Ei kujuta ette millised kõrgemad jõud sa välja vihastanud oled et just sul selle telefoniga igasugused kalad esinevad...
Mul toimib nii Lollipopi kui Marhmallowga kõik nagu peab, raua üldteada puudused on ainsateks probleemideks.
Ei kujuta ka ette, endal on miski 100 äppi ja ptui, ptui, ptui, seni rahul. Tõsi, Taxifyt ei kasuta. FB ja FB Messengeril võtsin kõik õigused ja akut sööb vähem. Mõnel olen veel õigusi ära võtnud, aga enam ei mäleta, millel just. _________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kõik uuendused alates 4.4.4 (?) peale lasknud, ei ole kordagi puhast installi või factory reseti teinud. Pole olulisi aeglustumisi, akuprobleeme või muid hädasid seoses just versioonivahetustega märganud. Ega suvalisi äppe ei installi. Kõige häirivam oli, et vanasti ei saanud *-ga numbreid valida (epilet), see uuendustega korras (kes downgradele mõtleb).
Kui olen tubase ja/või kontorielu peal, siis on kõik ideaalne, samas kuna olen aeg-ajalt kuude kaupa teisel mandril suurest tsivilisatsioonist eemal, siis hakkavad häirivad vead kohe ilmnema, näiteks sama taskulambi ja kaamera kadumine kuni alglaadmiseni (moodsas linnaelus lihtsalt ei ole tarvis). Arvan nende kogemuste põhjal, et vigade avaldumine sõltub tugevalt kasutamisstiilist ja vajadustest (tööst, elukohast, lapsed "mängivad" jne).
Kõik uuendused alates 4.4.4 peale lasknud, ei ole kordagi puhast installi või factory reseti teinud. Pole olulisi aeglustumisi, akuprobleeme või muid hädasid seoses just versioonivahetustega märganud. Ega suvalisi äppe ei installi. Kõige häirivam oli, et vanasti ei saanud *-ga numbreid valida (epilet), see uuendustega korras (kes downgradele mõtleb).
Kui olen tubase ja/või kontorielu peal, siis on kõik ideaalne, samas kuna olen aeg-ajalt kuude kaupa teisel mandril suurest tsivilisatsioonist eemal, siis hakkavad häirivad vead kohe ilmnema, näiteks sama taskulambi ja kaamera kadumine kuni alglaadmiseni (moodsas linnaelus lihtsalt ei ole tarvis). Arvan nende kogemuste põhjal, et vigade avaldumine sõltub tugevalt kasutamisstiilist ja vajadustest (tööst, elukohast, lapsed "mängivad" jne).
Eks ta nii ole jah, et asi mida ei kasuta siis selle vigu/puuduseid ei märka. Helistamise funktioon on enamasti iga uuendusega olemas olnud. Küll aga anomaaliad esinenud meilide, kaamera, muusikapleieri, galerii, ja muude tilulilu äppidega mille pärast aina paremaid ja moodsamaid seadmeid ostetakse. Minu ristiretk algas mingi huaweiga kui oli popp ja uudne asi android 2.2-froyo
Öelge, kas LG G3'e laadijaga Nexus 5'te laadida on telefonile kuidagimoodi kahjulik? Nimelt annab see tunduvalt rohkem voolu välja ja laeb kiiremini telefoni täis.
Öelge, kas LG G3'e laadijaga Nexus 5'te laadida on telefonile kuidagimoodi kahjulik? Nimelt annab see tunduvalt rohkem voolu välja ja laeb kiiremini telefoni täis.
Legendid räägivad, et mida vaiksemalt laeb seda kauem on akus voolu. Praktikas ei tohiks mõjutada muud kui laadimiskiirust ainult. Eks asi on üles ehitatud mingitele ohutust silmas pidavatele standarditele. Ohu korral oleksid juhtmed erinevate otstega
no ei ole normaalne, kõik resetid, clearid ja asjad ära tehtud ja ikka marsimehike ei lähe laadides unerezhiimi, ehk siis kõik laadimisaeg om awake ja aku pidevalt tühjeneb selle aja jooksul kuradi sitahäda kokku käkerdatud raisk!
no ei ole normaalne, kõik resetid, clearid ja asjad ära tehtud ja ikka marsimehike ei lähe laadides unerezhiimi, ehk siis kõik laadimisaeg om awake ja aku pidevalt tühjeneb selle aja jooksul kuradi sitahäda kokku käkerdatud raisk!
väljas, aga see on ainult ekraani oma ja on eniveis by default väljas. mul mitte ei ole ekraani välja lülitamisega probleem, vaid selles, et süsteem ise jooksutab midagi täie rauaga ja ei suuda seetõttu laadida.
no ei ole normaalne, kõik resetid, clearid ja asjad ära tehtud ja ikka marsimehike ei lähe laadides unerezhiimi, ehk siis kõik laadimisaeg om awake ja aku pidevalt tühjeneb selle aja jooksul kuradi sitahäda kokku käkerdatud raisk!
Mida see teine seadistus näitab? (Pildil)
Tundub küll, et see vahukomm on üle aegade vigaseim versioon. lisaks kõikidele juba eelpool nimetatud probleemidele esineb ka seda probleemi mul. Juurde ei anna see 6.0 suurt midagi. samas probleeme on liiga palju. kaalun tõsiselt 5.1.1 tagasi minekut.
Nexus5'l sattus wifi sisse (muidu kasutan alati 4G) ja seega otsustas telefon automaatselt ära värskendada kõik rakendused mis üldse on. Seega kokku ca 35 värskendust, sh igasugune bloatware, mis algusest peale telefoniga kaasas olnud.
Tulemuseks on üllatavalt see, et rakenduste menüü lappamine ei käi enam vasakult-paremale nagu enne, vaid ülalt alla
Androidi versioon hetkel 5.0.1 - kas uuematel ongi nüüd menüü kerimine ülalt alla, mitte vasakult-paremale?
Nexus5'l sattus wifi sisse (muidu kasutan alati 4G) ja seega otsustas telefon automaatselt ära värskendada kõik rakendused mis üldse on. Seega kokku ca 35 värskendust, sh igasugune bloatware, mis algusest peale telefoniga kaasas olnud.
Tulemuseks on üllatavalt see, et rakenduste menüü lappamine ei käi enam vasakult-paremale nagu enne, vaid ülalt alla
Androidi versioon hetkel 5.0.1 - kas uuematel ongi nüüd menüü kerimine ülalt alla, mitte vasakult-paremale?
Vähemalt ei ole seda valikut kunagi olnudki, suund aga muudeti kõigepealt ära ja nüüd tagasi.
Anyway, mind see tegelikult ei morjenda. Kasutan kõigil seadmetel nagunii oma käe järgi paika pandud Novat.
Mai tea kas asi harjumuses, aga vasakult paremale tundus ikka oluliselt mugavam.
Rakenduste ikoonid tunduvad ka kuidagi kole suured nüüd: FullHD ekraanil 4x5 ikooni.. nõme, et seda muuta ei saa.
Ei noh, igav ei hakka selle telefoniga üks nädal enne kellakeeramist avastasin, et kell on täiesti vale, nii tund ja paarkümmend minutit taga. Hea, et nädalavahetus oli. Automaatne kellaaeg oli peal, ei teagi, mis nüüd ei sobinud. Igaljuhul kui nüüd tagasi automaatse peale panna, läheb kell jälle paarkümmend minutit taha taskulambi kasutamine oleks nagu paranenud, enne jooksis peale mõnda minutit kokku, nüüd ei ole enam kordagi seda teinud
_marek, nova launcher on selline asi, millega saab päris palju asju käepäraseks muuta. samas mul kunagi oli mingi anomaalia kaameraga, kui nova launcherit kasutasin ning peale seda pole enam puutund. päris kaua pusisin sellega, enne kui pihta sain, mis toimub. lühidalt: kasutaks ise ka novat, aga kuna kogemus olemas, kus launcher põhjustab äpi kokkujooksmise (makes no friggin sense), siis enam ei julge alternatiive kasutusele võtta, kuigi see google originaal laucher on täielik kõnts funktsionaalsuse mõttes.
hondaa, wtf kas android on jõudnud juba symbiani tasemel ve vot see on juba saavutus võtta mastist kellaaeg ja see 20minutit valeks arvutada nagu fucking excel juba
viimati muutis NATAS999 28.10.2015 15:59:22, muudetud 1 kord
vortex, ma isegi ausalt öelda ei mäleta, kas see oli üldse praegune telefon, võis ka vabalt vana telefon custom romiga olla, või praegune custom romiga.
igatahes hetkel nagunii midagi ei tööta, kuna absull kõik disabletud, et näha, kas ikka awake laadimise ajal. tulemus... kõik sama mis kõik enabled v.a. see, et kaamera ei nõustu muidu käivituma, kui peab google play servicel lubama sms lugeda... lisaks kõikidele muudele asjadele.
hondaa, wtf kas android on jõudnud juba symbiani tasemel ve vot see on juba saavutus võtta mastist kellaaeg ja see 20minutit valeks arvutada nagu fucking excel juba
Oled 100% kindel, et iga operaatori igast mastist tuleb alati õige kellaaeg?
Sain eile telefoni garantiist kätte. Mikrofon töötas ainult valjuhääldi peal, tehti korda. Telefonile tehti ka tarkvara uuendus - enne oli 6.0, peale garantiis käimist aga 5.1.1
On kellelgi veel probleeme Nexus 5 ja Tele2 lte kooslusel?
Nimelt seisneb probleem selles, et peale igat tehtud kõnet ei suuda telefon ennast uuesti mobiilse andmeside võrguga ära ühendada.
Seaded peaksid õiged olema, kuna on käsitsi sisestatud Tele2 lehel olevate järgi. Peal on kõige uuem Android 6.0
Kas keegi Gorilla Glassi ja kaamer vahetusega ka tegeleb?
Kas viimane on üldse võimalik? _________________ Kodumaine arvutipood: www.nordicgamer.ee
Sõidusimulaatori rent, tellimustööd, VR teenused sündmustele: www.artofgaming.eu
Vaata ifixitist järele kaamera kohta, kas käib kuskilt välja või mitte, suure tõenäosusega saab vahetada. Klaasi vahetus on mõttetu, osta klaas + digitizer + ekraan + front housing ca 50€
kurat, nüüd on hakanud telefon mingit imelikku tilinat tegema. mingit teavitust ega tulukest ega midagi sellele ei järgne, lihtsalt teeb korraks tilina ära ja kõik. teavitusribale midagi ei teki, telefoni power nupule vajutades midagi ei näita. väga kahtlane asi.
Turvauuendused peakski nüüd iga kuu tulema, link
Endal tuli ühele N5'le eelmisel nädalal, teine sai eile: Android security patch level "1 November 2015" Build "MRA58N"
lampi kadus vol nuppu vajutades vol heebli kõrvalt nool ära, kus veel 2 valikut peaks tekkima mis valemiga selline asi üldse võimalik saab olla? os ei mäleta enam, et peaks rohkem vol heebleid olema kui 1? sellisel juhul ei peaks ka sounds and notification all neid olema settingsi menüüs.
Mul on peale Android 6 saabumist Chrome ikka väga nökkama hakanud. Häirib täiega netis käimist. _________________ HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!!
Mul on peale Android 6 saabumist Chrome ikka väga nökkama hakanud. Häirib täiega netis käimist.
Downgrade 5 peale?
Ise hiljuti downgradesin ühe, kuna mõned vajalikud GPSi programmid ei toiminud hästi. _________________ Linux - Future "Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin 1984 was not supposed to be instruction manual
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.