Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 704, 705, 706 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 25.11.2015 12:40:46 vasta tsitaadiga

Valtsweb kirjutas:
LG telekas nutitv appiga, seadistamisel tuleb ette keelevaliku pilt, peab valima "OK", aga mitte ükski nupp ei reageeri. 784 ruuteri teema?


Otsuse on, et me ei anna kasutajale teenust, kus ta saab ainult Live kanaleid vaadata. Täisfunktionaalne teenus töötab ainult Inteno ruuteriga. See info on LG telerite puhul teenuse pakkuja poolt antud.
Äriline otsus, jah. Ja toetan seda otsust!

Miks Samsungi puhul saab. Vastus: Samsung kasutab RTP/RAW/RAW transpordi meetodit kui LG'l oli ainuke võimalik võimalus üle UDP oli RTP/AVP/UDP. Seda toetab hetkel vaid Inteno


viimati muutis armjan 25.11.2015 12:44:02, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2015 12:41:38 vasta tsitaadiga

Valtsweb kirjutas:
LG telekas nutitv appiga, seadistamisel tuleb ette keelevaliku pilt, peab valima "OK", aga mitte ükski nupp ei reageeri. 784 ruuteri teema?


Seadistada peaks ikka saama. Proovi, kas saad hammasratta nupust lahti seaded ja sealt tehase seadete taastamine. Mõni LG vist ilmselt jookseb kokku ja ainus viis vist on lähtestamine menüü kaudu või restart telerile.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2015 12:43:59 vasta tsitaadiga

armjan, oskad sa ka öelda kas see otsus puudutab ainult Technicolori seadmeid, või siis kõiki seadmeid, mis pole Inteno? icon_rolleyes.gif
Ehk siis kas ka kolmanda partei seadmetega, suvaline openwrt ruuter näiteks (eeldusel et konf ise ruuteris pädeb), kuvatakse samuti ainult veateadet?

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!


viimati muutis Etz 25.11.2015 12:45:11, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 25.11.2015 12:44:59 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
armjan, oskad sa ka öelda kas see otsus puudutab ainult Technicolori seadmeid, või siis kõiki seadmeid, mis pole Inteno? icon_rolleyes.gif
Ehk siis kas ka kolmanda partei seadmetega, suvaline openwrt ruuter näiteks, kuvatakse samuti ainult veateadet?


Vastus eelmises postis editiga.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2015 12:51:00 vasta tsitaadiga

armjan kirjutas:
Vastus eelmises postis editiga.


Mis ei vastanud tegelikult midagi, sest sama setup on tehtav tegelikult suvalise OpenWRT ruuteriga, aga olgu siis pealegi...
Inteno`l jooksev OpenWRT pole tegelikkuses midagi väga kardinaalselt erinevat vanilla OpenWRT`st välja arvatud Broadcomi spetsiifilised "closed-source" kerneli moodulid.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 25.11.2015 12:58:02 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
armjan kirjutas:
Vastus eelmises postis editiga.


Mis ei vastanud tegelikult midagi, sest sama setup on tehtav tegelikult suvalise OpenWRT ruuteriga, aga olgu siis pealegi...
Inteno`l jooksev OpenWRT pole tegelikkuses midagi väga kardinaalselt erinevat vanilla OpenWRT`st välja arvatud Broadcomi spetsiifilised "closed-source" kerneli moodulid.


Peame tegutsema kõikide klientide huvest lähtuvalt. Üks seade, mis suudab. Ei kujuta ette, et toetame suurt hulka ruutereid. Iga ruuter vajab lisaarendusi, supporti jms. See pole mõistlik lähenemine (äri ja korporatiivvärk). Sulle ei ole see lahendus, kuna oled mäekõrguselt üle tavakasutajast. Saan Sinust aru.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2015 12:59:54 vasta tsitaadiga

armjan kirjutas:
Peame tegutsema kõikide klientide huvest lähtuvalt. Üks seade, mis suudab. Ei kujuta ette, et toetame suurt hulka ruutereid. Iga ruuter vajab lisaarendusi, supporti jms. See pole mõistlik lähenemine (äri ja korporatiivvärk). Sulle ei ole see lahendus, kuna oled mäekõrguselt üle tavakasutajast. Saan Sinust aru.


Ehk siis loen siit ridade vahelt välja, et kui ei detectita Inteno ruuterit, siis veateade ja kogu moos...
Ma saan muidu väga hästi aru ka korporatiivvärgist ja teenuste supportimise keerukusest, entusiastid reeglina suppordivad end siiski ise, aga see selleks.
(Eks ole igasugused olemas, ka neid kes peavad end ise eksperdiks aga ikka helistavad 123, kui on teenuse ise katki teinud)

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!


viimati muutis Etz 25.11.2015 13:02:35, muudetud 4 korda
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2015 13:01:04 vasta tsitaadiga

armjan kirjutas:
Ei kujuta ette, et toetame suurt hulka ruutereid. Iga ruuter vajab lisaarendusi, supporti jms.

Tegelikult ei soovitud ju ei mingit toetamist, lisaarendust ega muud säherdust. Küsimus oli, et kas kõigil peale Inteno keeratakse teenus tuimalt kinni?
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 25.11.2015 13:13:16 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
armjan kirjutas:
Ei kujuta ette, et toetame suurt hulka ruutereid. Iga ruuter vajab lisaarendusi, supporti jms.

Tegelikult ei soovitud ju ei mingit toetamist, lisaarendust ega muud säherdust. Küsimus oli, et kas kõigil peale Inteno keeratakse teenus tuimalt kinni?
 


LG teleritega nutiTV äpp töötab AINULT Inteno ruuteriga. Teenus ei ole tuimalt kinni keeratud vaid selle seadmega ei saa teenust kätte ilma Intenota. Seega, jah (ja ei, teenus ise on avatud).

Siin Elioni tegelastega sellel teemal arutamine ei anna midagi. Selline on otsus ja seda muudaks vaid see, kui klientide poolt oleks suur survestamine selle otsuse ümberlükkamiseks ja seadmete tegelastele tehakse Elionis ülesanne panna, nui neljaks, teenus tööle vanemate ruuteritega (Kui see üldse võimalik).
Pretensioonid elionile, ma teist lahendust ei näe. Meie siin oleme väksed tegelased, kes selles osas sõnaõigust ei oma.

Offtopic, et oleks veidi nalja kah vahelduseks: https://i.imgur.com/sJBnNLU.jpg ja selle scriptid https://github.com/narkoz/hacker-scripts
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valtsweb
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2002




sõnum 25.11.2015 13:16:06 vasta tsitaadiga

Asi selge siis, lihtsalt ema käis poes ja ostis LG teleri suure müügijutu peale. Eile külastasin jutu peale et kõik on pime - pole netti, wifit ega pilti. Selgus et 784 tarkvarauuendus oli ebaõnnestunud, kaks tulukest vilkusid, selle sain korda, aga võidukalt ikka ei saanud lahkuda, ühendasin Motorola uue teleka taha icon_wink.gif
Aga see ruuteri asi jäeti loomulikult mainimata poe müügimehel icon_smile.gif
PS. kas vanale lepingule ei pakuta seda uut ruuterit tähtajalise lepinguga nagu kunagi 784 puhul?
Pole ise nutitv klient, ainult abistaja rollis icon_smile.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2015 13:16:42 vasta tsitaadiga

armjan kirjutas:
Siin Elioni tegelastega sellel teemal arutamine ei anna midagi. Selline on otsus ja seda muudaks vaid see, kui klientide poolt oleks suur survestamine selle otsuse ümberlükkamiseks ja seadmete tegelastele tehakse Elionis ülesanne panna, nui neljaks, teenus tööle vanemate ruuteritega (Kui see üldse võimalik).
Pretensioonid elionile, ma teist lahendust ei näe. Meie siin oleme väksed tegelased, kes selles osas sõnaõigust ei oma.


Ei tahagi midagi arutada ega viriseda, tahtsin vaid konkreetset (hämamiseta) vastust (soovitavalt tehnilise taustaga inimeselt), selle ma nüüd ka sain...tänud. icon_smile.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Motiv8
Kreisi kasutaja
Motiv8

liitunud: 11.07.2003




sõnum 25.11.2015 14:18:13 vasta tsitaadiga

Valtsweb kirjutas:
Asi selge siis, lihtsalt ema käis poes ja ostis LG teleri suure müügijutu peale. Eile külastasin jutu peale et kõik on pime - pole netti, wifit ega pilti. Selgus et 784 tarkvarauuendus oli ebaõnnestunud, kaks tulukest vilkusid, selle sain korda, aga võidukalt ikka ei saanud lahkuda, ühendasin Motorola uue teleka taha icon_wink.gif
Aga see ruuteri asi jäeti loomulikult mainimata poe müügimehel icon_smile.gif
PS. kas vanale lepingule ei pakuta seda uut ruuterit tähtajalise lepinguga nagu kunagi 784 puhul?
Pole ise nutitv klient, ainult abistaja rollis icon_smile.gif


Tee tarbijakaitsele avaldus vales reklaamis, küll siis liigutama hakatakse kui jutt delfisse või postimehesse jõuab, elu näitab, et muud moodi ei saa lihtsalt.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2015 14:21:03 vasta tsitaadiga

armjan kirjutas:
Üks seade, mis suudab. Ei kujuta ette, et toetame suurt hulka ruutereid. Iga ruuter vajab lisaarendusi, supporti jms. See pole mõistlik lähenemine (äri ja korporatiivvärk). Sulle ei ole see lahendus, kuna oled mäekõrguselt üle tavakasutajast. Saan Sinust aru.
Kas neid kolmandate tootjate ruutereid on nii palju, et peab kõik mitte-Intenod julmalt exclude'ma ning Intenod wihtelist'ima? St ma saan hästi aru sellest, et ei pea supportima igasuguseid kolmandaid ruutereid. Aga miks peaks julmalt kraani kinni keerama? Abiliinile helistav mureline on ju tuvastatav juba lauanumbri või mobla järgi enne kui teenindajani jõuab, samuti saab teenindaja töövahendisse panna märkuse "kasutab Elioni poolt mittetoetatavat ruuterit". Ei ole kuidagi viisakas iseehitajaid ja muidu katsetavaid kliente niimoodi ära lõigata.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2015 14:31:03 vasta tsitaadiga

Paraku reaalne elu sõltub kliendist. Seadmed välistama peab, kuna pildi/interneti hakkimis, kvaliteedi murede korral helistavad ka iseehitajad, kel mõistus endal otsas. Kui ütled, et ei toeta, siis tuleb kiun.

Parem on eos juba antud situatsioon välistada.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valtsweb
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2002




sõnum 25.11.2015 15:00:19 vasta tsitaadiga

Mis tarbijakaitse icon_eek.gif Tähtajalise lepinguga saab vist 19€ eest uue ruuteri, las ema käib ajaga kaasas icon_wink.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2015 15:01:54 vasta tsitaadiga

Millal Samsungi äpp uuenduse saada võiks? ETV salvestused siiani SD kvaliteedis. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 25.11.2015 15:07:47 vasta tsitaadiga

Motiv8 kirjutas:
Valtsweb kirjutas:
Asi selge siis, lihtsalt ema käis poes ja ostis LG teleri suure müügijutu peale. Eile külastasin jutu peale et kõik on pime - pole netti, wifit ega pilti. Selgus et 784 tarkvarauuendus oli ebaõnnestunud, kaks tulukest vilkusid, selle sain korda, aga võidukalt ikka ei saanud lahkuda, ühendasin Motorola uue teleka taha icon_wink.gif
Aga see ruuteri asi jäeti loomulikult mainimata poe müügimehel icon_smile.gif
PS. kas vanale lepingule ei pakuta seda uut ruuterit tähtajalise lepinguga nagu kunagi 784 puhul?
Pole ise nutitv klient, ainult abistaja rollis icon_smile.gif


Tee tarbijakaitsele avaldus vales reklaamis, küll siis liigutama hakatakse kui jutt delfisse või postimehesse jõuab, elu näitab, et muud moodi ei saa lihtsalt.


Kohe sõtta icon_razz.gif õige.

tegelikult ei soetatud TV elioni esindusest. Teistele elektroonikat müüvatele ettevõtetele (kes argumendina nutiTV äppi tahavad promoda) ON see info antud. Tänase näite tulemusel anname nendele veelkord teada, et sõltuvusest ruuteriga tuleb kliendile teada anda!

Tarbijakaitse ei hakkaks selle näite puhul Elionile külge vaid reaalselt seadme müüja ettevõtte külge!

Oletada, eelarvamustes olemist ja eeldada oskame me kõik. Kui info pole foorumlasele teada, siis enne üllitist võiks info üle kontrollida!
Igal juhul toetan ja olen alati toetanud tarbija huvide kaitsmist läbi tarbijakaitse, kui teisiti kokkuleppele ei jõuta.

Olaf kirjutas:
Millal Samsungi äpp uuenduse saada võiks? ETV salvestused siiani SD kvaliteedis. thumbs_down.gif


Versioon on Samsungi saadetud. Avalikuks tehakse see siis, kui nad on oma testimise protsessid läbinud. Millal see juhtub, ei saa lubdada. Arvestada tuleb ca 2..3 nädalaga. Omalt poolt hoiame silma peal, et nad esimesel võimalisel uue äpi avalikuks teeksid.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2015 15:16:12 vasta tsitaadiga

Ja reaalsuses tähendab see, et teete mida?
armjan kirjutas:

...
Omalt poolt hoiame silma peal, et nad esimesel võimalisel uue äpi avalikuks teeksid.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 25.11.2015 15:21:10 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
Ja reaalsuses tähendab see, et teete mida?
armjan kirjutas:

...
Omalt poolt hoiame silma peal, et nad esimesel võimalisel uue äpi avalikuks teeksid.


Sõidame Koreasse ja istume rak.adminil põlvel icon_biggrin.gif

Millist seletust Sa ootad? Ma ei näe vajadust sisemisi protsesse siin arutada.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2015 15:21:32 vasta tsitaadiga

Oleks oodanud ausat vastust, et reaalselt ei saa te midagi teha.

armjan kirjutas:
Six kirjutas:
Ja reaalsuses tähendab see, et teete mida?
armjan kirjutas:

...
Omalt poolt hoiame silma peal, et nad esimesel võimalisel uue äpi avalikuks teeksid.


Sõidame Koreasse ja istume rak.adminil põlvel icon_biggrin.gif

Millist seletust Sa ootad? Ma ei näe vajadust sisemisi protsesse siin arutada.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 25.11.2015 15:24:32 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
Oleks oodanud ausat vastust, et reaalselt ei saa te midagi teha.

armjan kirjutas:
Six kirjutas:
Ja reaalsuses tähendab see, et teete mida?
armjan kirjutas:

...
Omalt poolt hoiame silma peal, et nad esimesel võimalisel uue äpi avalikuks teeksid.


Sõidame Koreasse ja istume rak.adminil põlvel icon_biggrin.gif

Millist seletust Sa ootad? Ma ei näe vajadust sisemisi protsesse siin arutada.


Reaalsuses tähendab see seda, et hoiame staatusel silma peal ja suhtleme nendega. Ma ei saa vastata "reaalselt ei saa me midagi teha" kui see vastus ei vasta tõele!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2015 15:26:50 vasta tsitaadiga

See on tore kui sima pealhoidmine kiirendab koreakate tegutsemist.

armjan kirjutas:
Six kirjutas:
Oleks oodanud ausat vastust, et reaalselt ei saa te midagi teha.

armjan kirjutas:
Six kirjutas:
Ja reaalsuses tähendab see, et teete mida?
armjan kirjutas:

...
Omalt poolt hoiame silma peal, et nad esimesel võimalisel uue äpi avalikuks teeksid.


Sõidame Koreasse ja istume rak.adminil põlvel icon_biggrin.gif

Millist seletust Sa ootad? Ma ei näe vajadust sisemisi protsesse siin arutada.


Reaalsuses tähendab see seda, et hoiame staatusel silma peal ja suhtleme nendega. Ma ei saa vastata "reaalselt ei saa me midagi teha" kui see vastus ei vasta tõele!
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 25.11.2015 15:41:21 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
See on tore kui sima pealhoidmine kiirendab koreakate tegutsemist.
Spoiler Spoiler Spoiler


See on minu enda tõlgendus protsesside kohta, millega saame kiirendada.
Kuidas mu vastus Sind aitab? Või, milline kasu sellest Sulle, kui tead protsesse, mille põhjal tegutseme? Kuidas me seda teeme, ei ole absoluutselt väljaspoole organsatsiooni antav ega ka vajalik (klienti abistav) info.
Lihtsam oleks mul olnud öelda: "oodake ca 3 nädalat" ja punkt!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2015 15:44:28 vasta tsitaadiga

Nii oleks ausam olnud küll.
Praegu jääb mulje, et teie silma pealhoidmisest sõltub midagi.

armjan kirjutas:
Six kirjutas:
See on tore kui sima pealhoidmine kiirendab koreakate tegutsemist.
Spoiler Spoiler Spoiler


See on minu enda tõlgendus protsesside kohta, millega saame kiirendada.
Kuidas mu vastus Sind aitab? Või, milline kasu sellest Sulle, kui tead protsesse, mille põhjal tegutseme? Kuidas me seda teeme, ei ole absoluutselt väljaspoole organsatsiooni antav ega ka vajalik (klienti abistav) info.
Lihtsam oleks mul olnud öelda: "oodake ca 3 nädalat" ja punkt!
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 25.11.2015 15:48:17 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
Nii oleks ausam olnud küll.
Praegu jääb mulje, et teie silma pealhoidmisest sõltub midagi.

armjan kirjutas:
Six kirjutas:
See on tore kui sima pealhoidmine kiirendab koreakate tegutsemist.
Spoiler Spoiler Spoiler


See on minu enda tõlgendus protsesside kohta, millega saame kiirendada.
Kuidas mu vastus Sind aitab? Või, milline kasu sellest Sulle, kui tead protsesse, mille põhjal tegutseme? Kuidas me seda teeme, ei ole absoluutselt väljaspoole organsatsiooni antav ega ka vajalik (klienti abistav) info.
Lihtsam oleks mul olnud öelda: "oodake ca 3 nädalat" ja punkt!


Kas siin on juba eos suhtumine "käige perse!"? Ma vastasin - saame kiirendada!!! Kas see tähendab kindlasti seda, et varem kui 3 nädalat? Ei tähenda. Me saame anda omapoolse panuse selleks, et see vähegi kiiremini Live jõuaks ja seda panust me ka anname. Taguda tuult on ajaraisk. Milles on Su mure, Six? Oled pahane? Ei sobi info, mida annan? Jään endale kindlaks. See on koht, kus mina TEAN ja Sina EI tea.


viimati muutis armjan 25.11.2015 15:50:19, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2015 15:48:42 vasta tsitaadiga

Kas te selle pideva testimise ja vingumise kõrvalt oma televisiooniprogramme ka jälgida jõuate?
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2015 15:51:10 vasta tsitaadiga

Jubedaks tähenärimiseks läks järsku icon_lol.gif
Super AMOLED kirjutas:
Kas te selle pideva testimise ja vingumise kõrvalt oma televisiooniprogramme ka jälgida jõuate?

Mina ei jõua. Tunnistan ausalt. Mul on ca 100 kanalit ja vaadata jõuan vast 2-3 neist nädala jooksul, sest kogu aeg läheb HVFoorumile.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2015 15:52:04 vasta tsitaadiga

Ei ole muret. Olen ootamisega harjunud.
Kui aga teie silma pealhoidmisest midagi sõltub, siis äkki pingutate ja hoiate natuke rohkem silma peal.
Saaks 1,5 nädalaga uuenduse kätte?

armjan kirjutas:
Six kirjutas:
Nii oleks ausam olnud küll.
Praegu jääb mulje, et teie silma pealhoidmisest sõltub midagi.

armjan kirjutas:
Six kirjutas:
See on tore kui sima pealhoidmine kiirendab koreakate tegutsemist.
Spoiler Spoiler Spoiler


See on minu enda tõlgendus protsesside kohta, millega saame kiirendada.
Kuidas mu vastus Sind aitab? Või, milline kasu sellest Sulle, kui tead protsesse, mille põhjal tegutseme? Kuidas me seda teeme, ei ole absoluutselt väljaspoole organsatsiooni antav ega ka vajalik (klienti abistav) info.
Lihtsam oleks mul olnud öelda: "oodake ca 3 nädalat" ja punkt!


Kas siin on juba eos suhtumine "käige <b>piix</b>!"? Ma vastasin - saame kiirendada!!! Teinekord ma ei ütle selle kohta midagi. Taguda tuult on ajaraisk. Milles on Su mure, Six? Oled pahane? Ei sobi info, mida annan? Jään endale kindlaks. See on koht, kus mina TEAN ja Sina EI tea.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 25.11.2015 15:55:51 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Jubedaks tähenärimiseks läks järsku icon_lol.gif
Super AMOLED kirjutas:
Kas te selle pideva testimise ja vingumise kõrvalt oma televisiooniprogramme ka jälgida jõuate?

Mina ei jõua. Tunnistan ausalt. Mul on ca 100 kanalit ja vaadata jõuan vast 2-3 neist nädala jooksul, sest kogu aeg läheb HVFoorumile.


Nõus. Häirib. Need, kes infot siin jagavad, teevad seda vabast tahtest, klientide jaoks! Ma ei pea seda tegema, kui see tähendab mõttetuid torkimisi ja ärapanemisi. Milleks? Mul on targematki teha.

Olgem teineteise suhtes austavamad.

Six kirjutas:
Ei ole muret. Olen ootamisega harjunud.
Kui aga teie silma pealhoidmisest midagi sõltub, siis äkki pingutate ja hoiate natuke rohkem silma peal.
Saaks 1,5 nädalaga uuenduse kätte?


Lubada ei saa. Ka meile sobib see, kui saame varem.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2015 16:07:43 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
Paraku reaalne elu sõltub kliendist. Seadmed välistama peab, kuna pildi/interneti hakkimis, kvaliteedi murede korral helistavad ka iseehitajad, kel mõistus endal otsas. Kui ütled, et ei toeta, siis tuleb kiun.

Parem on eos juba antud situatsioon välistada.
Ei, ei pea välistama! Saab lubada teenust ka muudele seadmetele nii nagu kogu aeg tehtud on. Saab anda inimestele "vabaduse valida". Saab väga selgelt panna piirid, millele anda tuge ja millele mitte. Tuim ärakeelamine ilma kliendiga suhtlemata on muidugi lihtne.

Disclaimer: mul pole Elioni äpiga LG telekat. Küll aga muudab selline käte väänamine murelikuks sest varsti võib jõuda järg kolmandate tootjate ruuterite ärakeelamiseni.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2015 17:20:24 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
Pailaps kirjutas:
Paraku reaalne elu sõltub kliendist. Seadmed välistama peab, kuna pildi/interneti hakkimis, kvaliteedi murede korral helistavad ka iseehitajad, kel mõistus endal otsas. Kui ütled, et ei toeta, siis tuleb kiun.

Parem on eos juba antud situatsioon välistada.
Ei, ei pea välistama! Saab lubada teenust ka muudele seadmetele nii nagu kogu aeg tehtud on. Saab anda inimestele "vabaduse valida". Saab väga selgelt panna piirid, millele anda tuge ja millele mitte. Tuim ärakeelamine ilma kliendiga suhtlemata on muidugi lihtne.

Disclaimer: mul pole Elioni äpiga LG telekat. Küll aga muudab selline käte väänamine murelikuks sest varsti võib jõuda järg kolmandate tootjate ruuterite ärakeelamiseni.


Loe : Mul on kolmanda partei Asuse ruuter kodus tiksumas ja olen mures, et pean investeeringu tuulde viskama. Ergo, kiun.

Olgum öeldud, et mul on hoopis tükis hallatav switch jagamas iptv-d. See ei ole välisvõrku niiehknaa paista. icon_wink.gif

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 25.11.2015 17:35:49 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
Pailaps kirjutas:
Paraku reaalne elu sõltub kliendist. Seadmed välistama peab, kuna pildi/interneti hakkimis, kvaliteedi murede korral helistavad ka iseehitajad, kel mõistus endal otsas. Kui ütled, et ei toeta, siis tuleb kiun.

Parem on eos juba antud situatsioon välistada.
Ei, ei pea välistama! Saab lubada teenust ka muudele seadmetele nii nagu kogu aeg tehtud on. Saab anda inimestele "vabaduse valida". Saab väga selgelt panna piirid, millele anda tuge ja millele mitte. Tuim ärakeelamine ilma kliendiga suhtlemata on muidugi lihtne.

Disclaimer: mul pole Elioni äpiga LG telekat. Küll aga muudab selline käte väänamine murelikuks sest varsti võib jõuda järg kolmandate tootjate ruuterite ärakeelamiseni.


Kasuta ja konfi kolmanda tootja ruutereid nii palju, kui süda lustib. LG äpi kasutamiseks ei lubata kasutada ruuterit, mis annab väga pooliku funktsionaalsuse.
Keegi ei keela Sul kasutada teisi ruutereid. Tingimus LG puhul on nii. Kes on entusiast kolmanda ruuteriga, saab valida boksi.
Tuim käeväänamine on siis, kui lubame ruutereid, millega kasutaja ei saa kasutada nutiTV äpi funktsionaalsust ja selle peale tulevad pretensioonid, kõned ja tuleb iga kliendiga eraldi tegeleda, et äpp tööle saada. LG+äpp teenuse jaoks on kindel kooslus, võta või jäta. Alternatiivseid lahendusi on samuti pakkuda: box ja konfi ise ruuter (kui pädevus olemas). Tegemist siiski LG spetiifikaga, mitte üldise käteväänamise alustamisega, kus järg varsti bokside käes.


viimati muutis armjan 25.11.2015 17:40:10, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2015 17:38:32 vasta tsitaadiga

kas järjekord switch-inteno-LG funkab?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2015 17:39:43 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
kas järjekord switch-inteno-LG funkab?


miks ei peaks? peaasi, et LG saaks inteno tagant vajaliku kätte. Samas ei näe ma erilist switchi pointi, kui saad DMZ funktsiooni seadmes kasutada.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2015 17:41:58 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Loe : Mul on kolmanda partei Asuse ruuter kodus tiksumas ja olen mures, et pean investeeringu tuulde viskama. Ergo, kiun.
See on küll üllatav suhtumine. Et kui on investeering tehtud ja see võib tuulde minna... ja kui muretseda tehtud investeeringu pärast siis on tegu kiunuga.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2015 17:47:43 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
Pailaps kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Loe : Mul on kolmanda partei Asuse ruuter kodus tiksumas ja olen mures, et pean investeeringu tuulde viskama. Ergo, kiun.
See on küll üllatav suhtumine. Et kui on investeering tehtud ja see võib tuulde minna... ja kui muretseda tehtud investeeringu pärast siis on tegu kiunuga.


Kui tead, et asi on "not supported" on see enda poolt võetud kalkuleeritud risk. Seetõttu oma sahtlis toetatud ruuterit ja ära hala, kui teenus ei tööta ootuspäraselt! Seetõttu lahterdasin ma antud asja teadlikult nutt ja hala kategooriasse.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2015 17:52:52 vasta tsitaadiga

Järjest paremaks läheb...
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
can860
HV vaatleja

liitunud: 02.03.2014




sõnum 25.11.2015 18:28:17 vasta tsitaadiga

Nutt ja hala™ käib ju hetkel selle üle, et Telekom ei lase isegi oskajatel oma seadet kasutada LG ees, mitte selle üle, et oma seadmega teenus ei tööta osaliselt või täielikult. Ja tehnilist põhjust, miks ükski muu seade ei toimiks, pole ju siin teemas veel läbi käinud. Ainus põhjus kõik mitte-Intenod välistada oleks see kui teenus töötaks mingi Telekomi poolt aretatud closed-source lahenduse peal, mida ei saa mujal eksisteerida kui ainult Telekomi softiga Intenos. Aga nii see ju ei ole?

Keegi ei ootagi, et Telekom toetaks mistahes ruutereid - on täiesti loogiline, et ametlik teenuse tugi ja toimimine on tagatud AINULT teenusepakkuja poolt valitud seadmele. Juhul kui see kriteerium ei ole täidetud, peaks 123 peal jutt jääma väga lühikeseks (kui tõesti oma seadme kasutajad sinna helistavad ja vinguvad, et neil asjad täies ulatuses ei tööta ja ise ei oska seadistada), helistajale antakse lähima esinduse aadress, kust Inteno osta ja kõne lõpp.

Vähemalt minu nägemus asjast oleks see, et teenuse tehnilised parameetrid oleks avalikult kättesaadavad. Tavakasutaja neist aru ei saa ja ei hakka ka seega ise katsetama. Entusiast aga saaks võtta oma OpenWRT või mistahes muul softil jooksva purgi ja selle võimalusel tööle panna enda jaoks, ilma et peaks läbima pika katse-eksituse meetodi, mis ei pruugigi lahenduseni viia kuigi lahendus on olemas. Ühtlasi aitaks see ka välistada olukorda, et puudulikult isetuletatud seadistus teenuse tarbimist (või veel hullem võrgu toimimist) mingil moel segaks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2015 18:35:23 vasta tsitaadiga

123 võiks progeda küll sellise funktsiooni. icon_lol.gif
Vajuta 1 kui sul on inteno
Vajuta 2 kui sul ei ole inteno -->
--->                                   Vajuta 1 kui tahad osta inteno (saadetakse kulleriga koju)
                                       Vajuta 2 kui soovid kõne lõpetada (toru lüüakse harki ja number blacklisti)
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 25.11.2015 19:38:46 vasta tsitaadiga

KillFrenzy, thumbs_up.gif

Aga ruuterist, kui sellisest, et kuna teenusepakkuja seade on siiski piiratud võimekusega ja ei vasta teatud kasutusvajadustega klientidele siis mis valik neile jääb?
Mitte osta LG tooteid?
Kliendi vajadustele põhinev ruuter on olulisem teleteenusest. Arris ikka jääb tööle kliendi valitud alternatiivse ruuteriga? Siis elab selle suuresti üle.

armjan kirjutas:

Miks Samsungi puhul saab. Vastus: Samsung kasutab RTP/RAW/RAW transpordi meetodit kui LG'l oli ainuke võimalik võimalus üle UDP oli RTP/AVP/UDP. Seda toetab hetkel vaid Inteno


Mis transpordi meetodit siis need kolm digiboksi varianti kasutavad?

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2015 19:53:30 vasta tsitaadiga

Ma näen loogilise jätkuna, et kasutavad ISP poolt antavat seadet, mis on konfigureeritud sillana ja lisaks oma lisaseadet soovi korral, millel on oma väline staatiline ip. IPTV toimib Inteno tagant. nii LG, Samsung, Motorola kui Arrise küljest.

Kodukliendi 5 staatilise ip-ga /29 ipv4 ja /56 ipv6 staatiline lahendus lisatasu eest. Lambad söönud, hundid terved. Raudselt tuleb nüüd mingi vello, kes küsib, et miks ma juurde pean maksma?

Ma ütleks ennetavalt vastuseks, et entusiastkasutaja mugavuse eest.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.


viimati muutis Pailaps 25.11.2015 19:54:54, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2015 19:57:05 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
Kodukliendi 5 staatilise ip-ga lahendus lisatasu eest.


Ja see lisatasu on?
Äkki hõikad ka selle välja, Telekomi koduleht on selle kohapealt tühi.

Või ongi see see "staatiline ip" lisateenus? icon_rolleyes.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2015 19:59:33 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Pailaps kirjutas:
Kodukliendi 5 staatilise ip-ga lahendus lisatasu eest.


Ja see lisatasu on?
Äkki hõikad ka selle välja, Telekomi koduleht on selle kohapealt tühi.


11.37€+käibemaks. Viimane on puhtalt ainult idee! Äriklient on hetkel maksustatud analoogselt.

Ma juba nüüd hõõrun käsi kokku, kuidas saaks füüri lasta.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 25.11.2015 20:18:39 vasta tsitaadiga

Nüüd vastu õhtut teemat vaadates oskan vaid õlgu kehitada ja imestada kui koordineeritult Elioni elu käib icon_confused.gif ja siis räägitakse mis mind on nõelanud icon_lol.gif
Aga lubasin näidata kui õudne saab heli olla IPTV võrgus, tänase päeva saak ei olegi väga õudne kuid siiski, panen siia filmi Brokedown Palace lõputiitrite heli graafiliselt kanalist Filmzone+ : millest on näha kui telliseks heli lastakse kuid seejuures "raamatupidajale" on justkui kõik korras - see moonutav plärin nimelt ei ületa taset -5dB, seega tehakse jama kokku enne kodeerimist. Kas ostetakse programm sellisena sisse või tehakse enne enkoodrit miski ebaloogiline liigutus. Aga niisugune see jama on. Küll ma hoian veel silma peal ja leian mõne veel hullema.
Edit: vastu tulles indrekp soovile olla konstruktiivne tegin võrdluse originaaliga, panin pildile kokku kõrvuti Elioni kodeeritud Filmzone+ versiooni heli ja originaalheli, nii on ilmekalt näha milline on erinevus.

Ja see peab olema siis HD kanal - parima kvaliteediga igas mõttes!?


viimati muutis Maldur 26.11.2015 02:16:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2015 21:43:43 vasta tsitaadiga

Maldur, Loe ära mitu kuubikut tunnis ekraanilt loed, märgi kellaajaliselt ülesse ja esita pretensioon, tarbijakaitse pane koopiasse. Kust sellised tahanteadad tulevad?

Teistele, ma arvan, et neid tehnikagurusid, kes oma ruuterit kasutavad on ülimas vähemuses aga leida kasutaja kellel on oma asus vms ruuter ja LG, on täna vist väga raske leida. Sestap ma ei saa aru mida siin arutada on, hangid LG on tingimused ÄPI kasutamiseks kirjas.

Isiklikult, kui tahaksin ikka oma ruuteriga ise nikerdada, suunaksin ainult vlani Arrisele (või kasutaks eelnevalt vlan switchi) ja unustaksin selle IPTV NAT häkkimise, see teeb suvaruuteritel elu raskeks ja seadistamine tulemus ei saa piisavalt stabiilne.

Kui nüüd ümberminekust rääkida siis on hea idee pakkumaks nõudlikule kasutajale seda AIP ip vahemikku lisatasu eest, selle järgi võid neti jaoks misiganes ruuteri panna avaliku ip otsa.

Teine ümberminek on natuke labane, aga toimib, võta Inteno, pane oma teenuse otsas korra tööle ja võta ära ning kasuta oma isiklikku ruuterit, vaata kas LG äpp töötab või mitte.
Praktikas, läbi mikrotiku tuttav kasutab LGd ja töötab, samas kurdab sama mida minagi mikrotiku testides nägin, aegajalt kerge ruut ja kanalivahetusel samuti aegajalt väike ruut. Sama liini taga intenoga asi ok.

Telekomile ei ole siin midagi ette heita, piirangud on õigusega loodud kliendiprobleemide vähendamiseks ja infoks, mida kusagil kasutama peab, et asi toimiks.
Tarbijakaitsesse võib midaiganes kurta. Kasvõi seda, et mul on juba digiboks, miks ma sellega pilti ei näe... aga see on ju DVB-T digiboks millega näeb antennilt tulevat pilti.

Aga ütlen otse, keegi minu kallal sõna otseses mõttes möliseb, mölisen vastu. Võimalik variant on ka üldse mitte möliseda, sest see teema on ennast ikka KORDI juba ammendanud aga ikka on haigus vaadata, et äkki on keegi mõne probleemi otsa komistanud või annab konstruktiivset tagasisidet.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2015 22:08:33 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
Elion võiks nööbist kinni võtta sel kodanikul, kes Filmzone kanalile subtiitreid toodab. Iga filmi jooksul juhtub mõne korra, et ühe lause tõlge kordub ka paari-kolme järgmise lause ajal ja seega jääb osa tõlget vahelt kaduma.


Oskab siis keegi öelda, kelle tegemata jätmine see siis on.

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 25.11.2015 22:14:27 vasta tsitaadiga

ivokas, see ilmselt ei huvitakski, kus see kala peitub. Tahaks lihtsalt, et probleemi ilmnemisel see kaoks, saaks korda. Lihtne.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2015 22:42:42 vasta tsitaadiga

Peaaegu oleks unustanud. Tasuline töö sai tellitud: lauatelefoni jaoks oli vaja ühendus tekitada ühte tuppa. Töö kiire ja korralik, nagu alati thumbs_up.gif
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 25.11.2015 23:00:16 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Maldur, Loe ära mitu kuubikut tunnis ekraanilt loed, märgi kellaajaliselt ülesse ja esita pretensioon, tarbijakaitse pane koopiasse. Kust sellised tahanteadad tulevad?

Oma viga kui ei suuda nii pakkida striimi et ei ruudutaks ja helis puuduks ületüürimine. Selleks ei pea olema tahanteada, et aru saada millist sõnnikut meie raha eest teie meile pakute. Ja nüüd kiunute sest ei suuda seda shitta kliendile kvaliteedi pähe maha ärida. Kuskohast tulevad sellised kes arvavad et kõik teised on sündinud idioodid kellele võib mida iganes kõrva sosistada?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2015 00:05:37 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:

Teistele, ma arvan, et neid tehnikagurusid, kes oma ruuterit kasutavad on ülimas vähemuses aga leida kasutaja kellel on oma asus vms ruuter ja LG, on täna vist väga raske leida. Sestap ma ei saa aru mida siin arutada on, hangid LG on tingimused ÄPI kasutamiseks kirjas.
Juriidiliselt on tõesti kõik korrektne. Tee põrgusse on alati heade kaalutlustega sillutatud. Huvitaval kombel töötasid need LG'd mitu head kuud ja polnud probleemi, et mõned iseehitajad said proovida, kuidas asi võiks töötada. Aga nüüd löödi see uks kinni. Ning mina ei plaani rahulikult nõustuda selliste kunstlike piirangutega. Arusaadav, et kui Elioni enda seadmed ei sobi siis nende piiramine on mõistetav. Kui aga inimesed ISE on läinud alternatiivseadmete peale välja siis milleks neidsamu entusiaste kottida? Just needsamad tehnikahuvilised viivad laias plaanis asju edasi kuna neil on võimalik huvitavaid mänguasju ehitada. Aga Telekom lihtsalt paneb neile tuimalt näkku. See ei ole ilus.

Nagu enne ka ütlesin siis TV-teema mind tõesti ei huvita. Aga see on ohtlik trend, järjest rohkem kohelda inimest lollina, võtta ta käest nuga ära sest äkki muidu lõikab näppu. Telekomi kaitseks tuleb ütelda, et see kasutaja vati sees kohtlemine on levinud praktika tänapäevases roosas maailmas, igapäevapoliitika ning Brüsselist tulevad juhtnööri on veel kraad kangemad. Aga see ei tähenda, et peaks kõrvad longus kõigega nõus olema.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 704, 705, 706 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.