Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Mobiilne Internet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 66, 67, 68 ... 112, 113, 114  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2015 23:09:46 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:

Pole mõtet Telekomi veebi panna, sest keegi ei vaata. Tuleks jahimeeste foorumeid spämmima hakata.


Jahimehed on üllatavalt kokkuhoidev seltskond, et see info liigub kiiresti. Aga tänud veel kord thumbs_up.gif Hea tunne on täna magama minna, võrreldes eilsega.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dave55
HV vaatleja

liitunud: 25.08.2013




sõnum 11.10.2015 23:34:33 vasta tsitaadiga

Tänud pois11 ja Pailaps !!! Info juba levib.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 12.10.2015 00:33:33 vasta tsitaadiga

On keegi 100GB paketi omanik proovinud ka rohkem ilusa jutuga välja pressida Telekomi käest? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2015 00:36:35 vasta tsitaadiga

TB soovid saada? icon_eek.gif icon_lol.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 12.10.2015 00:42:25 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
TB soovid saada? icon_eek.gif icon_lol.gif

Hetkel jääb 100GB kuuks ajaks väheseks, majas on veel seadmeid, mis peale minu tarbivad, eriti veel olemasolevate kiiruste juures:
Spoiler Spoiler Spoiler

TB ära ei ütleks, samas seda kogust ei kasutaks elu sees kuu aja jooksul ära, Elisat kasutases läks max 200GB kuus ning seda ka mitte iga kuu.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2015 07:59:13 vasta tsitaadiga

Paketti ühelgi klienditeenindajal müüa pole. Tuleb midagi eraldi keevitada. Arvesta 0,1623€ hinnaga per Mb.

Sul STV Air/Unitcom vms ei levi?

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2015 09:13:07 vasta tsitaadiga

hendrik32 kirjutas:
On keegi 100GB paketi omanik proovinud ka rohkem ilusa jutuga välja pressida Telekomi käest? icon_biggrin.gif


kas mustjõel tõesti ühtegi kaablit pole? väheusutav
ja siit veel moraal. ära kasuta odavat hiina kaamerat.

_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 12.10.2015 12:09:11 vasta tsitaadiga

RCC kirjutas:
kas mustjõel tõesti ühtegi kaablit pole? väheusutav.

On, aga minu olematule tänavale see ei jookse ning vedamine läheks ulme kalliks.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2015 12:10:10 vasta tsitaadiga

RCC kirjutas:
hendrik32 kirjutas:
On keegi 100GB paketi omanik proovinud ka rohkem ilusa jutuga välja pressida Telekomi käest? icon_biggrin.gif


kas mustjõel tõesti ühtegi kaablit pole? väheusutav
ja siit veel moraal. ära kasuta odavat hiina kaamerat.


On, aga kuna omal ajal ei veetud majja sisse. Siis nüüd ikaldab. Ma soovitaks optika hinnapakkumise võtta ja näiteks 24 või 36 kuulise perioodi peale ajastada.

50 Mbps hind tuleb 21€+ fiibri rent olenevalt kiust 1-2€+liinihooldustasu. Kokku arvatavasti sama palju kui mobiilse interneti kuutasu.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2015 21:35:34 vasta tsitaadiga

Kas emt pakkus mingit autentimata meiliserveri teenust?
Et siis oli mingi tasuta lihtsustatud võimalus olemas ja nüüd seda pole, siis on selles keegi süüdi?
EMT jahimeeste sponsorina oleks päris ok variant aga kuidas see teoks saaks?

Emotsioonist saan aru, mure on õigustatud kuid lahendused on mõlemalt poolt pakutud.

Kui see midagi enamat puudutab kui mõni hiina seakaamera, siis usun, et suudetakse mingi mõistlik lahendus välja mõelda aga üldiselt ma ei näe siin mingit lepingu rikkumist.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muffno
HV vaatleja

liitunud: 12.10.2015




sõnum 12.10.2015 21:44:18 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
RustyZ kirjutas:
Ma ei saa aru miks lihtsalt gmaili smtpd ei kasutata? "ootame emt poolt lahendust" on küll siin tiba jonnimine. Gmaili smtp sinna sättimine on ju sama keerukas kui emt smtp sinna sättimine - seega ei saa väita et "teised ei tea asjast essugi". Isegi it võõrale inimesele on praegu ju lahendusi siin pakutud...


RustyZ. Häda selles, et osad kaamerad ei toeta TLS/SSLi. Pakkusin hetkel Mandrilli/SMTP2GO välja.

Kui ma suutsin Roosa Elevandile, tuntud kampaaniapakkujate saatjale lahenduse välja mõelda, siis arvatvasti ka ülejäänud jahimeestele.

Hetkel kogusin kokku erinevate kaamerate tüübid ja analüüsin võimalusi neid eristada email relay peal.


Pailaps, kas oskad öelda, miks selliste setingutega siis ei tööta?
Manus

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2015 22:08:43 vasta tsitaadiga

APN: mms.emt.ee
URL: http://mms.emt.ee/servlets/mms
Gateway: 217.071.32.82
Port: 8080

Email set on õige. V.a SSL/TLS osa. Port 465 vajab kasutab AINULT SSLi. Port 587 kasutab AINULT TLSi. Seega ainult rippmenüüs muudaks ainult SEDA seadistust.

Alternatiiv on panna teenusepakkuja Other:
SMTP server: gprsmail.emt.ee
Port 25
Email:rihokaamera@gmail.com
Account : EI_KIRJUTA_MIDAGI_JÄTAD_TÜHJAKS
Password: EI_KIRJUTA_MIDAGI_JÄTAD_TÜHJAKS

Tee kaamerale restart. Kasutaja ja parool oli mõeldud kaameratele, mis ei suuda Account ja Password tühjade väljadega hakkama saada.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2015 22:26:05 vasta tsitaadiga

Täna sai ühe keissiga tegeletud, et mingi aeg tagasi on gprsmail.emt.ee SPF kirjeid jälgima hakanud. Spämmifilter karmimaks keeratud?
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2015 22:29:37 vasta tsitaadiga

friik1 kirjutas:
Täna sai ühe keissiga tegeletud, et mingi aeg tagasi on gprsmail.emt.ee SPF kirjeid jälgima hakanud. Spämmifilter karmimaks keeratud?


Mõistlikul tasemel. Rämpsposti hulk on massiliselt kasvanud.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muffno
HV vaatleja

liitunud: 12.10.2015




sõnum 12.10.2015 22:54:22 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
APN: mms.emt.ee
URL: http://mms.emt.ee/servlets/mms
Gateway: 217.071.32.82
Port: 8080

Email set on õige. V.a SSL/TLS osa. Port 465 vajab kasutab AINULT SSLi. Port 587 kasutab AINULT TLSi. Seega ainult rippmenüüs muudaks ainult SEDA seadistust.

Alternatiiv on panna teenusepakkuja Other:
SMTP server: gprsmail.emt.ee
Port 25
Email:rihokaamera@gmail.com
Account : EI_KIRJUTA_MIDAGI_JÄTAD_TÜHJAKS
Password: EI_KIRJUTA_MIDAGI_JÄTAD_TÜHJAKS

Tee kaamerale restart. Kasutaja ja parool oli mõeldud kaameratele, mis ei suuda Account ja Password tühjade väljadega hakkama saada.


Proovisin nüüd selliseid seadeid, kuna e-maili accounti ja parooli ei lase tühjaks jätta.
Erilist edu endiselt ei ole. EMT lepingulise kaardiga ütleb kaamera Login failed, simpeli kaardiga setup leht nagu saab hakkama, aga kirjad kohale ei tule sellega samuti.
Manus

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2015 23:27:29 vasta tsitaadiga

muffno kirjutas:
Pailaps kirjutas:
APN: mms.emt.ee
URL: http://mms.emt.ee/servlets/mms
Gateway: 217.071.32.82
Port: 8080

Email set on õige. V.a SSL/TLS osa. Port 465 vajab kasutab AINULT SSLi. Port 587 kasutab AINULT TLSi. Seega ainult rippmenüüs muudaks ainult SEDA seadistust.

Alternatiiv on panna teenusepakkuja Other:
SMTP server: gprsmail.emt.ee
Port 25
Email:rihokaamera@gmail.com
Account : EI_KIRJUTA_MIDAGI_JÄTAD_TÜHJAKS
Password: EI_KIRJUTA_MIDAGI_JÄTAD_TÜHJAKS

Tee kaamerale restart. Kasutaja ja parool oli mõeldud kaameratele, mis ei suuda Account ja Password tühjade väljadega hakkama saada.


Proovisin nüüd selliseid seadeid, kuna e-maili accounti ja parooli ei lase tühjaks jätta.
Erilist edu endiselt ei ole. EMT lepingulise kaardiga ütleb kaamera Login failed, simpeli kaardiga setup leht nagu saab hakkama, aga kirjad kohale ei tule sellega samuti.


Seaded on õiged, siis on midagi purgi interneti või purgi endaga lahti. Login failed tähendab, et kasutajanimi ja parool ei ole justkui õiged. Kuna MMS lahter on täidetud peaks ta failimise asemel MMSiga pildi saatma.

See karp mingit mõistliku logi produtseerib? EMT/Elion meiliserveris ei ole muud näha, kui, et purk ühendub ja kaob võrgusst.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muffno
HV vaatleja

liitunud: 12.10.2015




sõnum 13.10.2015 00:21:45 vasta tsitaadiga

Ei ole kahjuks mõistlikku logi. On kaks kaamerat, üks EMT sim ja teine Simpel, vahetsin neid omavahel kaamerates, käituvad mõlemas samamoodi. Mõlemad kaamerad ka enne ilusti töötasid samade SIM-idega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laizk
HV kasutaja
Laizk

liitunud: 23.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2015 06:55:01 vasta tsitaadiga

väikse vahemärkena, et kas mitte emt kõnekaartidel ei pidanud interneti APN olema internet2.emt.ee (selle kasutamisel ehk simpeli kõnekaardi osas midagi muutub) ?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2015 07:33:01 vasta tsitaadiga

muffno kirjutas:

Proovisin nüüd selliseid seadeid, kuna e-maili accounti ja parooli ei lase tühjaks jätta.
Erilist edu endiselt ei ole. EMT lepingulise kaardiga ütleb kaamera Login failed, simpeli kaardiga setup leht nagu saab hakkama, aga kirjad kohale ei tule sellega samuti.

Olen ka igasugu erinevaid kaameraid seadistanud. Suurem seadistus ootab lähi nädalal nüüd küll uuesti ees. Aga neid MMS seadeid pole vaja üldse panna. Jäta kõik MMS lahtrid tühjaks ja kui kuhugi on vaja tel. number sisestada siis ära seda ka pane. Ainult SMTP osa ja APN täida ära. Kui kaameral on võimalik tehaseseaded taastada siis tee ka see ennem ära. Mälukaart ka täitsa tühjaks.
Mis mudeliga täpselt tegu on?

Edit: vaata siia, seal ühel sama kaamera ja sai tööle http://www.marandi.fie.ee/jahifoorum/viewtopic.php?f=45&t=11080&st=0&sk=t&sd=a&sid=d1aa9f9095415604d233312331fd2a87


viimati muutis pois11 13.10.2015 08:31:25, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2015 08:23:08 vasta tsitaadiga

Laizk kirjutas:
väikse vahemärkena, et kas mitte emt kõnekaartidel ei pidanud interneti APN olema internet2.emt.ee (selle kasutamisel ehk simpeli kõnekaardi osas midagi muutub) ?


Õige tähelepanek. Muidu ei saa Simpel netti.

Leidsin siit Uovision õiged seadistused. Proovi nii.

http://www.marandi.fie.ee/jahifoorum/viewtopic.php?f=45&t=11080&st=0&sk=t&sd=a&start=15

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muffno
HV vaatleja

liitunud: 12.10.2015




sõnum 13.10.2015 13:08:38 vasta tsitaadiga

Proovin õhtul järgi. Ei ole kindel, et see internet2 oluline on, vähemalt varem kindlasti polnud. Töötas täpselt sama konfifail nii simpeli, EMT, kui Diili kaartidega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2015 13:20:29 vasta tsitaadiga

muffno kirjutas:
Proovin õhtul järgi. Ei ole kindel, et see internet2 oluline on, vähemalt varem kindlasti polnud. Töötas täpselt sama konfifail nii simpeli, EMT, kui Diili kaartidega.


Läheb tööle niiehknaa. Kuna enamus ei oska oma purke konfida, siis sai võrgus tehtud muudatus, mille peale ta SMTP seadetes lambi kasutajanime ja parooli sisetades tööle läheb.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2015 21:19:07 vasta tsitaadiga

Mis see teisisõnu nüüd tähendab? Töötab siis nagu vanasti, kirjutan suvalise meili ja parooli ning saadab ära?

On näha jah, gprsmail.emt.ee PING läheb taas EMT serverisse, mitte estpak.ee peale. Naera või nuta, oli seda kammajaad vaja...
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2015 08:00:15 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Mis see teisisõnu nüüd tähendab? Töötab siis nagu vanasti, kirjutan suvalise meili ja parooli ning saadab ära?

On näha jah, gprsmail.emt.ee PING läheb taas EMT serverisse, mitte estpak.ee peale. Naera või nuta, oli seda kammajaad vaja...


Oli tarvis küll. mail.emt.ee pealt läks kontrollimatus koguses spämmi. Spamhaus ähvardas üldse kinni keerata kraani nii, et kannataksid kõik ülejäänud interneti kasutajad.

rajakaamera@neti.ee konto jääb alles.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2015 10:08:02 vasta tsitaadiga

Mulle isiklikult rajakaamara@neti.ee konto meeldib, see oleks tulnudki ülemineku perioodiks eelnevalt teha. Näiteks ennem Hotmail.com ei võtnud üldse osade kaamerate pilte vastu. Saada palju tahad aga pildid kohale ei jõudnud. Gmail saatis suurem osa meilidest otse rämpsposti kausta. Paljudel jälle vingumist, et miks pildid kohale ei jõua. Uus konto on legaalne värk ja kirjad jõuavad sinna kuhu vaja. Vähemalt mulle tundub hetkel nii.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2015 23:38:59 vasta tsitaadiga

Täiesti masendav, täna sain nüüd tunni jooksul 4x kicki battlefieldis, kuna ping on liiga kõrge. Kõige selle pasa pärast ma Elisast EMTi kolisingi. Nüüd on need jamad ka siia jõudnud.
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2015 23:52:53 vasta tsitaadiga

Ära jumala eest endale juhtmega netiühendust võta, moblaoperaatorid pakuvad sama raha eest ju palju paremaid kiiruseid kui "kuni" numbrit vaadata icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 26.10.2015 00:15:45 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Ära jumala eest endale juhtmega netiühendust võta, moblaoperaatorid pakuvad sama raha eest ju palju paremaid kiiruseid kui "kuni" numbrit vaadata icon_biggrin.gif

Renq elab piirkonnas kus lihtsurelikele pole valguskaabel ette nähtud. icon_cool.gif Ehk siis kaks võimalust, kas oled ilma või lähed suuremat pangalaenu võtma, et siis valguskaabel kohale veetaks. icon_smile.gif beer_yum.gif

Ja üks asi veel, EMT-i LTE 800MHz-i on Tallinnas juba pikemat aega silmini ülekoormatud. Seega, kes midagi vähemkoormavat saada tahab, peab kasutama EMT-i LTE sagedust 2600MHz-i või 1800MHz-i, sõltuvalt mis selles piirkonnas olemas on. Ja kui lähikonnas pole, siis tuleb see signaal kusagil kaugelt kinni püüda, võimsa välise lisaantenni kaasabil.

Seda LTE 800MHz-i ülekoormust näen ka siin Mustamäel ja kui kasutada, siis tähendab see vähemalt poole väiksemat kiirust, võrrelduna siis LTE2600MHz-iga.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 26.10.2015 00:28:04 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
napoleon kirjutas:
Ära jumala eest endale juhtmega netiühendust võta, moblaoperaatorid pakuvad sama raha eest ju palju paremaid kiiruseid kui "kuni" numbrit vaadata icon_biggrin.gif

Renq elab piirkonnas kus lihtsurelikele pole valguskaabel ette nähtud. icon_cool.gif Ehk siis kaks võimalust, kas oled ilma või lähed suuremat pangalaenu võtma, et siis valguskaabel kohale veetaks. icon_smile.gif beer_yum.gif

Ja üks asi veel, EMT-i LTE 800MHz-i on Tallinnas juba pikemat aega silmini ülekoormatud. Seega, kes midagi vähemkoormavat saada tahab, peab kasutama EMT-i LTE sagedust 2600MHz-i või 1800MHz-i, sõltuvalt mis selles piirkonnas olemas on. Ja kui lähikonnas pole, siis tuleb see signaal kusagil kaugelt kinni püüda, võimsa välise lisaantenni kaasabil.

Seda LTE 800MHz-i ülekoormust näen ka siin Mustamäel ja kui kasutada, siis tähendab see vähemalt poole väiksemat kiirust, võrrelduna siis LTE2600MHz-iga.


Sa muidu kunagi mustamäelt väljas ka käid? Tead ikka, et Savisaar on president ja kesklinnas on 7g juba?

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2015 08:25:40 vasta tsitaadiga

Tallinn on tiheasustus, 800Mhz võrku kukub telefon vaid siis kui ta asub kusagil siseruumides või tõesti kehvemas levis, igal pool mujal kus telefon saab kätte hea tugijaama levi sagedustel 1800 või 2600, sunnib tugijaam seadme automaatselt paremasse võrku.
Oma olemuselt ongi 800Mhz aeglasem kui kõrgemad sagedused, seega võib asjatundmatule mulje jääda, et 800Mhz on võrreldes kõrgemate sagedustega ülekoormatud. Tänu sellele, et madalam sagedus laseb vähem läbi võib loomulikult ka ebastabiilsust rohkem esineda kui mitu tarbijat üheaegselt ja siis tõenäoliselt kehvemas levis koormust tekitavad.

Ühe asjaga olen nõus, inimesi ümbritseb igal pool mitmeid tugijaamasid ja kui mobiilse neti statsionaarselt kasutamine on vajalik, saab ruuteri ja väliantenniga otsida parima tugijaama ehk 2600+alternatiivne sagedus millega suudetakse ruuteri korral kuni 300M nett kätte saada.

Millega ma nõus ei ole, mille kuramuse pärast peab arvutiga mustamäel mobiilset netti koormama? Mitmed kaablid ukse taga olemas, sealt saab selle stabiilsuse kohe kätte.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2015 10:02:03 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Ära jumala eest endale juhtmega netiühendust võta, moblaoperaatorid pakuvad sama raha eest ju palju paremaid kiiruseid kui "kuni" numbrit vaadata icon_biggrin.gif


Et natuke su kirge juhtmete vastu vähendada, siis siin väike pilt kui palju just mul neid siin ligi on! icon_smile.gif

Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 26.10.2015 10:19:32 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Tallinn on tiheasustus, 800Mhz võrku kukub telefon vaid siis kui ta asub kusagil siseruumides või tõesti kehvemas levis, igal pool mujal kus telefon saab kätte hea tugijaama levi sagedustel 1800 või 2600, sunnib tugijaam seadme automaatselt paremasse võrku.
Oma olemuselt ongi 800Mhz aeglasem kui kõrgemad sagedused, seega võib asjatundmatule mulje jääda, et 800Mhz on võrreldes kõrgemate sagedustega ülekoormatud. Tänu sellele, et madalam sagedus laseb vähem läbi võib loomulikult ka ebastabiilsust rohkem esineda kui mitu tarbijat üheaegselt ja siis tõenäoliselt kehvemas levis koormust tekitavad.

Ühe asjaga olen nõus, inimesi ümbritseb igal pool mitmeid tugijaamasid ja kui mobiilse neti statsionaarselt kasutamine on vajalik, saab ruuteri ja väliantenniga otsida parima tugijaama ehk 2600+alternatiivne sagedus millega suudetakse ruuteri korral kuni 300M nett kätte saada.

Millega ma nõus ei ole, mille kuramuse pärast peab arvutiga mustamäel mobiilset netti koormama? Mitmed kaablid ukse taga olemas, sealt saab selle stabiilsuse kohe kätte.

Oletamise asemel võta ja mõõda reaalselt ära. icon_smile.gif
Kui näed sagedusel 800MHz-i ikka kordi või kümneid kordi aeglasemat kiirust kui on sagedusel 1800MHz-i või 2600MHz-i, siis on ilmselge, et kõik kasutajad istuvad oma tehnikaga sagedusel 800MHz-i, mitte kürgematel sagedustel. beer_yum.gif

Kui oled õppinud raadio- ja antennitehnikat icon_cool.gif , siis peaksid une pealt teadme miks selline asi tekib, et väga tihti tehnika "jõuga istub" madalamal sagedusel, mitte kõrgemal sagedusel. Ja kõrgema sageduse kasutamiseks pead tehnika jõuga fikseerima kõrgemale sagedusele.
Ja saad ka sellest aru miks sagedus 800MHz-i üleüldse "pensionile" saadetakse ja sagedus 2300MHz-i asemele tuleb.
Uusimatel, CAT6 ja CAT9 toega nutitelefonidel enam sageuse LTE800MHz-i tuge olemas pole, on hoopis saguduse LTE2300MHz-i toetus.
----------------------
PS: Igatahes siin Mustamäel pole mingit mõtet kasutada sagedust LTE800MHz-i. Kui seda kasutada, siis saab 2x aeglasema, oluliselt kehvema ja ebastabiilsema kiiruse ning mis tihti närvi ikka väga mustaks ajab oma sageduse ülekoormuse tõttu.
Mina maksan ikkagi täiskiiruse eest ja kvaliteedi eest ja selleks on olemas tehnika mida saab sagedusele 2600MHz-i lukustada.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2015 16:55:08 vasta tsitaadiga

Enne sagedustega mässamist:



Ja pärast kui ainult 2600 on:

Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 26.10.2015 16:58:07 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
Enne sagedustega mässamist:



Ja pärast kui ainult 2600 on:


2600 puhul levi kehv ma pakun? Endal kiirused lähevad pooleks kui signaalitugevus kahaneb -15 - -20 dBm võrra.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2015 17:18:14 vasta tsitaadiga

jep, detsibellid kukkusid sinna 90 kanti ja mingil hetkel kadus lihtsalt ühendus tagant ära praegu. Nüüd panin uuesti need samad sagedused tagasi pulk ruuterisse ja nüüd on nagu tavapäraselt kehvad kiirused:

[img]www.speedtest.net/result/4777841316.png[/img]
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2015 17:35:07 vasta tsitaadiga

Proovi siis tahanteadale selgeks teha, et kehv 2600 levi on hullem kui hea 800Mhz levi. Mingit koormuse juttu pole mõtet ajada.
Seal aga kus on piisavalt hea 2600 või 1800 levi, oskab tugijaam telefonile selgeks teha, et kao siit 800Mhz pealt kiirelt parema sageduse peale ja ongi sul automaatselt 1800 või 2600.
Võtame siis näiteks Rapla ja siin polegi 800Mhz, ongi ainult 1800 ja 2600 tugijaamad, kui levipulki müüa siis tõesti 2 pulka sisetingimustes on ilmselgelt vähe, samas kiirused ka kehvades oludes on 50/10
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 26.10.2015 18:06:42 vasta tsitaadiga

Niipalju lühidalt, et kui LTE800MHz-i kõvasti peavalu valmistab icon_smile.gif ja magada ei lase oma "audis kiirustega" ja suure ebastabiilsusega, siis on olemas kaks "head rohtu":
1. "rohi" siis nutika omanikele, kelledel on paksem rahakott: icon_cool.gif
CAT9 toega nutitelefon. Hea ja mugav, LTE800MHz-i on jäädavalt ajaloo prügikasti saadetud.

2. ja "rohi" siis õhema rahakotiga inimestele:
PS: Pole minu väljamõeldis, seda õpetavad kümned lingid, kaasa aratult Youtube ja osadele nutikatele on olemas ka tööstuslik lahendus:
A. Hankida tuleb vajaliku sageduse antenn
B. siis tuleb nutitelefon lahti võtta ja sees olev antenn välja visata ja asendada siis kindla sagedusega antenniga.

C. Osadele iPhonedele toodetakse ja müüakse sellisei lisaantenne, olemasoleva asemele.
Teiste telefonide juures tuleb ise käed tööle panna ja natuke "leiutada".
Selline väike insener-tehniline leiutamine siis ning Isetehtud-Hästitehtud nagu alati.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2015 19:13:29 vasta tsitaadiga

Kui sa teed LYHIDALT, siis proovigi teha LYHIDALT. (Lenin kogutud teosed)
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 26.10.2015 21:25:39 vasta tsitaadiga

RCC kirjutas:
Kui sa teed LYHIDALT, siis proovigi teha LYHIDALT. (Lenin kogutud teosed)


beer_yum.gif

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2015 22:51:55 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Niipalju lühidalt, et kui LTE800MHz-i kõvasti peavalu valmistab icon_smile.gif ja magada ei lase oma "audis kiirustega" ja suure ebastabiilsusega, siis on olemas kaks "head rohtu":
1. "rohi" siis nutika omanikele, kelledel on paksem rahakott: icon_cool.gif
CAT9 toega nutitelefon. Hea ja mugav, LTE800MHz-i on jäädavalt ajaloo prügikasti saadetud.

2. ja "rohi" siis õhema rahakotiga inimestele:
PS: Pole minu väljamõeldis, seda õpetavad kümned lingid, kaasa aratult Youtube ja osadele nutikatele on olemas ka tööstuslik lahendus:
A. Hankida tuleb vajaliku sageduse antenn
B. siis tuleb nutitelefon lahti võtta ja sees olev antenn välja visata ja asendada siis kindla sagedusega antenniga.

C. Osadele iPhonedele toodetakse ja müüakse sellisei lisaantenne, olemasoleva asemele.
Teiste telefonide juures tuleb ise käed tööle panna ja natuke "leiutada".
Selline väike insener-tehniline leiutamine siis ning Isetehtud-Hästitehtud nagu alati.

Suur tänu, aga vahetevahel tahaks maal ka 4Gd kasutada. Vat see saab koomiline olema, kuidas 2300 sagedus Eestimaa metsade vahe levima hakkab.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kfl
HV Guru

liitunud: 13.05.2002




sõnum 27.10.2015 22:42:00 vasta tsitaadiga

emt tegi telefonis personaalse pakkumise, mis sisaldas vana 3G paketti, ikka selle pärast, et konkureerida sellega, mis praegu kasutusel

hakkasin siis kaevandama, ametlikult emt-s sellist pole, leidsin diili lehelt
edasi uurides ja omast kogemusest veel kasutuses igivana 3G "piiramatu" (7/2Mbps/30GB emt) paketiga jõudsin seisukohale, et
- sul võib 4G SIM-kaart ja modem olla, aga kui leping vana 3G, siis modem 4G only lukustades miskit sulle ei jagata
- 3G leviaugud linnast väljas on laiad ja paremal juhul EDGE kiirustega
- klienditeenindus hämab kuidas oskab, miskit ei kinnita, aga jääb mulje, et vanade pakettide omanike valulävi proovilepandud

vist jääb leping sõlmimata

minu nägemus oleks, kuigi kasutusel vana pakett, peaks ka uuem levialakaart kehtima

_________________
Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 27.10.2015 23:56:58 vasta tsitaadiga

Maapiirkonnas võib tele2 ja Elisa olla ruumis olulisselt parema leviga. Isa puuris auke nagu reklaamis, aga EMT-ga ikka EDGE. icon_lol.gif
Andsin Elisa lepingu testimiseks ja kõik toimib... tele2 oli parem, aga mul sai smarti maht otsa. Kiire aeg... pean suundantenni ära ostma.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 28.10.2015 14:42:50 vasta tsitaadiga

uued paketid täna: https://www.telekom.ee/era/internet/nutiseadmes/internet-arvutis

ee... no kommentaarige ise, mul tekkis küsimus, et kas nad on purjus?

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jannp
HV kasutaja
jannp

liitunud: 07.06.2009




sõnum 28.10.2015 14:49:26 vasta tsitaadiga

Kui mul puuduks kaabliühendus, siis 100gb võtaks küll selle hinna eest.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2015 14:56:59 vasta tsitaadiga

No thanks, elan oma vana 4,8€ 30GB 4G 50alla 15üles paketiga edasi icon_biggrin.gif

Kõnekaart tuleb ju odavam 8€ on 30GB 4g icon_rolleyes.gif
EDIT: damn 5Gb peale läinud nüüd see pakett icon_eek.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2015 14:57:31 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Maapiirkonnas võib tele2 ja Elisa olla ruumis olulisselt parema leviga. Isa puuris auke nagu reklaamis, aga EMT-ga ikka EDGE. icon_lol.gif
Andsin Elisa lepingu testimiseks ja kõik toimib... tele2 oli parem, aga mul sai smarti maht otsa. Kiire aeg... pean suundantenni ära ostma.


Mitte ainult maal, eks ta traadita ühenduse puhul ju nii ongi, et see sõltub väga palju asukohast, milline operaator kõige paremini levib
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janll
HV vaatleja

liitunud: 11.07.2011




sõnum 28.10.2015 15:57:20 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
No thanks, elan oma vana 4,8€ 30GB 4G 50alla 15üles paketiga edasi icon_biggrin.gif

Kõnekaart tuleb ju odavam 8€ on 30GB 4g icon_rolleyes.gif
EDIT: damn 5Gb peale läinud nüüd see pakett icon_eek.gif


Kõnekaardile laed selle 8 € eest veel 10 GB ja kokku 15 GB siis, kõned ja sõnumid saad ka veel juurde ja kui päev enne 30 päeva täis saamist uus laadimine teha, siis mahud liidetakse. Võtsin ka Super kaardi Elisa asemele thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 28.10.2015 17:13:38 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
uued paketid täna: https://www.telekom.ee/era/internet/nutiseadmes/internet-arvutis

Need paketid on sellised olnud juba pikemat aega või olen mina pime ja loll?
Ise kasutan 100GB hetkel - kiirused on vägevad, aga endale jääb 100GB väheseks ning kuu lõpud on piiratud, kuna majapidamises on veel seadmeid, mis peale minu võrku koormavad.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2015 17:22:54 vasta tsitaadiga

emt kodukal on vist lisamahtude sektsiooni ka muudetud.

Ennem nagu oli 3GB ka olemas netile mobiilis, nüüd näitab mul 1GB, 5GB, 15GB

Krt, 1GB on vähe ja 5GB on palju kuu lõpuni icon_confused.gif
Sai siis 5eka eest 5GB võetud, eks annan ülejäägi emtle kingitusena tagas

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 28.10.2015 19:50:52 vasta tsitaadiga

hendrik32 kirjutas:
RustyZ kirjutas:
uued paketid täna: https://www.telekom.ee/era/internet/nutiseadmes/internet-arvutis

Need paketid on sellised olnud juba pikemat aega või olen mina pime ja loll?
Ise kasutan 100GB hetkel - kiirused on vägevad, aga endale jääb 100GB väheseks ning kuu lõpud on piiratud, kuna majapidamises on veel seadmeid, mis peale minu võrku koormavad.

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=658319

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Mobiilne Internet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 66, 67, 68 ... 112, 113, 114  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.