud variant on OK, kuid me unustame ära, et 99% EI LOE seda mis on ekraanil.

Keskmine Eesti klient eeldab, et sa teed ise nende eest mõttetöö ära, kuna saad selle eest palka.

Seega toejärjekordi võib hullumiseni optimeerida, kuid õpitud abitus on see, millega AS Eesti Telekom endale jalga algusest peale lasi.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2015 15:17:33 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
Mark0, unustad ära, et AS IS ei sobi iseproovijatele ja entusiastidele. Ostavad niigi suvalise kopsiku ja eeldavad, et teenusepakkuja suppordiks.
See on nüüd küll täiesti rumal jutt. Ei, mitte rumal vaid vale.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2015 15:38:20 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
Pailaps kirjutas:
Mark0, unustad ära, et AS IS ei sobi iseproovijatele ja entusiastidele. Ostavad niigi suvalise kopsiku ja eeldavad, et teenusepakkuja suppordiks.
See on nüüd küll täiesti rumal jutt. Ei, mitte rumal vaid vale.


Mulle on isiklikult nii mõnedki nii HV.ee foorumi kasutajad helistanud kui ka puhtjuhuslikult toe telefonile sattunud.
Enamasti küll Mikrotik tüüpi ruuteritega.

Osa neist ei tunne purki isegi niipalju, et kaughaldus liidest väljastpoolt lubada.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2015 16:05:36 vasta tsitaadiga

"Vale ruuteriga" LG teleri ostjal on nüüd valida kahe vahel:

1. Osta või rentida Inteno
2. Osta või rentida Arris digiboks

Oletades nüüd et olen "oma ruuteri" fänn, siis valiksin pigem variandi 2, kui poleks kahte agat...

1. HDMI-CEC ei tööta "õigetpidi"
2. Ei saa kindel olla et ei tule uut "ärilist otsust"
icon_razz.gif

_________________
There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 26.11.2015 16:17:05 vasta tsitaadiga

-parun- kirjutas:
1. HDMI-CEC ei tööta "õigetpidi"

Seda igatsen mina ka endiselt... Kuigi ma lähen ilmselt enne pensionile kui selleni jõutakse. Ja sellega seoses, endiselt viskab minu Samsung teler HDMI-CEC errorit iga kord kui arrise sisse või välja lülitan (HDMI-CEC on arrises välja lülitatid).

Samsung ei ole siiani suutnud ka oma universaalpuldi seadetesse S4? pulti lisada ja seega back nupp ei toimi endiselt. Armjan kunagi siin mainis et ta proovib selle teema püstitada, aga see ei õnnestunud ilmselt? Kas tõesti ollakse nii riius selle äpi jama pärast et ei saa isegi ühe puldi seadeid juurde tekitada?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2015 16:20:24 vasta tsitaadiga

-parun- kirjutas:
"Vale ruuteriga" LG teleri ostjal on nüüd valida kahe vahel:

1. Osta või rentida Inteno
2. Osta või rentida Arris digiboks

Oletades nüüd et olen "oma ruuteri" fänn, siis valiksin pigem variandi 2, kui poleks kahte agat...

1. HDMI-CEC ei tööta "õigetpidi"
2. Ei saa kindel olla et ei tule uut "ärilist otsust"
icon_razz.gif


Tõenäoliselt on LG teleri ostja oma hetke teleri uuendamisprotsessis mis tähendab, et tal on mingisugune digiboks olemas, koos vana teleriga.
Kui ta aga ostab LG teleri ja soovib äppi kasutama hakata, on veel hulganisti valikuid.
Kui tal on vana ruuter, võib küsida kas saab uut lepinguga, kui ei saa, on võimalus küsida kas saab liituda VDSLiga, siis saab ikka lepinguga.
Kui tal oli vana amino digiboks on võimalik saada soodustingimustel Arris.
Võimalik, et tegemist on üldse uue liitujaga, isegi siis on vaja 19 välja käia.

Ühesõnaga valikuid on mitmeid, igal juhul saab klient raha kulutada ja üldiselt nii klient oma soove täidabki.

NB! ärilisi otsuseid tuleb igal ühel ette, ka ilmselt koduses majapidamises on selliseid olukordi kus a'la pesumasin hakkab vaikselt lagunema või ei pese enam pesu korralikult ja üks hetk ei ole äriliselt mõistlik seda remontida vaid tuleb uus osta koos nutikate funktsioonidega.
Seega ei maksa naljatada nagu oleks Elion mingi äriliselt kahjuliku otsuse teinud. Varem või hiljem võib vabalt Amino ekraanile kiri popsata, et nüüd on aeg poodi minna.
Nagu ma paar aastat tagasi ütlesin, sellega ei kiirustata, justnimelt, et mitte äriliselt kahjulikku tehingut teha icon_wink.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2015 16:50:50 vasta tsitaadiga

Aga kuidas selle HDMI-CEC-ga siis on Arrise puhul? Kas ikka veel on middleware takistuseks, või on vastu võetud otsus et seda kindlasti ei tehta? Aastad on mööda läinud sellest hetkest kui samal teemal rääkisime...
_________________
There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 26.11.2015 16:50:56 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
indrekp kirjutas:

Teistele, ma arvan, et neid tehnikagurusid, kes oma ruuterit kasutavad on ülimas vähemuses aga leida kasutaja kellel on oma asus vms ruuter ja LG, on täna vist väga raske leida. Sestap ma ei saa aru mida siin arutada on, hangid LG on tingimused ÄPI kasutamiseks kirjas.
Juriidiliselt on tõesti kõik korrektne. Tee põrgusse on alati heade kaalutlustega sillutatud. Huvitaval kombel töötasid need LG'd mitu head kuud ja polnud probleemi, et mõned iseehitajad said proovida, kuidas asi võiks töötada. Aga nüüd löödi see uks kinni. Ning mina ei plaani rahulikult nõustuda selliste kunstlike piirangutega. Arusaadav, et kui Elioni enda seadmed ei sobi siis nende piiramine on mõistetav. Kui aga inimesed ISE on läinud alternatiivseadmete peale välja siis milleks neidsamu entusiaste kottida? Just needsamad tehnikahuvilised viivad laias plaanis asju edasi kuna neil on võimalik huvitavaid mänguasju ehitada. Aga Telekom lihtsalt paneb neile tuimalt näkku. See ei ole ilus.

Nagu enne ka ütlesin siis TV-teema mind tõesti ei huvita. Aga see on ohtlik trend, järjest rohkem kohelda inimest lollina, võtta ta käest nuga ära sest äkki muidu lõikab näppu. Telekomi kaitseks tuleb ütelda, et see kasutaja vati sees kohtlemine on levinud praktika tänapäevases roosas maailmas, igapäevapoliitika ning Brüsselist tulevad juhtnööri on veel kraad kangemad. Aga see ei tähenda, et peaks kõrvad longus kõigega nõus olema.
Spoiler Spoiler Spoiler


Alguses oli kavatsus osta Smasungi telekas, kuna seal peal Digi-tv-d normaalselt tööle ei saadud siis Lg telekas. Nüüd tuleb välja, et selleks on vaja veel Intenot , vana ruuteri rendist on veel 6 kuus kuud alles, siis jääb ka see ära. Ei teagi mida hankida, et sellest mõttetusst boksist lahti saada. Jääb jälle oodata., kas Elion midagi ka normaalsel tööle saab.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksl
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 26.11.2015 16:55:03 vasta tsitaadiga

Jänes kirjutas:
Mark0 kirjutas:
indrekp kirjutas:

Teistele, ma arvan, et neid tehnikagurusid, kes oma ruuterit kasutavad on ülimas vähemuses aga leida kasutaja kellel on oma asus vms ruuter ja LG, on täna vist väga raske leida. Sestap ma ei saa aru mida siin arutada on, hangid LG on tingimused ÄPI kasutamiseks kirjas.
Juriidiliselt on tõesti kõik korrektne. Tee põrgusse on alati heade kaalutlustega sillutatud. Huvitaval kombel töötasid need LG'd mitu head kuud ja polnud probleemi, et mõned iseehitajad said proovida, kuidas asi võiks töötada. Aga nüüd löödi see uks kinni. Ning mina ei plaani rahulikult nõustuda selliste kunstlike piirangutega. Arusaadav, et kui Elioni enda seadmed ei sobi siis nende piiramine on mõistetav. Kui aga inimesed ISE on läinud alternatiivseadmete peale välja siis milleks neidsamu entusiaste kottida? Just needsamad tehnikahuvilised viivad laias plaanis asju edasi kuna neil on võimalik huvitavaid mänguasju ehitada. Aga Telekom lihtsalt paneb neile tuimalt näkku. See ei ole ilus.

Nagu enne ka ütlesin siis TV-teema mind tõesti ei huvita. Aga see on ohtlik trend, järjest rohkem kohelda inimest lollina, võtta ta käest nuga ära sest äkki muidu lõikab näppu. Telekomi kaitseks tuleb ütelda, et see kasutaja vati sees kohtlemine on levinud praktika tänapäevases roosas maailmas, igapäevapoliitika ning Brüsselist tulevad juhtnööri on veel kraad kangemad. Aga see ei tähenda, et peaks kõrvad longus kõigega nõus olema.
Spoiler Spoiler Spoiler


Alguses oli kavatsus osta Smasungi telekas, kuna seal peal Digi-tv-d normaalselt tööle ei saadud siis Lg telekas. Nüüd tuleb välja, et selleks on vaja veel Intenot , vana ruuteri rendist on veel 6 kuus kuud alles, siis jääb ka see ära. Ei teagi mida hankida, et sellest mõttetusst boksist lahti saada. Jääb jälle oodata., kas Elion midagi ka normaalsel tööle saab.


Siin on varem välja hõisatud, et kui tuleb uus parem ruuter, võiks nagu vana ruuteri rendi lõpetada ja uut selle asemel rentima hakata. Võta Elioniga ühendust, uuri.

_________________
KES SOOVIB, SEE PROOVIB
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 26.11.2015 17:04:52 vasta tsitaadiga

-parun- kirjutas:
Aga kuidas selle HDMI-CEC-ga siis on Arrise puhul? Kas ikka veel on middleware takistuseks, või on vastu võetud otsus et seda kindlasti ei tehta? Aastad on mööda läinud sellest hetkest kui samal teemal rääkisime...

Pane korra google otsingusse arris HDMI-CEC ja saad ilmselt vastuse sellele küsimusele. Seal hunnik esimesi vastuseid on sama probleemiga mis mul on, et arris tapab üldse HDMI-CECi ka teiste seadmete jaoks.
Millalgi suvel ma leidsin korra mingi suht arusaamatus keeles teema kus väideti et on mingi uus HDMI-CEC tarkvara uuendus arrisele, aga seda teemat ma enam ei leia.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2015 17:33:54 vasta tsitaadiga

JazZ, milles see mittetoimimine väljenduski Teil?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2015 18:00:53 vasta tsitaadiga

tsitaat:
a'la pesumasin hakkab vaikselt lagunema või ei pese enam pesu korralikult ja üks hetk ei ole äriliselt mõistlik seda remontida vaid tuleb uus osta koos nutikate funktsioonidega.


See pole päris üks-ühele võrdlus. Peaks paika siis, kui tootja ütleks, et 100% masina funktsioone saad kasutada ainult siis, kui ostad ka uue süvaveepumba.

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2015 18:13:31 vasta tsitaadiga

JazZ, https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7865349#7865349 ?
Mul on omal see "junn" olemas ja ühe teise seadme taga kasutuses, muidu võiks ära anda...

ivokas, mitte ainult et süvaveepumba vaid KINDLA firma süvaveepumba. Ja pole oluline et on olemas ka teiste tootjate süvaveepumbasid mis samade või paremate paremeetritega.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 26.11.2015 18:26:25 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
JazZ, milles see mittetoimimine väljenduski Teil?

Alguses oli nii et kui Elioni digiboks on teleka või ressiiveri küljes siis ükski HDMI-CEC seade ei näe ega juhi enam üksteist. Peale ~pool aastat vaevlemist sain teada kuidas Elion'i digiboksis saab HDMI-CEC välja lülitada (selleks tuleb ruuteris tulemüür maha võtta icon_biggrin.gif) ja peale seda enam nii kokku see HDMI-CEC'i ei jooksuta, aga errorit viskab telekas ikka iga kord kui digiboksi sisse või välja lülitad.

bladerunner kirjutas:
JazZ, https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7865349#7865349 ?
Mul on omal see "junn" olemas ja ühe teise seadme taga kasutuses, muidu võiks ära anda...

Ma tean et selline vidin olemas on, aga ma ei arva et ma peaksin selle otsma.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2015 18:30:27 vasta tsitaadiga

JazZ, ma sellepärast küsin, et suvel tuli küll boxile mingi update ja peale seda hakkas tööle nii nagu peab. Enne seda töötas ka, aga viga seisnes selles et kui boxi sätetes "OFF" valida, siis box jäi ikkagi telerit juhtima. Peale uuendust ON ja OFF toimivad nii nagu peab.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 26.11.2015 18:55:44 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
JazZ, ma sellepärast küsin, et suvel tuli küll boxile mingi update ja peale seda hakkas tööle nii nagu peab. Enne seda töötas ka, aga viga seisnes selles et kui boxi sätetes "OFF" valida, siis box jäi ikkagi telerit juhtima. Peale uuendust ON ja OFF toimivad nii nagu peab.

Jap, ma maadlesin ~pool aastat sellega et välja ei olnud võimalik seda boksist lülitada, digiboksi menüüs küll näitas et on väljas, aga tegelikult ei olnud. Lõpuks selgus et ruuteris tuleb tulemüür maha võtta ja siis lülitada, siis lülitas reaalselt välja. Seda ma pole kuulnud et sellega seoses mingi uuendus on tulnud? Ehk siis Sa tahad väita et enam ei pea tulemüüri välja lülitama et seda seadet muuta? icon_biggrin.gif

Aga see selleks, mul on boksist HDMI-CEC väljas ja boks ei juhi telerit. Sellest hoolimata viskab teler HDMI-CEC errorit iga kord kui digiboks sisse või välja lülitada. Mis omakorda tähendab et pean jälle teise puldi kätte võtma et sellest errorist lahti saada. Kuna ma vaatan Elion'ist ainult salvestusi ja istun VDSL'i (max 20) otsas, siis ma olen sunnitud seda ikka mitmeid kordi päevas tegema...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2015 18:58:58 vasta tsitaadiga

JazZ, Intenos sa ei saagi tulemüüri täitsa välja lülitada...
Saad vaid vastavaid ruule teha, mis kõik lubaks... icon_rolleyes.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2015 19:04:55 vasta tsitaadiga

JazZ kirjutas:
Aga see selleks, mul on boksist HDMI-CEC väljas ja boks ei juhi telerit. Sellest hoolimata viskab teler HDMI-CEC errorit iga kord kui digiboks sisse või välja lülitada. Mis omakorda tähendab et pean jälle teise puldi kätte võtma et sellest errorist lahti saada. Kuna ma vaatan Elion'ist ainult salvestusi ja istun VDSL'i (max 20) otsas, siis ma olen sunnitud seda ikka mitmeid kordi päevas tegema...


sul on midagi ikka väga piiksus. tee errorist pilt.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 26.11.2015 19:05:39 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
JazZ, Intenos sa ei saagi tulemüüri täitsa välja lülitada...
Saad vaid vastavaid ruule teha, mis kõik lubaks... icon_rolleyes.gif

Irwwww icon_biggrin.gif
Seega kui Inteno omanik tahab HDMI-CEC'i välja lülitada (mida keegi peale minu ei ole kunagi tahtnud, seega ebatõenäoline), siis tuleb ekraanile kiri "Osta vana hea Thomson"? icon_biggrin.gif

Tegelt ma korra mõtlesin, et prooviks Inteno ka ära, aga paistab et siis jääb ilmselt ära.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2015 19:08:31 vasta tsitaadiga

JazZ kirjutas:
Tegelt ma korra mõtlesin, et prooviks Inteno ka ära, aga paistab et siis jääb ilmselt ära.


Asi nüüd nii hull kah pole, tulemüürireegleid saad ju teha icon_biggrin.gif
Teedki ruuli(d), mis lubab kogu liikluse...ma ei näe nagu antud juhul katastroofi...

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 26.11.2015 19:10:06 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
JazZ kirjutas:
Aga see selleks, mul on boksist HDMI-CEC väljas ja boks ei juhi telerit. Sellest hoolimata viskab teler HDMI-CEC errorit iga kord kui digiboks sisse või välja lülitada. Mis omakorda tähendab et pean jälle teise puldi kätte võtma et sellest errorist lahti saada. Kuna ma vaatan Elion'ist ainult salvestusi ja istun VDSL'i (max 20) otsas, siis ma olen sunnitud seda ikka mitmeid kordi päevas tegema...


sul on midagi ikka väga piiksus. tee errorist pilt.

Täpselt. Kõik mu teised seadmed on piiksus, Elion'i asjadel ei ole kunagi midagi viga. Täpselt sama suhtumise sain ma poole aasta jooksul Elion'ist ka, keegi ei uskunud et HDMI-CEC'i polegi võimalik välja lülitada ja viga oli minu seadmetes. Lõpuks küll selgus midagi muud, aga see selleks.

Naisel on salvestus pooleli, ei saa hetkel pilti teha.

EDIT: Saatsin Sulle pildi PM'iga.


viimati muutis JazZ 26.11.2015 19:26:54, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2015 19:19:25 vasta tsitaadiga

JazZ, no pildiga pole kiiret, ma tahan näha mis ceci error see siis sul on mis ei ole lahendatav. Äkki ongi Elioni piiks ja saab korrata.

Kusjuures tookord kui sa kirjutasid, et sa ei saa oma CECi välja lülitada, katsetasin samal ajal kodus järgi. Lülitasin CEC digiboksist välja, tegi restardi ja CEC oli väljas, ehk ei andnud telerile käsku mõlemat välja lülitada, aga see selleks.

Lülitagem siis kõik oma CECid välja ja replikeerime JazZ, olukorda, ehk kui tv ja digiboks töötavad, siis digiboksi sisse ja välja lülitamisel peaksime ekraanil errorit nägema. Hea oleks kui keegi saaks sama näite ette.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 26.11.2015 19:31:12 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
JazZ, no pildiga pole kiiret, ma tahan näha mis ceci error see siis sul on mis ei ole lahendatav. Äkki ongi Elioni piiks ja saab korrata.

Kusjuures tookord kui sa kirjutasid, et sa ei saa oma CECi välja lülitada, katsetasin samal ajal kodus järgi. Lülitasin CEC digiboksist välja, tegi restardi ja CEC oli väljas, ehk ei andnud telerile käsku mõlemat välja lülitada, aga see selleks.

Lülitagem siis kõik oma CECid välja ja replikeerime JazZ, olukorda, ehk kui tv ja digiboks töötavad, siis digiboksi sisse ja välja lülitamisel peaksime ekraanil errorit nägema. Hea oleks kui keegi saaks sama näite ette.

Saatsin pildi Sulle PM'iga.

Jah, klienditugi väitis ka mulle korduvalt et neil lülitab reaalselt ka välja. Mul ei lülitanud ei Arris ega Motorola VIP1903. Ime kombel helistati tükk aega hiljem tagasi ja öeldi et lülitage ruuteris tulemüür välja, siis peaks saama. Ilmselt siis mingite ühenduste otsas siiski oli/on probleem.

Mis sellesse errori probleemi puutub, siis keegi 2015 aasta Samsung'iga võiks tõesti proovida seda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2015 19:34:20 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Lülitagem siis kõik oma CECid välja ja replikeerime JazZ, olukorda, ehk kui tv ja digiboks töötavad, siis digiboksi sisse ja välja lülitamisel peaksime ekraanil errorit nägema. Hea oleks kui keegi saaks sama näite ette.


Arrise CEC on väljas, ürgne Samsung LE40C530...mingit errorit ei näita, pole kunagi näidanudki. icon_rolleyes.gif
CEC`i kahjuks sisse lülitada Arrises ei saa, siis pääseb tõeline põrgu lahti...
Lülitad Arrise sisse, Teler lülitatakse välja...lülitad Teleri sisse, Arris lülitatakse välja... icon_lol.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 26.11.2015 19:50:58 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
indrekp kirjutas:
Lülitagem siis kõik oma CECid välja ja replikeerime JazZ, olukorda, ehk kui tv ja digiboks töötavad, siis digiboksi sisse ja välja lülitamisel peaksime ekraanil errorit nägema. Hea oleks kui keegi saaks sama näite ette.


Arrise CEC on väljas, ürgne Samsung LE40C530...mingit errorit ei näita, pole kunagi näidanudki. icon_rolleyes.gif
CEC`i kahjuks sisse lülitada Arrises ei saa, siis pääseb tõeline põrgu lahti...
Lülitad Arrise sisse, Teler lülitatakse välja...lülitad Teleri sisse, Arris lülitatakse välja... icon_lol.gif

Vanemad Samsungid seda errorit ei näita mul ka.
Ja seda võin ka kinnitada et HDMI-CEC'i sees ei kannata üldse hoida. Hea muidugi teada et ma päris ainuke siiski ei ole kellel sellega probleeme on.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 26.11.2015 20:46:54 vasta tsitaadiga

JazZ kirjutas:

Ja seda võin ka kinnitada et HDMI-CEC'i sees ei kannata üldse hoida. Hea muidugi teada et ma päris ainuke siiski ei ole kellel sellega probleeme on.


LG, aastast 2010 ja Arricel HDMI CEC sees.
Tänane olukord. Seadmed on väljas. Arris puldist sisse ja ka teler läheb sisse.
Arris puldist välja ja teler jääb tööle.
Arris on sees või väljas, telerit sisse-välja lülitades ei tee Arris midagi. Ehk säilib hetkel kehtiv olek.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2015 21:30:25 vasta tsitaadiga

Sellist errorit minu 2012 ja 2014 samsung antud olukorras tekitada ei suuda, pean proovima korra cec sisse välja, ehk midagi toimub kuid veateade paistab jazzil antud samsungi mudeli sisendi küljest tulevat.

Muide see cec on selline kinnitamata asi. Kes viitsib võib otsingut kasutada. Sisuliselt on selle sobimine erinevate seadmete vahel lotomäng. Sama nagu hdmi arc.
Loetlege nimetused kuidas tv tootjad seda ühilduvust nimetavad: SimpLink, AnyNet, VieraLink jms. Seega kui ei tööta siis ei tööta, teleri tootja ütleb, et toimib vaid oma toodetud seadmete vahel.

Teistpidi cecist on ju kenasti teemas vesteldud, kas see polnud mitte Motorola/Arris tarkvaras. Keegi ütles siin, et sellel on mingi arendus aga ei toimi google infot lugedes.
Samas mis sellest teistpidi cecist kasu on kui mitme pwr nuppki ei toimi õigesti. Veel üks asi mille Elion võiks ära tellida digiboksi tootjalt (kui üldse võimalik) aga kui klient hiljem pöördub, et ei toimi, on Elion jälle lõhkise küna ees.


viimati muutis indrpo 26.11.2015 21:31:48, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2015 21:31:46 vasta tsitaadiga

indrekp, mina oma Harmonyga igatahes sest CEC`ist puudust ei tunnegi... icon_lol.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2015 21:32:32 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
indrekp, mina oma Harmonyga igatahes sest CEC`ist puudust ei tunnegi... icon_lol.gif


Thats what im talking about icon_wink.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 26.11.2015 21:33:03 vasta tsitaadiga

indrekp, HDMI CEC protokoll on ikka kinnitatud standard. See on hoopis teine lugu, kuidas keegi tootjatest seda implementeerib.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2015 21:40:42 vasta tsitaadiga

Elioni boks on minu tehnikakola seas esimene, millel HDMI CEC tõrgub. Kogu ülejäänud mudru, vahet pole, millise tootja oma ja nimega, toimib.
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
loox
HV kasutaja

liitunud: 25.06.2006




sõnum 26.11.2015 21:40:55 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
armjan kirjutas:

Ükski striim, peale Live kanali striimi, ei tööta ilma Intenota

... miks ei võiks blokeerimise asemel hoopis seda infot kuvada? Lisaks juhend ja viited, kuidas edasi toimida? Oleks märksa kliendisõbralikum, kui selline laus blokeerimine ja ilmselt väldiks mõttetuid kõnesid märksa efektiivsemat, kui praegune olukord, mis tuleb enamikule vanema ruuteri omanikele ikkagi üllatusena ja suure tõenäosusega tehakse ka see nii kardetud kõne toele ...

Täiesti nõus DigeBeni-ga. Korralikus kasutajaliideses ei tohi mingeid tooreid veateateid näidata. Selgitav teade, et mitte-Inteno ruuteriga näeb ainult Live stream-i, peaks ometi HD teleka ekraanile ära mahtuma. Täiesti toimiva, olgugi osalise, funktsionaalsuse blokeerimine näeb natuke väljapressimise moodi välja, vaatenurgast olenevalt võib seda ka "äriliseks otsuseks" nimetada. Jääb mulje, et kardetakse inimesi kes tahavadki ainult telekanaleid vaadata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2015 21:41:38 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
indrekp, HDMI CEC protokoll on ikka kinnitatud standard. See on hoopis teine lugu, kuidas keegi tootjatest seda implementeerib.


No siis ei selgita miski miks erinevate seadmete vahel see ikkagi ei tööta.
Oma samsa ja yamaha ressiiverile ootasin kaks aastat uuendusi et arc tööle hakkaks, nüüd enamvähem. Samas olles mitmetest kodudest läbi käinud ja tehnikat näinud siis on ikka ühilduvusprobleeme kuhjaga. Tootjad on vähemalt ise nii väitnud, et nende link ja töötabki vaid nende linkiga.
Seega kui arris lülitab sisse ja välja nii samsungit, sharpi, panat ja sonyt. Miks ta siis osasid lg telereid lülitab ja osasid mitte?
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 705, 706, 707 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.