|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
26.11.2015 01:05:19
|
|
|
Mark0,
_________________ There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't. |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pikkkõrv
HV kasutaja

liitunud: 08.05.2010
|
26.11.2015 04:27:44
|
|
|
| ivokas kirjutas: |
| ivokas kirjutas: |
| Elion võiks nööbist kinni võtta sel kodanikul, kes Filmzone kanalile subtiitreid toodab. Iga filmi jooksul juhtub mõne korra, et ühe lause tõlge kordub ka paari-kolme järgmise lause ajal ja seega jääb osa tõlget vahelt kaduma. |
Oskab siis keegi öelda, kelle tegemata jätmine see siis on. |
Tundub, et probleem on ilmselt kusagil Elioni enda masinavärgis. Filmzonet eriti ei vaata aga YLE1-l on täpselt sama jama ja soomlaste kvaliteedilembust teades seda nende süüks nüüd küll panna ei taha.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
26.11.2015 08:33:32
|
|
|
Mark0, kõigega nõus, nagu ütlesin, tuttavgi tarbib LGd ja enne ning ka nüüd pärast nikerdamist (korra inteno liinile) töötab temale sobivalt. Nõus, et see piirang on ahistav.
Küll aga pole nõus sellega, et Telekom LG ostmisel Intenot ei maininud. Inteno jutt on LG telerite juures Telekomi e-poes algusest peale. Valejutt oli HV LG telerite juures mis sisaldas Samsungi juttu, seda korigeerisin nüüd ise.
Ehkki LG võis alternatiiviga toimida, on tingimused kirjas. Otsuseid teevad juhid, kes loevad oma resursse. Võibolla peaks seda piirangut teisiti rakendama (minu arvamus) aga täna on seis selline, et iga päev viiakse koju LG telereid ja iga jumala päev avastab klient kodus, et tal on küll jah, valge ruuter aga krm halli pealsega ja pilt tööle ei hakka, siis tehakse kõne 123. Eelkõige teate ise kui pikad on kõnede järjekorrad ja rikke info ei pea dubleerima teksti mis on teleriga kaasa antud, vaja on Intenot.
Ühesõnaga, teeme keerulisemaks üksikute spec ruuteri kasutajate elu aga lihtsamaks kogu Telekomi teeninduse ja teiste LG teleri ostjate elu.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valtsweb
HV kasutaja
liitunud: 11.06.2002
|
26.11.2015 09:03:04
|
|
|
Selle LG teema jätkuks.
Eile uurisin siis, kas uue ruuteri saab võtta tähtajalise lepinguga, aga ei, öeldi et klient on juba 784 saanud tähtajalisega ja uue saad kas välja ostes või rentides.
Uus klient saab aga vabalt. Ehk siis pean laskma emal teha "kehavahetust" ise lõpetab lepingu ära ja isa alustab uue lepingu.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
26.11.2015 09:07:25
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| [b], kõigega nõus, nagu ütlesin, tuttavgi tarbib LGd ja enne ning ka nüüd pärast nikerdamist (korra inteno liinile) töötab temale sobivalt. Nõus, et see piirang on ahistav. |
Kas "korra Inteno liinile" tähendab seda, et ainult ühest korrast piisab, või peab see Inteno kogu aeg sahtlis väljakutseks valmis olema?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
26.11.2015 10:10:41
|
|
|
Ma kardan, et see Inteno peab 112 reziimis olema. Vaevalt päring vaid korra toimub
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
26.11.2015 10:57:03
|
|
|
indrekp, kuidas teeb kohustus toimiv ruuter välja vahetada kliendi elu lihtsamaks? Kuidas on süüdi klient selles, et Telekom on oma teenustoe suutmatuks optimeerinud? Kuidas on see kliendisõbralik, kui Telekom oma probleemid klientide arvelt lahendab? Kas mulle ainult tundub või lähevadki Telekomi jüngrite argumendid järjest jaburamaks?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JazZ
HV kasutaja
liitunud: 25.12.2012
|
26.11.2015 12:00:52
|
|
|
Ma ei saa hästi aru mille üle Te vaidlete? Kui mingi asja normaalseks kasutamiseks on midagi vaja, siis nii on. Kui see nõue on ka algusest peale kuskil kirjas olnud, siis pole ju probleemi.
Mulle jääb küll natuke arusaamatuks kuidas korra Inteno ruuteri näitamine probleemi lahendab, see check on ju äppi sisse kirjutatud? Teisest otsast, entusiast võib selle sealt muidugi eemdalada...
Siiani pole ma aru saanud milles see probleem täpselt väljendub? Ilma inteno ruuterita ei käivitu salvestused üldse? Või jooksevad kokku nagu Samsungi peal?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
armjan
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2008
|
26.11.2015 12:41:14
|
|
|
| JazZ kirjutas: |
Ma ei saa hästi aru mille üle Te vaidlete? Kui mingi asja normaalseks kasutamiseks on midagi vaja, siis nii on. Kui see nõue on ka algusest peale kuskil kirjas olnud, siis pole ju probleemi.
Mulle jääb küll natuke arusaamatuks kuidas korra Inteno ruuteri näitamine probleemi lahendab, see check on ju äppi sisse kirjutatud? Teisest otsast, entusiast võib selle sealt muidugi eemdalada...
Siiani pole ma aru saanud milles see probleem täpselt väljendub? Ilma inteno ruuterita ei käivitu salvestused üldse? Või jooksevad kokku nagu Samsungi peal? |
Ükski striim, peale Live kanali striimi, ei tööta ilma Intenota
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
26.11.2015 13:58:01
|
|
|
| armjan kirjutas: |
| JazZ kirjutas: |
Ma ei saa hästi aru mille üle Te vaidlete? Kui mingi asja normaalseks kasutamiseks on midagi vaja, siis nii on. Kui see nõue on ka algusest peale kuskil kirjas olnud, siis pole ju probleemi.
Mulle jääb küll natuke arusaamatuks kuidas korra Inteno ruuteri näitamine probleemi lahendab, see check on ju äppi sisse kirjutatud? Teisest otsast, entusiast võib selle sealt muidugi eemdalada...
Siiani pole ma aru saanud milles see probleem täpselt väljendub? Ilma inteno ruuterita ei käivitu salvestused üldse? Või jooksevad kokku nagu Samsungi peal? |
Ükski striim, peale Live kanali striimi, ei tööta ilma Intenota |
... miks ei võiks blokeerimise asemel hoopis seda infot kuvada? Lisaks juhend ja viited, kuidas edasi toimida? Oleks märksa kliendisõbralikum, kui selline laus blokeerimine ja ilmselt väldiks mõttetuid kõnesid märksa efektiivsemat, kui praegune olukord, mis tuleb enamikule vanema ruuteri omanikele ikkagi üllatusena ja suure tõenäosusega tehakse ka see nii kardetud kõne toele ...
_________________

viimati muutis DigeBeni 26.11.2015 13:59:12, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
26.11.2015 13:58:57
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
| indrekp, kuidas teeb kohustus toimiv ruuter välja vahetada kliendi elu lihtsamaks? Kuidas on süüdi klient selles, et Telekom on oma teenustoe suutmatuks optimeerinud? Kuidas on see kliendisõbralik, kui Telekom oma probleemid klientide arvelt lahendab? Kas mulle ainult tundub või lähevadki Telekomi jüngrite argumendid järjest jaburamaks? |
Vana thomson töötab tõesti digibokside ja samsungitega ja ruuterit ei sunnitagi välja vahetama, kui aga klient ostab LG ja TAHAB kasutada selle äppi, peab ta ka uue ruuteri hankima. Loe teemat, saad asjadest paremini aru, selle asemel, et vahutada.
Jutt oli teemas sellest, et kui klient tahab kasutada ise oma x Elioni poolt mitte toetatud ruuterit siis tuleb tal Telekomile näidata, et tal on inteno ja selleks peab kliendil ka inteno olema aktiviseeritud ja hiljem vajadusel sahtlis olemas. mujale seda müüa ei saa, sest siis aktiviseerub see ainult seal mujal.
teema ammendatud.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
26.11.2015 14:04:00
|
|
|
indrekp, ära pudruta, praegu on teemaks Telekomi kunstlikult loodud olukord, et LG aplikatsiooni saab tarbida vaid Inteno ruuteriga, kõik muu on vaid soovimatuks boonuseks ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
26.11.2015 14:08:51
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
| indrekp, ära pudruta, praegu on teemaks Telekomi kunstlikult loodud olukord, et LG aplikatsiooni saab tarbida vaid Inteno ruuteriga, kõik muu on vaid soovimatuks boonuseks ... |
mida sa siis soovid, et telekom peaks tagantjärele kõiki ruutereid supportima mis on end of life staadiumis?
selleks oleks vaja ju ka tootja supporti kes treiks thomsonitele uue tarkvara aga seda supporti enam ei ole.
nii nagu ei ole ühelegi vanale seadmele. selle pärast pole ka vanadel samsungitel ja lgdel äppi..olgugi, et võrgupesad on olemas.jnejnejne.
uued asjad vajavad uusi asju ja nii lihtne ongi.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
26.11.2015 14:18:22
|
|
|
... eelnevas postis armjanile, just soovitasin midagi ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
26.11.2015 14:33:00
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
mida sa siis soovid, et telekom peaks tagantjärele kõiki ruutereid supportima mis on end of life staadiumis? |
EI. EI PEA SUPPORTIMA. LAS TÖÖTAB "AS IS" NENDEL ÜKSIKUTEL ISEPROOVIJATEL JA ENTUSIASTIDEL.
"Caps lock" ei olnud kogemata.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
26.11.2015 14:51:29
|
|
|
| Mark0 kirjutas: |
| indrekp kirjutas: |
mida sa siis soovid, et telekom peaks tagantjärele kõiki ruutereid supportima mis on end of life staadiumis? |
EI. EI PEA SUPPORTIMA. LAS TÖÖTAB "AS IS" NENDEL ÜKSIKUTEL ISEPROOVIJATEL JA ENTUSIASTIDEL.
"Caps lock" ei olnud kogemata. |
Ma ütlesin, et olen sinuga nõus aga ka sina ei lugenud hoolikalt.
Telekomi vaates on meil mass kliente kellel on erinevaid ruutereid, Telekom rajas piirangu põhimõttel, et kui on inteno, siis töötab, kui ei ole, siis on veateade. Kõnesid null ja klient teab mida teha.
Need üksikud kes on kokku sattunud selliselt, et neil on oma ruuter ja täna ostavad omale LG, on tegelikult ju mõte sama, sul on vaja intenot. Telekomi ja kliendi vaates asi lihtne ja selge.
Kui ei suppordita sinu enda ruuterit, ei suppordita ka selle järel olevat LG äppi. Mingit küsimust ei ole, aaga miks ei saa ja miks ei tohi.
Mina tõin välja lahenduse mis sellest viimasest murest mööda aitab, kui ei sobi ei sobi. Täna pole Telekomi huvigi ilmselt leida sinujaoks parem ümberpääs sest see kasutajate hulk ja huvi on nii väike võrreldes teise massiga mis peab pakutavate seadmete ja teenustega rahul olema.
Jah, oleks võinud rajada teenuse reegli selliselt, et kui on thomson siis antakse veateade ja kõik teised saavad seda LG äppi omal soovil kuidas saavad, kasutada aga telekomi jaoks on oluline, et kliendil teenus toimiks ja nii saab välistada igasugused muud pöördumised.
See ei ole kusagilt siseinfona kopeeritud info, oma peas suudan ma sellest isegi aru saada ja selle välja kirjutada. Võibolla kui ma mingit muud ametit peaks, kiruksin samamoodi, teisalt peaks arusaama, asjad on nii nagu nad on.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
26.11.2015 15:11:38
|
|
|
Mark0, unustad ära, et AS IS ei sobi iseproovijatele ja entusiastidele. Ostavad niigi suvalise kopsiku ja eeldavad, et teenusepakkuja suppordiks.
Minu pakutud variant oleks sobivaim mõlemale, nii kliendile, kui telekomile. Telepilt jookseb läbi Inteno DG301 kopsiku ja internetti ( wifi, lan , vpn ) teeb teine kliendi enda seade.
Jah, tekib kaks seadet, kuid rikete korral protsess ja diagnoosimisvahendid on lihtsamad.
Tuletan ühtlasi meelde, et ma ei mõjuta kuidagi otsustamisi, vaid lihtsalt annan nõuandeid.
Digebeni pakutud variant on OK, kuid me unustame ära, et 99% EI LOE seda mis on ekraanil.
Keskmine Eesti klient eeldab, et sa teed ise nende eest mõttetöö ära, kuna saad selle eest palka.
Seega toejärjekordi võib hullumiseni optimeerida, kuid õpitud abitus on see, millega AS Eesti Telekom endale jalga algusest peale lasi.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
26.11.2015 15:17:33
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
| Mark0, unustad ära, et AS IS ei sobi iseproovijatele ja entusiastidele. Ostavad niigi suvalise kopsiku ja eeldavad, et teenusepakkuja suppordiks. |
See on nüüd küll täiesti rumal jutt. Ei, mitte rumal vaid vale.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
26.11.2015 15:38:20
|
|
|
| Mark0 kirjutas: |
| Pailaps kirjutas: |
| Mark0, unustad ära, et AS IS ei sobi iseproovijatele ja entusiastidele. Ostavad niigi suvalise kopsiku ja eeldavad, et teenusepakkuja suppordiks. |
See on nüüd küll täiesti rumal jutt. Ei, mitte rumal vaid vale. |
Mulle on isiklikult nii mõnedki nii HV.ee foorumi kasutajad helistanud kui ka puhtjuhuslikult toe telefonile sattunud.
Enamasti küll Mikrotik tüüpi ruuteritega.
Osa neist ei tunne purki isegi niipalju, et kaughaldus liidest väljastpoolt lubada.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
26.11.2015 16:05:36
|
|
|
"Vale ruuteriga" LG teleri ostjal on nüüd valida kahe vahel:
1. Osta või rentida Inteno
2. Osta või rentida Arris digiboks
Oletades nüüd et olen "oma ruuteri" fänn, siis valiksin pigem variandi 2, kui poleks kahte agat...
1. HDMI-CEC ei tööta "õigetpidi"
2. Ei saa kindel olla et ei tule uut "ärilist otsust"
_________________ There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't. |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JazZ
HV kasutaja
liitunud: 25.12.2012
|
26.11.2015 16:17:05
|
|
|
| -parun- kirjutas: |
| 1. HDMI-CEC ei tööta "õigetpidi" |
Seda igatsen mina ka endiselt... Kuigi ma lähen ilmselt enne pensionile kui selleni jõutakse. Ja sellega seoses, endiselt viskab minu Samsung teler HDMI-CEC errorit iga kord kui arrise sisse või välja lülitan (HDMI-CEC on arrises välja lülitatid).
Samsung ei ole siiani suutnud ka oma universaalpuldi seadetesse S4? pulti lisada ja seega back nupp ei toimi endiselt. Armjan kunagi siin mainis et ta proovib selle teema püstitada, aga see ei õnnestunud ilmselt? Kas tõesti ollakse nii riius selle äpi jama pärast et ei saa isegi ühe puldi seadeid juurde tekitada?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
26.11.2015 16:20:24
|
|
|
| -parun- kirjutas: |
"Vale ruuteriga" LG teleri ostjal on nüüd valida kahe vahel:
1. Osta või rentida Inteno
2. Osta või rentida Arris digiboks
Oletades nüüd et olen "oma ruuteri" fänn, siis valiksin pigem variandi 2, kui poleks kahte agat...
1. HDMI-CEC ei tööta "õigetpidi"
2. Ei saa kindel olla et ei tule uut "ärilist otsust"
 |
Tõenäoliselt on LG teleri ostja oma hetke teleri uuendamisprotsessis mis tähendab, et tal on mingisugune digiboks olemas, koos vana teleriga.
Kui ta aga ostab LG teleri ja soovib äppi kasutama hakata, on veel hulganisti valikuid.
Kui tal on vana ruuter, võib küsida kas saab uut lepinguga, kui ei saa, on võimalus küsida kas saab liituda VDSLiga, siis saab ikka lepinguga.
Kui tal oli vana amino digiboks on võimalik saada soodustingimustel Arris.
Võimalik, et tegemist on üldse uue liitujaga, isegi siis on vaja 19 välja käia.
Ühesõnaga valikuid on mitmeid, igal juhul saab klient raha kulutada ja üldiselt nii klient oma soove täidabki.
NB! ärilisi otsuseid tuleb igal ühel ette, ka ilmselt koduses majapidamises on selliseid olukordi kus a'la pesumasin hakkab vaikselt lagunema või ei pese enam pesu korralikult ja üks hetk ei ole äriliselt mõistlik seda remontida vaid tuleb uus osta koos nutikate funktsioonidega.
Seega ei maksa naljatada nagu oleks Elion mingi äriliselt kahjuliku otsuse teinud. Varem või hiljem võib vabalt Amino ekraanile kiri popsata, et nüüd on aeg poodi minna.
Nagu ma paar aastat tagasi ütlesin, sellega ei kiirustata, justnimelt, et mitte äriliselt kahjulikku tehingut teha
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
26.11.2015 16:50:50
|
|
|
Aga kuidas selle HDMI-CEC-ga siis on Arrise puhul? Kas ikka veel on middleware takistuseks, või on vastu võetud otsus et seda kindlasti ei tehta? Aastad on mööda läinud sellest hetkest kui samal teemal rääkisime...
_________________ There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't. |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jänes
HV kasutaja
liitunud: 16.11.2003
|
26.11.2015 16:50:56
|
|
|
| Mark0 kirjutas: |
| indrekp kirjutas: |
Teistele, ma arvan, et neid tehnikagurusid, kes oma ruuterit kasutavad on ülimas vähemuses aga leida kasutaja kellel on oma asus vms ruuter ja LG, on täna vist väga raske leida. Sestap ma ei saa aru mida siin arutada on, hangid LG on tingimused ÄPI kasutamiseks kirjas. |
Juriidiliselt on tõesti kõik korrektne. Tee põrgusse on alati heade kaalutlustega sillutatud. Huvitaval kombel töötasid need LG'd mitu head kuud ja polnud probleemi, et mõned iseehitajad said proovida, kuidas asi võiks töötada. Aga nüüd löödi see uks kinni. Ning mina ei plaani rahulikult nõustuda selliste kunstlike piirangutega. Arusaadav, et kui Elioni enda seadmed ei sobi siis nende piiramine on mõistetav. Kui aga inimesed ISE on läinud alternatiivseadmete peale välja siis milleks neidsamu entusiaste kottida? Just needsamad tehnikahuvilised viivad laias plaanis asju edasi kuna neil on võimalik huvitavaid mänguasju ehitada. Aga Telekom lihtsalt paneb neile tuimalt näkku. See ei ole ilus.
Nagu enne ka ütlesin siis TV-teema mind tõesti ei huvita. Aga see on ohtlik trend, järjest rohkem kohelda inimest lollina, võtta ta käest nuga ära sest äkki muidu lõikab näppu. Telekomi kaitseks tuleb ütelda, et see kasutaja vati sees kohtlemine on levinud praktika tänapäevases roosas maailmas, igapäevapoliitika ning Brüsselist tulevad juhtnööri on veel kraad kangemad. Aga see ei tähenda, et peaks kõrvad longus kõigega nõus olema.
Spoiler 
| tsitaat: |
Aga ütlen otse, keegi minu kallal sõna otseses mõttes möliseb, mölisen vastu. Võimalik variant on ka üldse mitte möliseda, sest see teema on ennast ikka KORDI juba ammendanud aga ikka on haigus vaadata, et äkki on keegi mõne probleemi otsa komistanud või annab konstruktiivset tagasisidet. |
Tubli, näita neile, et sulle näkku ei n*kuta! Ega muidu nad ju ei õpi!
|
Alguses oli kavatsus osta Smasungi telekas, kuna seal peal Digi-tv-d normaalselt tööle ei saadud siis Lg telekas. Nüüd tuleb välja, et selleks on vaja veel Intenot , vana ruuteri rendist on veel 6 kuus kuud alles, siis jääb ka see ära. Ei teagi mida hankida, et sellest mõttetusst boksist lahti saada. Jääb jälle oodata., kas Elion midagi ka normaalsel tööle saab.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksl
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
26.11.2015 16:55:03
|
|
|
| Jänes kirjutas: |
| Mark0 kirjutas: |
| indrekp kirjutas: |
Teistele, ma arvan, et neid tehnikagurusid, kes oma ruuterit kasutavad on ülimas vähemuses aga leida kasutaja kellel on oma asus vms ruuter ja LG, on täna vist väga raske leida. Sestap ma ei saa aru mida siin arutada on, hangid LG on tingimused ÄPI kasutamiseks kirjas. |
Juriidiliselt on tõesti kõik korrektne. Tee põrgusse on alati heade kaalutlustega sillutatud. Huvitaval kombel töötasid need LG'd mitu head kuud ja polnud probleemi, et mõned iseehitajad said proovida, kuidas asi võiks töötada. Aga nüüd löödi see uks kinni. Ning mina ei plaani rahulikult nõustuda selliste kunstlike piirangutega. Arusaadav, et kui Elioni enda seadmed ei sobi siis nende piiramine on mõistetav. Kui aga inimesed ISE on läinud alternatiivseadmete peale välja siis milleks neidsamu entusiaste kottida? Just needsamad tehnikahuvilised viivad laias plaanis asju edasi kuna neil on võimalik huvitavaid mänguasju ehitada. Aga Telekom lihtsalt paneb neile tuimalt näkku. See ei ole ilus.
Nagu enne ka ütlesin siis TV-teema mind tõesti ei huvita. Aga see on ohtlik trend, järjest rohkem kohelda inimest lollina, võtta ta käest nuga ära sest äkki muidu lõikab näppu. Telekomi kaitseks tuleb ütelda, et see kasutaja vati sees kohtlemine on levinud praktika tänapäevases roosas maailmas, igapäevapoliitika ning Brüsselist tulevad juhtnööri on veel kraad kangemad. Aga see ei tähenda, et peaks kõrvad longus kõigega nõus olema.
Spoiler 
| tsitaat: |
Aga ütlen otse, keegi minu kallal sõna otseses mõttes möliseb, mölisen vastu. Võimalik variant on ka üldse mitte möliseda, sest see teema on ennast ikka KORDI juba ammendanud aga ikka on haigus vaadata, et äkki on keegi mõne probleemi otsa komistanud või annab konstruktiivset tagasisidet. |
Tubli, näita neile, et sulle näkku ei n*kuta! Ega muidu nad ju ei õpi!
|
Alguses oli kavatsus osta Smasungi telekas, kuna seal peal Digi-tv-d normaalselt tööle ei saadud siis Lg telekas. Nüüd tuleb välja, et selleks on vaja veel Intenot , vana ruuteri rendist on veel 6 kuus kuud alles, siis jääb ka see ära. Ei teagi mida hankida, et sellest mõttetusst boksist lahti saada. Jääb jälle oodata., kas Elion midagi ka normaalsel tööle saab. |
Siin on varem välja hõisatud, et kui tuleb uus parem ruuter, võiks nagu vana ruuteri rendi lõpetada ja uut selle asemel rentima hakata. Võta Elioniga ühendust, uuri.
_________________ KES SOOVIB, SEE PROOVIB |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JazZ
HV kasutaja
liitunud: 25.12.2012
|
26.11.2015 17:04:52
|
|
|
| -parun- kirjutas: |
| Aga kuidas selle HDMI-CEC-ga siis on Arrise puhul? Kas ikka veel on middleware takistuseks, või on vastu võetud otsus et seda kindlasti ei tehta? Aastad on mööda läinud sellest hetkest kui samal teemal rääkisime... |
Pane korra google otsingusse arris HDMI-CEC ja saad ilmselt vastuse sellele küsimusele. Seal hunnik esimesi vastuseid on sama probleemiga mis mul on, et arris tapab üldse HDMI-CECi ka teiste seadmete jaoks.
Millalgi suvel ma leidsin korra mingi suht arusaamatus keeles teema kus väideti et on mingi uus HDMI-CEC tarkvara uuendus arrisele, aga seda teemat ma enam ei leia.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
26.11.2015 17:33:54
|
|
|
| JazZ, milles see mittetoimimine väljenduski Teil?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
26.11.2015 18:00:53
|
|
|
| tsitaat: |
| a'la pesumasin hakkab vaikselt lagunema või ei pese enam pesu korralikult ja üks hetk ei ole äriliselt mõistlik seda remontida vaid tuleb uus osta koos nutikate funktsioonidega. |
See pole päris üks-ühele võrdlus. Peaks paika siis, kui tootja ütleks, et 100% masina funktsioone saad kasutada ainult siis, kui ostad ka uue süvaveepumba.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
26.11.2015 18:13:31
|
|
|
JazZ, https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7865349#7865349 ?
Mul on omal see "junn" olemas ja ühe teise seadme taga kasutuses, muidu võiks ära anda...
ivokas, mitte ainult et süvaveepumba vaid KINDLA firma süvaveepumba. Ja pole oluline et on olemas ka teiste tootjate süvaveepumbasid mis samade või paremate paremeetritega.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JazZ
HV kasutaja
liitunud: 25.12.2012
|
26.11.2015 18:26:25
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| JazZ, milles see mittetoimimine väljenduski Teil? |
Alguses oli nii et kui Elioni digiboks on teleka või ressiiveri küljes siis ükski HDMI-CEC seade ei näe ega juhi enam üksteist. Peale ~pool aastat vaevlemist sain teada kuidas Elion'i digiboksis saab HDMI-CEC välja lülitada (selleks tuleb ruuteris tulemüür maha võtta ) ja peale seda enam nii kokku see HDMI-CEC'i ei jooksuta, aga errorit viskab telekas ikka iga kord kui digiboksi sisse või välja lülitad.
Ma tean et selline vidin olemas on, aga ma ei arva et ma peaksin selle otsma.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
26.11.2015 18:30:27
|
|
|
| JazZ, ma sellepärast küsin, et suvel tuli küll boxile mingi update ja peale seda hakkas tööle nii nagu peab. Enne seda töötas ka, aga viga seisnes selles et kui boxi sätetes "OFF" valida, siis box jäi ikkagi telerit juhtima. Peale uuendust ON ja OFF toimivad nii nagu peab.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JazZ
HV kasutaja
liitunud: 25.12.2012
|
26.11.2015 18:55:44
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| JazZ, ma sellepärast küsin, et suvel tuli küll boxile mingi update ja peale seda hakkas tööle nii nagu peab. Enne seda töötas ka, aga viga seisnes selles et kui boxi sätetes "OFF" valida, siis box jäi ikkagi telerit juhtima. Peale uuendust ON ja OFF toimivad nii nagu peab. |
Jap, ma maadlesin ~pool aastat sellega et välja ei olnud võimalik seda boksist lülitada, digiboksi menüüs küll näitas et on väljas, aga tegelikult ei olnud. Lõpuks selgus et ruuteris tuleb tulemüür maha võtta ja siis lülitada, siis lülitas reaalselt välja. Seda ma pole kuulnud et sellega seoses mingi uuendus on tulnud? Ehk siis Sa tahad väita et enam ei pea tulemüüri välja lülitama et seda seadet muuta?
Aga see selleks, mul on boksist HDMI-CEC väljas ja boks ei juhi telerit. Sellest hoolimata viskab teler HDMI-CEC errorit iga kord kui digiboks sisse või välja lülitada. Mis omakorda tähendab et pean jälle teise puldi kätte võtma et sellest errorist lahti saada. Kuna ma vaatan Elion'ist ainult salvestusi ja istun VDSL'i (max 20) otsas, siis ma olen sunnitud seda ikka mitmeid kordi päevas tegema...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
26.11.2015 18:58:58
|
|
|
JazZ, Intenos sa ei saagi tulemüüri täitsa välja lülitada...
Saad vaid vastavaid ruule teha, mis kõik lubaks...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
26.11.2015 19:04:55
|
|
|
| JazZ kirjutas: |
| Aga see selleks, mul on boksist HDMI-CEC väljas ja boks ei juhi telerit. Sellest hoolimata viskab teler HDMI-CEC errorit iga kord kui digiboks sisse või välja lülitada. Mis omakorda tähendab et pean jälle teise puldi kätte võtma et sellest errorist lahti saada. Kuna ma vaatan Elion'ist ainult salvestusi ja istun VDSL'i (max 20) otsas, siis ma olen sunnitud seda ikka mitmeid kordi päevas tegema... |
sul on midagi ikka väga piiksus. tee errorist pilt.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JazZ
HV kasutaja
liitunud: 25.12.2012
|
26.11.2015 19:05:39
|
|
|
| Etz kirjutas: |
JazZ, Intenos sa ei saagi tulemüüri täitsa välja lülitada...
Saad vaid vastavaid ruule teha, mis kõik lubaks...  |
Irwwww
Seega kui Inteno omanik tahab HDMI-CEC'i välja lülitada (mida keegi peale minu ei ole kunagi tahtnud, seega ebatõenäoline), siis tuleb ekraanile kiri "Osta vana hea Thomson"?
Tegelt ma korra mõtlesin, et prooviks Inteno ka ära, aga paistab et siis jääb ilmselt ära.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
26.11.2015 19:08:31
|
|
|
| JazZ kirjutas: |
| Tegelt ma korra mõtlesin, et prooviks Inteno ka ära, aga paistab et siis jääb ilmselt ära. |
Asi nüüd nii hull kah pole, tulemüürireegleid saad ju teha
Teedki ruuli(d), mis lubab kogu liikluse...ma ei näe nagu antud juhul katastroofi...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JazZ
HV kasutaja
liitunud: 25.12.2012
|
26.11.2015 19:10:06
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| JazZ kirjutas: |
| Aga see selleks, mul on boksist HDMI-CEC väljas ja boks ei juhi telerit. Sellest hoolimata viskab teler HDMI-CEC errorit iga kord kui digiboks sisse või välja lülitada. Mis omakorda tähendab et pean jälle teise puldi kätte võtma et sellest errorist lahti saada. Kuna ma vaatan Elion'ist ainult salvestusi ja istun VDSL'i (max 20) otsas, siis ma olen sunnitud seda ikka mitmeid kordi päevas tegema... |
sul on midagi ikka väga piiksus. tee errorist pilt. |
Täpselt. Kõik mu teised seadmed on piiksus, Elion'i asjadel ei ole kunagi midagi viga. Täpselt sama suhtumise sain ma poole aasta jooksul Elion'ist ka, keegi ei uskunud et HDMI-CEC'i polegi võimalik välja lülitada ja viga oli minu seadmetes. Lõpuks küll selgus midagi muud, aga see selleks.
Naisel on salvestus pooleli, ei saa hetkel pilti teha.
EDIT: Saatsin Sulle pildi PM'iga.
viimati muutis JazZ 26.11.2015 19:26:54, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
26.11.2015 19:19:25
|
|
|
JazZ, no pildiga pole kiiret, ma tahan näha mis ceci error see siis sul on mis ei ole lahendatav. Äkki ongi Elioni piiks ja saab korrata.
Kusjuures tookord kui sa kirjutasid, et sa ei saa oma CECi välja lülitada, katsetasin samal ajal kodus järgi. Lülitasin CEC digiboksist välja, tegi restardi ja CEC oli väljas, ehk ei andnud telerile käsku mõlemat välja lülitada, aga see selleks.
Lülitagem siis kõik oma CECid välja ja replikeerime JazZ, olukorda, ehk kui tv ja digiboks töötavad, siis digiboksi sisse ja välja lülitamisel peaksime ekraanil errorit nägema. Hea oleks kui keegi saaks sama näite ette.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JazZ
HV kasutaja
liitunud: 25.12.2012
|
26.11.2015 19:31:12
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
JazZ, no pildiga pole kiiret, ma tahan näha mis ceci error see siis sul on mis ei ole lahendatav. Äkki ongi Elioni piiks ja saab korrata.
Kusjuures tookord kui sa kirjutasid, et sa ei saa oma CECi välja lülitada, katsetasin samal ajal kodus järgi. Lülitasin CEC digiboksist välja, tegi restardi ja CEC oli väljas, ehk ei andnud telerile käsku mõlemat välja lülitada, aga see selleks.
Lülitagem siis kõik oma CECid välja ja replikeerime JazZ, olukorda, ehk kui tv ja digiboks töötavad, siis digiboksi sisse ja välja lülitamisel peaksime ekraanil errorit nägema. Hea oleks kui keegi saaks sama näite ette. |
Saatsin pildi Sulle PM'iga.
Jah, klienditugi väitis ka mulle korduvalt et neil lülitab reaalselt ka välja. Mul ei lülitanud ei Arris ega Motorola VIP1903. Ime kombel helistati tükk aega hiljem tagasi ja öeldi et lülitage ruuteris tulemüür välja, siis peaks saama. Ilmselt siis mingite ühenduste otsas siiski oli/on probleem.
Mis sellesse errori probleemi puutub, siis keegi 2015 aasta Samsung'iga võiks tõesti proovida seda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
26.11.2015 19:34:20
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| Lülitagem siis kõik oma CECid välja ja replikeerime JazZ, olukorda, ehk kui tv ja digiboks töötavad, siis digiboksi sisse ja välja lülitamisel peaksime ekraanil errorit nägema. Hea oleks kui keegi saaks sama näite ette. |
Arrise CEC on väljas, ürgne Samsung LE40C530...mingit errorit ei näita, pole kunagi näidanudki.
CEC`i kahjuks sisse lülitada Arrises ei saa, siis pääseb tõeline põrgu lahti...
Lülitad Arrise sisse, Teler lülitatakse välja...lülitad Teleri sisse, Arris lülitatakse välja...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JazZ
HV kasutaja
liitunud: 25.12.2012
|
26.11.2015 19:50:58
|
|
|
| Etz kirjutas: |
| indrekp kirjutas: |
| Lülitagem siis kõik oma CECid välja ja replikeerime JazZ, olukorda, ehk kui tv ja digiboks töötavad, siis digiboksi sisse ja välja lülitamisel peaksime ekraanil errorit nägema. Hea oleks kui keegi saaks sama näite ette. |
Arrise CEC on väljas, ürgne Samsung LE40C530...mingit errorit ei näita, pole kunagi näidanudki.
CEC`i kahjuks sisse lülitada Arrises ei saa, siis pääseb tõeline põrgu lahti...
Lülitad Arrise sisse, Teler lülitatakse välja...lülitad Teleri sisse, Arris lülitatakse välja...  |
Vanemad Samsungid seda errorit ei näita mul ka.
Ja seda võin ka kinnitada et HDMI-CEC'i sees ei kannata üldse hoida. Hea muidugi teada et ma päris ainuke siiski ei ole kellel sellega probleeme on.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004

|
26.11.2015 20:46:54
|
|
|
| JazZ kirjutas: |
Ja seda võin ka kinnitada et HDMI-CEC'i sees ei kannata üldse hoida. Hea muidugi teada et ma päris ainuke siiski ei ole kellel sellega probleeme on. |
LG, aastast 2010 ja Arricel HDMI CEC sees.
Tänane olukord. Seadmed on väljas. Arris puldist sisse ja ka teler läheb sisse.
Arris puldist välja ja teler jääb tööle.
Arris on sees või väljas, telerit sisse-välja lülitades ei tee Arris midagi. Ehk säilib hetkel kehtiv olek.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
26.11.2015 21:30:25
|
|
|
Sellist errorit minu 2012 ja 2014 samsung antud olukorras tekitada ei suuda, pean proovima korra cec sisse välja, ehk midagi toimub kuid veateade paistab jazzil antud samsungi mudeli sisendi küljest tulevat.
Muide see cec on selline kinnitamata asi. Kes viitsib võib otsingut kasutada. Sisuliselt on selle sobimine erinevate seadmete vahel lotomäng. Sama nagu hdmi arc.
Loetlege nimetused kuidas tv tootjad seda ühilduvust nimetavad: SimpLink, AnyNet, VieraLink jms. Seega kui ei tööta siis ei tööta, teleri tootja ütleb, et toimib vaid oma toodetud seadmete vahel.
Teistpidi cecist on ju kenasti teemas vesteldud, kas see polnud mitte Motorola/Arris tarkvaras. Keegi ütles siin, et sellel on mingi arendus aga ei toimi google infot lugedes.
Samas mis sellest teistpidi cecist kasu on kui mitme pwr nuppki ei toimi õigesti. Veel üks asi mille Elion võiks ära tellida digiboksi tootjalt (kui üldse võimalik) aga kui klient hiljem pöördub, et ei toimi, on Elion jälle lõhkise küna ees.
viimati muutis indrpo 26.11.2015 21:31:48, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
26.11.2015 21:31:46
|
|
|
indrekp, mina oma Harmonyga igatahes sest CEC`ist puudust ei tunnegi...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
26.11.2015 21:32:32
|
|
|
| Etz kirjutas: |
indrekp, mina oma Harmonyga igatahes sest CEC`ist puudust ei tunnegi...  |
Thats what im talking about
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004

|
26.11.2015 21:33:03
|
|
|
indrekp, HDMI CEC protokoll on ikka kinnitatud standard. See on hoopis teine lugu, kuidas keegi tootjatest seda implementeerib.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
26.11.2015 21:40:42
|
|
|
Elioni boks on minu tehnikakola seas esimene, millel HDMI CEC tõrgub. Kogu ülejäänud mudru, vahet pole, millise tootja oma ja nimega, toimib.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
loox
HV kasutaja
liitunud: 25.06.2006
|
26.11.2015 21:40:55
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
| armjan kirjutas: |
Ükski striim, peale Live kanali striimi, ei tööta ilma Intenota |
... miks ei võiks blokeerimise asemel hoopis seda infot kuvada? Lisaks juhend ja viited, kuidas edasi toimida? Oleks märksa kliendisõbralikum, kui selline laus blokeerimine ja ilmselt väldiks mõttetuid kõnesid märksa efektiivsemat, kui praegune olukord, mis tuleb enamikule vanema ruuteri omanikele ikkagi üllatusena ja suure tõenäosusega tehakse ka see nii kardetud kõne toele ... |
Täiesti nõus DigeBeni-ga. Korralikus kasutajaliideses ei tohi mingeid tooreid veateateid näidata. Selgitav teade, et mitte-Inteno ruuteriga näeb ainult Live stream-i, peaks ometi HD teleka ekraanile ära mahtuma. Täiesti toimiva, olgugi osalise, funktsionaalsuse blokeerimine näeb natuke väljapressimise moodi välja, vaatenurgast olenevalt võib seda ka "äriliseks otsuseks" nimetada. Jääb mulje, et kardetakse inimesi kes tahavadki ainult telekanaleid vaadata.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
26.11.2015 21:41:38
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
| indrekp, HDMI CEC protokoll on ikka kinnitatud standard. See on hoopis teine lugu, kuidas keegi tootjatest seda implementeerib. |
No siis ei selgita miski miks erinevate seadmete vahel see ikkagi ei tööta.
Oma samsa ja yamaha ressiiverile ootasin kaks aastat uuendusi et arc tööle hakkaks, nüüd enamvähem. Samas olles mitmetest kodudest läbi käinud ja tehnikat näinud siis on ikka ühilduvusprobleeme kuhjaga. Tootjad on vähemalt ise nii väitnud, et nende link ja töötabki vaid nende linkiga.
Seega kui arris lülitab sisse ja välja nii samsungit, sharpi, panat ja sonyt. Miks ta siis osasid lg telereid lülitab ja osasid mitte?
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|