|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
10.10.2015 14:21:24
|
|
|
mul näitab GOG et 17GB on vaja tõmmata Mul saab varsti iga witcheri uuendustega arvuti kõvaketas täis... witcher 3 jaoks on vaja eraldi ketas osta vist
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
10.10.2015 15:20:16
|
|
|
| NATAS999 kirjutas: |
| KrisVr kirjutas: |
| Patch väljas, GOG versioon on 10GB, Steamis veel suurem! |
6.7GB on väiksem kui 10GB! |
Aa steamis hoopis 6.7GB!?
Siis GoG Galaxy's oli suurem, 16-17GB, aga GoG kodulehelt saab ka kokkupakitud uuenduse, 10GB.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
noonius
HV kasutaja

liitunud: 20.08.2002
|
10.10.2015 16:13:30
|
|
|
nalja teete või? mul tõmbab gog'st praegu mingit 17GB patchi.
_________________
| tsitaat: |
Mingi paks pihv paugub siin
|
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
10.10.2015 16:54:43
|
|
|
Jap, Steamis näitas lõpuks 6.7GB, reserveeris kõvakettalt ära. Toimetamised tehtud sai, siis oli samapalju SSD mahtu jälle nagu enne(enamp vähemp) ehk andis tagasi salvestusruumi.
Ma pole küll tükimat aega W3 enam mänginud aga ongi hea- nüüd sai Ultra peale ka veel sätteid tõstetud- väga ilus näeb ikka välja.
2 pudeli kiirkasutuspesa on juurde tekkinud ning paistab, et rüüd ja üldse on detailsust juurde saanud. Kivakesed ja pudelid nägid ka uhkemad välja.
Oli veel üks 35lvl Arch Griffini leping jäänud lõpetada, ise 34lvl ja täiustatud Griffin armoriga oli ikka liiga lihtne:P
Mängu graafika sujuvust ei oska võrrelda, teine kaart masinas. HairWorksiga näevad Griffinid ja elukad uhkemad välja küll, aga kas see ka ~40% jõudluse kadu ka väärt on? Ei tea kas patch või Ultra sätted aga verd lendas ohtramalt kui ühe hoobiga nekkereid pooleks raius...
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihv
HV veteran

liitunud: 27.08.2002
|
10.10.2015 18:26:47
|
|
|
| noonius kirjutas: |
| nalja teete või? mul tõmbab gog'st praegu mingit 17GB patchi. |
Kogu see GoG teema ongi üks naljanumber, iga patch mis ma olen tõmmanud on reaalselt terve mängu uuesti installinud, ajuvaba.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
10.10.2015 18:38:17
|
|
|
| Tõmmake otse GoG.com kodulehelt! Logigie sisse, Library, Witcher 3 ja sealt on kõik eraldi olemas. Enamus patchid on olnud ~2GB, laed alla, install ja kõik. Viimane patch muidugi 10GB.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
13.10.2015 04:06:37
|
|
|
Hoidke alt koletised, pead hakkavad lendama. Või siis minu New Game->Hearts Of Stone puhul pudelid ja pommid.
Saabki uues mängus uute omadustega mängida. Jõudis ka kohale, miks neid rohelisi mutagene vaja on, 100 HP-st saab vastavate arendustega 1000HP-d. Miskit uus poodnik ka tekkinud, üles ei leidnud veel...
2.1GB vaja ainult alla laadida enne.
Huvitav, ega vist vanale mängule(salvestusele) HoS külge ei poogi ennast?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
13.10.2015 07:18:27
|
|
|
new game+ võiks/peaks ikka dlc osad ka töötama, muidu oleks see new game+ mõttetu ju suht.
ise pole veel suutnud mängu läbi teha, kuigi teen põhimõtteliselt speedruni, ehk ainult main stoory, ja contractid ja secondaryd jätan vahele.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
13.10.2015 09:13:17
|
|
|
expansion on saadaval lisa main questina nee new game'is kui new game +'is. Loogiline, tegemits on lihtsalt lisa questiga.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
13.10.2015 16:33:43
|
|
|
Hmm huvitav. New Game+ ei näegi kusagil valikus endal, vb pole kõiki lisasid tõmmanud. Hulganisti armor jne DLC ka nimistust puudu...
New Game alt saab siis ainult HoS alustada, muu jääb kõrvale(mäng läbi juba, siis suurt erinevust ei ole) või saab ka vana mängu pealt peaülesandena juurde HoS ülesande.
Hea oligi, et kohe uue mängu võtsin, mõtlesingi vaikselt võimed ümber jagada, aga samas ei raatsi ka vanal tegelasel. Kõik võimed sisse harjunud.
Uue mänguga sai enam vähem samasse suurusjärku tasemega tegelase: lvl 32 vs vana lvl 34 ning võimepunkte ka samapalju. Sama võimsa varustuse ka, enam vähem. Teebki tiba huvitavamaks kui liiga tugev pole.
Uus kaupmees\sepp on midagi, mida DII aegadest oleks oodanud korralikus RPG-s. Peab talle veel varustust koguma loomulikult, seega täpselt ei tea mida kokku keerab, aga tasub kindlasti uurida.
Sai siis mindud rohelist teed pidi ja "nõiajookide" andeid kasutatud. Ma saan aru, et sel rajal tuleb elusid kõvasti juurde lisada ning nõiajookide abiga lihtsalt vastane ära peksta. Märke ei täiendanud, ainult mõned kiired ja tugevad rünnakud sai lisatud. Kahju, et Adrenaline Points seisab täiesti kasutult, Sign peal oli võimalus neid ära kasutada- General alt Rage Management.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
14.10.2015 22:56:08
|
|
|
| Vael, new game + skaleerib kõik vastased üles, ehk siis vastased sinuga võrreldes ikka enamvähem sama tugevad. ise lvl30 või 31 vms, ja kõik questid näitab ka kohe alguses recommended leveliks sama, mis su tegelane eelmise mängu lõpuks oli. vastased alguses ka kohe juba nii tugevad, et kui sai tavalise new game'ga lvl1 tegelasega ilusti jagu, siis nüüd NG+ alustades sain suht kiirelt kohe surma.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
15.10.2015 01:49:03
|
|
|
NATAS999, hetkel lihtsalt New Game ja Hearts of Stone ka päris lõbus, ise lvl 32 ja lvl 32-37 hundid\metssead. Pole enam 1 löögi võitlused 5 taseme kollidega. Huvitav, kas siis HoS tasakaalustas ka olukorda?
Päris palju uusi kohti ikka sääl Oxenfurdist idas, pole väga sealkandis kolanud.
Kui "märkide" võimete kasutamisel oli Light\Medium kaitserõivastus kasulik, siis pudelite(Alchemy) peal elades on vist mõttekam hakata Heavy Armorit selga ajama ?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
15.10.2015 07:06:51
|
|
|
| a sellele ma väga tähelepanu ei pöörand esimest playthroughd tehes, kas ja kui palju kollide lvl kaasa tuleb. lihtsalt see oli huvitav, et new game+ mängu alguses olevatele kollidele oli suht raske tappa anda, kuigi põmst oleks pidand 30x tugevama chariga olema neile äärmiselt lihtne tappa anda.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
17.10.2015 20:52:36
|
|
|
| Üks kiire küsimus,kas selle new game + kaob kõik mu level ja relvaarsenal ära, ehk nagu otsast peale või jääb kõik alles ? ja seda hearts of stone saan kus kohast mängima hakata ?
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
17.10.2015 20:58:39
|
|
|
| Gap, absoluitselt kõik jääb alles, aga arvesta sellega, et new game + lisab kõikidele asjadele sinu eelmise mängu lõpust jäänud leveli, ehk heartsi lvl30 asemel on sul new game + seda mängima hakates recommended level 60 ja üle selle. heartsi saad mängida ka kohe ilma mängu üldse mängimata, pannakse kohe õigesse kohta ja luuakse karakter, kellega seda on võimalik mängida. new game alustades saad seda tegema hakata põmst kohe peale white orchardis stoory asjade lõpetamist.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
17.10.2015 21:13:27
|
|
|
| aaa, stashi kohta ei oska kommenteerida, aga inventory ja varustus jääb küll kõik alles v.a. retseptid ja schematicsid vms.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
22.10.2015 14:34:14
|
|
|
Kel huvi, siis mul üks kiles The Witcher 3: Hearts of Stone'ga tulnud kaardikomplekt üle
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UKoort
HV kasutaja
liitunud: 05.09.2002
|
22.10.2015 16:26:47
|
|
|
| On keegi selle Hearts of Stone'i juba läbi ka teinud? Kuidagi vaiksed kõik, võtab rohkem aega kui 10 tundi?
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
22.10.2015 17:26:16
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
Kel huvi, siis mul üks kiles The Witcher 3: Hearts of Stone'ga tulnud kaardikomplekt üle  |
mõtled gwenti?
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rand0m
HV vaatleja

liitunud: 10.06.2013
|
22.10.2015 18:16:30
|
|
|
| UKoort, kindlasti on. Endal kulus vist ~13h (Expansioni storyt küll vist veits vähem seal) Death Marchil. Endale meeldis küll tohutult: hoopis teistsugune kogemus võrreldes mängu endaga. Hearts of Stone'i lõpuvalik on ka üpris oluline minu silmis.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
23.10.2015 15:09:20
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
Kel huvi, siis mul üks kiles The Witcher 3: Hearts of Stone'ga tulnud kaardikomplekt üle  |
Oleks küll huvi.
Ma vaatasin, et Rahva Raamatus on Witcheri lauamäng ka müügil.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zwky
HV vaatleja
liitunud: 07.01.2013
|
23.10.2015 17:23:00
|
|
|
Tere
Kas selline quest nagu "Skellige most wanted" on hetkel võimalik läbi teha? Ükskõik kuidas ma proovin, ikkagi jääb see libahunt peale peksa saamist ilma eludeta sinna tõmblema ja ma ei saa questi lõpetada. Veidi küll googeldasin, aga ei leidnud midagi erilist. Lihtsalt, et on bug aga muud midagi. Mängin PS4 peal.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
23.10.2015 17:31:37
|
|
|
| zwky kirjutas: |
Tere
Kas selline quest nagu "Skellige most wanted" on hetkel võimalik läbi teha? Ükskõik kuidas ma proovin, ikkagi jääb see libahunt peale peksa saamist ilma eludeta sinna tõmblema ja ma ei saa questi lõpetada. Veidi küll googeldasin, aga ei leidnud midagi erilist. Lihtsalt, et on bug aga muud midagi. Mängin PS4 peal. |
PC peale tuli just 1.11 uuendus, mis peaks selle questi ära parandama. Paari päevaga peaks konsoolidele see patch ka tulema!
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zwky
HV vaatleja
liitunud: 07.01.2013
|
23.10.2015 17:46:12
|
|
|
| KrisVr kirjutas: |
| zwky kirjutas: |
Tere
Kas selline quest nagu "Skellige most wanted" on hetkel võimalik läbi teha? Ükskõik kuidas ma proovin, ikkagi jääb see libahunt peale peksa saamist ilma eludeta sinna tõmblema ja ma ei saa questi lõpetada. Veidi küll googeldasin, aga ei leidnud midagi erilist. Lihtsalt, et on bug aga muud midagi. Mängin PS4 peal. |
PC peale tuli just 1.11 uuendus, mis peaks selle questi ära parandama. Paari päevaga peaks konsoolidele see patch ka tulema! |
Aitäh! Ega siis midagi kui oodata.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
23.10.2015 22:01:29
|
|
|
v1.11 uuenduspaki muudatuste nimekiri: http://wpc.4d7d.edgecastcdn.net/004D7D/media/THE%20WITCHER%203/Pdf/patch_1_11_changelog_en.pdf
Spoiler 
Kiilakas hobune kadus ära jah:P
Raskusastmeid tasakaalustati, minu arust olid ämblikutega võitlused isegi põnevad. Dancing Star peaks nüüd dämmi tegema.
Ofieri mage tehti midagi, peaks olema Aard vastu ka immuune nüüd? Ega talle nagunii miskit mõiganud...
Veel balanseerimist ja mõne ülesande parandamist:
Nojah õigel ajal tuli välja, mul sai mäng läbi just. Üle 25h läks, aga ma kogusin manti, eriti taimi pommide jaoks ka uuesti(Reliever Decoction). Lisaülesandeid ja kolle, kes ette sattus, nendega "tegelesin" ka. Igaljuhul raha läks asja ette. Ülesanded olid rohkem läbi mõeldud: näiteks jälgi tuli paksu rohu seest mõnikord ikka tükk aega taga otsida. Jutt oli parem kui kõrvallood algmängus, mis olid paremad kui pealugu. Ehk parim lugu minu meelest siiani, ülesanded olid ka erinevad natuke põhimängust. Lõpuks sai varandust ka, kuigi vahepeal oli mõttetu vaimudega taplemine, kus varustus läks läbi juba ühe kolli tapmisega ning leida-osta polnud ka paranduseks tööriiste kusagilt, rääkimata varandusejahist. Seega, kes tegema hakkab veel, alati tasub hunnik Armor\weapon repair kitte kaasas tirida. Algloos polnud tööriistakomplektide kaasaskandmine nii oluline.
Võitlus on ka muutunud vahepeal, stagger\stun võtab ikka nii võhmale, et 90% elusid võib ära kaotada kohapeal tuikumise ajal. Põhimängust ei mäleta nii olulist tagasilööki. Inimestega võitlemist oli ka piisavalt, kui röövlikoopasse minna. Mul sai küll isu täis(loe sain korralikult peksa, kobadega lõpetasin ära Blood and Bones raskusel;)).
Võitluse kohapealt veel niipalju, et raske löök ei töötanud pool ajast, sai ainult pärast kerget lööki kasutada ja siis ka üks hoop järjest. Mõnikord ei lugenud parema hiireklahvi klõbistamine üldse... Mingi bug või peabki nii olema? Ja no pommide loopimine ning märkide kasutamine on ikka uimane, peab mitu kukerpalli tagasi tegema ja siis ootama pool minutit, et saaks kasutada. Selle aja peale hüppavad vaenlased turja juba ning katkestavad kasutuse ära. Kuidagi kasutu tundub...
[/spoiler]
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
24.10.2015 12:54:02
|
|
|
| libe kirjutas: |
| beastbeats kirjutas: |
Kel huvi, siis mul üks kiles The Witcher 3: Hearts of Stone'ga tulnud kaardikomplekt üle  |
mõtled gwenti? |
Jah
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
26.10.2015 08:21:05
|
|
|
| oskab keegi öelda, kus kohast ja kelle käest punaseid mutageene saaks? lesser red mutagen siis nimelt tarvis. nekkerid peaksid vist mingi jutu järgi neid puistama, aga pole nagu väga joppand sellega.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
26.10.2015 09:22:56
|
|
|
Crookback bog it is then jääb üle vaid loota, et patchiga tüüpide respawni ära pole kaotatud
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
26.10.2015 13:52:37
|
|
|
| NATAS999 kirjutas: |
| oskab keegi öelda, kus kohast ja kelle käest punaseid mutageene saaks? lesser red mutagen siis nimelt tarvis. nekkerid peaksid vist mingi jutu järgi neid puistama, aga pole nagu väga joppand sellega. |
Fiend Crookback bogist lõunas viskab üsna tihti.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
28.10.2015 19:10:49
|
|
|
| sukelduja kirjutas: |
| NATAS999 kirjutas: |
| oskab keegi öelda, kus kohast ja kelle käest punaseid mutageene saaks? lesser red mutagen siis nimelt tarvis. nekkerid peaksid vist mingi jutu järgi neid puistama, aga pole nagu väga joppand sellega. |
Fiend Crookback bogist lõunas viskab üsna tihti. |
hetkel patch 1.11 peal, käisin seal fiendi juures, viskas aint mingi junni ja sinise mingi arvatavasti fiendi mutageni. mediyeerimisega uut fiendi ei tule.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
28.10.2015 20:32:34
|
|
|
| NATAS999 kirjutas: |
| sukelduja kirjutas: |
| NATAS999 kirjutas: |
| oskab keegi öelda, kus kohast ja kelle käest punaseid mutageene saaks? lesser red mutagen siis nimelt tarvis. nekkerid peaksid vist mingi jutu järgi neid puistama, aga pole nagu väga joppand sellega. |
Fiend Crookback bogist lõunas viskab üsna tihti. |
hetkel patch 1.11 peal, käisin seal fiendi juures, viskas aint mingi junni ja sinise mingi arvatavasti fiendi mutageni. mediyeerimisega uut fiendi ei tule. |
red mutagene sai nekker warrioritelt, mitte fiendilt
skelliges oli mingi põld, kus oli vaja nest põlema panna - kui seda olid juba varem teinud, kuid kõik ära lootinud, siis hoolimata sellest oli neid neste võimalik korduvalt põletada ja kui jätsid midagi sinna pessa alles, ehk siis ei lootinud kõike, siis eemale minnes ja tagasi minnes oli võimalik pesa uuesti lootida ja red mutagen saada
minu mälu järgi oli see red mutagen, kuna ise ka jagelesin nende kogumisega
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
28.10.2015 20:55:06
|
|
|
libe, okei, selge, eks siis proovin skelliges õnne, kui kunagi sinna jõuan, hetkel veel niipea sinna plaanis minna pole. velenis palju asju tegemata. seekordne ploughthrough tuleb vääääääääga pikk.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
29.10.2015 10:00:38
|
|
|
| NATAS999 kirjutas: |
| sukelduja kirjutas: |
| NATAS999 kirjutas: |
| oskab keegi öelda, kus kohast ja kelle käest punaseid mutageene saaks? lesser red mutagen siis nimelt tarvis. nekkerid peaksid vist mingi jutu järgi neid puistama, aga pole nagu väga joppand sellega. |
Fiend Crookback bogist lõunas viskab üsna tihti. |
hetkel patch 1.11 peal, käisin seal fiendi juures, viskas aint mingi junni ja sinise mingi arvatavasti fiendi mutageni. mediyeerimisega uut fiendi ei tule. |
Fiend visab kõiki kolme mutageni. Vähemalt enne tegi nii. Võimalik, et fiendi respawn on ära patchitud.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
29.10.2015 11:02:08
|
|
|
| sukelduja, seal crookback bogi juures ole fiend viskas kõike muud, aga mitte lesser red mutageni. vb mul lvl veel liiga madal.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UMMI9999
HV kasutaja

liitunud: 02.11.2004
|
29.10.2015 11:49:08
|
|
|
Parim koht, mis ise leidsin on Skellige kirdeosas Whale Graveyard ümburses.
Vaata kaarti siit:
https://witcher3map.com/s/#6/-13.710/25.214
Algselt on seal vist mingid bandiidid, hävitad need ära ja tekivad Nekkerid. (Kui kohe ei teki, siis kiire reis teisele kaardile ja tagasi) Nekkereid on fast travel koha lähedal umbes 4-6, liikudes mööda mereäärt loode suunas on teine sama suur kari veel. Mediteerides nad ei respawni, vahel tekib paar tükki küll tagasi, aga enamasti mitte. Aitab kui fast travelida teisele kaardile (Velen/Novigrad) ja siis tagasi. Mõistagi saab nendelt kõiki mutagene ja kuna punased on kõige haruldasemad, siis võib nende kogumisega igal juhul veidi aega minna.
_________________ Quid est veritas?
Kes teab vastust? |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
01.11.2015 02:32:02
|
|
|
Üks lüke, mis HoS-ga witcherile lahedama nägemise andis, on päikeseprillide lisamine. Kusagil mõrvari omad vedelesid, alati saab "taskus" hoida ja peas kanda \o-o/.
JABIA-s oli ka sama: " Those make your merc look cool". Muud omadust pole avastanud veel...
Kuigi TIP loading screen all ütleb, et kõvasti pekstes saab kilbi käest Knightidelt, õnnestus see ainult korra terve mängu jooksul. Sai eraldi proovitud ja nurka aetud ning mingi 20 kerget hoopi jagatud järjest, ei midagist. Rasket hoopi ei saa nende vastu üldse kasutada?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
01.11.2015 10:24:13
|
|
|
| UMMI9999 kirjutas: |
Parim koht, mis ise leidsin on Skellige kirdeosas Whale Graveyard ümburses.
Vaata kaarti siit:
https://witcher3map.com/s/#6/-13.710/25.214
Algselt on seal vist mingid bandiidid, hävitad need ära ja tekivad Nekkerid. (Kui kohe ei teki, siis kiire reis teisele kaardile ja tagasi) Nekkereid on fast travel koha lähedal umbes 4-6, liikudes mööda mereäärt loode suunas on teine sama suur kari veel. Mediteerides nad ei respawni, vahel tekib paar tükki küll tagasi, aga enamasti mitte. Aitab kui fast travelida teisele kaardile (Velen/Novigrad) ja siis tagasi. Mõistagi saab nendelt kõiki mutagene ja kuna punased on kõige haruldasemad, siis võib nende kogumisega igal juhul veidi aega minna. |
https://witcher3map.com/v/#3/-43.26/-0.70/m=-46.010,52.560
ise sain neid sealt, kui mälu ei peta
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UMMI9999
HV kasutaja

liitunud: 02.11.2004
|
01.11.2015 12:46:27
|
|
|
| Vael kirjutas: |
Üks lüke, mis HoS-ga witcherile lahedama nägemise andis, on päikeseprillide lisamine. Kusagil mõrvari omad vedelesid, alati saab "taskus" hoida ja peas kanda \o-o/.
JABIA-s oli ka sama: " Those make your merc look cool". Muud omadust pole avastanud veel...
Kuigi TIP loading screen all ütleb, et kõvasti pekstes saab kilbi käest Knightidelt, õnnestus see ainult korra terve mängu jooksul. Sai eraldi proovitud ja nurka aetud ning mingi 20 kerget hoopi jagatud järjest, ei midagist. Rasket hoopi ei saa nende vastu üldse kasutada? |
Kilp tulebki/lagunebki nende käest ära raskete löökidega, kui vastase stamina otsa saab. Puidust kilpidega vahel mul töötab, mingite parematega pole alati õnnestunud, lihtsam on teised vennad maha võtta, siis kiire Axii ja ongi surnud.
See on see koht, kus neli nekkerite pesa koos, mäletan, et seal kogusin ise Nekker heart'e ja Nekker Warrior liver'eid, kuna ka peale pesa hävitamist spawnisid Nekkerid sinna tagasi. Mutagene ei mäleta, et oleksin saanud, nad on seal madala leveliga, punased mutagenid vist alla 18 level vastase ei tule. Veleni kaardil oli parim koht vist see Crookback Bogist lõunapoole asuv piirkond, mida siingi mainiti. Seal oli üks Fiend ja siis kari Arachasid, ei mäleta ainult, kas viimased punaseid mutagene ka drop'isid, aga sinna oli tüütult pikk tee jalutada iga kord peale fast travelit, nii et eelistasin Skelliget.
_________________ Quid est veritas?
Kes teab vastust? |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
01.11.2015 13:12:08
|
|
|
| UMMI9999 kirjutas: |
| Vael kirjutas: |
Üks lüke, mis HoS-ga witcherile lahedama nägemise andis, on päikeseprillide lisamine. Kusagil mõrvari omad vedelesid, alati saab "taskus" hoida ja peas kanda \o-o/.
JABIA-s oli ka sama: " Those make your merc look cool". Muud omadust pole avastanud veel...
Kuigi TIP loading screen all ütleb, et kõvasti pekstes saab kilbi käest Knightidelt, õnnestus see ainult korra terve mängu jooksul. Sai eraldi proovitud ja nurka aetud ning mingi 20 kerget hoopi jagatud järjest, ei midagist. Rasket hoopi ei saa nende vastu üldse kasutada? |
Kilp tulebki/lagunebki nende käest ära raskete löökidega, kui vastase stamina otsa saab. Puidust kilpidega vahel mul töötab, mingite parematega pole alati õnnestunud, lihtsam on teised vennad maha võtta, siis kiire Axii ja ongi surnud.
See on see koht, kus neli nekkerite pesa koos, mäletan, et seal kogusin ise Nekker heart'e ja Nekker Warrior liver'eid, kuna ka peale pesa hävitamist spawnisid Nekkerid sinna tagasi. Mutagene ei mäleta, et oleksin saanud, nad on seal madala leveliga, punased mutagenid vist alla 18 level vastase ei tule. Veleni kaardil oli parim koht vist see Crookback Bogist lõunapoole asuv piirkond, mida siingi mainiti. Seal oli üks Fiend ja siis kari Arachasid, ei mäleta ainult, kas viimased punaseid mutagene ka drop'isid, aga sinna oli tüütult pikk tee jalutada iga kord peale fast travelit, nii et eelistasin Skelliget. |
mtagene sai sealt pesasid lootides, mitte nekkeritelt, kui pessa mingi asja alles jätsid ja siis paar sammu eemale kõmpisid ja tagasi pesa juurde, siis sai pesa jälle täiesmahus lootida
väga võimalik muidugi, et ajan mingi teise asjaga segamini
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
06.11.2015 15:24:17
|
|
|
Peamängu tegin eile läbi, kokku läks ~141h! Mängisin täiesti vabalt, mis pähe tuli või kes/mis ette jäi. Vahepeale storyt, sidequeste, niisama avastamist ja mängu lõpuks sai ka 3 peamist Witcher geari Master'i peale tehtud.
Uskumatult hea mäng, üks parimaid mida mänginud olen. Suur elav maailm, kus läheks vast veel kümneid ja kümneid tunde, et seda avastada. Head ja huvitavad karakterid, mõnus combat!
Sidequestide koha pealt oli lihtsamaid, aga oli queste mis läksid päris sügavale ja huvitavaks. Väga palju erinevust oli, kunagi ei teadnud, mis järgmiseks tuleb või kes tegelikult asja taga oli! Tõsiselt head olid mõned questid!
Kokkuvõttes kõik maailm, karakterid, story, questid jne töötas omavahel väga hästi ja oli seotud! Veelkord üks parimaid mänge mida mänginud ja selle aasta GoTY. Paari päeva pärast võtan Expansioni käsile! DLC ja HoS Witcher Geari üritan ka kokku saada.
Story lõpp!
Spoiler 
Ciri sai Witcheriks, millega olin väga rahul!
Ma olin ka vist üks vähestest kes väga Gwenti ei puutunud!
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcmarta
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2008
|
06.11.2015 19:54:55
|
|
|
Ma olen mänginud 136+h aga mäng on alles 36% läbitud .(30+ h on tegelikult eelmisest seivist mällu jäänud). Kui Windows 10 peale lasin kustus save game ära. Aga mängu aeg salvestus Gogi ära.
Naudin täiega, ostsin juba Expansioni ära.
Päras uuendus on witcher sense lahjemaks jäänud mis mind natuke häirib. Varem oli lihtsam ujudes/ paadiga sõites kirste vee alla märgata. Jala jälgede leidmine on ka nüüd raskem suht lähedal pead olema, et märgata neid.
Ja kõige rohkem segab karakteri liikumine ikka, nii koba lihtsalt. Liikumine võiks olla nagu GTA5-s. Viimses on minuarust väga hea karakteri juhitavus.
Kokkuvõtteks on tegemist ikka väga hea mänguga, kümnest annaks üheksa punkti.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
08.11.2015 11:34:24
|
|
|
Alustasin NG+ kõige raskema raskusastmega - olen mänginud ca 7 tundi, tegelasel Viper täisset ja lv40; kuid aru küll ei saa, et raskem oleks
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
08.11.2015 13:55:01
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
Alustasin NG+ kõige raskema raskusastmega - olen mänginud ca 7 tundi, tegelasel Viper täisset ja lv40; kuid aru küll ei saa, et raskem oleks  |
Endal new game + level 50 ja eelviimane raskus tase. Omalaadsete vastastega ei ole raske aga kuna ma võtan enamasti 10+ astet kõrgemad questid ette siis kohati on raske. Üks löök ja vsio. Isegi oma leveliga tüübid pihta sades võtavad ühe korraga pooled elud maha. Ehk siis dodge ja quen signt on suht kohustuslikud.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
08.11.2015 15:25:56
|
|
|
| tsitaat: |
Ehk siis dodge ja quen signt on suht kohustuslikud.
|
Quen'i viskab automaatselt võitluse alguses peale - üks kasulikumaid asju mis HoS DLC mängimisel sai
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
08.11.2015 16:12:36
|
|
|
mcmarta, kusagil seadetes tuli kunagi sisse alternatiivne liikumisviis. Mulle meeldis algupärane rohlem,jäi see peale.
Enne just oligi liiga lihtne witcher sensiga jälgede ajamine, nüüd tekibki tunne nagu jälitaks ja otsiks.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
08.11.2015 16:20:41
|
|
|
enhanced legendary feline gauntlets diagrammi otsides tuli kohe suht selle koha juures mingi n.ö. quest, ghoulid ja alghoulid viskasid päris isukalt lesser red mutagene. sain lõpuks 40%+40% attack powerit juurde 2 greater red mutageniga
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
08.11.2015 16:22:07
|
|
|
minu teada on ainult enchanced feline gauntlets,mingit legendary seal küll pole
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|