Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  (LG) Google Nexus 5 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 31, 32, 33  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2015 08:41:31 vasta tsitaadiga

Ei kujuta ette millised kõrgemad jõud sa välja vihastanud oled et just sul selle telefoniga igasugused kalad esinevad...
Mul toimib nii Lollipopi kui Marhmallowga kõik nagu peab, raua üldteada puudused on ainsateks probleemideks.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2015 13:03:09 vasta tsitaadiga

Ei kujuta ka ette, endal on miski 100 äppi ja ptui, ptui, ptui, seni rahul. Tõsi, Taxifyt ei kasuta. FB ja FB Messengeril võtsin kõik õigused ja akut sööb vähem. Mõnel olen veel õigusi ära võtnud, aga enam ei mäleta, millel just.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
nn3_
HV kasutaja
nn3_

liitunud: 13.09.2003




sõnum 27.10.2015 17:11:15 vasta tsitaadiga

Kõik uuendused alates 4.4.4 (?) peale lasknud, ei ole kordagi puhast installi või factory reseti teinud. Pole olulisi aeglustumisi, akuprobleeme või muid hädasid seoses just versioonivahetustega märganud. Ega suvalisi äppe ei installi. Kõige häirivam oli, et vanasti ei saanud *-ga numbreid valida (epilet), see uuendustega korras (kes downgradele mõtleb).

Kui olen tubase ja/või kontorielu peal, siis on kõik ideaalne, samas kuna olen aeg-ajalt kuude kaupa teisel mandril suurest tsivilisatsioonist eemal, siis hakkavad häirivad vead kohe ilmnema, näiteks sama taskulambi ja kaamera kadumine kuni alglaadmiseni (moodsas linnaelus lihtsalt ei ole tarvis). Arvan nende kogemuste põhjal, et vigade avaldumine sõltub tugevalt kasutamisstiilist ja vajadustest (tööst, elukohast, lapsed "mängivad" jne).
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 27.10.2015 17:51:11 vasta tsitaadiga

nn3_ kirjutas:
Kõik uuendused alates 4.4.4 icon_question.gif peale lasknud, ei ole kordagi puhast installi või factory reseti teinud. Pole olulisi aeglustumisi, akuprobleeme või muid hädasid seoses just versioonivahetustega märganud. Ega suvalisi äppe ei installi. Kõige häirivam oli, et vanasti ei saanud *-ga numbreid valida (epilet), see uuendustega korras (kes downgradele mõtleb).

Kui olen tubase ja/või kontorielu peal, siis on kõik ideaalne, samas kuna olen aeg-ajalt kuude kaupa teisel mandril suurest tsivilisatsioonist eemal, siis hakkavad häirivad vead kohe ilmnema, näiteks sama taskulambi ja kaamera kadumine kuni alglaadmiseni (moodsas linnaelus lihtsalt ei ole tarvis). Arvan nende kogemuste põhjal, et vigade avaldumine sõltub tugevalt kasutamisstiilist ja vajadustest (tööst, elukohast, lapsed "mängivad" jne).


Eks ta nii ole jah, et asi mida ei kasuta siis selle vigu/puuduseid ei märka. Helistamise funktioon on enamasti iga uuendusega olemas olnud. Küll aga anomaaliad esinenud meilide, kaamera, muusikapleieri, galerii, ja muude tilulilu äppidega mille pärast aina paremaid ja moodsamaid seadmeid ostetakse. Minu ristiretk algas mingi huaweiga kui oli popp ja uudne asi android 2.2-froyo
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2015 18:04:34 vasta tsitaadiga

Öelge, kas LG G3'e laadijaga Nexus 5'te laadida on telefonile kuidagimoodi kahjulik? Nimelt annab see tunduvalt rohkem voolu välja ja laeb kiiremini telefoni täis.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 27.10.2015 18:17:21 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
Öelge, kas LG G3'e laadijaga Nexus 5'te laadida on telefonile kuidagimoodi kahjulik? Nimelt annab see tunduvalt rohkem voolu välja ja laeb kiiremini telefoni täis.


Legendid räägivad, et mida vaiksemalt laeb seda kauem on akus voolu. Praktikas ei tohiks mõjutada muud kui laadimiskiirust ainult. Eks asi on üles ehitatud mingitele ohutust silmas pidavatele standarditele. Ohu korral oleksid juhtmed erinevate otstega
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 27.10.2015 20:26:42 vasta tsitaadiga

no ei ole normaalne, kõik resetid, clearid ja asjad ära tehtud ja ikka marsimehike ei lähe laadides unerezhiimi, ehk siis kõik laadimisaeg om awake ja aku pidevalt tühjeneb selle aja jooksul thumbs_down.gif kuradi sitahäda kokku käkerdatud raisk! icon_evil.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nn3_
HV kasutaja
nn3_

liitunud: 13.09.2003




sõnum 27.10.2015 20:59:19 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
no ei ole normaalne, kõik resetid, clearid ja asjad ära tehtud ja ikka marsimehike ei lähe laadides unerezhiimi, ehk siis kõik laadimisaeg om awake ja aku pidevalt tühjeneb selle aja jooksul thumbs_down.gif kuradi sitahäda kokku käkerdatud raisk! icon_evil.gif

Mida see teine seadistus näitab? (Pildil)
Manus

Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 27.10.2015 21:07:03 vasta tsitaadiga

väljas, aga see on ainult ekraani oma ja on eniveis by default väljas. mul mitte ei ole ekraani välja lülitamisega probleem, vaid selles, et süsteem ise jooksutab midagi täie rauaga ja ei suuda seetõttu laadida.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mk123
HV vaatleja

liitunud: 08.03.2011




sõnum 28.10.2015 10:40:12 vasta tsitaadiga

nn3_ kirjutas:
NATAS999 kirjutas:
no ei ole normaalne, kõik resetid, clearid ja asjad ära tehtud ja ikka marsimehike ei lähe laadides unerezhiimi, ehk siis kõik laadimisaeg om awake ja aku pidevalt tühjeneb selle aja jooksul thumbs_down.gif kuradi sitahäda kokku käkerdatud raisk! icon_evil.gif

Mida see teine seadistus näitab? (Pildil)


Tundub küll, et see vahukomm on üle aegade vigaseim versioon. lisaks kõikidele juba eelpool nimetatud probleemidele esineb ka seda probleemi mul. Juurde ei anna see 6.0 suurt midagi. samas probleeme on liiga palju. kaalun tõsiselt 5.1.1 tagasi minekut.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2015 10:47:41 vasta tsitaadiga

Mul toimib oluliselt bugivabamalt kui 5.0-5.1. Lollipop läks heaks alates 5.1.1, 6, toimib mul senu suht sama hästi.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2015 13:22:26 vasta tsitaadiga

Nexus5'l sattus wifi sisse (muidu kasutan alati 4G) ja seega otsustas telefon automaatselt ära värskendada kõik rakendused mis üldse on. Seega kokku ca 35 värskendust, sh igasugune bloatware, mis algusest peale telefoniga kaasas olnud.
Tulemuseks on üllatavalt see, et rakenduste menüü lappamine ei käi enam vasakult-paremale nagu enne, vaid ülalt alla icon_smile.gif
Androidi versioon hetkel 5.0.1 - kas uuematel ongi nüüd menüü kerimine ülalt alla, mitte vasakult-paremale?
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wordmc9
HV Guru

liitunud: 09.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2015 13:24:54 vasta tsitaadiga

6.0 ikka peale , väga clean look on tollel
Kommentaarid: 344 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 286
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2015 13:53:58 vasta tsitaadiga

_marek kirjutas:
Nexus5'l sattus wifi sisse (muidu kasutan alati 4G) ja seega otsustas telefon automaatselt ära värskendada kõik rakendused mis üldse on. Seega kokku ca 35 värskendust, sh igasugune bloatware, mis algusest peale telefoniga kaasas olnud.
Tulemuseks on üllatavalt see, et rakenduste menüü lappamine ei käi enam vasakult-paremale nagu enne, vaid ülalt alla icon_smile.gif
Androidi versioon hetkel 5.0.1 - kas uuematel ongi nüüd menüü kerimine ülalt alla, mitte vasakult-paremale?
jep
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 28.10.2015 13:58:13 vasta tsitaadiga

Wordmc9 kirjutas:
6.0 ikka peale , väga clean look on tollel
sama 6 ja 5 on mõlemad sama pläust, mis asi seal puhtam on?
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2015 14:51:27 vasta tsitaadiga

_marek kirjutas:
Nexus5'l
Androidi versioon hetkel 5.0.1 - kas uuematel ongi nüüd menüü kerimine ülalt alla, mitte vasakult-paremale?

Parandati ära ammu tehtud suur viga, lihtsalt 3 aastat liiga hilja.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 28.10.2015 15:09:48 vasta tsitaadiga

vortex kirjutas:
_marek kirjutas:
Nexus5'l
Androidi versioon hetkel 5.0.1 - kas uuematel ongi nüüd menüü kerimine ülalt alla, mitte vasakult-paremale?

Parandati ära ammu tehtud suur viga, lihtsalt 3 aastat liiga hilja.
7 aastat tagasi tehtud viga - kerimissuuna valiku puudumine, pole siiani suudetud parandada.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2015 15:28:26 vasta tsitaadiga

Vähemalt ei ole seda valikut kunagi olnudki, suund aga muudeti kõigepealt ära ja nüüd tagasi.
Anyway, mind see tegelikult ei morjenda. Kasutan kõigil seadmetel nagunii oma käe järgi paika pandud Novat.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2015 15:43:55 vasta tsitaadiga

Mai tea kas asi harjumuses, aga vasakult paremale tundus ikka oluliselt mugavam.
Rakenduste ikoonid tunduvad ka kuidagi kole suured nüüd: FullHD ekraanil 4x5 ikooni.. nõme, et seda muuta ei saa.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2015 15:53:14 vasta tsitaadiga

Ei noh, igav ei hakka selle telefoniga icon_lol.gif üks nädal enne kellakeeramist avastasin, et kell on täiesti vale, nii tund ja paarkümmend minutit taga. Hea, et nädalavahetus oli. Automaatne kellaaeg oli peal, ei teagi, mis nüüd ei sobinud. Igaljuhul kui nüüd tagasi automaatse peale panna, läheb kell jälle paarkümmend minutit taha thumbs_up.gif taskulambi kasutamine oleks nagu paranenud, enne jooksis peale mõnda minutit kokku, nüüd ei ole enam kordagi seda teinud
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 28.10.2015 15:55:34 vasta tsitaadiga

_marek, nova launcher on selline asi, millega saab päris palju asju käepäraseks muuta. samas mul kunagi oli mingi anomaalia kaameraga, kui nova launcherit kasutasin ning peale seda pole enam puutund. päris kaua pusisin sellega, enne kui pihta sain, mis toimub. lühidalt: kasutaks ise ka novat, aga kuna kogemus olemas, kus launcher põhjustab äpi kokkujooksmise (makes no friggin sense), siis enam ei julge alternatiive kasutusele võtta, kuigi see google originaal laucher on täielik kõnts funktsionaalsuse mõttes.

hondaa, icon_lol.gif wtf icon_lol.gif kas android on jõudnud juba symbiani tasemel ve icon_lol.gif vot see on juba saavutus icon_lol.gif võtta mastist kellaaeg ja see 20minutit valeks arvutada icon_lol.gif nagu fucking excel juba icon_lol.gif


viimati muutis NATAS999 28.10.2015 15:59:22, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2015 15:56:55 vasta tsitaadiga

Mul ei ole Novaga kunagi mingeid probleeme olnud. Apexiga samuti mitte, aga seda ei ole ammu kasutanud.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 28.10.2015 16:02:45 vasta tsitaadiga

vortex, ma isegi ausalt öelda ei mäleta, kas see oli üldse praegune telefon, võis ka vabalt vana telefon custom romiga olla, või praegune custom romiga.

igatahes hetkel nagunii midagi ei tööta, kuna absull kõik disabletud, et näha, kas ikka awake laadimise ajal. tulemus... kõik sama mis kõik enabled v.a. see, et kaamera ei nõustu muidu käivituma, kui peab google play servicel lubama sms lugeda... lisaks kõikidele muudele asjadele. icon_lol.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eckh
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2015 16:28:57 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:

hondaa, icon_lol.gif wtf icon_lol.gif kas android on jõudnud juba symbiani tasemel ve icon_lol.gif vot see on juba saavutus icon_lol.gif võtta mastist kellaaeg ja see 20minutit valeks arvutada icon_lol.gif nagu fucking excel juba icon_lol.gif


Oled 100% kindel, et iga operaatori igast mastist tuleb alati õige kellaaeg?
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 28.10.2015 17:02:48 vasta tsitaadiga

eckh, üsnagi. liiatigi veel see sümbiani juhus, kus 2 telefoni sama opeka sama masti otsas üks näitab õiget aega ja teine (symbian) näitab teibaid.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsarenze
HV vaatleja
tsarenze

liitunud: 30.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2015 10:15:20 vasta tsitaadiga

Sain eile telefoni garantiist kätte. Mikrofon töötas ainult valjuhääldi peal, tehti korda. Telefonile tehti ka tarkvara uuendus - enne oli 6.0, peale garantiis käimist aga 5.1.1 thumbs_up.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HZo
HV kasutaja
HZo

liitunud: 29.06.2009




sõnum 31.10.2015 13:42:50 vasta tsitaadiga

On kellelgi veel probleeme Nexus 5 ja Tele2 lte kooslusel?

Nimelt seisneb probleem selles, et peale igat tehtud kõnet ei suuda telefon ennast uuesti mobiilse andmeside võrguga ära ühendada.
Seaded peaksid õiged olema, kuna on käsitsi sisestatud Tele2 lehel olevate järgi. Peal on kõige uuem Android 6.0
Manus

Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slaava007
HV Guru
Slaava007

liitunud: 02.08.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2015 18:09:41 vasta tsitaadiga

Kas keegi Gorilla Glassi ja kaamer vahetusega ka tegeleb?
Kas viimane on üldse võimalik?

_________________
Kodumaine arvutipood: www.nordicgamer.ee
Sõidusimulaatori rent, tellimustööd, VR teenused sündmustele: www.artofgaming.eu
Kommentaarid: 804 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 690
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 06.11.2015 19:24:46 vasta tsitaadiga

Vaata ifixitist järele kaamera kohta, kas käib kuskilt välja või mitte, suure tõenäosusega saab vahetada. Klaasi vahetus on mõttetu, osta klaas + digitizer + ekraan + front housing ca 50€
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 09.11.2015 22:24:59 vasta tsitaadiga

kurat, nüüd on hakanud telefon mingit imelikku tilinat tegema. mingit teavitust ega tulukest ega midagi sellele ei järgne, lihtsalt teeb korraks tilina ära ja kõik. teavitusribale midagi ei teki, telefoni power nupule vajutades midagi ei näita. icon_evil.gif väga kahtlane asi.

android 6.0 MRA58K baseband M8974A-2.0.50.2.27
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sten7
HV vaatleja

liitunud: 18.10.2005




sõnum 10.11.2015 12:32:39 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda kust Tallinnas n5 akut saab osta?
Hea oleks kesklinn.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2015 12:53:32 vasta tsitaadiga

endal ka plaanis ühel n5'l akut vahetama hakata, ilmselt siiski tellin.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sten7
HV vaatleja

liitunud: 18.10.2005




sõnum 10.11.2015 13:00:01 vasta tsitaadiga

Kust tellid?
Ma hiinakat proovisin aga see paras loto...sellepärast tahangi eestist kohapealt osta. Pärast hea ust kraapima minna kui midagi pekkis
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2015 13:01:59 vasta tsitaadiga

sten7, http://www.aliexpress.com/item/100-original-For-LG-D820-D821-Google-Nexus-5-t9-T9-BL-T9-2300mah-Battery-genuine/32254249488.html jäi silma
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
helpless
HV kasutaja
helpless

liitunud: 28.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2015 09:45:27 vasta tsitaadiga

Keegi veel eile mingi tarkvarauuenduse sai?
Huvitav mida parandati? icon_smile.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2015 09:56:05 vasta tsitaadiga

Sain varem juba selle. See oli turvauuendus. Midagi paha ei teinud.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 11.11.2015 09:57:59 vasta tsitaadiga

1. oktoober 2015 security patch?
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XanaX
HV kasutaja

liitunud: 16.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2015 10:17:21 vasta tsitaadiga

Turvauuendused peakski nüüd iga kuu tulema, link
Endal tuli ühele N5'le eelmisel nädalal, teine sai eile: Android security patch level "1 November 2015" Build "MRA58N"
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 11.11.2015 10:31:19 vasta tsitaadiga

aah, see minuni pole veel jõudnud
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2015 11:02:53 vasta tsitaadiga

Nexus viis, uus, siis täna 130€

http://www.aliexpress.com/store/product/Original-LG-Nexus-5-D820-Cell-Phone-3G-4G-GPS-Wifi-NFC-Quad-Core-2GB-RAM/106742_2031206864.html?sdom=1531.182563.157598.0_2031206864
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DJope
HV veteran
DJope

liitunud: 15.06.2003




sõnum 11.11.2015 11:42:02 vasta tsitaadiga

lightbluefox kirjutas:
Nexus viis, uus, siis täna 130€

http://www.aliexpress.com/store/product/Original-LG-Nexus-5-D820-Cell-Phone-3G-4G-GPS-Wifi-NFC-Quad-Core-2GB-RAM/106742_2031206864.html?sdom=1531.182563.157598.0_2031206864


Item Condition: Refurbished
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2015 16:02:08 vasta tsitaadiga

DJope kirjutas:
lightbluefox kirjutas:
Nexus viis, uus, siis täna 130€

http://www.aliexpress.com/store/product/Original-LG-Nexus-5-D820-Cell-Phone-3G-4G-GPS-Wifi-NFC-Quad-Core-2GB-RAM/106742_2031206864.html?sdom=1531.182563.157598.0_2031206864


Item Condition: Refurbished


Ja meie versiooni üldse saadaval pole ehk peaks valima D821 version, euro LTE jaoks:
http://www.phonearena.com/news/Differences-between-the-two-Nexus-5-models-D820-and-D821_id48985
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 18.11.2015 14:02:17 vasta tsitaadiga

lampi kadus vol nuppu vajutades vol heebli kõrvalt nool ära, kus veel 2 valikut peaks tekkima icon_neutral.gif mis valemiga selline asi üldse võimalik saab olla? os ei mäleta enam, et peaks rohkem vol heebleid olema kui 1? sellisel juhul ei peaks ka sounds and notification all neid olema settingsi menüüs.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
helpless
HV kasutaja
helpless

liitunud: 28.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2015 22:27:56 vasta tsitaadiga

Mul kadus ka justkui tuimalt ära. Restart aitas või pane muusika telefonis mängima. Imelik tõesti.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 20.11.2015 00:11:49 vasta tsitaadiga

helpless kirjutas:
Mul kadus ka justkui tuimalt ära. Restart aitas või pane muusika telefonis mängima. Imelik tõesti.
muusika käima panek aitas. thumbs_up.gif.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2015 00:12:26 vasta tsitaadiga

Mul on peale Android 6 saabumist Chrome ikka väga nökkama hakanud. Häirib täiega netis käimist. icon_sad.gif
_________________
HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2015 12:14:27 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Mul on peale Android 6 saabumist Chrome ikka väga nökkama hakanud. Häirib täiega netis käimist. icon_sad.gif

Downgrade 5 peale?
Ise hiljuti downgradesin ühe, kuna mõned vajalikud GPSi programmid ei toiminud hästi.

_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2015 14:54:16 vasta tsitaadiga

Chaza! kirjutas:
Dj-E kirjutas:
Mul on peale Android 6 saabumist Chrome ikka väga nökkama hakanud. Häirib täiega netis käimist. icon_sad.gif

Downgrade 5 peale?
Ise hiljuti downgradesin ühe, kuna mõned vajalikud GPSi programmid ei toiminud hästi.
Ah ei hakka midagi downgradema. Ju lapitakse ikka ära kah ehk kunagi. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 22.11.2015 20:48:13 vasta tsitaadiga

kõnelõpetamise bugi pole parandatud, topelt ekraanilukku pole parandatud. rohkem mul asju katki ei saa olla, sest muud jamad on kõik kinni keeratud icon_lol.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2015 22:39:14 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
kõnelõpetamise bugi pole parandatud, topelt ekraanilukku pole parandatud. rohkem mul asju katki ei saa olla, sest muud jamad on kõik kinni keeratud icon_lol.gif
Kõne lõpetamise bug on jah alles. See käib kah närvidele. icon_sad.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  (LG) Google Nexus 5 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 31, 32, 33  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.