Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Witcher 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 42, 43, 44  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 10.10.2015 14:21:24 vasta tsitaadiga

mul näitab GOG et 17GB on vaja tõmmata icon_eek.gif Mul saab varsti iga witcheri uuendustega arvuti kõvaketas täis... witcher 3 jaoks on vaja eraldi ketas osta vist icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2015 15:20:16 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
KrisVr kirjutas:
Patch väljas, GOG versioon on 10GB, Steamis veel suurem!
6.7GB on väiksem kui 10GB!


Aa steamis hoopis 6.7GB!? icon_redface.gif

Siis GoG Galaxy's oli suurem, 16-17GB, aga GoG kodulehelt saab ka kokkupakitud uuenduse, 10GB.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noonius
HV kasutaja
noonius

liitunud: 20.08.2002




sõnum 10.10.2015 16:13:30 vasta tsitaadiga

nalja teete või? mul tõmbab gog'st praegu mingit 17GB patchi.
_________________
tsitaat:

Mingi paks pihv paugub siin
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 10.10.2015 16:54:43 vasta tsitaadiga

Jap, Steamis näitas lõpuks 6.7GB, reserveeris kõvakettalt ära. Toimetamised tehtud sai, siis oli samapalju SSD mahtu jälle nagu enne(enamp vähemp) ehk andis tagasi salvestusruumi.

Ma pole küll tükimat aega W3 enam mänginud aga ongi hea- nüüd sai Ultra peale ka veel sätteid tõstetud- väga ilus näeb ikka välja.
2 pudeli kiirkasutuspesa on juurde tekkinud ning paistab, et rüüd ja üldse on detailsust juurde saanud. Kivakesed ja pudelid nägid ka uhkemad välja.

Oli veel üks 35lvl Arch Griffini leping jäänud lõpetada, ise 34lvl ja täiustatud Griffin armoriga oli ikka liiga lihtne:P

Mängu graafika sujuvust ei oska võrrelda, teine kaart masinas. HairWorksiga näevad Griffinid ja elukad uhkemad välja küll, aga kas see ka ~40% jõudluse kadu ka väärt on? Ei tea kas patch või Ultra sätted aga verd lendas ohtramalt kui ühe hoobiga nekkereid pooleks raius...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 10.10.2015 18:26:47 vasta tsitaadiga

noonius kirjutas:
nalja teete või? mul tõmbab gog'st praegu mingit 17GB patchi.


Kogu see GoG teema ongi üks naljanumber, iga patch mis ma olen tõmmanud on reaalselt terve mängu uuesti installinud, ajuvaba.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2015 18:38:17 vasta tsitaadiga

Tõmmake otse GoG.com kodulehelt! Logigie sisse, Library, Witcher 3 ja sealt on kõik eraldi olemas. Enamus patchid on olnud ~2GB, laed alla, install ja kõik. Viimane patch muidugi 10GB.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 13.10.2015 04:06:37 vasta tsitaadiga

Hoidke alt koletised, pead hakkavad lendama. Või siis minu New Game->Hearts Of Stone puhul pudelid ja pommid.
Saabki uues mängus uute omadustega mängida. Jõudis ka kohale, miks neid rohelisi mutagene vaja on, 100 HP-st saab vastavate arendustega 1000HP-d. Miskit uus poodnik ka tekkinud, üles ei leidnud veel...
2.1GB vaja ainult alla laadida enne.
Huvitav, ega vist vanale mängule(salvestusele) HoS külge ei poogi ennast?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 13.10.2015 07:18:27 vasta tsitaadiga

new game+ võiks/peaks ikka dlc osad ka töötama, muidu oleks see new game+ mõttetu ju suht.

ise pole veel suutnud mängu läbi teha, kuigi teen põhimõtteliselt speedruni, ehk ainult main stoory, ja contractid ja secondaryd jätan vahele.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2015 09:13:17 vasta tsitaadiga

expansion on saadaval lisa main questina nee new game'is kui new game +'is. Loogiline, tegemits on lihtsalt lisa questiga.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 13.10.2015 16:33:43 vasta tsitaadiga

Hmm huvitav. New Game+ ei näegi kusagil valikus endal, vb pole kõiki lisasid tõmmanud. Hulganisti armor jne DLC ka nimistust puudu...

New Game alt saab siis ainult HoS alustada, muu jääb kõrvale(mäng läbi juba, siis suurt erinevust ei ole) või saab ka vana mängu pealt peaülesandena juurde HoS ülesande.

Hea oligi, et kohe uue mängu võtsin, mõtlesingi vaikselt võimed ümber jagada, aga samas ei raatsi ka vanal tegelasel. Kõik võimed sisse harjunud.
Uue mänguga sai enam vähem samasse suurusjärku tasemega tegelase: lvl 32 vs vana lvl 34 ning võimepunkte ka samapalju. Sama võimsa varustuse ka, enam vähem. Teebki tiba huvitavamaks kui liiga tugev pole.

Uus kaupmees\sepp on midagi, mida DII aegadest oleks oodanud korralikus RPG-s. Peab talle veel varustust koguma loomulikult, seega täpselt ei tea mida kokku keerab, aga tasub kindlasti uurida.

Sai siis mindud rohelist teed pidi ja "nõiajookide" andeid kasutatud. Ma saan aru, et sel rajal tuleb elusid kõvasti juurde lisada ning nõiajookide abiga lihtsalt vastane ära peksta. Märke ei täiendanud, ainult mõned kiired ja tugevad rünnakud sai lisatud. Kahju, et Adrenaline Points seisab täiesti kasutult, Sign peal oli võimalus neid ära kasutada- General alt Rage Management.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 14.10.2015 22:56:08 vasta tsitaadiga

Vael, new game + skaleerib kõik vastased üles, ehk siis vastased sinuga võrreldes ikka enamvähem sama tugevad. ise lvl30 või 31 vms, ja kõik questid näitab ka kohe alguses recommended leveliks sama, mis su tegelane eelmise mängu lõpuks oli. vastased alguses ka kohe juba nii tugevad, et kui sai tavalise new game'ga lvl1 tegelasega ilusti jagu, siis nüüd NG+ alustades sain suht kiirelt kohe surma.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 15.10.2015 01:49:03 vasta tsitaadiga

NATAS999, hetkel lihtsalt New Game ja Hearts of Stone ka päris lõbus, ise lvl 32 ja lvl 32-37 hundid\metssead. Pole enam 1 löögi võitlused 5 taseme kollidega. Huvitav, kas siis HoS tasakaalustas ka olukorda?
Päris palju uusi kohti ikka sääl Oxenfurdist idas, pole väga sealkandis kolanud.

Kui "märkide" võimete kasutamisel oli Light\Medium kaitserõivastus kasulik, siis pudelite(Alchemy) peal elades on vist mõttekam hakata Heavy Armorit selga ajama ?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 15.10.2015 07:06:51 vasta tsitaadiga

a sellele ma väga tähelepanu ei pöörand esimest playthroughd tehes, kas ja kui palju kollide lvl kaasa tuleb. lihtsalt see oli huvitav, et new game+ mängu alguses olevatele kollidele oli suht raske tappa anda, kuigi põmst oleks pidand 30x tugevama chariga olema neile äärmiselt lihtne tappa anda.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 17.10.2015 20:52:36 vasta tsitaadiga

Üks kiire küsimus,kas selle new game + kaob kõik mu level ja relvaarsenal ära, ehk nagu otsast peale või jääb kõik alles ? ja seda hearts of stone saan kus kohast mängima hakata ?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 17.10.2015 20:58:39 vasta tsitaadiga

Gap, absoluitselt kõik jääb alles, aga arvesta sellega, et new game + lisab kõikidele asjadele sinu eelmise mängu lõpust jäänud leveli, ehk heartsi lvl30 asemel on sul new game + seda mängima hakates recommended level 60 ja üle selle. heartsi saad mängida ka kohe ilma mängu üldse mängimata, pannakse kohe õigesse kohta ja luuakse karakter, kellega seda on võimalik mängida. new game alustades saad seda tegema hakata põmst kohe peale white orchardis stoory asjade lõpetamist.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 17.10.2015 21:06:20 vasta tsitaadiga

NATAS999, Tänud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 17.10.2015 21:13:27 vasta tsitaadiga

aaa, stashi kohta ei oska kommenteerida, aga inventory ja varustus jääb küll kõik alles v.a. retseptid ja schematicsid vms.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2015 14:34:14 vasta tsitaadiga

Kel huvi, siis mul üks kiles The Witcher 3: Hearts of Stone'ga tulnud kaardikomplekt üle icon_wink.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UKoort
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2015 16:26:47 vasta tsitaadiga

On keegi selle Hearts of Stone'i juba läbi ka teinud? Kuidagi vaiksed kõik, võtab rohkem aega kui 10 tundi?
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 22.10.2015 17:26:16 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Kel huvi, siis mul üks kiles The Witcher 3: Hearts of Stone'ga tulnud kaardikomplekt üle icon_wink.gif
mõtled gwenti?
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rand0m
HV vaatleja
Rand0m

liitunud: 10.06.2013




sõnum 22.10.2015 18:16:30 vasta tsitaadiga

UKoort, kindlasti on. Endal kulus vist ~13h (Expansioni storyt küll vist veits vähem seal) Death Marchil. Endale meeldis küll tohutult: hoopis teistsugune kogemus võrreldes mängu endaga. Hearts of Stone'i lõpuvalik on ka üpris oluline minu silmis.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2015 15:09:20 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Kel huvi, siis mul üks kiles The Witcher 3: Hearts of Stone'ga tulnud kaardikomplekt üle icon_wink.gif

Oleks küll huvi.

Ma vaatasin, et Rahva Raamatus on Witcheri lauamäng ka müügil.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zwky
HV vaatleja

liitunud: 07.01.2013




sõnum 23.10.2015 17:23:00 vasta tsitaadiga

Tere

Kas selline quest nagu "Skellige most wanted" on hetkel võimalik läbi teha? Ükskõik kuidas ma proovin, ikkagi jääb see libahunt peale peksa saamist ilma eludeta sinna tõmblema ja ma ei saa questi lõpetada. Veidi küll googeldasin, aga ei leidnud midagi erilist. Lihtsalt, et on bug aga muud midagi. Mängin PS4 peal.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2015 17:31:37 vasta tsitaadiga

zwky kirjutas:
Tere

Kas selline quest nagu "Skellige most wanted" on hetkel võimalik läbi teha? Ükskõik kuidas ma proovin, ikkagi jääb see libahunt peale peksa saamist ilma eludeta sinna tõmblema ja ma ei saa questi lõpetada. Veidi küll googeldasin, aga ei leidnud midagi erilist. Lihtsalt, et on bug aga muud midagi. Mängin PS4 peal.


PC peale tuli just 1.11 uuendus, mis peaks selle questi ära parandama. Paari päevaga peaks konsoolidele see patch ka tulema!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zwky
HV vaatleja

liitunud: 07.01.2013




sõnum 23.10.2015 17:46:12 vasta tsitaadiga

KrisVr kirjutas:
zwky kirjutas:
Tere

Kas selline quest nagu "Skellige most wanted" on hetkel võimalik läbi teha? Ükskõik kuidas ma proovin, ikkagi jääb see libahunt peale peksa saamist ilma eludeta sinna tõmblema ja ma ei saa questi lõpetada. Veidi küll googeldasin, aga ei leidnud midagi erilist. Lihtsalt, et on bug aga muud midagi. Mängin PS4 peal.


PC peale tuli just 1.11 uuendus, mis peaks selle questi ära parandama. Paari päevaga peaks konsoolidele see patch ka tulema!


Aitäh! Ega siis midagi kui oodata.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 23.10.2015 22:01:29 vasta tsitaadiga

v1.11 uuenduspaki muudatuste nimekiri: http://wpc.4d7d.edgecastcdn.net/004D7D/media/THE%20WITCHER%203/Pdf/patch_1_11_changelog_en.pdf

Spoiler Spoiler Spoiler


Nojah õigel ajal tuli välja, mul sai mäng läbi just. Üle 25h läks, aga ma kogusin manti, eriti taimi pommide jaoks ka uuesti(Reliever Decoction). Lisaülesandeid ja kolle, kes ette sattus, nendega "tegelesin" ka. Igaljuhul raha läks asja ette. Ülesanded olid rohkem läbi mõeldud: näiteks jälgi tuli paksu rohu seest mõnikord ikka tükk aega taga otsida. Jutt oli parem kui kõrvallood algmängus, mis olid paremad kui pealugu. Ehk parim lugu minu meelest siiani, ülesanded olid ka erinevad natuke põhimängust. Lõpuks sai varandust ka, kuigi vahepeal oli mõttetu vaimudega taplemine, kus varustus läks läbi juba ühe kolli tapmisega ning leida-osta polnud ka paranduseks tööriiste kusagilt, rääkimata varandusejahist. Seega, kes tegema hakkab veel, alati tasub hunnik Armor\weapon repair kitte kaasas tirida. Algloos polnud tööriistakomplektide kaasaskandmine nii oluline.

Võitlus on ka muutunud vahepeal, stagger\stun võtab ikka nii võhmale, et 90% elusid võib ära kaotada kohapeal tuikumise ajal. Põhimängust ei mäleta nii olulist tagasilööki. Inimestega võitlemist oli ka piisavalt, kui röövlikoopasse minna. Mul sai küll isu täis(loe sain korralikult peksa, kobadega lõpetasin ära Blood and Bones raskusel;)).
Võitluse kohapealt veel niipalju, et raske löök ei töötanud pool ajast, sai ainult pärast kerget lööki kasutada ja siis ka üks hoop järjest. Mõnikord ei lugenud parema hiireklahvi klõbistamine üldse... Mingi bug või peabki nii olema? Ja no pommide loopimine ning märkide kasutamine on ikka uimane, peab mitu kukerpalli tagasi tegema ja siis ootama pool minutit, et saaks kasutada. Selle aja peale hüppavad vaenlased turja juba ning katkestavad kasutuse ära. Kuidagi kasutu tundub...
[/spoiler]
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2015 12:54:02 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
beastbeats kirjutas:
Kel huvi, siis mul üks kiles The Witcher 3: Hearts of Stone'ga tulnud kaardikomplekt üle icon_wink.gif
mõtled gwenti?

Jah

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 26.10.2015 08:21:05 vasta tsitaadiga

oskab keegi öelda, kus kohast ja kelle käest punaseid mutageene saaks? lesser red mutagen siis nimelt tarvis. nekkerid peaksid vist mingi jutu järgi neid puistama, aga pole nagu väga joppand sellega.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2015 08:49:32 vasta tsitaadiga

http://www.gosunoob.com/witcher-3/lesser-red-mutagen-farming-location/

Ma tapsin mingis kohas neid Arachasid (oli ühes nende viikingilaadsete saarte peal karjana).
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 26.10.2015 09:22:56 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
http://www.gosunoob.com/witcher-3/lesser-red-mutagen-farming-location/

Ma tapsin mingis kohas neid Arachasid (oli ühes nende viikingilaadsete saarte peal karjana).
Crookback bog it is then thumbs_up.gif jääb üle vaid loota, et patchiga tüüpide respawni ära pole kaotatud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2015 13:52:37 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
oskab keegi öelda, kus kohast ja kelle käest punaseid mutageene saaks? lesser red mutagen siis nimelt tarvis. nekkerid peaksid vist mingi jutu järgi neid puistama, aga pole nagu väga joppand sellega.

Fiend Crookback bogist lõunas viskab üsna tihti.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 28.10.2015 19:10:49 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
NATAS999 kirjutas:
oskab keegi öelda, kus kohast ja kelle käest punaseid mutageene saaks? lesser red mutagen siis nimelt tarvis. nekkerid peaksid vist mingi jutu järgi neid puistama, aga pole nagu väga joppand sellega.

Fiend Crookback bogist lõunas viskab üsna tihti.
hetkel patch 1.11 peal, käisin seal fiendi juures, viskas aint mingi junni ja sinise mingi arvatavasti fiendi mutageni. mediyeerimisega uut fiendi ei tule.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 28.10.2015 20:32:34 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
sukelduja kirjutas:
NATAS999 kirjutas:
oskab keegi öelda, kus kohast ja kelle käest punaseid mutageene saaks? lesser red mutagen siis nimelt tarvis. nekkerid peaksid vist mingi jutu järgi neid puistama, aga pole nagu väga joppand sellega.

Fiend Crookback bogist lõunas viskab üsna tihti.
hetkel patch 1.11 peal, käisin seal fiendi juures, viskas aint mingi junni ja sinise mingi arvatavasti fiendi mutageni. mediyeerimisega uut fiendi ei tule.
red mutagene sai nekker warrioritelt, mitte fiendilt
skelliges oli mingi põld, kus oli vaja nest põlema panna - kui seda olid juba varem teinud, kuid kõik ära lootinud, siis hoolimata sellest oli neid neste võimalik korduvalt põletada ja kui jätsid midagi sinna pessa alles, ehk siis ei lootinud kõike, siis eemale minnes ja tagasi minnes oli võimalik pesa uuesti lootida ja red mutagen saada

minu mälu järgi oli see red mutagen, kuna ise ka jagelesin nende kogumisega

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 28.10.2015 20:55:06 vasta tsitaadiga

libe, okei, selge, eks siis proovin skelliges õnne, kui kunagi sinna jõuan, hetkel veel niipea sinna plaanis minna pole. velenis palju asju tegemata. seekordne ploughthrough tuleb vääääääääga pikk. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 28.10.2015 20:59:03 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
libe, okei, selge, eks siis proovin skelliges õnne, kui kunagi sinna jõuan, hetkel veel niipea sinna plaanis minna pole. velenis palju asju tegemata. seekordne ploughthrough tuleb vääääääääga pikk. thumbs_up.gif
http://www.ign.com/maps/the-witcher-3-wild-hunt/velen-novigrad
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2015 10:00:38 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
sukelduja kirjutas:
NATAS999 kirjutas:
oskab keegi öelda, kus kohast ja kelle käest punaseid mutageene saaks? lesser red mutagen siis nimelt tarvis. nekkerid peaksid vist mingi jutu järgi neid puistama, aga pole nagu väga joppand sellega.

Fiend Crookback bogist lõunas viskab üsna tihti.
hetkel patch 1.11 peal, käisin seal fiendi juures, viskas aint mingi junni ja sinise mingi arvatavasti fiendi mutageni. mediyeerimisega uut fiendi ei tule.

Fiend visab kõiki kolme mutageni. Vähemalt enne tegi nii. Võimalik, et fiendi respawn on ära patchitud.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 29.10.2015 11:02:08 vasta tsitaadiga

sukelduja, seal crookback bogi juures ole fiend viskas kõike muud, aga mitte lesser red mutageni. vb mul lvl veel liiga madal.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UMMI9999
HV kasutaja
UMMI9999

liitunud: 02.11.2004




sõnum 29.10.2015 11:49:08 vasta tsitaadiga

Parim koht, mis ise leidsin on Skellige kirdeosas Whale Graveyard ümburses.

Vaata kaarti siit:
https://witcher3map.com/s/#6/-13.710/25.214

Algselt on seal vist mingid bandiidid, hävitad need ära ja tekivad Nekkerid. (Kui kohe ei teki, siis kiire reis teisele kaardile ja tagasi) Nekkereid on fast travel koha lähedal umbes 4-6, liikudes mööda mereäärt loode suunas on teine sama suur kari veel. Mediteerides nad ei respawni, vahel tekib paar tükki küll tagasi, aga enamasti mitte. Aitab kui fast travelida teisele kaardile (Velen/Novigrad) ja siis tagasi. Mõistagi saab nendelt kõiki mutagene ja kuna punased on kõige haruldasemad, siis võib nende kogumisega igal juhul veidi aega minna.

_________________
Quid est veritas?
Kes teab vastust?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 01.11.2015 02:32:02 vasta tsitaadiga

Üks lüke, mis HoS-ga witcherile lahedama nägemise andis, on päikeseprillide lisamine. Kusagil mõrvari omad vedelesid, alati saab "taskus" hoida ja peas kanda \o-o/.
JABIA-s oli ka sama: " Those make your merc look cool". Muud omadust pole avastanud veel...

Kuigi TIP loading screen all ütleb, et kõvasti pekstes saab kilbi käest Knightidelt, õnnestus see ainult korra terve mängu jooksul. Sai eraldi proovitud ja nurka aetud ning mingi 20 kerget hoopi jagatud järjest, ei midagist. Rasket hoopi ei saa nende vastu üldse kasutada?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 01.11.2015 10:24:13 vasta tsitaadiga

UMMI9999 kirjutas:
Parim koht, mis ise leidsin on Skellige kirdeosas Whale Graveyard ümburses.

Vaata kaarti siit:
https://witcher3map.com/s/#6/-13.710/25.214

Algselt on seal vist mingid bandiidid, hävitad need ära ja tekivad Nekkerid. (Kui kohe ei teki, siis kiire reis teisele kaardile ja tagasi) Nekkereid on fast travel koha lähedal umbes 4-6, liikudes mööda mereäärt loode suunas on teine sama suur kari veel. Mediteerides nad ei respawni, vahel tekib paar tükki küll tagasi, aga enamasti mitte. Aitab kui fast travelida teisele kaardile (Velen/Novigrad) ja siis tagasi. Mõistagi saab nendelt kõiki mutagene ja kuna punased on kõige haruldasemad, siis võib nende kogumisega igal juhul veidi aega minna.
https://witcher3map.com/v/#3/-43.26/-0.70/m=-46.010,52.560
ise sain neid sealt, kui mälu ei peta

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UMMI9999
HV kasutaja
UMMI9999

liitunud: 02.11.2004




sõnum 01.11.2015 12:46:27 vasta tsitaadiga

Vael kirjutas:
Üks lüke, mis HoS-ga witcherile lahedama nägemise andis, on päikeseprillide lisamine. Kusagil mõrvari omad vedelesid, alati saab "taskus" hoida ja peas kanda \o-o/.
JABIA-s oli ka sama: " Those make your merc look cool". Muud omadust pole avastanud veel...

Kuigi TIP loading screen all ütleb, et kõvasti pekstes saab kilbi käest Knightidelt, õnnestus see ainult korra terve mängu jooksul. Sai eraldi proovitud ja nurka aetud ning mingi 20 kerget hoopi jagatud järjest, ei midagist. Rasket hoopi ei saa nende vastu üldse kasutada?


Kilp tulebki/lagunebki nende käest ära raskete löökidega, kui vastase stamina otsa saab. Puidust kilpidega vahel mul töötab, mingite parematega pole alati õnnestunud, lihtsam on teised vennad maha võtta, siis kiire Axii ja ongi surnud.

libe kirjutas:
https://witcher3map.com/v/#3/-43.26/-0.70/m=-46.010,52.560
ise sain neid sealt, kui mälu ei peta

See on see koht, kus neli nekkerite pesa koos, mäletan, et seal kogusin ise Nekker heart'e ja Nekker Warrior liver'eid, kuna ka peale pesa hävitamist spawnisid Nekkerid sinna tagasi. Mutagene ei mäleta, et oleksin saanud, nad on seal madala leveliga, punased mutagenid vist alla 18 level vastase ei tule. Veleni kaardil oli parim koht vist see Crookback Bogist lõunapoole asuv piirkond, mida siingi mainiti. Seal oli üks Fiend ja siis kari Arachasid, ei mäleta ainult, kas viimased punaseid mutagene ka drop'isid, aga sinna oli tüütult pikk tee jalutada iga kord peale fast travelit, nii et eelistasin Skelliget.

_________________
Quid est veritas?
Kes teab vastust?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 01.11.2015 13:12:08 vasta tsitaadiga

UMMI9999 kirjutas:
Vael kirjutas:
Üks lüke, mis HoS-ga witcherile lahedama nägemise andis, on päikeseprillide lisamine. Kusagil mõrvari omad vedelesid, alati saab "taskus" hoida ja peas kanda \o-o/.
JABIA-s oli ka sama: " Those make your merc look cool". Muud omadust pole avastanud veel...

Kuigi TIP loading screen all ütleb, et kõvasti pekstes saab kilbi käest Knightidelt, õnnestus see ainult korra terve mängu jooksul. Sai eraldi proovitud ja nurka aetud ning mingi 20 kerget hoopi jagatud järjest, ei midagist. Rasket hoopi ei saa nende vastu üldse kasutada?


Kilp tulebki/lagunebki nende käest ära raskete löökidega, kui vastase stamina otsa saab. Puidust kilpidega vahel mul töötab, mingite parematega pole alati õnnestunud, lihtsam on teised vennad maha võtta, siis kiire Axii ja ongi surnud.

libe kirjutas:
https://witcher3map.com/v/#3/-43.26/-0.70/m=-46.010,52.560
ise sain neid sealt, kui mälu ei peta

See on see koht, kus neli nekkerite pesa koos, mäletan, et seal kogusin ise Nekker heart'e ja Nekker Warrior liver'eid, kuna ka peale pesa hävitamist spawnisid Nekkerid sinna tagasi. Mutagene ei mäleta, et oleksin saanud, nad on seal madala leveliga, punased mutagenid vist alla 18 level vastase ei tule. Veleni kaardil oli parim koht vist see Crookback Bogist lõunapoole asuv piirkond, mida siingi mainiti. Seal oli üks Fiend ja siis kari Arachasid, ei mäleta ainult, kas viimased punaseid mutagene ka drop'isid, aga sinna oli tüütult pikk tee jalutada iga kord peale fast travelit, nii et eelistasin Skelliget.
mtagene sai sealt pesasid lootides, mitte nekkeritelt, kui pessa mingi asja alles jätsid ja siis paar sammu eemale kõmpisid ja tagasi pesa juurde, siis sai pesa jälle täiesmahus lootida

väga võimalik muidugi, et ajan mingi teise asjaga segamini

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2015 15:24:17 vasta tsitaadiga

Peamängu tegin eile läbi, kokku läks ~141h! Mängisin täiesti vabalt, mis pähe tuli või kes/mis ette jäi. Vahepeale storyt, sidequeste, niisama avastamist ja mängu lõpuks sai ka 3 peamist Witcher geari Master'i peale tehtud.

Uskumatult hea mäng, üks parimaid mida mänginud olen. Suur elav maailm, kus läheks vast veel kümneid ja kümneid tunde, et seda avastada. Head ja huvitavad karakterid, mõnus combat!
Sidequestide koha pealt oli lihtsamaid, aga oli queste mis läksid päris sügavale ja huvitavaks. Väga palju erinevust oli, kunagi ei teadnud, mis järgmiseks tuleb või kes tegelikult asja taga oli! Tõsiselt head olid mõned questid!

Kokkuvõttes kõik maailm, karakterid, story, questid jne töötas omavahel väga hästi ja oli seotud! Veelkord üks parimaid mänge mida mänginud ja selle aasta GoTY. Paari päeva pärast võtan Expansioni käsile! DLC ja HoS Witcher Geari üritan ka kokku saada.

Story lõpp!
Spoiler Spoiler Spoiler



Ma olin ka vist üks vähestest kes väga Gwenti ei puutunud!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmarta
HV kasutaja
mcmarta

liitunud: 07.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2015 19:54:55 vasta tsitaadiga

Ma olen mänginud 136+h aga mäng on alles 36% läbitud .(30+ h on tegelikult eelmisest seivist mällu jäänud). Kui Windows 10 peale lasin kustus save game ära. Aga mängu aeg salvestus Gogi ära.
Naudin täiega, ostsin juba Expansioni ära.
Päras uuendus on witcher sense lahjemaks jäänud mis mind natuke häirib. Varem oli lihtsam ujudes/ paadiga sõites kirste vee alla märgata. Jala jälgede leidmine on ka nüüd raskem suht lähedal pead olema, et märgata neid.
Ja kõige rohkem segab karakteri liikumine ikka, nii koba lihtsalt. Liikumine võiks olla nagu GTA5-s. Viimses on minuarust väga hea karakteri juhitavus.
Kokkuvõtteks on tegemist ikka väga hea mänguga, kümnest annaks üheksa punkti.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2015 11:34:24 vasta tsitaadiga

Alustasin NG+ kõige raskema raskusastmega - olen mänginud ca 7 tundi, tegelasel Viper täisset ja lv40; kuid aru küll ei saa, et raskem oleks icon_sad.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2015 13:55:01 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Alustasin NG+ kõige raskema raskusastmega - olen mänginud ca 7 tundi, tegelasel Viper täisset ja lv40; kuid aru küll ei saa, et raskem oleks icon_sad.gif


Endal new game + level 50 ja eelviimane raskus tase. Omalaadsete vastastega ei ole raske aga kuna ma võtan enamasti 10+ astet kõrgemad questid ette siis kohati on raske. Üks löök ja vsio. Isegi oma leveliga tüübid pihta sades võtavad ühe korraga pooled elud maha. Ehk siis dodge ja quen signt on suht kohustuslikud.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2015 15:25:56 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ehk siis dodge ja quen signt on suht kohustuslikud.

Quen'i viskab automaatselt võitluse alguses peale - üks kasulikumaid asju mis HoS DLC mängimisel sai thumbs_up.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 08.11.2015 16:12:36 vasta tsitaadiga

mcmarta, kusagil seadetes tuli kunagi sisse alternatiivne liikumisviis. Mulle meeldis algupärane rohlem,jäi see peale.
Enne just oligi liiga lihtne witcher sensiga jälgede ajamine, nüüd tekibki tunne nagu jälitaks ja otsiks.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 08.11.2015 16:20:41 vasta tsitaadiga

enhanced legendary feline gauntlets diagrammi otsides tuli kohe suht selle koha juures mingi n.ö. quest, ghoulid ja alghoulid viskasid päris isukalt lesser red mutagene. sain lõpuks 40%+40% attack powerit juurde 2 greater red mutageniga icon_razz.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 08.11.2015 16:22:07 vasta tsitaadiga

minu teada on ainult enchanced feline gauntlets,mingit legendary seal küll pole icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Witcher 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 42, 43, 44  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.