|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005

|
26.10.2015 17:03:21
|
|
|
lightbluefox, 35-38k antutus ei jookse sul mingeid ringe hiinakate ümber...
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
26.10.2015 17:20:09
|
|
|
Nagu antutu oleks see maailma naba
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005

|
26.10.2015 17:25:22
|
|
|
lightbluefox, mida sa tõestada üritad? snapdragon 801 on vana ja hiinakates on ka snapdragoneid sees... uuemaidki.
EDIT: Igaks juhuks lähen veel rohkem "dummy levelile": Xiaomi Mi4 on täpselt sama prosega, mis Galaxy S5. Xiaomi Mi4 tuli välja eelmise aasta juulis. Arvad, et hiinlased on poolteist aastat maganud? Juba siis oli "hiinlaste ümber ringide jooksmisega" tõsiseid raskusi.
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
26.10.2015 17:27:35
|
|
|
| jnt, ma ei pea silmas lihtsalt jõudlust, julgen arvata, et S5 tugi, tarkvara, andurid, materjal jms on teine klass võrreldes hiinakaga. Ehk S5 näol on tegemist kvaliteetse lipulaevaga, ka kasutatult.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005

|
26.10.2015 17:29:49
|
|
|
lightbluefox, palju sul kokkupuudet Xiaomi'ga on?
Samsungiga plastkäkiga ei tekkinud mul tunnet, et hoian käes "apple kvaliteediga androidi".
Ilmselgelt sa ju ei tea, mida hiinlased endast kujutavad (või võrdled 100€ käkki "kohaliku" tipuga), seega mis sa vaidled?
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
26.10.2015 17:35:18
|
|
|
Palju on hiina telefone mis <200€ ja olemas:
microsd 128gb tugi
800 mhz 4g
sõrmejäljelugeja
Juhtmeta laadimine
veekindlus
Fullhd reso
Gorilla Glass 3
16mp kaamera
NFC
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005

|
26.10.2015 17:37:03
|
|
|
| tsitaat: |
Juhtmeta laadimine
veekindlus |
Selliste leidmine tekitab täna ilmselt veel veidi raskusi... Võib-olla suure otsimisega leiab midagi, aga mulle pole mitte ühtegi sellist silma jäänud.
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
26.10.2015 17:39:35
|
|
|
S5 ei maksa uuena 208 eur. Ärge nüüd lollusi ka rääkige. Uue hind on 400 eur.
Uus hiinakas 400 eur hiinaka klassi jääb oneplus2
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
26.10.2015 17:39:37
|
|
|
| Kasutatult eelistaks kindlasti S5te, uuena võtaks hiinaka.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chaza!
HV veteran

liitunud: 18.07.2006
|
26.10.2015 17:40:06
|
|
|
Kas midagi sellist ka on olemas? 5"-5,3", sisemälu 64gb (sd-kaart ei sobi), korralik kaamera, endale pole midagi head silma jäänud.
_________________ Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
26.10.2015 17:45:42
|
|
|
| ranel kirjutas: |
| Uus hiinakas 400 eur hiinaka klassi jääb oneplus2 |
Puudub microSD tugi
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
26.10.2015 17:46:19
|
|
|
| lightbluefox kirjutas: |
| Kasutatult eelistaks kindlasti S5te, uuena võtaks hiinaka. |
Jah, aga kasutatud hiinaka hind on veel kõvasti odavam. Mu p8000 oli uuena 165eur, kasutatud vast 100-120 eur saaks, mis sest et kuu aega vana. Antutus teeb ~35k.
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
26.10.2015 17:47:45
|
|
|
Uus garantiiga s5 on 368€
Hiina telefondel pm pole garantiid
viimati muutis DVDRW 26.10.2015 17:50:29, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
26.10.2015 17:49:23
|
|
|
Nende elephonedega jne loomadega lisandub veel defektse toote risk, kui kvaliteedikontroll on nõrk, siis võib saada kahtlaselt käituva telefoni, siinsamaski HVs kasutajad vigu välja toonud.
Ise eelistaks ilmselt praegu Meizu Mi4c.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005

|
26.10.2015 18:04:17
|
|
|
lightbluefox, vigade eest (mis avalduvad kohe) saad kas kompi, või võid ka asja tagasi saata. Mina sain oma elephone p5000'ga ~180€ pealt hinna alla 150€, kuna mõned (mind mitte häirivad) probleemid asjal olid.
Kogu asjast olen siia pika review ka kirjutanud. Elephone on vast jah pigem sellistele, kes ellu põnevust otsivad - mis ei tähenda tingimata halba.
Aga jah, garantii puhul tasuks arvestada, et pole. Justkui peaks olema, aga igaks juhuks parem mitte sellega arvestada.
EDIT: Xiaomi Mi4c on olemas, Meizu'lt oli MX4 vist. Kumb?
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
26.10.2015 18:10:40
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
| ranel kirjutas: |
| Uus hiinakas 400 eur hiinaka klassi jääb oneplus2 |
Puudub microSD tugi  |
mu hiinakal (umi hammer) oli micro SD tugi küll aga kui 128GB kaardi sisse panin siis oli loll valmis, pooli faile kaardilt lihtsalt ei näidanud või lihtsalt need ei avanenud. 16gb kaardiga probleeme ei olnud.
ja see et hiinakal 13mp kaamera ei tähenda suurt sittagi, pildi kvaliteet on nagu mäne tuntud 3/4 mp kaameraga. võrreldav ehk iphone 4/4s-iga.
praegune samsung keerab-pöörab-laulab neid faile 128 GB kaardil kuidas vaja on.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
26.10.2015 19:01:10
|
|
|
Hiinakate pluss on minu arust see, et hoiavad tuntud tootjate hindasid natukenegi ohjes.
Selleks, et võtta kasutusele üks asi, millest võib mingil hetkel sõltuda mu elu või äri edukus, peab usaldus tekkima. Vähe on hetkel veel neid konkreetseid hiinakaid (me ei mõtle selle all igasugust Hiinas tootmist, eksole), mis vaikselt mingit brändi looma hakkavad. Ja mis hakkavad, on kohe ka hinnalt vastavad.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
26.10.2015 19:44:46
|
|
|
jnt, Xiaomi ikka, minu paha
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
onuivar
HV vaatleja
liitunud: 18.03.2010
|
27.10.2015 11:25:18
|
|
|
| jnt kirjutas: |
lightbluefox, vigade eest (mis avalduvad kohe) saad kas kompi, või võid ka asja tagasi saata. Mina sain oma elephone p5000'ga ~180€ pealt hinna alla 150€, kuna mõned (mind mitte häirivad) probleemid asjal olid.
Kogu asjast olen siia pika review ka kirjutanud. Elephone on vast jah pigem sellistele, kes ellu põnevust otsivad - mis ei tähenda tingimata halba.
Aga jah, garantii puhul tasuks arvestada, et pole. Justkui peaks olema, aga igaks juhuks parem mitte sellega arvestada.
EDIT: Xiaomi Mi4c on olemas, Meizu'lt oli MX4 vist. Kumb? |
julgen ka Xiaomi´d kiita - peres kolm toru neilt ja 4c on tulemas
olin ka hiljuti "ekskursioonil" Elephone maailmas - P3000s - isikliku kogemuse ja loetu põhjalt soovitaksin kõigil seda kompaniid vältida, hoolimata mõnede torude spetsidest
mi3 ja mi4 võib juba praegu +/- 200€ leida
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DJope
HV veteran

liitunud: 15.06.2003
|
27.10.2015 12:49:32
|
|
|
| Kas keegi teab mis Meizu M2 Note versiooni Klickis müüakse, hiina või internatinal?
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
John Smith
HV veteran
liitunud: 04.11.2001
|
27.10.2015 20:55:01
|
|
|
| DJope kirjutas: |
| Kas keegi teab mis Meizu M2 Note versiooni Klickis müüakse, hiina või internatinal? |
MX5 on küll internatinal
_________________ Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete. |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
l2bukast
HV veteran

liitunud: 19.12.2004
|
28.10.2015 09:14:17
|
|
|
Kännukast igaljuhul tulevad M2 note I versioonid. Kahele inimesele juba soovitanud. Õele ja sõbrale. 7h SOT, kena ekraan. Flyme 4.5.4 android 5.1 baasil. Ainus mida kurdetakse, on et heli on kõrvaklappidega vaikne. Aga ma usun, et selle vastu aitavad väiksema takistusega klapid.
Poleks omale asus zenfone 2 ära võtnud oleks ilmselt ammu omale M2 Note koju toonud . Best bang for the buck hetkel kindlasti. Ma mõtlen eesti turul olemasolevatest, millel päris kohalik garantii olemas on.
_________________ 58017968 |
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
radarist
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2008
|
28.10.2015 09:38:08
|
|
|
| Gearbesti EU laos praegu M2 Note hind 136 euri. On tõenäoliselt hiina softiga, aga võtsin ikkagi ligi.
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RandomHero
HV veteran

liitunud: 30.12.2006
|
28.10.2015 11:04:22
|
|
|
kas kellelgi on kokkupuuteid Lenovo garantiiga? Arvan, et kui lenovo läpakaremonti sellega minna, naerdakse lihtsalt välja. Lenovo mobiiltelefonide lehel oli Euroopa siseste kontaktide hulk üldse kuidagi väga väike.
_________________ Kui sa ei kirjelda, mida sa müüd, kus sa asud või palju sa selle eest raha tahad, siis jätan endale õiguse pakkuda kauba eest 3 kummikana ja eeldan, et sa tood mulle kauba koju ära ka. |
|
| Kommentaarid: 134 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
126 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hippokrates
HV kasutaja
liitunud: 13.12.2012
|
28.10.2015 13:48:45
|
|
|
| l2bukast kirjutas: |
Kännukast igaljuhul tulevad M2 note I versioonid. Kahele inimesele juba soovitanud. Õele ja sõbrale. 7h SOT, kena ekraan. Flyme 4.5.4 android 5.1 baasil. Ainus mida kurdetakse, on et heli on kõrvaklappidega vaikne. Aga ma usun, et selle vastu aitavad väiksema takistusega klapid.
Poleks omale asus zenfone 2 ära võtnud oleks ilmselt ammu omale M2 Note koju toonud . Best bang for the buck hetkel kindlasti. Ma mõtlen eesti turul olemasolevatest, millel päris kohalik garantii olemas on. |
Bang for buck'i mõttes on Meizu M2 Note, Lenovo K3 Note ja Xiaomi Redmi Note 2 on ju kõik umbes täpselt samasse auku. Kusjuures Meizu on neist kolmest kõige väiksema jõudlusega - mõnele innukale geimerile on vahe oluline, teistele ilmselt mitte. Meizu puhul ei meeldi mulle ka mitte-eemaldatav aku.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pro7
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2004
|
28.10.2015 13:51:47
|
|
|
Ma nüüd pikemat aega Jiayu S3-e kasutanud. Antutu annab tulemuseks 46k. Mõned päevad tagasi panin Jiayu Germany lollipopi ka peale. Suurepärane telefon, ainus mure oli see, et Kitkatiga kippus aegajalt lambist restartima, aga Lollipopiga seda probleemi täheldanud ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
28.10.2015 22:49:35
|
|
|
| RandomHero kirjutas: |
| kas kellelgi on kokkupuuteid Lenovo garantiiga? Arvan, et kui lenovo läpakaremonti sellega minna, naerdakse lihtsalt välja. Lenovo mobiiltelefonide lehel oli Euroopa siseste kontaktide hulk üldse kuidagi väga väike. |
Thinkpadiremonti pole neid mõtet tõesti viia, aga sinna, kus endise IBM-iga midagi pistmist pole, vast ikka. Kui Eestist või vähemalt EU-st ostetud on.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
goclever
HV kasutaja
liitunud: 28.01.2013
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vidget
HV Guru

liitunud: 21.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005

|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
29.10.2015 11:50:33
|
|
|
| Arvestades spec-i, mõtettu vidin sellise raha eest.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksuuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.12.2007
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
29.10.2015 13:25:11
|
|
|
| Kärab küll, selline 235€ võiks tarbijaid olla küll.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005

|
29.10.2015 13:30:22
|
|
|
Täitsa korralik!
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tyyoyy
HV vaatleja
liitunud: 21.06.2015
|
29.10.2015 15:28:05
|
|
|
Ma korra ka olen ostnud nutikadseadmed.eu lehelt. Täitsa korralik, kaup tuleb ilusti kohale jne.. Euroopa laos gearbestis see on jah olemas, aga asi selles,et nutikadseadmed annavad ka garantii, seega kui miskit juhtub siis lihtne garantiisse anda. Lisaks Xiaomil on nüüd ka ju hooldustöökoda eestis, seega siinsamas tehakse kiirelt korda ka. kui kuskilt gearbestist tellida, siis kui miskit juhtub pead ikka selle hiinasse saatma ja see saatmine on juba päris kulukas. ning läheb kaua kuniks tagasi saad selle. ma igatahes soovitaksin seda lehte. sama on ka ju, et 1a.ee lehel http://www.1a.ee/telefonid_tahvelarvutid/mobiil_telefonid/mobiiltelefonid/doogee_valencia2_y100_pro_grey see telefon 172 euri aga hiinas saab juba 100 euriga kätte, ikkagi tasuks 1a-st osta, just garantii pärast jne.. Aga eks ise tead.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
hippokrates
HV kasutaja
liitunud: 13.12.2012
|
29.10.2015 15:53:50
|
|
|
| tyyoyy kirjutas: |
Ma korra ka olen ostnud nutikadseadmed.eu lehelt. Täitsa korralik, kaup tuleb ilusti kohale jne.. Euroopa laos gearbestis see on jah olemas, aga asi selles,et nutikadseadmed annavad ka garantii, seega kui miskit juhtub siis lihtne garantiisse anda. Lisaks Xiaomil on nüüd ka ju hooldustöökoda eestis, seega siinsamas tehakse kiirelt korda ka. kui kuskilt gearbestist tellida, siis kui miskit juhtub pead ikka selle hiinasse saatma ja see saatmine on juba päris kulukas. ning läheb kaua kuniks tagasi saad selle. ma igatahes soovitaksin seda lehte. |
Sa paistad sellest poest nii vaimustunud, et see sai sind lausa HVsse regama, et suurt rõõmusõnumit ka teistega jagada. Hakka või midagi kahtlustama.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
29.10.2015 16:07:16
|
|
|
see nutiseadmed.eu värk on vist siin foorumis kusagil läbi jalutanud. Ming case sellega oli...... ei mäleta täpsemalt
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Robska
HV kasutaja

liitunud: 07.10.2006
|
29.10.2015 16:11:49
|
|
|
Kas osta saab endiselt vaid kutsetega? Pildipealt ilus vaadata, natuke liiga sarnane küll iphone 5ga .
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksuuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.12.2007
|
29.10.2015 16:15:12
|
|
|
| Robska kirjutas: |
Kas osta saab endiselt vaid kutsetega? Pildipealt ilus vaadata, natuke liiga sarnane küll iphone 5ga :D . |
Tundub jah. Regasin end sinna.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tyyoyy
HV vaatleja
liitunud: 21.06.2015
|
29.10.2015 16:29:53
|
|
|
| hippokrates kirjutas: |
| tyyoyy kirjutas: |
Ma korra ka olen ostnud nutikadseadmed.eu lehelt. Täitsa korralik, kaup tuleb ilusti kohale jne.. Euroopa laos gearbestis see on jah olemas, aga asi selles,et nutikadseadmed annavad ka garantii, seega kui miskit juhtub siis lihtne garantiisse anda. Lisaks Xiaomil on nüüd ka ju hooldustöökoda eestis, seega siinsamas tehakse kiirelt korda ka. kui kuskilt gearbestist tellida, siis kui miskit juhtub pead ikka selle hiinasse saatma ja see saatmine on juba päris kulukas. ning läheb kaua kuniks tagasi saad selle. ma igatahes soovitaksin seda lehte. |
Sa paistad sellest poest nii vaimustunud, et see sai sind lausa HVsse regama, et suurt rõõmusõnumit ka teistega jagada. Hakka või midagi kahtlustama.  |
Muidugi ju sellepärast registreerisin suvel.. Ma lihtsalt räägin. Ta küsis, ma vastasin.. Sama ka ju 1a-ga nagu mainisin, müüvad hiinakaid küll, lihtsalt garantiiga. See garantii ju tähtis
|
|
| tagasi üles |
|
 |
riaak
HV Guru

liitunud: 22.09.2002
|
29.10.2015 16:31:42
|
|
|
Kindel, et nutikadseadmed garantii annab? Mingit firmat sealt tagant küll välja ei paista ja eraisik võib su lihtsalt kukele saata.
_________________ ¯\_(ツ)_/¯ |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
105 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tyyoyy
HV vaatleja
liitunud: 21.06.2015
|
29.10.2015 16:53:49
|
|
|
| riaak kirjutas: |
| Kindel, et nutikadseadmed garantii annab? Mingit firmat sealt tagant küll välja ei paista ja eraisik võib su lihtsalt kukele saata. |
No ma ostsin akupanga, mõne aja pärast see millegipärast ei töötanud enam, saatsin neile tagasi ja nad vahetasid selle lihtsalt välja uue vastu. Rohkem pole probleeme olnud sellega. Firma kohta ma ei oska midagi öelda, ise ka ei leidnud infot selle kohta. Aga alati saab ju nendega ühendust võtta ja üle küsida
|
|
| tagasi üles |
|
 |
GTC
HV kasutaja
liitunud: 31.01.2011
|
29.10.2015 16:58:15
|
|
|
Palun kas saaks XIAOMI telfonid Eesti hooldustöökoja kontakid ja aadfressi! Tänud ette juba
Tagasi Hiinasse saatmine pole sugugi kallis, minul läks 9.-Eur registreeritud postiga /ulefone be Touch 2 , mille olid imepisikesed valged täpid ekraanil, mis kasutamist ei seganud aga häisirised psühholoogisilt/ Gearbest-le tagasi ja full refund Gearbesti poolt. Seega 9.- Euri 1.5 kuulise kasutamise eest pole sugugi palju ja põnevust oli palju. Ma millegipärast ei usu eestimaist garantiid paraku hiina telefonidele.
| tyyoyy kirjutas: |
| hippokrates kirjutas: |
| tyyoyy kirjutas: |
Ma korra ka olen ostnud nutikadseadmed.eu lehelt. Täitsa korralik, kaup tuleb ilusti kohale jne.. Euroopa laos gearbestis see on jah olemas, aga asi selles,et nutikadseadmed annavad ka garantii, seega kui miskit juhtub siis lihtne garantiisse anda. Lisaks Xiaomil on nüüd ka ju hooldustöökoda eestis, seega siinsamas tehakse kiirelt korda ka. kui kuskilt gearbestist tellida, siis kui miskit juhtub pead ikka selle hiinasse saatma ja see saatmine on juba päris kulukas. ning läheb kaua kuniks tagasi saad selle. ma igatahes soovitaksin seda lehte. |
Sa paistad sellest poest nii vaimustunud, et see sai sind lausa HVsse regama, et suurt rõõmusõnumit ka teistega jagada. Hakka või midagi kahtlustama.  |
Muidugi ju sellepärast registreerisin suvel.. Ma lihtsalt räägin. Ta küsis, ma vastasin.. Sama ka ju 1a-ga nagu mainisin, müüvad hiinakaid küll, lihtsalt garantiiga. See garantii ju tähtis |
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tyyoyy
HV vaatleja
liitunud: 21.06.2015
|
29.10.2015 17:05:38
|
|
|
| GTC kirjutas: |
Palun kas saaks XIAOMI telfonid Eesti hooldustöökoja kontakid ja aadfressi! Tänud ette juba
Tagasi Hiinasse saatmine pole sugugi kallis, minul läks 9.-Eur registreeritud postiga /ulefone be Touch 2 , mille olid imepisikesed valged täpid ekraanil, mis kasutamist ei seganud aga häisirised psühholoogisilt/ Gearbest-le tagasi ja full refund Gearbesti poolt. Seega 9.- Euri 1.5 kuulise kasutamise eest pole sugugi palju ja põnevust oli palju. Ma millegipärast ei usu eestimaist garantiid paraku hiina telefonidele.
| tyyoyy kirjutas: |
| hippokrates kirjutas: |
| tyyoyy kirjutas: |
Ma korra ka olen ostnud nutikadseadmed.eu lehelt. Täitsa korralik, kaup tuleb ilusti kohale jne.. Euroopa laos gearbestis see on jah olemas, aga asi selles,et nutikadseadmed annavad ka garantii, seega kui miskit juhtub siis lihtne garantiisse anda. Lisaks Xiaomil on nüüd ka ju hooldustöökoda eestis, seega siinsamas tehakse kiirelt korda ka. kui kuskilt gearbestist tellida, siis kui miskit juhtub pead ikka selle hiinasse saatma ja see saatmine on juba päris kulukas. ning läheb kaua kuniks tagasi saad selle. ma igatahes soovitaksin seda lehte. |
Sa paistad sellest poest nii vaimustunud, et see sai sind lausa HVsse regama, et suurt rõõmusõnumit ka teistega jagada. Hakka või midagi kahtlustama.  |
Muidugi ju sellepärast registreerisin suvel.. Ma lihtsalt räägin. Ta küsis, ma vastasin.. Sama ka ju 1a-ga nagu mainisin, müüvad hiinakaid küll, lihtsalt garantiiga. See garantii ju tähtis |
|
Ega ma ekspert ei ole ja kõike ka ei tea, ma ise ei kasuta Xiaomit.. Lihtsalt kunagi kuulsin, et nüüd on neil hooldudtöökoda, muud ei midagi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
GTC
HV kasutaja
liitunud: 31.01.2011
|
29.10.2015 17:21:48
|
|
|
Ega ma ekspert ei ole ja kõike ka ei tea, ma ise ei kasuta Xiaomit.. Lihtsalt kunagi kuulsin, et nüüd on neil hooldudtöökoda, muud ei midagi.
Kas Sa ise ka ikka aru saad kui absurdne see mõttekäik on Sul: XIAOMIT ei müüda siin regioonis ametlikult ja äkki tekib siia hooldustöökoda XIAOMi-le
Palun ära levita siin kuulujutte, siin on rohkem arutelu selle üle kes millise telefoni tellinud Hiinast ja milline on kasutajakogemus, ning samuti saab head nõud ka tehnilistes küsmustes siit.
viimati muutis GTC 29.10.2015 17:29:25, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
29.10.2015 17:31:47
|
|
|
Nutikadseadmed.eu
Arvestades et firma ei suvatse oma registriandmeid anda ja on isegi näinud vaeva, et serveri WHOIS registreerija peita, siis mina küll seda usaldama ei kipuks. Kui firma registriinfo mitte avalikustamine pole halb äritava, siis mis veel on?
Piisab neil kodulehelt meil ja telefon ära võtta ja ongi kõik.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
29.10.2015 17:36:54
|
|
|
| lightbluefox kirjutas: |
Nutikadseadmed.eu
Arvestades et firma ei suvatse oma registriandmeid anda ja on isegi näinud vaeva, et serveri WHOIS registreerija peita, siis mina küll seda usaldama ei kipuks. Kui firma registriinfo mitte avalikustamine pole halb äritava, siis mis veel on?
Piisab neil kodulehelt meil ja telefon ära võtta ja ongi kõik. |
Vabalt võib olla mingi eraisik, kes tellib sarnaselt seadmed lihtsalt Hiianst ja müüb antud veebi kaudu edasi.
Registrant
Name NutS - Nutikad Seadmed
Organisation NutS - Nutikad Seadmed
Asutust ei eksisteeri, kuid tel ja aadress on olemas http://www.eurid.eu/en/whois-search
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
29.10.2015 17:41:16
|
|
|
| WäntWõll, Arvestades, et ei müüda 4 telefoni, siis puhta loll peab olema kes äri eraisiku alt teha tahab, kui meil on selle jaoks piiratud vastutusega äriühing võimalik luua.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
29.10.2015 18:31:08
|
|
|
ei ära saa valesti aru, mul ikka päris ükskõik
Ma oskan ise hinnata riske ja osta Hiinast otse vajadusel.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|