ahvilõust. Selle "klotsi" hinnaga mina ei saa isegi mitte uut videokaarti enda arvutisse, vähemalt sellist millega PS4 pildikvaliteediga v6rreldav oleks. Soovitan vaadata YouTubes PC ULTRA settings vs PS4 ja siis räägime alles hindadest!
Ise mängin veel PC peal, kuna lihtsalt ei oska pultti kasutada, muidu oleksin juba ammu PS4 peale yle kolinud. Peab asja uuesti kaaluma.
ahvilõust. Selle "klotsi" hinnaga mina ei saa isegi mitte uut videokaarti enda arvutisse, vähemalt sellist millega PS4 pildikvaliteediga v6rreldav oleks. Soovitan vaadata YouTubes PC ULTRA settings vs PS4 ja siis räägime alles hindadest!
Ise mängin veel PC peal, kuna lihtsalt ei oska pultti kasutada, muidu oleksin juba ammu PS4 peale yle kolinud. Peab asja uuesti kaaluma.
Arvasin sama, eluaegne PC mängur, kuid nüüd 3 kuud PS4 olnud ja väga hästi sobib kätte.
Ainus miinus on online FPS mängud kus annab mõista, et pole nii lihtne kui hiirega, muidu super
Araablane. Tänud! Arvan et ega väga vaesemaks ei jää kui PS4 ostan Pc "s6braks". Millist mängu soovitad uue PS4 peale? Nimelt Gigandis on mingi pakkumine siin soomes, et alates 23.10. Saab 2 mängu kaasa ja PS4 selle suurema k6vaketaga. Hinnaks jääks koos mängudega 429 Eurot.
Araablane. Tänud! Arvan et ega väga vaesemaks ei jää kui PS4 ostan Pc "s6braks". Millist mängu soovitad uue PS4 peale? Nimelt Gigandis on mingi pakkumine siin soomes, et alates 23.10. Saab 2 mängu kaasa ja PS4 selle suurema k6vaketaga. Hinnaks jääks koos mängudega 429 Eurot.
Tegelikult saad 5 mängu ja IMO ainuke mängitav ongi Uncharted Collection.
Aga siin foorumis on piisavalt eri mängude kohta teemasid/arutelusid - loe ja uuri _________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Araablane. Tänud! Arvan et ega väga vaesemaks ei jää kui PS4 ostan Pc "s6braks". Millist mängu soovitad uue PS4 peale? Nimelt Gigandis on mingi pakkumine siin soomes, et alates 23.10. Saab 2 mängu kaasa ja PS4 selle suurema k6vaketaga. Hinnaks jääks koos mängudega 429 Eurot.
Kui saad, võta kindlasti Last of Us. Ainus häda on see, et pärast seda mängu tunduvad kõik muud mängud nii mõttetuna (isiklik arvamus).
Ise samuti ostsin suvel PS4 ja igati rahul. Kui on korralik teler ja saund ei ole sa kindlasti vaeslaps ega millestki ilma ei jää.
Isiklikult meeldib väga Metal Gear: Phantom pain, story poolest keskpärane aga uskumatude võimalustega mäng.
Kindlasti võib vaadata Until Dawn ja Bloodborne mida muudel platvormidel ei ole.
Homme lähen ostan PS4 ära! Kuigi minul on kyllalt korralik PC (intel i7 2600 ja GTX780). Vaatame mis värk on, oma silm on kuningas. Kui PS4 on jama siis viin ta lihtsalt tagasi poodi, selleks on aega terve kuu, mille jooksul v6ib tagasi viia!
Veidi võtab muidugi harjumist puldiga mängimine, kuna olen ainult PC peal hiire ja klvaiatuuriga mänginud. Proovisin puldiga mängida PC peal aga sellisel juhul tahan juba suuremat piltti (ekraani), kuis seda pakub min PC m6eldud 27" monitor. Olen ka ammu ära tahtnud arvuti tagant mugavasse Tv tooli, mille ees on 47"korralik TV!
Proovisin eile näiteks puldiga PC peal olevat GTA5 mängida ja oli isegi parem kui hiirega. Vähemalt auto ja lennukiga oli väga hea! Tulistamise juures naudin "triklit", mis meenutab kaudselt 6ige relva päästikut. Sellised "t6mblemise" mängud nagu Call of Duty on juba ammu kylmaks jätnud, kus sihtimise kiirusel on k6ige suurem tähtsus!
Kindlasti ostan ka GTA5 PS4 peale, tuleb hea v6rdlus moment PC-ga.
Avot, kus sul antakse võimalus kuu aja pärast tagasi viia?
---
Oleks vaja mikrofoni PS4 jaoks mille saaks lisada Superlux HD668B klappidele, oskab keegi midagi soovitada.
Uusi klappe osta ei taha, sest enamus mänguri klapid jäävad helikvaliteedis alla kui just paari sadat eurot maksa.
Homme lähen ostan PS4 ära! Kuigi minul on kyllalt korralik PC (intel i7 2600 ja GTX780). Vaatame mis värk on, oma silm on kuningas. Kui PS4 on jama siis viin ta lihtsalt tagasi poodi, selleks on aega terve kuu, mille jooksul v6ib tagasi viia!
Veidi võtab muidugi harjumist puldiga mängimine, kuna olen ainult PC peal hiire ja klvaiatuuriga mänginud. Proovisin puldiga mängida PC peal aga sellisel juhul tahan juba suuremat piltti (ekraani), kuis seda pakub min PC m6eldud 27" monitor. Olen ka ammu ära tahtnud arvuti tagant mugavasse Tv tooli, mille ees on 47"korralik TV!
Proovisin eile näiteks puldiga PC peal olevat GTA5 mängida ja oli isegi parem kui hiirega. Vähemalt auto ja lennukiga oli väga hea! Tulistamise juures naudin "triklit", mis meenutab kaudselt 6ige relva päästikut. Sellised "t6mblemise" mängud nagu Call of Duty on juba ammu kylmaks jätnud, kus sihtimise kiirusel on k6ige suurem tähtsus!
Kindlasti ostan ka GTA5 PS4 peale, tuleb hea v6rdlus moment PC-ga.
Mis pood see kuu aja pärast tagasi kasutatud kauba võtab ? Pole veel kuulnud sellest.
Elan Soomes ja Gigantti on andnud/v6imaldanud kuuajase tagastamise v6imaluse. Piisab, et ostja ei ole tootega rahul. P6hjusest olenemata! Väga vähe on tooteid (osa telefone jne.), mida tagasi ei saa viia ja sellest informeerib Gigantti ka ostu hetkel SELGESTI.
Kui see tagastamise v6imalus Eestis naljakas tundub, siis Soomes ei.
Olen isiklikult viinud tagasi mitmeid tooteid, mis on minu meelest jamad on olnud. Tuleb meelde näiteks tolmuimeja ja yks quadrokopter. Tooted ei vastanud minu ootusi ja see asi oli sellega selge. Sain rahad peopeale samal päeval. Minul ei ole mingit m6tet valetada.
samas juba paar nädalat pakuvad Norras Elkjøp ja Lefdal poed PS4 500GB varianti 3295NOK hinnaga mis peaks olema umbes 350-360 EUR...milline see soodushind võiks siis olla veel??
Eriti nilbe, ebaviisakas ja ebaaus tegevus kasutada kuu aega toodet ja siis viia poodi tagasi vabandusega "mulle ikka ei meeldi". Selline tegevus võiks olla keelatud v.a juhul kui karp ja toode on ise kasutamata. Soomes restos sama moodi või? Sööd ära, ooksendad välja ja ütled, et ei olnud ikka päris see Minuarust see on rohkem nagu ebaviisakas käitumine ja poe ära kasutamine. _________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
PS3 ei vaja online'is mängimiseks PSN kontot. Ja kui PS4 all on sama konto, mis PS3 all siis mõlemal puhul kehtib PS+. Sa ostad kontole teenust mitte konsoolile. Kui konto sama saad mõlemale PS+ 'i peale. _________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Mõtlesin just et, kui PSN+ kasutan "tasuta" mängude jaoks kahel konsoolil, millest üks on minu käes ja teine tuttava. Kas siis saab üheaegselt mõlemas sama kontoga sees olla ja neid nn. tasuta mänge mängida?
kriist, erinevad konsoolid ju - proovi järele; PS4 ja PS Vita'ga saab sama kontoga samaaegselt mängida... _________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Mis see parim viis/koht PSN+ soetamiseks oleks? Et tasuta 14 päeva proovida peaks mingisuguse maksevahendi siduma.
Krediitkaarti sinna küll ei julge panna ja paypal´iga annab veateate: "Unable to add this PayPal account. Try again in a few moments".
Ise ostsin euronics'sist 15€ eest 3 kuu kaardi. PSN'ist ostes oli kallim kui euronicsis. _________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Mis see parim viis/koht PSN+ soetamiseks oleks? Et tasuta 14 päeva proovida peaks mingisuguse maksevahendi siduma.
Krediitkaarti sinna küll ei julge panna ja paypal´iga annab veateate: "Unable to add this PayPal account. Try again in a few moments".
Eestis elades pole nagunii võimalik ei krediitkaarti ega PayPali kasutada.
Ise olen voucherite soetamiseks kasutanud veebipoodi cardscodes.com, igati kiire ja mugav.
Eriti nilbe, ebaviisakas ja ebaaus tegevus kasutada kuu aega toodet ja siis viia poodi tagasi vabandusega "mulle ikka ei meeldi". Selline tegevus võiks olla keelatud v.a juhul kui karp ja toode on ise kasutamata. Soomes restos sama moodi või? Sööd ära, ooksendad välja ja ütled, et ei olnud ikka päris see Minuarust see on rohkem nagu ebaviisakas käitumine ja poe ära kasutamine.
Kusjuures mul on tõesti olnud, et lauale toodu on nii shitt siin samas eestis. Nagu mainisin siis kenasti saadi aru ja hiljem võeti see jubedus arvelt maha. Minu arust on jumala Ok kui pood on oma kauba valikus nii kindel, et annab kaupa proovida. Eesti 14 päeva internetist on ju sama teema. Enamus inimesi omab siiski pead mitte ei ole laus idioot, et seda kurjalt ära kasutada. Mina tavakodanikuna näiteks ei teagi kus ma saan minna rahus poodi võtta ps4 pult pihku ja kasvõi segamatult proovida pool tunnikest mingit mängu. Riigis kus palju inimesi lõugavad, et saavad alla 500 raha töölt võiks olla täiesti teema, et saad asja mis mõnel kuupalk rahus proovida.
Mis pulti puutub siis see ei ole nii jube. Esimene mäng on muidugi raske ja tekib tunne, et milleks küll. Edasi on juba lihtne. Samas näiteks far cry ja fallouti ei mängiks ma elus playstationi peal. Vastupidiselt aga codi, gtad ma just arvuti peal ei mängi. Ühesõnaga täiesti hea riist ida arvuti kõrval omada!
Vahepeal on tulnud rohkem küsimusi PSN krediidi jm ostmise kohta. Mõned aastad tagasi kogusin põhilisemad e-kohad kokku ja hea alati hindu võrrelda enne ostu sooritamist.
sedant küll, ise kasutan soome kontot hetkel ja ei näe põhjust miks peaks mõnda muud kasutama. kui uk vms konto siis peab jah mujalt vaatama. € kaarte aga saab väga edukalt ja mõistlikult ka Eestist osta. Ei pea kahtlaseid web'i poode külastama .... (mõne web'i disain juba äratab kahtlust, v.a tuntud välismaised key store'id) _________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
kriist, mis kontole sa siis soovid?
Soome omaga on kõige lihtsam; samas UK omale leiab pidevalt nominaalväärtusest soodsamaid pakkumisi, samas tuleb valuuta kurssi jälgida kuna euro pole viimasel ajal kõige tugevam. _________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Keegi oskab öelda kuidas toimida kui PSN on miskit sassi ajanud ja üks mäng mille sai kunagi ostetud on nüüd kirjas kui "osta" staatuses. _________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Keegi oskab öelda kuidas toimida kui PSN on miskit sassi ajanud ja üks mäng mille sai kunagi ostetud on nüüd kirjas kui "osta" staatuses.
Kas sa oma Download Listi oled läbi vaadanud. Omal on ka selline juhus olnud kus poes näitab osta staatust,
aga Listis on olemas ja sealt saab uuesti alla laadida.
PS4 download list'i ei leidnud kui just library alt ei mõtle. DriveClub on kenasti olemas library all ja kui ikoonile clickida siis laseb valida üleval download ja all on "you have to buy playstation plus edition to play" valik. Mängu minnes on enamik asju lukus ja pressib raha välja. Mingid miinimum funksioonid on ligipääsetavad (üks rada ja random race mode).
PS+ staatus on aktiivne selle aasta lõpuni. Klienditoega ühega võtsin ühendust aga ei tea kas õige sain. EU lehe oma sai error'i (leht maas ). Kui kellelgi mingi konkreetne mail vms koht on kuhu kaebama minna siis andku teada.
Ostetud asjade nimekirjas on kenasti mäng olemas. 3x redownload ja reboot tehtud ja ei aita. Proovisin ka re license panna konsoolile aga seegi ei fixinud ära. _________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Download Listi saab kui minna PSN poodi läbi arvuti, tableti jne. Asub üleval paremas nurgas kui poe veebilehel oled.
Kui ma õieti aru saan siis sa soovid PS+ Editonit.
Huvi pärast lappasin siis oma listi läbi ja näib et Sony on otsustanud täielikult selle ära korjata, sest mul listis on aga download linki
nagu teistel asjadel ei ole.
hm, arvata on, et jutt käib Ps+ edition kuna soetasin selle kevadel siis kui nn "täis" pakett oli soodukaga (täis ses mõttes, et 50% on ikka DLC'na lisaks vaja osta kui soov on)
Omateada oli mul ostetud kah PS+ Edition mida nüüd 15€ eest pakutakse. Kunagi sai clickitud ps+ free games alt seda drive club'i ja siis ültes "mäng on juba ostetud". Kardan, et seoses selle clickiga läks asi tal sassi kuigi PS+ free mängud peaks olema saadaval nagunii kuniks tellimus aktiivne. _________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
ESIMENE isiklik kokkupuude consooliga! Eilse päevani olen ainult PC peal mänginud, umbes 30 aastat! Eile ostsin PS4 siis ära, peaaegu hommikuni sai uuritud ja mängitud.
Kogemus on kergelt öldes harjumatu. Kõik mis puudutab mugavust on PS4 kohal super. Pilt on hea, kuigi minu silmale isegi liiga tearav. Arvatavsti PC efektid pehmendavad osa asju nagu udu, suits jne. Pean silmas näiteks mängu GTA5.
Arvutiga saan ikkagi parema mängukogemuse, mis tuleneb minu puhul hiire ja klavituuri kasutamisest + pult. Teiseks märkasin kohe et TV 46" umbes 5 meetri kauguselt ei kaalu üle minu PC monitori 27" 50 cm. kauguselt vaadates. TV pildis jäävad kauged tetailid liiga väikseks/märkkamatuks ja sellest tulenevalt mängimise efektsus kannatab selgelt, võrreldes PC peal GTA5 mängides. Järgmine ost siis uus tv, mis peab olema vähemalt 55"! Selle ajani pean oma tugitooli TV lähemale venittama.
Soovitan kõigile PS4, kellele meeldib mugav mängimine. Mingit 30 fps. ei maksa üldse kartta, vähemalt mina ei saanud midagi aru. Mängisin terve rea mänge ja demosi ja mitte kuskil ei märganud vähimatki "sakkimist". Kõik töötab sujuvalt, ning mängu elamus oli alati tagatud. Nagu varem juba arvasin on mängimise jaoks consol see õige variant, enam ei pea mõtlema mingisugusele fps. suurustele jne. Ostad mängu ja mängid! Kõik töötab kiiresti ja laitmatult.
Mis puudutab pildi kvaliteeti siis võrdlesin omavahel GTA5, oma PC ja PS4 vahel. PS4 pilt on teravam ja vastab PC very hihg (max) seadeid! Minu silmale liigagi terav, võis kontrast on liiga peal. (võimalik et on tingitud minu TV seadetest).
Lyhidalt kokkuvõte: PS4 annab sama pildikvaliteedi, kui väga hea arvuti ja nõrgemat fps mina ei märganud. Vähemalt mitte sellevõrra, et mängimine oleks mingilgi moel ebamugav olnud! PS4 on hind ja kvaliteet täiesti korras!
Tulen nauttima PS4 kasutamisest, selles olen 100% kindel.
viimati muutis Avot 24.10.2015 17:25:14, muudetud 2 korda
londiste. Oli oodatust vähem valus! PS4 on selle probleemi kuidagi minule mõistmatult ära lahendanud. Minu meelest mängud töötavad väga sujuvalt PS4 peal! 30 fps aga arvutil mängides on täiesti mõeldamatu/võimatu/valus elamus. Mina põhjust ei tea, kas sina tead?
PS4 on aga minu puhul vaid üks hea "mänguasi" arvuti kõrvale. Eks Battlefield 4 ja vastavad mängud jäävad ikkagi ka minul PC mängitavaks, eriti netis!
Ja siis veel faktist! Tahan näha seda arvutit ja selle hinnasiltti, mis ajab GTA5 ringi sujuvalt 120 fps. max video asetustega!
Avot, Võitlustanneri alafoorumis on Konsoolid vs. PC teema, kuhu võid oma edasise aruteluga üle kolida - see teema on PS4 jaoks _________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Huvitav, kas nad koodi emailile ka saadaks, kui veebist tellida .
Ei usu aga võid proovida. Mingi totaka karbi sees tulevad need PSN koodid. Idiootselt üle pakendatud. Võiks olla ilma karbita. Nagunii on aru saada kohe kas kood on kasutatud või mitte. _________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Peale update mis oli ps4 olen täheldanud et mängud on uimasemad?
Bf4 lõi korraks Lagg sisse ja gta5 oleks nagu tõesti 30fps _________________ Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
beastbeats. Tahaksin näha oma anrdoid tab kaudu näiteks sama piltti mis tuleb PS4-st TVle. Asendasin tabile PlayStation programmi. Saan yhnduse PS4 ga, aga kui lylitan sisse tabi pealt teise monitori akna, tuleb kiri et see aken ei ole praegu kasutusel!? Lyhidalt ei näe PS4 piltti oma android seadmest.
Ette tänades.
beastbeats. Tahaksin näha oma anrdoid tab kaudu näiteks sama piltti mis tuleb PS4-st TVle. Asendasin tabile PlayStation programmi. Saan yhnduse PS4 ga, aga kui lylitan sisse tabi pealt teise monitori akna, tuleb kiri et see aken ei ole praegu kasutusel!? Lyhidalt ei näe PS4 piltti oma android seadmest.
Ette tänades.
Selle nimi on Remote Play, kuid töötab Sony enda seadmetega ainult (vähemalt ametlikult). _________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Selge, suured tänud beastbeats! Lihtsalt vaatasin et on palju videoid kus kasutavad ka android telefone jne. Tahtsin proovida aga kui ametlikku värkki ei ole, ei viitsi enam pead vaevata.
Proovisin veel korra seda Remote Play kaudu android telefoniga. Pääsen sisse ja saan telefoniga ps4 seadmeid valida aga pilt telefonile ei tule. Kui keegi saab selle tööle, oleks huvitav teada kuidas jne.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.