Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 89, 90, 91 ... 128, 129, 130  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
heix85
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2015 15:58:50 vasta tsitaadiga

http://tehnika.postimees.ee/3369995/sony-kukutab-ule-maailma-playstation-4-hinda

Varsti ka eestis hinnalangust oodata.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 21.10.2015 19:52:15 vasta tsitaadiga

ahvilõust. Selle "klotsi" hinnaga mina ei saa isegi mitte uut videokaarti enda arvutisse, vähemalt sellist millega PS4 pildikvaliteediga v6rreldav oleks. Soovitan vaadata YouTubes PC ULTRA settings vs PS4 ja siis räägime alles hindadest!
Ise mängin veel PC peal, kuna lihtsalt ei oska pultti kasutada, muidu oleksin juba ammu PS4 peale yle kolinud. Peab asja uuesti kaaluma.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2015 20:03:52 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
ahvilõust. Selle "klotsi" hinnaga mina ei saa isegi mitte uut videokaarti enda arvutisse, vähemalt sellist millega PS4 pildikvaliteediga v6rreldav oleks. Soovitan vaadata YouTubes PC ULTRA settings vs PS4 ja siis räägime alles hindadest!
Ise mängin veel PC peal, kuna lihtsalt ei oska pultti kasutada, muidu oleksin juba ammu PS4 peale yle kolinud. Peab asja uuesti kaaluma.


Arvasin sama, eluaegne PC mängur, kuid nüüd 3 kuud PS4 olnud ja väga hästi sobib kätte.
Ainus miinus on online FPS mängud kus annab mõista, et pole nii lihtne kui hiirega, muidu super thumbs_up.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 21.10.2015 20:41:49 vasta tsitaadiga

Araablane. Tänud! Arvan et ega väga vaesemaks ei jää kui PS4 ostan Pc "s6braks". Millist mängu soovitad uue PS4 peale? Nimelt Gigandis on mingi pakkumine siin soomes, et alates 23.10. Saab 2 mängu kaasa ja PS4 selle suurema k6vaketaga. Hinnaks jääks koos mängudega 429 Eurot.

http://www.gigantti.fi/product/pelit-ja-konsolit/konsolit/PS41TBASCWD/playstation-4-1-tb-ac-syndicate-watch-dogs
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2015 21:30:21 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
Araablane. Tänud! Arvan et ega väga vaesemaks ei jää kui PS4 ostan Pc "s6braks". Millist mängu soovitad uue PS4 peale? Nimelt Gigandis on mingi pakkumine siin soomes, et alates 23.10. Saab 2 mängu kaasa ja PS4 selle suurema k6vaketaga. Hinnaks jääks koos mängudega 429 Eurot.

http://www.gigantti.fi/product/pelit-ja-konsolit/konsolit/PS41TBASCWD/playstation-4-1-tb-ac-syndicate-watch-dogs

Tegelikult saad 5 mängu ja IMO ainuke mängitav ongi Uncharted Collection.
Aga siin foorumis on piisavalt eri mängude kohta teemasid/arutelusid - loe ja uuri thumbs_up.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hgg
HV vaatleja

liitunud: 20.11.2012




sõnum 21.10.2015 21:50:04 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
Araablane. Tänud! Arvan et ega väga vaesemaks ei jää kui PS4 ostan Pc "s6braks". Millist mängu soovitad uue PS4 peale? Nimelt Gigandis on mingi pakkumine siin soomes, et alates 23.10. Saab 2 mängu kaasa ja PS4 selle suurema k6vaketaga. Hinnaks jääks koos mängudega 429 Eurot.

http://www.gigantti.fi/product/pelit-ja-konsolit/konsolit/PS41TBASCWD/playstation-4-1-tb-ac-syndicate-watch-dogs

Kui saad, võta kindlasti Last of Us. Ainus häda on see, et pärast seda mängu tunduvad kõik muud mängud nii mõttetuna (isiklik arvamus).
Ise samuti ostsin suvel PS4 ja igati rahul. Kui on korralik teler ja saund ei ole sa kindlasti vaeslaps ega millestki ilma ei jää.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2015 22:45:52 vasta tsitaadiga

Isiklikult meeldib väga Metal Gear: Phantom pain, story poolest keskpärane aga uskumatude võimalustega mäng.
Kindlasti võib vaadata Until Dawn ja Bloodborne mida muudel platvormidel ei ole.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2015 22:50:25 vasta tsitaadiga

mulle meeldib jällegi storytelling mängud nagu Life is Strange ja Game of Thrones.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2015 23:06:10 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
mulle meeldib jällegi storytelling mängud nagu Life is Strange ja Game of Thrones.


Yea, muidugi humoorikamast kandist kindlasti, Tales from the Borderlands isegi kui 2K omad ei meeldi.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 22.10.2015 18:07:06 vasta tsitaadiga

Homme lähen ostan PS4 ära! Kuigi minul on kyllalt korralik PC (intel i7 2600 ja GTX780). Vaatame mis värk on, oma silm on kuningas. Kui PS4 on jama siis viin ta lihtsalt tagasi poodi, selleks on aega terve kuu, mille jooksul v6ib tagasi viia!
Veidi võtab muidugi harjumist puldiga mängimine, kuna olen ainult PC peal hiire ja klvaiatuuriga mänginud. Proovisin puldiga mängida PC peal aga sellisel juhul tahan juba suuremat piltti (ekraani), kuis seda pakub min PC m6eldud 27" monitor. Olen ka ammu ära tahtnud arvuti tagant mugavasse Tv tooli, mille ees on 47"korralik TV!
Proovisin eile näiteks puldiga PC peal olevat GTA5 mängida ja oli isegi parem kui hiirega. Vähemalt auto ja lennukiga oli väga hea! Tulistamise juures naudin "triklit", mis meenutab kaudselt 6ige relva päästikut. Sellised "t6mblemise" mängud nagu Call of Duty on juba ammu kylmaks jätnud, kus sihtimise kiirusel on k6ige suurem tähtsus!
Kindlasti ostan ka GTA5 PS4 peale, tuleb hea v6rdlus moment PC-ga. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2015 18:07:13 vasta tsitaadiga

Avot, kus sul antakse võimalus kuu aja pärast tagasi viia?

---

Oleks vaja mikrofoni PS4 jaoks mille saaks lisada Superlux HD668B klappidele, oskab keegi midagi soovitada.
Uusi klappe osta ei taha, sest enamus mänguri klapid jäävad helikvaliteedis alla kui just paari sadat eurot maksa.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2015 18:08:09 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
Homme lähen ostan PS4 ära! Kuigi minul on kyllalt korralik PC (intel i7 2600 ja GTX780). Vaatame mis värk on, oma silm on kuningas. Kui PS4 on jama siis viin ta lihtsalt tagasi poodi, selleks on aega terve kuu, mille jooksul v6ib tagasi viia!
Veidi võtab muidugi harjumist puldiga mängimine, kuna olen ainult PC peal hiire ja klvaiatuuriga mänginud. Proovisin puldiga mängida PC peal aga sellisel juhul tahan juba suuremat piltti (ekraani), kuis seda pakub min PC m6eldud 27" monitor. Olen ka ammu ära tahtnud arvuti tagant mugavasse Tv tooli, mille ees on 47"korralik TV!
Proovisin eile näiteks puldiga PC peal olevat GTA5 mängida ja oli isegi parem kui hiirega. Vähemalt auto ja lennukiga oli väga hea! Tulistamise juures naudin "triklit", mis meenutab kaudselt 6ige relva päästikut. Sellised "t6mblemise" mängud nagu Call of Duty on juba ammu kylmaks jätnud, kus sihtimise kiirusel on k6ige suurem tähtsus!
Kindlasti ostan ka GTA5 PS4 peale, tuleb hea v6rdlus moment PC-ga. thumbs_up.gif


Mis pood see kuu aja pärast tagasi kasutatud kauba võtab ? Pole veel kuulnud sellest.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 22.10.2015 18:48:09 vasta tsitaadiga

Elan Soomes ja Gigantti on andnud/v6imaldanud kuuajase tagastamise v6imaluse. Piisab, et ostja ei ole tootega rahul. P6hjusest olenemata! Väga vähe on tooteid (osa telefone jne.), mida tagasi ei saa viia ja sellest informeerib Gigantti ka ostu hetkel SELGESTI.
Kui see tagastamise v6imalus Eestis naljakas tundub, siis Soomes ei.
Olen isiklikult viinud tagasi mitmeid tooteid, mis on minu meelest jamad on olnud. Tuleb meelde näiteks tolmuimeja ja yks quadrokopter. Tooted ei vastanud minu ootusi ja see asi oli sellega selge. Sain rahad peopeale samal päeval. Minul ei ole mingit m6tet valetada. beer_yum.gif

Siin fakt selle tagastamise kohta: http://www.gigantti.fi/cms/20140729_075347/palautusoikeus/

Mängude tagastamisega v6ib probleem tekkida! Aga olen kindel et ka sellele on lahendus.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2015 18:50:29 vasta tsitaadiga

Vaesed sommid, eestlased jõuavad ikka igale poole "kratti" tegema...
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
atliner
HV kasutaja

liitunud: 01.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2015 19:07:09 vasta tsitaadiga

samas juba paar nädalat pakuvad Norras Elkjøp ja Lefdal poed PS4 500GB varianti 3295NOK hinnaga mis peaks olema umbes 350-360 EUR...milline see soodushind võiks siis olla veel??
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2015 20:12:01 vasta tsitaadiga

Eriti nilbe, ebaviisakas ja ebaaus tegevus kasutada kuu aega toodet ja siis viia poodi tagasi vabandusega "mulle ikka ei meeldi". Selline tegevus võiks olla keelatud v.a juhul kui karp ja toode on ise kasutamata. Soomes restos sama moodi või? Sööd ära, ooksendad välja ja ütled, et ei olnud ikka päris see icon_lol.gif Minuarust see on rohkem nagu ebaviisakas käitumine ja poe ära kasutamine.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2015 20:38:42 vasta tsitaadiga

Kas ühe PSN+ kontoga saab PS3 ja PS4 peal samaaegselt online´s mängida?
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2015 21:09:24 vasta tsitaadiga

PS3 ei vaja online'is mängimiseks PSN kontot. Ja kui PS4 all on sama konto, mis PS3 all siis mõlemal puhul kehtib PS+. Sa ostad kontole teenust mitte konsoolile. Kui konto sama saad mõlemale PS+ 'i peale.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2015 22:31:12 vasta tsitaadiga

Mõtlesin just et, kui PSN+ kasutan "tasuta" mängude jaoks kahel konsoolil, millest üks on minu käes ja teine tuttava. Kas siis saab üheaegselt mõlemas sama kontoga sees olla ja neid nn. tasuta mänge mängida?
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2015 22:54:09 vasta tsitaadiga

kriist, erinevad konsoolid ju - proovi järele; PS4 ja PS Vita'ga saab sama kontoga samaaegselt mängida...
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2015 15:19:00 vasta tsitaadiga

Mis see parim viis/koht PSN+ soetamiseks oleks? Et tasuta 14 päeva proovida peaks mingisuguse maksevahendi siduma.
Krediitkaarti sinna küll ei julge panna ja paypal´iga annab veateate: "Unable to add this PayPal account. Try again in a few moments". icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2015 15:49:39 vasta tsitaadiga

Ise ostsin euronics'sist 15€ eest 3 kuu kaardi. PSN'ist ostes oli kallim kui euronicsis.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2015 16:02:35 vasta tsitaadiga

kriist kirjutas:
Mis see parim viis/koht PSN+ soetamiseks oleks? Et tasuta 14 päeva proovida peaks mingisuguse maksevahendi siduma.
Krediitkaarti sinna küll ei julge panna ja paypal´iga annab veateate: "Unable to add this PayPal account. Try again in a few moments". icon_rolleyes.gif


Eestis elades pole nagunii võimalik ei krediitkaarti ega PayPali kasutada.
Ise olen voucherite soetamiseks kasutanud veebipoodi cardscodes.com, igati kiire ja mugav.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ToivoLep
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2015 16:48:30 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
Eriti nilbe, ebaviisakas ja ebaaus tegevus kasutada kuu aega toodet ja siis viia poodi tagasi vabandusega "mulle ikka ei meeldi". Selline tegevus võiks olla keelatud v.a juhul kui karp ja toode on ise kasutamata. Soomes restos sama moodi või? Sööd ära, ooksendad välja ja ütled, et ei olnud ikka päris see icon_lol.gif Minuarust see on rohkem nagu ebaviisakas käitumine ja poe ära kasutamine.


Kusjuures mul on tõesti olnud, et lauale toodu on nii shitt siin samas eestis. Nagu mainisin siis kenasti saadi aru ja hiljem võeti see jubedus arvelt maha. Minu arust on jumala Ok kui pood on oma kauba valikus nii kindel, et annab kaupa proovida. Eesti 14 päeva internetist on ju sama teema. Enamus inimesi omab siiski pead mitte ei ole laus idioot, et seda kurjalt ära kasutada. Mina tavakodanikuna näiteks ei teagi kus ma saan minna rahus poodi võtta ps4 pult pihku ja kasvõi segamatult proovida pool tunnikest mingit mängu. Riigis kus palju inimesi lõugavad, et saavad alla 500 raha töölt võiks olla täiesti teema, et saad asja mis mõnel kuupalk rahus proovida.

Mis pulti puutub siis see ei ole nii jube. Esimene mäng on muidugi raske ja tekib tunne, et milleks küll. Edasi on juba lihtne. Samas näiteks far cry ja fallouti ei mängiks ma elus playstationi peal. Vastupidiselt aga codi, gtad ma just arvuti peal ei mängi. Ühesõnaga täiesti hea riist ida arvuti kõrval omada!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tofay
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2015 20:55:38 vasta tsitaadiga

Vahepeal on tulnud rohkem küsimusi PSN krediidi jm ostmise kohta. Mõned aastad tagasi kogusin põhilisemad e-kohad kokku ja hea alati hindu võrrelda enne ostu sooritamist.

https://punktid.com/psn (Eesti pangalink)
http://www.gamecard.lt/en/playstation.html (Eesti pangalink)
http://www.cdkeys.com/playstation-network-psn/psn-cards
http://www.offgamers.com/search_all_games.php?product_type=10
http://cardscodes.com/Playstation_Network-k32-0--default.html
http://www.electronicfirst.com/buy-playstation-network-cards/
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2015 21:01:54 vasta tsitaadiga

https://www.euronics.ee/t/62341/aja-ja-rahakaardid/playstation-plus-3-kuu-ajakaart-sony/711719246091
https://www.euronics.ee/t/62340/aja-ja-rahakaardid/playstation-plus-1-aasta-ajakaart-sony/711719242499

Kenasti olemas täitsa OK hinnaga icon_rolleyes.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2015 22:18:30 vasta tsitaadiga

angel, need ainult Soome kontole.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2015 22:41:31 vasta tsitaadiga

sedant küll, ise kasutan soome kontot hetkel ja ei näe põhjust miks peaks mõnda muud kasutama. kui uk vms konto siis peab jah mujalt vaatama. € kaarte aga saab väga edukalt ja mõistlikult ka Eestist osta. Ei pea kahtlaseid web'i poode külastama .... (mõne web'i disain juba äratab kahtlust, v.a tuntud välismaised key store'id)
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2015 22:49:16 vasta tsitaadiga

kriist, mis kontole sa siis soovid?
Soome omaga on kõige lihtsam; samas UK omale leiab pidevalt nominaalväärtusest soodsamaid pakkumisi, samas tuleb valuuta kurssi jälgida kuna euro pole viimasel ajal kõige tugevam.

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2015 23:56:44 vasta tsitaadiga

No hetkel UK konto, aga poleks ka probleem selleks puhuks uus teha. Vaatasin just, et ameerikamaa oma oleks päris soodne: Amazon
icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2015 11:22:39 vasta tsitaadiga

Keegi oskab öelda kuidas toimida kui PSN on miskit sassi ajanud ja üks mäng mille sai kunagi ostetud on nüüd kirjas kui "osta" staatuses.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2015 11:42:49 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
Keegi oskab öelda kuidas toimida kui PSN on miskit sassi ajanud ja üks mäng mille sai kunagi ostetud on nüüd kirjas kui "osta" staatuses.

klienditugi? aga kui üritad seda osta siis mis räägib?

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nemsis
HV kasutaja
nemsis

liitunud: 25.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2015 11:44:20 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
Keegi oskab öelda kuidas toimida kui PSN on miskit sassi ajanud ja üks mäng mille sai kunagi ostetud on nüüd kirjas kui "osta" staatuses.


Kas sa oma Download Listi oled läbi vaadanud. Omal on ka selline juhus olnud kus poes näitab osta staatust,
aga Listis on olemas ja sealt saab uuesti alla laadida.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2015 12:47:32 vasta tsitaadiga

PS4 download list'i ei leidnud kui just library alt ei mõtle. DriveClub on kenasti olemas library all ja kui ikoonile clickida siis laseb valida üleval download ja all on "you have to buy playstation plus edition to play" valik. Mängu minnes on enamik asju lukus ja pressib raha välja. Mingid miinimum funksioonid on ligipääsetavad (üks rada ja random race mode).

PS+ staatus on aktiivne selle aasta lõpuni. Klienditoega ühega võtsin ühendust aga ei tea kas õige sain. EU lehe oma sai error'i (leht maas thumbs_up.gif ). Kui kellelgi mingi konkreetne mail vms koht on kuhu kaebama minna siis andku teada.

Ostetud asjade nimekirjas on kenasti mäng olemas. 3x redownload ja reboot tehtud ja ei aita. Proovisin ka re license panna konsoolile aga seegi ei fixinud ära.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nemsis
HV kasutaja
nemsis

liitunud: 25.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2015 13:22:55 vasta tsitaadiga

Download Listi saab kui minna PSN poodi läbi arvuti, tableti jne. Asub üleval paremas nurgas kui poe veebilehel oled.
Kui ma õieti aru saan siis sa soovid PS+ Editonit.
Huvi pärast lappasin siis oma listi läbi ja näib et Sony on otsustanud täielikult selle ära korjata, sest mul listis on aga download linki
nagu teistel asjadel ei ole.
Manus

Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2015 14:31:10 vasta tsitaadiga

hm, arvata on, et jutt käib Ps+ edition kuna soetasin selle kevadel siis kui nn "täis" pakett oli soodukaga (täis ses mõttes, et 50% on ikka DLC'na lisaks vaja osta kui soov on)

Omateada oli mul ostetud kah PS+ Edition mida nüüd 15€ eest pakutakse. Kunagi sai clickitud ps+ free games alt seda drive club'i ja siis ültes "mäng on juba ostetud". Kardan, et seoses selle clickiga läks asi tal sassi kuigi PS+ free mängud peaks olema saadaval nagunii kuniks tellimus aktiivne. thumbs_down.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 24.10.2015 15:34:00 vasta tsitaadiga

ESIMENE isiklik kokkupuude consooliga! Eilse päevani olen ainult PC peal mänginud, umbes 30 aastat! Eile ostsin PS4 siis ära, peaaegu hommikuni sai uuritud ja mängitud.
Kogemus on kergelt öldes harjumatu. Kõik mis puudutab mugavust on PS4 kohal super. Pilt on hea, kuigi minu silmale isegi liiga tearav. Arvatavsti PC efektid pehmendavad osa asju nagu udu, suits jne. Pean silmas näiteks mängu GTA5.
Arvutiga saan ikkagi parema mängukogemuse, mis tuleneb minu puhul hiire ja klavituuri kasutamisest + pult. Teiseks märkasin kohe et TV 46" umbes 5 meetri kauguselt ei kaalu üle minu PC monitori 27" 50 cm. kauguselt vaadates. TV pildis jäävad kauged tetailid liiga väikseks/märkkamatuks ja sellest tulenevalt mängimise efektsus kannatab selgelt, võrreldes PC peal GTA5 mängides. Järgmine ost siis uus tv, mis peab olema vähemalt 55"! Selle ajani pean oma tugitooli TV lähemale venittama. icon_biggrin.gif

Soovitan kõigile PS4, kellele meeldib mugav mängimine. Mingit 30 fps. ei maksa üldse kartta, vähemalt mina ei saanud midagi aru. Mängisin terve rea mänge ja demosi ja mitte kuskil ei märganud vähimatki "sakkimist". Kõik töötab sujuvalt, ning mängu elamus oli alati tagatud. Nagu varem juba arvasin on mängimise jaoks consol see õige variant, enam ei pea mõtlema mingisugusele fps. suurustele jne. Ostad mängu ja mängid! Kõik töötab kiiresti ja laitmatult.

Mis puudutab pildi kvaliteeti siis võrdlesin omavahel GTA5, oma PC ja PS4 vahel. PS4 pilt on teravam ja vastab PC very hihg (max) seadeid! Minu silmale liigagi terav, võis kontrast on liiga peal. (võimalik et on tingitud minu TV seadetest).
Lyhidalt kokkuvõte: PS4 annab sama pildikvaliteedi, kui väga hea arvuti ja nõrgemat fps mina ei märganud. Vähemalt mitte sellevõrra, et mängimine oleks mingilgi moel ebamugav olnud! PS4 on hind ja kvaliteet täiesti korras!
Tulen nauttima PS4 kasutamisest, selles olen 100% kindel. beer_yum.gif thumbs_up.gif


viimati muutis Avot 24.10.2015 17:25:14, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2015 15:39:02 vasta tsitaadiga

120hz pealt 30hz peale oli oodatust vähem valus?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 24.10.2015 15:56:54 vasta tsitaadiga

londiste. Oli oodatust vähem valus! PS4 on selle probleemi kuidagi minule mõistmatult ära lahendanud. Minu meelest mängud töötavad väga sujuvalt PS4 peal! 30 fps aga arvutil mängides on täiesti mõeldamatu/võimatu/valus elamus. Mina põhjust ei tea, kas sina tead?
PS4 on aga minu puhul vaid üks hea "mänguasi" arvuti kõrvale. Eks Battlefield 4 ja vastavad mängud jäävad ikkagi ka minul PC mängitavaks, eriti netis!

Ja siis veel faktist! Tahan näha seda arvutit ja selle hinnasiltti, mis ajab GTA5 ringi sujuvalt 120 fps. max video asetustega!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2015 16:15:21 vasta tsitaadiga

Avot, Võitlustanneri alafoorumis on Konsoolid vs. PC teema, kuhu võid oma edasise aruteluga üle kolida - see teema on PS4 jaoks icon_wink.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2015 18:30:39 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
https://www.euronics.ee/t/62341/aja-ja-rahakaardid/playstation-plus-3-kuu-ajakaart-sony/711719246091
https://www.euronics.ee/t/62340/aja-ja-rahakaardid/playstation-plus-1-aasta-ajakaart-sony/711719242499

Kenasti olemas täitsa OK hinnaga icon_rolleyes.gif


Huvitav, kas nad koodi emailile ka saadaks, kui veebist tellida icon_rolleyes.gif .
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2015 18:45:12 vasta tsitaadiga

JOKKER666 kirjutas:
angel kirjutas:
https://www.euronics.ee/t/62341/aja-ja-rahakaardid/playstation-plus-3-kuu-ajakaart-sony/711719246091
https://www.euronics.ee/t/62340/aja-ja-rahakaardid/playstation-plus-1-aasta-ajakaart-sony/711719242499

Kenasti olemas täitsa OK hinnaga icon_rolleyes.gif


Huvitav, kas nad koodi emailile ka saadaks, kui veebist tellida icon_rolleyes.gif .


Ei usu aga võid proovida. Mingi totaka karbi sees tulevad need PSN koodid. Idiootselt üle pakendatud. Võiks olla ilma karbita. Nagunii on aru saada kohe kas kood on kasutatud või mitte.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2015 20:38:34 vasta tsitaadiga

JOKKER666 kirjutas:
angel kirjutas:
https://www.euronics.ee/t/62341/aja-ja-rahakaardid/playstation-plus-3-kuu-ajakaart-sony/711719246091
https://www.euronics.ee/t/62340/aja-ja-rahakaardid/playstation-plus-1-aasta-ajakaart-sony/711719242499

Kenasti olemas täitsa OK hinnaga icon_rolleyes.gif


Huvitav, kas nad koodi emailile ka saadaks, kui veebist tellida icon_rolleyes.gif .


Kui karpi ei taha siis:

https://punktid.ee/
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 25.10.2015 19:00:54 vasta tsitaadiga

Kolm päeva juba PS4 omistaja. Igati väärt pill. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 25.10.2015 19:58:58 vasta tsitaadiga

PS4 spetsid. Kuidas saan android tab. yhendatud PS4 ga. Millise programmi pean laadima tabletile?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2015 20:07:27 vasta tsitaadiga

Peale update mis oli ps4 olen täheldanud et mängud on uimasemad?

Bf4 lõi korraks Lagg sisse ja gta5 oleks nagu tõesti 30fps

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2015 23:34:53 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
PS4 spetsid. Kuidas saan android tab. yhendatud PS4 ga. Millise programmi pean laadima tabletile?

Mida sa täpsemalt teha tahad icon_rolleyes.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 25.10.2015 23:58:25 vasta tsitaadiga

beastbeats. Tahaksin näha oma anrdoid tab kaudu näiteks sama piltti mis tuleb PS4-st TVle. Asendasin tabile PlayStation programmi. Saan yhnduse PS4 ga, aga kui lylitan sisse tabi pealt teise monitori akna, tuleb kiri et see aken ei ole praegu kasutusel!? Lyhidalt ei näe PS4 piltti oma android seadmest.
Ette tänades.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2015 00:04:27 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
beastbeats. Tahaksin näha oma anrdoid tab kaudu näiteks sama piltti mis tuleb PS4-st TVle. Asendasin tabile PlayStation programmi. Saan yhnduse PS4 ga, aga kui lylitan sisse tabi pealt teise monitori akna, tuleb kiri et see aken ei ole praegu kasutusel!? Lyhidalt ei näe PS4 piltti oma android seadmest.
Ette tänades.

Selle nimi on Remote Play, kuid töötab Sony enda seadmetega ainult (vähemalt ametlikult).

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 26.10.2015 11:22:04 vasta tsitaadiga

Selge, suured tänud beastbeats! Lihtsalt vaatasin et on palju videoid kus kasutavad ka android telefone jne. Tahtsin proovida aga kui ametlikku värkki ei ole, ei viitsi enam pead vaevata.

Proovisin veel korra seda Remote Play kaudu android telefoniga. Pääsen sisse ja saan telefoniga ps4 seadmeid valida aga pilt telefonile ei tule. Kui keegi saab selle tööle, oleks huvitav teada kuidas jne.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 89, 90, 91 ... 128, 129, 130  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.